Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Nekem régen volt egy érdekes rendszeresen visszatérő álmom. Nagyszülőm házában volt egy lépcső amin mindig gurultam lefelé és mikor leértem vége. Tehát egy elég rövid kis álom volt, de rendszeresen visszzatért mikor még kisebb voltam. Nem tudom van-e valami jelentése :F (tériszonyom ilyesmi nem volt/nincs amúgy)

- http://pazsitz.hu -

(#302) Nowhereman válasza PazsitZ (#301) üzenetére


Nowhereman
őstag

A lépcső ált. azoknak a lépéseknek a szinonímája, amit a célok eléréséhez kell megtenni. Ha felfelé mész, akkor ugye a cél felé tartasz, ha leperecelsz...

Utánam a kondenzcsik!

(#303) PazsitZ válasza Nowhereman (#302) üzenetére


PazsitZ
addikt

Hmm, Az az érdekes, hogy egyáltalán nem megyek rajta, csak annyi, hogy gurulok le :F .
Kiskoromban meg nem tudom mi lehetett az a nagy cél... :)
De könnyen lehet igazad van, csak már magam sem emlékszem a körülményekre.

- http://pazsitz.hu -

(#304) Nowhereman válasza frame>24 (#300) üzenetére


Nowhereman
őstag

Nos van itt néhány könyv, de csak éhgyomorra magában egyiket sem ajánlanám.

Utánam a kondenzcsik!

(#305) frame>24 válasza Nowhereman (#304) üzenetére


frame>24
addikt

vannak bizonyos ''maszek'' - saját érdeklődésből utánajárt pszichológia-témájú előtanulmányaim... ;)
ne félts :DDD



[Szerkesztve]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#306) Nowhereman válasza frame>24 (#305) üzenetére


Nowhereman
őstag

Sajnos öszintén egyet sem tudok ajánlani, mindegyik amivel találkoztam, enyhénszólva hiányos, módszertanilag és szimbolumkészletileg is./gyakran alapszimbólumok maradnak ki/.

Utánam a kondenzcsik!

(#307) tildy


tildy
nagyúr

Újabb álom , offtopicba már beírtam, ma álmodtam:

Valami öreg ruszki ürgével üzleteltem ( valaki rajtam keresztül vett kalasnyikovot) , majd a végén egy akciófilmbe csöppentem bele (akkor már nálam is kalasnyikov volt) , még Bruce Willis is kapott benne szerepet (nem komálom különösebben az ürgét). Párom is részt vett az akcióban, hogy mit cisnált nem tudom, de hogy hisztizett, mikor át kellett gázolni a vízen, arra határozottan emlékszem.:U

Mit jelenthet?:F

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#308) raver


raver
aktív tag

Én meg soha nem álmodok semmit.

Nagyon régen (több éve) azt hiszem még álmodtam. De egy jó idelye már nem.

(#309) szandisas


szandisas
senior tag

Tegnap éjszaka érdekeset álmodtam... benne volt a szokásos ( hétköznapokból vett hülyeség) - pH!-s srácokkal voltunk kirándulni valami folyóparton. Este ivott mindenki. Én kivettem a fogsoromat( az egészet), és nem tudtam visszatenni. Megláttam, hogy egy hátsó fogam már nagyon rossz. Közben észrevettem, hogy a rendes fogaim a számban vannak. ennyi maradt meg kb. A fog halált jelent, de jót is jelenthet[link]

aláírás

(#310) qdak


qdak
addikt

imádom a témát
nekem 3 van visszatérö:
vok 1 ágyon a semmibe körulöttem csillagok s pörög minden!!
2. az h vmit meg kéne fognom de nem érem el le7 akármi is sokszor volt
3. kiskoromba veszett roka jujjjjj

a legjobb am volt h lelöttek elöttünk s láttam mi történik körülöttem :(
:)) :)) :)) hát inkább :O :O :O :O :( :( :( :(

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#311) qdak válasza qdak (#310) üzenetére


qdak
addikt

ha v ki segitene + fejteni részletesen is lerom help!!!!!!!!!!!!!!

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#312) Armahun


Armahun
addikt

Nekem eddig az volt a legdurvább álmom mikoris: Otthon mentem fel a lépcsőn az emeletre, és szembejöttem magammal. Elég durva sajátmagaddal találkozni.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#313) qdak válasza Armahun (#312) üzenetére


qdak
addikt

s mi volt mikor találkoztatok vége lett? :)) :)) :))

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#314) Armahun válasza qdak (#313) üzenetére


Armahun
addikt

Megilyedtem magamtol :B , és felébredtm.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#315) qdak válasza Armahun (#314) üzenetére


qdak
addikt

az joo nekem ennél sokkal durvább szokott lenni van itt álom fejtő?????? :)) :)) :))

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#316) qdak válasza qdak (#315) üzenetére


qdak
addikt

vkit érdekel nek az álmai????? :))

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#317) Geller72


Geller72
veterán

Vannak álmaim..sztem előző életeimből..tetszenek.Vannak olyanok is, amik időben nem régen történtek meg. Vannak rosszak, és vannak jók köztük. De összességében pozitívak. Annyira reálisak, annyira élethűek, hogy..hogy kezdek benne látni vmi rendszerességet..vmi valóságosat..már már hihetőt.

(#318) Geller72 válasza qdak (#310) üzenetére


Geller72
veterán

1.:-1 ágyon a semmiben. Korlátozva érzed magad..ez lehet a munkahelyeden, a családban, vagy érzelmi kötelékben.
2.:- Ez kapcsolódhat az elsőhöz..vmiben korlátoznak akaratod ellenére, ez lehet egy döntés, amit te máshogy gondolsz, mint akik befolyással vannak rád, akik neked fontosak. Pl a szüleid, testvéred.
3.-nak utánanézek, ha fontos.

(#319) qdak válasza Geller72 (#318) üzenetére


qdak
addikt

naon + köszönném ha kell leirom részletesebben is !!!!!
köszi :))

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#320) Geller72 válasza qdak (#319) üzenetére


Geller72
veterán

Ok, pls priv.

(#321) qdak válasza Geller72 (#320) üzenetére


qdak
addikt

privi ment :))

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#322) qdak válasza Geller72 (#320) üzenetére


qdak
addikt

kösz szépeN :R

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#323) Geller72 válasza tildy (#307) üzenetére


Geller72
veterán

:D lehet, hogy vmit szeretnél mondani a párodnak, de már előre tudod, hogy hisztizni fog, és nehéz lesz beadni neki a meggyőző dumát..:D

(#324) qdak


qdak
addikt

volt 1 érdekes álmom:
1 cabrioba (talán v mi katonai gépbe) ülok tobb emberrel talán 4-5, 1 et ismerek 1 joo barátom,
s egy csomo kis kutya mindehol s azokra lövunk fegyverrel, közbe a kocsival mindig naobb vizenn kel átkelni azt kiszállunk mert tul mély (a kutyák newetségesen kicsik voltak)itt vége átt 1 helyre ahol én ülök 1 csaj barátom olébe és csokolozunk non soXXor pedig vele nem kéne ött rég nem láttam viszont régebben soxxor taliztunk s joo barátom,megint más helyszin
uncsi tesommal akit ugy szint rég nem láttam, vele biciklizek kempingel mint régen :(
sokat hulyéskedtunk itt is röhögunk meg 1 csomot mentunk keskeny utonn ill gylog utonn macska kövesen. ennyi
talán annyit még h elvesztettem 1 rokonom pár napja hátha befolyásolja a dolgot elore koszi

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#325) qdak válasza Geller72 (#323) üzenetére


qdak
addikt

Geller_1972 olvsd el lécci várom megfejtésed köszi!!!

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#326) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ennyire hosszú álomfolyamot még sosem sikerült megjegyeznem, és nem is számítottam rá, hogy eme nap hajnalán meglep egy ilyen maratoni álom.
Négy részes volt. A különlegességét az adta, hogy a négy álomban szerepelt a négy elem.
Levegő, tűz, föld, víz. AZ utolsóban a víz és a föld a mocsár helyszín miatt egyszerre volt jelen.
Értelmezhetetlen az egész, valami extrém fantasy egyvelegre hasonlított. Az agyam össze-vissza kombinálta az életem során látott hősöket és lényeket.
Voltak benne sárkányok, élőholt csontváz harcosok, Frodó és az egy gyűrű, Harry Potter, Shrek :DDD.
Azt hiszem, kész van az agyvelőm. Kifeküdt.
A második álomban meg az operaház fantomjának a sokadik verzióját hozta össze az agyvelőm.
Az első álomban egy széltölcsér, kisebb tornádó, jelképezte a levegőt. Majdnem megölt, mert port sodort magával. Poros, viharos szélben kissé problémás a légzés...
Elvitte a gyermekkor biztonságát jelképező paplant.
A második álomban az operaház fantomja, a fekete ember, egy haldokló férfi átkának(?), varázslatának az eredménye. Odadobta a nézőtérre testének egy darabját, mint valami gyújtóbombát, és tűz förgeteg hamvasztotta el az embereket. Azonban az épületben semmiféle kárt nem tett. A színpadon, a díszletek közé rejtőzött el a férfi ''szerelme'' és annak karjában a gyermekük. Sajnos, a férfi az átok kimondása előtt nem vette észre őt, és a varázslatnak kellett x számú emberi áldozat. Egy plusz fő volt, akinek megkegyelmezhetett a férfi. És ő a lányt választotta. A mágikus tűz elhamvasztotta a gyermeket, de a lánynak haja szála sem pörkölődött meg.
A lány nem gyűlölte meg az élőhalott, fekete hamu köpenybe rejtező szellemét a férfinak. A gyermek elvesztésére úgy gondolt, hogy ''a férfi adta, a férfi elvette''.
Álmomban (filmben, könyvben is) láttam már néhány verzióját az operaház fantomjának, de ennyire komoly, bánatos, erős kezdésű változata még nem volt. Az embereket elemésztő lángfolyam nagyon ütős látvány volt!
A harmadik álomban szerepeltek: Frodó, sárkányok, Harry Potter. A fantasy egyveleg, a záró, negyedik álommal együtt egy szabad ökörködése volt az agyvelőmnek.
A negyedikben egy mocsárba érkezett meg a Shrek szerű figura és egyből falni kezdte annak élővilágát, békákat, kígyókat, egyebeket.
Sajnos, az élőhalott csontváz harcosok nem számítanak ehetőnek, csak éppen potenciális veszélyforrásnak. Fel is tápászkodtak, hogy lekaszabolják a zöld szörnyet. A zöldike viszont nem rémült meg, összebogozta a sok-sok csontvázat és húzta kifelé őket a mocsárból.
Itten az ébredés mezejére lépett az agyvelőm, és egy nyújtózkádás közben meg is jegyeztem a sok-sok kaotikus álomképet.
Még volt néhány kiegészítő kép, de azokat már nem írom le. A leendő történeteim alapját képező jeleneteket megtartom magamnak. :)

Ez a feladvány! Mit jelenthet eme maratoni álomfolyam???

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#327) Geller72


Geller72
veterán

..mindenkinek válaszolok, aki privbe írt, csak kérlek, legyetek türelemmel hozzám..csak késő este tudok írni..ha van erőm..de nem mindig van..
Üdv mindenkinek.. ;)

(#328) The DJ


The DJ
addikt

Na feladom nektek a leckét. Tavaly októberben szakítottam az exemmel. Azóta ha emlékszem az álmaimra (és legtöbbször emlékszem, ha nem is minden apró részletre, de a lényegre igen) akkor az mind róla szól. Néha vidám, néha szomorú, néha sírva ébredek, néha az egész napom képes feldobni egy egy álom. A közös bennük az, hogy mindben benne van. Pedig már nem vagyok depressziós, a nehezén pár hónapja túl vagyok, mostanában az életem is kezd rendeződni, szakmai téren is jól alakulnak a dolgok, szóval mondhatnám, hogy minden rendben van, kivéve azt az apró tényt, hogy azóta egyedül vagyok és képtelen voltam kapcsolati szempontból nőre nézni. No de vajon miért álmodom mindig az exemmel lassan 1 éve? Kicsit ijesztő, nem? :U Ennyire nem menne a felejtés? Mondjatok valami okosat... :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#329) Loretto válasza The DJ (#328) üzenetére


Loretto
veterán

Mondjatok valami okosat...

Majd ha mással lesz kéjálmod, rendben leszel.

Ez okos?

Soirée...

(#330) The DJ válasza Loretto (#329) üzenetére


The DJ
addikt

:DDD

Korrekt :)

Amúgy nem kéjálmok, csak azért még is kezdem furcsállani, hogy egy éve ez megy :U

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#331) Geller72 válasza The DJ (#328) üzenetére


Geller72
veterán

''szóval mondhatnám, hogy minden rendben van, kivéve azt az apró tényt, hogy azóta egyedül vagyok és képtelen voltam kapcsolati szempontból nőre nézni. ''
Ez természetes..védelmi reakciója a mentális védekezési mechanismusodnak.
ha szeretsz vkit, és akaratod ellenére el kell válnod tőle, ez hiányérzetet vált ki. Nem mindegy, hogy eddig együtt éltetek, mindennap együtt voltatok, megszoktad a közelségét, a társaságát, a véleményét még akkor is, ha nem osztottad azt..de volt véleménye, amire valljuk be, kíváncsi voltál.Vagy csak szimplán vártad a reakcióit..
Ez eltarthat 1/2-1 évig...de te is mondtad..alakul, és ez a fontos..már kifele mész..
Segíthet a munka..a barátok, egy barátnő..CSAK barátnő..
Sokakból nem a hiány beszél..hanem a birtoklási vágy hiánya..hogy nem lehet a tiéd..de ez jobban egoista emberekre vonatkozik, bár kicsiben mindenkiben benne van..
..A mobilod is hiányozna pár hétig, ha tönkremenne, vagy elhagynád, még akkor is, ha régi ócskaság volt..de megszoktad..
Nem tudom, hány éves vagy, de ha közel vagy a harminchoz, vagy innen, vagy onnan, :D
segíthet, ha felkeresel, megkeresel régi barátokat, osztálytársakat, régi szerelmeket..és felidézed velük a múlt szép, és kevésbé szép emlékeit..
Az is segíthet, ha régi haragosoddal, jobban, ahol az összeveszéskor te hibáztál, csak nem vallottad be..még magadnak sem rögtön, csak később..szal ha kibékülsz egy ilyen emberrel, akit megsértettél..
A tolerancia gyakorlása önmagunk lelkiismeretének simogatása..jót tesz..
...ha nem is mondtam okosat, de jó hosszú lett, már csak ezért is olvasd el, legalább nem vész kárba a szándékom..




...és engedd el...

[Szerkesztve]

(#332) Geller72


Geller72
veterán

..szép álmokat mindenkinek....

(#333) The DJ válasza Geller72 (#331) üzenetére


The DJ
addikt

Jól látod a helyzetet, sok igazság van abban amit írsz. Már több régi barátot kerestem fel, sőt sikerült nem is egy olyan kapcsoalatot tisztázni és rendbe hozni, amiket régóta akartam. Barátaimmal is sokat járunk erre-arra meg persze már nem búslakodom akkor sem ha egyedül kell itthon lennem, csak azért évek emlékeit nem egyszerű eldobni a sarokba.

...és engedd el...

Talán ez a legnehezebb az egészben...

MOD: Jó éjt ;)

[Szerkesztve]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#334) qdak válasza Geller72 (#332) üzenetére


qdak
addikt

(#324) elfelejtetted?vagy nincs rá időd?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#335) bigman00


bigman00
tag

Én az utóbbi időben lefekvés előtt mindig nézek egy kis south parkot... Azóta vannak elég érdekes álmaim ;] ... Bár közre játszhat az is hogy átlagban 3-kor fekszem ... Bezzeg suli alatt soha nem álmodok semmit ...

[Szerkesztve]

(#336) Geller72 válasza qdak (#334) üzenetére


Geller72
veterán

..:D..nem felejtek..:)..a másodikat jelölném meg indoknak..:)

(#337) qdak válasza Geller72 (#336) üzenetére


qdak
addikt

oks bocs hogy türelmetlen vagyok várom megfejtésed :)

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#338) Geller72 válasza qdak (#337) üzenetére


Geller72
veterán

Nem nevezném megfejtésnek, inkább egyéni értelmezésnek..ezt nem szabad 100%-nak venni, és eszerint élni..figyelembe veheted, de túlzott jelentőséget ne tulajdoníts neki..inkább aludj egy jót, hisz látom, még fenn vagy..ma már nem fogsz álmodni, ha korán is kelsz..a jó álmok a délutáni alváskor jönnek..:)
jó8

(#339) qdak válasza Geller72 (#338) üzenetére


qdak
addikt

oks, de én akkor is örülök neki ! na bucsuzok is még van időm álmodni :)

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#340) t1


t1
addikt

Hali!
Talán éltembe most álmodtam a legdurvábbat...mikor felkeltem szó szerint remegtem...
fejtéstek meg pls..

Akkor maga az álom:

Azt álmodtam hogy elhozta öreganyám hozzánk a kutyáját ( vmi leonbergi keverekék jó nagy darab) és a kertbe ismerkedett az én Beaglemel... bent voltam kimentem megnézni mit csinálnak és azt láttam h öreganyám kutyája két véres lábat vitt a szájába.Futottam az én kutyámhoz kerestem és a fűbe feküdt vérzett és sírt meg minden látszott rajta hogy az utolsókat rúgja szerencsétlen. A jobb első és a bal hátsó lába hiányzott.Elkezdtem sírni és üvölteni hogy - meghal a Tappancs- de semmi befutottam a házba szólni a családnak de senki nem csinált semmi észre se vettek semmi mint ha nem hallotak volna.
Ki mentem és sírtam a düh elöntötte az agyamat elkezdtem verni ököllel öreganyám kutyáját de megsem érzte...

itt keltem fel :F :(((

(#341) dokar válasza t1 (#340) üzenetére


dokar
addikt

a sintér éned szeretne a felszínre kerülni :DDD

extra - SEXRay

(#342) t1 válasza dokar (#341) üzenetére


t1
addikt

kösz :DDD

(#343) 1010


1010
őstag

mit jelnt az ha kaptam 2 kitüntetést álmomban egyik zöld másik bordó skót mintás
szövete volt a bordónak a fémje ezüst ből volt

(#344) Móci


Móci
addikt

Én ma egy routerrel álmodtam, s felriadtam reggel.
Azthiszem nem kellene annyira erősen utánajárni a dolgoknak napközben. :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#345) brownus válasza Móci (#344) üzenetére


brownus
veterán

tegnap du. meghalt a topcom routerem.... :D

(#346) Móci válasza brownus (#345) üzenetére


Móci
addikt

Akkor biztos azért álmodtam routerrel!
Béke poraira. :R

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#347) frame>24


frame>24
addikt

na, csak mer felszínre került a topik

halva láttam magamat a sínek között...kék-zöld-vörhenyes foltokkal. Körülöttem más emberek testrészei itt-ott, csak én maradtam egyben...roncsok sehol. rendkívül kellemes álom, mondhatom, enyhén szar érzéssel ébredtem...ez 3 napja vót. Sose volt még ilyen életmben...
(hasonló témájú filmet, könyvet nem láttam/olvastam a héten, nem is game-eltem tehát az nem jácchatott be...)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#348) frame>24 válasza 1010 (#343) üzenetére


frame>24
addikt

gyakran jáccol battlefield 2-t? :D

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#349) 1010 válasza frame>24 (#348) üzenetére


1010
őstag

nem
nem is jáccok
szinte csak néha

(#350) venember83


venember83
nagyúr

Vallalkozo kedvu alomfejtoknek:

[link]
Koszonom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.