Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6392) AuraSync válasza Krisz0418 (#6383) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

Mindenféle tuning nélkül próbáltam a Horizon Bench-et olyan szintű 1-2mp-es stuttering-ek voltak benne hogy egy az egybe be ki crash-elt a game. :))
Érdekes mert játék közben meg semmi gond...

Aztán feltettem újra az Adrenalin Drjárvert mert több helyen is olvastam, hogy valakinek az segített és hát tényleg.
Igaz most feljebb lőttem kicsit a Mhz-eket, de jobb lett az eredmény amit játékban is tapasztalok.

TS: [kép]
SzuperPoz: [kép]

Valami még mindig nem klappol... egy 6800XT elver egy 6900XT-t azért ez elég lehangoló és mint új AMD tulaj mondom ez nevetséges. :DDD
Ilyet NV-nél nagyon nehéz volt összehozni, de ez már már látványos különbség.

Igaza van a külföldi cikkeknek a 6900XT pénzkidobás.

De ami a legszomorúbb az egészben hogy NV-nél SOHA nem volt olyan hogy többször újra kellett volna raknom egy driver-t. Az mindig elsőre jó volt és hozta azt amit kellett.

Így már kezdem érteni, hogy miért kerül többe az NV, nem csak a VGA tudása miatt hanem a hozzávaló szoftveres körítés mérföldekkel jobb és talán ez így is marad.


#6390 Krisz0418:
Ezt azért ne kiabáld el. :(
Ha most valaki azt mondaná, hogy egy az egyben elcseréli velem a 3090-ét a 6900XT-mre 1mp-ig nem haboznék és már venném is ki a gépből.

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.