Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) brownus válasza Gergello (#150) üzenetére


brownus
veterán

igen, néha-néha.

(#152) I_Am válasza Gergello (#150) üzenetére


I_Am
veterán

Ez is egyfajta Deja Vu.

Velem meg az fordul sokszor elő, hogy megálmodok valamit, aztán emlékszek rá reggel, gondolkodok is rajta aztán megy a süllyesztőbe és mikor megtörténik akkor nézek nagyokat. Most is meg fog történni egy, már várom. Viszont ez nagyon kellemes álom volt. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#153) OddMan


OddMan
őstag

Tavaly nyáron volt egy félelmetes álmom, csak azt nem értem, hogy miért volt az.
Azt hozzá kell tennem, hogy nem otthon az ágyamban aludtam és aznap éjjel az új környezet miatt nehezebben is aludtam el, mint általában otthon. Azt álmodtam, hogy éjjel felébredek a saját szobámban. Kinyitottam a szemeimet és ettől hihetetlenül megrémültem, mert nem tudtam, hogy mit keresek otthon a szobámban. Még álmomban utána kívülről láttam magamat úgy, mintha egy kamera felfele emelkedett volna az ágyam felett. A köv. pillanatban felébredtem. Úgy folyt rólam a víz, mint a qurváról a templomban. Persze még tök sötét volt kb. hajnali 4 óra. Iszonyúan nyomasztó egy álom volt.

Egyszer olyan is történt velem, hogy álmomban halottam az ébren lévők beszélgetését és közben meg még mindig álmodtam. Ez hihetetlen jó érzés volt, mert az álom és a valóság között lebegtem, amíg fel nem ébresztettek. Grrrrr. ;)
Ebben az állapotban az álmomat is tudtam irányítani, de nem hiszem, hogy ezt könnyedén meg lehetne tanulni, mert ilyen egész életemben csak 1x fordult elő velem. :P


[Szerkesztve]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#154) Gergello


Gergello
addikt

Most hogy mondod, az utóbbi aszem 2xer velem is előfordult, először vmi állomáson sétálgattam, aztán úgy változott a dolog ahogy én gondoltam, másodszor egy üveglapon sétáltam, meg volt egy jó csaj is :DDD...
Viszont amit fölejbb írtam Dejavu az gyakrabban előfordult

(#155) GombócArtúr válasza OddMan (#153) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Izgalmas! :)
Az nem álom volt, amikor a szobádba kerültél. (szerintem)
ajánlom figyelmedbe a Bővebben: link topicot.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#156) ipgirl


ipgirl
tag

valaki meg tudná mondani, hogy mit jelenthet ez az álom:
Egy mezőn vagyok, és egy hang azt mondja: ha odamegyek a két fénycsóva metszéspontjához, akkor megnyugszom.
Odamentem, és a metszéspontban, mert volt ott két végtelenbe érő fénycsóva, volt egy kék gömb, és annak a közepén volt egy hullámvonal. ez a gömb mozgott. és én néztem, és tényleg megnyugodtam tőle....

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#157) damatic


damatic
tag

Ok, állítólag a dejavu álmok úgy keletkeznek, hogy az agy az addig begyűjtött információkból egy tudat alatti valószínűségszámítást végez.

Nade: akkor miért van, hogy egy olyan szitut álmodok meg előre, ami olyan helyen történik meg, ahol az életben nem jártam, és ráadásul olyan emberek társaságában, akikkel akkor találkozok először (csoportos kirándulás Zirc környékén).

He????:F

Jobb hülyének látszani, mint annak lenni.

(#158) maniac válasza damatic (#157) üzenetére


maniac
senior tag

Nekem is volt már nem egyszer ilyen. Kisebb koromban nagyon sokszor fordult elő velem, mostanában meg ritkán. De érdekes, hogy néha van olyan, hogy a beszélgetést is ugyanúgy megálmodtam, ugyanazokkal a szavakkal, és ugyanazokkal az emberekkel - akiket előtte nem is láttam.

Más: egyik álmom amit nem értek, de csak kevesre emléxem rá: Egy sírnál vagyok, kezemben az a gyűrű amit a barátnőmnek vettem, es leteszem a sírra, a nevet viszont nem látom, s azt se tudom, hogy egyáltalán én vagyok e az, aki leteszi a gyűrűt a sírra.

másik álmomban még esküvő volt, de asszem annak is vmi ilyesmi szép vége lett - pedig már 3 éve nem álmodtam a halálról.

(#159) GombócArtúr válasza damatic (#157) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

lámlám... a tudomány meghal :)

Mi következik ebből? Hogy az idő nem is létezik!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#160) damatic válasza GombócArtúr (#159) üzenetére


damatic
tag

Mivan, senki nem álmodik? :F

Nemrég azt álmodtam, hogy a fiammal (aki most 6 hetes) elsétál a feterom egy parkolóban egy buszhátsólámpákkal szerelvényezett sötétzöld lada 1200-as mögött, aztán a fiam megkérdi fatert: mi az a fejeden, harang?
Erre fater: nem, sapka, hogy ne fázzon a fejem. Tudod, a kalap meg a sapka olyan férfias dolog.

Aztán felébredtem, hogy sír a fiam, hogy éhes. ;)

Jobb hülyének látszani, mint annak lenni.

(#161) damatic válasza damatic (#160) üzenetére


damatic
tag

Vagy végképp elaludtatok?:o

Jobb hülyének látszani, mint annak lenni.

(#162) hefe


hefe
aktív tag

Ha már így hiányolod az álmokat.

Én 5ből 4szer azt álmodom hogy ölök vagy engem ölnek meg. És nem katonai lövöldözés meg csata során hanem általában egy hosszas üldözés után civil ruhában történik a gyilok.
Egyszer pl felrohantam valami buszra több fogoly közé de mikor átkutaták megtaláltak és és fejbelőttek(mikor felébredetem szabályszerűen nehéz volt a fejem és zúgott mint a gép).
Vagy a szokásos kergetés után legurulok egy gátról és ott meg hasbaszúrnak egy tőrrel...
Amikor meg én ölök akkor általában hivatalosan történik---->rendőr vagy ilyesmi lehetek mert tök természetesnek hat.

Az 5ből a maradék 1 pedig olyan hogy vihogva ébredek fel és potyog a könnyem a röhögéstől...:))

[Szerkesztve]

Lehetetlen, mint CON mappa a Windows-ban :D

(#163) Totyi válasza damatic (#161) üzenetére


Totyi
őstag

Nem aludtunk el...végleg meg pláne nem.:)Végre sikerült megint tudatosan álmodnom.Igaz 3 hét eltelt ez előző óta,de legalább megyeget.Téged nem érdekel ez a dolog?

(#164) szucsi


szucsi
őstag

Gnomereganban jártam álmomban, és elit szörnyek garmadáját beleztem ki, és daraboltam fel. Doktor úr, ez mit jelenthet? Okozhatja ezt az az ártalmatlan kis játék, amit esténként játszom? Vagy lehet, hogy a fejemben nincs valami rendben?

:DDD

(#165) GombócArtúr válasza Totyi (#148) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

:) nekemis volt! nekemis!
Ma reggel felfedeztem, hogy most álmodok, és a dolgokat a saját szájízem szerint vittem tovább. És közben tudtam hogy álmodom, és óvakodtam tőle, nehogy felébredjek. Álmomban olyan kérdésekre kerestem választ, amire igaziból is kiváncsi vagyok, nem akarom részletezni, de a lényege az volt, hogy felhívtam valakit, és tőle kérdeztem olyat, amit a valóságban nem tehettem volna meg. Vajjon az álmokban kapott válaszok kivetíthetőek a valós életre, vagy csak az agyunk játéka ez. Azért foglalkoztat, mert vettem egy könyvet, és ott épp ilyesmiről van szó, mármint hogy van kapcsolat az álmok és a valós élet között.
Ha érdekel a téma, szerezd be te is [idáig csak egy helyen láttam belőle egyetlen példányt]
Bővebben: link
Ebben vannak technikák is, pont arra amit te is szeretnél elérni. Nekem nem a könyv miatt volt tudatos álmom, csakúgy. [épphogy elkezdtem olvasni]
Szerintem az szükséges hozzá, hogy addig aludj ameddig jólesik, reggel ne ébresszen fel semmi és senki. Az utolsó alvásciklusod álmára úgyis emlékszel ilyenkor, ha elég [de nem túl] éber vagy beleszólhatsz az eseményekbe.

[Szerkesztve]

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#166) damatic válasza Totyi (#163) üzenetére


damatic
tag

Nem is tudom...

Volt egyszer, hogy buszt vezettem, és tudtam, hogy álmomban, és úgy irányítottam az álmomat, ahogy tetszett. Érdekes, hogy többször is felébredtem, de mintha csak egy fimet néztem volna, közben csengettek, pillanatállj, kimentem, vissza, és folytattam. Tehát visszaaludtam és folytattam az álmot, ahol abbahagytam. Meg olyan is volt, hogy azt álmodtam, hogy alszok, és álmodok. Ettől csak az bonyolultabb, ha alszol, és azt álmodod, hogy alszol, és abban az álmodban alszol és álmodsz, és már fonalat vesztesz amikor felébredsz nem tudod, hogy most tényleg felébredtél teljesen, vagy még egy szinttel lentebb vagy.

Az a helyzet, hogy 2 hónapja megszületett a fiam, azóta nincs időm álmodni.

De a párom többször is mesélt olyat, hogy azt álmodta, hogy szpotatja a kicsit, és felébred, és nem találja, pánikol, hogy hova lett, tán becsúszott a takaró alá, ráfeküdt meg ilyenek, mire ráeszmél, hogy csak álmodta, és ott szuszog a pici a kiságyban.

Jobb hülyének látszani, mint annak lenni.

(#167) Totyi válasza GombócArtúr (#165) üzenetére


Totyi
őstag

Spontán tudatos álmok lehetnek,nekem is volt;még régebben.Amióta csinálom,már volt 4 tudatos álmom.Ez másfél hónap.Tudom;hogy nem sok,de bízom benne,hogy idővel megszaporodik.A technikákról tudok,próbálom is gyakorolni;több kevesebb sikerrel.Egyenlőre a Tholey féle tudatállapot ellenőrzést csinálom;ezzel vannak sikerek.Ugye milyen jó érzés álmodban szabadnak lenni???:))
És olyan,mintha a valóság lenne.Sajnos csak hétvégén tudok többet aludni(sokáig);így ezek a tudatos álmok is ekkor voltak,hétköznap egyse.
Ezek érdekes dolgok,amiket írsz.Ki tudja;hogy mire képes az agyunk.Én vevő vagyok sokmindenre,és nyitott.Érdemes átolvasni ezt:[link]
Hosszú fórum,de érdekes;és sokat lehet tanulni belőle.Én majd egy hétig olvastam.Itt is jelen vagyok,ha szükséges tapasztalatot osztok,bár egyenlőre nagyon nincs sokmindent.De ilyenkor fontos;hogy meg tudd beszélni vkivel.

(#168) kilokenyér


kilokenyér
tag

ez izgi de vannak álomos könyvekm amik segíthetnek meg fejteni az álmaitokat. :Y

(#169) neongorack


neongorack
senior tag

Multkor nem is olyan rég azt álmodtam, hogy egy részeg faszi bejött egy szobába ahol én is voltam és odahányt, mire én mérges lettem felkaptam egy kést, hogy most megölöm ( :) ), de az kikapta a kést a kezemből és tök lassan átnyomta a kezemen, mire rohadtul megijedtem, de a seb csak picit vérzett ahoz képest, hogy az egész kezemen átszúrta....aztán valahogy folytatódott, de az már nem rémlik, habár ehez nem sok köze volt annyira emléxek!

Még kis koromban nagyon sokszor álmodtam azt, hogy érzem, hogy valami jön felém a sötétbe (asszem szellem volt) és amikor elkap egy fura érzést érzek, de nem sokáig mert abban a pillanatban felébredek!
Nem úgy ébredek, hogy felülök az ágyban, csak rohadtgyorsan kinyitom a szemem és a pulzusom az egekbe van...
Velem össz vissz kétszer volt olyan, hogy úgy ébredtem, hogy felültem az ágyba......húzós volt!
Aztán még régen visszatérő álmom volt, hogy a sineken fekszek, jön a vonat, de alig tudok mozdulni, de szerencsére mostanába nem álmodok durvákat...
Sokkal inkább....őő....izé....bnőmmel álmodok, de az nem horror, az inkább egy másik filmes műfajhoz hasonlít ;) :DDD:DD

[Szerkesztve]

(#170) AMD Power


AMD Power
titán

Szerintetek ha egy lánnyal sokat álomodok az mit jelent? ( Ismerem és érzelmeim is vannak íránta) Sex szinte soha nincs benne, csak mindig az , hogy járunk együt vagyunk , összebújunk ilyesmi. Volt olyan , hogy ilyen álom heti 3x is volt....! :F

(#171) neongorack válasza AMD Power (#170) üzenetére


neongorack
senior tag

''...érzelmeim is vannak iránta..''
Szerintem ezért, én legtöbbször csak olyanokkal álmodom akik iránt érzelmeim vannak mint lejebb említettem is... :)
Nem ismerem az érzéseidet, de biztos fontos lehet neked ha sokszor álmodsz vele...

(#172) AMD Power válasza neongorack (#171) üzenetére


AMD Power
titán

De csak róla szoktam ilyet álmodni. Sok csajjal volt dolgom de csak ö jött elő az álmaiban is! És mindig az van benne: none sex , ölelés , hozzám bújás , kézfogás.....!:U

(#173) neongorack válasza AMD Power (#172) üzenetére


neongorack
senior tag

Ezszerint akkor hozzá jobban kötődsz érzelmileg?Vagy mélyebb érzéseket táplálsz iránta vagy valami annyira megfogott benne és gondolom ezért nincs sex az álmaidban amikor vele álmodsz...csak tipp, de lehet, hogy tényleg ezért van!
Mert én is tudom jól, hogy vannak az olyan csajok akiket.....áhh mind1!:)
És ő nem ebbe a kategóriába tartozik, lehet, hogy azért mert benne a kedvessége, aranyossága fogott meg......passz más 5letem tényleg nincs :)

(#174) Petersson


Petersson
csendes tag

Este azt almodtam hogy egy nagy vattacukrot eszek. Reggelre meg eltunt a parnam. :)

keresztnevek - http://www.nevnaptar.eu - keresztnevek

(#175) ladybug válasza AMD Power (#170) üzenetére


ladybug
őstag

Valószínűleg nagyon mély benyomást tett rád. Próbálj meg utánagondolni, hogy mi is lehet az, amivel ő különlegesebb bárkinél.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#176) neongorack válasza Petersson (#174) üzenetére


neongorack
senior tag

Ezt ismertem!:DDD:DDD:DDD GigaLOL!:)

(#177) AMD Power válasza neongorack (#173) üzenetére


AMD Power
titán

Ha arra kiváncsi megtolnám! :DDD Szóval nekem úgyis tetszik mint nő! És persze régen (6-7 éve) szerelmes voltam belé , és én úgy érzem megint az vagyok!

(#178) neongorack válasza AMD Power (#177) üzenetére


neongorack
senior tag

Gondoltam, hogy teccik is, de az érzemek ezek szerint erősebbek vagyis, hogy a személyisége jobban teccik mint a külseje...

(#179) AMD Power válasza neongorack (#178) üzenetére


AMD Power
titán

Ez látod, lehet! Imádom ezt a ''kiscsajt''!:) ( 22 éves és van egy 8 hónapos lánya!)

Régen is és most is úgy gondolok rá mint a nagy ő! Szerintem ezért is álmodok róla ilyeneket, és persze ilyen sürün!


[Szerkesztve]

(#180) GombócArtúr válasza Totyi (#167) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Brávó :C ahhoz képest hogy csak hétvégén van időd, az a 4 az tök jó arány.
Jó ez az álmodás, de az mégjobb ahol szépet álmodsz, és még csak nem is kell egy kicsit se erőlködnöd, bár ilyen szép álmok ritkán vannak. Szivesen újraélném legutóbbi repülős álmomat. Majd belekukkantok a fórumba.

Valaki Ämlítette az álmoskönyveket. Szerintem értelmetlenek. Minden embernek külön szimbolikája van a tárgyakra, és a történésekre, ezért nem lehet kollektív, mindenkire érvényes álomszótárt csinálni. Egy álomképhez mindenki másképp viszonyul, attól függően, hogy mik az érzelmei az adott dologgal kapcsolatban. Szerintem....


Néhányan említik, hogy az életben viszontlátják az álmaikat, előre megálmodják, ez baró! :) Az is, ha valaki rájön az álma jelentésére, én az enyéimet képtelen vagyok megfejteni, hiába rólam szólnak, értelmetlenek... (vagy annak tűnnek)

Totyi, az a Tholey módszer mit takar?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#181) Totyi válasza GombócArtúr (#180) üzenetére


Totyi
őstag

Köszi,:Bde tovább szretenék fejlődni.
A tudatállapot ellenőrzést.Magyarul minden olyan helyzetben felteszed magadnak a kérdést;ami jellemző lehetne-e egy álomra.Mi ez a kérdés?Egyszerű:ébren vagyok-e vagy álmodom.Ezt nem egyszerűen megválazolod;hogy nem,mert akkor nincs teszt.Komolyan kell ellenőrizni.Nagyon sokmindent kéne leírnom,így inkább adok egy linket;ott minden megvan.[link]
Álomfejtésben én sem hiszek,pláne úgy nem hogy szavakra bontva értelmezzük.
Ha van még kérdésed;akkor írj,szívesen beszélek róla.

(#182) Totyi


Totyi
őstag

Senkit sem érdekel már az álmodás? :(

(#183) Gh0sT válasza Totyi (#182) üzenetére


Gh0sT
addikt

Na, akkor most egy kicsit mesélek...

Kezdődjék a történet 6-7 évvel ezelőtt, amikor szüleim javaslatára elvégeztem egy ''alapfokú'' agykontroll tanfolyamot. Azon kívül, hogy megtanultam a ''pozitív gondolkodást'' - amiben egyébként máig sem hiszek - szóba került a tudatos álmodás és az álomkontroll. Aki részt vett már hasonló tréningen, az gondolom tudja, hogy miről beszélek...

Lényeg a lényeg, akkoriban nem nagyon emlékeztem az álmaimra (nem is tulajdonítottam nekik különösebb jelentőséget), viszont maga a tanfolyam és az ott elvégzett gyakorlatok igencsak feldobták az éjszakáimat. :) Abban a két hétben, szinte az ''összes'' álmomra rácsodálkozhattam másnap reggel... Folyamatosan ugrottak be, hogy mik történtek velem az éjszaka...

Magát a tudatos álmodás technikáját is elsajátítottuk, de szkeptikus révén nem nagyon fogalkoztatott a gondolat. Eddig életemben talán 3-4-szer sikerült álmomban ''felébrednem'', és korláatlanul azt csinálnom amit csak szeretnék. Mindez persze teljesen véletlenül történt.

Ezen kívül volt még egy technika, amit csak úgy eleresztettem a fülem mellett... Ez pedig nem más, mint hogy az álmokon keresztül másokat valamilyen szinten irányítsunk. Akkortájt ez hatalmas nagy baromságnak tűnt a számomra, viszont a ma éjszakai álmom elgondolkodtatott...

Tegnap este albérlőtársammal beszélgettünk az álmokról és a testkilépésről. Jobban mondva ő beszélt, én pedig hallgattam és figyeltem... A téma annyira nem keltette fel az érdeklődésemet, de becsületből végighallgattam és okosan bólogattam... :) Néha ugyan kicsit megborzongtam azokon a dolgokon, amiket mondott, de - racionális ember lévén - igyekeztem nem elhinni minden szavát...

És most jön a lényeg: ma reggel arra ébredtem, hogy emlékszem az álmaimra... Ezt igen furcsának találtam, ugyanis az utóbbi időben ismételten az ''álomtalan'' korszakomat éltem. Gondolom biztosan álmodtam, de nem tudtam őket felidézni... Ebből levontam azt a fajta következtetést, hogy úgy tűnik elegendő annyi, hogy valakivel beszélgessek az álmodásról, másnap sokkal könnyebben jutnak azok eszembe... Ebben talán még furcsaság sincsen... Elképzelhető, hogy éjszaka tudat alatt emiatt jobban megragadnak a történtek...

Na de mit álmodtam ma éjjel?!

Volt nekem egy osztálytársam még gimiből, akivel éppenhogy csak beszélő viszonyban voltunk. Semmi extra, se barátság, se semmi... Legutóbb 3 éve láttam az osztálytalálkozónkon és akkor is csak köszöntünk egymásnak. Ennek ellenére ma éjjel vele álmodtam...

Nem tudom, hogy ki ismeri, de van ezaz IWIW, vagy milyen rendszer, ahol lehet tartani a kapcsolatot az ismerősökkel. Amolyan piramis jellegű a dolog: ismersz valakit, annak megnézed az ismerőseit és kereshetsz köztük még több ismerőst. Talán két hete regisztráltam a rendszerben és felvettem a kapcsolatot a régi barátokkal.

Ma éjjel álmomban az alábbi kérdést tettem fel volt osztálytársamnak:
''Megjelölhetlek ismerősnek?''
A válaszra már nem emlékszem, nem tudom, hogy mit mondott, de amikor ma reggel bekapcsoltam a gépemet és megnéztem az e-mailjeimet, akkor a bejövő postafiókomban az alábbi üzenet várt:
Feladó: iwiw@iwiw.net
[iWiW] ..... ismerősnek jelölt
Érkezett: Ma 02:37

És csak néztem ki a fejemből, hogy most akkor mi van??? :F

Persze ez az egész lehet a véletlen műve is és inkább efelé hajlanék, csak megemlítettem mint érdekességet.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#184) HEro válasza Gab (#10) üzenetére


HEro
tag

lol, vagyis ez nem vicces hanem hátborzongató, nemrég folyamatosan azt álmondtam hogy felébredek, volt hogy többszöris, tehát azthittem felébredtem erre újra felébredtem és megint, nah de mikor tényleg felébredtem akkor se hittem el, és tökre paráztam hogym i ez, kimentem WC re meg arcot mostam vissza mentem és ugyan úgy folytatódott tehát elaludtam és álomba felébredtem. Reggel nagyon álmosan ébredtem.. és egész nap olyavolt mintha nem is jóhelyen lennék hanem kicsit álom érzés volt, és mintha mindenki úgy engem figyelt volna.

Érdekes hogy ezekszerint nemcsak én álmodok ilyet hogy felébredek, ezt megkéne fejteni hogy mi ez.

:)

(#185) Den


Den
veterán

mult héten volt életem első vámkezelése, előtte éjszaka egyfolytában azt álmodtam hogy vámkezelésen vagyok, de ezrféleképp...
mért álmodtam pont ezt? :)

www.simson4t.hu

(#186) I_Am válasza Den (#185) üzenetére


I_Am
veterán

Tudod a mondás is megmondja a frankót:

Éhes makkal disznókat álmodunk. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#187) Totyi válasza Gh0sT (#183) üzenetére


Totyi
őstag

Nagyon érdekes dolgokat írtál le.3 féle dologgal is lehetne magyarázni.Egyik a Te verziód(vagy elképzelésed);hogy egy asztrálprojekció részese voltál.Bár zárójelben megjegyzem;hogy sztem ekkora jelentőséget nem kéne tulajdonítani egy tudatos álomnak..bár aztán lehet.Ki tudja. :F
Második a véletlen.Végülis ez is lehet,bár ha bele gondolsz;akkor kicsi a valószinűsége.
Marmadik az előre megálmodás.
Én hiszek...talán még mind a háromban is.
[link]
Itt egy magyar fórum.Nagyon sokminden le van írva és érdekes.
Holnap még leírok 2 dolgot,de most nem tudok többet írni.

(#188) T_Csávó


T_Csávó
csendes tag

Helló!
Én például azt álmodtam, hogy a suliban a tesi órán pucéran van az egész osztály (én is).
Ez vajon mit jelenthet? :B

-------------------------------------------- T_Csávó = Thor ------------------------------------------------

(#189) Kokkantas


Kokkantas
aktív tag

Hai!
Az szerintetek mit jelenthet, hogy hetek óta ugyanazzal a nővel álmodok? Akármit álmodok ő mindig bennevan.

(#190) The DJ válasza Kokkantas (#189) üzenetére


The DJ
addikt

Azt jelenti, hogy valamilyen okból nagyon foglalkoztat ez a személy és ez a tudatalattidban is tükröződik.

Tetszik? :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#191) Nimda válasza Kokkantas (#189) üzenetére


Nimda
addikt

Valós (ismert) személy?...ha igen,tégy róla hogy ne csak álom legyen...:D

[Szerkesztve]

(#192) padee


padee
tag

meg 2003 augusztusaban volt egy remalmom, az eddigi legborzalmasabb.
akkoriban sokat jatszottam A Dologgal(Thing). Azt almodtam, hogy az agyamban fekszem(alszom) es csapos lenyek vesznek korul.félig fölültem az agyamban, de még aludtam, lattam ahogy az agy mogul folmaszik a parnamra egy nagy pokszeru allat en meg elkezdtem rohanni(a valosagban), de meg mindig almodtam. Rohantam az alombeli nyitott szobaajtomon ki, ami a valosagban be volt csukva. Jo nagyot koppantam a 105kgmal, akkor ebredtem fol. meg most is rossz visszagondolni ra.

van valakinek hasonlo elmenye?

(#193) cskamacska válasza Totyi (#187) üzenetére


cskamacska
addikt

Hmm tudatos álom.. Egyszer egy éjszaka(kb 8-11 éves koromban) több álom után azt álmodtam hogy egy szinház vagy moziszerű helységben a székek között játszom valami nagyon jó játékkal. Valami vonatos, autós dolog volt, és nagyon örültem hogy azzal akkor ott játszhattam.
De egyszer csak elfogott a rosszkedv, tudatosult bennem hogy ez csak álom, ezek a jó játékok nem lesznek meg ébredés után(talán még az is felmerült hogyan lehetne meghagyni ezeket a jó játékokat átvinni ébredés utánra, de lehet hogy ez csak tömény ''miértkellnekemezeketitthagyni'' érzés volt, erre már pontosan nem emlékszem), és ráadásul mindjárt felébredek, még valmennyit(nagyon keveset) játszottam, majd felébredtem. Ébredés után is egy kis ideig megmaradt a rosszkedv, hogy milyen jót játszottam és nem játszhatok azokkal a játékokkal. :Y Az álomra még most is emlékszem.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#194) Kokkantas válasza Nimda (#191) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Valós és ismert személy. De félek attól ,hogy ő már csak álom marad nekem, :O

(#195) Timma


Timma
csendes tag

Ti egyébként tudtok rendesen aludni éjjel? Mert én nem igazán. Olyan intenzíven álmodom, hogy sose pihenem ki magam.
Valószínűleg nemsokára kapok egy notebookot. Ki is néztem egy jót, és éjjel azt álmodtam, hogy olyan laptopot kaptam, mint amilyen Dr. Szöszinek volt (rózsaszín, Apple). Ami szerintem gusztustalan. Álmomban megpróbáltam kicseréltetni, de nem tudtam. Elég rossz érzés volt...:S

(#196) Manitou válasza Timma (#195) üzenetére


Manitou
addikt

Én sose álmodok semmit, nagyonrégen nem álmodtam :)

(#197) raczger


raczger
őstag

Én vmi olyasmit álmodtam, hogy a haverom és én szereztünk egy ferrari 360 spider-t, és azzal járkáltunk, és egy szűk rövid(100-200m) kisutcában kipróbáltuk és 170-el mentünk, csak úgy lazán, de tök jó volt(a haverom 15 éves)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#198) padee


padee
tag

ejjel volt egy eleg szar almom,
egy urge visszahozta a szamitogepemet(nemtom miert vitte el, de ugy nezett ki mint Freddy Krueger).

Elkezdte nyomni a hulye szoveget hogy ez meg az a baja volt. En uvoltottem vele, hogy most rabaszott mert en is szervizes vok es velem nagyon rossz lora tett.
Kerdezte honnan van kapcsolatom a Juventussal, mert a zalman hutom onnan valo.
Mondom semmi koze hozza. Erre o sirva elment. Hirtelen minden ismerosom ott volt a szobamban es a haverom azt mondta mosolyogva: Hatarozottsagod az erenyed.

Ez mit jelenthet? nagyon felzaklatott az egesz.
Nem szoktam uvoltozni, csak ha nagyon muszaly.

(#199) The DJ


The DJ
addikt

Na erre az álomra vajon mit mondtok?
Nagyon rég álmodtam és ennyire élethűt talán soha...

[link]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#200) padee


padee
tag

nah... senki nem almodik semmit...? neha irigyellek benneteket. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.