Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Jézus1969 válasza Geller72 (#499) üzenetére


Jézus1969
tag

nekem viszont 1-2 napja megint megszüntek az álmaim. :K

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#502) pat86


pat86
tag

Ma reggelre megálmodtam, hogy a jelenlegi párom felszarvazott nem is egyszer, ezt a legjobb haverja közölte velem és egy cafka ecsetelte hogy vele mikor...és ahogy mentem befele a házba a folyosóról kinéztem az ablakon hogy kint áll-e a kocsija, ott állt - ő meg a konyhában valami botfélével a fejét ütöttem és vérezni kezdett, közben kiabáltam vele hogy meg miért :F és olyan arckifejezése volt amit az életben sosem láttam. Dühösen és mérgesen keltem fel, szarul éreztem magam az álom miatt. :W

(#503) pat86 válasza pat86 (#502) üzenetére


pat86
tag

Szerintetek ez megtörténhet vagy csak a félelmeim kivetülése? :F

(#504) Jézus1969 válasza pat86 (#503) üzenetére


Jézus1969
tag

valószinű hogy tartasz is ettől a dololgtól, vagy már gondoltál rá! hát elég kegyetlen lehet ;]

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#505) Geller72 válasza pat86 (#503) üzenetére


Geller72
veterán

Minden megtörténhet, ha fosol tőle, ha nem. De én már sikeresen rájöttem, hogy nem lehet félelemben leélni az életünket. Igenis együtt lehet ezzel élni. Baromira bonyolult, most ebbe nem mennék bele. Ha nem gond. :D. Írtam, hogy álmaink vagy a megtörtént, vagy a meg nem történt, illetve azok az események, amiket szeretnénk ha megtörténne, vagy éppen azt szeretnénk, ha nem történne meg. És ezek kombinációja. Minden álomnak oka van. :).

(#506) Jézus1969 válasza Geller72 (#505) üzenetére


Jézus1969
tag

ezt én is igy gondolom. sokszor álmodtam már olyanról amitől mindig is tartottam és amit szeretnék arról is. sajnos ez utóbbi csak álom maradt :R

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#507) pat86 válasza Geller72 (#505) üzenetére


pat86
tag

Már csak jó lenne tudni, hogy ez most az amit szeretnék h megtörténjen vagy nem szeretném h megtörténjen. ;]

Amúgy meg de baj. :DD Szeretjük bonyolítani a dolgokat, úgyhogy nyugodtan belemehetsz a részletekbe. :P Engem érdekel.

Jó lenne tudni azokat az okokat.
Engem zavar, ha sok hülyeséget álmodok és nem értem mit jelent, miért álmodom. Mivel nem tudok vele mit csinálni foglalkoznom sem kellene vele, de meghatározza az ébredésemet. Nem jó majdnem mindennap rossz érzéssel kelni. :(

(#508) Geller72 válasza pat86 (#507) üzenetére


Geller72
veterán

Azért nem akarok belemenni az engem érintő részletekbe, mert egyrészt ez már meglehetősen magán jellegű problémákat feszegetne, amivel természetesen senkit nem akarok terhelni, bőven elég nekem ez a teher. :). Másrészt lehet, hogy te is másképp éled meg ezeket a valós (?) élet dolgait és én is máshogy teszem ezt.

Az élet annyira bonyolult, vagy inkább annyira összetett dolog, hogy a közülünk legkiválóbbak sem értik még csak a töredékét sem. Nekem sem rég nyílt ki a szemem, azt hiszem, hogy nekem ehhez egy trauma kellett. De eddig legalábbis úgy gondolom, hogy többet köszönhetek neki, mint amennyi kárt okozott azzal, hogy felnyitotta a szemem. Nem tudnám, és nem is próbálom meg elmagyarázni, miről van szó, mert szavakba önteni nem lehet, mint ahogy egy érzést sem lehet elmondani, elmesélni, csak megtapasztalni. Ez a valami is hasonló jellegű. Természetesen körbe lehet írni, de kb olyan, mintha valakinek el szeretnéd mesélni milyen íze van a somlóinak, és az a valaki még soha nem evett somlóit. Egyszerűen lehetetlen. Úgy gondolom, hogy félelmetesen keveset tudunk önmagunkról, erről a világról (ha ebben a formában létezik egyáltalán). Talán igazam lesz, amikor azt állítom, hogy az álmainknak sokkal nagyobb szerepe van, mint amennyit jelen pillanatban tulajdonítunk neki.

"Jó lenne tudni azokat az okokat.
Engem zavar, ha sok hülyeséget álmodok és nem értem mit jelent, miért álmodom. Mivel nem tudok vele mit csinálni foglalkoznom sem kellene vele, de meghatározza az ébredésemet. Nem jó majdnem mindennap rossz érzéssel kelni. "

Nem ébrednél rossz érzéssel, ha tudnád kezelni, értelmezni az álmaid. A kusza álmok kiegyensúlyozatlan, célt tévesztett, vagy inkább önmagát kereső és megtalálni akaró embert takarnak. Az első, hogy ezt az egyensúlyt önmagadnak megtaláld, és elérd. Ha ez megvan, csak akkor mehetsz tovább. Biztos, hogy problémáid vannak, és nem is kevés. Az, ha ezek elől menekülsz, félrerakod, csak ideiglenes megoldás, de felgyülemlik, magad előtt görgeted és soha nem szabadulsz meg tőlük. Csak akkor, ha erőt veszel magadon, egyszer és mindenkorra pontot téve a dolgokra. Nem szégyen tanácsot kérni, ha te magad nem boldogulsz, nem találod a megoldást. Mindig van megoldás. A rossz megoldás is jobb a még rosszabbnál...Sokszor az ember tudja is, hogy mit kellene tennie, de nem meri meglépni. Pedig csak így lehet előrébb jutni. Gondolkozz el ezen. És legyél határozottabb.
Üdv.
;).

[ Szerkesztve ]

(#509) pat86 válasza Geller72 (#508) üzenetére


pat86
tag

Ebből ennyit értettem:

teljes káosz az életem, szuper ilyenkor lehet őrültségeket csinálni (aztán a zavartságra hivatkozni ;] ), valamint olyan problémára kellene találnom megoldást, amit nem is tudok hogy micsoda - tuti menni fog... :DDD :DDD

de azért köszi.

/legalább a helyzetfelismerés meg van, az is valami/

[ Szerkesztve ]

(#510) Geller72 válasza pat86 (#509) üzenetére


Geller72
veterán

Ööö..nem értesz, azt hiszem. Gondoltam. Nem gond, az idő ezt is megoldja. Kórházban voltam egyszer és egy 76 éves nénikével beszélgettem sokat. Előadtam a gondolatmenetem amitől nagyjából az jöhetett le, hogy én mennyire boldog és szerencsés vagyok és hogy mennyire gömbölyű is az életem. Ezt is hittem addig a pillanatig, amíg nagyjából 10 perces monológ keretében ráébresztett arra a nénike, hogy az eddigi életem cca egyenlő a nullával. Külön részt szentelt annak, hogy mennyire téves a bennem kialakult értékrend.

Én kérek elnézést, ha elragadtattam volna magam, többet nem fog előfordulni. Teljesen igazad van: mindenkinek magánügye a saját problémája és megoldani is csak önmaga tudja.

Minden jót.
:R

(#511) pat86 válasza Geller72 (#510) üzenetére


pat86
tag

Most én viccesen fogtam fel az előző írásod magamra nézve, azért is vannak ott a mosolyfejek. Persze nem tudhatom min mentél keresztül, nem is akarok belefolyni a te magánügyedbe. Pusztán levontam magamra a következtetést, hogy nagyjából semmi sincs körülöttem rendben és nekem kellene megoldani őket, csak fogalmam sincs hogyan. Tehát ugyanott vagyok, ahol a partszakad. Igazából magával a problémával sem igazán vagyok tisztában, se azzal mit akarok vagy mihez kezdhetnék. Erre mondtam én hogy káosz van. :DDD

Mindenkinek van egy sajátos értékrendje, világnézete stb. Így nekem is, a fene tudja jó-e. :D
Persze most lehetne vitatkozni arról mit láttál akkor és miként gondolkodsz most. (de ez talán már nem ebbe a topicba való)
Személy szerint számtalanszor találkozom azzal, hogy elítélik ahogy látom a dolgokat és nem értenek meg engem. Na nem azért, mert dilis vagyok ;] - csak pusztán más érdekesnek vagy furcsának mondja, én egyszerűen különlegesnek hívom.

(#512) Z0C!


Z0C!
őstag

üdv!

megtaláltam ezt a topikot is..

nekem az álmaim néha kicsit rémisztőek...
pl: leesek a bérház lépcsőjéről..és csak zuhanok a mélybe, vagy mikor mennék előre de nemtudok csak nagyon lassan... ha ilyet álmodok igyekszem felkelni..

de történt már olyan hogy előre megálmodtam dolgokat...de csak ilyen 1-2 mp-t.
viszont nem az álom utáni napon hanem jóval később de 1-2héten belül ez az álom meg is történik.és olyan mintha már átéltem volna azt a helyzetet..

fura miket álmodhat az ember..

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#513) Jézus1969 válasza pat86 (#511) üzenetére


Jézus1969
tag

most meg azt álmodtam, hogy veszekedtem a főnökömmel. :W

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#514) pat86 válasza Jézus1969 (#513) üzenetére


pat86
tag

király :DDD ha már élőben nem ordíthatod le a fejét, legalább álmodban megteheted :D :D

(#515) Z0C! válasza Jézus1969 (#513) üzenetére


Z0C!
őstag

bementél fizetésemelést kérni, mikor kijöttél elmondtad hogy nincs fizetésemelés viszont továbbra is itt dolgozol? :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#516) Jézus1969 válasza Z0C! (#515) üzenetére


Jézus1969
tag

:K hát úgy valahogy. ha nem kellene továbbra is itt dolgoznom élőben is megtenném. :O

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#517) Geller72


Geller72
veterán

Álomzene
Álomzene 2

Jó éjt ;).

[ Szerkesztve ]

(#518) Geller72


Geller72
veterán

"Fontos, hogy az ember álmodjon, de talán éppen olyan fontos, hogy nevetni is tudjon tulajdon álmain.

Lin Jü-tang
"

(#519) Phvhun


Phvhun
őstag

Sehogyse akar összejönni, minden nap "majd inkább holnap kezdem el" van.. :(((

Geller, le tudnád írni azt a bizonyos nagy nullára redukálódott és összedőlt világnézetedet, akár privátban ?
Kíváncsi vagyok.

(#520) pat86


pat86
tag

Nagyon behaltunk... nem álmodik senki semmit? :DDD
Valamire riadtam hajnalban de nem emlékszem az álmomra és visszaaludni is nehezen és sokára tudtam.

(#521) akom válasza pat86 (#520) üzenetére


akom
senior tag

Hogy ne álmodnánk !
Csak pld nem merem leírni ! :DDD
Gondolhatod mit álmodhattam ! :C

(#522) pat86 válasza akom (#521) üzenetére


pat86
tag

Darabolós vagy perverz? :DDD ;] Nyugodtan leírhatod itt senki sem félős vagy prűd :DD
Na lássuk mi lakozik benned...

(#523) Geller72


Geller72
veterán

..azt álmodtam, hogy ma esni fog a hó...;)...komoly..:D.

(#524) Z0C!


Z0C!
őstag

nekem vegyes álmok vannak mostanság :)
az erotikustól a horrorisztikuson keresztül egészen a poszt-apokaliptikusig :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#525) Jézus1969 válasza Geller72 (#523) üzenetére


Jézus1969
tag

nálam most újból szünetelnek az álmok. legalább is nem emlékszek semmire sem. hát hogy van ez? ha valami történik jelentkezem vele. :(

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#526) Geller72 válasza Z0C! (#524) üzenetére


Geller72
veterán

Ezek csupán a napi feedbackek..;). Semmi mélyen szántó, fontos nincs köztük.

(#527) Jézus1969 válasza Geller72 (#526) üzenetére


Jézus1969
tag

egy álomvilágról álmodtam, ahol minden tökéletesen zajlik. természetesen nők is szerepeltek az álomban. na de ők is jól viselkedtek. :K

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#528) Z0C!


Z0C!
őstag

egy hülye álomra ébredtem.
nemtudom eldönteni, hogy ezt előre álmodtam meg, vagy csak úgy szimpla álom volt.
lényeg, hogy tömegbalesetet álmodtam meg.
egy T elágazású úton pont a kereszteződésben vizes/latyakos úton több autó megcsúszik, egymásba rohan. én pont az 1ikben vagyok vérző fejjel szaladok menteni másokat...

normális az ilyesfajta álom?...

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#529) pat86 válasza Jézus1969 (#527) üzenetére


pat86
tag

jó neked :D bár én is tudnék szépeket álmodni...

(#530) Jézus1969 válasza pat86 (#529) üzenetére


Jézus1969
tag

lehet hogy tul sokat jár az agyam ilyen dolgokon :C

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#531) MaciG válasza Z0C! (#528) üzenetére


MaciG
addikt

Final Destination? :U

BANZAII

(#532) Z0C! válasza MaciG (#531) üzenetére


Z0C!
őstag

lehet pedig vagy fél évvel ezelőtt láttam, amikor kijött a 3D-s :)

bár lehet hogy csak a havazást álmodtam meg ami összeköthető a balesetekkel..

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#533) cass


cass
aktív tag

Itt ki ért a legjobban az álmokhoz? :F

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#534) cass


cass
aktív tag

Na jólvan akkor leírom itt mit álmodtam ma. Tegnap amikor lefeküdtem nagyon késő volt 1-2 óra körül, mert szoktam még olvasgatni. (Azért leírok mindent hátha jelentősége van). A gamestar nevű számítógépes játékokról szóló magazint olvastam amikor egy nagyon vicce poénos cikkhez értem. Gondoltam: Ezt még elolvasom aztán lefekszem aludni. Ez a kis egy oldalas cikk olyan vicces volt kb. 10 percig röhögtem rajta. Olyannyira vicces volt, hogy meg kellett álmom 2 percenként az olvasásba és lefeküdnöm, hogy kiröhögjem magam. Utána villany leót, tv időzítőbe ment a discovery. Éreztem, hogy nagyon álmos vagyok már és még kicsit nevetgéltem magamba. Aztán jött az álom. Ez most másmilyen volt mint a többi. Általában emlékszem is rájuk, tiszta értelmetlenek szoktak lenni, de nem is foglalkozok velük sokat. Csak kicsi részletekre szoktam emlékezni. Viszont ez más. Itt minden részletre emlékeztem, és egész nap ez az álom jár a fejemben. Szóval: Elég gáz, de leírom: Mamáméknál voltam születésnapot ünnepelünk. Az én születésnapom, de ezt nem nagyon hangsúlyozta az álmom, nem volt jelentősége. Éppen tortát hozta a mamám. ott volt egy idegen nőszemély is. Szőke nagyon szép meg minden. Ezt valahogy alapból tudtam, hogy őt felbérelte a mamám, hogy ő hozza a kajákat. Pincérnő. Talán. Szóval nagyon tetszett nekem a csaj, de még életemben nem láttam. Aztán odamentem hozzá és elkezdtem gondolkodni, hogy mit mondjak neki. Najó akkor mondtam neki, hogy 5 millát fizetek neki ha lefekszik velem. Nagyon nézett és meglehetősen örült, és azt mondta jólvan. Bementünk a hálószobába és ott volt a két tesóm. Nem akartam, hogy lássák a perverz jelenetet ezért ki küldtem őket. valahogy nem történt meg a dolog, de nagyon éreztem azt az érzést, hogy szeretem. Szerelmes vagyok belé. Valahogy az is tudatosult bennem, hogy barátja van, de nem volt jelentsége igazából. --- Szakadás --- Következő jelenet, hogy elköszönök tőle és elmegy. Aztán egy discoban találom magam egy régi lány osztálytársammal. Ja és megkérdeztem a nevét is amire azt felelte, hogy a neve: Vajonet
Szóval a discoban a régi osztálytársamat megkérdeztem, hogy ismeri-e a Vajonet-et. Azt mondta persze. Megkérdeztem tőle, hogy mi a telefonszáma és hol lakik. Nem felelt. ÉS ezzel vége is ennek a résznek. Következő rész újra a mamámnál van. Megint itt pincérnő volt, de most itt is --- Szakadás --- Következőkben eltünt a lány. Egy haveromtól kértem segítséget, hogy találjuk meg. Ő egy kicsi faluban lakik. Azt mondta segít megkérdeztem tőle, hogy ismer-e Vajonet nevezetű lányt. Sok gondolkozás megint amikor azt feleli, hogy általános helyi intézmény. Na ez nekem magas volt. Gondoltam akkor iskolára gondolt. Megörültem nagyon. Mondom neki komoly?? Igen mondta. És elkezdtük felkutatni a házakat valamiért. Bementünk lépcsőházakba. Utána felkeltem, de gyorsan visszacsuktam a szemem, hogy még szeretném befejezni az álmot. Félálomban voltam. Valamit még gondolkodtam rajta. Felkeltem és olyan érzés töltött el, hogy engem semmilyen lány nem érdekel se az iskolában sem máshol, hanem csak ő kell. Csak Vajonet. Mintha tényleg megtörtént volna ez az álom, olyan furcsa volt. Mintha közben azon gondolkodtam volna miért ez a neve. Meg, hogy felkeresem myvipen. Ezeken gondolkodtam álom közben. A másik furcsa dolog, hogy mindig álom közben elfelejtettem a nevét. Mindig az idegesített nagyon. Szerintem mondjuk jó álom volt nekem jó érzés volt, csak egész nap ezen agyalok. Sokáig gondolkodtam hol láthattam ezt a hölgyet, de semmi. Nem láttam még. Most előszőr az álmomban. Hallottam azt is már, hogy ha olyan személy látok álmomban az az előző életemben volt valaki. Ezt az álmot is valamennyire tudtam befolyásolni, mint általában a többit is szoktam tudni. Ennyire nagyon ritkán élem magam bele az álmokba. Kb. 3 hónapban egyszer van ilyen emlékezetes álmom. Kicsit szomorú, de jó.
Szerintetek mit jelenthet. Van olyan, hogy egy álom valóra válik?

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#535) Z0C! válasza cass (#534) üzenetére


Z0C!
őstag

valóra válik. hát ebben az általad leírt álomban nemhiszem hogy volt reálisnak mondható dolog.
Max a csajra gondolok, hogy az a tipusu csaj jönne be neked.
Erotikusságról meg csak annyit hogy benned elmerülő "perverzió" kikívánkozóban van.
tehát ott keresendő a dolog :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#536) cass válasza Z0C! (#535) üzenetére


cass
aktív tag

Értem. :) Köszi a segítséget.

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#537) Geller72 válasza cass (#536) üzenetére


Geller72
veterán

..nem felejtettem el...;)..

(#538) pat86


pat86
tag

Jaj én most álmodtam egy szépet :DDD :DDD
...nekem is volt több rész meg visszaalvás is, de a vége ami megmaradt a legjobb és ébredés után "a bárcsak ne álom lenne" érzés lengett körül :))

érdekes hogy próbáltam visszaemlékezni a részletekre, amiket előtte álmodtam - nem ment, de valahogy már utána nem is érdekelt hisz volt egy jó érzés ami elfogott, attól függetlenül hogy tudtam hogy csak álom

további jó álmodást mindenkinek :)

UI: kimaradt ;] maga az álom, hogy a párom karjaiban a boldogságnak az része fogott el amikor érzed hogy szeretnek

[ Szerkesztve ]

(#539) pat86


pat86
tag

na mi van megint meghaltunk :DDD jönnek az ünnepek mindenki lázasan készül és nem ér rá foglalkozni az álmaival :DDD

Ünneppel kapcsolatos álmaitok voltak már?

(#540) Z0C! válasza pat86 (#539) üzenetére


Z0C!
őstag

egyenlőre nincsennek álmaim...ez olyan álommentes feeling :D

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#541) Jézus1969 válasza pat86 (#539) üzenetére


Jézus1969
tag

valahogy én sem álmodok most. lehet hogy sokat agyalok mindenen azért is van. munkahelyváltás előtt állok és azon elmélkedek. :K

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#542) SlayR


SlayR
senior tag

Noh ilyet...ezt a topicot is előszőr látom ;)

Ünnepel kapcsolatos álomként nekem azaz érdekes én rendszerint nyáron szoktam karácsonyról álmodni van, hogy csak a fa látványa van hogy ajándékbontogatás teljes életszerüen cuccok amiket kapok. De van hogy csak havazás és a tél szerepel az álmomban...aztán fura mód ez őszre elmúlik vagy legalábbis jóval kevesebb álmom kapcsolódik hozzá.

(#543) pat86


pat86
tag

vigyázzatok az álmaitokkal némelyek valóra válnak

(#544) pat86


pat86
tag

ma reggelre azt álmodtam hogy apró pénzt (5,10,20 forintost) szedtem fel a földről az udvarunkon...

(#545) Jézus1969 válasza pat86 (#544) üzenetére


Jézus1969
tag

:C ez király

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#546) Geller72 válasza pat86 (#544) üzenetére


Geller72
veterán

Ennek sokkal több jelentősége van, mint azt elsőre hinné az ember. Nagyon sokan álmodjuk ezt. Én is. Nem egyszer.

(#547) vikvuk válasza Geller72 (#546) üzenetére


vikvuk
aktív tag

? én még soha nem álmodtam, de hogy most olvastam... mit fogok? :U

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#548) Geller72 válasza vikvuk (#547) üzenetére


Geller72
veterán

Nem azt írtam, hogy mindenki..:D. És egyébként még előtted az élet..;).Én sem nagyon fiatal, vagy gyermekkoromban álmodtam először. :).

(#549) vikvuk válasza Geller72 (#548) üzenetére


vikvuk
aktív tag

jó, mit jelent?

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#550) pat86 válasza Geller72 (#546) üzenetére


pat86
tag

Nekem fogalmam sem volt, hogy mi végről fogjam meg ezt az álmot. De van egy újabb....

filmekben szereplő dinóhoz hasonló lény üldözött minket a srácot bekapta mikor bejött a házba egy sarokban kuporogtam és gondolkodtam h az előttem lévő ágy alá bújjak vagy meg se moccanjak inkább...maradtam csendben rezzenéstelenül és odajött mikor közelített akkor éreztem a száját a fejemen és szagolgatta a hajam :D megúsztam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.