Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13464) belaazallat válasza TrollBalint (#13463) üzenetére


belaazallat
addikt

Lapra csukható babakocsit kerestünk, befért mellé a mózes is. Mellette 2-3 bőrönd. Legózni kell!

Adott csomagtartóhoz kell méretezni az elvinni szándékozott cuccokat.

Fel kell állítani egy preferencia rendszert, mi mennyire fontos az "új kocsinál". Volvo legyen, kombi legyen/nagy csomagtér, stb.

Én sokáig kerestem milyen autóra lenne érdemes lecserélni a Volvo-t(99-es V40).
az én preferenciáim így alakultak:
1 benzines legyen, sok rövid városi út, babataxi, ovi, bolt melóhely.
2 halk autópálya tempónál. (alváz és üregvédelem után sokkal halkabb lett)
3 hátul 3 teljes értékű ülés(vagy nagyobb méretű egyterű, amire nincs keret, vagy nincs használható benzinmotor, vagy 2 olyan típus, amit nem biztos, hogy szeretnék megvenni Fiat Multipla, Honda FR-V )

Ha a 3. pontot elhagyom egy csomó kocsi belefért volna a paraméterek közé. Viszont vagy így vagy úgy kompromisszumot kellett volna kötnöm. És ha már kompromisszumot kell kötnöm, akkor inkább megtartottam a megbízható autómat. Ez utóbbi Nálad tudom nem játszik, de az új autónak nagyon utána kell nézned, nem is a konkrét darabnak, hanem a típusnak, ismerni kell a jellemző típusbetegségeket. Sajnos Volvo-nál is van pár.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.