Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-06 17:04:36

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló! Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, és használd a keresőt!
Az összefoglalóban pár helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek! gyűrű

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8351) Kerio válasza molnartom83 (#8350) üzenetére


Kerio
őstag

Azért ha veszek valamit mindig kérek minimum egy elérhetőséget. Ha pedig nem kapok, akkor nem veszem meg a "kéz alól" eladó terméket.
A hardveraprón még értékelve is vannak az eladók, és itt is árulnak (én is) sticket.
Azt pedig én sem tudtam, hogy le kell venni az accountról a már továbbadott eszközt. Eddig nem volt belőle gondom, de persze, amióta olvastam, azóta töröltem én is. :)

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#8352) Danecay válasza Kerio (#8351) üzenetére


Danecay
őstag

Azért ha veszek valamit mindig kérek minimum egy elérhetőséget.

Abból bármilyen kamut is meg lehet adni. Mi alapján ellenőrzöd, hogy valid e, a telefonszámot leszámítva, amit szintén el lehet dobni?
Mondjuk ha nem sürgős, akkor ötletnek nem rossz, főleg egy nagyobb értékű vásárlás esetén, mondjuk egy képeslapot küldeni az illetőnek és ha megkapja, és vissza is tudja idézni, hogy mi van rajta, akkor valószínűleg OK a dolog, agy ha mégsem, akkor rövid úton visszakövethető.

[ Szerkesztve ]

(#8353) Kerio válasza Danecay (#8352) üzenetére


Kerio
őstag

Egy kicsit túl van tolva ez a téma. Az elérhetőség kérése még mindig előrébb viszi később az ügyet, minthogy semmit sem kérek. Én csak annyit írtam ezzel, hogy nem veszek idegentől semmit úgy, hogy nincs minimum egy telefonszámom. De szerintem ez már nem igazán illik bele a topik témájába. :) Vagyis én nem folytatom tovább. Bocs mindenkitől az offért! :R

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#8354) Danecay válasza Kerio (#8353) üzenetére


Danecay
őstag

Nekem volt telefonszámom, mégis átvertek és semmire nem mentem vele.

Én is befejeztem az OFF-olást :)

(#8355) Ro-bika válasza skippper (#8346) üzenetére


Ro-bika
csendes tag

Talán nem kap elég áramot.
Külső meghajtókhoz szokott lenni olyan kábel, aminek a másik végén két csatlakozó van: egy a tápnak, egy az adatnak.

Ill. megoldás lehet USB hub aminek van táp bemenete.

(#8356) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok,

Amazon firestick lite-on az HBO MAX már nem elérhető? Úgy rémlik hogy valami olyat ír az app store hogy nem található az alkalmazás. :F

.

(#8357) skippper válasza Ro-bika (#8355) üzenetére


skippper
senior tag

Nem tartom valószínűnek, ugyanez az SSD-OTG combo bármilyen Android telefonon gond nélkül működik (erről szoktam filmezni utazásokon, 10 éves tableten). Villog is rajta a led a FireTV-re kötve is, csak az OS nem látja. Ettől függetlenül köszi a tippet, megnézem.

[ Szerkesztve ]

(#8358) divan válasza Troy. (#8356) üzenetére


divan
senior tag

Nem is lehetett, legalábbis már jó ideje nem lehet. Apk-ból lehet telepíteni, úgy működik.

(#8359) Troy. válasza divan (#8358) üzenetére


Troy.
addikt

Az hogy működik? Egy leírást esetleg tudnál adni?
Sajnos csajomnál van a cucc, így csak távsegítséggel tudjuk megoldani. Köszi.

.

(#8360) Hyena


Hyena
senior tag

a PKC-bol megjelent a 3.8.3 ami immar kompatibilis mindenfele extra melo nelkul is akar a kodi-21-Omega-Beta2-arm64-v8a-release-quietvoid-2023-12-10.apk -val is.
mavennel nem probaltam.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#8361) mikrofon válasza Troy. (#8359) üzenetére


mikrofon
addikt

Az összefoglalóban van pár lehetőség leírva. Onnan válaszd ki a szerinted legegyszerűbbet.

(#8362) divan válasza Troy. (#8359) üzenetére


divan
senior tag

(#8363) gyűrű válasza Hyena (#8360) üzenetére


gyűrű
Topikgazda

Szuper hogy ennyire örülsz neki.
Csak épp az a kodi app nem jó a firestickre. :)

(#8364) Hyena válasza gyűrű (#8363) üzenetére


Hyena
senior tag

jogos, de amugy az alabbit akartam irni csak mellenyultam.
kodi-21-Omega-Beta2-armeabi-v7a-release-quietvoid-2023-12-10.apk

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#8365) Mano66 válasza Hyena (#8360) üzenetére


Mano66
senior tag

A legújabb Mavennel még nem kompatibilis.

[ Szerkesztve ]

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#8366) Hyena válasza Mano66 (#8365) üzenetére


Hyena
senior tag

Van 3.8.4 beta is hatha az mukodik , ha van kedved probald ki!

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#8367) Mano66 válasza Hyena (#8366) üzenetére


Mano66
senior tag

Mára egy próba elég volt.

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#8368) blakey válasza Hyena (#8366) üzenetére


blakey
titán

Nem működik és a PKC fejlesztője írta is, kizárólag stabil verziókat támogat, a Nightly-kat nem. Mindig is így volt, bár nem tudom, hogy Omega beta1 és beta2 esetében miért nem "lépett", na mindegy…

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#8370) pjtr


pjtr
aktív tag

Sziasztok!

A segítségeteket kérem, Fire Stick Lite-om van, és nem tudok a Disney+ a feliratok méretén változtatni.
Ha webes felületen beállítom, akkor nem viszi át a beállításokat, a Netflixen működik így.
Az Agyafúrt vagány feliratát szerettem volna nagyobbra tenni, de a feliratoknál nincs több beállítási lehetőségem, csak a felirat nyelv tudok változtatni. A Disney súgója nem volt a barátom,
Nagyon Köszönöm!

(#8371) Swenk


Swenk
tag

Bocs, mi az a "PKC-bol megjelent", PKC? :F

(#8372) Hyena válasza Swenk (#8371) üzenetére


Hyena
senior tag

Plex Kodi Connect.
Ami egy olyan kiegeszito a Kodihoz melynek segitsegevel lehet a Plexet adatbazisnak hasznalni azaz kapcsolatot teremt a meglevo plex szervered (ha van) es a kodid kozott.
Ha tobb mediaplayert hasznalsz akkor idealis mert nem kell karbantartani az adatbazist minden kulon mediaplayeren... (bar vannak erre mas megoldasok is...)

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#8373) Swenk válasza Hyena (#8372) üzenetére


Swenk
tag

Köszönöm szépen.

[ Szerkesztve ]

(#8374) Swenk válasza gyűrű (#8363) üzenetére


Swenk
tag

A stickbe v7a kell, ugye ezért?

(#8375) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Kicsit puffogok.
"Milyen jó, hogy a (4k max) stick csak alvóba megy és nem kapcsol ki, mert a háttérben tud frissülni az fw"
Tegnap délután bekapcsolom, hogy nézzek valamit és nem pont akkor kezd bele az új sw telepítésébe. :W

(#8376) gyűrű válasza Swenk (#8374) üzenetére


gyűrű
Topikgazda

Az nvidia shield tv pro talán az egyedüli, ahova arm64-v8a kell,
minden más, armeabi-v7a apk-ot használ.

(#8377) kokokka válasza Sanyi.mTs (#8375) üzenetére


kokokka
őstag

Pont kifogtad. Nekem is volt ilyen egyszer, de nem fél óráig frissít, ki lehet bírni.

(#8379) gyűrű


gyűrű
Topikgazda

Swenk, ne írj semmi torrent címet. Köszi

A wifi mindegy milyen sebességet mérsz sosem stabil annyira mint a kábeles.
Az új omega kodikban van cache beállítás smb-re és nfs-re is, állíts be nagyobbat.
110GB-os film truhd hanggal 80Mb/sec képpel, nem akadt nálam a decemberi quietvoid kodival.
Nem tudok jobbat.
Plexet nem tudom, nem használom, és nem is fogom, de ha neked az a jó akkor használd.

(#8380) Swenk válasza gyűrű (#8379) üzenetére


Swenk
tag

Elnézést, erre nem is gondoltam, csak bemásoltam a mappák elnevezését. Nem teszem többet.
Éppen ez az: nem akarnék plexet használni.

Megnézem a cache beállítást. Köszönöm.

(#8381) Balerik válasza gyűrű (#8379) üzenetére


Balerik
aktív tag

Melyik most a legstabilabb (legújabb) Kodi (DV; HDR10+) 4K max-ra? Légyszíves adjál linket hozzá.

Elmúlik.

(#8382) blakey válasza Balerik (#8381) üzenetére


blakey
titán

Legstabilabb? Minden azon múlik, hogy milyen egyéb kiegészítőket használsz vagy mennyire jó a kiegészítő. Ezzel nincs különösebb probléma.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#8383) gyűrű válasza Balerik (#8381) üzenetére


gyűrű
Topikgazda

Amit blakey linkelt azt használom.

(#8384) Balerik válasza blakey (#8382) üzenetére


Balerik
aktív tag

Köszönöm szépen.

Elmúlik.

(#8386) gyűrű


gyűrű
Topikgazda

jolti

Hirdetés a hardveraprón lehetséges.

(#8387) headhunter


headhunter
addikt

A legutolsó frissítés után a stick eszi a memóriát, mint a "kisgömböc".

(#8388) gyűrű válasza headhunter (#8387) üzenetére


gyűrű
Topikgazda

Melyik stick, és mennyit ?

(#8389) Swenk


Swenk
tag

Apkmirror oldalról letöltöttem 2 Hbomax .apk, feltelepült , de nem indul el. Rövid karika forgás után közli, hogy valami baj van, próbáljam meg később.Lehet, hogy nem a megfelelőt telepítettem fel, vagy a 2gen stick már nem engedi?

(#8390) Apaxp válasza Swenk (#8389) üzenetére


Apaxp
senior tag

Mit választottál?
v7a nodpi kell neked

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#8391) Swenk válasza Apaxp (#8390) üzenetére


Swenk
tag

com.hbo.hbonow_2.4.1.2-1702041002_minAPI22(armeabi-v7a)(nodpi)_apkmirror.com

(#8392) Apaxp válasza Swenk (#8391) üzenetére


Apaxp
senior tag

Próbáld ezt.
[hbo max]

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#8393) Swenk válasza Apaxp (#8392) üzenetére


Swenk
tag

E z volt a nyerő! Nagyon-nagyon köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#8394) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi

Van arról valami hír, hogy a közeljövőben megjelenne kodi és hbomax a fire tv alkalmazástérben?

üdv

(#8395) spiky03 válasza -szabi- (#8394) üzenetére


spiky03
veterán

Szerintem az HBO max már nem fog mert ha jól emlékszem akkor áprilisban átalakul Max-ra. Így reméljük az már elérhető lesz a hivatalos storeban is.

Kodi az passz.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#8396) -szabi- válasza spiky03 (#8395) üzenetére


-szabi-
őstag

Ezt nem tudtam, köszi.
Kodi jó lenne.

(#8397) headhunter válasza gyűrű (#8388) üzenetére


headhunter
addikt

Fire TV Stick 4K Max - Fire OS 7.6.6.8 (PS7668/3894)

Kevesebb szabad (elérhető) memória marad a legutolsó frissítés óta.
Előtte 900-1000MByte, most 700-800MB.

(#8398) gyűrű válasza headhunter (#8397) üzenetére


gyűrű
Topikgazda

Az jó, a 4kmax2 n meg 400-500 a szabad..

(#8399) tomigonzo válasza -szabi- (#8396) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

minek lenne alkalmazas boltban (nem lesz tobb okbol sem), addig oruljunk es hasznaljuk egyszeruen amig be nem zarjak a sideloadot (mert ugye erosen tervezik/kozeledik)

(#8400) tomigonzo


tomigonzo
aktív tag

csak nekem uj, hogy a Pro remote-val nincs lehetoseg sideloadolt appok inditasat gyorsgombra rakni? (eddig a smattube-val mukodott, hasznaltam) se smattube, se kodi,

ez most bug vagy mar ficsor?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.