Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) jattila40 válasza emre (#583) üzenetére


jattila40
tag

Jaj, ne játsszátok már meg magatokat!!! Valamikor a netikettből megtanultátok, hogy a nagybetűvel való írás kiabálásnak minősül (http://hu.wikipedia.org/wiki/Netikett), azóta ha valaki teljesen jó szándékkal figyelemfelkeltés céljából így ír, azonnal akad valaki tudálékos, aki haladéktalanul földbe döngöli a mit sem sejtő gyanútlan kommentelőt. Szerintem baromi visszataszító viselkedés ez is, sokkal inkább mint az ún. "kiabálás". Miért kell azonnal ráugrani erre, és ilyen műhisztit levágni. Ha valamilyen okból egyébként frusztrált vagy, azt másként és máson vezesd le! Nincs jobb dolgod, mint azt keresni, hogy min sértődj meg, és kit hogyan alázz meg? Persze ennek sem lenne önmagában akkora jelentősége, de mivel számtalanszor találkoztam hasonló esettel, úgy gondolom időszerű lenne helyre tenni ezzel kapcsolatban a dolgokat. Szóval nyugi, higgadjatok le, több toleranciát másokkal szemben, és próbáljatok meg fontosabb dolgokra koncentrálni!
A sráctól pedig lehet BOCSÁNATOT KÉRNI! Annál is inkább, hogy Ő tett nektek szívességet.

Boldog karácsonyt mindenkinek!

(#652) eladohardver válasza blueMerle (#647) üzenetére


eladohardver
őstag

A média talán különb mint a rendőrség? Ők is csak akkor tesznek valamit ha érdekük fűződik hozzá... $$$ RTL Klub ha-ha-ha :C

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#653) WindyJoe válasza jattila40 (#651) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

LOL, ember te hol élsz?
Nem lett leb@szva, csak ki lett oktatva, mert valószínű ő nem olvasta a "netikettet".
A tanár se szokott bocsánatot kérni, mert leszidja a rosszalkodó kisgyereket. (Bár lassan már ott tartunk, hogy kell neki...)

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#654) D1Rect válasza eladohardver (#652) üzenetére


D1Rect
félisten

A köfelháborodás sok mindent el tud érni.

(#655) jattila40 válasza WindyJoe (#653) üzenetére


jattila40
tag

OFF
Szerintem kioktatni sem kell senkit, és nem rosszalkodó kisgyerek volt a srác. Egyébként ez a nagybetűs írás<->kiabálás dolgot egy kicsit túlzásba viszik sokan. Szerintem kissé mesterkélt ez az álfelháborodás, műhiszti amit ekörül csinálnak. A kioktatóknak ez nem saját véleménye, hanem megtanulták a netikettből, és szinte keresik, hogy kössenek bele. Olyan ez kicsit, mint mikor a muzulmánok műhisztit csináltak a Dániban megjelen Allah karikatúrák kapcsán. Meg akartak sértődni, és ürügyet kerestek rá. Aki keres, az pedig előbb-utóbb talál. Továbbra is fenntartom, hogy azok az emberek kelnek így ki magukból és háborodnak fel ilyen mondva csinált indokkal, akik egyébként valamilyen okból frusztráltak, és az első szembe jövőnek odacsapnak. Meg egyébként sem kéne ilyen merevnek lenni. El lehetett volna nézni, hiszen nincs ekkora jelentősége. Na én is befejeztem, ne paszírozzuk tovább.

(#656) Thoty válasza tlac (#649) üzenetére


Thoty
senior tag

Csak a pontosítás végett:
Azt azért vegyétek figyelembe, hogy a "cég" online csomagküldő kiskereskedelemmel foglalkozik, aminek pont az a lényege, hogy nem kell telephellyel rendelkeznie, sőt árukészlete nem is lehet! Tehát aki azt várta, hogy a címen majd egy bolt vagy egy nagy raktár fogadja, az téved, hisz ezzel a kereskedelmi tevékenységgel se normál bolt nem nyitható, se árukészlet nem halmozható fel.

Így az, hogy a megadott Levelezési cím(!!!) -en nincs semmi, az még önmagában nem szabálytalan. Valószínűleg a "cég" bejegyzett telephelye nem a megadott cím.

A fentiektől függetlenül elítélem az ilyen "kereskedőket" és sok sikert minden károsultnak hogy visszaszerezzék a pénzüket.

[ Szerkesztve ]

(#657) tlac válasza Thoty (#656) üzenetére


tlac
nagyúr

e-cegjegyzek.hu szerint:

A cég székhelye
2900 Komárom, Gyár utca 14.

a "webshop" weblapján pedig ugyanez a cím levelezési/posta címként van megadva

biztos vagyok benne, hogy ez így nem szabályos, ha írni szeretne vki nekik levelet, nem is lehetne kézbesíteni

plusz mivel webshop, ott lenne a 8 munkanapos elállás lehetősége a szerződéstől
ha vki megkapná a rendelt cuccát, és aztán meggondolná magát, nem is tudná hova visszaküldeni a csomagot

[ Szerkesztve ]

(#658) Thoty válasza tlac (#657) üzenetére


Thoty
senior tag

igen, ha a cég székhelye is az a cím amin nincs semmi, akkor ez így tényleg nem szabályos

(#659) Fagyi


Fagyi
aktív tag

Jommla motor van az oldalon.
Tehát nem nehéz hekk-elni ! :)

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#660) WindyJoe válasza jattila40 (#655) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

1. Nem hisztizett senki, simán szóltak neki, még csak kioktatás sem volt, leb@szás sem, legalábbis amit ebben a topicban olvastam nemrég. A srác meg sem sértődött, tudomásul vette, hogy ezek a "netikett" szabályai és kész, azt se tudom te minek szóltál be...?
2. Szabályok léteznek, nem csak neten, hanem máshol is, pl nem tudom mit szólnál, ha mész autóval és valaki szembe jönne a te sávodban, mert nem tudja, hogy nálunk milyen kresz szabályok vannak...?
3. Te most provokátor vagy, vagy minek hozol föl tök ide nem illő témát?? Nem ismerem azokat a karikatúrákat, de az biztos, hogy ha én hívő lennék én sem örülnék, ha bárki kikarikírozza amiben hiszek, pl nem tudom a zsidók mit szólnának holokauszt karikatúrákhoz...? Szóval nagyon nem ide illő ez a megállapításod.
4. Ki merev? Szóltak a srácnak, hogy ez kiabálást jelent, azóta még írt párszor, és látod, nem kiabálva. Ha ki akar emelni, figyelem felkelteni, akkor megtanulja használni a szövegformázási lehetőségeket. (Amiket mellesleg te is megtanulhatnál, mert tag létedre nem igazán sikerült ez az offolás...)
5. Inkább mintha te lennél frusztrált, mert hozzád se szólt senki, egyszerűen csak lehordod az ittlévőket.
6. Részemről én is befejeztem, nem akarom a topicot szétoffolni ilyen idiótaságok miatt.

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#661) eladohardver válasza Fagyi (#659) üzenetére


eladohardver
őstag

Akkó rajta!!! Just do it!

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#662) PLaci58


PLaci58
őstag

Ránéztem a cégbejegyzésre. Van tevékenység bőven bejegyezve. A megadott címen mindenféle kis és nagykereskedésnek kéne működnie. Mondjuk azért nem büntethető senki, hogy még nem kezdte meg a tevékenységet!
Akkor lehet ellene (szerintem) kezdeni valamit, ha becsap valakit és az utalás ellenére nem teljesít. Akkor viszont már rendőrségi ügy. A cégbíróságnak ellenőriznie kellene a bejegyzéshez a valós telephelyi címet.
A csmagküldéshez is kell telephely, ahol csomagolják az árút, tehát raktár is ahova beérkezik, sőt visszaérkezik a hibás viszárú.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#663) blueMerle


blueMerle
veterán

Mivel nem szeretnék jogi dolgokba belefolyni, ezért ha nem gond én azt a képet inkább torlom.

(#664) laszlo168 válasza HXY (#608) üzenetére


laszlo168
senior tag

Ebből én most rendelek 2 darabot..

(#665) Ndruu válasza laszlo168 (#664) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ha megteszed, akkor meg is érdemled. Tessék végigolvasni legalább az utolsó 100 hozzászólást.
[link]
Az egész "bolt" egy csalás/kamu!

Harrrr!!!!

(#666) Gyuri27 válasza blueMerle (#621) üzenetére


Gyuri27
félisten

Viszont ha egy céget nem lehet megtalálni a bejegyzet cimén máris lehet őket felnyomni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#667) laszlo168 válasza Ndruu (#665) üzenetére


laszlo168
senior tag

De azt irták, lehet utánvéttel is fizetni, ha nem hozzák ki, akkor biztos hogy kamu az egész.

(#668) anti22 válasza laszlo168 (#667) üzenetére


anti22
tag

ha jól végignézed a vásárlás folyamatát akkor szembetünne hogy a szállítási cím után a szállítási módnál nincs semmi választék de legszebb hogy a fizetési módott átugorja tehát nincs is lehetőséged utánvételt bepipálni.itt a trükk.ez után már csak a rendelés feladása marad.magyarul csak nincs is más fizetési lehetőséged csak az utalás.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Anti

(#669) monosz


monosz
őstag

[P:LÜdv mindenkinek!
Nagyon örülök,hogy sikerült rátalálnom erre a topikra.Végigolvasva a hozzászólásokat,
biztos hogy nem rendelek semmit ezektől.Gyanusan olcsón árulták a portékáikat,és ott
tartottam,hogy feladom a rendelésem én is.De hála nektek,ez nem így történt.Egy közel
50K-s proci lett volna a karácsonyi ajándék,de ezt tudva megrendelem egy biztosan léte
ző Webshop-ból,kizárólag utánvéttel.
Mégegyszer köszönöm az infót,és Boldog Karácsonyt Kívánok !!!!!! :R :R
Üdvözlettel:egy majdnem Balek.]

[ Szerkesztve ]

A fontolgatással gyakran elmúlik az alkalom..

(#670) Fryskitt válasza monosz (#669) üzenetére


Fryskitt
addikt

Szia, minden jó, ha jó a vége.... ;)

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#671) eladohardver


eladohardver
őstag

Ecoboltal kapcs ezt írták vissza:

Tisztelt Nézőnk!
Köszönjük, hogy a Fókuszt kereste meg.
A szerkesztőségben feldolgozzuk a levelében leírtakat és amennyiben módunkban áll foglalkozni az ön által felvetett témával, abban az esetben, riporterünk felveszi önnel a kapcsolatot!
Megértését, türelmét előre is köszönjük!
Tisztelettel,
A Fókusz Szerkesztősége

Szóval hackerek tessék feltörni azt a weboldalt! Davaj davaj!

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#672) Peethy


Peethy
őstag

Ilyen vacakul megszerkesztett oldalról én alapból nem rendelek.
Én egy paintball szaküzlettel voltam úgy, hogy elmentem oda és egy autószervíz volt a helyén :DDD

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#673) laszlo168 válasza eladohardver (#671) üzenetére


laszlo168
senior tag

Bent leszel a TV-ben? :)

(#674) pistikukac


pistikukac
csendes tag

Sziasztok!

Egy hete rendelt sajnos előre utalt (4700.- "csak") cucc nem érkezett meg! anti22 segítségével a neki elpostázott feljelentő lappal általam is fel lettek jelentve!!!!

Kellemes Ünnepeket azért még mindenkinek :)

Vállalkozást építeni jó!

(#675) Csapez


Csapez
újonc

Üdv:
Rendeltem én is az Eco boltból. Az ér gép dobta ki. Volt bennem rosz érzés, de már sokat rendeltem más oldalakról sikeresen. A határidő -5 nap- még nem járt le. Vissza jelzést kaptam az átutalásról. De sem email-ban sem telefonon nem lehet őket elérni. Most már olvastam olyanokról akiket átvertek, szerintem én is oda sorolható vagyok. Az ár gép törölte őket. Ha bárki tett jogi lépéseket a határidő leteltével én is csatlakoznék. Meg kell állítani őket, én 7500ft.-ot buktam de lehet hogy más sokkal többet fog.
Köszönöm:
Csapez
:W :W :W

(#676) juhasb1


juhasb1
újonc

ecobolton megjelentek a háztartási gépek is. Sokoldalú cég, mosógépekben is király :-) Nem tesz ez jót az internetes kereskedelemnek.
Szerintem a fórumokon ill. értékeléssel lehet megvédeni a hiszékeny vásárlókat, pl:
http://webaruhazak.eu/index.php?kat=8

Hol lehet még értékelni webáruházakat?

(#677) kokozs1968


kokozs1968
újonc

Sziasztok, sajnos én is bedőltem a csalásnak, 41000Ft. om bánta. A kislányomnak szerettem volna karácsonyra a számítógépét feltuningolni. Hiába vártam az árut, amit 17.-én rendeltem meg, ezért néztem meg ezt az oldalt, hátha valaki tud valamit erről a boltról. .Mostmár látom hogy én is áldozat lettem. Előbb kellett volna itt utána néznem...
Én is kérek mindenkit, hogy ne rendeljen az ECO-BOLT.-tól, mert tényleg csalás az egész! :O

helló

(#678) liqquid válasza juhasb1 (#676) üzenetére


liqquid
tag

Itt írjatok véleményt és értékeljétek le teljesen... [link] .

Ha lehet nem kommentálom miért sztem már mindenki tudja, aki nem olvasson vissza!

(#679) eladohardver válasza laszlo168 (#673) üzenetére


eladohardver
őstag

lessz a rossebb... voltam énmá eleget. :DDD

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#680) anti22


anti22
tag

Úgy látom a fickó zárta a boltot(pénzgyűjtést).Ma reggel már nem lehetett megnyitni az oldalt.Hogy most ő szüntette meg az oldalt vagy a rendőrség töröltette nem tudom, de valószínűleg bezsebelt már pár millát mire idáig jutottunk hogy megszűnt az oldal.Kiváncsi leszek mi lesz ebből az egészből.Lehet megpróbál a pasi a pénzel eltünni.Itt már csak a magyar igazságszolgáltatásban lehet bízni hogy megtérül a polgárok kára.Amire nem sok remény van :(

Üdv:Anti

(#681) bajuszati válasza anti22 (#680) üzenetére


bajuszati
tag

- nem akarok senkit sem elszmorítani, de ha kicsit is ismeritek a magyar igazságszolgáltatást akkor sok ember futhat a pénze után. :(

- gerinctelen egy dolog karácsonykor lehúzni az embereket

- a foszer tuti külföldi hajléktalan nevére csinálta a céget, akit az életbe nem lelnek meg

- szerintem nem amatőr és nem ez az első ügye...érdemes lenne kutakodni hasonló cégek után a környező országokban

(#682) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Ha még senki nem linkelte volna: [link]

https://vertigostore.eu

(#683) FUryy válasza blueMerle (#621) üzenetére


FUryy
újonc

Szija!
Engem érdekelnének a képek! amint tudod küld el.
köszi

(#684) tihs


tihs
tag

az is gyanús, hogy freemail.hu az e-mail címük

(#685) anti22


anti22
tag

emberek.aki eddig megkeresett most küldi nekem a feljjelentést vagy nem.vagy csak szóban van felháborodás?Én szeretném elindítani az ügyet a héten.de kéne pár feljelentés mellé még h elérjük a húszezret.Akinek egyébként is meghaladja menjen egyénileg.de kispénzűek össze kell fogni.

Üdv:Anti

(#686) Fryskitt válasza anti22 (#685) üzenetére


Fryskitt
addikt

Hűha, senki nem vállalja? Szomorú!!! Ezért lehet mindent megcsinálni ebben az országban, csupa birka él itt. Komolyan, ha mindenki beletörődik a pénze elvesztésébe, akkor csak rajta, minél több ilyen boltot!!! Úgy tűnik mindenkinek sok pénze van. :W

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#687) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

Na ha már idetévedtem engedjétek meg h szídjam a "kedvenc" boltomat:

user's

Vettem egeret 7 k ért. fél év után a görgője tönkrement. bevittem. nézik nagy szemekkel kérdezik, h ez mi? Hát mondom egér és hoztam gariztatni mert szétment a görgője.

Megnézi..ez nem rendeltetés szeru használattól ment szét!
Miért? Ez egy görgő én meg görgettem, sztem ha egy görgőt görgetek az rendeltetés szeru használat.
De biztosan baromkodtam vele vagy csináltam vele vmit mert h ez jgy magától nem megy tönkre.

Hát pedig magától ment tönkre és be AKAROM gariztatni.
Még kb 10 perc huzavona után, mikor már állt mögöttem a sor és kezdett kellemetlen lenni a dolog nekik ( negatív reklám ) akkor bevételezték. A lapra persze ráírták h nem rendeltetés szeru használat, és a lapot odadugták az orrom elé sietősen h írjam alá....remélték h mint az átlag vevő nem fogom elolvasni. Elolvastam, mondom h ezt nem írom alá, nem fedi a valóságot én rendeltetés.bla bla.
Mindenki hogy jól hallja mondtam h most szándékosan át akar verni? Itt jgy szoktak bánni a vevőkkel? megvezetik őket? stbstb na itt betelt náluk a pohár. Mondták h igazából garis ügyintézés csak 4 és 5 között van du. akkor jöjjek vissza.
persze mert akkor már senki se vásárol és nem zavarom a boltolásukat ;]

Erre mondtam, h ha most nem veszi át megyek a fogyasztóvédelemhez mert megtagadták a gariztatást amihez jogom van.

Nyomtattak új jvet aláírtam ennyi.

Ezt követően a x@ros egeremre 2,5 hónapot vártam. Mint késöbb kiderült azért volt 2,5 hónap mert ők csak 1,5 hónapnál küldték el a nagykerhez, mert h akkor jött össze egy nagyobb adag garis cucc és így költséghatékony.
Ez milyen mentalitás? Bp-i a bolt. Bp-en vittem be a cuccot, a nagyker is Bp-i.
Heti egyszer minimum járnak a kiskerek a nagykereiknél, mert a bp-i boltoknak azért van forgalma rendesen. Vannak kiskerek akik minden nap járják a nagykereket pl.: redtower.

Ezt követően kicserélték egeret átvételnél azért még odaböktek h örüljek neki mert legközelebb ha vmit én barmolok szét akkor azt hozzám fogják vágni!
Persze a bolt akkor üres volt ;]
Itt jó h nem vertem össze a boltosokat.

Ezt követően HÜLYE voltam mert vettem egy MSI notit is, pont akkor amikor volt a notikban az az nvidiás hercehurca. Hát én is kifogtam egyet ami nem bírta még egy hónapig sem. Ára 300k volt szval nem occsó noti. nem pár ezer forintot hoztam a konyhára.
cserébe elvárná az ember h ennek megfelelő legyen az ügyintézés.

a notit kérdeztem h mennyi idő alatt intézik el? Amikor leadtam max 2 hetet mondtak rá, ebből lett 1 hónap. Ekkor bementem és megmondtam h nekem már nagyon kéne munkához az a noti mit lehet tenni? ŐŐ hát még itt van mert még nem vittük be nagykerbe!!!!!

megint jó volt h nem volt nálam balta.

A végén abban maradtunk, h tulajdon képpen megcsinálhatom azt h beviszem egyenesen a szakszervízbe :Y
Ha én mint vevő kérem h gyors legyen az ügyintézés, és kifejezetten kiemelem h nekem ez fontos akkor ezt miért nem mondták meg ott helyben?

A szakszervíz pikk pakk elintézte, de ez más téma (MSI, Lenovo, stb notik magyar szervize).

Azért mentem oda notit venni a zegeres dolog után mert 15k val olcsóbb volt mint bármelyik másik bolt. ez van. és akkor amikor vettem még nem hozták nyílvánosságra az nvidi féle notis turpisságot.

Szval a

users-ről a következő a véleményem:

-Hazudnak
-Bunkók
-Ahol tudják megrövidítik és
-Hülyére veszik a vevőket

(#688) Gyuri27 válasza hejesírásó (#687) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kb 2 boltot tudok mondani pesten ami korrekt.
Az egyik az ipon a másik a bovito. Itt a ph-n van néhány korrekt arc. Tőlük kell vásárolni.
Mást nem tudok mondani.
Melyik boltja volt ez az usernek?

Amd - Radeon - Ryzen

(#689) themebuilder válasza Gyuri27 (#688) üzenetére


themebuilder
senior tag

ezt olvasd el

A márkanév is csak tájékoztató jellegű az iPonnál?

össze tudok szedni 10db ilyesmit erről a boltról

nekem is van 1 negatív élményem, de szerencsére károm nem lett, viszont bunkók voltak és a telefonálás se ingyen van

ide is linkeltem pár hsz-t

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#690) Gyuri27 válasza themebuilder (#689) üzenetére


Gyuri27
félisten

Lol hibák mindenütt vannak. Da ha megkeresed az iponos totyikot. Benne az iponos fiúkat szivesen segitenek. Még olyan garit is elintézni ahol már a bolt megszünt (alien).
Amúgy én saját és ph-s tapasztalatok alapján mondok véleményt ahol az embereknek esetleg arca is van. Oda az regel és azt írkál amit akar. ;)
De az illető szerintem abszolult hiteles. Hiszen a honlapon is felvan tüntetve kártyás fizetés nincs. Mégsem azt írja én vagyok a hülye. Hanem szar a bolt. Szóval hagyjuk szerintem. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#691) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Egyre inkább azt érzem, hogy nem érdemes a legolcsóbb boltban vásárolni, mert vagy a világ végén van, vagy kurva szar az ügyintézés, vagy parasztok és még lusták is, + lassúak. Legközelebb, ha tényleg egy ezresről van szó, inkább valami ismert helyen veszem meg, bár ez se garancia semmire, de volt 1-2 hasonló tapasztalatom, mint a fentebbi User's-es történet.

(#692) hejesírásó válasza Gyuri27 (#688) üzenetére


hejesírásó
senior tag

amelyik a szerviz a Damjanich utcai.

nekem a redtower a kedvencem, kedvesek, aznapi rendelést aznapra hoznak, korrektek, néha jók az áraik is. garinál nem szívóznak. kicsit tukmálósak, de hamar leállnak vele ha látják h tapasztalt user vagy.

extreme digitalban bénák az eladók és duplán kell sorban várni és még drága is igen gyakran, de gariztatásban no 1. tojnak bele mindenbe. :C

[ Szerkesztve ]

(#693) Kari1 válasza hejesírásó (#692) üzenetére


Kari1
aktív tag

Redtowerről csak annyit hogy ott vettem a mostani gépembe a ramot mikor bemegyek hogy átvegyem mondja a srác hogy 32900 ft lesz én pedig hogy a honlapon 31900 van kiírva nézi a ramot majd a honlapot és utána nyomtatott egy másik számlát 31900ról, ha nem figyelek oda buktam volna 1e ft-t ebből is látszik hogy tökéletes számítástechnikai üzlet Magyarországon nincs, csak bizakodni lehet hogy az ember megússza bonyodalom nélkül.

(#694) Gyuri27 válasza hejesírásó (#692) üzenetére


Gyuri27
félisten

A tower beadta a kulcsot papa. Annyira jó bolt volt. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#695) BeLucZ


BeLucZ
addikt

Hello Kedves Segitokesz PH-s tarsak!

Szeretnek rendelni egy Samsung T260-s monitort!Argep.hu-t hasznalom, max 100 ezerig vennem meg, melyik boltot ajanljatok azok kozul?Most itt mar olvastam minden rosszat mindegyikrol!PCX-et nem ertem eddig 103 ezerbe kerult naluk, gondoltam utolso mentsvar, mert oket ismerem es megbizhatoak az olcsobbakat nem, erre felvittek 123 ezerre ennyit a budos eletbe nem adok erte!Mit ajanlotok mit tegyek?Ekezetekert bocsi, kulfoldi geprol irok!

Koszonom a tanacsokat elore is!

Udv.

(#696) hejesírásó válasza Gyuri27 (#694) üzenetére


hejesírásó
senior tag

ahol tisztességesebbek azoknak nehezebb dolga van rövid és közép távon. :))

(#697) D1Rect válasza themebuilder (#689) üzenetére


D1Rect
félisten

Jaj, B+ megint te.
Komolyan, csak azért regeltél a PH!-ra, hogy baszogasd az IPON-t?
Ráadásul a nagy semmivel? Ha tényleg károd lett volna, azt mondanám jogos, de így inkább más jelzőt használnék, de nem használok, mert az kimerítené a személyeskedés fogalmát.

(#698) Dany007


Dany007
veterán

Szeretném felíratni a híres nevezetes ExtremDigital nevezetű webáruházat.

A történet egyszerű, barátnőm karácsonyra meg akart lepni egy logitech mx 1100-as egérrel.
A rendelését December 3.-án (!) adta le, és nemhogy karácsonyig, de mind a mai napig nem érkezett meg!!!
Egyszerűen hihetetlen, hiper szuper webáruháznak tartja / reklámoztatja magát az ExtremDigital, és 4 hét alatt nem képes leszállítani egy egeret!
Anno, amikor a modell helikopteremet rendeltem 2 hét alatt megjött Kínából úgy, hogy az utolsó 3 munkanapot a vámon töltötte már itthon Magyarországon!
Katasztrófa, hogy egy hónap alatt egy ilyen 'nagy' webáruház nem képes beszerezni, illetve leszállítani egy egyszerű, népszerű terméket. Mégcsak nem is ritkaságról van szó.

Azonkívül a hozzáállásuk is katasztrofális! December 3.-a óta vagy 3x telefonált b.nőm az ügyben. Mind a 3 alkalommal hitegették, hogy mostmár pár nap és meglesz. Sőt (!) olyat is hazudtak, hogy már bent van a raktárban és két nap múlva küldik! Persze nem jött meg. És még arra se voltak képesek, hogy telefonon szóljanak! E mellett még több e-mailt is írt nekik. Amiben válaszul valami 'kereskedelmi vezető' ígérte meg, hogy karácsonyig mindenképpen megjön a termék... Persze, hogy nem jött meg!

És értem én, hogy karácsonyi csúcsforgalom van. De könyörgöm, nem 1-2 héttel 24.-e előtt lett megrendelve! Hanem Dec. 3.-án! Hát akkor mégis mikor adja le az ember a megrendelést karácsonyi ajándékra? Októberben? Röhej.

Szóval katasztrófa, hogy ilyet megengednek maguknak! Az biztos, hogy én a jövőben elkerülöm ezt a mocskot.

(#699) Gyuri27


Gyuri27
félisten

[link] gyanusan olcsó.

Amd - Radeon - Ryzen

(#700) themebuilder válasza Gyuri27 (#694) üzenetére


themebuilder
senior tag

redtower

A webáruház pillanatnyilag nem üzemel. Minden a bolton keresztül leadott rendelésért nagyon hálásak vagyunk, de nem lesz teljesítve.

aliencomputers

megvásárolta az abinformatika

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.