Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#265) #92415744 válasza emery2 (#263) üzenetére


#92415744
törölt tag

Én már írtam ebbe a fórumba, hogy a búrám tele volt akkor a rendőrökkel, aztán rájöttem hogy nem ők voltak a ludasok, hanem az unatkozó ügyészség, utólag is elnézést a rendőröktől.
Nekem a személyes véleményem az, hogy nagyon sajnálom őket, én közel dolgozom a szabadság térhez, és látom, hogy kik teljesítenek ott szolgálatot. Láttam fiatal lányokat!! is ugyanúgy beöltözve pajzzsal, sisakkal, mint a férfiakat. Hát nem tudom mit csinálhat, amikor egy 120 kilós állat nekimegy teljesen begőzölve, de nagyon sajnálom, és ugyanúgy a többi rendőrt is, akik valahol egészen máshol lennének, mert gondolom másra számítottak, amikor ezt a pályát választották.
Főleg, hogy ők is legalább annyira utálják a jelenlegi kormányt, mivel ezt nem mondják természetesen, de a rendőrséget is szorongatják a megszorító intézkedéseikkel az idióták, ugyanúgy mint az egészségügy, kultúra, oktatás, stb...
Csak egyszerűen ez a hivatásuk, és féltik az állásukat, mint gondolom mindenki ebben az országban.
Hogy meddig megy még el ez az egész, belegondolni is rossz, de volt régebben egy rossz álmom, remélem nem a jövőt álmodtam.... :(
Politizálni nem politizálok most, de utálom mindegyiket hogy idáig vezetett ez a dolog, normális ember reális gondolkodással, kellő információval ebben a témában biztosan nem lesz elfogult bármely fél oldalát tekintve sem. (Mindenesetre a Gyurcsány annyit kinyőghetett volna, hogy elnézést emberek, vagy valamilyen szinten alázatos lehetne a néppel szemben, nem mint egy dacos hülyegyerek)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.