Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4933) Billu


Billu
aktív tag

Mesélek akkor én is egy történetet.

Március 27.-én csütörtökön ráleltem erre a hirdetésre: [D935]
Rögtön le is foglaltam a procit, amit az eladó tudomásul vett, és ki is rakta rá az elkelt táblát.
Az eladó azt írta, hogy jó lenne előre utalással, mert az utánvételes rendszert nem ismeri.
Vasárnapra ígérte, hogy küldi a számla számot és a héten pedig küldi a procit.
Vasárnap jött az üzi, de nem a számla számmal, hanem avval a kéréssel, hogy inkább jobb volna az utánvételes csomag, mert (ezt nem egészen értettem) a számlájáról csak később jutna hozzá a pénzhez. Én a következő üzimben leírtam, hogy gondolom az utánvét dob egy ezrest az áron.
Ezek után két napig nem válaszolt. Pedig többször is be volt jelentkezve. Én többször is küldtem neki privit.
Elsején este tízkor jött az üzenet tőle, hogy jó lesz e akkor az utánvét, és, hogy felesbe fizetjük a postát.
Mivel még nem adott fel utánvétes csomagot elmagyaráztam neki a feladás menetét.
A mai napra ígérte, hogy feladja.
16 óra után küldtem neki egy privit, mivel láttam, hogy be van jelentkezve, hogy mi a pálya?

Nem sokkal utána jött a válasz, hogy : Épp most akart írni. De postára indulás előtt épp csomagolta a procit, mikor az leesett és elrepedt rendesen...........

Ennyi a történetem [morbi] fórumtárssal.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=billu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.