Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) fekeandras válasza End-ru (#441) üzenetére


fekeandras
őstag

Sajnos ez jogos kifogás a részükről.Figyelmetlen voltál a vásárlásnál.

(#452) Norbert82


Norbert82
újonc

Kálváriám akkor kezdődött, mikor bedőltem ennek az óriásplakáton hirdető cégnek. 2008.06.hóban készpénzért 180.000. Forintért vásároltam náluk egy laptopot, amire két év garanciát vállaltak. Használatba vétel után, különböző apró rendellenességeket tapasztaltam.
Pl: Ki -be kapcsolni csak a laptop alján lévő vészgombon keresztül egy tűvel lehetséges. Ha be akarok zárni egy oldalt azonnal lefagy a gép, és leáll, majd következik újra a tű, hogy betudjm kapcsolni. Már tavaly augusztusban szóltam a nevezett cég képviselőjének telefonon, hogy milyen problémáim vannak, akitől azt a választ kaptam, hogy vigyem be a gépet, és azonnal megnézik. Mivel a laptopot második gépként használtam, nem volt életbe vágó az azonnali javítás. A mai nap folyamán, próbáltam beüzemelni a gépet, s mégtöbb probléma jelentkezett. Becsomagoltam, előkerestem a számlát, amire a vásárláskor azt mondták ez szolgál jótállási jegyként is. Az üzletben az "Úriember" közölte velem, hogy 6.000.Forint plusz Áfáért újratelepíti a gépemet, mert valószínű, hogy ezt a Kínáiak szúrták el a telepítéskor, vagy pedig beküldik a központba ahonnan 4hét után visszaküldik, hogy nem az Ő hibájuk telepítsük Újra. Vagyis vagy fizetek 6000.Forint +Áfát, a 180.000.Forint felett pluszban, vagy menjek máshova. Ezt félválról, flegmán úgy, hogy közben a kollegáival beszélgetett. Most akkor mire is szól tuljdonképpen a jótállás? Az üzletben az volt a legnagyobb problémájuk, hogy a többi vásárló hallotta a vitánkat, s ez rossz fényt vet rájuk. Szerintem a 6.000.Forint újratelepítési költség, nem akkora érvágás egy ekkora cégnek, hogy ez miatt ők vitába szálljanak, főleg ha garanciális a gép.
Kérem akinek hasonló problémája volt már adjon tanácsot.
A Cég neve Laptop.hu
[P:C][/P]

(#453) hoffman_


hoffman_
nagyúr

2 éve vettünk egy Fuji-Sie AmiloPro V3505 notit. Részletre, akkor jónak mondható mobilnettel, modemmel ehhez, minden mi szemszájnak kő.

Most a modemet, akkori 27k, láttam 3k-ért, használtan jó állapotban. Mobilnet 5gigás volt, havi 10ért. Most korlátlan van 3-ért. A laptop bárhol kapható bruttó 80k-ért.

Nekünk ez a balhé jóval 200k felett volt.

Most akkor mondhatom, hogy a té-mobájl b@ssz@ meg? ;]

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#454) Szten Márs válasza Norbert82 (#452) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Ha a hiba szoftveres, akkor arra természetszerűleg nem szól a garancia. Épp ezért az ilyen jellegű problémák orvoslásáért mindenhol fizetni kell.
Persze ez nem mentség a flegmaságra, na meg szerintem ennyiből 100%-ra senki nem mondja meg, hogy szoftveres gond, de ettől még fontos a vásárlónak is megérteni, hogy ilyesmire nem terjed ki a jótállás, sehol.

(#455) Norbert82


Norbert82
újonc

Meg sem nézték mi a hibája, ki sem vették a dobozból, be sem kapxsolták,és azt mondták elküldik 4hétre javításra, és úgyis szoftverhibával fog visszajönni, és akkor 4hét után kell majd a pénz kifizetnem az újratelepítésér. Vagyis akármi a baja a gépnek ők ezt akkor is szoftverhibának fogják minősíteni. S ezt az arcomba megmondták. Valamint a biztonsági őr még utánnam futott, s nehezményezte, hogy más ügyfelek előtt panaszkodom. El kellett küldenem melegebb éghajlatra, hogy észrevegye magát. Azóta kaptam egy e-mailt egy cégtől, akik felajánlották, hogy szendvicsembert állítanak az üzlet elé aki az általam megfogalmazott szöveggel a mellén és hátán táblát hordva égeti a céget egész nap A Teréz krt 7 szám előtt és környékén. Ki akar csatlakozni? :C

Laptop .hu - Notebook értékesítés

(#456) Szten Márs válasza Norbert82 (#455) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Első körben a cég vezetőjével kéne beszélned, és elmondanod a panaszaidat. Simán van lehetőség rá, hogy ő nem tud az alkalmazottai ilyen viselkedéséről és jól jönne, ha felhívnád rá a figyelmét, ezen kívül lehetséges, hogy elintézné a tényleges, ingyenes és gyors kivizsgálását a gépnek.
Ez lenne a kulturált út így elsőre. A szendvicsember nem az.

Most látom, te tulajdonképpen csak ezért regisztráltál a prohardverre? :U

[ Szerkesztve ]

(#457) csámcsung


csámcsung
csendes tag

Sziasztok! Egy csalóre szeretném felhívni a figyelmet! Nick: JEGOR k550 helyett egy üzemképtelen régi rossz, hibás, ütött kopott sagem-et küldött és egy szétvágott töltőt! Aki teheti kerülje!

A.J.

(#458) Szten Márs válasza csámcsung (#457) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Rossz topicba írtál. Ez a topic kell neked: [link]

(#459) csámcsung válasza Szten Márs (#458) üzenetére


csámcsung
csendes tag

bocsi!

A.J.

(#460) Loha válasza Norbert82 (#455) üzenetére


Loha
veterán

Ha oprendszerrel együtt vetted a gépet, akkor sztem arra is ugyan úgy vonatkozik a gari, tehát a frissen telepített windowsnak hibátlanul kellene futnia. Persze az összevírusozott vagy szétbabrát oprendszer esetén (user error) indokolt lenne a telepítési díj, de sztem itt nem erről van szó. Én azt csinálnám a helyedben, hogy egyrészt utánaolvasnék a laptopnak neten, hátha más is tapasztalt is ilyen jellegű problémát ezzel a géppel, vmint ha saját erőből nem megy, ismerős vagy egyéb segítséget igénybe véve újraraknám az oprendszert a legfrissebb driverek felhasználásával, ha vmi komoly hardveres gond van a géppel akkor már a telepítés alatt le fog fagyni, és ez eléggé egyértelműsítené a hardverhibát.

(#461) kvitya válasza Loha (#460) üzenetére


kvitya
csendes tag

Nos nézzük csak, miért nem hiszek a jóembernek kétkedés nélkül:

- 8 hónapig használt egy első perctől hibás laptopot ... életszerűnek tűnik....
- a laptopok alján nincsen vészgomb, ennél a modellnél sem... mese

Mi támasztja alá:

- az eladó nem nyúlt hozzá... amíg garis, nem is buzergálhatja, erre van a márkaszerviz
- látatlanban szoftvert mondott rá... régi, első gen. vista van rajta (by google), én is azt mondanék
- ha valaki igénybe vesz egy szolgáltatást, azt ki is fizettetik vele ... meglepő :D
- az őr nehezményezte a kiabálást... hűha...gondolom ajtót is csapkodtál... :DD

(#462) Szten Márs válasza kvitya (#461) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Plusz csak ezért regisztrált ide, a prohardverre, hogy ezt leírhassa.

Ámbátor ugyanez rólad is elmondható ;)

(#463) kvitya válasza Szten Márs (#462) üzenetére


kvitya
csendes tag

Nem ezért regeltem, csak kapóra jött. Igazából azért jöttem, h provokáljam az embereket, tanulmányozom, hogyan reagálnak, ha gondolkozásra serkentik őket. S erre egy szégyenfal az optimális, hisz ide a panaszkodó felháborodottan ír, a többiek pedig jórész bólogatnak csak

(#464) Szten Márs válasza kvitya (#463) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Áhh, a szégyenfal nem ez a topic, hanem ez: [link] :D

Érdekes céljaid vannak, majd igyekszem nyomon követni az eredményeket :)

Szerk: offba raktam a hsz-t.

[ Szerkesztve ]

(#465) kvitya válasza Szten Márs (#464) üzenetére


kvitya
csendes tag

Arra túl sok a politika...... :N

Maradjunk a témánál, ez messzire vezetne.

Viszont kíváncsian várom a jóember válaszát, mire jutott a bolttal......

(#466) Szten Márs válasza kvitya (#465) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Mivel az utolsó hsz-e óta nem jelentkezett be, aligha fog írni már. ;)
Igaz, ha kijelentkezve is, de azóta nézte a PH-t...

(#467) kvitya válasza Szten Márs (#466) üzenetére


kvitya
csendes tag

Rákerestem ugyanerre a storyra máshol is, ott bele is futott az admin a provokációba. Kocka srác, könnyű volt......... :D Fixa ideája, h érintett vagyok........

De hogy hasznom is legyen:
szerintem ideje elővenni a telepítő lemezeket, amik voltak a gép mellett (gondolom volt valami mellé) és adatmentés után betolni a vista telepítőt. Ha kész, akkor jöhet a többi sorban, driverekkel kezdve. Mondjuk, ha nincs szerencséje, akkor a usernek kellett kiírnia, ami gondolom kimaradt. Ha ez utóbbi, akkor lehet mégis vissza kellene mennie, vagy a haverok között segítséget kérnie

(#468) kvitya válasza kvitya (#467) üzenetére


kvitya
csendes tag

Na mi van? Senki nem vásárol, szív? S akkor most kit savazzak?

(#469) kvitya


kvitya
csendes tag

Nos, eredmények:
végigcsináltam ugyanazt, mint eme fórumon, ott egy arc ugrott rá. Folyamatosan kóstolgatott, könnyedén kifiguráztam. Erre szólt az admin spanjának, ő is beszólt, tételesen levezettem, miért hazudik. Erre bannoltak.

Az előzetesen várt papírforma ott bejött, a tesztalanyok közül az egyik intenzíven reagált, az elvárásoknak megfelelően. Megoldási javaslata természetsen nem volt. Kicsiny provokációra is túlzottan reagált, az alap, mindenki számára elérhető tények (jelen esetben ez a panaszos hozzászólása) elemzése és átgondolása nélkül. Amikor ennek hangot adtam (csípős stílusban, de nem személyeskedve), átcsapott az egész személyeskedésbe, nélkülözve minden használható megoldási módot - mivel érvei nem voltak. Mivel kishatalom az adott helyen, így az egyik admin mellé állt. Innentől önszorgalomból mindkettőt bekóstoltam, szétszedtem minden szavukat, bannoltak... és a bann okaként ismét erősen valótlanságot említettek :)

Most azt hiszem egy másik területre kalandozok, kell a további teszteredmény, keresek valami másik témát, mondjuk aranyhaltenyésztés vagy ilyesmi. Olyan célcsoport kell, akik nem agresszívek, majd jönnek a szélsőségesen deviánsok is.

(#470) N4nI


N4nI
tag

Sziasztok

Páran szoltak, olvastam is a hozzászólások között beszélgetéseket, hogy az illetö akivel üzletelni szeretnék, nem biztos hogy korrekt lesz. Azért megprobáltam, mndenkinek jár az esély (kutyábol nem lesz szalonna)....hát én sem voltam szerencsésebb :D :O .... megbeszéltünk egy cserét, értékegyeztetéssel, egy találkozot hellyel és nappal. Itthon maradtam (-10.000 ft), készültem az utazásra , ő még kérkedik vele hogy ö rugalmas, neki mind1 mikor, stb stb....mondom hogy jo. Eelötte valo nap lebeszéltük hogy biztosan kell,találkozzunk akkor pesten. m5-ös autopályárol jön pest fele, gondoltam csori ne keveregjen, irtam neki egy helyet a pályátol 500m-re!!!! hogy csak fordulnia kelljen, el ne tévedjen... nembaj h nekem viszont többet kell ezért menni, de lényegtelennek tartottam, neki jobb lett volna igy...visszair h nem ismeri pestet nem akar keveregni, rákérdeztem hogy akkor hol találkozzunk? van e olyan helye ami neki megfelel. Innentöl nem lehetett elérni, telefonra nem válaszolt, az oldalra többször is belépett, de jelezni h bazmeg magad vagy vmi, nem tudott. Ma reggel a basztatásra már reagálnia kellett, a gépét már eladta, nincs meg, stb stb stb...nem érzi fontosnak csak a maga dolgát és más embereket ezzel megszivat, megkárosít, idegesít és szarba néz. Ez szerintem nem elfgadhato dolog, föleg ugy hogy az ember a kéréseinek eleget tesz, 80 pm-et váltanak, stb stb...lefixálják és utána átvernek. INKoRREKT :( :(( :((( :o :F :F :F :F :W

Ezért a viselkedésért, hozzáállásért nem utolso sorban a tegnap, nem megkeresett 10.000 ft-omért, NÉGYZETES , KÖBÖS, TÖSZÖRÖS FEKETE PoNT-ot adnék:

és a nyertes: Parasi75 !!!! :((( :((( :((( :((( :C :C :C :C :C :C :C

legyél korrekt és ne csak a te zsebedet nézd.... vagy ne üzletelj !!!!, nem megy neked, ilyenre aki megkárosit másokat meg várat nincs szükség..

üdv: :(( n4nI

(#471) N4nI válasza N4nI (#470) üzenetére


N4nI
tag

Ez a reakcioja pedig a litániámban csak pár trágár szo volt, mint kokler, balek, madár, csöves, stb....iesmik...

"Ha nem fejezed be a trágár beszédet, feljelentelek a picsába!!! Csöves nem vagyok, geci voltam de szerintem te is az voltál mielött meg nem születtél volna!"

azzal védekezik h én is az voltam születesem elött (geci) nagy kaland :)

ugyhogy csak vigyázzatok, öt hivjátok találkára, csak szabadnapon vagy hétvégén....ja és várját meg , söt kérjétek, hogy bolt elött nagybetüvel irjon nektek PM-et h RÉSZEMRÖL IS ÁLL AZ ÜZLET ÉS NEM VERLEK ÁT....ha ezt megteszi csak akkor ismeri el az üzlet lehetösgét, addig nem is beszéltetek semmröl ne hogy azt hidd h megállapodtatok, maximum TE , nem pedig a nagyságos parasiÚR.....mert azt mondta h velem a 80pm-ben nem tárgyalt biztosat :DD vicccc

üdv. remélem többet nem kell ide irnom, nem szeretek, de ez idegesitett picit.

mindenkinek korrek eladokat es termékeket !!

(#472) Szten Márs válasza N4nI (#470) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

És ő egy bolt? :U
Rossz topickba írsz, ez a te topicod: [link]

(#473) N4nI válasza Szten Márs (#472) üzenetére


N4nI
tag

szia

sorry, a forumokban nem vagyok otthon még, ezt is ugy kerestem sok perc alatt :D , figyelmetlen voltam, át tudod ollozni a másik topikba, ha itt nincs helye?

köszi

(#474) Szten Márs válasza N4nI (#473) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Szia, nem tudom, nem vagyok moderátor, de nem kizárt, hogy a moderátorok sem tudják csak úgy áttenni egy hozzászólásodat. Másold be oda is, ha pedig átmásoltad ezeknek kérd a törlését ebben a topicban: [link]

(#475) headboy


headboy
csendes tag

Üdv! Fordmaster -rel véletlenül se üzleteljetek, telefonokkal foglalkozik és már jópár embert átrázott...mellesleg roma :))

HOSTING

(#476) Parasi75 válasza N4nI (#471) üzenetére


Parasi75
csendes tag

Már elnézést de te kezdtél kicsikarni belőlem 10000ftot hogy te buktál miattam! És most jutottam eszedbe! Fáj valami neked? Én ne tudd meg mennyit buktam,életemben már! De ha megnézi valaki látja hogy időben értesitettem hogy a kislányom beteg és itthon kell maradnom! Amugy te beszéltél ocsmányul velem először! Szinte mondhatnám hogy kiszerettél volna 10000ft ot szedni belőlem,azért mert te elmentél holott szoltam ne menjen el! De ha gondolod belököm ide az egész párbeszédet hogy beszéltél velem!! Légyszives ne bántsd a másikat oktalanul!! Nem kötöttünk üzletet ,tehát nem csaptalak be!

(#477) Parasi75 válasza Parasi75 (#476) üzenetére


Parasi75
csendes tag

Azért te sem voltál semmi!! De megvan a privát beszélgetésünk!! fel lnkelem ide!

(#478) surrender válasza N4nI (#471) üzenetére


surrender
csendes tag

én nem értem mi bajod Parasi75 kollegával..
ma délelőtt egyetlen egyszer szóltam neki, hogy kell a memó amit árul, a megbeszélt időben a megbeszélt helyen jelen volt.. korrekt eladó, csak jót tudok róla mondani..

(#479) llneo


llneo
csendes tag

sziasztok

[link]

nekem a fenti kolléga adott el egy badsectoros vinyót... sajnos

t.

A t-cöm-nek azt se hiszem el amit kérdez, nem, hogy amit mond!

(#480) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Én komolyan nem értem, hogy miért olyan nehéz a címet értelmezni.
Emberek! Ez a topick a boltokkal kapcsolatos negatív vélemények megírására való, a különböző forumon kötött üzletek ilyen-olyan bajainak kitárgyalására van több topic is, pl. kezdetnek kapásból itt van ez: [link]

(#481) Parasi75 válasza Szten Márs (#480) üzenetére


Parasi75
csendes tag

Jogos és elnézést kérek!

(#482) plexi


plexi
tag

Elérkezettnek láttam az időt ahhoz, hogy regéljek -.-' : Szóval még kezdő pH!-s koromba ikiviki (24 üzi) társunk nem adott fel egy anno fontos teló alkatrészt (W300 alaplap) és láttam, hogy másnak is gondja volt vele szóval NEM AJÁNLOM, ÉS FEKETE PONT!
A másik történet egy HPM-70 (headset) amit memokaris (29 üzi) kollégától rendeltem, de megadta magát... Visszaküldtem, hogy küld helyette másikat, azóta is küldi.... Nem1szer mondta, hogy már a póstánál van meg miegymás... Tudom, hogy hol lakik, és van ismerősöm, akinek ennyi km nem akadály, sőt még élvezné is a kocsikázást szal remélem elküldi, nem kell meglátogatni... Tehát FEKETE PONT és NEM ajánlom senkinek.. Ráadásul asszem után gyártott volt a headset. Remélem jó helyre írtam, de ha nem az se gáz...

[ Szerkesztve ]

"amennyiben nincs mérték, úgy nincs gyönyör sem.'

(#483) blueMerle válasza plexi (#482) üzenetére


blueMerle
veterán

Nem sikerült végigolvasnod a topic címét? Azt már hagyjuk hogy elötted KÉT hozzászólással írta le, nyomatékosította egy fórumos kolléga hogy ez a boltok topicja...

Szóval de, gáz hogy ide írtad....semmi mást nem kellett volna csinálnod, csak 5 szót végigolvasnod és értelmezned. Valemelyikkel probléma lehetett :U

[ Szerkesztve ]

(#484) plexi válasza blueMerle (#483) üzenetére


plexi
tag

NEM sikerült végigolvasni, mert nem tok olvasni, de a TE kedvedért meg se tanulok. Na de komolyan nehari hogy nálad csak hülyébbek vannak itt. Ritka ezen az oldalon az értelmes ember.( bár volt párhoz szerencsém) . Pont olyan nap után fogok végigolvasni egy komplett fórumot. Ráadásul ez a nyomorék ember is felbaszott. Gratulálok, és köszönöm neked, hogy emeled a fórum és a közösség színvonalát. Beírom a keresőbe hogy feketelista és ezt adja be... Akkor mivan te OMG :W Attól hogy régebb óta szemeteled teli a fórumot nem kell lehurrogni. Hihetetlen komolyan mondom :(((

[ Szerkesztve ]

"amennyiben nincs mérték, úgy nincs gyönyör sem.'

(#485) Gyuri27 válasza plexi (#484) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha már elbaktad akkor kérnél bocsánatot.
De magyar virtus szerint, személyeskedsz és neked áll följebb. Senkit nem érdekel milyen napod volt.

Mikor regisztráltál, ott felhivták a figyelmed 1: szabályok betartása, 2: első hsz elolvasásának fontosságára. Egyiket sem sikerült ahogy elnézem.

Tehát konkluzió: kérj bocsánatot és figyelj kicsit oda arra amit csinálsz.

Amd - Radeon - Ryzen

(#486) hagen


hagen
csendes tag

Sziasztok,
Véletlenül nincs valakinek tapasztalata ezzel a bolttal? Találtam valamit nagyon olcsón, de bizonytalan vagyok, hogy biztonságos lenne-e megrendelni (vidékről).

Köszi

(#487) doktor úr


doktor úr
tag

A PCX-szel volt valakinek garanciális dolga? Egy alaplapot kéne kicseréltetnem, és nem tudom, mennyi idő lesz, de lehet, hogy célszerű lesz vennem addig egy másikat?

(#488) Gyuri27 válasza doktor úr (#487) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ne találgass. Menj be, mond el a bajod és kapsz választ. Akkor ráérsz lapot venni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#489) doktor úr válasza Gyuri27 (#488) üzenetére


doktor úr
tag

Vidékiként nem tudok személyesen bemenni. Felhívom őket, mondanak valamit nyilván, de én arra lettem volna kíváncsi, tartják-e magukat vajon ahhoz. Erre (is) való a fórum. Tapasztalatokat cserélünk.

(#490) szivacs200


szivacs200
újonc

én az iPon-ról mondok pár jó és rossz dolgot..
kezdem a jókkal: jó árak, házhozszállítás - és így ennyi
a rosszak:
a garanciális javítás ideje jó 3hét
a telefont jó ha felveszik és akkor is elég nagyképűen beszélnek veled

ez pedig mostanában történik velem:
V.13-án rendeltem 1 gépet 120.000Ft-ért, 15-én jön a futár, mondom jó már nyomom is, bekapcsolom 5perc után az egész lefagy.. :Y 21-én viszi vissza a futár, 13 nap "javítási" idő után jön az e-mail megvan a hiba JÚNIUS 12én megy a futár.
Itt is volt, átvettem a gépet megint lefagy ugyanúgy, megigazgattam a kábeleket és utána is lefagy. :W :@ Na jólvan, telefon, nagyarcú eladó felveszi, "aaa csak a kábelezés lehet a baj, mi nem hibáztunk...!" Úgyhogy júni 15-én megyünk be hozzájuk asztaltverni, hogy adják vissza a pénzt, vissza is kérhetem mert internetes vásárláskor 8 munkanapon belül elállhatok a vásárlástól és visszakapom a pénzem és számoljunk csak...
1. munkanap: V. 15 péntek
2-5. munakanap: V. 17 hétfő - V.21 csütörtök
6. munkanap: VI. 12 péntek
és a 7. amin visszük vissza VI.15 -> vagyis, visszakaphatom a pénzt és bye iPon!

Így a végére egy jó tanács: SOHA, SEMMIT NE VÁSÁROLJ AZ IPONNÁL!!!

(#491) Szten Márs válasza szivacs200 (#490) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

(#492) szivacs200 válasza szivacs200 (#490) üzenetére


szivacs200
újonc

de tényleg, annyi szakma van, menjenek favágónak vagy nemtom

(#493) Fecogame


Fecogame
veterán

Nem is fűzök hozzá semmit. Olvassátok el.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#494) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Extreme Digital

Nekem megjelent három pixelhiba a náluk vásárolt monitoron a háromnapos pixelgarancia után, tök érdekes...
Azóta próbálom felvenni a kapcsolatot velük, hogy érdeklődjek, hogy most mégis mit lehet tenni, de sz@rnak a pofámba. A telefont lerakják (amelyet valami fiatal idióta vesz fel, művelten beszélni nem tud, de hülyéket alkalmazni biztos olcsóbb), írtam nekik e-mailt is, természetesen nem válaszolnak rá. Nincs idejük valószínűleg...

A vásárlástól csak akkor lehetne elállni, ha bontatlan lenne még a monitor csomagja?

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#495) Fecogame válasza Inv1sus (#494) üzenetére


Fecogame
veterán

Igen, csak akkor veszik vissza, ha 8 napon belül van a vásárlás, és a szállítás költségét te állod... :U

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#496) atee válasza szivacs200 (#490) üzenetére


atee
őstag

iPon a 21 század Misztrálja ;)

D-day 2002-01-04 01:54

(#497) grabber


grabber
addikt

Nekem is sikerült találkozni egy olyan céggel aki le akart húzni.A budaörsi telefon szerviz(samsung szervízhálózat része) [link]
Be adtam egy samsung mobilt,hogy nem működnek a gombjai.A 20k telóra azt mondták,hogy 20k a javítási költség.5k a szerelés,10k a felső panel és 4k a kábel.
Persze nem fogadtam el és otthon megcsináltam magamnak a telefont 2k-ból(kábel ára)és semmi más nem kellett azóta működik a telefon.
Szóval 10k-val akartak lehúzni :(((

(#498) Ariadne válasza Inv1sus (#494) üzenetére


Ariadne
őstag

Nem kell bontatlannak lennie a csomagolásnak, ezt szeretik belemagyarázni az üzletek, de nem így van. Bontatlan csomagolással ugyanis nem tudod megnézni, milyen a termék, márpedig épp ez a lényege ennek a visszaküldéses dolognak, hogy mivel csak képen láttad elvileg a cuccot, így ha nem tetszik, meggondolhatod magad.

Ha nem tájékoztattak előre arról, hogy jogod van visszaküldeni 8 napon belül, akkor 3 hónapod van erre. ;)

Extreme Digitalnál meg írható dvd-nél drágább dolgot sosem vennék, elég rájuk guglizni, a garanciális ügyintézésük nulla, külföldre küldözgetik a cuccok egy részét javítani, perlik is őket páran ilyenek miatt, szóval nem nyerő cég... :U

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#499) Ariadne válasza atee (#496) üzenetére


Ariadne
őstag

Hát a gőzben lévő topikjukból viszont úgy tűnik, hogy igyekeznek megoldani a problémákat. Kérdés, hogy a panaszos próbálta-e ezt.

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#500) dave93


dave93
őstag

Digitall.hu

Senkinek sem ajánlom, inkorrekt cég, mindenki kerülje.
Megrendeltem egy iPod touch 2g tokot, 10 napos szállítási határidővel. Eltelt a 10 nap , se egy E-mail se egy telefon, hogy megjött vagy, hogy esetleg késik. Küldtem egy E-mailt nekik, semmi. Telefonszámuk sincsen, csak visszahívást lehet kérni. Kértem visszahívást, semmi. Aztán küldtem még egy E-mailt, erre jött pár nap után válasz, hogy türelem, jön. Eltelt még 10 nap. A helyzet ugyan ez. Még értesíteni sem képesek, hogy nem jött meg. Megint küldtem E-mailt amire megint pár nap múlva jött a válasz: 10 napon belül tuti érkezik. Itt már kezdett betelni a pohár, de mivel sehol máshol nem láttam ilyen tokot ilyen áron vártam.
Tegnap előtt volt 38 napja leadva a rendelés és még mindig semmi. Elegem lett, bementem egy másik boltba vettem egy jobb, de jóval drágább tokot ami volt raktáron. Természetesen írtam a Digitall.hu-nak, hogy ezt ők sem gondolják komolyan, köszönöm de lemondom a rendelést, nem tudok tovább várni.
Nos ilyenkor az ember szerény véleményem szerint elvár egy olyan választ,hogy elnézést vagy ne haragudjon, de rajtunk kívülálló okok miatt, stb.
Erre mai napon ennyit írtak: A rendelését töröltem.
:(
Szerintem elég "paraszt" válasz volt egy cégtől.
Megbízhatatlan cég, eszetekbe ne jusson venni bármit is, legalább is rendelésre. Persze lehet valakinek jó tapasztalatai vannak, nekem csak negatív.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.