Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Acer notebook topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-07-02 15:34:56

LOGOUT.hu

Üdvözlet az Acer notebook topikban! Mielőtt kérdeznél ajánlott elolvasni az alábbi összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) lordjancso


lordjancso
senior tag

No és ez az Acer EasyBUILD 7.1 névre hallgató progi mire jó? Itt található, csak sajna nem lehet leszedni: [link]

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#3002) Chili7 válasza lordjancso (#2998) üzenetére


Chili7
őstag

Launch manager. [link]

(#3003) Chili7 válasza Bullet_ (#2997) üzenetére


Chili7
őstag

Hetente felvetődik a kérdés. Már le van írva kicsit lejjebb!

(#3004) lordjancso válasza Chili7 (#3002) üzenetére


lordjancso
senior tag

Köszönöm!!! Isten áldása vagy!

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#3005) twollah válasza lordjancso (#3000) üzenetére


twollah
nagyúr

Elmeletileg a notebookon is kell lennie egy manualnak (mar ha eloretelepitett rendszerrel vetted).

(#3006) twollah


twollah
nagyúr

Felraktam magamhoz az Acer 5710 guidejat.

Innen lehet lerantani, 7zippel van betomoritve.

(#3007) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Helló Mindenki!
Vettem egy Acer Aspire 5920g-t nemrég. Tudja valaki, hogyan lehet feltenni xp-t a gépre?

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#3008) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Amúgy nagyon megy, Corel 387MB dokumentumot lazán kezelte, az asztalit váltottam ki vele...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#3009) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Illetve mégy egy kérdés:
Hogyan lehet feltenni a FlatOut2-t, hogy menjen. A játék állandóan keres valami fájlt ha felteszem, mert dx10 van a gépen. A játékhoz meg dx 9 a telepítő cd-n. Mit tanácsoltok?
Ha felteszem a dx9-et, nem tesz jót és hamar bedől, illetve a fájlt még mindig keresi....

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#3010) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Vagy ha bírja is, akkor a kormány telepítése után nem irányítható a játék. Semmire nem reagál. Ilyenkor újratelepítés... Azt meg nem szeretem, mert kb 2 óra mire minden felmegy...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#3011) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Ja, a legfontosabb:
Használta már valaki XP-vel az Acer Aspire 5920g-t?

Processzor: * Intel Core 2 Duo T7300 2.0 GHz (800 MHz / 4 MB L2)
Merevlemez: * 160 GB S-ATA
Memória: * 2 x 1024 MB DDR-II (667 MHz)
Optikai meghajtó: * DVD-Supermulti
Kijelző: * 15.4" WXGA (1280 x 800)
Grafikus megjelenítő: * NVidia GeForce 8600M-GT 256 MB
Akkumulátor: * 8 cellás

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#3012) Grisha


Grisha
tag

Sziasztok.

Egy Acer Aspire 5720G -be szeretnék még 1 giga DDR2 667-es modult betenni. A modul itt is van nálam, de nem igazán megy a művelet. A korábbi ACERekhez képest már nem csak egy kis darab műanyagot kell levenni és hozzáférhetsz a memóriákhoz, hanem egy jó két tenyérnyi rész alatt pihen a memória. A User's guide-ban írják is, hogy ez a memory compartment, de miután kicsavartam az azt tartó 4 csavart, a műanyag nem jön le. 1-2 mm-t lehet csak felemelni ott, ahol alá kell nyúlni, de feszül és nem akarok benne kárt tenni. Főleg, hogy még garis. Volt már valakinek szerencséje egy ilyen Gemstone-os darab plasztikhoz?

Dictim dabit ipsam findet res!

(#3013) P34k válasza Grisha (#3012) üzenetére


P34k
tag

Ne feszegesd, mert eltöröd és elvész a garancia róla.

Hívd fel a 224-7010-et, és kérdezd meg a módját.

Abit IP35-E/E6550@3430MHz/4x1GbDDR-II@980MHz/Inno3D GeForce 8800GT 512Mb

(#3014) Levi123


Levi123
senior tag

Helló!

Tudja valaki, hogy honnan lehet letölteni acer tm 2410-es notebook-hoz LINUX drivereket?
Köszi előre is!

Levi

(#3015) P34k válasza Puvi (#2971) üzenetére


P34k
tag

A notebookodban nincs kiépítve semmilyen WiFi-t támogató elektronika, antenna. :(
Ezért szoktak USB vagy PCMCIA csatolós eszközt ajánlani használatra.

Abit IP35-E/E6550@3430MHz/4x1GbDDR-II@980MHz/Inno3D GeForce 8800GT 512Mb

(#3016) P34k válasza Levi123 (#3014) üzenetére


P34k
tag

ez a kérdés független az Acertől, a linux disztribúciód oldalán nézz körül, vagy a google segíségével keress drivert.

Abit IP35-E/E6550@3430MHz/4x1GbDDR-II@980MHz/Inno3D GeForce 8800GT 512Mb

(#3017) Levi123 válasza P34k (#3016) üzenetére


Levi123
senior tag

ok köszi :R

Levi

(#3018) P34k válasza Levi123 (#3017) üzenetére


P34k
tag

intel a chipset és a VGA vezérlőd... realtek az audio AC97 vezérlőd és Agere AC97 a modem. remélem segitettem.

Abit IP35-E/E6550@3430MHz/4x1GbDDR-II@980MHz/Inno3D GeForce 8800GT 512Mb

(#3019) Grisha válasza P34k (#3013) üzenetére


Grisha
tag

Ok. Köszi. Nem is akarom feszegetni. A manualban leírtak alapján nem lehet kinyitni. (Mondjuk a manualban a leírása régi típusú acerhez van, nem tudom, hogy miért nem cserélték ki ezt a részt az 5720G könyvében). A tel. számért örök hála.

Üdv.

G.

Dictim dabit ipsam findet res!

(#3020) twollah


twollah
nagyúr

Vkinek vmi otlete erre a problemamra?

Kicsit zavar a dolog, hogy oszinten megmondjam.

(#3021) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Nah, feltettem a FlatOut2-t. Sikerült megoldani...
Használ valaki Acer Aspire 5920g-t?
Kiváncsi lennék a tapasztalataira.
Ami nagyon tetszik. Van egy Asus PW201-es 21-es monitorom. Állat drága volt, de gyönyörű a képe. A masinám videokártyája gyönyörűen hajtja, csak néha észreveszem, hogy enyhén vibrál. Bár csak egyszínű, homogén háttérképek esetében. Ez miért lehet?
Segítsetek lécci!!!
Előre is köszi!
És az előző kérdés: Előre telepített Vista Home Premium van hozzá, de szeretném kipróbálni XP-vel is. Csinált már valaki ilyet?

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#3022) Yoosku


Yoosku
tag

Sziasztok,

Tegnap vettem egy 5720g-t és kellene nekem egy kis segítség, még hozzá VGA ügyben...Próbáltam türelmesen olvasgtani, de nem sok infot találtam pedig biztos másnak is volt már hasonló gondja :)

Hogyan lehet használni a VGA memória beállításokat?
Mindenhol azt lehet olvasni, hogy a dedikált memória mérete bővíthető a rendszer RAM terhére...de hogyan? A BIOS-ban semmi erre vonatkozó rész nincs. Vista Premium járt hozzá, és bár csak pár napja használom a Vistat, de sehol semmi beállításra nem bukkantam.
Ati HD 2300 van benne 128MB dedikált RAM és 2GB sys RAM...
Azt írja most, hogy 895MB-ig bővíthető, de jelenleg csak a 128 sajátja van használatban.

PLS írjon erről valaki valami konkrétumot, mi a megoldás?! :F

Yoosku

:-) ...Védd az erdőt, egyél hódot... :-)

(#3023) twollah válasza TigerCat (#3021) üzenetére


twollah
nagyúr

Vedd lejebb vagy feljebb a monitor frissitesi frekvenciajat.
Nekem is ez volt a gondom az Acer monitorommal es igy tudtam megoldani.

(#3024) TigerCat válasza twollah (#3023) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Köszi, ezt már próbáltam. Olvastam valahol, ha frissítem a videokártya drivert, akkor ezzel megoldódik, de nem csináltam még. Megpróbálom ezt is...
Köszönöm a tippet!
Sziasztok!

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#3025) ribarszki válasza TigerCat (#3011) üzenetére


ribarszki
őstag

TigerCat!

Én tegnap telepítettem az 5920g gépemre xp-t. (sp2) Sata driver nlite-ba, de ezt gondolom tudod. És több problémám van!
És ez most mindenkihez kérdés!
Leszedem az intel honlapjáról 965PM express chipsetet, és föltelepítem, ami szépen megtörténik, és utána elszáll az összes USB port. Tehát előtte amíg csak a szűz xp volt, felismete a pen drive-ot. Utána semmi! Még az egeret sem! Ezt nem értem!
A másik, pedig nem tudok rá audio drivert tenni. Sehogy. Leszedetm már vagy 5-öt, de nem megy! De lehet a chipset probléma miatt van.
Nem akarom a Vistát vissza tenni, mert utálom, de így meg nincs gépem! Kérlek segítsetek!!

(#3026) BluEyes válasza ribarszki (#3025) üzenetére


BluEyes
őstag

A hanghoz mostanában kelleni szokott az UAA busdriver, ha felrakod, akkor a win felfedezi az audio eszközt és a modemet, amikhez így már mehet fel a driverük.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#3027) TigerCat válasza ribarszki (#3025) üzenetére


TigerCat
nagyúr

A Vistát miért nem szereted? Eddig sokan mondták, hogy nem jó és biztos sok gondom lesz vele, de nekem eddig bejött. Sőt, nálam a Corel X3 a legfontosabb szoftverek között van és Vista alatt nagyságrendekkel jobban muzsikál, mint XP prof alatt. Naja, megzabálja a 2 giga memóriám 39%-át alapból, de ezt megszoktam. Amúgy sztem jól kezelhető az op rendszer. Szeretném én is kipróbálni XP-velm mert nem tudom mennyire lenne gyorsabb, ha az lenne egyáltalán a platform miatt és az 1 giga beépített memória miatt, amit sztem nem ismerne fel az XP. Na, hát erre adjatok tanácsot!
Köszi!

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#3028) ribarszki válasza BluEyes (#3026) üzenetére


ribarszki
őstag

Köszönöm, ezt kipróbálom. Remélem sikrül hangot kicsalni :)

(#3029) ribarszki válasza TigerCat (#3027) üzenetére


ribarszki
őstag

Szép a Vista, tényleg nagyon! Főleg a passziánsz :) De nem tudtunk hálózatot csinálni Vista és Xp-s gép között. Pl a Fifa 2007 el sem indul, és a memóriám 45%-t zabálja. Ennyi. Nekem nem nyújt többet mint egy xp. Sőőőőt.
Hát ezért szeretnék xp-t :)
Csak még chipset gondom van. Intel i965m "crestline" lapkakészlet van rajta. De az usb akkor is elszáll. Nem értem.

(#3030) TigerCat válasza ribarszki (#3029) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Hát így érthető...
Nem vagyok nagyon hozzáértő, de nálam a kezelhetőség, utána pedig a teljesítmény legfontosabb.
Jelenleg ez 1:1, így nem kisérletezem XP-vel, de nagyon érdekelne ezen a gépen mit tudna ha minden klappol a beállítások után.
A hálózattal nekem is van gondom, de megoldódott. Fix IP címeket használunk, így nem nehéz...
Memóriából nálam is valahol 37-45 % között eszik, bár ha elindítom a Corelt akkor ez jelentősen felszalad. De nem zavar, mert nagyon jól megy. Minap szerkesztettem egy anyagot, aminek a mérete 387 MB volt. Mellette GOM plyer, minimum 5-6 weboldal Firefox, E-mail és Photo Paint megnyitva. Simán vitte, bár minden művelet alatt azt írta (nem válaszol). De nem tartott tovább mint az asztali gépemmel. És ami a legfontosabb, nem szállt el egyszer sem! Ezt pedig az XP alatt soxor megcsinálta.
Most a DX9 okozott kis gondot, ami néha hibákat okoz, de nem vészes. Nem játékra vettem, csak munkára használom.
Összességében nagyon elégedett vagyok vele: jól használható, könnyű kezelni a gyorsgombokat, amik nagyban megkönnyítik az életem. Az akku kitűnő, ma már reggel 10 óta fullon megy a proci és a kijelző is és még van kb fél órám. (most 12.07-van).
A Vista csak szokás kérdése, nekem bejött. Minden eszközhöz tudtam csatlakoztatni.
Ha megy az XP, azért szólj mert nagyon kiváncsi vagyok.
Szia!

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#3031) BluEyes válasza ribarszki (#3029) üzenetére


BluEyes
őstag

Nem szabadna behalni az usb-nek. Mindenesetre próbáld meg az eszközkezelőből eltávolítani az usb eszközöket, majd reboot, ha szerencséd van, a win felismeri és újra telepíti őket, talán onnantól menni fognak.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#3032) pisti36


pisti36
csendes tag

Hello! Vettem egy Acer Aspire 5710Z laptopot. Egy gondom van vele , hogy a touchpad - nál, ki akarom kapcsolni , hogy ne lehessen klikkelni vele. Annyira érzékeny , hogy az egérmutató mozgatása közben állandóan megnyit mindent. Ha lehet , részletesen , mert tök láma vagyok ezekhez.

(#3033) ribarszki válasza TigerCat (#3030) üzenetére


ribarszki
őstag

Végre sikerült a hangkártyát felismertetni. nem egyszerű dolog. Az eszközkezelőben hibásnak jelez egy pci ?"vezérlő-t"? szóval érted. Sárga felkiáltójel. Rámentem jobb gomb, frissítés. Telepítés beavatkozás nélkül. Ekkor akarta telepíteni a UAA Bus driver. De nem találta! Egy sys file hiányzott neki. Elindítottam a keresőt a gépen, és a system32 könyvtárban benne volt! De ő nem találta. Utána ok, és fel is ismerte a kártyát. De sokat szenvedtem ám vele!
Utána felment a chipset és nem hal be az usb!!! Viszon sikerült egy intel drivert föltennem ami miatt nem áll le a windows. Kikapcsolás, kiírja, hogy a windows leáll, és ennyi. Hosszan kell nyomni a kikapcsoló gombot. Valszínű újra kéne telepíteni 7-edjére az egészet.
De összességében nem tűnik túl biztosnak a rendszer. Elfut rajta több minden ez igaz, de annyival nem gyorsabb. Szóval ha nem szükséges az xp, pl olyan játékhoz amit hálón játszotok, vagy régebbi programhoz, akkor felejtsd el. Az Acer 5920 és a windows Xp nem jó barátok... A Vistával viszont annál inkább!
Remélem segítettem. Ja igen, és a videókártyát minden áron 512mb-nak ismeri fel. Pedig csak 256. Vannak érdekes dolgok.
Ha a Vista kompatibilisebb lenne, nem gondolkodtam volna a lecserélésén. De így valahogy egyik sem jó... :(

(#3034) TigerCat válasza ribarszki (#3033) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Szóval két szék közül a pad alá? Ez nem jó hír...
Azt hiszem, hogy nem kisérletezem az XP-vel. Ez is Mc' felel nekem.
Most hogy feltetted az XP-t, gondolom az Acer Empowering sem tudja telepíteni a rendszert a vinyóról... Én csak ez miatt nem álltam neki, mert ha nem lesz jó, nem tudom visszatenni a Vistát.
Így meg ha bármi van, erős 2 óra alatt minden kész, valamennyi progi fennt van és lehet nyomulni ismét.
Használtad már a Norton Internet Szekurittyet? Semmi tapasztalatom még vele. De van időm, 90 napig ingyen használhatom. Szépen lefrissítettem mindent amit kért és most megy. Néha hőbölög ezért-azért, de kiváncsi leszek mit tud. Igaz, hogy nem mászkálok letöltős oldalakon sem.
Milyen progi miatt kell neked az XP? (Amivel a Vista nem áll szóba)

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#3035) chesterboy


chesterboy
aktív tag

Hali.
Van egy Aspire 5610Z (5613ZWLMI) laptopon és dvd drive nem müködik rendesen. Olvasás közben elszáll, irni már egyáltalán nem ir. A drive el is tünik, semmi se látja, majd csak sokadik ujra inditás után jelenik meg megint. A drive tipusa Slimtype ....vmi, sajna most sem tudom megnézni mert nem látja a vista. Esetleg lenne vmi ötletetek a gond megoldására vagy ez már szervizes dolog. Ja és a gép éppen elmult 4 hónapos.

(#3036) ludus válasza chesterboy (#3035) üzenetére


ludus
aktív tag

én is így jártam, nekem is egy ilyen slimype drive volt a gépembe... garanciális csere lett a vége...

(#3037) ribarszki válasza TigerCat (#3034) üzenetére


ribarszki
őstag

Hát az empoweringet még nem próbáltam beüzemelni xp alá, de tuti nem nagyon fog menni. Jaaa, és a jobb oldali play stb gombok sem működnek xp alatt. Világít, hozzárek érzi, d nem reagál. Viszont! Kiírtam a Vistát. Még Vista alatt. Az empoweringben lehet. Tanácsolom Neked is! 2 dvd, és így nem csak a vinyón van rajta.
Szobatársammal Cs-zünk, és Cossaksozunk. Szóval régebbi progik miatt. De mivel szakdogát kéne írni, és a játék és az xp csak hátráltat, lehet visszateszem a Vistát.
Az internet sekurittyal nem foglalkoztam. Avast home edition-t használok.
De a Vista a Fifa 2007!!!!!-el sem áll szóba! Ami több mint érdekes. A 2008-at még nem próbáltam. De régebbi Alcohol miatt is nyavajgott. Volt teljes Nero-m, full rajta volt minden, és azt sem ismeri el a Vista. Nem szerttyük a Vistát, de ezen Acer konstrukcióval, nincs nagyon más. Xp nem barát. Háát kb ennyi.

(#3038) ribarszki válasza TigerCat (#3034) üzenetére


ribarszki
őstag

Ja igen, mint írtad. Csak megerősítés képpen, az aksi előtt le a kalappal!!! Nagyon jól bírja. Jól összedobták a Sanyós srácok. A Seagete winchester pedig az egyik legjobb a piacon. Az ipon.hu weboldalt csinált az 5920-ró tesztet és halálra dícsérik. Én is szeretttyem!

(#3039) Yoosku válasza Yoosku (#3022) üzenetére


Yoosku
tag

Ez ügyben nem kapok senkitől semmit?! :F

:-) ...Védd az erdőt, egyél hódot... :-)

(#3040) chesterboy válasza ludus (#3036) üzenetére


chesterboy
aktív tag

Akkor azt mondod, hogy vigyem vissza? Gariba megcsinaljak az biztos, csak ki tudja mennyi ido. Neked mit raktak bele?

(#3041) ludus válasza chesterboy (#3040) üzenetére


ludus
aktív tag

nekem még a fillér utcában csinálták tavaly, hasonlóan nevenincs meghajtót tettek bele de ez legalább működik... ha lejár a gari lehet teszek bele 1 normálisat...

(#3042) chesterboy válasza ludus (#3041) üzenetére


chesterboy
aktív tag

azt megtudod mondani hogy milyen meghajto jo bele, vagy vhol megtudom nezni? gondolom nem minden drive jo bele.

(#3043) ribarszki válasza Yoosku (#3039) üzenetére


ribarszki
őstag

Ha jól értem, akkor te szertnéd beállítani, hogy mennyi dinamikus ramot használjon a videokártya a dedikált 128 mellett. Nos ez nem nagyon fog menni.
Az Acer gépek Biosaiban a dátumot, és a bootolás sorrendjét tudod állítani. Ennyi. A Vistában. xp-ben én is kerestem ilyet, de nem találtam. Majd felvilágosítottak, hogy dinamikusan használja a ramot. Vagyis te nem tudsz adni neki elvenni. Ő találja ki, hogy éppen a dedikált mellett mennyire van szüksége. A 8600 gt kártyánál legalábbis így mükszik. De ha hülyeséget írtam, és valaki kijavít azt én is megköszönöm! :)

(#3044) ribarszki válasza TigerCat (#3030) üzenetére


ribarszki
őstag

Mi az a Corel 3x? :F A Vistában hol találom???

(#3045) cssandor válasza Grisha (#3019) üzenetére


cssandor
csendes tag

Hello Grisha!
Sikerült betenni a ramot?
Megtennéd hogy leírod a módját, nincs nálam telefon és sürgős lenne!

(#3046) ludus válasza chesterboy (#3042) üzenetére


ludus
aktív tag

szerintem minden notimeghajtó jó bele, a hátsó csatlakozó mellett van egy lemezke amit át kell rakni a régiről az újra (1 csavarral), illetve a fiókelőlapot kell még átcserélni...
ennyi...
de ha garis akkor miért nem csináltatzod meg garanciában?

(#3047) Yoosku válasza ribarszki (#3043) üzenetére


Yoosku
tag

Szia,

Köszönöm :)

Tkp Én is erre jutottam a napok óta tartó olvasgatás után. Minden begyűjtött információ összegzése képpen!
Úgyhogy akkor gondolom ez így is van!
Csak nem értem, hogy a Vista nagy mértékű memória zabálása mellett és plusz még az egyéb programok által használt memória mennyiség, szóval honnan veszi el játék közben a ramot, ha mondjuk nincs annyi amennyi kellene neki optimálisan?! Gondolom sehonnan, csak egy kicsit olyan megfoghatatlan ez így és nincs is semmi, ahol ezt egy játék közben nyomon lehetne követni, vagy bármi egyéb olyan alkalmazás mellett, ami VGA-t terhel.

Mind1, végülis eddig működött vele minden :)

Yoosku

:-) ...Védd az erdőt, egyél hódot... :-)

(#3048) chesterboy válasza ludus (#3046) üzenetére


chesterboy
aktív tag

Ja az lesz viszem is 1-2 het mulva. Csak azert kerdeztem hogy ha megint vmi gagyit tesznek bele ami birja 3 honapig, akkor inkabb veszek bele vmi komolyabbat. Ezzel is kb 10 dvd-t irtam meg es fuccs neki.

(#3049) zee-lu


zee-lu
csendes tag

Üdv! Van egy Acer TM 2413NLM típusú laptopom Intel Celeron M 1.50Ghz procival és 256 RAM-mal (266 Mhz). A gépen minden tökéletesen működik (le is kopogom), de úgy érzem, időnként kevés a 256 RAM, így bővíteni szeretném. Kérdésem, hogy szigorúan olyan típusú memóriát vegyek, ami a gépben van (hynix), vagy próbálkozzak pl Kingstonnal? Továbbá érdekelne, hogy problémát jelent-e, ha nagyobb frekvenciájú memóriát teszek a 266 Mhzes modul mellé.

(#3050) TigerCat válasza Yoosku (#3039) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Köszi az infót, sok sikert a továbbiakhoz!

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Acer notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.