Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Geller72 válasza pat86 (#648) üzenetére


Geller72
veterán

Vannak olyan emberek, akiket ha nem ér megfelelő intenzitású behatás egy adott idő alatt, akkor azt az agynak ki kell, hogy egészítse a szinkron miatt..:DDD. Te is egy ilyen lehetsz..:D. Ami valakinek sok, neked még pont elég. A szuperaktív "egyedek" bírnak hasonló tulajdonsággal. Hiányzik az adrenalin, mi? :DDD. Mindig ilyen, vagy hasonló kommentjeid vannak..:D.

(#652) pat86 válasza Geller72 (#651) üzenetére


pat86
tag

Most jobb ha azt írom, hogy mostanában nem is alszom? :DDD ;] Még a végén elhalna az álmos topic. :DD

De utólagos engedelmeddel is bóknak veszem, hogy a szuperaktív "egyedek"-hez hasonlítottál. :K

(#653) Jézus1969 válasza pat86 (#652) üzenetére


Jézus1969
tag

:C

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#654) Geller72 válasza pat86 (#652) üzenetére


Geller72
veterán

Bóknak is szántam, mindenképp..:)

(#655) pat86


pat86
tag

Mai álmom: hajnalban fel is riadtam rá :(((

két idősebb mamival laktam egy hatalmas házban, aminek tudjátok ilyen két oldalról felfutó lépcsőzete van, a lényeg h lentről indultunk és az egyik nénike elkezdte szedni a lábát h lelépjen tőlünk és elment jobbra amerre sosem jártunk - rohantam utána h el ne tűnjön, de már kinyitotta az ajtót ami mögött egy csomó másik ember volt ilyen kicsit zombi módjára viselkedőek meg két kis kutya (érdekes mód az egyik az én kiskoromban nevelt kutyám volt) a kis kutyákat ölbe fogtam és futás lefele a nénike ott maradt. :DDD Már kint jártam a házból mikor észre vettem h a kutyákkal vmi nem stimmel tiszta fekete volt a szemük, na nem fekete színű hanem olyan zombi módra fekete, mintha a kátrány lepte volna el a szemüket. Hülye ésszel elkezdtem visszavinni őket, ajtó nyílik jönnek felém a két kutyát fogtam egy szép lökéssel becsúsztattam, mikor megláttam az ott hagyott nénikének is ugyan olyan szeme volt. Ajtó elfelejtve és szaladtam is lefele, úgyhogy gyakorlatilag kiengedve őket...

Természetesen kicsit később sikerült visszaaludnom, de nem úsztam meg álom nélkül. :D

Szakadt az eső... Kint voltam a két kutyát az egyik a sajátunk a másik egy hasonszőrű szukakutya a nagyon rozoga kicsi fakerítés mögött és igyekszem eltorlaszolni h ne szökjenek meg, mindenfélével ami a kezembe akad: krumplival teli kosár régi fa láda stb. Emellett még a kis macskákat is bevittem a fészerbe, hogy ne ázzanak zárom az ajtót ami nem teljesen jól zár. Alatta úgy két ujjnyi rés marad, nincs padka mihint odanézek egy kis vörös mini sárkány mászik be rajta. Megrázza a farkát, körbefordul és lefekszik a helyére.

(#656) Black-core válasza Geller72 (#650) üzenetére


Black-core
aktív tag

:DD Tetszik az életről való vélekedésed. :DD Sikerűlt. Azóta elmúltak az üldözős álmok. Inkább a tériszonyosok jöttek elő. :B Nekem is elég gyorsan rá kellett jönnöm hogy semmit nem ér az érettségi. :K

(#657) Geller72 válasza Black-core (#656) üzenetére


Geller72
veterán

A vén szar, az vén szar..:D. Pár dolgon átmentem már, és még remélem, sok is van vissza. ;). Próbáld meg az életet élvezni. Soha ne akarj megfelelni másnak. Csak magadnak. Mind külsőleg, mind belsőleg. Legyél becsületes, rendes ember, a többi nem számít. Nem az alapján lesz az emberből valaki, vagy épp senki, hogy mennyi pénze és hatalma van. Ezt persze a legtöbben észre nem vennék soha..:DD. De nem is baj. Te láss és ne csak nézz. Mennyi közhelyet puffogtattam el, és milyen igaz mind!..:DDD. Áve. (Szarni bele!..:DDD)

(#658) Black-core válasza Geller72 (#657) üzenetére


Black-core
aktív tag

Egy fél pszichológus barátom azt mondta,hogy az átlaghoz képest nagyon nagyok a magammal szembeni elvárásaim,épp ezért ne próbáljak magamnak se megfelelni. ;] Viszont azt nem értem hogy miért is ne felelhetnénk meg másoknak.. Mi alapján lesz az emberből valaki? A közhelyeket ha nem csak meghallgatom,hanem végig is gondolom akkor a legtöbb igaznak tűnik :B

(#659) Geller72 válasza Black-core (#658) üzenetére


Geller72
veterán

"Régesrégen", amikor még csupán semmi másuk nem volt azoknak, akik akkor éltek, mint például nagyapámnak a háborúban és azután, abban a qrva nagy szegénységben -csak a becsületük, Ő mondta, hogy az a legfontosabb. a becsület és a tisztesség. Akkor még baromira nem értettem, hiszen eléggé kicsi voltam és sokkal jobban érdekeltek olyan dolgok, amik engem foglalkoztattak, sem mint a komoly dolgok, amik a szüleimet. Becsület, nos, az csak egy van. AH azt eljátszod, neked annyi. Véged. Egy szava hihetetlen, senki lesz belőled, akit megvetnek, lenéznek, semmibe vesznek, és a szava soha többet semmit nem számít. Olyan világot élünk, ahol ezt leszarják..:D. De ez engem mondjuk akkor sem érdekel. Nekem az számít, hogy a lelkiismeretem tiszta legyen és minden éjjel nyugodtan hajtsam álomra azt a széép, nagy fejem..:D. Azért ne másoknak próbálj megfelelni, mert azoknak a másoknak az az érdeke, hogy a saját képükre formáljanak, olyan legyél, amilyennek ők akarnak látni. Ez kizárólag az ő érdeküket tekinti mérvadónak és ők lesznek azok, akiket baromira nem érdekel, hogy ezt te hogyan is éled meg. Hogy azt mondták, magaddal szemben magasak az elvárásaid? Na és. Ne a munkában nézd, hanem erkölcsileg. Az nem lehet elég magas..:D. Tudd, hogy mi az, ami erkölcsileg szabad és megtehető. Érezd, hogy amit teszel, az jó. Tegyél jót magaddal és mással is. Ne legyél önző. Soha. Majd ráérsz erre, amikor te is vén szar leszel..:D. De akkor meg majd nem akarsz az lenni.:DDD. Az élet baromira bonyolult. Döntések sora. ezen múlik majdnem minden. Az érettségi önmagában, mint mondtam és mint tapasztalod is, nulla. Max egy kiindulópont lehet. Tanulj, amíg fizeti valaki, vagy amíg megteheted. Tanulj nyelveket, sokat. Legalább hármat. Angol/német/spanyol. Ha ez megvan, baj nem lehet..:)). Ennyi mára a szentbeszéd :DD. Jó8. ;).

(#660) Black-core válasza Geller72 (#659) üzenetére


Black-core
aktív tag

Akkor kár hogy pont a tanulással vannak gondjaim :D :R

(#661) Geller72 válasza Black-core (#660) üzenetére


Geller72
veterán

Nem hinném, hogy azzal lenne gondod. Sokkal inkább azzal, amit helyette teszel, ami elvonja a figyelmed róla..:DDD. Dolgoznak a hormonok, mi?:DDD.

(#662) szőröscica


szőröscica
addikt

Én nagyon érdekeset álmodtam az éjjel.
Olyan volt, mintha egy könyvet olvastam volna. Sőt tulajdonképpen egy könyvet olvastam, olyan választékosan beszéltem el egy történetet álmomban. Mellé pedig a "képet" láttam, magyarul a hang én voltam, mintha olvasnék, a kép pedig az, amit elképzelek mellé.

Nagyon furcsa volt, még az is eljutott a tudatomig, hogy ez valami különleges álom, felfogtam, hogy ilyet még nem álmodtam.

(#663) Geller72 válasza szőröscica (#662) üzenetére


Geller72
veterán

Az igazán ütős álmok számomra mindenképpen azok voltak, amik álmok az álomban, és/vagy azok, amiket folytatni tudok, vagy tudtam.

Amit te álmodtál, az lehet, hogy azért volt ilyen, mert nagyon akartad irányítani az álmaid. Aztán ez lehetett azért is, mert szerettél volna tudatosan álmodni (amikor már elkezdődik egy álom, félig-meddig, amikor még nem vagyunk teljesen abban a stádiumban, amolyan félálomban, amikor még tudjuk, hogy ez csak álom, akkor szeretnénk irányítani. van, aki tudja is, vagy megtanulja) és lehetett azért is, mert féltél attól, hogy az álom elmegy olyan irányba, amilyenbe nem szeretnéd. esetleg olyasvalaki lép be, akit nem szeretnél benne "látni". A legtöbb embert kizökkenti az, amikor észreveszi, hogy ez csak egy álom. Akkor van szívás, ha ez éppen álom az álomban..:DDD. Akkor van az, hogy nem tudjuk, mi a pálya..:D. Sokszor ijesztő, de ha megszokjuk, mert többször előfordul, akkor tudjuk irányítani, vagy fel tudjuk ismerni, hogy ez csak egy dupla álom. Elég nehéz ezt közben megoldani.

(#664) Black-core válasza Geller72 (#661) üzenetére


Black-core
aktív tag

Nem is kicsit ;] Meg sajna fontosabbnak tartom az ismerőseimmel való kapcsolatom ( vagy kapcsolataim építését. ) Szóval ha valahova elhínak és ez nem csak buli lehet akkor nem tudok nemet mondani. :B

(#665) Jézus1969


Jézus1969
tag

:(( én még mindig nem emlékszek az álmaimra. és ez már jó ideje tart. nem tudom mi az oka?

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#666) aphra2 válasza Jézus1969 (#665) üzenetére


aphra2
aktív tag

Dettó, ill azt se tudom , hogy nem álmodom , vagy csak nem emlékszem :F
2 -3 álmom van egy évben , és azokra emlékszem.
Érdeklődve figyelem , itt is , és a környezetemben, hogy mindenki álmodik valamit ,
csak én nem :U

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#667) Geller72 válasza aphra2 (#666) üzenetére


Geller72
veterán

Ritka az olyan éjszaka, amikor nem. Az elmúlt éjjel is, elég érdekeset. Jó volt. A lányom szinte várja az estét, annyira az álmai hatása alatt szokott lenni..:). Tegnap megkérdezte, hogy szeretném e, ha lehetne választanunk, hogy mit álmodunk. :).

(#668) Jézus1969 válasza aphra2 (#666) üzenetére


Jézus1969
tag

lehet hogy nem jó a lelki egyensúly . nekem is ez a problémám. nagyon ritka az elmult 1-2 évben hogy emlékeznék mit is álmodtam. :F

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#669) Geller72 válasza Jézus1969 (#668) üzenetére


Geller72
veterán

A való életben is amolyan "elfojtós" vagy?

(#670) Jézus1969 válasza Geller72 (#669) üzenetére


Jézus1969
tag

alkalmanként kimondom, amit gondolok de az 1 kicsit bántó tud lenni. egyébként nem jellemző rám a visszafogottság :C

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#671) Black-core válasza aphra2 (#666) üzenetére


Black-core
aktív tag

aphra2 és Jézus1969 Én úgy tudom hogy amikor az ember nagyon mélyen alszik akkor nem emlékszik az álmaira. Én elég sokat forgolódok amitől kicsit éberebb állapotba kerülök ezért emlékszek szinte minden nap az álmaimra.. :R

(#672) Geller72 válasza Black-core (#671) üzenetére


Geller72
veterán

Igazából ez így nem teljesen igaz. Ciklusok váltják egymást, amelyek felépítése mindenkinél közel azonos. Nem a legmélyebb és nem is a legéberebb fázisban álmodunk, tehát gyakorlatilag abban a stádiumban, ahol létrejönnek az álmok, mindenki belekerül. Az biztos, hogy sok összetevőből áll. Számít, hogy mit és mikor ettél, milyen behatások értek, milyen emlékeid vannak, milyen emberi kapcsolatokkal és mennyivel rendelkezel vagy rendelkeztél is valaha. Mennyit mozogsz és azt hogy teszed, milyen intenzitással, milyen intervallumokban. Rendkívüli módon összetett. Meg merem kockáztatni, hogy legalább olyan egyedi, mint a DNS, vagy bármi, ami minden személynél más és más. Éppen a fentebb felsoroltak miatt is, mert ezek az összetevők és arányaik mindenkinél eltérőek. Szerintem.

(#673) AMD Power


AMD Power
titán

Eddig még sohasem írtam ide de olyan álmom volt amit beírok ide.

Azt álmodtam ,hogy elmentem egy családhoz. Ezek valami spiritiszták vagy valami hasonlók voltak. Idősebb házaspár. Az idősebb férfi azt mondta ,hogy valami rontás vagy mi van rajtam... és levágta a jobb karomon lévő karláncomat. (Értettégi után vettem magamnak a siker emlékére) azt mondta ,hogy ez miatt a vagyok megrontva vagy mi... és ,hogy szabaduljak meg tőle....

Ennyi volt. amit tudni kell ,hogy pár napja lett vége egy komoly kapcsolatomnak és messze nem vagyok a legjobban.

(#674) Z0C! válasza AMD Power (#673) üzenetére


Z0C!
őstag

vedd le azt a karláncot pár napig.
aztán meglátjuk. :)

csak ne felejts el naponta postolni. :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#675) AMD Power válasza Z0C! (#674) üzenetére


AMD Power
titán

Most komolyan? Es mit irjak? Hogy mit almodok vagy mit?:)

(#676) Geller72 válasza AMD Power (#673) üzenetére


Geller72
veterán

Ugye, ez az egész lehet közvetett jelzés is. A karlánc lehet személy is..jelenthet egy konkrét személyt is. Jelenheti azt is, hogy pont e személynek az elvesztése váltotta ki ezt az álmot. Ez ebben az esetben inkább egy következmény kivetülése, mintsem valami bonyolultabb dolog. Lehet, hogy ez a kapcsolat a részedről is már egy kicsit teher volt, még ha csak tudat alatt is. Vagy simán csak a személy "elvesztése" váltotta ki ezt a képet. A karkötő jelképezte a hozzád kötődő személyt. Csúnya kifejezés, de a birtoklási vágy sérülésének kihatása lehet..;). Ne vedd komolyan, amit írok, szimpla következtetés..:). Kitartás. Nincsenek véletlenek..így az sem az, ami történt veled..fogadd el és sodródj..:).

(#677) AMD Power válasza Geller72 (#676) üzenetére


AMD Power
titán

Én karláncomat inkább az előző páromhoz kötöm valamilyen szinten. Le is írom ,hogy miért. Mielőtt az előző párommal vége lett még kifestettem a lakását. Egy kékes festékkel. Ez a festék sok helyen benne maradt a karláncom szemlyein belül. Ez 2010 májusában volt. Mikor észrevettem levettem a karláncot és elkezdtem "kimosni" belőle ezt a kék festéket. Nagy része ki is jött. De egy kevés maradt benne. Pont most 6 napja néztem karláncom a misén mikor voltam és láttam ,hogy már sehol sincs benne ez a kék festék. Ez volt vasárnap és kedd este derült ki,hogy vége lesz a "mostani" párommal. Egyébként most vasárnap jöttünk haza egy csodálatos majdnem 2 hetes nyaralásból.

(#678) Jézus1969


Jézus1969
tag

nálam is megkezdődtek az álmok. sajnos nem jók ;)

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#679) AMD Power válasza AMD Power (#677) üzenetére


AMD Power
titán

Érdekes mos nem álmodtam semmit sem... vagyis nem emlékszek rá.

(#680) szőröscica


szőröscica
addikt

Mostanában olyat szoktam álmodni, hogy valamilyen cuccomat elhagyom. Pl. leparkolok az autóval, és utána kétségbeesetten keresni kezdem, tudom, hogy hol van, de csak távolodok tőle, nem felé megyek.

Ma éjjel a cipőmet hagytam így el, majd ahelyett, hogy érte mentem volna, felszálltam egy buszra.

WTF?

(#681) Jézus1969


Jézus1969
tag

nagyritkán ha emlékszem az álmomra az általában rámnézve negativ dolg. nem értem hogy miért csak rosszról álmodom? :F

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#682) Eastman


Eastman
őstag

Egész éjjel Bíró Ica kergetett én meg röhögtem. Pont mint a Benny Hill-ben. :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#683) Eastman válasza Eastman (#682) üzenetére


Eastman
őstag

...tíz évvel ezelőtt a'szem hagytam volna, hogy utolérjen. :)

[ Módosította: philoxenia ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#684) AMD Power


AMD Power
titán

2 napja ezt álmodtam. De nem tudom mit jelenthet.

Én meg párom horgásztunk valami tavon. Olyan volt mintha valami műteremben lettünk volna. Kapásom volt... elkezdtem kihúzni a halat. De valami nagy fehér , éles fogakkal rendelkező 2m volt a horgon! Megijedtem.... bele is szúrtam valami kést és vagy egy 15cm sebet vágtam rajta majd megdöglött. Párom apukája meg mondta ,hogy miért kellett megölni? :F

Ez két napja volt. Azóta alig tudok este elaludni. 2 nap alatt alig aludtam 8 órát.

(#685) Geller72 válasza AMD Power (#684) üzenetére


Geller72
veterán

Nem lehet, hogy valami olyat tettél, vagy kellene tenned, ami az elveid ellen van? Vagy valami nagy hibát követtél el. Esetleg nincs, vagy nem volt konfliktusod valakivel? :F Családi vita..pölö..

(#686) AMD Power válasza Geller72 (#685) üzenetére


AMD Power
titán

Nem tudok semmi ilyesmiről. Nagy hibáról sem tudok. Veszekedés konfliktus sincs hála Istennek! :)

(#687) Geller72 válasza AMD Power (#686) üzenetére


Geller72
veterán

..Esetleg nem történt a múltban sem olyan, amiért valaki haragudhatna rád valamiért? Valamilyen ügy, ami nem zárult le..valami vita..

(#688) AMD Power válasza Geller72 (#687) üzenetére


AMD Power
titán

Max csak olyen verzió van,hogy én haragudhatok/haragudhatnék meg valakire. De már nem haragszok és túl tettem magam rajta.

Mondjuk most valami eszembe jutott. Ami kb 2 napja történt. Az nem egy nagy dolog de talán az "elveim" ellen van.... :U :(

[ Szerkesztve ]

(#689) Geller72 válasza AMD Power (#688) üzenetére


Geller72
veterán

Olyan sincs, hogy félsz valamitől? Vagy valakitől, vagy egy döntést félsz meghozni? Sok minden lehet a háttérben. Ezt neked kel magadban megvizsgálnod, hogy milyen események történtek, vagy a megtörténésétől való tartás, félelem okozza e. Ha szép sorban végigveszed, mi nem stimmel, mi más, mint ezelőtt, mi az ami nyugtalanít, megtalálod a választ.

(#690) AMD Power válasza Geller72 (#689) üzenetére


AMD Power
titán

A 2012 kicsit félek.Gondolok itt a munkahely stb dolgoktól. De az nem hiszem ,hogy ilyen hatással lenne rám.

Talán az amit előbb írtam az lehet viszont. Mondjuk az a "ballépés" még orvosolható. Az mondjuk így visszagondolva az elveim ellen van/volt. Gondolkoztam is akkor vagy fél napig a dolgon, hogy belemenjek vagy sem.

(#691) Geller72 válasza AMD Power (#690) üzenetére


Geller72
veterán

..eléggé lelkis alkatnak tűnsz (ami persze nem mindig hátrány) és ezért gondolom a kis dolgok is sokkal nagyobb nyomot hagynak benned, mint úgy általában kellene, vagy másban hagynának...;). Az biztos, hogy ha valamit nem rendezünk le magunkban, hanem csak félrerakjuk (vagy azért, mert nem tudjuk megoldani, vagy mert nem akarjuk) akkor az tudat alatt bizony visszaköszön..:).

(#692) AMD Power válasza Geller72 (#691) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos igen ilyen vagyok. Sőt elég szigorú vagyok önmagammal. Nagyok az élvárásaim.

Azon gondolkozok ,hogy azt a "ballépést" amit 2 napja történt , kijavítóm. Az majd meglátjuk ,hogy alszok az éjszaka. :)

(#693) Geller72 válasza AMD Power (#692) üzenetére


Geller72
veterán

Nem szabad túl szigorúnak lenned önmagadhoz. A maximalizmus nem kifizetődő és árt az egészségnek..:DDD. Én tudom. Ha valamit ki tudunk javítani, az soha nem rossz dolog és növeli az önbecsülésünket, gyógyítja a lelkiismeretünk és jobb emberré tesz. Nem mellesleg jobban is alszunk tőle..;).

(#694) AMD Power válasza Geller72 (#693) üzenetére


AMD Power
titán

Kipróbálom. ;)

(#695) AMD Power válasza Geller72 (#693) üzenetére


AMD Power
titán

Hiába javítottam ki a hibámat.. most éjszaka sem aludtam sokat. Ez volt már a 3-ik. Nem is értem. Pedig edzésen is voltam , sört is ittam este és nem tudtam elaludni. Nagyon felületesen aludtam megint. :U

(#696) Geller72 válasza AMD Power (#695) üzenetére


Geller72
veterán

..ez nem megy azonnal..kell pár nap, mire megnyugszol..:).

(#697) AMD Power válasza Geller72 (#696) üzenetére


AMD Power
titán

Viszont a ma estét nem bízom a véletlenre. Homeopátiás alvás segítőt is betolok mert nem tudok dolgozni napi 11 órát ilyen állapotban.

(#698) Geller72 válasza AMD Power (#697) üzenetére


Geller72
veterán

Én, aki antialkoholista vagyok, javaslom neked, hogy inkább tolj be egy empátiás fél vegyi gyümi páleszt..:))..

(#699) AMD Power válasza Geller72 (#698) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem egy sort fogok inkabb inni. nyugtato teara...:)

(#700) AMD Power válasza AMD Power (#699) üzenetére


AMD Power
titán

Ma sem jött össze igazán... pedig bevettem 3db ilyen növényi altatót + a tea és egy pohár meleg tej mézzel. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.