Hirdetés
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Samus: Tomb Raider Remastered I-III
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- sziku69: Szólánc.
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- RIOS Gépház: Frissültek a felhasználói adatlapok, beállítások, fórumos aláírások
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Luck Dragon: MárkaLánc
Aktív témák
-
bbchris
senior tag
válasz
fatal` #17714 üzenetére
Pontosan ez a baj , a másik meg az hogy ez nekünk több millióba kerül . Akkor inkább ne indítsunk válogatottat és kész , minek ?! Azért menjen el a pénz hogy folyamatosan kikapjunk ennek nincs túl sok értelme . Ne libakergető csapatok ellen nyerjünk , azért kár több milliót beleölni .
Ezt már csak úgy általánosan írom hogy ne kelljen újabb hozzászólást nyitni :
Többektől hallom hogy a Népstadion hogy néz ki , hát bazz nehogy már ezen múljon a győzelem és igaza van a politikának ebben hogy addig nem fejleszt míg nincs amit felmutassanak foci terén ! A Brazilok kint a hegyen fociznak a füves pályán annyi különbséggel hogy ők legalább akarnak és nem azt csinálják mint a magyarok hogy nem mennek be edzeni mert ő éppen nem ér rá aztán nem a játékost rúgják ki hanem az edzőt . Ott volt Matthäus esete , hiába volt jó ha egyszer a játékosok mentalitása egy nagy nulla volt . De csak azt látom sajnos hogy évek óta gyakorlatilag sosem jutunk be sehova , mindjárt a meccsek elején kiesünk a selejtezőben és milliók mennek a focira a nagy semmire és edző-edzőt vált és a link játékosok maradnak és nincs semmiféle szankció ellenük . Inkább akkor adják az olimpikonoknak mert azoknak legalább van hírük , és az összes válogatott focistát kirugdosni a fenébe és maradjon a magyar a belső focinál ilyen FTC , Újpest stb-stb arra jók semmi másra . Tartsa fenn mindegyik magát ha focizni akar és ne a mi pénzünkön focizzanak a elbukásért . Akkor nem kell válogatott hanem elég bármely falucsapatot odatenni de szerintem egy falubeli csapatnak is sokkal jobb hozzáállása lenne mint a válogatottunknak és jobb eredményt produkálnának . Kár hogy nincs az a zsankció mint egyes országokban hogyha nem jutnak be mert mindjárt kiesnek a selejtezőn akkor kirugdossák őket úgy ahogy vannak . Szerintem bőven akadna ezektől sokkal jobb játékos is . Na mindegy részemről 0
a magyar foci egyenlőre . Most nem lekezelem őket mert tudom hogy nem könnyű a foci , de akkor olyan embereket kell odatenni aki ért hozzá és szereti és megvan a testi kondíciója hozzá mert szerintem bőven akadna ilyen ember .
Aktív témák
- Sony Playstation 5 Slim Lemezes 1 év garancia
- Dell XPS 9310 (i7-1185G7/16 GB RAM/512 GB SSD)
- Intel NUC 8i7BEK Mini Desktop
- Új 2K Gamer PC Ryzen 5 7600/RTX 4060 Ti 8Gb/16Gb DDR5/500Gb NVME SSD/750W 2-3Év gari (27% ÁFÁ-s)
- Új 2K Gamer PC Ryzen 5 7600/RTX 4060 8Gb/16Gb DDR5/500Gb NVME SSD/750W 2-3Év gari (27% ÁFÁ-s)
- GIGABYTE Geforce GTX 1660Ti
- ÚJ - 16.2" MacBook Pro M4 MAX 14C CPU / 32C GPU / 36 GB RAM / 1 TB - Magyar - 1 ÉV Apple garancia
- Kingston HyperX Fury 16GB (2x8GB) DDR4 3466Mhz CL16 RAM kit (RGB)
- Gamer pc! Ryzen 7 5700x3d + 3070 ti
- Motorola Edge 50 fusion 8/256, még 22 hónap garancia, makulátlan+ajándékok !
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest