Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Eastman válasza AMD Power (#700) üzenetére


Eastman
őstag

Ha nyitott vagy rá, este fuss egy nagyot vagy bringázz! Szobabringa mindig van eladó a neten - rengeteg, mert egy idő után csak ruhatartó a lakásban. :)

Haverom minden nap következetesen letölt egy filmet, este megnézi miközben rója a "kilométereket". 1,5 óra bringa. Nyüzüge gyerek volt mindig, kentem neki egy vajaskenyeret amikor jött, most teljesen egyben van, fittpaldi, bírja a lépcsőket, alszik mint a tej.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#702) Geller72 válasza AMD Power (#700) üzenetére


Geller72
veterán

Túlságosan akarod. Ha valamit ennyire el akarsz felejteni, akkor arra mindig gondolni fogsz. Kicsit lazábban. ;). Ne legyél ennyire feszült. Sétálj ma, úgy is szép idő van, hallgass zenét, bicajozz, akármit. Tereld el a gondolataid, sodródj. Spontán..:). De ezt sem erőltetetten, erőszakosan akarva. Lazíts. :).

(#703) AMD Power válasza Eastman (#701) üzenetére


AMD Power
titán

En is minden
szabadnapomon testepitek. Lassan mar 13 eve. Ma pl kellett volna mennem dolgozni de 1x nem tudtam. Ilyen faradtan nem tudok napi 11 orat dolgozni. Le is jottem a korzetihez. Ejszaka megmertem a vetnyomasomat. Akkor mar a tea es a gyogymovenyes altato 2db bennem volt. 136/86 86 pulzussal. Nem sok de nem is keves.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#704) Geller72 válasza AMD Power (#703) üzenetére


Geller72
veterán

Magas az a pulzus..

(#705) AMD Power válasza Geller72 (#704) üzenetére


AMD Power
titán

Azt mondta a doki ,hogy ez valami szorongás miatt van. Mármint a nem alvás. Mondta ,hogy kénytelen felírni altatót mert ki fel fogok "borulni" ha nem alszok. De csak akkor vehetek belőle egy felet ha már min 1 órája nem tudok elaludni. Egyébként nagyon kedves és segítőkész a dokim. Sajnos manapság már ritka az ilyen. Hétfőn menjek hozzá vissza és mondjam el ,hogy mi a helyzet.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#706) AMD Power válasza AMD Power (#705) üzenetére


AMD Power
titán

Hála Istennek végre tudtam aludni egy "igazit". Nem mondom kellett hozzá vagy egy óra de sikerült. Előtte sétáltunk vagy 3 órát!:)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#707) Geller72 válasza AMD Power (#706) üzenetére


Geller72
veterán

Mondtam, hogy szombatra úgy-ahogy rendbe jössz..;).

(#708) AMD Power válasza Geller72 (#707) üzenetére


AMD Power
titán

Nyugalmat adott az is szerintem ,hogy ha esetleg nem jön össze akkor ott az altató...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#709) Geller72 válasza AMD Power (#708) üzenetére


Geller72
veterán

Ahhoz szabad a legutoljára nyúlni. Ma sétáltam egy picit és lehet, hogy bicajozom egy nagyon délután. Eddig remeknek tűnik hozzá az idő. Díjaznám, ha lenne errefele egy uszoda, szauna kombó (thai masszázs..:D). Az lenne az igazi..:). A szauna/úszás váltogatva kegyetlenül le tud fárasztani..

(#710) AMD Power válasza Geller72 (#709) üzenetére


AMD Power
titán

Tudom jól.... Most eltűzök edzésre és szét edzem az agyamat! :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#711) AMD Power válasza AMD Power (#710) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos mint hiaba... sajnos megint egy nem alvos , feluletes ejszakam volt. Mondjuk altatot nem vettem be. Nem is igazan szerrtnek!

Regen hallgattam lefekves elott ilyen relaxacios "zenet". Artani nem arthat, szerintem bevetem!:)

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#712) AMD Power


AMD Power
titán

Egeszen mult vasarnapig nagyon jokat aludtam. Azota megint nem alszok normalisan. De,hogy ne legyen off.

Mai almom. Fenyes nappal az utcan megtalalt egy fiatal szoke lany. Szerintem kabszeres lehetett. Ellopta a penztarcamat. De ezt en eszre vettem. Szoltam is neki,hogy adja vissza. Nem tette. Szetrugtam! Utana visszavettem tole majd hazamentem. Utana meg azt lestem,hogy nem-e keresnek a haverjai stb...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#713) Geller72


Geller72
veterán

Épp akartam kérdezni, hogy senki nem álmodott semmit? Párhuzamos világok...dejavu...;)..

#712: Valami ellenedre történik?..még nem vagy rendben, úgy nézem..

[ Szerkesztve ]

(#714) AMD Power válasza Geller72 (#713) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem mondod.... vasárnap este óta nem aludtam ki magam rendesen. Hétfőn megyek is vissza a dokihoz.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#715) Jézus1969


Jézus1969
tag

nekem valahogy még most sem jön álom a szememre. semmire nem emlékszek hogy álmodtam volna. legalább valami pozitiv álom lenne. azt már nem veheti el senki.

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#716) Geller72


Geller72
veterán

Én úgy gondolom, hogy jót álmodni, vagy tartalmasat mindenképpen csak akkor lehet, ha erre valamilyen módon rákészülünk, időt szánunk rá előtte. Az agynak is kell egy kis levezetés, mielőtt lefekszünk. Az egész napi pörgés, kavarás, gondok-bajok úgy lefoglalják az embert, hogy ha este hazaesik, kell neki pár óra, mire visszaáll alaphelyzetbe (ha vissza tud). Én erre van filmnézéssel hangolok, vagy olvasok, vagy netezek, vagy zenét hallgatok. Utóbbi szerintem a legjobb. Amikor már érzem, hogy full kész vagyok, akkor csak lerakom mellém a fülest és K.O. :).

(#717) Geller72


Geller72
veterán

..mostanában a való élet jobban aggaszt, mint az álmaim..:((.

(#718) Jézus1969 válasza Geller72 (#717) üzenetére


Jézus1969
tag

igen ezzel én is igy vagyok. lehet hogy azért sem tudok szépet álmodni. :K

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#719) Geller72 válasza Jézus1969 (#718) üzenetére


Geller72
veterán

Ugyanúgy álmodok, minden éjjel.. De nem olyanokat, nem úgy.. A nappalok is rosszak, persze, hogy kihat az éjszakámra is.. A stressz a legnagyobb ellenség, akivel eddig találkoztam.. És ez nem olyan, mint a cigi, hogy fogod és leteszed.. Tudod, hogy mit kellene tenned, de nem megy.. :(.

(#720) Geller72


Geller72
veterán

Na mi az, senki sem álmodik? Én írtam majd fél éve ide utoljára. Szégyelljétek magatokat..:D.

(#721) Eflek


Eflek
tag

(#722) pat86 válasza Geller72 (#720) üzenetére


pat86
tag

Még mindig álmodok, de olyan sokat, hogy nem győzném ide írni. :DDD

A múltkor még órán is elaludtam pár percre ebben a nagy hőségben és a változatosság kedvéért naná, hogy ott is álmodtam valami baromságot. :D

Amúgy kellemes nyarat mindenkinek!

(#723) Geller72 válasza Eflek (#721) üzenetére


Geller72
veterán

Ez egy nagy nulla. már elnézést. :( .

(#724) Eflek válasza Geller72 (#723) üzenetére


Eflek
tag

Te most viccelsz? Ez az oldal segített a tudatos álmodásban. Egy év alatt sok technikát kipróbálva legalább 50 tudatos álmom volt, legtöbb mostanában spontán módon kb minden héten, nem tudom neked ebbe mi a nulla, de nekem a legkedvesebb oldalaim közé tartozik. :)

(#725) Jézus1969 válasza Eflek (#724) üzenetére


Jézus1969
tag

újra olvasom az oldalt, ezt a topikot, de sajnos nálam még mindig ugyanott tart a dolog. nem emlékszek az álmomra. :U

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#726) Geller72 válasza Jézus1969 (#725) üzenetére


Geller72
veterán

Nem próbáltad azt, hogy állítasz ébresztőt, majd szinte azonnal visszafekszel, És ezt akár többször is egymás után. Nem kell sok, 20 perc-fél óra elég hozzá.

(#727) Jézus1969 válasza Geller72 (#726) üzenetére


Jézus1969
tag

ezt még nem. ha alszok nagyon mélyen akszok. a világháborut sem hallanám meg. :P

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#728) Geller72 válasza Jézus1969 (#727) üzenetére


Geller72
veterán

Valahogy csak felébredsz hétköznap is, ha melózni kell menni..:DDD.

(#729) Eflek válasza Jézus1969 (#725) üzenetére


Eflek
tag

Álomnaplót ha vezetsz, akkor menni fog, én is úgy kezdtem. :U :U

(#730) Jézus1969 válasza Eflek (#729) üzenetére


Jézus1969
tag

hát erre majd később kerül sor. most valahogy előtérbe vannak a hétköznapok problémái. előbb mikor jóval lazábban éltem sokszor álmodtam. :K

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#731) Geller72 válasza Jézus1969 (#730) üzenetére


Geller72
veterán

..ez nem élet..ugye, tudod?..;).. :R ..az élet így elsuhan..úgy, hogy nem éltél..

(#732) Jézus1969 válasza Geller72 (#731) üzenetére


Jézus1969
tag

:K sajnos igy van

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#733) Eflek válasza Jézus1969 (#732) üzenetére


Eflek
tag

Alvás közben is elfoglalt vagy? Mert mindennap álmodsz és lenne rá időd :)

(#734) Geller72 válasza Eflek (#733) üzenetére


Geller72
veterán

:C :DDD

(#735) Jézus1969 válasza Eflek (#733) üzenetére


Jézus1969
tag

:F :C

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#736) Geller72


Geller72
veterán

Az biztos, hogy ha nincsenek megfelelő körülmények, előzmények, nem lehet jól és jót álmodni. Csak összevissza, mindenféle baromságokat. Ha igaz a nicked, tudnod kell, hogyan kell(ene) jó/jobb életet élni. Ne hagyd magad..;).

(#737) Eflek válasza Geller72 (#736) üzenetére


Eflek
tag

Ezt kinek írtad?

(#738) Geller72 válasza Eflek (#737) üzenetére


Geller72
veterán

Kedves megváltó barátunknak..:DDD.

(#739) Eflek válasza Geller72 (#738) üzenetére


Eflek
tag

A tudatos álommal csak boldogabb lesz az életed

(#740) Geller72 válasza Eflek (#739) üzenetére


Geller72
veterán

Soha nem is állítottam az ellenkezőjét..;). Lányomnak már rutin szerűen megy és annak ellenére, hogy nincsenek problémái az álmai felidézéseivel, vezet álomnaplót. Bár talán nála ez csak hóbort. :).

(#741) Eflek válasza Geller72 (#740) üzenetére


Eflek
tag

Király :DDD

(#742) Geller72


Geller72
veterán

Szívesen foglalkoznék egy kicsit a tudatos álmodással, de sajnos full hulla vagyok, mire eljutok arra a pontra, hogy aludjak. Belezuhanok a fáradtságba, és kész...:(.

(#743) Jézus1969 válasza Geller72 (#742) üzenetére


Jézus1969
tag

hát ennyire nem merültem bele a dologba hogy álomnaplót vezessek. ezelőtt 8-10 éve nem volt ilyen hogy nem emlékszek az álmaimra. sajnos ezt nem tudom befolyásolni. :R

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#744) Geller72


Geller72
veterán

Már nem egyszer álmodtam azt, hogy a földről nézem, ahogy egy repülő lezuhan. Volt már utasszállító, de vadászgép is. Utóbbi amolyan háborúban. Eléggé világvége hangulatban ébredtem...:(.

Kérdés: Álmodta már valaki azt, hogy álmában szik, Mert én még soha. Vajon miért nem?

(#745) Z0C! válasza Geller72 (#744) üzenetére


Z0C!
őstag

ilyet már álmodtam én is, hogy lakhelyemhez közel becsapódik egy utasszállító...közben hallom a sikolyokat..meg ilyenek...furcsa.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#746) Geller72 válasza Geller72 (#744) üzenetére


Geller72
veterán

"álmában ESZIK"..Ezt szerettem volna írni.. ;).

(#747) S-Attila


S-Attila
aktív tag

Konkrétan miről is szól ez a topik? :)

[ Szerkesztve ]

(#748) Geller72 válasza S-Attila (#747) üzenetére


Geller72
veterán

Álomelmesélés, "megfejtenimegpróbálás"..:DDD, elemzés, önelemzés, akármi, ami az álmokkal kapcsolatos. Álomnaplók, tudatos álmodás (még mielőtt kapok az orromra valakitől..:D).

(#749) S-Attila válasza Geller72 (#748) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Én szeretek álmodni, de csak jót. És ez sajna elég ritka. :)

(#750) Geller72 válasza S-Attila (#749) üzenetére


Geller72
veterán

Akkor a tudatos álmodást neked találták ki..:DDD.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.