Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3550) FeRRaR1 válasza minek?:S (#3549) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Innentől kezdve S80, abba nagyon kényelmesen el fogsz férni elől, és hátul is, igaz én "csak" 190 vagyok, 47-es lábbal :DDD

Így van kb féltávnál az ülés, annyira hátra tudom tolni, hogy nyújtott lábbal is tudok ülni ha az kell.

Jól teszed egyébként, nekem is megfordult a kezem alatt jó pár alacsonyabb kategóriás autó, Golf V, Megane II, Laguna II, Partner, Fiesta, Thalia, Astra Classic, Astra, Nemo, Stift, stb... és azt mondom, hogy ne úgy keljen beszállnod a saját autódba, hogy már azt várod mikor szállhatsz ki abból a hulladékból, igenis legyen nagy kényelmes, és nem a hibái miatt szerethető... Talán a Golf volt az ami elviselhető volt, és kényelmes, szerettem vele utazni, a többi felejthető vagy rémes kategória. A lagunából úgy szálltam ki egy Angliai út után, hogy majd meg haltam, minden megállásnál nyújtás, stb... Most, hogy S80-al utazok, ezerszer kipihentebben érkezek meg, fele annyi megállás sem kell, indulásnál leküldök egyszerre 800-900 km távot, és utána pár pihenő és tankolás. A plusz poén, hogy laguna után csak az ágyat vártam, most meg van energiám még aznap elintézni egy két tennivalót. Annyit mondok, egy hónapja toltam le vele 5000+ kilómétert két hét alatt. London-Pécs-Zadar-Sibenik majd vissza fele. Egy rossz rezdülése nem volt, és bátran álltam neki, a rendetlenkedő váltó ellenére.

Nem fogod megbánni, mert minden nap örömmel fogsz bele ülni.

De ha megvan a konkrét példány, azért kérdezz be itt is, mielőtt megveszed, megnézed.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.