Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Borify Péter válasza csyo (#400) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

szégyenérzet
ezeknek biztos van valami jelentősége
kell keresnem egy álmoskönyvet:))

(#402) tibi666 válasza PazsitZ (#397) üzenetére


tibi666
senior tag

azt tudom, de most mindig emlékszem rá. tehát úgymond "álmodok".

(#403) csyo


csyo
senior tag

álmomban meghaltam.

egy sziklának csapódtam, és tudtam, hgy meg fogok halni.
Nem volt visszaut, azt gondoltam"nah, most legalább megtudom mi van a halál után" és nagyon figyelni kezdtem.

Fura érzés volt. Mivel szétloccsantam a sziklán, egyszerre több helyen éreztem magam, elterülve.

Vártam, hgy mi fog történni, de nem történt semmi.

Atán gondoltam kiabálok a pattio őröknek (érzésben) vagy azoknak akik hallják.

"na! legyen már valami. Huzzatok fel, vagy mittudomén" - kezdtem magam "unni" ott szétplaccsanva.

Erre keltem fel.
Nagyon valósághű álom volt.
Haltam már meg álmomban, de az nem ilyen volt.
Ez eléggé materiális volt

Legyen szép a napod!

(#404) Borify Péter válasza tibi666 (#402) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

lehet,hogy van összefüggés..én is szinte mindig emléxem az álmaimra
nem is vagyok jó alvó:S

(#405) R válasza tibi666 (#402) üzenetére


R
aktív tag

én meg tudom h álmodok, szerencsére majdnem mindig hamar elfelejtem

(#406) tibi666 válasza Borify Péter (#404) üzenetére


tibi666
senior tag

hát most jól fogok aludni. 230al döngettem hazafelé az autópályán. éjjel 2 órát se aludtam, megittam közel 2 liter red bullt már. de sikerült nyélbeütni a bizniszt, nemsokára beszállok egy nagy biztonságtechnikai cégbe.

ja, azért jöttem 230al haza, mert 150nél elaludtam volna, de így az adrenalin ébren tartott. feljöttem a lakásba, azonnal kicsapódott belőlem a fáradtság. remegnek a lábaim. az elmúlt pár nap kemény volt.

kíváncsi vagyok, hogy most fogok-e álmodni. :)

(#407) R válasza tibi666 (#406) üzenetére


R
aktív tag

nem izgulsz h lekaptak trafival?

(#408) tibi666 válasza R (#407) üzenetére


tibi666
senior tag

az m3on tudtommal nincs fix trafi. és egy ideig nem is lesz, olvastam, hogy semmissé tették a közbeszerzési eljárást, úgyhogy pár hónapig még mentesek leszünk. utána meg be kell tanulni, hogy hol vannak telepítve. vagy a gps-be beállítani.

hogy általában hol mérnek, azt tudom, ott azért visszább veszek.
óra szerint 230 nem több 220nál.
ott 130 ezres a bírság. egy évben egyszer kibírom.

amúgy 150re állított tempomattal szoktam járni az esetek nagy részében.

amiatt jobban izgulok, hogy a mamák, meg a tatát nem figyelik rendesen a tükröt és kijönnek elém.

[ Szerkesztve ]

(#409) csyo válasza tibi666 (#406) üzenetére


csyo
senior tag

erről jut eszembe.

kávézva lefeküdni aludni, vagy energiaitalla, nagyion durva.

CSak ugy röpködnek az álomképek...

--

valamint ha nagyon fézom, (pl hidegben, stáorban főleg) akkor rémálmaim vannak rendszerint

Legyen szép a napod!

(#410) Borify Péter válasza csyo (#409) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

hogy tud valaki kávéra és energiaitalra elaludni?

(#411) tibi666 válasza Borify Péter (#410) üzenetére


tibi666
senior tag

éjjel könnyen elaludtam 2 red bull után.
a testem nem volt fáradt, de az agyam már annyira, hogy simán.
2 óra múlva csörgött az órám, lazán felkeltem. szóval aludtam, de a red bull dolgozott.

(#412) Borify Péter válasza tibi666 (#411) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

hát én nem tudnék
régebben olyan alvászavaros voltam,hogy már sok heti alig alvástól havonta egyszer kétszer xanaxot kellett bevennem hogy eltudjak normálisan aludniu és kipihenjem magam,mert már sírtam a fáradtságtól
amióta leszoktam a napi liter kávéról...és csökkentettem az energiaitalt azóta jobb a helyzet

(#413) proof88 válasza tibi666 (#408) üzenetére


proof88
addikt

ott 130 ezres a bírság. egy évben egyszer kibírom. :C :DDD
Te szegény! :N

(#414) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

na ilyen álmom se volt még...álmomban aludtam..egyszercsak felébredtem..nem volt se kezem se llábam,mert mozdulni nem tudtam..fura szögből láttam a szobát
hosszú ideig kínlódtam így
aztán egyszercsak megjelent egy ember
de óriási
alulnézetből láttam
felémnyúlt
és a szájához emelt...majd belém harapott
ekkor sötétség
és lassan újra látható képek
már felülnézetből láttam a szobát
láttam ahogy engem evett...én viszont valami szendvicsmaradvány voltam :F

(#415) csyo válasza Borify Péter (#414) üzenetére


csyo
senior tag

ez azt jelenti, hogy enned kell...

mert az idó vasfoga Téged esz meg, mint varamai maradékot

Legyen szép a napod!

(#416) Louro


Louro
őstag

Én álmomban régi városomban, miskolcon jártam és kerestem egy étteremet, ahol első nagy szerelmemmel ettünk. A kollégiám most vannak lenn betanítani és azt álmodtam, hogy előbb megkeresem az éttermet, aztán megmutatom nekik. De nem találtam és útközben meg régikolistársakkal futottam össze és beszélgettünk....ennyi volt most.

De amúgy nagyon sokszor álmodok a múltamról. Lehet túlságosan ragaszkodok a múltamhoz :(

Mess with the best / Die like the rest

(#417) Borify Péter válasza csyo (#415) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

mikre visszanem vezetzed:):)
de van benne valami:)

(#418) csyo


csyo
senior tag

nekem sokszor volt már az az álmom, hogy RONGYOT ESZEK.

megeszem a zoknimat, az alsógyatyámat, meg a felmosóronygot.

Mindig mást.. nagoyn rossz ize van, és a hányás kerülget. Meg is szoktam főzni, vagy fűszerezem, izesítem.
De akkoris rossz.

többször áélmodtam már. Egyszer a cipőmet is megettem. :-S

Ez mit jelent? Álmoskönyv erről mt ír?

Legyen szép a napod!

(#419) tibi666


tibi666
senior tag

hiába voltam holtfáradt.
álmodtam.
elég intenzíven. elvették a jogsimat, aztán nyulakkal fogócskáztam a hegyekben, majd a végén volt még valami baromság, de arra már nem emlékszem.

(#420) proof88 válasza tibi666 (#419) üzenetére


proof88
addikt

én úgy tudom, a sok koffein okozhatja ezt, persze csak akkor, ha még van a szervezetedben alváskor... lefekvés előtt 6 órával már ne nagyon igyál ilyesmit, különben felületes lesz az alvás és álmodozol... persze az ember mindig álmodik, de ugye nem mindig emlékszik rá.

(#421) csyo válasza proof88 (#420) üzenetére


csyo
senior tag

én emlékszem rá...
fura álmok jönnek tőle:-S

Legyen szép a napod!

(#422) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

na megint visszatért a rémálmom az óriástehénről az óriáskolomppal a nyakában...és üldözött...mindenki romos épületekben bújkált
ez az álom szerintem már min 17éve vissza-visszatérve kísért:)

(#423) csyo


csyo
senior tag

álmomban őszültem.

azt nézegettem, hogy milyen hosszu a hajam, ez tök jó, de tele vagyok ősz szálakkal:-(
Ezért inkább rövideb haj kéne.

-----------------

másik álom.
otthon laktam, a bátyámmal egy szobában, mint gyerekorunkban.
A bátyám is adta vette a gépét, mint éln a PH-n...

Éppen a monitorát cserélte le, addig meg előásott egy HERKULSE:-D monitort, meg valami ősrégi szutyok gépet....

Őrületesen sok átalakítót kellet használn hozzá, mert azon még más csatik voltak.

Valami ősrégi Peniumot rakott össze, de 5.1re csinált a hangot:-D

-

A lakás többi részén valami vallási misszió volt. Egy régi barátom (nő) is ott volt, ő is a miszióban dolgozott. Mnegyikük kék egyenpólóban volt

Beszélgettünk, és közben azt néztem, hogy "ó, milyen gyönyörű" és egyre világosab let mindketőnknek, h tetszünk egymásnak. Aztá csókolóztunk.
Annyira belefeledkeztünk, hogy észre sem vettük, hogy ki-be járkálnak az emberek.
Körülnéztünk,és élátu, hogy egy missziós kollégája le is fényképezett, egy msik meg lekamerázott.
Az aki kamerázott egy copfos barna hajú törpelány volt. Nem aránytalan törpe, hanem arányosan volt nagyjából kicsike, b 100-110cm magas lehetett.

Szétrebbentünk, nehogy baja legyen abból, hogy munkaidőben a missziós központban csókolózik.

Ezután meg odajött valaki térítpő szándékkal hozzám, meg mikrofonnal, és magnóval, hogy beszéljünk a drogokról.
Erre visszautasítottam őket, hogy "mert hosszu a hajam a drogról kell beszéljünk? kösz a leértéelést" és otthagytam.

Legyen szép a napod!

(#424) Timcsy


Timcsy
csendes tag

Sziasztok!

Nekem rendszerint vannak visszatérő álmaim.
Az egyikben például a régi lakásunkban vagyunk .Én 13 évig Diósdon éltem, ott nőttem fel s szerettem nagyon ott lakni! Tehát a lakásunkban vagyunk és történnek az értelmetlen események...

A másik álmomban édesapámmal álmodok, akit sosem látok álmomban, holott tudom hogy nemsokára látni fogom, de az sosem történik meg. Vele másfél éve haragban vagyok, nem beszélünk egymással s mikor előjön ez az álomkép általában a lakásában vagyok s várom hogy hazajöjjön... Olyan érdekes!

A harmadik visszatérő álmom az volt hogy repültem! ( ne nevessetek semmilyen drogot nem használok :P ) Városok felett, erdő felett, egyszerűen kitártam a kezem és emelkedtem felfelé. Nagyon jó volt! Azóta nem álmodom ezt mióta nem lóg az álomfogóm az ágyam felett. Egyszer repülés közben megpillantottam egy szellem arcot a felhők között aki rámnevetett. Olyan érdekes....

Egyszer én is álmodtam olyat hogy fejbe lőttem magam, az álomban láttam a tükörben a lyukat a homlokom közepén, de nem vérzett. Mikor felkeltem éreztem hogy egy kicsit fáj a fejem.

[ Szerkesztve ]

(#425) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

hát ma durván két órádt aludtam..
ebben a két órában azt álmodtam,hogy elaludtam..és felakartam ébredni,mert haza kellett mennem
nem tudom eldönteni,hogy télleg aludtam e vagy csak félálomban voltam:)

(#426) Borify Péter válasza Borify Péter (#425) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

ma egész éjjel kijárkáltam enni
mindig csak kb másfél két órát aludtam...és akkor is azt álmodtam,hogy eszek:S

(#427) Kasza08 válasza Timcsy (#424) üzenetére


Kasza08
őstag

Ha repülsz az jó, mert azt az álmos könyvek úgy magyarázzák, hogy te irányítod az életed:)
édesapáddal pedig békülj ki, sosem tudhatod mikor történik valami baj, és úgy megy el valaki, hogy haragban voltatok... az nem jó:(

A mostani szokásom, hogy pikkpakk elalszom (értsd: 10 percen belül a lefekvés után) aztán rögtön azt álmodom, hogy motorozok és puff elesek, és akkorát rándul az egész testem, hogy felébredek. Amikor délelőtt alszok valaki mellett és ilyet csinálok, akkor a frászt hozom rá:DDD
Volt már Déjá vu+ -om is, tehát bemegyek a boltba és... hoppá, erre a képre már régebben is azt mondtam egyszer, hogy megtörtént. Szóval mintha akkor harmadszor történt volna meg ugyanaz.

A legdurvább, mielőtt papám meghalt, a felesége zavaros vízről álmodott (az köztudottan valakinek a halálát jelenti) Rá pár hónapra megint, akkor pedig az ő édesanyja:(

(#428) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Hali! Én amikor összevesztem a barátnőmmel azt álmodtam, hogy a barátnőm "híkált" telefonon, én nem vettem fel, kb leszartam! Aztán arra emlékszem, hogy valami omladozó épületben volt és ott elhajította a telefont! Én meg eközben követtem egy idegen csajt valami épületbe, ott zuhanyzott meg ilyenek :D :DD ... aztán mire kijött az épületből smároltunk! Szerintem ez lol! :P

A legutolsó álmom pedig... hu nem sokra emlékszem sajnos :F Valami bűnt követtem el elvileg, de valami nagyon nagy semmit! Ezért lecsuktak valami hülye magán zárkába és sokáig ott akartak tartani. Ebbe totál bele voltam betegedve, jöttek látogatni hozzám rokonok és mondtam, hogy vigyenek ki, mert nagyon sz*r itt bent meg ilyenek. ha nem jutok gép közelébe megőrülök... és nem adtak gépet... :F nagyon rossz érzés volt! De "hálistennek" csak álom...

[ Szerkesztve ]

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#429) Adonimus válasza Kasza08 (#427) üzenetére


Adonimus
aktív tag

Ilyen rándulás nekem is van olykor-olykor.. csak én olyankor zuhanok vagy megbotlok! Még a régi 5.1 hangszóró szett-nél csak ugy a hangszóró az ágy melett volt a mélynyomón és ijedtségből le rugtam. Az nagyon jó volt, mindenki fel kelt :DD A Déjá vu-nél meg nincs rosszabb... nem tudom eldönteni olyankor, hogy ez most mi... újraálmodtam tán azt a képet... vagy fordítva..

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#430) old gray


old gray
addikt

Megint meghaltam álmomban. Ugyanazzal a "módszerrel" mint sokszor máskor. A történet ismét azzal kezdődött, hogy gyerek vagyok és a nővéremmel játszunk a házunk előtt egy hatalmas gesztenyafa mellett. Hirtelen furcsa érzés fog el, v.mi megmagyarázhatalan vonzást érzek felülről az ég felől. Tudom, hogy mi lesz a vége de nem tudok mit tenni, a szám szólásra nyílna de nem jönnek a szavak. A nővérem játszik tovább, hiába ordítok és szaladnék oda hozzá, nem érzékel. Ismét kezdődik. Erősödik a "vonzás" és hirtelen vált a kép, magamat látom az ágyamban, az "énem" viszont kitölti a szobát, ott vagyok mindenhol. Mintha repülnék, rájövök, hogy ez jó érzés, megnyugszok egy időre. Ismerős a helyzet, igen, sokszor voltam már itt. Ürességet érzek, és nem is akarok mást. Idilli állapot. Viszont valami megzavar; érzékelem, hogy az ágyban fekvő "én" görcsösen véget akar vetni az egésznek, érzem, ahogy erősen harcol az mellett, hogy fel kell ébredni. Nincs más lehetőség, különben jön a "vonzás" és mint sokszor más alkalommal nem tudok ellenállni, és csak sodródok a semmibe, az ég felé. Úgy tűnik ez megyőző. Inkább lezuhanok. Felébredek. Zavartság. A testem görcsben. Emlékszek mindenre. Hajnalig nem tudok aludni normálisan csak 5-10 percekre elbóbiskolok. Reggel van, fásult vagyok. Szellemileg, fizikailag kimerült. Az egész napomra rányomja a bélyegét. :(

Pszichiáter? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#432) tibi666


tibi666
senior tag

de beteg álmom volt.
ledőltem szundítani kicsit délután.
első álmom, hogy kint parkolok az utcán, én pedig egy kertben végzem a ház körüli munkákat. egyszercsak jött egy sárlavina, és elvitte az autómat. totálkárosan találtam rá pár km-el arrébb.

utána egy lakásba kerültem, ahol megdugtam egy barátnőmet, aki prostiként dolgozott. természetesen szőke volt.

(#433) enerdzsájzer


enerdzsájzer
tag

Gyerekkoromban minden éjjel visszatérő lidérces rémálmok gyötörtek.Az igazán kemény fajtából.Nem akartam elaludni este mert féltem az almoktól.Kb 16 éves koromig.
Aztán fordulópont.Ezt senki sem hiszi el akinek elmesélem.
De aztán én irányítottam az álmomat.Azt álmodtam, amit akartam.Egyszer csak álmomban felismertem hogy ami akkor éppen "történik" velem az csak álom és ha már én álmodok valamit, akkor már alakuljon úgy ez az álom ahogy én akarom.Szinte kivétel nélkül minden éjjel repültem álmomban.Úgy mint a szupermen.
Aztán mióta tűzoltó vagyok visszatértek a rémálmok.Sokkal ritkábban ugyan de annál rosszabbak.Azokkal az emberekkel álmodok, akiket nem tudtunk megmenteni. Megjelennek álmomban a széttrancsírozott, összeégett emberek, vízi hullák és megkérdezik miért nem segítettem.A nagyváros kihalt útcáin sétálva hatalmas kupacokban összehordva vannak a holttestek, érzem az égett emberi hús szagát, a balesetekre jellemző édeskés-fagyállós-üzemanyag-vér-emberi belsőség és a feszítővágók kipufogó gázainak fojtogató bűzét.Amikor felriadok még percekig érzem ezeket a szagokat.Amit még sokszor álmodtam hogy egy lakástűz után kapaszerű tűzoltó kéziszerszámmal a bajtársaimmal a romokat húzzuk szét rejtett tűzfészkek után kutatva, amikor valami keménybe akad a szerszám és kifordítok vele egy dissou palackot, összenézünk a bajtársakkal és szerszámokat szétdobálva menekülni kezdünk, azután a palack felrobban és érzem ahogy a lökéshullám szétszakítja a testemet.
Lassan egy éve költöztem haza és egy közelebbi tűzoltóságra helyeztek át.Itt sokkal kevesebb a káreset és az álmok is megritkultak.Az itthoni levegő is jót tett.

(#434) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Nekem visszatérő álmom van amiben minden esetben a volt barátnőm szerepel, teljesen más szituációkban.Az egésznek már több mint 4 éve vége van, néha sikerül hónapokra kizárnom a fejemből, de idővel ujra előjön álmomban. Mi a fenét csináljak, hogy örökre megszabaduljak ettől a rossz álomtól?

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#435) tlac válasza enerdzsájzer (#433) üzenetére


tlac
nagyúr

Ezt senki sem hiszi el akinek elmesélem.
De aztán én irányítottam az álmomat.Azt álmodtam, amit akartam.

tudatos álom, nincs ebben semmi hihetetlen

rémálmokra, pszichológusnál voltál már?

(#436) enerdzsájzer válasza tlac (#435) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Tudatos álom.Hm.Nem néztem még utána eddig de most már ezt is tudom.

Agyturkász évente legalább egyszer kellene hogy lásson de ezt inkább hagyjuk.Esztékás rendelőbe nem fogok beülni, magánra meg nincs pénzem.

(#437) Tipo16V


Tipo16V
aktív tag

Sziasztok,
Először írok ide a topicba, nekem is vannak visszatérő álmaim, pl az, hogy a fogaim össze akarnak csukódni , és az öklömet rakom be a számba, mert ha összezárom a szám, akkor a fogaim szét örlődnek :DD meg verekedni se tudok, megtámadnak, és nemtudok célozni, ütni, és nincs erő a mozdulataimba.
Sokszor van az is, hogy levagyok bénulva, és felébresztem magam mindig, hogy a kezem arrébrakom, vagy megfordulok, de ehhez nagyon nagy koncentráció és erő kell mindig.
Na kezdésnek így ennyi, ha álmodok valami érdekeset, akkor beírom:)

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#438) Jézus1969 válasza Tipo16V (#437) üzenetére


Jézus1969
tag

mostanában kb 1 éve semmit nem álmodom. mi lehet az oka? előbb szinte minden héten volt álmom. :R

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#439) Geller72 válasza Jézus1969 (#438) üzenetére


Geller72
veterán

Nem lehetséges, hogy álmodsz, csak egyáltalán nem emlékszel rá? Akkor szokott az ilyen előfordulni, amikor valami miatt az alvási szakaszok nem szabályosak. Előfordulhat, hogy az alvás elején álmodsz, majd utána mélyen alszol. Ilyenkor nem mindig, vagy egyáltalán nem emlékezünk rá. Többnyire akkor fordul elő, ha valaki műszakot cserél, vagy eddig soha nem dolgozott abban az időrendben. Elég annyi is, hogy pl., nem voltál délutános soha. Vagy pont fordítva. De lehet más is a háttérben. Altatóra/ról rá/leszokás...lelki trauma, betegség...etc.

[ Szerkesztve ]

(#440) Jézus1969 válasza Geller72 (#439) üzenetére


Jézus1969
tag

akkor inkább valószinűleg az anyagiak miatt lehet. sokat rágódtam miatta. :K

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#441) pat86


pat86
tag

és valaki ért is az álomfejtéshez? :DDD mi mit jelenthet...

szoktam ám baromságokat álmodni ;] gyakran emlékszem az álmaimra - vagy az egészre vagy csak részletre van hogy több álomra is (tegyük fel egy este három különbözőre is)

(#442) Geller72 válasza pat86 (#441) üzenetére


Geller72
veterán

Az álmaink a való világban velünk megtörtént események következményei, kihatásai, valamint az ehhez kapcsolódó tudatos és tudatalatti vágyaink kivetülése. Több dolog is közrejátszhat:
-megtörtént, de nem akarjuk elfogadni
-megtörtént és pozitívan érintett minket
-szeretnénk, ha megtörténne
-nem szeretnénk, ha bekövetkezne...
...stb.
Ehhez érteni nem lehet igazán, lévén minden embernek legalább olyan egyedi az agyműködése, mint egyéb más eltérései. Tippelni lehet, többnyire jó arányban eltalálva az okokat. És itt a realitásokról tettem csak említést, szó sincs például a lélekvándorlás, vagy egyéb sokak által képtelenségnek tartott elméletileg lehetséges ok-okozati összefüggésekről. ;).

(#443) pat86 válasza Geller72 (#442) üzenetére


pat86
tag

szuper :D

akkor a fene se tudja miért álmodom mostanában, hogy megcsalom a párom egy csókkal (nem több) különböző emberekkel....mármint egyik nap egy idegen másik nap egy csaj harmadik nap egy életemben is ismert egyénnel :F - mondhatni az álom cselekvése ugyanaz csak a körülmények változnak a legeslegelsőben rajtakapott a többiben benne se volt

(#444) Geller72 válasza pat86 (#443) üzenetére


Geller72
veterán

A házasság vagy a komolyabb párkapcsolat - esetleg masszív együttélés (:DDD) okán sokakban tudat alatt felmerül a szabadság utáni igény. Ez nem azt jelenti, hogy az elmaradt szokásos esti kocsmai sör hiányzik, hanem úgy alles. Hiányzik az a szabad élet, ami előtte volt. Oda mentél és azt csináltál, amit akartál. Tudom, a vagány csávó egyből rávágja, hogy Ő most is azt csinál, amit akar, de ez egyáltalán nem így van. Most már több tényezőtől is függ, hogy mit tehet meg az ember és mit nem. Ez teljesen természetes dolog, de a tudatunk nem szokott hozzá és közvetett úton jelzi. Ez a későbbiekben abba fog maradni, ahogy megszokás tárgyává válik a mindennapok során. A szexuális vonzalomnak más iránt ehhez szerintem semmi köze.
;).
Szerintem..

Geller

(#445) pat86 válasza Geller72 (#444) üzenetére


pat86
tag

Sosem gondoltam még így az álmaimra - ez tetszik :D

(#446) Geller72 válasza pat86 (#445) üzenetére


Geller72
veterán

Pedig agyunk tükre..csak kell hozzá egy jó sámán, aki lefordítja a kódolt üziket..:DD. (Nem, nem én..:DD.)

(#447) Jézus1969 válasza Geller72 (#446) üzenetére


Jézus1969
tag

ahogy telnek-mulnak az évek egyre jobban előjönnek ezek a dolgok. kb 20-25 éve én sem nagyon hittem az ilyesmiben. azóta nagyon sok úgynevezett földön kivüli/ természet feletti/ dolog történt. nem egészen a szó szoros értelmében. nem tudom miért , de sajnos sokszor előre érzek vagy látok 1-2 dolgot., ami lehet hogy jobb ha nem igy lenne. egyébként velem is történt már hogy valamiről, vagy valakiről álmodtam és később úgy történt a dolog ahogy azt megálmodtam. eléggé elgondolkoztató dolog volt mikor találkoztam az illetővel ,akiről álmodtam. :K

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#448) Geller72 válasza Jézus1969 (#447) üzenetére


Geller72
veterán

(Te nem lehetsz jézus, már csak logikailag sem, mert Ő 33 évesen "lépett le", te meg már vén xar vagy, akárcsak én..:DDD.)

Két napja álmodtam egy lánnyal, akiről mondhatom azt, hogy életemben a legjobban szerettem. Eddig is, és lehet, hogy mindig. Nagyon örültem, hogy 12 év után ismét találkozhattam vele és elmondhattam mindezt neki. (Természetesen ugye, álmomban. :D.) Ma voltam anyámnál, és mellékesen megjegyezte, hogy az egyik szekrényt kidobja, pakoljak ki a fiókokból. És a kezembe akadt az utolsó levele. Az, amiben végleg búcsút mondtunk egymásnak. És elolvastam. 1998.Szeptember 19. óta másodszor. Szóval elképzelhető, hogy ez is csak egy a véletlenek közül..;). Mindenesetre soha nem becsülöm le az álmaimat. Érdekes helyeken járhatok. Ott, ahol soha nem voltam. Egy másik világban. (Vagy voltam, de akkor a mostani létünk is egy talány). Olyan részletesen zajlik az álmom, mint az itteni. Minden apró részlet a helyén. összefüggő területek, mint a valóságban. Nem ritka, hogy tovább tudom álmodni. Egyértelműen emlékszem a régi álmaimra is. Azokra, amik akár 20 évvel ezelőtt "történtek" Érdekes, hogy ugyanúgy emlékszem rájuk, mint azokra az eseményekre, amik valóban megtörténtek. Igen, ezt is hívhatjuk véletleneknek. :). Akár...;).

(#449) Jézus1969 válasza Geller72 (#448) üzenetére


Jézus1969
tag

igen tényleg szép dolog a / szép álom/ csak sajnos mostanában nálam valahogy szünetel a dolog. talán valami hiányzik. :R

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#450) pat86 válasza Geller72 (#446) üzenetére


pat86
tag

pedig lehetnél az :DDD :DDD én megszavazlak a mi sámánunknak ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.