Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) AND1


AND1
őstag

Jópár éve nem volt problémám egy bolttal sem. Legutóbb a 98-ban Acomp-ba vitte vissza garanciális monitorom, hogy nézzék meg mert vmi baj volt vele. Acomp-os figura elküldte apámat egy helyre, mondván, hogy ott van az Acomp szervíz. Apám odamegy, erre mondja, hogy akkor jött az Acomp szervízbe, és ez meg ez a probléma. Emberek néztek rá, hogy mit akar is szerencsételn. Kiderült semmi közük az Acomphoz. Apám majdnem Acomp-ra ''borította az asztalt mérgében, de inkább ott hagyta őket a francba és többet nem mentünk vissza ilyenekhez.

Mistrál-ba ritkán vásárolok, de csak kiegészítőket (bill, cd, stb) Semmi mást. Volt, hogy haver csak azért ment be érdeklődni, hogy égessek őket :) Kérdezett vmit, nem tudták...erre elkezdte magyarázni...hozzátéve'' talán tudni kéne nem srácok?'' :))

Kisebb boltokat preferálom. Mert azok tényleg a vevőért vannak. Ezek a nagyobbak (M., BF) nem igazán törődik vásárlóival. Bemész és mint egy okmányirodában állj sorba, időd nincs kéreződsködni mert a többi türelmetlen vásárlójelölt ott ''liheg'' a nyakadban. Szal ez nem jön be. Inkább megyek kisebb, családiasabb hangulatu boltokba. Ahol tényleg értem van az eladó, ha kell mindent levesz a polcról, megmutogat, stb.

Egy régi PH-s.

(#52) Zenty


Zenty
őstag

Nah én is ajálanék egy kiemelkedő sz@r boltot: carrera
Nem lehet eltéveszteni egy boltjuk van Budapesten ,de az éppen elég!
Röhelyes lama banda.Az a poén,hogy még gengsztereknek képzelik magukat.
Lehet téleg azok :)De akkor abba is pitiánerek! :)
Mivel nem tudnak semmit eladni ezért dvd filmeket másoltatnak boltba.Hogy ezt honnan tudom?Mert itt van nálam a film árlistájuk kezemebe :))!
Nah a gengszter dolog ha valakit érdekel story szivesen elmesélem.Addig is nem járatom le jobban a boltot.Bár megérdemelné!
Annyit még,hogy szeretnek verekedni akár a vevőkel is komoly velemis majdnem megtörnént!Szoval nem ajálom ,hogy oda menjetek főleg garancia ügyben!
Nem ellen kampányozok,de nagyon dühös vagyok rájuk,mert elég kemény dolgokat követek el!Ezért csak figyelmeztetek mindekit oda egy lélek se mennyen be!!!!!!!!

Guild Wars - Zenty a survivor

(#53) lesaux válasza Zenty (#52) üzenetére


lesaux
veterán

Mesélj! ;]

(#54) Zenty válasza lesaux (#53) üzenetére


Zenty
őstag

Hát pl multkor kutyámal sétáltam és meg akartak lincselni ,hogy sarokra hugyozot ami az ajtójuktól 3 métere van.Anyám másnap ugyan oda megy persze kutyám megint oda hugyozot :)!Az egyik szarházi ottani eladó meg édes anyámat el keszte fenyegetni falba veri fejét stb.Hogy ha ide mer mg1 jönni akkor kampec! stb!Utána követe édesanyámat aztán saját kapunkon nem akarta be engedni! Lépcső házba persze tanu nuku akart brusztulni !
!Szerintem az ilyet akasztani kellene nah m1
Had ne mondjam az én részemről majdnem lett vér rontás!
Csak azért nem lett mert szó szerint nem birtam röhögés nélkül amikor a bolt tulajdonosával beszéltünk!.Hát annyit mondok röviden sokat nézte rtl klubon maffiozó sorozatot.Toni soprano hasomás fillingü volt.Nem kinézetre hanem szövegben,stilusban stb :).Már baltát vártam meg a digokat :)
Ennyi lenne a story nem részletezem mert most is szar érzés nekem ,hogy mint civilzárt ember vissza fogtam magam egy ilyen tett ellenére is!És az is elmszomoritó ,hogy vannak ilyen emberek,hogy egy ilyen kis piti ügyért amibe nincs is igazuk!Akár tetlegeséget is elkövetnének.Föleg egy egy édes anyával szemben!Az meg hab a tortán hogy még tulajdonos meg is dicséri ezért az eladoját.
A rendőrséget meguszták!De szofverecske rendőrséget nem :)!
Nah kicsit megint felhuztam magam de azért jó volt ki írn magambóli.Szoval idegi állapotomra hivatkozva senki se birálja a helyesírást :))

Guild Wars - Zenty a survivor

(#55) Zenty válasza lesaux (#53) üzenetére


Zenty
őstag

Jah meg a másik Barátom régeben vásárolni akart egy amd procit náluk!
A carrerás eladó lebeszélte róla ,mert celeron jobb meg ugy is az van a raktáron!
Jóh m1 nagy cihő útán el vitte celeront!
De amikor haza vitte kiprobálta stb. Valami hiba volt vele már nemtudom.Vissza vitte carrera-hoz persze nem akarták vissza venni.Mert biztos ö rontotta el meg egyébként is nincs szervizük szoval menyen amere lát !
Én azóta kerülöm öket!
De a kutyám miatt azért is arra megyek megszokta azt a séta utatt :)

Guild Wars - Zenty a survivor

(#56) redblack


redblack
csendes tag

Sziasztok!
Néhány vidéki tapasztalatot írok le. Ezek mind tatai boltok (Komárom-Esztergom megye)
- GBI Computer: fiatal srácok, senki nem ért a számítógépekhez. Csak Abit lapjaik vannak: BH7, KD7A, KV7. Konkrét árakat soha nem tudnak mondani.
-A-Computer:itt vettem a gépemet is. Alkatrész semmi, csak megrendelésre, egy hetes szállítási idővel jó esetben. CD lemezek alkotják a választékot. A srác amúgy normális, de kissé drága.
- Dinami Computer: igen visszaestek. Alaplapot akartam venni a múlt héten náluk. Az eladó egy nagy darad dagadt fickó kérdezi mit akarok. Mondom: Abit vagy Albatron jó lenne. Erre Ő: magyar lapokkal (Albatronra gondolta) nem foglalkozik, az Abit szar, mert 10-ből 8 rossz, nem ajánlja, meg amúgy is kivonják az Abitot a magyar piacról. Mondom jó, de akkor mi van? Erre: vegyek ECS-t mert az nagyon penge, felsorolta a dobozról mi van a lapon. A másik választék: ASRock. Persze nem vettem semmit.
A többi bolt említésre sem érdemes.

(#57) Zoltán válasza Notes (#33) üzenetére


Zoltán
őstag

Egyetértek. Az Usersban nekem is volt rossz tapasztalatom. Drágább tápot akart rámsózni, mint amit aznap előre, telefonon megbeszéltem vele. Persze csakazért sem vettem meg, átléptem inkább az AMP-be. Igaz, hogy ott sorba kellett álni, de legalább tartották magukat a megbeszélthez.

(#58) Tacso


Tacso
aktív tag

Sziasztok!
Valaki vásárolt már a Digitalmind Hungary Kft-nél? Ha igen, milyenek a tapasztalataitok (pl.:garis ügyintézés...)?

No Stress on Cres - I love my Cruze

(#60) corlagon válasza Kalandor (#59) üzenetére


corlagon
senior tag

Aha, ilyen nekem is volt náluk párszor. Pedig jópár éve nagyon beindultam, mikor megláttam az 1000 elemes árlistát (persze ebből random 100 raktáron). Legolcsóbb sztek boltként is hirdették magukat akkor...

Utoljára pár éve egy 133sdramot vettem náluk, harmadik kicserélésre lett hibátlan, jó játék volt mászkálni utána.

Amúgy azt vettem észre, vidéken talán kissé normálisabbak az eladók...

(#61) User1 válasza corlagon (#60) üzenetére


User1
tag

Normálisabbak??? Az lehet, viszont ha egy kicsit is igényesebb dolgot akarsz vásárolni mondjuk vmi jobb hűtőt akkor azt se tudják miről beszélsz.
Ezért általában leírom nekik hogy mi kell konkrétan. Mert egyébként csak egyfolytában visszakérdeznek.

Ja és még vmi. Az alkalmazott általában segítőkész meg minden de a főnökök/főnökük soxor 10-ből 9x egy egoista, beképzelt f*szkalap.
Ezek Nyíregyházi tapasztalatok.

(#62) Lortech válasza Tacso (#58) üzenetére


Lortech
addikt

Vásároltam náluk elég nagy értékben. 100K körül. Garanciális ügyintézésre nem került eddig sor, remélem nem is fog. Az eladók viszonylag tájékozottnak tűntek, bár nem mindig tudták miről nyomom a sódert. Korrektek voltak, nem flegmáztak, de nem is nyaltak. Ahol az árut kaptam meglepetésre két fiatal lány volt éppen... beszéltek sületlenségeket az ott levőkkel, de ez engem legkevésbé sem izgatott, amikor a legolcsóbb kisker árakon jutottam a kívánt alkatrészekhez.
Előrendeltem egy dvd-irót is náluk, telefonon értesítettek az érkezéséről, és elrakatták a kért árukat is. Máskor is megyek, remélem nem változik meg a véleményem róluk.

[Szerkesztve]

Thank you to god for making me an atheist

(#63) Brae válasza Kalandor (#59) üzenetére


Brae
őstag

Nekem a Mikland szervízével van igen rossz tapasztalatom, a memóriahibás ramomat nem akarták kicserélni, pedig a memtest a szervizes csávó szeme láttára 5 hibát jelzett.


Az Aliencomputers-ről még nem nagyon hallottam semmi rosszat. Erősítsetek meg vagy cáfoljatok meg ebben, mert a következő gépem valszeg ott veszem.

[Szerkesztve]

(#64) Lortech válasza Lortech (#62) üzenetére


Lortech
addikt

Sajnos lett tapasztalatom garis ügyintézéssel is. Az alig egyhónapos 120-as Seagate felmondta a szolgálatot, bevitettem egyik ismerősömmel, pár perc alatt írtak egy papírt róla, amiben leírták a hibajelenséget, és már kapta is a kezébe a bontatlan, friss ropogós cserevinyót. Fél óra és már ott sem volt. Szerintem korrekt.

Thank you to god for making me an atheist

(#65) Nimrod


Nimrod
addikt

Ez ugyan nem számtech bolt, hanem villamossági. Budapest - Ráday utca. Itt kettő is van, az egyik UPC forgalmazó is, nem arról van szó, az korrekt kis bolt.

Kicseréltem a gépem egy P1-esről P4-re. Gép bekapcs, biztosíték durr le. Hát az emeleti automata biza nem bírja, ki kell cserélni 10 A-erosra. Jó. Meló előtt beugrottam ebbe a boltba, meg is vettem, semmi gond. Másnap nagypapám fel is szerelte - szentségelések közepette - mivel se tartószerkezet se semmi, ergo annyira le volt butítva, hogy az már fáj. Ha értettem volna hozzá biztos nem tudtak volna így átverni. :(((

Szintén ezzel az üzlettel kapcsolatban egy kollegám mesélte. Villamosszerelő felírta, hogy mit kell vásárlonia (nem csak nekem magas a villamosság), nosza ő is ebbe a boltba ugrott be. Odaadta a listát, hogy ez és ez kéne, mire jól lehülyézték.

(#66) Megegyelek


Megegyelek
újonc

Hi! Én a Transcomp-al nem vagyok megelégedve. Vettem egy monitort hazahoztam, ment 1 hónapig. Elfüstölt, visszavittem de előtte megnézettem egy haverral aki ugyan nem tudta megcsinálni, de a hibáját ''diagnosztizálta'' :) Fél órás munka lett volna a javítás, egy 300 Ft.-os alkatrész romlott el benne. 4 x 3000 Ft.-ot telefonáltam el 2 hónapon keresztül és a végén még 5000 forintot kellett fizetnem. Persze a srác egyfolytában itegetett, hogy majd holnap elhozza, mert már kész van. ''persze'' Na csak ennyit a Transcompról. :F

(#67) Pet_i


Pet_i
senior tag

Bővebben: link
Nem rossz bolt, hanem sz*r bolt.:(((

(#68) White Tiger válasza Pet_i (#67) üzenetére


White Tiger
tag

A Flustrállal (én már csak így hívom) nekem is tele van a fa... hócipőm. :(((
Én most nem írom ide le, milyen élményeket éltem át köreikben, inkább mutatok egy linket:

Bővebben: link

Ez a fogyasztóvédelem oldala. KÜLÖN TOPIC VAN A MISTRÁLRA! Jó, mi? Itt az én hozzászólásom is elolvasható (Bővebben: link - oldal közepe, ugyenezen a nicken), de ahogy elnéztem, én még örülhetek...

Mondok még egy jobbat: Országosan gond van velük! Több per van ellenük folyamatban!

Mondok még egy jobbat: Egy flustrálos emberke beírt a fogyasztodelem topicjára, de nem akárhogy ám! Ti tudtátok pl, h mi mind, idézem: ''panelprolik'' vagyunk? De az ám! Bővebben: link

Így menjetek ebbe a boltba...

ps & off: remélem sikerült a linkelés :)

[Szerkesztve]

Ami nem öl meg, az erősít.

(#69) redkill3r


redkill3r
tag

Egy nyíregyházi számtech bolt 3 év garanciát vállaltak egy komplett konfigra,
1,5 év múlva tönkrement a táp, mondták hogy ez nekik pénzbe fog kerülni mert csak egy év gari van erre az alkatrészre, nem tudják mi lesz. Egy hónapig otthagytuk a gépet ,beleraktak egy valószínüleg használt tápot (tápcsatiról hiányzó ''pöckök'').
2 évnél tartunk, tönkrement a proci hűtő. Anyám hív hogy az eladó szó nélkül újat akart bele rakni, és kifizettetni. Garancia nincs rá, mert: ''Nem rendeltetésszerűen használtuk''.
Mondtam h ne vegye meg tőlük, inkább veszek máshol egyet.
Igazából drágább volt a benzin szállítani a gépet Nyiregyre mint a procihűtő, csak abból a megfontolásból vittük oda, hogy megmaradjon a teljeskörű garancia.

(#70) mynames


mynames
senior tag

Tegnapi tapasztalat:

Bővebben: link

A modorukkal van gond szerintem...

(#71) nemtommi


nemtommi
senior tag

Bemegyek ma (tegnap) Mistralba, előttem egy vevő, éppen kérdezi az eladót, milyen 512es DDR400as RAM van, ami megy duálban.
Eladó (próbálom úgy leírni ahogyan ő mondta): Nem ajánlom a noném RAMokat, meg ugye ilyet mi nem is tartunk, de van itt hiperszuper, übertuning Korszier (Corsair?) ami azért jó, mert a piac legjobbja, és mivel párba adjuk (végülis két db egy pár) ezek mennek duálba is. Az áruk ehhez képest alacsony, húszezer-kilencszáz forint.
Vevő: Bruttó?
Eladó: Nettó!
Vevő: Látom itt ezeket a Kingmax memóriákat....
Eladó: Ezeket nem ajánlom, nincsenek vele jó tapasztalatok, és most nincs is raktáron.
Vevő: Nincs valami olcsóbb?
Eladó: Nincsen, de a Korszier..... (itt szakadt el a fonál és sietve átmentem a másik eladóhoz, mielött ezt kirántom a pult mögül, és szétütöm az arcát)
[Nem vagyok agresszív típus, de egyes esetekben borult már el az agyam]
A másik eladónál állva még láttam a vevőt elandalogni üres kézzel.
Egy kis odafigyeléssel esetleg megtarthattak volna egy vevőt
, ahelyett hogy elkergetnék. (Nem hiszem, hogy egy másik boltjukban nem volt raktáron 2 nyomorult Samsung, vagy Kingmax RAM):F

(#72) nemtommi


nemtommi
senior tag

VLR Computer:
Belépek, köszönök, a 3 hölgyből (ezt írom ide, de nem ezt gondolom) 2 hirtelen átvált csevejből a monitor meredt bámulásába, egy pedig, mintha mi sem történt volna hagyja tovább udvarolni a szerintem raktárosfiút (lehet ő volt a főnök, bár sztem egy sima másodfokú egyenlet is komoly fejtörést okozott volna neki).
2 perc meredt bámulás, udvarolás, köhécselés és ásítozás (utóbbi 2-t én csináltam) után egyik hölgy felnéz rám és megszólal: Segíthetek?
Innentől majdnem sima ügyem volt, ugyanis miután rámutattam a polcon, megtalálták az általam kiszemelt DVD írót (típus alapján nem sikerült).
Számla írásánál közölték, hogy nincsen olyan település, amit mondtam. Hogyan írják a ''Bakonysárkány''-t? Válasz: ahogyan ejtik. Összejött!
3-szor átvizsgálták az általam átnyújtott készpénzt (UV, fényfelé tartás, dörzsölgetés), majd kezembe vehettem az árút. :C:C:C
Na ide se megyek többet, ha még mindig nem értenétek miért, látogassátok meg őket! Egyszer érdemes, jobb, mint az állatkert!

(#73) nemtommi válasza Nimrod (#65) üzenetére


nemtommi
senior tag

Ez a Phillips bolt?
Kávéfőzőmnek behalt a kapcsolója, akartam venni hozzá egyet, hogy kicseréljem.
Közölték velem hogy 600Ft, mondom kell. Kérdik, hogy vállalkozó vagyok-e, mert ezt csak szakképzett szervízesnek adhatják el!!!
Mondom nem vagyok az ,de hülye sem, simán összerakom. Ezt újabb nemleges válasz követte, majd megkérdeztem, milyen megoldást tudnak ajánlani
Erre a válasz: Behozza a készüléket, kb. 2 hét alatt lesz meg, úgy 5000!!! Forint lesz a javítás + anyagköltség.
Egy másodperc alatt kint is voltam az üzletből, még csak el sem köszöntem, bementem egy villamossági boltba, megvettem a legjobban hasonlító 300Ft-os kapcsolót, majd 5 perc csavarozás és farigcsálás után működött a készülék!

(#74) Nimrod válasza nemtommi (#73) üzenetére


Nimrod
addikt

Azt nem tudom, de szerencsére már megszűnt. :U

(#75) nemtommi válasza Nimrod (#74) üzenetére


nemtommi
senior tag

Ezt megértem, volt rá azóta 7 évük, hogy ott jártam, és ilyen üzletpolitikával...

(#76) Mikádó


Mikádó
senior tag

Nekem is a váci visioncomputerel volt a gondom . Pontosabban a garival :(((

Tel számom : 06 20 4141486 Csaba_20_ Created by: ''Engem az effektív teljesítmény érdekelt mindig is. Felőlem világíthat szépen egy 286-os gép, attól az még 286-os gép marad.''

(#77) Ripley


Ripley
tag

Mistral!

Sztori:

Tápot vettem a Mistraltól márciusban (Sirtec, nem volt olcsó, 11E Ft). Sajnos feldobta a talpát a hétvégén, mondom semmi baj majd garanciába kicseréltetem. Visszavittem az üzletbe, ott megmondták, hogy a papíron amit adtak kis betűkkel rajt van, hogy hol a szervízpont, (én nem láttam, de ez az én hibám). Irány a szervíz, bemegyek, sorszámhúzásos rendszer, nincs senki, de várnom kellett, míg hívtak, odamegyek a pulthoz, elmondom mi a probléma azt mondja az arc, hogy adjam neki a cuccot, odaadtam, meg sem nézte, hogy igaz-e amit állítok, könyvelte, hogy rossz a cucc. Azt mondja, hogy ilyen tápot már nem forgalmaznak, ezért ad egy papírt, levásárolhatom. Mondom jó, akkor kell egy táp, mondom legyen az enermax, arra akkor csak kb 9E Ft-ot kell ráfizetnem és lesz egy új király tápom, erre azt mondja, hogy 13490-et kell befizetnem, mert a táp amit bevittem csak 6500-at ér. De mondom az 11E volt akkor hol a többi 5500, a garancia nekem azt takarja, hogy az egész értékre garanciát vállalnak, erre azt mondja, hogy az árra ők nem vállalnak garit, (mondom mivan?), meg egyébként is hogy gondolom, hogyha például nekem elromlik a DVD-íróm mondjuk akkor ők adnak egy tök újat, ami akár 3x többet tud, nekem ingyen. Erre mondom neki, hogy az LG DVD-írómat a 4083-ast a cég ahol vettem garanciában egy az egyben kicserélte egy 4163-asra, akkor az hogyan van? Azt mondja, hogy az nem úgy van, de azt már nem indokolta meg, hogy miért, én vegyem tudomásúl, hogy a táp amit bevittem csak 6500-at ér és kész. Jó, de mondom akkor ha ők a szervíz, akkor szervízeljék meg a kütyümet, itt hagyom addig. A válasz: Hát ők igaziból ezt nekem nem javasolják, mivel ők nem is szervíz, ki kell küldeni a gyártóhoz, és az több hónap lenne, és ... Ekkor meguntam és azt mondtam, hogy megveszem a másikat, mire közölte, hogy jó, de arra csak 2006 márciusig tud garanciát adni, mert ez cserekészülék. Na ekkor már hiper ideg voltam, de mondom mihamarabb megszabadulok tőle, mert a következő okosságra már kiszedem a pult mögűl. Úgyhogy felmentem az eladótérbe a papírommal, kifizettem a 13490 Ft-ot, és átvettem az új tápot, de okúlva az előbbiekből megkérdeztem, hogy hol tudom érvényesíteni a gyártói 3 év garit, ha ők csak 4 hónapot adnak? Erre az eladó nem tudott érdemleges választ adni, azt mondta, hogy ők nincsenek kapcsolatban a gyártóval, és nem tudja mi van ilyenkor. És mondom akkor a nagyker felé kellene reklamálnom, ha vallami probléma van? Mondanom sem kell, hogy ezt sem tudta. Na ekkor lett teljesen, egy életre elegem a MISTRALból, sarkon fordúltam és hazajöttem.

A dologból okúlva senkinek sem sem ajánlom ezt a szemét céget, ahol a garancia annyi, hogy használtáron megveszik tőled a rosszat, és vehetsz egy másikat helyette. Én tuti, hogy többet a közelébe sem megyek a boltnak, és ezt javaslom mindenki másnak is.

Bocs, hogy ilyen hosszú lett, de le kellett írnom ezt a dolgot, mindemki okulására.

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#78) Esther


Esther
tag

Volt egy fergeteges elmenyem... nana! nem olyan :B

Az ALIEN COMPUTER okozta...
Winyot akartam venni. eddig meg ok a story. megnezem az arakat kivalasztom a boltot. na itt kovettem el a hibat...
Telefonalok, van -e raktaron? igen van.
Felre lehet -e tetetni? igen m@ilben.
Irtam, valaszoltak ,h. elteszik. +koszontem es biztos ami biztos rakerdeztem, minden rendben van -e igy? valasz: igen.
Illeto felutazik 60km-t, erre kozlik nincsen a nevemre elteve semmi!
Nem is irtam nekik! meg amugy is... Akkor o kozolte a levelezesi adatokat cim ido... +emlitette az osszes telefonhivasunkat biztonsagi okokbol rogzitjuk, hasonloan a m@ileinket is. erre hirtelen ratalaltak a levelemre. De winyo nincs. Mondjak vegyen egy 80Gval kisebbet, mert olyan van raktaron.
Ezek teljesen H*lyek? azota[dec. 03.] termeszetesen nem erkezett aru!! de amint lesz majd hivjam fel oket!!! es akkor ujra felutazhat erte vki :F
Mindamellett azota mar 2x emeltek az arat annak a winyonak [mikozbe nincsen]

Ha kicsit zavaros, akkor az azert van mert +probaltam mindent ugy visszaadni ahogy tortent

Pusza
Eszti

Probaltam alaáirni de csak csupa tinta es karc lett a monitor :( egyebként is ilyen kis helyre sztem lehetetlen...

(#79) válasza Esther (#78) üzenetére



addikt

Nem vagyok jogász, de esetleg utánanézhetsz annak, hogy ha lefoglaltad a vinyót(erre bizonyítékod a mail) akkor utána ha emelkedik az ára vajon azt érvényesíthetik-e rajtad vagy sem.
Amúgy meg hagynám a fenébe az egészet és már rég megvettem volna máshol.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#80) nRu3 válasza Esther (#78) üzenetére


nRu3
addikt

akkor én szerencsés lehetek,én 2xvásároltam náluk eddig, mind a kétszer előte betelefonáltam van-e készleten abol az alkatrészböl ,van, elkérték a nevemet és félre rakták nekem, amikor pedig bementem ért a raktárbol kihozták és a dobozon volt egy felragasztot cetli amin a nevem szerepelt.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#81) g@bo válasza nemtommi (#72) üzenetére


g@bo
nagyúr

kicsit túlzol amigó, de az a lényeg, Te vagy a tökéletes vevö... :DDD

én nem lázttam üzletben uv,
a program nem feltétlenül ismer holmi isten hátamögötti sártengereket, és az onnan szakajtott ákcentussal küzdö iq bajnokokokat :DDD , és 1 hölgy ücsörög ott.

javaslom inkább a mistral látogatását, ott jobb.

(#82) Azazello- válasza g@bo (#81) üzenetére


Azazello-
senior tag

ezzel az eladoi mentalitassal van a baj! bezzeg a mi uzletunkben aakarmilyen istenhatamogotti parasztgazdat kiszolgalunk, mert az o penze szamunkra ugyan olyan jo mint a pesti gizdacsavoke :DDD :DDD :DDD

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#83) Azazello- válasza g@bo (#81) üzenetére


Azazello-
senior tag

es azt ne mondd, hogy az az egy holgy egymagaban csacsogott a boltban :U

talan skizo a dragam? :Y

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#84) Esther válasza (#79) üzenetére


Esther
tag

Udv!

''Amúgy meg hagynám a fenébe az egészet és már rég megvettem volna máshol.''

En is... Nem azert irtam mert ebbol hosszas hercehurcat akartam, csak a hozzaallas miatt. Elvegre van olyan h. valamit elfelejtek es eladom, de akkor ezt megmondom es kesz.
Amugy meg sz***i rá...

Eszti

Probaltam alaáirni de csak csupa tinta es karc lett a monitor :( egyebként is ilyen kis helyre sztem lehetetlen...

(#85) Detonator


Detonator
aktív tag

PilotComp a keletinél:
Az a típusú hely, ahol nemcsak lesz@rnak, de hülyének is néznek! Pl:bementem a boltba, hogy kérjek egy árlistát ill. megkérdezzem egy-két dolog árát (komolyan érdekelt, komplett gépet akartam venni -ezt mondtam is). Válasz:nézzem meg a neten!
AMP:
Náluk azért vásároltam, mert az eladók nagyon segítőkészek és jóindulatúak, de a szervizben legalább 1 hónapot kell várni! Cseregép annak ellenére nincs, hogy a neten ezzel hírdetik magukat!

Rise and shine, Mr. Freeman. Rise and shine.

(#86) Scream007


Scream007
őstag

olvasgattama témát.
gyakorlatilag mindegyik helyről van tapasztalat mindegyikben jártam, de van ahonnan elriasztott a bánásmód.
érdekes évekig mi a compextradehez jártunk(mostani fantaxtic kft) de nem volt velük gond normálisan olcsón dolgoztak, azóta lehet változtak, arra viszont emlékszem hogy néha igen picit várni kellett de nem tom mire. :U

mistral, hát inkább nem írok semmit mert kitiltanak, ide megyek utoljára. :(
az aqua-t eddig normálisnak tartottam de napokban volt egy rossz beszólásuk és ezzel kb=vé tették magukata mistrallal.
a bluefishel semmi bajom többször vásároltam nagyon normálisak nem kioktatósdiak, és nem akarnak átbaxni és a szervizük is már amelyikben én jártam(délinél) nagyon korrektül dolgozik, az egy dolog hogy lassan.

akinek van esze innen forumról vásáról 10x normálisabb itt mindenki, 10x segítőkészebb, 10x olcsóbb, az egy dolog hogy néha nincs papír meg nem rágnak szádba dolgot meg nem rakják össze de annyit megér szerintem hogy ezt mindenki kitanulja és akkor vége a szívásoknak ;)

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#87) Lacza


Lacza
senior tag

Rövid leszek:

ittveddmeg.hu !


Küldtem egy mélt hogy egy bizonyos tft-t szeretnék.Jött is a válasz hogy ennyi meg annyi.Küldtek számot hogy egyeztessünk.Felhívtam és lebeszéltük hogy másnap reggel elhozza a moncsit de küldjek egy mélt a megrendeléshez.Elküldtem és visszajelezték hogy másnap 10-11 között érkezik a moncsi.Persze be voltam indulva,gondolom nem is kell ecsetelni:CMásnap du 2-kor már felhívtam hogy mi újság de megnyugtattak hogy most hozzák de ne izguljak mert ők majd hívnak a mobilon.Mondtam hogy no problém csak vidékről kell átbaktatnom a városon és időben kell indulni így karácsony előtt.
Azóta is hívnak, de ha hívnak is akkor se kell tőlük,dugják fel:D

Azóta megrendeltem máshol, elvileg azok holnapra igérték.
Ha nem jön meg akkor azokról is írok:C

Ezenkívűl ennek az ügynek az előzményeként van egy PH-s fazon is aki átvert és üzlete van,ő is a monitort igérte:O
Meghallgatom holnap az ő kifogásait is azután ő is bekerül ide:DDD

Béláim!!! Gyúrunk vazze?

(#88) Arnold2 válasza Ripley (#77) üzenetére


Arnold2
őstag

Akkor lehet,hogy hangulat függő náluk a dolog mert az én elromlot hangkártyám árát 1az1-be vásárolhattam le. (igaz ez lassan 4éve volt).

(#89) Ripley válasza Arnold2 (#88) üzenetére


Ripley
tag

Akkor azóta változtak a dolgok, többen vagyunk, akik így jártak, a fogyasztóvédelem fórumán pedig külön topik található többszáz hozzászólással, és a mistralosok kárörvendő, pofátlan, nagyképű beszólásaival. Jah, majd elfelejtettem, ha minden igaz akkor eljárás is folyik ellenük az üggyel kapcsolatban, mármint a mistral ellen.

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#90) Esther


Esther
tag

Udv!

Kepzeljetek micsoda elmenye volt a baratnomnek!
Helyszin: K-E-M, Tatabanya
Vasarolt egy gepet: bolt neve -> Akcio Computer
az uj gepe mellett volt egy osregi IBM is. Egyszer csak az IBM nem indult. Felporog a táp es a procihuto de amugy teljes csend. Leszaladt vele az A. C.-be. Ott a srac 5 napig vizsgalta majd ugy valtak el,h. az alaplap tonkrement, de mivel ez mar regi gep szedje ki a hdd-t a tobbi meg kuka. Ekkor szomoruan hivott engem, h. elmeselje [nekem is van egy IBM itthon], milyen szerencsetlen.
Mivel a postaktol a bankokig szinte mindenhol IBM docog tobb eves kikapcsolas nelkul javasoltam vigye egy masik helyre kerjen ott is velemenyt.
Ekkor vitte a gepet le a NEVEREND Computer-be
ott a fiatal srac is azt mondta,h. az IBM nem hal olyan konnyen. Szetszedte mert 2-t a muszerrel, kozben vidaman elcsevegtek, majd kicserelte a BIOS elemet 300,-Ft ert[litiumosra] es visszadta a gepet, ami azota is tokeletesen mukodik. Erkezes es tavozas kozott nem telt el negyed ora... Bar ez mar a Jo boltok topikba kellene...

Probaltam alaáirni de csak csupa tinta es karc lett a monitor :( egyebként is ilyen kis helyre sztem lehetetlen...

(#91) Arnold2 válasza Ripley (#89) üzenetére


Arnold2
őstag

Helyes! Nem is azért írtam,hogy dicsérjem,csak azért.hogy írjam annó,még rendesek voltak.
Most már én sem megyek oda szívesen /bár a pesterzsébeti boltban rendesek a fószerok,de csak úgy beszélgetni csak nem mehetek be :) /.
Olvastam pár hozzászólást arról a fórumról és nagyon gáz.
Erről az eljárásról tudsz valami infót? Akár privátban is.

(#92) Ripley válasza Arnold2 (#91) üzenetére


Ripley
tag

A Fogyasztóvédelem oldalán olvastam, szerintem ott inkább tudnak erre a kérdésedre válaszolni, de az ottani fórumból Vokop is indított ellenük valamit, neki én is elküldtem a papírjaim, hogy csatolhassa az ügy egyéb papírjaihoz, és megkértem, hogy tájékoztasson a fejleményekről, de ez csak tegnap volt, úgyhogy még semmi konkrét nincs.

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#93) g@bo válasza Azazello- (#82) üzenetére


g@bo
nagyúr

asszem Téged ismerlek, kis kopasz.
Te egy boltban dolgozol, talán mikor a haverrel mentünk szóltunk is, hogy néha nem ártana fürdened? emléxel igaz? :D

(#94) Azazello- válasza g@bo (#93) üzenetére


Azazello-
senior tag

ugyanmar puhos...

csak halkan, mert az asszony lecsap! [kép]

..i.. :DDD

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#95) Clubforum2


Clubforum2
tag

Székesfehérvár-Biocomp
Megrendeltem hét elején a tápot.Megbeszéltük,hogy ma megyek érte,ha közbejön valami akkor értesít.
Ma bementem,mondom jöttem a tápért.
Eladó:-Ja,nem jött meg.Elfelejtettelek értesíteni.
Kösz wazze.Igaz,hogy 60 km volt az utam oda-vissza.Hogy megérte.
pfhhh

Magyarosítás kell? szórd le pirospaprikával, kösd át nemzetiszín szalaggal, dobd be gulyáslevesbe és már kész is...

(#96) Rick


Rick
tag

nekem is történi kérdekes dolog az életemben. A neten a FEFO honlapján találtam pár cuccot, dec 30án. mivel meg lehet rendelni, regisztráltam, majd megrendeltem pár dolgot. Visszajött a visszaigazoló e-mail, hogy minden oké, hamarosan érkezik a cucc, erről értesítenek. De!!!!! 5 nap múlva ír egy csaj a cégtől, hogy van egy kis gond, merthogy az 5 féle dolgból, amit megrendeltem, sajnos csa 2 van, nem is lesz több.. Mondom, vazze, ha a fasz szerveretek nem írja vissza, hogy minden oké, már menne is a gépem, most mi legyen? hát ő nem tud többet segíteni.

Sok mindent nem értek:

miért nem tudják összehozni, hogy a gépen tartott táblázatok össze legyenek kapcsolva, vagyis miért tudok olyat rendelni, ami nincs is..ezért az USA-ban felgyújtanák a boltot.

Ha már számtech cég, miért nem frissítik rendszeresen a weblapot...

Miért nem mentek ezek még tönkre???????


Innen soha többet semmit!!!!!!!!!!!

(#97) ysoltee85


ysoltee85
aktív tag

Aqua Computer!

annó vettem egy 64MB-os ramot amiből a gép csak 32-t látott! visszavittem reklamálni, erre ők állitották hogy az biztos nem igaz, de előttem nem merték kipróbálni,inkább azt mondták hogy visszaadják a pénzem és vásároljam le! és ezt ráadásul 1 hét után vittem vissza! ennyire madárnak nézik az embert, hát van ilyen!

Xbox Gamertag: Zsolesz85HUN

(#98) Azazello- válasza ysoltee85 (#97) üzenetére


Azazello-
senior tag

a gerinctelen fergek! szo nelkul levasaroltattak veled... pfujj! tenyleg egy aljas bolt, kotozkodes nelkul visszaadjak a penzed.

hat ilyen helyen en se szivesen vasarolnek :DDD

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#99) ALI_G válasza tomcs (#5) üzenetére


ALI_G
veterán

megerősítem, többször is le voltam szarva mint vevő, meg az összes haverom is. (értsd vagy 20-30 alkalom a szegedi üzletükben)

(#100) Zull


Zull
senior tag

Ez azért durva. Ennyit a magyar szakemberekről (legalábbis az aqua-s ''szakemberekről'') [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.