Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Nowhereman válasza The DJ (#249) üzenetére


Nowhereman
őstag

Ne má!

Az álom elött néztél-e valami világvégefilmet vagy hasonlót/vagy olvastál/?/még a galaktikus utikalauz ilyesmi részletét is ide érteném/
Mit éreztél közben?/részletesen/
Terítsem ala public, vagy privi?

Mostanság nincs neked ki a tököd a szükebb emberi környezeteddel?

Utánam a kondenzcsik!

(#252) szucsi válasza Nowhereman (#251) üzenetére


szucsi
őstag

anno a Malevil-től én is szorongtam egy kicsit. azért az a jelenet amikor döglődnek a várkastélyban az atomtól az elég kemény

(#253) The DJ válasza Nowhereman (#251) üzenetére


The DJ
addikt

Épp ez a furcsa...semmit nem olvastam már vagy ezer éve, filmet se néztem az álom előtt, TV-t pedig kb. 1 éve nem is nézek szinte egyáltalán...

Hát hogy mit is éreztem pontosan?
Féltem, tudtam, hogy mindenképpen meghalok, de mégis meg akartam menteni valakit, mert csak ő számított.
Magányt éreztem és kihaltságot, könnyebb lett volna, ha találok még valakit, de nem, csak magam voltam és ez volt a legrosszabb.
Volt egy pillanat, amikor pánikba estem és kiabáltam azt hiszem, kiabáltam Istenhez, összerogytam és teljesen kétségbe estem.
Telefonálni is azért próbáltam, hogy hátha mégis elérek valakit és így könnyebb lesz talán...

Sajnos már nem olyan frissek az emlékeim erről, de nagyjából ezek voltak bennem.

A szűkebb emberi környezetemmel megítélésem szerint jól kijövök, persze vannak kisebb viták, de hol nincsenek.
Inkább az egészségem aggaszt, mert mostanában nem vagyok valami jól (hosszú ideig voltam kórházban és félek, hogy megint visszakerülök)
Valamint félek, hogy elveszítem a kedvesemet, aki a legtöbbet jelenti nekem...
Nagyon aggódó és féltő természet vagyok, sokat filozofálok az élet dolgain, érzékeny lelkületűnek tartom magam.

Ezekre tudok hirtelen gondolni, de ez az álom valahogy nem illik bele a többi közé :U

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#254) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Üdv!
Világvége álmom nekem is volt, de ezt már egyszer leírtam.
Tegnap reggel újfent szörnyűt álmodtam, előtte való nap ugyanebben az időpontban egy szép, heroikus fantasy álmom volt, várostrom sárkányokkal színesben, zenei aláfestéssel. Full látványos volt.
De a mostani álmom... Eh. Azt álmodtam, hogy Afrikában egy kiszáradt vidék közepére ENSZ vagy UNICEF küldöttség érkezett, hogy segítsen az éhező gyermekeken. Nagyon későn érkeztek, és már csak annyit tehettek, hogy az emberség utolsó jeleként emberi módon búcsúztatják el a gyermekek földi maradványait. Rég láttam már ennyi hullát egy halomban. Durva és szörnyű volt. Nem is tudom, melyik volt a rosszabb, a gyermekek kegyetlen sorsa felett érzett szívfájdalom vagy a sok halott és bomló test látványa.
Aztán már egy másik helyszínen életem kedves tárgyai között próbáltam rendet rakni, és a sok cucc közé bekeveredett egy daru darabokra esett teteme is. Sehogy sem tudtam úgy a szemétbe dobni, hogy a régi cuccaim közül ne keveredjen valami vele együtt a szemetes zsákba. Idegesítő volt a darutetemmel szórakozni.
Végül valaki el akart adni nekem egy full extrás autót, holott erre álmomban sem volt pénzem és különben is kék furgont vezettem. A valóságban nem tudok vezetni.
Kusza álomsorozat volt a reggeli, a legütősebb része a halott gyerekek voltak.
Tegnapelőtt újfent szárnyam nőtt, de ezúttal a megszokott könnyű, ezüst helyett, borzas fehér tollakkal borított nagy szárnyaim sarjadtak ki. Persze tudtam repülni velük.
Három nappal ezelőtt meg egy dombon égig nyúló fák nőttek, és én, mint valami kerge varjú keringtem a törzsük körött a domb felett, ezúttal szárnyak nélkül pusztán akaraterővel.
Viszonylag könnyen felröppenek álmaimban, és csak ritkán lep meg a tériszony. Azonban van olyan, hogy túl magasra szállok, és elfog a félsz. Egy bizonyos magasságnál már ijesztő a szabad akaratból vagy akár szárnyakkal történő röpködés.
Mostanában tornádók nem romboltak álmomban és élőhalott ''barátaim'' sem kedveskedtek öncélú baromkodásaikkal. Ez azóta van, hogy a hóhérok közül egy megszívta, és egyszerűen zsíros masszává olvadt szét. Az öreg hóhér meg ezt látva dühödten eltakarodott. Az élőhalott inkvizítort sikerült az élő, öreg papnak bezárnia, egyelőre még nem szabadult ki. Azonban nyugtalanító, hogy egyre több olyan álmom van, ami kapcsolatos okkultista szertartásokkal, holott ilyesmivel nem foglalkozok és vallásos sem vagyok.
Kezd elegem lenni a tudatalattimból.
És mi a fenének bóklászok ismét a színházépületben? Mit keresek az álmaimban létező színház falai között? Egyébként itt kapott végzetes sebet az élőhalott hóhér inas, be akart kerülni az elegáns körbe, de a hely nem szívlelhette és kilökte magából.
Nyomasztó és bizarr álmok tekintetében élvonalbeli álmaim vannak. Sajnos.

Oké, kinek voltak még igazán durva álmai?

Ui.: Egyik csúcstartóm, az, amikor egy kis kaliberű lőfegyverrel halántékon lőttem magamat, ezután a padlóra rogytam, és éreztem, hogy bal oldalt valami meleg folyik le, és mintha huzat járna ott, közben nem éreztem a szívdobogásomat, csak valami zúgás erősödött a fejemben, miközben még hallottam a külvilágot, de úgy, mintha víz alá merültem volna, és aztán kész, vége. Felébredtem.
Ui2.: Ma megyek először pszichológushoz. Kezdek begőzölni.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#255) Dictator^


Dictator^
veterán

egy kis kérdés, itt teszem fel aztán megyek aludni, ha havonta kb 3x álmodok az mitől van? régebben majdnem minden másnap álmodtam... max 1-2napos kihagyással, de kb igy, ha vki tudja válaszoljon.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#256) KMan válasza Dictator^ (#255) üzenetére


KMan
őstag

en mar evek ota nem almodtam, nem is emlekszem az utolso almomra, ha ez vigasztal. nem tudom hogy mitol lehet, de nem hianyzik annyira. neked igen?

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#257) Foglalt név válasza Dictator^ (#255) üzenetére


Foglalt név
addikt

Aki alszik legalább napi 4 órát, az álmodik. Az más kérdés, hogy nem emlékszel rá. Ha van egy normális életviteled, tehát nem minden nap máskor ugraszt valaki ki az ágyból, akkor beáll a szervezeted erre a ritmusra. Ezekután akkor emlékszel az álmodra, ha éppen akkor ébredsz fel, mikor a közepén vagy egynek.

(#258) Dictator^ válasza Foglalt név (#257) üzenetére


Dictator^
veterán

MOD: véletlen duplázva ha mod látja ezt a hsz-t törölheti.

[Szerkesztve]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#259) Dictator^ válasza Foglalt név (#257) üzenetére


Dictator^
veterán

alszok legalább napi 6-8 órát, és álltalába telóra kelek, magyarul lehetek egy álom közepénél mégse emléxek rá.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#260) Dictator^


Dictator^
veterán

na tessék, álmondtam, mondanám, hogy juhééé de mégse...

(előtörténet)
régen 7éve elég hülyén benött a köröm a nagylábamon, egy ideig hagytam nem foglalkoztam vele, persze rendesen gyalogolni meg futni nem igazán tudtam, azthiszem még általános 8.ba kezdödött, aztán középsuli 2.ba rendes eljárással kivágták (szike kés ez meg az ;) , najó nem tudom pontosan a nevüket), jó is volt 2.végig de 3.ba megint elöjött aztán 4.be év elején lézéres megoldással eltávoltitották azóta müködik rendesen.

az álmomba pedig az volt, vagyis csak annyira emléxem, hogy vmilyen lézeres megoldással a nagylábujjamon, eltávolitottak egy 3cm-es részt az ujjhegyből...na most ez mit akarhat?...

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#261) GombócArtúr válasza Dictator^ (#259) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Egy alvásciklus elejétől végéig [lanyha álom (Alfa-Béta) - mély alvás (Béta) - rövid nagyon mély alvás (Théta) - mély - és ismét lanyha álom] kábé 1:50 percig tart, ha ez alapján időzited magad, akkor ki tudod számolni, hogy hogy kell ahhoz lefeküdnöd, hogy könnyebben ébredj fel. Álmodni az épphogyelaludtál álomban tudsz, illetve erre vagy képes visszaemlékezni, mély és főleg nagyon mély álomban már nem alszol.
Az Alfa-Béta-Théta szintek az agyadból által kibocsájtott hullámtartományoknak az elnevezése.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#262) Nowhereman válasza Algieba (#254) üzenetére


Nowhereman
őstag

Ezek diznimatinék az én pöpecebb álmaimhoz képest. Az viszont érdekes, hogy én szárnyak nélkül szoktam repülni, mint egy lidérc/és falakon is átmegyek... Én megszoktam őket. Inkább azon borulok ki, ha olyasmiről álmodok, amit el akarok felejteni.

[Szerkesztve]

Utánam a kondenzcsik!

(#263) szandisas


szandisas
senior tag

most riadtam épp álmomból gyorsan leírom...
Az eleje úgy kezdődött, mint mindíg, álmodtam valami hülyeséget, most egy 7600GT-t vettem, 23k ért egyis ismerősömtől :DDD ...na mindegy... ez annyira nem riasztó... Aztán a fogorvosnál lettem a szüleimmel, és kihúzták a bal felső szemfogamat... vérzett is rendesen, annyira nem fájt...amikor felkeltem egyből néztem, hgy megvannak e a fogaim :U semmi baj velük... ez engem csak azért paráztat be, mert régebben azt hallottam, hogy ha foggal álmodik valaki akkor meg fog halni valakije :U nézegettem az álmoskönyveket, azok szerint nem feltétlen :U mit gondoltok erről?

aláírás

(#264) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Tessék, lehet fejtegetni, érdekes, nagyon is: [link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#265) Hack3er


Hack3er
őstag

Én néha azt szoktam álmodni hogy köpködöm kifele az összes fogamat.
Valami jelentése biztos van de nem tudom hogy mi :F

(#266) Nowhereman válasza Hack3er (#265) üzenetére


Nowhereman
őstag

változástól, öregedéstől való félelem.

Utánam a kondenzcsik!

(#267) .volkovy.


.volkovy.
tag

én viszonylag gyakran álmodok olyat, hogy egy kurvanagy húsevő dinoszaurusz akar levadászni.
általában többedmagammal vagyok.

ez frankón a kiskoromban nézett jurassic park, meg alien hatása?

(#268) Nowhereman válasza Winner_hun (#264) üzenetére


Nowhereman
őstag

bocsika, de a közbenső érzések leirása nélkül az ilyen összetett álmok nem megfejthetőek. Ez így olyan mint egy matekpéldában csak a számok lennének megadva, a műveleti jelek pedig sehol.

Utánam a kondenzcsik!

(#269) Nowhereman válasza .volkovy. (#267) üzenetére


Nowhereman
őstag

Benne van földim/márha újraregisztrált önmagad vagy/. Ha nem néztél volna ilyesmiket, akkor nem létezne számodra az a T-rex, ami elől menekülsz. Nem véletlen, hogy van a körben az a szám. Még kamaszkorban sem tudják kölkök mindig mi a valóság és mi nem a filmekben.
Egyébbként kb olyasmi is lenne a jelentése hogy egy régi traumát nem tudsz kezelni, emiatt/adott szituban/ szorongsz belülről - az ösztöneid rabja vagy...

Utánam a kondenzcsik!

(#270) .volkovy. válasza Nowhereman (#269) üzenetére


.volkovy.
tag

az vagyok.
és ezzel mit lehet kezdeni?
szembesíteni ugye nem nagyon lehet, ez nem olyan mint az arachnofóbia vagy a tériszony..

az elmúlt másfél-két évben sokat meditáltam, ráértem, és a régi komplexusaimat szépen feldolgoztam. ezzel nem tudok mit kezdeni.

[Szerkesztve]

(#271) Nowhereman válasza .volkovy. (#270) üzenetére


Nowhereman
őstag

Az a probléma hogy szembesülsz vele, vagy kiiktatod - megtanulsz úgy élni, hogy a legkevesebb gondot okozza.
Egyébbként nagyjából mi lenne a lelked veremében, amit az elmúlt másfél év alatt nem tudtál kilapátolni? /márha publikus...

Végül is el lehet menni agykurkászokhoz is, ha szerencséd van traumád is otthagyod, nem csak a pénzed...

[Szerkesztve]

Utánam a kondenzcsik!

(#272) Algieba válasza Nowhereman (#271) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Oké, felveszem a kesztyűt. Akkor is én álmodom a legnagyobb baromságokat ebben az országban! Hülyeségben verhetetlen vagyok, és sértve érzem magamat, ha valaki azzal jön, hogy ő még vadabbakat álmodik. Ejnye. A profi sületlenség összehordó én vagyok. :)

Ezt übereld, ha tudod!

(A bőség zavara, a naplóm tele idióta álmok leírásával.)
Na, ez jó lesz. :DDD
Annak idején agyamra ment a Vampirehunter D. :D Le se tagadhatom. Imádtam. Azonban a fan-álmok még jobbak, mint az elmémet felpörgető alkotások.
2004.április.19.
''Olyat álmodtam, hogy azt hittem ketté áll a szemem! Vámpírok minden mennyiségben, köztük a mindig ellovagoló, de ezúttal átkozottul meggyepált D-vel. A sztori egy eléggé őrült világban játszódott, ahol az emberek igencsak féltek a vámpíroktól és bár már nagyrészt kiirtották az éjszaka rémeit, mégis frász törte ki őket, ha megemlítettem nekik a rémeket.
Egy dekadens városba, ami ismét Rómára emlékeztetett engem, egy különös ember érkezett, aki a Panteonban átalakult égi lényé és eleven tűz borította be.
A város felé lovagolt, egyszer már elhagyott, hűséges hölgye kíséretében a vámpírvadász. Melléjük szegődött egy falusi, aki elmondta, hogy ezen a vidéken már nem élnek szörnyek, mivel a város ura mindet elpusztította, és hogy D jobban teszi, ha elmegy. Az égen körözött óriási keselyűként az aranyos fényű alak, aki egyből észrevette D-t és megtámadta. Szegény főhőst végigkergette a fél vidéken, mire D bemenekült a lángoló férfi elől egy csűrbe. Teljesen kivetkőzött magából, egészen vámpír lett. Leszakadt róla a köpönyege és ruhájának felső része (láthatóvá lettek formás izmai), és hát egészen ijesztően nézett ki a fájdalom hatására. Egy kisgyerek odament hozzá, hogy megkérdezze nincs e valami baja a „bácsinak”. D majdnem megölte, de inkább elküldte azzal, hogy most veszélyes az ő társasága. A falusiak meg jöttek, hogy vasvillával, fejszével, kapával ellássák a baját a szörnynek, de lóháton loholva időben megérkezett D szíve hölgye és kimentette hősét a bajból, amik itt nem értek véget, mert olyan vidékre tévedtek, ahol viszont rengetek szörny élt! Lidércek, szellemek, démonok, élőholttá vált, bolyongó vámpírlelkek és egyéb förmedvények, akik örömmel készültek elintézni az eleven lányt és félvámpír szerelmét. Elképesztő mészárlás vette kezdetét, és én csak néztem a szörnyshow láttán!''

Öhm, hiába tagadnám vonzódásomat a darkos, félszörny, izmos pasik iránt. :)

Azonban a lényeg annyi, eme álom is káprázatosan nézett ki. Sokkal izgisebb testközelből követni az akciót, mint a moziban ülve nézni a vásznat. A moziban az ember passzív szemlélő, míg az álmaimban a szereplők mögött, mellett loholok, vagy bennük vagyok.

Imádok álmodni! Annyi mindent átéltem már, születést, szülést, öltem és megöltek, szálltam és zuhantam, felfedeztem az űrt és az óceánok mélyét, idegen fajokkal találkoztam, láttam a múltat, a jövőt, tenyerembe vettem egy csillagot, és még sorolhatnám.

Gyerünk! Komolyan érdekel, hogy Te mennyire vagy álomúr.

Még hogy Disney-matinék az álmaim...

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#273) .volkovy. válasza Nowhereman (#271) üzenetére


.volkovy.
tag

Szembesülni hogy lehet?
Álmodjak a kezembe egy teli táras Minigunt?
Semmit nem tesz tönkre ez az álom ideát, csak már unom, hogy ilyen marhaságokat álmodok..
Mindent kilapátoltam, pacifista ateista állatbarát lettem.:D

(#274) Nowhereman válasza .volkovy. (#273) üzenetére


Nowhereman
őstag

Szembesülni: analizálással, persze neten keresztül kissé nehéz. A másik, hogy nem vagyok szakember. Ha roszmájú akarok lenni mondhatom, hogy sasold meg az egyik szabadabb napodon a kanibál holochoust 3x, és akkor máris lesznek szörnyűbb álmaid is egy ideig.

De mondjuk elkezdhetjük a a lelki tapert így is.
-Tisztán az első három állat mi eszedbe jut?
aszociációs játék:
-hatalom
-sárkány
-T-rex
-fenyegetés
-kigyó
-fegyver
-ember
-jurasic park
-munka
-tolvaj
-hüllő

Utánam a kondenzcsik!

(#275) .volkovy. válasza Nowhereman (#274) üzenetére


.volkovy.
tag

Ahhoz volt szerencsém, de már mai fejjel.
A teknőst sajnáltam, a többi nem volt újdonság, ilyenek vagyunk :(

Tolvaj? :D

(#276) Nowhereman válasza Algieba (#272) üzenetére


Nowhereman
őstag

Most meg kell hogy sértselek, de szerintem sem kegyetlenségben sem hüllyeségben nem vagy a toppon. Ahoz képest, hogy itt valaki azt álmodta, hogy befalt egy fél számítógépet alkatrészenként, az eszelősebb. Ez natúr fantázi könyvek esete. Tényleg át kéne térned a gyerekmesékre úgy futólag.

Rémesek. Nos volkovynak az a baja, hogy össárkányok kergetik álmaiban. Az én álmaimban én vagyok a legszönyűbb mindennél. Halomra mészárolom az embereket és még minigun sem kell hozzá. Átharapom a torkukat, kitépem a szivüket, a legnagyobb természetességgel, ultraalacsony ingerküszöbbel.
Volt hogy az én álmomban is megakartak égetni a parasztok. Ekkor én az egyik kezemmel megfogtam a csuklyámat, és egyetlen mozdulattal letéptem a köpenyemet. A köpenyböl a testem helyett egy sáskaraj rajzott ki és mint éhes pirányák nekiestek a népnek. Miután csontig rágták őket a raj visszarepült a köpenybe. A köpeny lassan felemelkedet és emberi tartást vett fel, és ott voltam benne én.

Szóval van még hova fejlődnötök!
Apropó sexus: Volkovy, mondjuk probáld meg mondjuk úgy álmodni, hogy a dögös macával együtt tuti helyre menekültök a sárkánygyík elől - aztán már tudod mit kell csinálni

Utánam a kondenzcsik!

(#277) Nowhereman válasza .volkovy. (#275) üzenetére


Nowhereman
őstag

Miért teknős levesről nem hallottál?

Apropó azok nem egy-kédés felelet volt, hanem asszociációs kérdések neked.

Utánam a kondenzcsik!

(#278) .volkovy. válasza Nowhereman (#276) üzenetére


.volkovy.
tag

Szoktak olyan jellegű álmaim is lenni, de azokban nem szerepel olyan gyík.:D
Egyébként semmilyen parát nem okoz ez, teljesen nyugodtan tudnék beszélgetni bármelyik dögről. Asszociációra se az ugrik be, hogy jaj most megesz, hanem eszembe jut hogy milyen nagy dög, meg hogy mit eszik, meg mikor élt. Egyszerűen az a rossz, amikor ott vagyok, mindig ugyanaz a helyzet van, és tudom hogy nem tudok se elszaladni előle, se orrbavágni valami nagyobb célszerszámmal.

(#279) Algieba válasza Nowhereman (#276) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Eh, akkor te nem vagy álomúr, hanem egy zsarnok vagy, aki öncélúan rombol az álombirodalmában.
Mond, nem érzed úgy, hogy a valóságban korlátozva vagy?

Volt egy álmom, egy kisgyerek nagyon magányos volt, és fehér barikák voltak a játszótársai. Szerette a barikat, csak azok nem voltak túl értelmesek. Azt kívánta, hogy bárcsak az állatok is olyan okosak lennének, mint az emberek.
Az eredmény, egy felsőbb hatalom teljesítette a kérést, és az állatok lemészárolták az embereket. A gyermek is alig menekült meg az egyik feldolgozóüzem lézerkései elől. Kimenekülve a vérszagú, forró üzemből, havas gyárudvarra futott ki. Egy vonatszerelvény vagonjai telis tele voltak szétvágott testekkel. A gyermek elkapta a fejét a látványról, így nekem sem volt alkalmam leesett állal szembesülni az iszonnyal.
A gyermek megfordult, feléje közeledtek a ''kedves'' fehér birkái, kiknek véres volt a gyapja és a tekintetük ridegebb volt a hókristályoknál.

:P

Gyerekmesék... Na, tessék engem még sértegetni. Kezd elborulni az amúgy is elborult elmém. :DDD

Vagy ahhoz mit szólsz, amikor lazán levágtam a fél lábfejemet, tizes szögeket ütöttem a lábszáramba, elvágtam a saját torkomat, megettem egy csóró emberke belső szerveit (és élveztem, mert éppen nem ember, hanem szörnyeteg voltam), és az élőholt bagázsról nem is szólva, kiknek látványa... Ilyen rohadt alakokat még zombifilmekben sem láttam. Túl valóságos a bomló testük egy mozifilmhez mérten... Brrr, de utálom őket.

Az egyik legrosszabb érzés, ami végigjár az álmaimban az iszonyattal kevert tehetetlenség. A kisgyerek és a birkák álmomban átélhettem. Amit elfelejtettem beleírni, hogy a vagonok felett átnézve látta a távolban a város romjait, kesernyés füst terjengett felette... Az a szag, a hideg, a testrészek, a birkák rideg tekintete; olyan fájdalom szorította össze a szívemet, melyhez mérhetőt a valóságban még keveset éltem át. És a gyermek is meghalt. Megölték az egykori játszópajtásai.

A szimpla fantasy is tud nagyon látványos lenni. Itt nem az erőszakról és a bizarrsági szintről van szó, hanem az álom minőségéről. Egy filmszerű álom minőségi cucc. Tudsz ilyet?

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#280) .volkovy. válasza Algieba (#279) üzenetére


.volkovy.
tag

Bahhh, és még engem zavar, hogy egy nagyranőtt gyíkkal fogócskázok..:D

Ez a nemsemmi. Forgatókönyvírással mikor kezdesz el foglalkozni?

(#281) Algieba válasza .volkovy. (#280) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Az írás kemény meló. Nehezen haladok a megtanulásával.
Éppen a 4. regényemen dolgozok.
Jó lenne magasabb szintre emelnem a zsigeri eredetű íráskészségemet. Meg jó lenne, ha jövedelmezőbb lenne az alkotás, mert az agy táplálásához sok energia kell...

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#282) Algieba válasza .volkovy. (#280) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Oh, az üldözéses álmok izgalmasak. Csak úgy döng az emberben az adrenalin. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#283) .volkovy. válasza Algieba (#281) üzenetére


.volkovy.
tag

Tényleg?
Gratulálhatok?:)
Nagyon kevesen mernek egyáltalán belevágni.

A legjobb dolgokat a szenvedő művészek hozzák létre, szerintem egyél még kevesebbet..

(#284) .volkovy. válasza Algieba (#282) üzenetére


.volkovy.
tag

:D

én nem szoktam jól szórakozni..
az általános forgatókönyv: megyek valahol, beüt a dezsavü hogy mindjárt jön a dög, elbújok(inkább bújunk), erre megjelenik, aztán már csak koncenctrálni kell hogy ne tudjon megenni. aztán egy idő után megunom, és vagy felébredek, vagy abbamarad.
mondom, az emberevő birkákhoz és a vámpírevő zombikhoz képest ez kismiska. :D

(#285) Algieba válasza .volkovy. (#283) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Oh, közkeletű tévedés, hogy a művészek szenvedve alkotnak. :DDD
Hidd el, mindnek tele volt a hasa festés, írás, komponálás közben!

Hm, volt már úgy veled is, hogy nem fogott az agyad, és hiába szemeztél egy feladattal, nem sikerült megoldanod. Nos, ilyenkor az agyvelő fáradt és éhes. Pihenést és kaját neki, valamint oxigént. Lenullázott agy esetén alvás, evés, nagy séta a gyógyszer.

Gratulálni lehet, csak nem érdemlem meg. Kishal vagyok egy zavaros piacon.

Azonban, ha írásom tetszik, akkor boldog vagyok. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#286) .volkovy. válasza Algieba (#285) üzenetére


.volkovy.
tag

Hááát. Ilyen velem nem szokott lenni, vagy elsőre megoldok valamit, vagy sose.
Egyébként értelek, de a költőink a sok szenvedéses-tragikus verset csak nem telihassal elterülve írták meg, valami inspiráció csak volt.. Vagy nem? Átvertek? Mind? Színház az egész világ?:D
Az első három írásodhoz hozzá lehet valahol jutni?

(#287) Algieba válasza .volkovy. (#286) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A műveim nem olyanok, mint a rövidke fórumos sziporkáim. A hosszabb írásaimban fárasztó az, ami rövidben erénynek számít, az eleven és találó lírai képáradat. Nem javaslom elolvasásra a regényeimet. Esetleg apránként olvasva könnyebben befogadhatóak.
Kiméra, Aranyfüst, Moloch.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#288) Nowhereman válasza .volkovy. (#284) üzenetére


Nowhereman
őstag

Így már nem is olyan szörnyű az állmod.
a távanalízist hagyjuk...

No hanyagoljuk. A jel szerint valami szitut ösztönösen kezelsz, ami miatt nem tudod sose megoldani, akárhányszor szembekerülsz vele. Egyébbként legközelebb mondjuk egy arzenálba menekülj be. Ott csak találsz valamit, amivel padlóra küldheted a dögöt.

[Szerkesztve]

Utánam a kondenzcsik!

(#289) Nowhereman válasza Algieba (#279) üzenetére


Nowhereman
őstag

A valóságban persze hogy korlátozva vagyok, azzal kezdve, hogy nem lehetek azzal akivel akarok, rendre ki kel nyalnom olyan seggeket amiket szivem szerint szétrugák - tehát a szokásos.

Amatőr. Szerinted mit csináltam a csontokkal?... ;]
Feltételezem, bizonyos szempontból önpusztítóbb életvitelt folytatsz mint akármelyik narkós bulipatkány...

Utánam a kondenzcsik!

(#290) rien


rien
senior tag

Sziasztok!
Az mit jelent ha valaki a már nem élő nagyszüleivel álmodik napok óta és az álomban hívják, hogy ''gyere... milyen jó volt együtt'' ? Ezen kívül még pluszban álmodott a pár hónapja meghalt volt osztálytársával is. Az ismerősöm aki ezt álmodta, úgy gondolja, hogy neki harangoztak. Mit jelent ez az álom, ugye nem azt?

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#291) Nowhereman válasza rien (#290) üzenetére


Nowhereman
őstag

Nem, csak azt, hogy még mindig kötődik olyasvalakihez, akihez már nem lehetne. Röviden magában még nem temette el őket.

Utánam a kondenzcsik!

(#292) rien válasza Nowhereman (#291) üzenetére


rien
senior tag

Húúúúúúúú. Köszi szépen :R
És szerinted az igaz, hogy amiről egynél többet álmodunk az tényleg valóra válik vagy ez hülyeség? Mert ő napok óta ezt álmodja és van valami ilyesmi hiedelem :F
Az osztálytársával csak egyszer álmodott (ő pár hónapja halt meg autóbalesetben), de a nagyszüleivel meg mondhatni ''folyamatosan'' álmodik (nagymama 2 éve, nagypapa 3 hónapja halt meg).

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#293) frame>24


frame>24
addikt

helo. naccerű, h illen topik is van...
most akkor beszúrnék ide kérdésnek 1 mai álmot (Krúdy könyv ezt nekem nem magyarázza, ill. nem egyértelmű):
felső néhány fogam kiesett (állkapcsostól!!!- :o )....namost, ez az álmoskönyvben ált. halált jelent... :O :((
egyéb vélemény???
többször visszatért nálam hasonló álom már, de sose halt meg senki az álom körüli időkben, ismerősöm se....

borzalmasan kellemtlen és nyomasztó álom, amiből jó végre felébredni :(



[Szerkesztve]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#294) Bocaa


Bocaa
senior tag

Mivan Akkor ha azt álmodom ,hogy leesek egy magas épületről vagy egy magas helyen át kell ugrani(szakadékon).És minden esetben meghalok.Kb 15-odszörre álmodom ezt január óta.
Aztámn köv nap látom magam a korházba hogy ujraélesztenek.És kezdődik előröl. :O :O

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#295) frame>24 válasza Bocaa (#294) üzenetére


frame>24
addikt

''MEGHALNI LÁTNI MAGÁT= tisztesség'' (Krúdy-könyv...)
csak sajna ez az adott Embertől függ, h 1 adott álomkép nála mit jelent...
remélem enyémre REAGÁL valaki....

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#296) Nowhereman válasza rien (#292) üzenetére


Nowhereman
őstag

Attól hogy többet álmodsz valamiről, nem válik valóra/vagy szerinted Volkovyt egyszer majd megkergetik a raptorok?/, csak valószínű, hogy nem egy napi élmény hatása. Emiatt lehet, hogy a tudat alattid persze azon munkálkodik, hogy összehozzon valami hasonlót.

Utánam a kondenzcsik!

(#297) Nowhereman válasza frame>24 (#293) üzenetére


Nowhereman
őstag

A fogak elvesztése az öregedéstől, és a változástól való félelmetjelentii/ez volt már vagy 3x ezen a topikon/ - bár az álkapcsos verziót nem hallotam.
A saját halálunk meg ált annyi csak, hogy legszivesebben lehúznánk a rolót, és elmennénk remetének.

Bocca: elsőre a szakadék olyan akadályt jelent az életben, amire nem vagy elégé felkészülve, és elqrod.

Utánam a kondenzcsik!

(#298) Bocaa válasza Nowhereman (#297) üzenetére


Bocaa
senior tag

Ez igy ok kösz i Nowhereman :R

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#299) rien válasza Nowhereman (#296) üzenetére


rien
senior tag

én nem mondtam, hogy én így gondolom csak kérdeztem a véleményed erről, mert ilyesmit lehet hallani, olvasni itt-ott. nem magamtól találtam ki :U de köszi szépen

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#300) frame>24 válasza Nowhereman (#297) üzenetére


frame>24
addikt

köszönöm!
lehetséges, h megadsz valami forrást, ahonnan a Te értelmezéseid fakadnak? (pü. is lehet, nekem mind1)
mert nem akarok minden álomnál ide írogatni, magam szeretnék több tudással rendelkezni e téren...neten nemsok erre vonatkozó irodalmat találtam, (v rosszul kerestem)
thx

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.