Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Dooby


Dooby
tag

A hírdetés!

http://hardverapro.hu/apro/hp2230s_subnoti/friss.html

Kifordítva, minden ember rózsaszín! Utálom az olasz bort!

(#952) Szten Márs válasza Dooby (#950) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Rossz topicba írsz :) Olvasd el még egyszer a címét!
Plusz egy link, egy listával, ahova érdemes lehet írnod: [link]

[ Szerkesztve ]

(#953) Dooby válasza Szten Márs (#952) üzenetére


Dooby
tag

Köszi és Bocs!

Kifordítva, minden ember rózsaszín! Utálom az olasz bort!

(#954) jeni


jeni
félisten

Szia
Kérdésem az lenne,hogy 2007 őszén vettem egy Corsair Flash Voyager 4GB pendrive 5 év garival egy csepp és porállósat.
A bolt megszűnt a webes oldaluk szerint.AZ a XIII.ker Szekszárdi Út 13 alatt található. A számla megvan hozzá. Hol lehetne utólag érvényesíteni a garanciát,esetleg melyik nagy ker be vihetem vissza?

(#955) cskriszt


cskriszt
csendes tag

[Intel DG31PR lap]-ot vettem gomirat-tól kb. 3 hónapja...
Hiányzik a procitáblázatból 3 tüsi. Ő azt mondta hogy ez így természetes ennél a lapnál... Kérdés hogy mi a helyzet, mert a lap csinál olyat hogy magától újraindul meg ilyenek... :F

[ Szerkesztve ]

Üdv.:

(#956) Viktor77 válasza cskriszt (#955) üzenetére


Viktor77
titán

Attól függ, hol hiányzik. Mintha itt a képen is hiányozna pár.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#957) cskriszt válasza Viktor77 (#956) üzenetére


cskriszt
csendes tag

Na nem a közepéből... Az egyik sarkából 3 egymás mellett...

Üdv.:

(#958) Viktor77 válasza cskriszt (#957) üzenetére


Viktor77
titán

Megnézted a képet, amit linkeltem? Van alatta egy csúszka, rá tudsz nagyítani a procifoglalatra. Jobb felül hiányzik pár tüske a képen is.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#959) cskriszt válasza Viktor77 (#958) üzenetére


cskriszt
csendes tag

Kiszedtem a procit,megnéztem... Az lesz... alul is meg felül is a proci 'bevágásánál'.... De akkor mitől indul mindíg újra??? :F

Üdv.:

(#960) cskriszt válasza Viktor77 (#958) üzenetére


cskriszt
csendes tag

A proci hőmérséklete is eléggé ingadozik 45-65 között... Arra gyanakodtam, de akkor mégse... ' Most kérhetek bocsánatot... :B

Üdv.:

(#961) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

[link]
Erről a boltról tudtok valamit? Rendelnék holna egy ilyet csak nem tudom milyen a bolt.
Köszi.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#962) imis


imis
senior tag

!! http://www.olcso-alkatresz.hu :W
Komolytalan webshop, ígérgetnek, aztán nem küldik a terméket.
felejtős :(((

(#963) Sub-ZeRo válasza imis (#962) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor a rendelésem töröltetem is. :(((

Oázis computerről valakinek tapasztalata?Ő lenne az!

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#964) maross válasza Sub-ZeRo (#963) üzenetére


maross
veterán

oazistol nyugodtan, volt hogy az istenert nem talaltam a garipapirt, es ugy sem forditottak hatat.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#965) Sub-ZeRo válasza maross (#964) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Köszi szépen!

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#966) goldret


goldret
újonc

A JóShop.hu-val kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

(#967) dome29


dome29
aktív tag

bonjovi kollégát nem ajánlom senkinek, alig akar visszaírni stb..

ma felhív, hogy mennyek fel neki Budapestre, mert adja a Galaxy Minit 15.ért..
Ésmég ő hívott fel :@ --> Csongrádi vagyok-- 150km! Direkt mondom neki, de biztos ottlegyél stb..
Elérhető volt, míg oda nem értem!
Kikapcsolta magát, vissza sem ír stb..
Szóval CSAK ÓVATOSAN mindenki vele !

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#968) Ndruu válasza dome29 (#967) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Rossz topik. Ez a rossz boltok topikja.

Amit keresel: Akikkel jó vigyázni üzletelés során! (Az 1. hozzászólást olvassátok el!)

Harrrr!!!!

(#969) dome29 válasza Ndruu (#968) üzenetére


dome29
aktív tag

Elnézést, köszi :R

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#970) balaknorbi


balaknorbi
újonc

Sziasztok!
Szeretnék egy óriási feketét kérni a következő felhasználónak:
06209976900
A felhasználó meg szerette volna vásárolni az iPhone-t. A történet a következő:
Megegyeztünk egy kialkudott árban, majd megbeszéltük a találkozót először az Örs vezért terénél. Mikor már vártam rá, mert még arra sem hajlandó, hogy normálisan válaszoljon a telefonhívásokra és az üzenetekre, ír egy üzenetet, ami a következő volt:
Már csak 100 ezer forintom maradt, meg amúgy is hétig dolgozok, úgyhogy hagyjuk.
Mindezek után ír egy üzenetet, hogy 105 ezer helyett 100 ezerért elvinné a készüléket mindenféleképpen, ezért találkozzunk ma.
Újabb levélváltásook, majd újabb találkozó. Fel is hívott telefonon, hogy ezúttal a Stadionoknál találkozzunk 7.10-kor, mert 7-kor végez ott a melóban. De mindenképpen jön, mert nagyon kell neki a telefon.
Ekkor már gondoltam, hogy egy link alakról van szó, de én korrekt voltam, mert ő írt először a hirdetésre.
Fél órája várok rá, mikor felhív telefonon, hogy valami "gázszivárgás" van, és ő még megy tovább dologzni, úgyhogy most neki nem jó. Nem jön.
Ekkor már nagyon ideges lettem, de nem szóltam semmit.
Ekkor már tudtam, hogy egy link, megbízhatatan, szavahihetetlen és komolytalan "emberről" van szó.
Hitegetett a telefonban, hogy neki mindenképpen kell a telefon, és ne haragudjak, de most nem tud találkozni, de este ha végez eljön a lakáshoz és mindenképpen meg akarja venni.
Kérdezte, hogy meddig zavarhat. Mondjuk fél 10-kor nekem, még jó-e. Erre is rábólintottam.
Közel éjfélig vártam rá, nem mentem sehová, ráadásul nem válaszolt sem sms-re, telefonhívásra és üzenetre sem. - Na ez már elég gerinctelen lett innentől kezdve.
Mindenki próbálja meg elkerülni ezt az embert, ha nem akar fölöslegesen utazgatásra pénzt kidobni és idegeskedni, és nem akarja, hogy átverjék.
Senkinek sem tudom ajánlani. Hazudgál a telefonban és az üzeneteiben. Megbízhatatlan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Telefonszáma: 06209976900

(#971) eladohardver válasza balaknorbi (#970) üzenetére


eladohardver
őstag

Senki nem tanult az iskolában olvasni? :DDD

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#972) #19708160 válasza balaknorbi (#970) üzenetére


#19708160
törölt tag

Bocs éjjel értem haza,továbbra is vevő vagyok csak nem veszed fel a telefont.

(#973) RobertoC


RobertoC
csendes tag

Üdv engem átvágott egy szigeti0509 kolléga itt hp n!Volt egy csere üzletünk konkrétan én adtam egy nokia c7 telenor függő telefont egy x6 (telenoros)telefonért meg még 10k ért!
A srác meg ígérte h a telefont nem fogják tiltani és egy hónapig ez így is volt, mikor haza jöttem a nyaralásból láss csodát a telefon nem lehetett használni telefonálásra többet!
A srác mentegetőzik h nem övé volt stb stb hanem h itt hp n szerezte valakitől, de furcsa módon az ö 20 kártyája hirtelen inaktívvá vált...
Szóval konkrétan 31ezer forintra megrövidíttet ez a madár.. :W :W
Szerintem ez meg érdemel egy feketét, csak h más ne járjon pórul.!

http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_2/keres.php?stext=RobertoC&submit=

(#974) Zohan


Zohan
senior tag

PC-Gear Nevű boltot senkinek sem ajánlom... elég nagy zűr volt gariztatásnál és végül egy ujabb terméket már le sem gariztattak nekem... szóval nyakamon maradt a rossz termék.. JAh és még csak számlát sem kaptam a termékről. pedig már nem egyszer kértem a bolttól.

SZÓVAL senkinek sem ajánlom ezt a vacak boltot ne vásároljatok tőlük.

Cooler Master, Asus & Corsair User - Powered By AMD

(#975) jeni válasza Zohan (#974) üzenetére


jeni
félisten

Hello
Pedig kötelesek számlát adni,anélkül meg se veszem,hacsak nem adnak garanciális papírt amelyen a bolt neve,címe és aláírása szerepel megdátumozva.
Bár ebben hibáztál,hogy számla nélkül elhoztad,vagy a netes rendelés esetén kaptad meg a cuccot.

(#976) Zohan válasza jeni (#975) üzenetére


Zohan
senior tag

gariban vittem vissza cuccot ugye akokr elveszik a számlát is.. mikor kaptam az ujat azt mondta postán elküldi..

akár,hogyan is a vevő semmilyen formában nem tud hibázni....
lol a bolt nak a hibája, hogy nem ad nem is akár mekkora.. tök mindegy, honnan nézed ez csalás.

Cooler Master, Asus & Corsair User - Powered By AMD

(#977) jeni válasza Zohan (#976) üzenetére


jeni
félisten

így másképpen fest a dolog - ebben az esetben ha jól tudom a számlát nem kell leadni csak a gar papírt esetleg elég bemutatni,de a másolatot is elfogadják.

U.i: mindenképpen vissza mennék és kérném a panaszkönyvet amelyben fekete fehéren leírnám,hogy a számlát és a gari papírt nem adták vissza azóta ,melyben feljelentéssel fenyegetném meg őket. Ha kell vissza adom a terméket ha rögtön nem adnak számlát erről,ellenkező esetben a rendőrséget hívnám fel ott helyben.

[ Szerkesztve ]

(#978) Zohan válasza jeni (#977) üzenetére


Zohan
senior tag

már nem érdekel a dolog mivel egy 3ks tételről beszéltünk. amit hibásan eladtam.. (mivel a cserébe kapott is hibás volt... ritka dolog de előfordul). 1,5kért..
a különbözetet meg benyeltem.. de tudod mit úgy vagyok vele, hogy azt meg költsék gyógyszerre.

[ Szerkesztve ]

Cooler Master, Asus & Corsair User - Powered By AMD

(#979) jeni válasza Zohan (#978) üzenetére


jeni
félisten

akkor legalább túl vagy rajta :R

(#980) goldret válasza goldret (#966) üzenetére


goldret
újonc

Választ itt nem kaptam, így kipróbáltam a JoShop-ot. Korrekt üzlet volt.

(#981) Zohan válasza goldret (#980) üzenetére


Zohan
senior tag

gari support ??
vagy csak vásároltál ott?

[ Szerkesztve ]

Cooler Master, Asus & Corsair User - Powered By AMD

(#982) Brusz válasza Ariadne (#578) üzenetére


Brusz
újonc

CSAK HOGY TUDJÁTOK HOGY KIVEL VAN DOLGOTOK....

NIEDZIELSKY GRZEGORZ JERZY sorozatos lopásokaban, autó feltörésekben vett részt. A megrendelt árut vagy nem kapjátok meg, vagy nem tiszta forrásból származik, akár lopott is lehet. Csatoltam egy birósági itéletet, remélem mindenki számára látható lesz, hogy egy közönséges csalóval van dolgotok.

[ Szerkesztve ]

(#983) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok.

innen akarok rendelni. megbízható?

Aurea mediocritas

(#984) blueMerle válasza Brusz (#982) üzenetére


blueMerle
veterán

Ez egyébként már akkor is mindenki számára nyilvánvaló volt, hogy átverés :) Sebaj, idén is lesz karácsony, hujujuj a sok idióta pedig előre utal egy máshol 1 misibe kerülő ledes lcd-re boldogoan 200K-t és utána kényelmesen hátradől a karosszékben hogy milyen jól járt. Persze ugye, gondolkodni luxus. Azt csak kizárólag utána. Ha nem léteznének hülyék, idióták, akkor az ilyen csalók sem tudnának efféle büncselekményeket elkövetni.

(#985) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Szeretném a marad nevű felhasználóra felhívni mindenki figyelmét.
Az eléggé egyértelműen megfogalmazott hirdetésemre felkeresett, majd felháborodott, mikor a számára nem megfelelő választ kapta. (Így biztos nem fog semmit venni :D )
Beszéljenek inkább a tények:

_________________________________________________________________
-marad privát üzenete noPublicFG számáraÚjVálasz Törlés2011-10-07 17:44:24

Szia!
Nagykár hogy a vga külön nem megy.Én is szolnoki vagyok és erösen érdekelt volna
___________________________________________________________
-noPublicFG privát üzenete marad számáraÚj Törlés2011-10-07 22:05:00

Szia!
Vedd meg az egészet, majd szedd ki a VGA-t. :)
________________________________________________________________
-marad privát üzenete noPublicFG számáraÚjVálasz Törlés2011-10-07 22:40:30

Faszkalap!!!!!!!
_________________________________________________________________
-marad privát üzenete noPublicFG számáraÚjVálasz Törlés2011-10-08 16:22:52

Faszkalap!
___________________________________________________________
-noPublicFG privát üzenete marad számáraÚj Törlés2011-10-08 18:13:27

Jó volt veled üzletelni.
_________________________________________________________________
-marad privát üzenete noPublicFG számáraÚjVálasz Törlés2011-10-08 21:53:53

Ha szorakozni akarsz akkor lehetöleg ne itt!
____________________________________________________________
-noPublicFG privát üzenete marad számáraÚj Törlés2011-10-10 10:22:10

Írja az akinek annyi üzleti érzéke mint egy marék molylepkének.
Lásd a (idézem "Faszkalap!" és "Faszkalap!!" üdítő hozzászólásokat.
Megértésed köszönöm.
___________________________________________________________
(sajna pü-t nem tudom hogy kell linkelni)

[ Szerkesztve ]

plus ça change, plus c'est la même chose

(#986) noPublicFG válasza noPublicFG (#985) üzenetére


noPublicFG
senior tag

Most látom rossz helyre írtam!
Sajnos az időlimit már lejárt, de a dolgot átírtam ide.
:)

plus ça change, plus c'est la même chose

(#987) denko


denko
senior tag

Electrobox rol tudftok valamit?

(#988) M3oH válasza denko (#987) üzenetére


M3oH
addikt

Tavaly decemberben rendeltem toluk, kicsit sok a beszerzesi ido, de igazabol mire igertek megjott, annyiert es az, amit rendeltem.

(#989) denko válasza M3oH (#988) üzenetére


denko
senior tag

csak amikor olvastam tölük...ugyfélszolgálat nulla...ha gáz van garival..gondolom akkorsemlehet elérni öket..

(#990) M3oH válasza denko (#989) üzenetére


M3oH
addikt

Nemtom, szerencsere nem kellett ilyennel foglalkoznom meg. Igazabol par ezer ft-os mp3 lejatszo volt a rendeles, szoval nem nagy tetel.

(#991) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

speedshop

aljas, gerinctelen banda. pixelhibás nexus s, egyből a szervizt ajánlották, hívtam a samsung szervizt, a hivatalos álláspont, hogy 3 napig a bolt köteles cserélni ilyen hiba esetén. erre még mindig szervizt emlegettek, de hogy majd ők intézik(kit érdekel ez, nem kell szerviz 2 napos készülékre). aztán nagy nehezek belementek(fogyasztóvédelemmel direkt nem dobálóztam, az az utolsó dolog. futár jött-ment, ugyan abban a szét ragasztózott dobozban küldték vissza az új készüléket, ami ugyan nem pixelhibás, de valami parancssor futott rajta és kapásból újra kellett indítanom, azóta se tudom mi volt ez.

+az első készüléknél a doboz warranty seal-je felbontva.

ne vegyetek ott semmit.

Aurea mediocritas

(#992) eladohardver válasza AXisBOLD (#991) üzenetére


eladohardver
őstag

Nekem nem volt velük problémám. 2x vásároltam... igaz apróságokat, és nem kelett garit intézni.

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#993) norbert999 válasza AXisBOLD (#983) üzenetére


norbert999
aktív tag

Nem!

Ugyanaz amit a (#991)-ben írtál.

[ Szerkesztve ]

(#994) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Leadtek PxDVR3200H után kutatva találtam egy webshopot, ahol elméletileg kapható a kártya, meg is rendeltem. Begépeltem a maps.google oldalon a bolt címét, erre látom hogy ott korábban az Alien Computers üzlet volt. (Tékozló Homár Fantomizálódott az Alien Computers?) :U

szerk: visszamondtam a rendelést.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#995) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Hello! Gsmlineról van valami tapasztalatotok?
[link]

(#996) norbert999 válasza b4zsi- (#995) üzenetére


norbert999
aktív tag

Van: Rossz!

[link]

[ Szerkesztve ]

(#997) easy...rider válasza eladohardver (#887) üzenetére


easy...rider
őstag

Szamitogepalkatreszbolt.hu

Így jártam a Számítógépaktrészbolt.hu-val. Mostantól nem ajánlom őket senkinek.
Easy Angels Kft

(#998) Wapetya


Wapetya
tag

Sziasztok!

http://www.megadigi.eu/ erről valaki tud valamit?

Rendeltem egy laptopot ami igen jó árban van ott, még pénteken. Jött visszaigazolás is azonnal, mondjuk ez automata volt. Azóta kerestem őket többször is emailben is és telefonon is, a telefont nem veszik fel,emailre nem reagálnak. Írtam egy rendeléslemondó emailt is,de arra sem válaszoltak.

Szerintetek hagyjam őket és rendeljek máshonnan? Megszűnhettek vajon? Akkor miért nem veszik le a honlapot? Tájékoztathatnának!

[ Szerkesztve ]

(#999) maross válasza Wapetya (#998) üzenetére


maross
veterán

Ezek utan tuti nem rendelnek onnan. Ezek az egy-ket szemelyes, support/valos cim/gari nelkuli webshopok katasztrofak, csak a bejaratottakbol szabad rendelni, mert egy ev utan nyomat se talalod. Amelyik raadasul eu vegu, az tipikusan kulfoldi garra hajaz, azaz legjobb esetben sajat koltsegen postazhatod a cuccodat sulyos penzekert.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1000) Sweetraver válasza Wapetya (#998) üzenetére


Sweetraver
csendes tag

Rendeltél végül onnan?
Én is most szeretnék egy laptopot,s gondoltam a megadigi-től rendelek. De a héten kellene mindenképp, ezért írtam nekik múlt héten, h mire tudják kiszállítani. Nincs válasz. Végül ma felhívtam az ott megadott K. Péter telefonszámát. És hát milyen meglepő..."a hívott szám jelenleg nem kapcsolható"... Persze lehet, h csak elromlott a telefonja...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.