Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) rATdrAgOn válasza #16741888 (#50) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Akkor meg nem ertem miert vagy felhaborodva, hogy bexart.
Szervizkonyv manapsag nem jelent szinte semmit, max csak annyit, hogy konnyebben megveszik a vasat, ha eladod.
Az, hogy a ''lejaratig'' meg van 15k a feszitogorgoben az nem jelenti azt, hogy ki is birja addig, foleg ha az elozo tulaj csak binarisan kezelte a gazpedalt.
Ezt a szivast lazan meg lehetett volna uszni egy 40-50k-s szervizzel a legelejen (ui, ha hasznalt autot veszel, akkor is megvetel utan a kovetkezoket ajanlott megcsinalni: olajcsere, legszurocsere, gyertyacsere, vezermuszij+feszgorgo csere - ebbol a vezermuszij+feszgorgo ugy 40-50k, vagy tobb ez tipustol fugg. Raadasul szijas vezerlesnel nem is szabad megvarni mig lefutja a kilometereket, inkabb ugy elotte par ezer kilometerrel ajanlott cserelni, mert ha az elszakad akkor az tenyleg szetver mindent - kiveve a Kocka Ladanal, ahol erre is gondoltak az orosz mernokok :DDD)
A valtot is kibokte volna egy szerelo, mar felteve ha ert a tipushoz - ugyanis minden autonak van egyfajta hangja, ami ha esetleg mas, akkor mar lehet tippelni, hogy mi lehet a baja - de ehhez tenyleg hozzaerto es a tipusban jartas szerelo szuksegeltetik.

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#52) #16741888 válasza rATdrAgOn (#51) üzenetére


#16741888
törölt tag

Postáztam az üzenetet a szüleimnek:)) Egyébként maximálisan igazad van.

ha nekem lesz autóm(remélem minnél előbb) akkor én biztos megejtem ezeket a kötelezőket kiegészítve 1-2nyalánksággal(KW telók rulez:DD)

A régi Mazda 626 hazajött úgy Horvátországból hogy hiányzott két fog a vezérműszíjból:C

(#53) rATdrAgOn válasza #16741888 (#52) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Az nem baj, ha hianyzik egy ket fog, az meg toleralhato. :)
A lenyeg, hogy ne szakadjon el, ne ugorjon at.
(Bar szerintem a szijas vezermuhajtas eleg elbaszott otlet - csak azert, hogy csendesebb legyen a motor, feladtak a megbizhatosagot, mert ugyi a lanc nehezebben szakadt el :DDD)


[Szerkesztve]

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#54) hcstuning


hcstuning
tag

Szerintem az Alfák egészen tűrhetőek. Nagyon sportosak és elegánsak is. Fateromnak a 156-os(a régi) tetszik én Ferraris vagyok.(de mivel nem volt külön feltüntetve a #1 szólásnál így arról nem írok). A Fiatok eléggé megbízhatatlanok (elnézést, havalaki máshogy gondolja). A Lanciákról: van köztük szép, elegáns, de van más design is. Igazából szerintem ez teljesen izlés dolga, mint pl. az új Renault Megane. De sokat nem tudok mondani róluk..(mármint a Lanciákról)

-=Joey=-

(#55) biga válasza #16741888 (#45) üzenetére


biga
senior tag

Ne már! Én meg láttam már út szélén Toyota-t lerobbanva, tehát minden Toyota egy ócskavas, mert lerobbannak? Tényleg egy kiragadott pédával akarod bizonyítani egy márka megbízhatóságát/minőségét? A FIAT motorok nagyon jók, a designerei a világ élvonalába tartoznak. Téyn, hogy nem a legprecízebben összerakott autók az olasz autók, de azért egy - egyébként felelőtlen - vásárlásból következtetést levonni....

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#56) rATdrAgOn válasza biga (#55) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Ugyanezert kapok idegrohamot en is akkor amikor kategorikusan ki van jelentve, hogy a franciak is szarok - teny, van benne valami, de az en autom - igaz sok penzt visz el - meg soha nem hagyott ott... azert 1,5 ev alatt tobb mint 30ekm-t megtettem vele, eleg razos helyeken - Romania, Ukrajna - es kulonosebb baj nem volt vele. Igaz, en a TMK-s megoldas hive vagyok - nem varom meg mig szethullik. :DDD
(Most megy motorgeneralra, mert valszeg valamikor regen elso tulaj egyszer, vagy ketszer megfozte - istenem, nobol volt az istenadta, szamara valszeg nem volt egyertelmu a piros lampa, ami mar csak azt jelezte, hogy ''qrvanagybaj!!!'' van).
Ennek ellenere nem anyazom a nenit, mert nagyon egyben tartotta a vasat, en pedig - ameddig nalam van - probalok ra ugyanugy vigyazni. :DDD

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#57) biga válasza rATdrAgOn (#56) üzenetére


biga
senior tag

Nekem is francia autóm van, de azt sem tudom, milyen egy szervíz belülről. Megy pont úgy, mint mikor kihoztam egy szalonbol. Egyedül benzinre költök. Érdekes, van legalább 2 olyan ismerősöm (VW, Opel), akik viszont azon beszélgetnek egymással, hogy neki ennyi meg annyi időre adott a szervíze csereautót. Én azt sem tudom, hogy néz ki egy csereautót. Ettől még nem fogom isteníteni a francia autókat, bár nekem semmi bajom velük. Kényelmes, jól megy, jól fogyaszt. Ennyit várok el egy autótol, bármelyik márkától.

Szerk.: Ja nem, meg azt, hogy az ár/érték aránya jó legyen legyen. Ami ugye a német autókrol általában nem mondható el....

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#58) rATdrAgOn válasza biga (#57) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Ize, a tied milyen? :)
Meg mennyire oreg, merthogy nekem akarmelyik szerviz sem adna csereautot, ahhoz mar tul oreg a venasszony. :DDD

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#59) biga válasza rATdrAgOn (#58) üzenetére


biga
senior tag

Egy sima Thalia, és még garos, szóval én még kapnék :))

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#60) #16741888 válasza biga (#55) üzenetére


#16741888
törölt tag

Lehet hogy idegrohamot kapsz de ez akkor is így van illetve én így gondolom. Szerintem te is így gondolnád ha lenne egy autód amivel folyamatosan szívsz és amikor keresel a nyamvadt váltót a 4. bontós nyögi be hogy nincsen mert hetente elvisznek 5öt, akkor elkezedek gondolkodni és mérlegelni hogy a tagadhatalanul gyönyörű desing vagy a ,mebízhatóság az első:F

(#61) sai


sai
aktív tag

hi all
most ugy áll a dolog hogy tudok venni magamnak 1 kocsit..
na sok jelölt van.. az 1ik ezek közül egy 90' es Fiat Uno 1.0 csak hát változo véleményeket hallotam.. hogy Fiatok szarok + nem éri + venni. mások szerinte + jók... akkor most melyik??

(#62) al_age válasza sai (#61) üzenetére


al_age
senior tag

aki azt mondja hogy szar attól egészen nyugodtan kérdezd meg, hogy eddig mennyi fiat-ja volt neki....

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#63) sai válasza al_age (#62) üzenetére


sai
aktív tag

az a baj h ma hallotam 2embertől is akinek volt Fiatja h ö nem venne még 1×..
apám + azt mondja hogy jók.. (autó szerelő) akkor most kinek higyek????

(#64) al_age válasza sai (#63) üzenetére


al_age
senior tag

autószerelő?
no comment

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#65) al_age válasza al_age (#64) üzenetére


al_age
senior tag

sztem a fiának csak nem kamuzik

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#66) sai válasza al_age (#65) üzenetére


sai
aktív tag

persze hiszen a javitási költésgeket ugyis ált ö álná.. :P
szóval tuti.. csak hát most nem tom..

(#67) #16741888 válasza sai (#63) üzenetére


#16741888
törölt tag

A kis kétajtós Fiat UNO ról elmondok egy történetet.
Kb 5-6 évvel ezelőtt egy cserekapcsolat álltal kimehettem a haverommal Németországba. Családoknál laktunk nekünk egy nagyon rendes család jutott máig tartjuk a kapcsolatot és azóta nagyon jó barátok lettünk a német sráccal. A mutterjának volt ilyen 90es Fiat Uno ja kis kétajtós. Apám az az autó úgy ment hogy azt nem tudod elképzelni pedig nem volt semmi tuning. Úgy képzeld el hogy full kanyargós úton a nő 140-150el úgy átment a kanyarokon mint más az egyenes úton. Első nap volt még nem ismertük, néztünk mint rozi a moziban. olyan szintű volt a ténykedése hogy haverom aki akkor 5éve kinőtte a kocsiban lévő rosszullétet, úgy hányt mint a lakodalmaskutya:C, abszolut úgy mint a TAxiban.
Persze ez egy kiragadott példa de én azt az autót máig gondolkodás nélkül elfogadnám.

[Szerkesztve]

(#68) Agressor1


Agressor1
tag

Elnezest kerek a velemenyem kifejezeseert, de csak egy kerdesem lenne:

''Hova kophetek?...'' (Ennyit az olasz autokrol)

Das Leben ist eine auf dem Geschlechtsweg übertragene tödliche Krankheit!

(#69) Agressor1 válasza sai (#63) üzenetére


Agressor1
tag

Nekem volt egy olyan ismerosom, aki azt hallotta, hogy az ismerose latott mar olyan embert, aki... :)

Das Leben ist eine auf dem Geschlechtsweg übertragene tödliche Krankheit!

(#70) vottokar


vottokar
senior tag

Hát az olasz autókról nincs túl nagy véleménye a többségnek, és én még azt se merem mondani, hogy nincs sokmindenben igazuk. De nekem van egy kétéves Puntom és eddig a kocsi hibájából még nem volt semmi gondom (egyszer meghúztam, de az az én hülyeségem volt) Barátomnak volt anno a régi rettegett 1.7D Ritmoja és 1.9TDI Tipoja is. Egyikkel sem volt semmi gondja az autók hibájából, pedig hajtotta őket rendesen..
Lehet, hogy nem a legjobb autókat gyártják az olaszok, de hát valahol kompromisszumot kell kötni általában mindegyikünknek. De ha valaki kérdezi, hogy ajánlom-e, én nem mondok inkább semmit, az én családomat ne szidja senki sem később :)

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#71) al_age válasza Agressor1 (#68) üzenetére


al_age
senior tag

köszönjük szépen a roppant intelligens hozzászólást.
ezzel itt csak magadat minősíted:C

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#72) Agressor1 válasza vottokar (#70) üzenetére


Agressor1
tag

Elnezest kerek, nem tudtam, hogy bevasarlokocsikrol van szo.. Abban meg elmegy a punto, mert nincsen sok minden, ami elromoljon rajta..

Das Leben ist eine auf dem Geschlechtsweg übertragene tödliche Krankheit!

(#73) al_age válasza vottokar (#70) üzenetére


al_age
senior tag

nekünk meg 1 hét éves punto-nk van és eddig semmi gond....

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#74) al_age válasza Agressor1 (#72) üzenetére


al_age
senior tag

kérlek, akkor írnál nekünk 1-2 autómárkát?

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#75) sai válasza #16741888 (#67) üzenetére


sai
aktív tag

:DD :DD :DD nah ez ugy jól jött!! :) egyébként én is 2ajtó Uno ra gondoltam.. és csak 1.0 motoral.. nagyrészt ugyis csak városba fogom használni.. (mondjuk ha + vettem akármilyet is veszek azért 1 Direkt légszürö + sport kipufogo lesz rá véve!! :D )
egyébként valszeg holnap (ill ma ) felisfogok hivni pár embert h mikor + hol lehet + nézni kocsikat.. + nézek 1 párat + próba ut (persze fateral)

(#76) Agressor1 válasza al_age (#74) üzenetére


Agressor1
tag

mazda.. nem draga, de megbizhato, korrekt auto, 7 eve van nekem 626-os. 1996-os, de soha sem hagyott cserben es irto kenyelmes, jo auto (2 miller egy 7 eves mazda626-os most) (Klima, abs, elektromos ablak, teto, hat szerintem nem kell bemutatni egy mazdat.) Es 180-al szepen megy. 7 litert eszik atlagban, 8-nal nem megy feljebb, de kihoztam mar 120-as tempoval 6.3-as fogyasztast is.

Das Leben ist eine auf dem Geschlechtsweg übertragene tödliche Krankheit!

(#77) al_age válasza sai (#75) üzenetére


al_age
senior tag

azért az valóban megnyugtató tény, hogy PumPi is elfogadna 1et:D

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#78) sai válasza Agressor1 (#69) üzenetére


sai
aktív tag

bocsika de én nem ugy montam hogy v kinek a v kije.. hanem ma.. azaz mostmár tegnap beszéltem 2emberel akinek volt Unoja és ök mondták.. szóval semmi ilyen h havernak a haverjának a nagympapájának + mit tom én kije..

(#79) al_age válasza Agressor1 (#76) üzenetére


al_age
senior tag

ok és miért is fikázod az olasz kocsikat?
plusz fentebb írtam hogy nekünk is hétéves kocsink van (Punto) és szintén no problem

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#80) sai válasza Agressor1 (#76) üzenetére


sai
aktív tag

jó csak éppen nincs rá 2millerem :P
de egyébként nem vagyok japán autó párti..

(#81) Agressor1 válasza sai (#78) üzenetére


Agressor1
tag

jojo oke oke :) nem kell bekapni :)

Das Leben ist eine auf dem Geschlechtsweg übertragene tödliche Krankheit!

(#82) sai válasza Agressor1 (#81) üzenetére


sai
aktív tag

nem kaplak be ne félj ;]

(#83) Agressor1 válasza sai (#80) üzenetére


Agressor1
tag

Na jo, hat 17 evesen en se mazda626-ost akartam volna, de igy 30 evesen mar , foleg, hogy rengeteget jarok belfoldre, hat igy ez nagyon kenyelmes, ha hosszutavon egy nagy autoval jar az ember, fel van rakva ra alu felni, meg egy 225-os continental.. ugy tapad az utra, mint allat :)

Das Leben ist eine auf dem Geschlechtsweg übertragene tödliche Krankheit!

(#84) Avicularia válasza Agressor1 (#68) üzenetére


Avicularia
veterán

korrekt hozzászólás :(
mondjuk köpj fel és állj alá:U

(#85) #16741888 válasza al_age (#77) üzenetére


#16741888
törölt tag

Ugye, ugye:)) Első helyen van az érvek között:D

Én egy másik autót fogok felhívni láttam hogy az eggyik út mellett árulnak egy 1974es AUDI 100LS NSU t. Ha fillérekért odaadnák akkor megvenném, aztán kffelni, meg new moci meg stb stb.. Aztán felébredek hogy bilibe lóg a kezem.:)

(#86) Agressor1 válasza al_age (#79) üzenetére


Agressor1
tag

Hat, mert faradt vagyok es kotekedni akartam :) Sorry :) megyek aludni :)

Fogalmam sincs, hogy milyenek az olasz autok, sose volt olyanom :) De ami miatt egy negativ feluletes velemenyem van, az az, hogy azok a sportautok, hogy is hivjak, ja igen, ALFA ROMEO-k.. mar a nevuk is gusztustalan, hat meg az autok.. szerintem oruletesen ocsmanyak, marmint a regebbi 4 evvel ezelotti kiadasoktol a regmultig visszatekintve.. Bennem valahogy az maradt meg, hogy az alfa romeos faszik kocsogok, eroszakosak, le akarnak tolni mindenkit az utrol, holott sose ertettem, hogy mire vagnak fel, mivel roppant csunya autok..

Das Leben ist eine auf dem Geschlechtsweg übertragene tödliche Krankheit!

(#87) sai válasza Agressor1 (#83) üzenetére


sai
aktív tag

hát igen ugy más..
én igy 18 évesen!!! :P nem 17!!! :DD
egyébként Fiat Uno és Peugeot 205 között vacilálok + 1kicsit Ford Fiesta

(#88) Agressor1 válasza sai (#87) üzenetére


Agressor1
tag

A fene tudja.. nekem mindketto noi auto :)

Das Leben ist eine auf dem Geschlechtsweg übertragene tödliche Krankheit!

(#89) Agressor1 válasza Agressor1 (#88) üzenetére


Agressor1
tag

IFA-t vegyel, de ilyen durva, lerobbant allapotut.. Aztan menj fel pestre a korforgalomba.. :)) NEM A LOERO SZAMIT :) haha :)

Das Leben ist eine auf dem Geschlechtsweg übertragene tödliche Krankheit!

(#90) #16741888 válasza sai (#87) üzenetére


#16741888
törölt tag

Hideg nagyon hideg, VW CORRADO 2.9 VR6:C az adót úgyse te fizeted:)) akkor meg már haladjon:C

(#91) sai válasza Agressor1 (#88) üzenetére


sai
aktív tag

nem tom.. szerintem nem.. de 1iket sem hagynám alap állapotba.. ;]
ugyhogy még nem tom mi lesz.. reggel minden esetre felhivok pár Unoost!! :)

(#92) #16741888 válasza Agressor1 (#89) üzenetére


#16741888
törölt tag

De az IFA a világ leggyorsabb autója===> Mindíg ő megy legelől.:DDD

(#93) Agressor1 válasza #16741888 (#92) üzenetére


Agressor1
tag

HAHAHAHAHA :))) Ez jo volt! :))

Das Leben ist eine auf dem Geschlechtsweg übertragene tödliche Krankheit!

(#94) Agressor1 válasza sai (#91) üzenetére


Agressor1
tag

Na en lepek, aludjatok is baze! Lesz holnap is nap ! :) Koran kelj es hivd az UNO-sokat! Sziasztok :)

Das Leben ist eine auf dem Geschlechtsweg übertragene tödliche Krankheit!

(#95) sai válasza #16741888 (#90) üzenetére


sai
aktív tag

neh ja.. ha tehetném akkor valami nagyobb motoru verdát vennék.. de sajnos 1.0 vagy nagyon max.. de akkor már nagyon huznák a szájukat szülök az az 1.4 de azzal + az a baj h már többet eszik és viszont tankolás az én tárcámból megy.. ennek a 1.0as Unonak 5/5.5L a fogyasztása az + még nem vészes..

(#96) sai válasza Agressor1 (#94) üzenetére


sai
aktív tag

:DD oki!!! lasasn megyek én is.. :)
bye!!!

(#97) #16741888 válasza sai (#95) üzenetére


#16741888
törölt tag

Hát igen.:( Ismerem a szitut, de még mindíg jobban jártál mert neked legalább az autót megengedik. Nekem még egy Trabantot sem engedett meg Mutterom úgy hogy a kocsitól az átiratásig mindent én fizettem volna:O:O
Én már belenyugodtam hogy ha dolgozok akkor megveszem a jó nagy motorú verdát és zúzok addíg meg szép ábránd marad.:((

(#98) sai válasza #16741888 (#97) üzenetére


sai
aktív tag

:((( tudom milyen.. eddig nekem sem volt + engedve.. de a mai nap változott minden!! :)
eddig én is igy voltam.. + szerintem jobban járnak.. mert nem az ö kocsijukat zuzom!!! :DD ;]

(#99) #16741888 válasza sai (#98) üzenetére


#16741888
törölt tag

Ilyenekre mutterom nem gondol sajnos. De mind1 már belenyugodtam.:( A Vectra meg úgyis megy 230at egyenesben;]:C (csak ezt ő nem tudja:DDD)

[Szerkesztve]

(#100) sai válasza #16741888 (#99) üzenetére


sai
aktív tag

:DD :DD jaja én is tok olyanokat szülök kicsijáról amit szerintem ök nem!! :P
de azért 1saját kocsi mégis csak jobb!! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.