Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gargouille

    őstag

    válasz bambano #308 üzenetére

    Egy random első találat volt a gugliról, nem néztem a benne lévő linket sem, csak azért raktam be mert már azon a szinten tartunk, hogy triviális fogalmak jelentésén vitatkozunk, miközben feltételezem Dabadab kollégáról, hogy pontosan tudja ő is, hogy mi az a fóbia.

    Amúgy meg jól mondod, én is amellett érveltem pont, hogy azt nem nevezzük fóbiának, ha valaki csap szimplán fél valamitől vagy ízlése ellen való. Én is gusztustalannak találom a főzelékeket, de nem vagyok főzelékfóbiás, sőt néha előfordul, hogy azt kell ennem valahol és hát megeszem, ha nincs más.

    A fóbiát a tényleg beteges, pánikszerű rettegésre szokták használni nem pedig egy szimpla un-szimpátiára például. Aki utálja a melegeket azért mert melegek az nem fóbiás maximum csak szimplán ostoba vagy frusztrált.

    Én mondjuk már azt se nagyon tudom hova tenni, hogy itt sok hozzászóló valamiféle emberi vagy erkölcsi minőséget párosít a szexuális beállítottsághoz (mintha annak bármi köze lenne hozzá), teljes agyrém. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

Új hozzászólás Aktív témák