Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Jézus1969 válasza Geller72 (#600) üzenetére


Jézus1969
tag

hát igen. azt kellene felirni a zsarukocsira, hogy szolgálunk és mérünk! másra nem nagyon valók. :C

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#602) degu válasza Jézus1969 (#601) üzenetére


degu
senior tag

Hogy van az,hogy az *alomfejtes,almok* topikban is az uj, kokemeny,ellentmondast nem turo,jozan eszt nem ismero,mechanikus kaszalasok kerulnek elo? :F
Nem a zsarukocsikkal,es a rendorokkel van a baj /Csak Te is benyelted a megvezetest/ hanem azokkal,akik kitalaltak,es jovahagytak ezt.Ok egyszeru csavarok a hatalom/
vegrehajtas gepezetebe! :K Mivel az allam fizeti Oket,azt teszik,amit parancsba kapnak.
Ha azt a parancsot kapnak,hogy kemenyen lepjenek fel a bunozessel szemben,es csak ezzel foglalkozzanak /ami a dolguk lenne/ akkor-szerintem- kitorne a haboru MO-n! :Y

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#603) Jézus1969 válasza degu (#602) üzenetére


Jézus1969
tag

szerintem ebbe nem érdemes jobban belemenni. :Y tudom hogy müködik nem 1 rendőr haverom van.

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#604) degu válasza Jézus1969 (#603) üzenetére


degu
senior tag

Nem kell belemenni! :(
Benne vagyunk...nem is nyakig-mert az kiraly lenne! Mar a szankig er! :W

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#605) Jézus1969 válasza degu (#604) üzenetére


Jézus1969
tag

:C

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#606) pat86


pat86
tag

na szórakoztatlak megint titeket az álmaimmal :DDD :DDD
durva h azt álmodtam hogy a pasim egy másik pasival szexel és szégyellte előttem, átöleltem és megveregettem a vállát h semmi baj....
a ma reggeli álmom, meg itthon nagy családi és baráti társaság tesóm a volt és mostani nőjével, majd én a párommal és az ő volt nőjével is jelen voltunk - kis bonbonokat osztogattam műanyag átlátszó dobozból és a megmaradt csokipapírt a másik kezembe gyűjtöttem, valamint a a kígyózó sorból csúnyán nézett rám a párom volt nője és elindult felém mire széttártam a karom h na gyere gyere majd megkérdeztem mi bajod aztán lefagyott a csaj ;]

[ Szerkesztve ]

(#607) Jézus1969 válasza pat86 (#606) üzenetére


Jézus1969
tag

van bent fantázia az biztos.

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#608) degu válasza pat86 (#606) üzenetére


degu
senior tag

Bakker!
En miert nem tudok ennyi novel almodni?
Cukorkat,meg mindenfelet osztogatnek en is... :DDD
Sajnos en 80%-ban a melohelyemmel,vagy a volt sulimmal almodok... :W

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#609) pat86 válasza degu (#608) üzenetére


pat86
tag

azért mert még nem ismersz :DDD :DDD ismernél már tudnál álmodni is rólam ;]

(#610) Jézus1969 válasza pat86 (#609) üzenetére


Jézus1969
tag

:C :C

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#611) degu válasza pat86 (#609) üzenetére


degu
senior tag

Most zavarba hoztal,mert en tk. hetero vagyok... :P
/Vagy az avatarodon az a ket *ful* nem ful,nem szarv,hanem egy elbuvolo csajszi igezo tincse? :F /

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#612) Jézus1969 válasza degu (#611) üzenetére


Jézus1969
tag

:F

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#613) frame>24 válasza degu (#583) üzenetére


frame>24
addikt

Nah, miért? Mert még szereti, ennyire egyszerű lenne a válasz?

Pl. vegyünk engem. Megvolt a nagy életem szerelme nekem is. Több év után végleg szétmentünk, DE nem én miattam, hanem inkább őmiatta. ILLETVE, hozzá kell tenni, hogy inkább az ő anyja miatt, mert nem hagyott békét. Tehát lehet, ha hagynak békén kettőnket, akkó' semmi baj nincs, örökké együtt, amíg világ a világ, +7 nap, stb-stb...(csak lehet, nem biztos így sem)
A lényeg, hogy sajnos tuti nem maradhattunk együtt, ebben később én is megnyugodtam.

Azóta van normális barátnőm, több, mint 1,5 éve, normál aggyal, normál családdal :D , és szeretem, minden jó.
DEh, mégis álmodok olykor-olykor ezzel a volt nagy szerelemmel. Akkor most ez azt jelenti, hogy örökre nyomi maradok, mert sosem bírtam feldolgozni az első naaagy szerelmet?

Csak kíváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#614) Jézus1969 válasza frame>24 (#613) üzenetére


Jézus1969
tag

igen ez tényleg igy van .a régi dolgok általában visszatérnek. :K

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#615) pat86 válasza degu (#611) üzenetére


pat86
tag

Fiúk! No probléma, én is hetero vagyok :D :D
De ha egy kicsit is figyeltél volna, valójában az elbűvölő csajszi vagyok az igéző tincsekkel :DDD ;]

(#616) Jézus1969 válasza pat86 (#615) üzenetére


Jézus1969
tag

:C

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#617) pat86


pat86
tag

Szerintetek kukacokkal álmodni jó dolog? :F Nekem kisebb rossz érzetem volt felkelés után, a ház sarkai tele voltak apró fehér kukacokkal de több millióval és mentem felfelé csoportosulni a plafonon csillag alakban...
az ajtó sarkokban fújtam rájuk valami spray, míg a faterom csak azt hajtotta h fordítsam meg a kaját a tüzön :(((

Na ti nem álmodtok mostanában? :D

(#618) Jézus1969 válasza pat86 (#617) üzenetére


Jézus1969
tag

ilyen kukacokkal nincs gond. :C

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#619) keshegy


keshegy
csendes tag

egyik házibuliban előkerült a téma, és elkezdtük "fejtegetni" egymás álmait. persze csak viccelődtünk, komolyabban egyikünk sem ért hozzá.

viszont az egyik lány eléggé meg volt rémülve az egyik álmától. én nem tudom olyan jól elmondani, mint ő, de a lényeg az volt, hogy agyonvert egy nőt egy korcsolyacipő élével, aztán meg a nő lesmárolta őt, ezek után pedig mentek tovább, mintha mi sem történt volna.

na ezt fejtsétek meg! :U

(#620) Jézus1969 válasza keshegy (#619) üzenetére


Jézus1969
tag

szerintem az ilyen álom lehet egy film következménye is akár. a való életben nem nagyon szokott ilyen történni. :K

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#621) pat86


pat86
tag

mai nap termése: kocsival tartottunk hazafele volt szeretőm és kollégája társaságában, udvarunkon és nagyién (mellettünk) szintén több kocsi parkolt, valami buli lehetett vagy disznóölés vagy ilyesmi...szememmel a párom kocsiját kutattam itt van-e már, közben a volt szerető csókot kért búcsúzóul amit meg is adtam a kolléga háta mögött mire ő elkapta a kormányt h valaki vezessen is azért :DDD , aztán kiszálltam elmentek és összefutottam a házban egy nem kívánt leányzóval még általános iskolai éveimből :F

azért vannak kacifántos álmaim :D

(#622) Jézus1969 válasza pat86 (#621) üzenetére


Jézus1969
tag

nem tudom hogy csinálod. nekem elszálltak egy ideje az álmaim. :R

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#623) pat86 válasza Jézus1969 (#622) üzenetére


pat86
tag

nem tudom...

Párommal egy koli szobaszerü helyen voltunk másokkal, ahol notin néztem a róla készült képeket, amin más nőkkel volt; majd beállít három meztelen "dolgozó" nő... úgy vonszoltam el a páromat a lábaitól hogy nem, nem nyúlhat hozzájuk - aztán sétáltunk valahol valami templom meg vár környékén, de nagyon szép volt és pár lépéssel előttem járt, utána kiabáltam h nem vársz meg :F ... és megjelent a három csaj két nagy dromedár emberrel, akik mondták a páromnak, hogy a főnökük (valami maffiózó) kéri vissza ami az övé, valami ékszert lopott tőle még régebben előttem, hisz semmiről nem tudtam. Mindkettőnket lefogtak és elvittek. :D

(#624) Jézus1969 válasza pat86 (#623) üzenetére


Jézus1969
tag

:K :C szép!! van fantázia bent az biztos.

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#625) rien


rien
senior tag

Nagyon ritkán szoktam álmodni/emlékezni az álmomra.
Ma reggel az egyik exemmel álmodtam (több mint tíz éve volt a kapcsolat és azóta nem is láttam.
Azt álmodtam, hogy nősül és mégegyszer utoljára eljött megnézni :F de nemcsak ő hanem konkrétan az egész násznép. Nem szólt hozzám sem ő, sem a többiek csak nézett/néztek és az derült ki azt se tudom, hogy, hogy igen elveszi a csajt.
Ám teljesen máshogy nézett ki mint régen. Korban kb. annyi volt mint mikor jártunk de vállig érő haj helyett tök rövid haja volt, fekete szerkó helyett fehér bőrdzseki, fehér gatyával (soha nem öltözne fel így) és a normál testfelépítés helyett betegesen vékony volt. A leendő párja odajött hozzám valamit mondani akart és itt ébredtem fel :)
Az a durva, hogy az arcát ha akartam volna se tudtam volna már felidézni tisztán. Bármikor szóba került és eszembe jutott nem tudtam felidézni, de most ez megtörtént...emlékszem, kristálytisztán :U

Tipp? Mit jelent ez?

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#626) pat86 válasza rien (#625) üzenetére


pat86
tag

Az a helyzet, hogy én csak álmodni szoktam. A jelentéseiket nem nagyon tudom... :DDD

(#627) rien válasza pat86 (#626) üzenetére


rien
senior tag

Nagy kár :)
Ma melóban rögzítettem egy fószer adatait. Születési neve ugyanaz mint az exé. Anyja neve ugyanaz. Születési hely ugyanaz :DDD vigyorogtam rögzítés közben :))
Úgyhogy a kérdés még mindig frusztrál :U ha esetleg egy álomfejtő erre jár (pm-ben is tökéletes).

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#628) Jézus1969 válasza rien (#627) üzenetére


Jézus1969
tag

ez tényleg érdekes

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#629) tildy


tildy
nagyúr

Mostanában nem nagyon álmodtam, de a mai termés :
Magyarországon voltam, ahol rendőrségi idézést kaptam valakitől , becsületsértésért. A rendőr se vette komolyan , én sem, mentünk terepszemlére, amikor nagyon nagy vihar kerekedett, több széltölcsér. Volt valami , amit fel akartam szedni, de ekkor az egyik tornádó felkapott, a többiek rohantak, engem pedig féltettek. Nem esett bántódásom mint ahogyan a kötéltáncos a magasból, vagy mint egy siklóernyő vagy vitorlázógép , úgy ereszkedtem le .
Nem az első széltölcséres álmom.

Pár évvel ezelőtt szintén álmodtam hasonlót. Ott a tenger felszínén lett tornádó, az éppen felszínen lévő tengeralattjáróban lévők mint meghaltak(1-2 ember megmenekült) , én is meghaltam. Mintha visszajátszás lenne, következő snitt: Mindenki meghal, én (és még pár ember) elmenekülök. Következő snitt: ""Mindenki"" meghal, aki a tengeralattjárón maradt, operatőrként veszem az egészet, egy hajóban menekülök.

Érdekes. És intenzív. Mit jelenthet?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#630) Geller72 válasza rien (#627) üzenetére


Geller72
veterán

khm...szerintem...:):
Szerinted mekkora az esélye annak, hogy két embernek a földön egyezik a neve, anyja neve, és a születési neve? :DDD. Az eredmény eléggé konvergál a nullához. Ha már csak matematikailag nézzük is meg.. Nagy a valószínűsége, hogy ezt a "találkozást" álmodtad meg korábban. Mert hogy pont arról a valakiről van szó, az szerintem 100%..:).

Úgy egyébként valószínűleg azért álmodunk olyanokkal, akik számunkra régebben kedvesek voltak és szerettük őket, mert ez a szeretet, ez a kapcsolati "jó érzés" a mai napig hiányizik, vagy nincs meg a jelenlegi életünkben. ( :B ). Ennek bizonyítására elég, ha azt mondom: "'Érdekes, a többi régi kapcsolati személyek nem szerepelnek (annyit) az álmainkban." Mert ez így van. Maximum két személy szokott előfordulni ilyen jelleggel álmainkban.

Ha velem történik ilyesmi, általában egy picit elkezdek nyomozni az exem felől, hogy tudjam, mi van vele..:DD. :B.(Általában fejlemények vannak.)
;).

(#631) Geller72 válasza tildy (#629) üzenetére


Geller72
veterán

Szia.
Az álmot szokás szerint (külső szemlélő szemszögéből) többféleképpen is lehet értelmezni, de szerintem eléggé kiszámítható.

A (tudatalatti) honvágyad egyértelmű, ezt le sem tudnád tagadni..:). Ez összefügg a későbbiekkel. A tornádó jelenthet több mindent is. (Nem kimondottan maga a tornádó, hanem az egész, viharos, hatalmas, mindent elsöprő vihar.)

-Olyan dolog történt az ELMÚLT életed során, amit szívesen kihagynál belőle, ami baromira nem pozitív jellegű.

-Nagy horderejű döntést kell hoznod a jövőben, amiről vagy tudsz, vagy MÉG nem tudsz. (Ha tudsz, akkor nem biztos, hogy meg akarod hozni, vagy részese akarsz lenni eme döntésnek, vagy szimplán nem értesz vele egyet. De mindenképpen nagy dologról van szó. Mondjuk költözés az ország egyik feléből munka miatt a másikba annak ellenére, hogy a jelen helyen is nagyon jól érzde magad, de különböző okok miatt MUSZÁJ menni.

-Kollektív tudat részeként TE IS érzel valamit, valami nagy horderejű dolgot, ami történni fog (Az emberiséggel). Van ezzel más is így. :B .

Az, hogy ezt Magyarországon "élted" meg, az az oka, hogy az, ami esetleg megtörténik - akkor - itthon szeretnél lenni.

:R

[ Szerkesztve ]

(#632) rien válasza Geller72 (#630) üzenetére


rien
senior tag

Először is köszönöm!

Aztán döbbenten olvastam ezt: Általában fejlemények vannak.
Ezt jól értem? megérzed, hogy történik vele valami...pl. szakít a párjával :U
Velem ez kétszer fordult elő. Erősen gondolkodtam bemásoljam-e mit írtam majdnem két éve erről privátban...de inkább nem, nem vállalom be :D De az nem álom volt.
A max. két személy nálam egy :) és ez a megérzés pl. full szerelmes állapotomban történt.
Hogy most is van-e valami történés :DDD azt nem tudom, de majd beszámolok róla ha megtudok valamit. De ha az intenzitás számít valamit az ilyen megérzéskor akkor most max. a kislábujját törthette el :DDD :DD

Az adatokkal kapcsolatban szerintem félreértettél. Pl.: születési név: Kovács István, született: Budapest, anyja neve: Nagy Mária (szerintem nem csak egy magyar adatait találtam el ezzel a példával). Így volt az egyezőség, nem tudom, hogy értetted, hogy szerinted lehetetlen, de minden egyezett csak a születési idő nem, szóval tuti nem ő volt :N de érdekes volt ez így az álom után :)

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#633) Geller72 válasza rien (#632) üzenetére


Geller72
veterán

"Ezt jól értem? megérzed, hogy történik vele valami...pl. szakít a párjával"
-Nem. csak érzek valamit. Semmi konkrétat.

"de minden egyezett csak a születési idő nem, szóval tuti nem ő volt"
-Úgy értettem, hogy MINDEN.

De ez is több, mint véletlen, nem gondolod? ;).
(Véletlenek nincsenek. Mindennek OKA VAN.) :).

(#634) pat86


pat86
tag

A volt anyós jelöltemmel álmodtam és a barátnőmmel, beszélgettünk...ma meg a volt párommal begyújtott a mi kazánunkba :F hát ki érti ezt - miért nem álmodhatok legalább szépeket

(#635) Geller72 válasza pat86 (#634) üzenetére


Geller72
veterán

Addig örülj, amíg álom..:DDD.

(#636) pat86 válasza Geller72 (#635) üzenetére


pat86
tag

Hát hallod mostanában kijutott mindenből az tény. Úgyhogy egyéb ilyen extra már nem kellene. :DDD De azért az álmok csak nem hagynak békén... Legutóbb is álmodtam vele.

Úgyhogy már nem voltunk együtt (párommal), és mégis együtt mentünk valahova, aztán nem tudom miért leült a sarokba én vele szemben és húzgálta a zoknimat ami lyukas volt, nem értem miért :F de így volt. Előtte meg megöleltem, az előtt meg valami esőben sárban gyalogoltunk mintha a ház falánál előre engedett és tiszta víz és sár lettem alulról.

Na mindegy, marhára nem tudok soha semmit kihámozni ezekből. :) De azért szeretem elmondani, mikor emlékszem rájuk.

[ Szerkesztve ]

(#637) Geller72 válasza pat86 (#636) üzenetére


Geller72
veterán

Ha azt vesszük alapul, hogy mindennek jelentése van, akkor szerintem gondolkodj el az álmok okán. Véletlenek nincsenek, így mindennek oka van. Talán te is tudod, mik azok. ;).

(#638) Black-core


Black-core
aktív tag

Mostanában kutyákkal álmodok.De nem úgy hogy simogatom őket hanem inkább rossz érzésem van a jelenlétüktől.Nagyon sokszor azt álmodom,hogy menekülök.Mindig kizárólag futva..És úgy érzem,hogy szinte egész éjszaka csak futottam.. Legtöbbször rendőrök,és embernek kinéző UFO-k elől.Akikről csak Én tudom,hogy UFO-k.Mivel nagyon sokat álmodom ezt a menekülős dolgot már elgondolkoztam rajta,miért nem nézek szembe velük..És egyszer vagy kétszer már sikerült is,onnantól nem volt bennem olyan nagy félelem és vége lett az álomnak..De azóta álmodtam már megint úgy hogy nem bírtam megállni,és szembe nézni velük.Egyszer vagy kétszer a jövőben menekültem..Ismeretlen helyeken szoktam menekülni..És ami még fura hogy igazából nincs téliszonyom de álmomban az is szinte mindig megjelenik hogy valahova felmegyek és nem tudok lejönni és megmozdulni sem mert félelmetes téliszonyom lesz.Szinte minden nap emlékszek rá,hogy mit álmodtam. Egy két dologra van tippem,de kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre,hogy szerintetek mi mit jelenthet? :R Legfőképpen a kutyákat nem értem..Igazából szeretem őket.

Szerk.: Ja egyébként semmi illegálisat vagy törvénybe ütközőt nem követtem el. :N Szóval a rendőrök szerintem nem azért szoktak megjelenni.. :B

[ Szerkesztve ]

(#639) Geller72 válasza Black-core (#638) üzenetére


Geller72
veterán

Le kellene cserélned az avatarod?:DDD. (Vicc vót.:D.)

(#640) Black-core válasza Geller72 (#639) üzenetére


Black-core
aktív tag

Lehet tényleg csak túl sokat Ph-zok :W De akkor egy két rossz álmot meg ér. ;]

(#641) Z0C! válasza Black-core (#638) üzenetére


Z0C!
őstag

tudat alatt nem félsz?
mert ilyen már volt nekem is...és itt az elfolytott félelem, szorongás miatt következhet be ilyen álom.

nálam pl az iskola szokott előjönni...
4éve végeztem az iskolával...és előjönnek ilyen versmondós feleletes hülyeség :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#642) pat86


pat86
tag

Számít hogy zombikat szúrtam le vasvillával? :DDD

(#643) Z0C! válasza pat86 (#642) üzenetére


Z0C!
őstag

ZombieLand-et néztél tegnap? :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#644) Geller72 válasza pat86 (#642) üzenetére


Geller72
veterán

Amíg te szúrod le őket és nem fordítva, addig nem..:DDD.

(#645) Black-core válasza Z0C! (#641) üzenetére


Black-core
aktív tag

Lehet hogy félek.Most érettségizek.Meg lassacskán kezdenem kell valamit az életemmel és szerintem ettől is.Meg látjuk mi lesz érettségi után.még 6nap. Remélem elmúlnak. :R

Szerk. Igen én is szoktam még most is (pedig azóta már 6-7 év eltelt) azt álmodni hogy álltalánossulis osztályomban vagyok..

[ Szerkesztve ]

(#646) pat86


pat86
tag

Most azt álmodtam, hogy két csinos barna hajú lány menekült egy nagy szórakozóközpontban két pasi elől. Ilyen fanatikusok voltak, rajongtak a lányokért és meg akarták őket erőszakolni és ölni. Egyszer sikerült valami fülkében elbújni, de mikor már késő este zárás fele sötétebb minden és lent rájuk találtak, jött egy harmadik fickó egy rendőr. De ő is fegyvert rántott és dilis volt. :D Akkor a erőszakolós fickó leütötte egy sörös üveggel. A lényeg, hogy nem köztük voltam, hanem egy harmadik külső szemlélőként néztem végig az egészet.

(#647) Z0C! válasza pat86 (#646) üzenetére


Z0C!
őstag

túl sok ákció filmet nézel nem? :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#648) pat86 válasza Z0C! (#647) üzenetére


pat86
tag

Nem :P :DDD

(#649) Jézus1969 válasza pat86 (#648) üzenetére


Jézus1969
tag

az bizti, hogy van bent fantázia :K

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#650) Geller72 válasza Black-core (#645) üzenetére


Geller72
veterán

Ne parázz, az élet egy rakás szar, kár izgulni, hogy mi lesz. Az érettségivel kitörölheted. Szal' ne izgulj!..: ;] . (Tapasztalatból beszélek..:DDD). Remélem, azért sikerült..;).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.