Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Ndruu válasza sixbo (#850) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ez nem az a topik. Ez a topik a rossz boltokról szól, nem pedig a rossz hardveraprós eladókról.
A csalókat itt jelentheted, a rossz eladóknak itt kérhetsz fekete pontot, a jó eladóknak pedig itt pirosat.

Sakal28-nak megvonták a hirdetési jogát, a linken olvashatsz róla.

Harrrr!!!!

(#852) Flashget válasza Inv1sus (#847) üzenetére


Flashget
félisten

én elég sok dolgot vettem tőlük, igaz elmentem érte másnap (mikor megkeptam az értesítő emailt) és nem volt gond sosem.

Realme GT Master Edition

(#853) syberia


syberia
veterán

Sziasztok!

Electrobox webáruház ismerős valakinek? Rendeltem tőlük személyes átvétellel egy tápot, az a fura nem írták ki mennyi a garancia :F

https://howbad.info/

(#854) Sensei válasza syberia (#853) üzenetére


Sensei
tag

Üzletszabályzatuk szerint mindenre egy év van, kivétel, ahol a termék mellet más van feltüntetve.

mod: 9.2 pontban olvashatsz erről

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hülye, csak van a fejemben néhány hibás szektor.

(#855) syberia válasza Sensei (#854) üzenetére


syberia
veterán

Köszi a választ, már látom :R

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#856) eladohardver válasza syberia (#855) üzenetére


eladohardver
őstag

máshol az a táp 2 év gar-al van igaz az megbízhatatlan cég... pixmania... de én aszondom kagylózd fel őket. h mennyi a gar

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#857) syberia válasza eladohardver (#856) üzenetére


syberia
veterán

Azoktól még egy pendrive-ot sem rendelnék ;] francia cég -> 0 megbízhatóság :W
(ismerős már szívott velük mikor hibás dv kamerát vett a pixmaniatól és vissza kellett postázza saját költségen a rohadékoknak )
Holnap felhívom őket, ez a táp 1 év garival se lenne rossz vétel...

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#858) stol válasza eladohardver (#856) üzenetére


stol
addikt

Hát, már ha a mo.-i disztri annyival adja.
Ha a disztri. nem adja, csak 1 évvel, a kereskedő nem fogja maga szopatására 2évvel adni.

(#859) stol válasza syberia (#857) üzenetére


stol
addikt

Na ezért ne legyünk ennyire "magyarok".
Ha te állnál a pult túloldalán és eszközönként lenne 3-5% hasznod, te hogy vitézkednél?
Tőled vesznek 300km-ről egy terméket és megdöglik, te "tehetsz" róla, hogy 300km-re lakik?
Nem. Ezt a vevőnek is mérlegelni kell vásárlás előtt, ha hiba lép fel, garanciális szervizelés zökkenőmentesen menjen.

[ Szerkesztve ]

(#860) syberia válasza stol (#859) üzenetére


syberia
veterán

Én csak annyit tudok mondani Neked hogy ezzel a céggel
nagyon sokan megszívták...és nem csak a távolság miatt...
Elég beleolvasni ebbe a topikba, elég "vegyes" az összkép :DDD
És azt a világért nem írnák ki a webáruházukba hogy nincs szervízük itthon ;]

https://howbad.info/

(#861) syberia válasza syberia (#853) üzenetére


syberia
veterán

Electrobox az árgépen, nem túl bíztató visszajelzések :O

https://howbad.info/

(#862) localhost válasza syberia (#853) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Keresd őket!, ŐKET!

Érdeklődés termékek adataival, elérhetőségével kapcsolatban:termek@electrobox.hu
Egyéb:
ugyfelszolgalat@electrobox.hu
info@electrobox.hu

Telefonos ügyfélszolgálatunk jelenleg az alábbi időpontokban elérhető:JANUÁR ELSŐ KÉT HETÉBEN A TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLAT LELTÁROZÁS MIATT ÁTMENETILEG NEM ÜZEMEL. EZ IDŐ ALATT KÉRJÜK E-MAILEN VEGYÉK FEL VELÜNK A KAPCSOLATOT.
MEGÉRTÉSÜKET KÖSZÖNJÜK.

Szerda: 14:00-16:00 óráig
Péntek: 14:00-16:00 óráig
Telefonszám: 06-70/426-3360

Ezek után mi a kérdésed? :)) :)) :))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#863) stol válasza syberia (#860) üzenetére


stol
addikt

Jah, így más a leányzó fekvése :K

(#864) syberia válasza localhost (#862) üzenetére


syberia
veterán

Látom nem vagy képben :N na várj segítek ;]

"ELÉRHETETLEN!Meg van adva, hogy kedden és csütörtökön 14 és 16 között lehet hívni őket(tág intervallum)az adott időben foglalt,jó esetben csörög 3 percig, majd szétkapcsol.e-MAIL-RE 3 HÉT UTÁN REAGÁL"

"Mobil számuk nem működik, a vezetékes számot nem veszik fel, holott néha foglalt (ők használják feltehetőleg kimenő hívásokra)."

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#865) localhost válasza syberia (#864) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nekem Te ne segíts! Nem nekem vannak értelmezési problémáim :))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#866) syberia válasza localhost (#865) üzenetére


syberia
veterán

Nekem meg semmi szügségem a kioktató stílusodra :N

Ha szeretsz kötözködni jelentkezz egy varrószakkörbe! :P

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#867) eladohardver válasza syberia (#866) üzenetére


eladohardver
őstag

WOW:) Like!:) :DD

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#868) Fryskitt válasza syberia (#861) üzenetére


Fryskitt
addikt

A DigitAll sem túl jó és úgy látom, nem is változik. Sokakat viszont annyira vonz az olcsóság, hogy bedőlnek nekik. Pedig lelombozóak az értékelések.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#869) itsmeyeah


itsmeyeah
tag

A konzolvilágot nem ajánlom senkinek!
A weboldalon megtévesztő ajánlatok vannak amit telefonon is elmondanak de helyben már azt mondják,hogy az akció már nem él.
Udvariatlan és kritikán aluli kiszolgálás.
A vásárló tudatos megtévesztése.
Az ilyen bolt megérdemli,hogy bezárjon!
Senkinek nem ajánlom!

beats by dr Dre füles kapható nálam

(#870) win7777 válasza itsmeyeah (#869) üzenetére


win7777
aktív tag

Relic81 emberkét nem ajánlóm,ma egy telefont személyesen kellet volna átvennie.
egyik kedves barátom küldtem adja oda neki.mondtam a telefon 0-perces 2-év garancia fóliás karc mentes!ez így is volt. de az átvételnél abba kötött bele hogy fel van bontva a telefon doboza?! :C vicc mivel makón a t-mobile-nel volt vásárolva miest kifizeti az ember azonnal felbontják! :K és szerintem nem járt el korrektül nem vette át a készüléket,még a barátja aki vele volt az is mondta a telefon korrekt.(megjegyzem egy nokia 5230 telefonról van szó,0perces minden tartozék,garancia,stb,,23k-lett volna az ára)
ilyen emberrel régen találkoztam!!nagyon nem ajánlóm senkinek! :W

Phenom x4 B55 3.7GHZ 1.325v CORSAIR h50/4GB KINGSOTNE HYPER-X/HD5830/RAPTOR/ASUS 22VHD/42"NEC/COOLER MASTER ELITE 430/FSP BLUE-STORN/ÉS MÉG SOK MÁS:)I7 870 ..STB

(#871) thomeef


thomeef
őstag

Aki nem akar heteket várni a rendelésére, bármit is rendel, bármekkora mennyiségben, az ne az Edigital-t válassza.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#872) eladohardver válasza thomeef (#871) üzenetére


eladohardver
őstag

vagy használt cuccot vásárolni... mert az is előfordul náluk rendszeresen:D

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#873) zone válasza thomeef (#871) üzenetére


zone
őstag

Én még decemberben rendeltem tőlük monitort 2-án és 6-án már nálam volt.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#874) themebuilder válasza win7777 (#870) üzenetére


themebuilder
senior tag

Akikkel jó vigyázni üzletelés során! :U és itt is le van írva.

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#875) anti22


anti22
tag

Sziasztok.Valakinek van már tapasztalata a SYSTEM INI webshoppal kapcsolatban?Kinéztem egy gépházat ami majdnem 50k.Az árgépen náluk a legolcsóbb.Weblapjuk: systemini.hu

Üdv:Anti

(#876) hajtömeg


hajtömeg
aktív tag

Az Extrem Digital-ról írnék annyit,hogy egész januárra 0% THM-es áruhitelt adtak! :)
Minnyá gondoltam,hogy a dologban turpisság van!
Az akciónak vége és láss csodát,mindennek esett az ára :)
Az általam nézett alaplapoknak 10%-al,1-2ezerrel!
A processzornak 3ezerrel,ez is kb 10%-os esés.
Magyarán az akció ideje alatt már beleépítették a kamatot az árakba!
Hihetetlen,hogy ezt ilyen pofátlanul meg merik tenni még mindig.
Sosem fogunk civilizálódni? :U

(#877) eladohardver


eladohardver
őstag

http://annostore.hu/:

Rendelés dátuma: Friday, 21 January 2011 18:47
Rendelési állapot: Folyamatban :DD :DD :DD

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#884) Balinov válasza bubuka0267 (#882) üzenetére


Balinov
félisten

miert irsz felpercenkent posztot,mikor egy uzenetet 5 percig meg tudsz modositani? :U

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#886) stol válasza hajtömeg (#876) üzenetére


stol
addikt

Szerintem inkább, aki ezeknek bedől :D

(#887) eladohardver


eladohardver
őstag

http://szamitogepalkatreszbolt.hu/ Meg meri azt engedni magának, hogy a szektor hibás hdd-n 5 hétig csücsül nem csinál semmit, majd miután érdeklődtünk azt hazudja, hogy most teszteljük 2 nap múlva telefon h lehet érte menni.... Ad 1 papaírt h a termék hibátlan teszt ok...

Holott HD sentinel szektorhibát talál....

Szóval ha valaki HDD-t vesz ezektől a szemetektől akkor számoljon vele hogy ha hd senti hibát észlel azt ők nem veszik annak... nem továbbítják a nagykernek.

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#888) eladohardver válasza eladohardver (#887) üzenetére


eladohardver
őstag

Eddig nem is tesztelték HD Sentivel... Visszaküldtük h nézzék meg azzal is... ezt írták:

"Tisztelt X Y!

Mellékelten küldjük a Sentinel tesztprogram eredményét. Látszik, hogy az önök álltal jelzett hiba a winchester normál működésének részét képezi, így nem garanciális probléma.

Tisztelettel Net-Snake Bt."

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#889) OceanStorm válasza syberia (#853) üzenetére


OceanStorm
tag

Én is hozzászólnék a témában.

Múlt hét pénteken rendeltem tőlük egy HD 5850 Vapor X -et, majd e hét szerdán küldtem nekik egy érdeklődő e-mailt hogy mikor küldik. Az e-mailre azóta se válaszoltak, majd pénteken küldtem nekik még két üzenetet amire szintén nem kaptam választ. A telefon folyamatosan foglaltat jelez, egyszer viszont kicsöngött, de akkor meg egyből kinyomták. Következőre megint kicsöngött, csörgettem is 3 percig, de semmi reakció - utána pedig foglalt. Majd felkeveredtem az árgépre, olvastam az értékeléseket aminek a következménye az lett hogy lemondtam a rendelést.

Átvételnek PickPack pontot jelöltem meg, így a futár kopogásának a lehetősége kizárva, az sms meg jöhet hogy átvehetem, ezek után cseszhetik.

Ez az én tapasztalatom az Electroboxról, ha valaki ott talál legolcsóbbnak egy terméket, az jobban jár ha megvárja a konkurenciát, még akkor is hamarabb megkapja amit rendel. Főleg hogy mikor valaki nagyobb értékben vásárol, fontos a garancia. Ha meg is kapod amit rendeltél, egy ilyen kiszámíthatatlan helyen nem biztos hogy betudod -e váltani a garanciát probléma esetén.

Pl.: Múltkor rendeltem egy helyről (a bolt nevét privátban mondom el) egy bizonyos alaplapot, amiről nem rég kiderült hogy gyárihibás széria, áprilisban jönnek a hibátlanok. A boltnak küldtem egy e-mailt a dologgak kapcsolatban, és egy "processzora való csere" ajánlattal, lereagálták.

Pár nap múlva jött a futár aki elvitte az alaplapot, rá 1-2 napra meg már itt volt nálam a processzor. (Természetesen a futárt már nem én fizettem.) Egy bizonytalan helyen nem hiszem hogy ilyen gördülékenyen mennének a dolgok, mondjuk én is először az árgépre kattintok ha venni akarok valami, mák hogy pont jó helyet választottam be.

[ Szerkesztve ]

(#890) stol válasza eladohardver (#888) üzenetére


stol
addikt

És mi volt az a hiba?
Reallocated Sector és vagy Current pending sector növekedésre mi már cserélünk.
Illene ismerni a "jósda" programok üzeneteit és konkrét hibaleírással bevinni azt.
Sok esetben valóban tévesen jelez hibát a HD szar.
Pl. kontaktos tápcsati esetén spin retry count nő, vagy seek error rate.
Törött kábelnél az ULTRA DMA CRC Error rate is.

Bad cluster esetén a Reallocated sector és vagy Current pending sector ÉS RAW Read Error Rate magas értéke egyértelmű.

(#891) Zsiguli


Zsiguli
tag

Van egy új bolt, és elég jó áraik vannak:

www.mobilfutar.com

Lehet náluk utánvétellel is fizetni.

Ha valaki rendelt már tőlük, akkor kérem, hogy írja meg a tapasztalatait!

(#892) HXY válasza Zsiguli (#891) üzenetére


HXY
addikt

Lehet, hogy Ecobolt 2.0 :D

(#893) radi8tor válasza anti22 (#875) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vásároltam már tőlük, igaz csak egy 3000 Ft-os külső HDD tokot. Boltban vettem át személyesen (sokalltam a szállítási díjakat). Nagyon kicsi üzlet, de korrektek szerintem.

⭐ Stella

(#894) PetX válasza Zsiguli (#891) üzenetére


PetX
aktív tag

Ha baj lenne, egy kiindulási alap:
google > who is > mobilfutar.com

http://cqcounter.com/whois/
-----------------------------
Registrant:
Dima Jozsef mobilfutar.com@gmail.com +36.704115700
-
Sztaravodai ut 72.
Szentendre,-,HU 2000

Domain Name:mobilfutar.com
Record last updated at
Record created on 2011/2/14
Record expired on 2013/2/14

Domain servers in listed order:
ns1.atw.hu ns5.atw.hu

Administrator:
Sztaravodai ut 72.
Szentendre
-,
HU
2000

name:(Dima Jozsef)
mail:(mobilfutar.com@gmail.com) +36.704115700
-
Technical Contactor:
Sztaravodai ut 72.
Szentendre
-,
HU
2000

name:(Dima Jozsef)
mail:(mobilfutar.com@gmail.com) +36.704115700
-
Billing Contactor:
Sztaravodai ut 72.
Szentendre
-,
HU
2000

name:(Dima Jozsef)
mail:(mobilfutar.com@gmail.com) +36.704115700
-

Registration Service Provider:
name: ATW Internet Kft.
tel: +36.14501306
fax: +36.14501307
web:http://atw.hu

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#895) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Coolshop? Valakinek tapasztalat? Személyes átvételre gondoltam természetesen.

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#896) Chosen


Chosen
addikt

Digitalker bolttal van valakinek tapasztalata?

(#898) eladohardver válasza stol (#890) üzenetére


eladohardver
őstag

azóta megoldódott... Visszadobták wd-progiját ismét használtam win alatt... semmi válltozás... majd meg néztem a dos os verziót, és az eltüntette a rossz szektort... fura h 4 hétig hereverésen kívül nem csináltak semmit holott azt hazudja h még ki is adtuk egy tőlünk független cégnek tesztre....

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#899) Csabee. válasza Chosen (#896) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Hello!
Én januárban vásároltam tőlük egeret nagyon jó áron, korrekt gyors és viszonylag olcsó bolt.

Üdv: Csabee.

(#900) ppszabi válasza Ndruu (#851) üzenetére


ppszabi
csendes tag

helló!!!

nekem volt egy xbox360-készülékem amit itt hirdettem:

http://hardverapro.hu/apro/elado_xbox360_gep_kituno_allapot/hsz_1-50.html

ezt a készüléket ideiglenes megbeszélés alapján egy fiatalembernek adtam egy ipodért cserébe, akivel ugyebár ahogyan azt írtam is csak próbaidőre lett odaadva, pár nap elteltével jeleztem neki hogy vissza szeretném adni neki az ipod-ot és ő pedig adja vissza az xbox360-at, de ő azt mondta mivel eltelt ez a pár nap igy ő már nem hajlandó visszacserélni, de viszont ott maradt nála egy fontos ipod kiegészitő amit nem adott oda, valamint nálam pedig az xbox360-hoz tartozó dolgok maradtak meg mint 40db játék meg ilyenek.
az illetővel tegnap beszéltem itt fórumon privátban.. és meg is írta hogy jól átvert vaélamint eltitkolt a készüléknek bizonyos hibáit amit csak most vedeztem fel.
tehát lényegében átvertek/ és még el is lopták az xbox360-at ami az én tulajdonomat képezi. :O

az illető neve itt forumon:
Pola0520
és Lepsény-ben él.

aki tud valamit, vagy tudna segiteni kérem irjon! a segitőknek előre is kőszőnőm! :R
engem még soha nem vertek át ennyire durván, és nem tudom mit kellene tennem hogy visszakaphassam hőn szeretett xbox360 készülékemet. :O :O

üdv:ppszabi

Az ember elvárja ha egyszer valakinek ir valamit, akkor arra választ is kapjon..:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.