Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-06 17:04:36

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló! Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, és használd a keresőt!
Az összefoglalóban pár helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek! gyűrű

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8601) zichie válasza gyűrű (#8434) üzenetére


zichie
senior tag

Végül is egy hónap után szűnt meg az 540p korlát, újra full hd-ben megy a Netflix. :) Eddig volt feketelistán a ESN.
Már elkezdtem visszafejteni az natív Netflix appot, meg is találtam az ESN kezelő részt, amit át is írtam, de az ebből újra létrehozott APK-t még nem fogadta el a stick. Mint kiderült APK signer probléma volt, nem az érintett kód átírása okozta. Most már nem foglalkozom vele, mert hivatalos úton megoldódott, nem kell hekkelni. :D

(#8602) Gardaai


Gardaai
senior tag

Csatlakoztam egy 4K MAX 2nd gen-nel. Egyelőre jók az első benyomások róla. Nem is melegszik (ahogy páran mondták), inkább langyosodik, de nem kiabálom el a dolgot.
Úgy néz ki megoldotta a NAS/PLEX/Samsung TV gondomat (kopp-kopp), az eddig minden kütyüt megfektető anyagot is csuklóból lejátszotta.

A távirányító kritikán aluli, ahogy nyomkodom úgy nyikorog a 0 perces távirányító.. de szerencsére tudom a TV irányítójával is kezelni. Pedig amikor kibontottam meglepően jó minőségűnek tűnt, csak hát a fedél levételt benyomós megoldással csinálták meg, ez sajnos a puha hátlap velejárója. De tényleg egy vicc, mintha kocsonyát nyomogatnék. :)

HBO MAX-ot sikerült telepíteni, de érdekes módon csak egy korábbi verziót tudtam elindítani rajta.
5.30.20.0 (April 19, 2023) elindul, 54.10.0 (January 17, 2024) pedig egy másodpercig sem.
Ez mitől függ?
Az érdekelne mire figyeljek, ha egyszer csak nem akar elindulni. Valahol ezt nyomon lehet követni mi a működő verzió vagy letöltök 10 darabot aztán amelyik elindul, az marad? Gondolom azért nem minden héten/hónapban fennálló probléma.

Fix IP, ADB beállítva, ajánlott task killer, developer tools és a többi telepítve. Valamire kell még figyelni? Gondolok ilyenekre mint: mivel direkt tápon van, ezért a TV-vel együtt nem kapcsol ki. Érdemes pár naponta, hetente újra indítani a kütyüt vagy itt elég csak a taskokat törölni aztán megy tovább?
Gondolom a stick frissítését hanyagoljam, ahogy az appokét is.

Van lehetőség arra, hogy a fő oldalon ne az Amazon saját műsorait, hanem mondjuk feltelepített apponkénk lássam az "aktuális" állapotot mint egy Samsung TV-n? Tehát PLEX -> műsorok, watch next, continue watching stb.
alatta
Disney+ -> műsorok, watch next....
...
...

:R

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#8603) gyűrű válasza Gardaai (#8602) üzenetére


gyűrű
Topikgazda

Testreszabni nem tudod amit az amazon enged az lesz.
A frissítések legyenek bekapcsolva, mondjuk szerintem nem is lehet kikapcsolni..
Nem kell újraindítgatni amíg nem akar magától.

(#8604) kzkz válasza Gardaai (#8602) üzenetére


kzkz
őstag

A távirányítót már elég kézbevenni, nem is kell nyomkodni, már akkor is nyikorog :) :(.

(#8605) Danecay válasza kzkz (#8604) üzenetére


Danecay
őstag

Nekem olyan nagy problémám nincs vele és #8602 Gardaai kocsonyás hasonlatát nem is igazán tudom hová tenni.

(#8606) kokokka válasza kzkz (#8604) üzenetére


kokokka
őstag

Semmi baja nálam a távnak. Ezek szerint minőségbeli különbségek vannak közöttük, ami viszont furcsa.

(#8607) Xelo válasza kokokka (#8606) üzenetére


Xelo
addikt

nekem volt már v 4-5 stickem, a gyári remote mindegyiknél szörnyen gagyi volt. recseg ropog kb ahogy kezébe veszi az ember. a pro remote viszont teljesen jó, szerintem megéri főleg amikor akciózzák.

(#8608) Gardaai válasza Danecay (#8605) üzenetére


Gardaai
senior tag

Pont úgy fogom kényelmesen, hogy oda támasztok a hátulján lévő ujjaimmal ahol a hátlap "kioldó mechanizmus" van. Így ha elkezdtek vele, jobbra-balra-fel-le navigálni (főleg, ha gyorsan), akkor mintha, illetve nem mintha, mert így van, deformálódik a hátulja. Ha máshogy fogom, akkor ennyire nem vészes, viszont így még akarva, akaratlanul is feltűnik.

Szerintem ez nem minőségbeli különbség, hanem mind ilyen, csak attól függ, hogyan fogod. Legalábbis a 2023-mas MAX modell ugye másik távval jött, simán lehet hogy újrahasznosított szemétből van, ebből szinte biztosra veszem, hogy mind ilyen.
Ahogy írtam, az hátlap "leoldó" mechanizmus és a puha hátlap kombónak ez a hátránya. Eleve ha fel-le húzkodom a hátulját van mozgástere, pedig elvileg fixnek kéne lennie. Ez csak egy apróság, viszont tényleg bosszantó lenne, ha arra kéne figyelni, hogy veszem a kezembe, mert különben "nyikorog". :D

Ettől az egy negatívumtól eltekintve, nagyon király a cucc. Végre (elvileg, majd a gyakorlat) bármit meg tudok etetni a TV-vel, nem kell nézegetni milyen kép és hangsáv van egy-egy film alatt. 70GB-os 4K anyagot is úgy viszi 70-80 Mbps-el mint az álom.:C

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#8609) Gardaai válasza Gardaai (#8608) üzenetére


Gardaai
senior tag

Pedig nem nyomom ki a belét.
Pár órája csomagoltam ki, nagyjából 5 perc után elkezdte, ha nem azonnal: [link] :B

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#8610) gyűrű válasza Gardaai (#8609) üzenetére


gyűrű
Topikgazda

Mind ilyen. Tegyél bele 2=3 papírlapot.

(#8611) trance89 válasza gyűrű (#8610) üzenetére


trance89
őstag

+1 ilyen szilikon tok és mindjárt prémium érzés kézbevenni:
[link]
Nagyon minőségi cucc, csak ajánlani tudom, nem gyűjti a koszt sem

[ Szerkesztve ]

(#8612) lemmy9 válasza Gardaai (#8609) üzenetére


lemmy9
őstag

Enyém is gagyi recsegős. Szivacsot tettem a fedél alá.

Szerintem!

(#8613) Gardaai


Gardaai
senior tag

Köszi a tippeket!
Azt vettem észre nagyon jól ki van gondolva ez a távirányító, ezért többet használom mint gondoltam. Így már kezd az agyamra menni, bevetem ezeket a praktikákat! :R

Reggel rápróbáltam megint pár filmre és akadtak..
Rájöttem a hiba okára, 2.4GHz-es Wi-Fi-re volt rácsatlakozva és így nem volt elég a sávszélesség a 60-80 Mbps-es filmekhez.
Régebben szét volt szedve a 2.4/5GHz-es hálózat, utána pedig vissza lett olvasztva, mert (már nem emlékszem pontosan miért) így egyszerűbb volt.
Kérdés: ezt valahogy tudom tolni a Stick felé, hogy ha tud, akkor 5GHz-re csatlakozzon? Sajnos a router erre nem képes.. (gyári Telekom Wi-Fi 6 Sagemcom) és az eszközök nagy része okos otthon kiegészítő amiket újra kéne konfigurálni. Ha nem tudok ilyet, akkor sajnos nem marad más külön kell megint szednem.
Ami érdekes, hogy a telefon is 2.4GHz-re átkapcsol, ha "alszik". Amint használni kezdem pedig felcsatlakozik 5GHz-re. A Stick viszont nem.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#8614) Danecay válasza lemmy9 (#8612) üzenetére


Danecay
őstag

Eskü, ez nekem eddig fel sem tűnt, pedig már használom egy pár hónapja. Ha nagyon akarom, akkor tudom reprodukálni #8609Gardaai videójában látottakat, de akkor direkt úgy kell fognom és megtalálnom azt a fogást. Lehet az enyém is ilyen, de én nem figyeltem rá eddig, így nem is igen zavart, mondjuk ez után sem fog :)

(#8615) Gardaai válasza Danecay (#8614) üzenetére


Gardaai
senior tag

Nekem így esett kézre és sajnos pont oda támasztok, ahol van az "elem nyitó megoldás".
Most rendeltem rá ilyen "bugyit" amit fentebb ajánlottak, plusz kezdem máshogy fogni, mert az agyamra ment már.
Onnan tudtam hogy baj van, hogy már az asszony is megemlítette, pedig ő még a 60-120hz közötti különbséget sem veszi észre egy mobilon. :DDD

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#8616) gyűrű válasza Gardaai (#8615) üzenetére


gyűrű
Topikgazda

Már írtam, nem kell rá semmi. Vékony, postit papirlapok az elemtarto fedélbe, 2=3 db.

(#8617) Gardaai válasza gyűrű (#8616) üzenetére


Gardaai
senior tag

Igen, megcsináltam már, így is teljesen jó, köszi!
Viszont jobban szeretem az elegáns megoldásokat, illetve ez a nagyon lekerekített szappan forma nem áll kézre, hátha testesebb lesz tőle. :)

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#8618) solti


solti
senior tag

Sziasztok!próbáltam utánanézni, de elvesztem a refresh rate és accessibility manager kapcsán. Van egy új firestick 4k-m és egy 4k maxom (két szoba). Nem tudom fireos8 alá felvarázsolni a refresh rate-et és az accessibility manager-t, úgy, hogy működjön is. Feltelepül, de az accessibility manager panaszkodik, hogy adb-n nem tud csatlakozni (volt restart is), a refresh rate-t így meg nem tudom engedélyezni az appok fölé. Amúgy a bind key se működik. Jól sejtem hogy a manuális visszateker és fel gomb használata marad egyedül jelenleg? (apple és disney-n kéne korrekt framerate, szerencsére kodival megy az afr)
köszi előre is!

(#8619) gyűrű válasza solti (#8618) üzenetére


gyűrű
Topikgazda

A leírás alapján kell pontosan csinálni. Nálam most is megy.

(#8620) solti válasza gyűrű (#8619) üzenetére


solti
senior tag

leírás alapján csináltam, de az accessibilty manager nem indult el, panaszkodik. A belinkelt külföldi oldalon is azt írják, hogy fire os 8 alatt nem megy. Nem igazán értem, hogy akkor hogyan kéne :F

(#8621) gyűrű válasza solti (#8620) üzenetére


gyűrű
Topikgazda

Mint írtam, nálam most is megy 2 eszközön FireOs8 on.Nem tudok mást írni
Nem emlékszem hogy az accesibility managernek kellett volna adb hozzáférés .
.

[ Szerkesztve ]

(#8622) Hyena


Hyena
senior tag

Megjelent a Kodi v21 (Omega) Release Candidate 1.
En raupdateltem a jelenlegi Beta 3ra, eddig minden jo. (a PKC sem romlott el)

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#8623) Csabi1984 válasza Hyena (#8622) üzenetére


Csabi1984
addikt

Gondolom ez a végleges verzió elölti kiadás?

(#8624) Hyena válasza Csabi1984 (#8623) üzenetére


Hyena
senior tag

Kiadások egyike mert általában több RC szokott lenni...

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#8625) Osynho válasza Osynho (#8551) üzenetére


Osynho
addikt

Szisztok!
Ismét segítséget kérnék. 4K Max 2023. Mint korábban írtam, egyik napról a másikra lecsökkent a wifi sebessége, akadozni kezdtek a filmek. Rendeltem egy Y otg kábelt és egy Gembird NIC-U3-02 adaptert. Ez utóbbi nem működik a stick-kel, bekapcsol, de nem érzékeli. Laptoppal hibátlan, illetve egy Asus adapterrel tudott kábelen csatlakozni a hálózathoz a lejátszó. Közben idegesített, hogy a wifinek mi lehetett a baja, csináltam egy gyári visszaállítást és lám, a net sebessége maxon pörög, ami az esetemben 200mbit, a hálózat maga nyilván gyorsabb ennél. Ez már önmagában zavart, de most a helyreállt sebesség mellett is akadoznak a nagyobb 4K filmek, egyeseket pedig kép nélkül indít el. Bedugtam a nemrég hibátlanül működő Aasus adaptert, amit mostmár nem ismer fel. Tehát ott tartok, hogy heti szinten más a baja, olyan nincs, hogy minden rendben legyen. Kicsit tanácstalan vagyok.

A másik gondom, hogy bármit állítok, a 60hz-en megy a lejátszás. Ezt sem értem, ilyen bajom sosem volt. A 03.05-ös Kodit tettem fel, az ajánlóban lévő linkről leszedve. A menü esetén is Dolby Vision a megjelenítés, ami eddig nem így volt, lehet, hogy ez zavarja.

Esetleg ezekre lenne valami javaslatotok? Annyit szeretnék, hogy akadás nélkül menjen minden film, HDR-ben, DV-ben, kadenciahelyesen.

- épített NAS, fél éves, 0km-esen betett HDD, proci használat minimális
- kábeles hálózat gigabit, mostmár a wifi sebessége is rendben van (TP-Link AX1500 router)
- tv-n, wifin, kodival nem akad a lejátszás, pc-vel kábelen elindítva szintén nem akad

(#8626) gyűrű válasza Osynho (#8625) üzenetére


gyűrű
Topikgazda

A sticken legyen beállítva az adaptive hdr és a frame rate switching is.
Kodiból az Omega21 RC1-et ajánlom. A kodiban is be kell állítani az afr-t, és a cache-t, nálam nincs akadás ..

(#8627) Gardaai


Gardaai
senior tag

Arra van megoldás, hogy a ne csússzon a hang YouTube-n?
A kép is elég furcsa a gyári TV YT app-hoz képest és a hang is csúszik.

Ha a Stick beállításaiban átállítom a Surround Sound-ot Best Available-ről PCM-re, akkor megjavul (mert amúgy Dolby Plus-t használ). Viszont nem tudom ez milyen hatást gyakorol mondjuk a többi szolgáltatóra: NETFLIX, HBO, Amazon Prime, PLEX...

Így inkább maradt a beállítás és TV-n használom a YT-t, viszont szeretnék egy helyen machinálni. Ehhez hozzátűzve, Telekom TV GO elérhető valahogy apk formában? Esetleg android boxból (Telekom Box) valahogy kitudom nyerni az apk-t?

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#8628) Gardaai válasza Osynho (#8625) üzenetére


Gardaai
senior tag

Sebességhez annyit hozzá tennék, hogy ha nincs különszedve a 2.4 és 5GHz hálózatod, akkor ahogy alvó állapotba kerül a stick, azonnal átkapcsol 2.4-re és addig nem kapcsol vissza, ameddig Wi-Fi off/on-t nem csinálsz.
2.4-en nálam is akadoztak 60-70Mbps-es anyagok, ahogy átkapcsolom 5GHz-re a fenti ki/bekapcsolós megoldással, hibátlan.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#8629) Osynho válasza gyűrű (#8626) üzenetére


Osynho
addikt

Köszi!

Bekapcsolása:
Firestick Settings > Display and sounds > Display > Match Original Frame Rate > On
Na, ezt viszotn lehet, hogy nem csináltam meg. :W

"A kodiban is be kell állítani az afr-t, és a cache-t, nálam nincs akadás .."

A Frame switch always legyen, vagy az mindegy?

A meg nem jelenített kép problémája azért beállítástól függeltenül érdekes dolog... Pl Dune Part One Hybrid remux Dovi, vagy az American Fiction 2160p DB 20,62gb. Ezek elindulnak, megy a hang, de a tv fekete.

#8628Gardaai: mindent próbáltam a wifivel, manuálisan csatlakoztam mind a kettőre, nem tudtam gyorsabb adatátvitel elérni. Illetve egyszer mértem 120-130 körülit, aztán 80 és 100 közöttit. És az 5ghz-es hálózaton lógótt.

(#8630) Benoe77 válasza Osynho (#8629) üzenetére


Benoe77
őstag

"A meg nem jelenített kép problémája azért beállítástól függeltenül érdekes dolog... Pl Dune Part One Hybrid remux Dovi, vagy az American Fiction 2160p DB 20,62gb. Ezek elindulnak, megy a hang, de a tv fekete."

A HDR10+-t kikapcsolva kell tartani a kodi beállításoknál.

(#8631) Osynho válasza Benoe77 (#8630) üzenetére


Osynho
addikt

Próbáltam emlékeim szerint azt is, mert hallottam, hogy arra allergiás. Egyébként HDR+ tartalmaknál ismét változtatni kell ezt az opciót?

(#8632) gyűrű válasza Osynho (#8629) üzenetére


gyűrű
Topikgazda

Inditáskor/leállításkor erre állítsd a kodiban.

(#8633) pecze


pecze
aktív tag

Sziasztok, az a problémám, hogy a kodi (Omega21 RC) alatt egy idő után a lejátszott tartalomban, akár nasról játszva, akár live adásból streamelve elkezd csúszni a hang.
Ha újraindítom a kodit, akkor is folytatja, az eszközt újraindítva megjavul.
A többi programban, HBO, Skyshowtime, Disney nincs ilyen probléma, csak a kodi alatt.

(#8634) gyűrű válasza pecze (#8633) üzenetére


gyűrű
Topikgazda

Szia nálam nincs semmi ilyen probláma, de az egyik kodi dev, egy ilyen bejegyzést javasol az advancedsettingsbe az új fire tv eszközökre.. Esetleg próbáld meg.

<advancedsettings>
<audio>
<superviseaudiodelay>true</superviseaudiodelay>
<allowmultichannelfloat>true</allowmultichannelfloat>
</audio>
</advancedsettings>

[ Szerkesztve ]

(#8635) Osynho válasza pecze (#8633) üzenetére


Osynho
addikt

Szia, nálam is jelen van ez a gond, (AVR-en keresztül megy a jel, ha ez számít) van mód a hang csúsztatására Kodi alatt, ezzel megoldható a probléma.

(#8636) KaqXar19


KaqXar19
tag

hello, 4k stickke lehet valahogy yettel tv / telekom tv go-t nezni?
koszi

[ Szerkesztve ]

WEBASTO Pure Elektromos autó Fali Gyorstöltő (11kW, 4.5M Type2 kábel) eladó

(#8637) Gardaai válasza KaqXar19 (#8636) üzenetére


Gardaai
senior tag

Telekom TV GO-t megpróbáltam, de sajnos nem sikerült.
A gyári Telekom androidos boxból kinyertem az apk-kat és azt próbáltam rátelepíteni. Sikerült is, viszont bejelentkezni nem tudok, mert folyamatosan "váratlan hiba"-t dobál.
Normális apk-t pedig nem találni, még a Telekom saját fórumán is azt írják, hogy nincs és évek óta nagyon várják.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#8638) blakey válasza KaqXar19 (#8636) üzenetére


blakey
titán

Yettel TV-hez van Kodi kiegészítő, meg kell próbálni, hogy működik-e vagy sem.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#8639) koncsik válasza KaqXar19 (#8636) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Telekom tv go böngészőből oldható meg.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#8640) Danecay válasza blakey (#8638) üzenetére


Danecay
őstag

A natív Yettel TV app sajnos nem működik, a KODI-s NotYet kiegészítő viszont igen, amiről ITT találsz részletes leírást magától a szerzőtől. De működik web-es alapon is. Én az Amazon Store-ból letölthető Bookmarker applikációnak a segítségével, beállítottam a Yettel TV-s linket és kitettem a gyors elérésű ikonok közé, így onnan egy kattintással indítható.

(#8641) tomigonzo


tomigonzo
aktív tag

Mentsd el kedvencekbe ezt a ket linket a downloader app-ban, ezekrol az oldalakrol egy gombnyomasra tudod telepiteni a kivant appokat nem kell telefonrol bohockodni, vagy utanna nezni mi is az adblink ;),

https://linktr.ee/kpfire

https://troypoint.com/troypoint-toolbox/

(van minden IS, kiveve hbo meg yettel -amik itt nagyon mennek, elso link, regi motoros folyamatosan updatelt apk-k es ujdonsagokkal is)

(#8642) Hyena


Hyena
senior tag

Megjelent a Kodi v21 Omega RC2 az rc1rol updatelve eddig jo :) .

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#8643) KaqXar19 válasza koncsik (#8639) üzenetére


KaqXar19
tag

Mukodik, koszi.

WEBASTO Pure Elektromos autó Fali Gyorstöltő (11kW, 4.5M Type2 kábel) eladó

(#8644) tomigonzo válasza KaqXar19 (#8643) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

Minden (IS) olcsositva az Amazonon. (meret nem valtozott ;))

(#8645) Sensation


Sensation
tag

Sziasztok!

Filmio app-ra talált már valaki megoldást?

Köszi!

Samsung Galaxy S20 FE (Snapdragon 865)

(#8646) Imi1981 válasza Hyena (#8642) üzenetére


Imi1981
veterán

Amúgy melyiket használjátok inkább a rendes kodi omega -t vagy a maven kodi omega fire tv verziót? Számít az valamit egyáltalán hogy fire tv vérzió?

(#8647) Csabi1984 válasza Imi1981 (#8646) üzenetére


Csabi1984
addikt

Annyit tudok, hogy a "Fire TV" a Firetv eszközökre optimalizált. DE használtam sima androidost Firetv-n. Majd jönnek a tapasztaltabbak :)

Annyi különbség van, hogy a Mavenen ott van az ikonon a Maven és nem tudod felülírno a simával illetve fordítva.

[ Szerkesztve ]

(#8648) blakey válasza Imi1981 (#8646) üzenetére


blakey
titán

Sima Omega, nem szükséges a Maven, csak ha kell a Blu-ray menü.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#8649) Imi1981 válasza blakey (#8648) üzenetére


Imi1981
veterán

Blu -Ray menü nem kell . Csak kíváncsi voltam.

(#8650) l.kiss válasza Sensation (#8645) üzenetére


l.kiss
tag

Böngészőből futtatom, ugyanis kb 1 évvel ezelőtt az alábbi választ kaptam a Filmio-tól:

[kép]

"... és a jó győzött, mint mindig."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.