Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) aProPeti87 válasza cskamacska (#5397) üzenetére


aProPeti87
aktív tag

Ha a fenti mondatod nekem szólt ,azért gondoltam hogy nem nekem való mert fentebb írták ,hogy
"Amúgy 2 napi viselésből kiindulva nem rossz, nem nyomja felül a fejem, de a jobb fülemre mintha ?kicsi? lenne, és picit nyomja."És mint láthattad leírtam hogy nekem az átlagnál picit nagyobb a fülem :D Élőbe nem láttam még ilyen füleseket, csak ránézésre és mások véleménye után tudok dönteni ezért kérdezősködök ennyit :))

Isten lustának teremtett, én pedig nem akarom romba dönteni a terveit...

(#5402) Halo


Halo
senior tag

nézegetem ezt a creative tactic vonulatot - tetszik is, meg nem is tudom.
a gépen játszok, x-fi audio hangkari van a win7 64bit alatt - jelenleg cs:go az, amivel szórakozok, néha majd egy-egy másik-újabb főleg fps települ a gépre.

no, a lényeg:
5.1-s, vagy sima minőségi(bb) stereo?

konkrétabban a kb 20K-t, amit elköltenék 5.1-es hangkarira s helyette "csak" egy minőségi(bb) sztereot választok.... akkor...?

talán ez a legelső kérdés, amit le kellene tisztáznia az embernek, de mindig visszakanyarodok, s egyelőre nem tudok dönteni :U

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#5403) takessz


takessz
senior tag

Sziasztok fejes vásárlás elött vagyok de nem tudok dönteni meik jobb vajon
Thermaltakeállitolag ez fém elméletileg.
A mássik pedig:
Ozone Onda St vagy ezt néztem várom a személyes tapasztalatott hogy meik jobb vajon!!!

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#5404) Tsebacsi válasza Halo (#5402) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Csak a tapasztalataimat tudom leírni, illetve amit más fórumokon mondtak nekem ezzel kapcsolatban:

-Vagy gémer fülest veszel, ami virtuális vagy reális térhangzást tud adni, cserébe soknak a vájtfülűek számára rossz a hangzása zenére, mert nem eléggé kiegyensúlyozott, sok benne a magas-mély-egyebek.
-Vagy veszel egy hangkártyát, ami ad neked virtuális térhangzást, plusz zeneileg is frankó, ehhez pedig veszel egy jacdugós fejhallgatót.

A kérdés, hogy neked mi a fontosabb, a játék, hogy akár legyen valós térhangzás, erre legyen készítve a füles és cserébe elnézed, ha nem high-end módon szól a Dárembész ;) Vagy zenei beállítottságú vagy, de mellette szeretsz autózni-lövöldözni. A minőségibb stereo füles sajnos 20k fölött van, ami zenére ajánlott, mármint az okosok szerint.

Nekem az Arena füles megadta a kettő elegyét, ezért vettem megint ilyet. A Rage is marhajól szól, tisztán, az meg, hogy ez a microUSB-hiba volt/van, ezt betudom balszerencsének.

takessz:Ránézésre a Thermaltake minőségibb, az Ozone elsőre nekem noname, és a pánt-fülhallgató csatlakozás sima műanyag, ami könnyebben törhet el mint a másik forgópántja. Szerintem első, bár az a stereo surround háát...

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#5405) GeriCool


GeriCool
aktív tag

Jónap Mindenkinek! Lenne egy olyan bugyuta kérdésem (bár még ilyen eszközöm nem volt ezért nem tudom a választ), hogy ha veszek egy dupla füles + mikrofonos fejhallgatót, akkor ha beszélek hallom a fülesben a saját hangom, ugye? Eddig csak fél füles fejhallgatóim voltak illetve fejhallgató + mikrofon kombó (itt ugye a fenese hallja jól, hogy mennyire üvöltök beszéd közben). Köszönöm előre is.

(#5406) takessz válasza Tsebacsi (#5404) üzenetére


takessz
senior tag

az a bajj max 8k szánnák rá és szerintem a 8k kategoria az már eévárná ember minöséget!!

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#5407) cskamacska válasza takessz (#5406) üzenetére


cskamacska
addikt

Lehet öregem hogy te eévárnád, csak sajnos a perifériagyártók meg azt várják el hogy minimum 20-40 ezret fizess érte. ;] Kínaiak már megelégednek 14430 forinttal is.

más: Egyébként van Tritton 720 az aprón, az sem az alja.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#5408) takessz válasza cskamacska (#5407) üzenetére


takessz
senior tag

elhiszem de enyi a keretem szerintem lehet kapni enyibe is már jobb fajta fülleseket! :F :F :F :F

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#5409) cskamacska válasza takessz (#5408) üzenetére


cskamacska
addikt

Majdnem. :B

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#5410) Halo válasza Tsebacsi (#5404) üzenetére


Halo
senior tag

köszönöm, berendeltem egy Tactic Rage-t, lesz ami lesz, legfeljebb szidlak! ;]

dehogy, hiszen én döntöttem, s azért is kérdezgettem, mert eleve már az első elágazásnál teljes hezitálás lett rajtam úrrá :)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#5411) aProPeti87 válasza Halo (#5410) üzenetére


aProPeti87
aktív tag

Egy linket kérhetnék honnan rendelted meg ?

Isten lustának teremtett, én pedig nem akarom romba dönteni a terveit...

(#5412) Tsebacsi válasza Halo (#5410) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Örülök, hogy sikerült döntésre jutnod. Szerintem nem bánod meg, én most is ezzel hallgatok zenét, igaz jacken keresztül, de így is nagyon szépen szól. Hétfőn küldöm vissza postán cserére :) Kb. két hétig megint a régi doboz zalmant kell hallgatni :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#5413) Halo válasza aProPeti87 (#5411) üzenetére


Halo
senior tag

most nem vacakoltam, itthonról interstore.hu -ról, ezt dobta ki legolcsóbbnak, 18284 huf házhozszállítással.

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#5414) drzozo


drzozo
senior tag

Sziasztok!

Gamer (nem kizárólag, ha van egyéb jobb alternatíva) fejhallgatóra lenne szükségem játékokra, "hosszútávú" zenehallgatásra és filmnézésre (mikrofon nem feltétel, de szívesen fogadok mikrofonos és nélküli javaslatot is).

Nem tudom milyen egyéb elvárások lehetnek még, tisztán és szépen szóljon, bass pedig legyen benne.

Külső mindegy, a lényeg, hogy az egész fülem benne legyen. Jelenleg ilyennel rendelkezem, ez kényelmes, plusz viszonylag jól is szigetel, viszont szerintem halk és kevésnek találom a basst. Én idióta ezt váltottam le a Pioneerrel, hát csalódás volt. Ez a Sennheiser majdnem 6 évig szolgált ki.

Keret: 15 ezer jó magyar forint (plusz mínusz pár ezer, ha lényegesebben jobb vétel a drágábbik, tehát nagyon max. 20, de a 15 felé konvergáljon inkább)

Kérlek titeket több típust linkeljetek, feltéve, hogy van ebben az árkategóriában, hogy tudjak válogatni.

Köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

(#5415) Tsebacsi válasza drzozo (#5414) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Én ezt mondanám így elsőre: Superlux 660E

Illetve mivel stereo fülest keresel elsősorban, és nem feltétel a microfon, a Milyen fejhallgatót vegyek? topicban is kérdezz, ott jobban képben vannak ezügyben :))

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#5416) Malanrion


Malanrion
tag

Sziasztok?

Corsair Vengeance 1500, vagy 2000? Melyik a jobb fejes, esetleg valakinek van tapasztalata? Milyen más termék jöhet szóba még ezen árkategórián belül?:)

Köszönöm!

(#5417) Tsebacsi válasza Malanrion (#5416) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Corsair teszteken rendre kiválóan szerepel, azt döntsd el hogy wireless kell (2000) vagy a tuti kábeles 1500. Én az 1500-at venném. Itt egy teszt az 1500-ról: Corsair

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#5418) cskamacska válasza Tsebacsi (#5417) üzenetére


cskamacska
addikt

"Corsair teszteken rendre kiválóan szerepel"

Mutass nekem egy gémerfüles tesztet, ahol földig alázzák a tesztelt cuccot. ;] Ezt most teljesen komolyan kérdem, mert én nem tudok ilyenről..

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#5419) Tsebacsi válasza cskamacska (#5418) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Most komolyan barátom, trollkodni jársz ide vagy segíteni? Van egy szép mondás: "Ha segíteni nem állsz meg, akkor egy kioktatásér se tedd."
Elolvasol egy tesztet, porig alázás nincs, mert aki ilyen tesztet ír, abban van erkölcsi tartás, ilyet normális ember hivatalosan ritkán tesz, tényleg csak akkor, ha az adott termék mondjuk ki, szar! Itt is, ahogy a legtöbb helyen, van pro és kontra, és márpedig ahol kevés a kontra, és sok a pro, ott ajánlott lesz a termék. Ráadásul a Tom's hardware-ról beszélünk nem egy mezei bangladesi oldalról, lehet adni a véleményükre.

Ámde ha te tudsz jobbat, kérlek, mondjad, vagy pedig lépjen életbe a fent említett mondás, köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#5420) jaffa 2843 válasza Tsebacsi (#5419) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ha jobban megfigyeled ez szubjektív teszt/konklúzió.
Aki eddig "mosógépet" hallgatott, annak jók a gamer fejhallgatók is. Egész addig amíg egy értelmes dac-fejes kombóval nem hozza össze a sors.

Egyébként igaz, hogy minden gémer szutykot indokolatlanul tömjéneznek, még akkor is, ha szar. (sajna a legtöbb ilyen)

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#5421) Malanrion válasza Tsebacsi (#5417) üzenetére


Malanrion
tag

Köszi szépen, már csak dönteni kell! Egyébként ezeket olvastam már, régebben is azt hiszem te linkelted be.

(#5420) jaffa 2843

Igen ami nekem volt/van az már tényleg szutyok, ( genius ) Teljesen szétment, a hangjáról inkább ne is beszéljünk.
Gondolkodtam hangkártya + fejes kombón, de a topikjában többször is rákérdeztem sikertelen válasszal, nem hiszem, hogy olyan hiper fülem van, de ha már szóba került kíváncsi lennék a te véleményedre, vagy ajánlatodra. Egyébként most a gépbe egy szintén genius 2.1-es rendszer van rákötve, de szükségem van egy fülesre, nem csak játékok miatt hanem normálisan néznék filmet és zenét is. 40k körül szánnék rá vagy a headsetre, vagy a kártya+füles kombóra.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#5422) jaffa 2843 válasza Malanrion (#5421) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Hangkártyának:
- ha kell a sok.1 a fejhallgatóba (dolby headphone), akkor Xonar D1, DX
- na nem, akkor Audiotrak Prodigy HD2 pl innen, vagy innen

A Prodigy-vel jobban járnál, igaz, nincs csecse Dolby HP, viszont profibb kártya, és egyszerre rá tudnád kötni a fejhallgatót és a hangfalat. Valamint cserélhetők a műveletierősítői és fejhallgatóerősítő is van benne, ami nagyon hasznos tud lenni.

Fejhallgatónak:
- Amennyiben mikrofonos kell, akkor Superlux HMD660E, és ezzek sajnos kb kifújt az értelmesebbje. (ebben az árszegmensben)
- mikrofon nélkülihez pedig nyugodtan kérj tanácsot a fejes topikban. Kérdés előtt mindenképp olvasd el az első hsz-t, és böngészd át az ajánlott fejhallgatók listáját.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#5423) Malanrion válasza jaffa 2843 (#5422) üzenetére


Malanrion
tag

köszönöm a válaszod, részletesebb infókért lehet, hogy még keresnélek, ilyenkor mindig el tudok bizonytalanodni:D

(#5424) jaffa 2843 válasza Malanrion (#5423) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Még annyit felejtettem ki, hogy a Prodigy HD2 az stereo, ami jelenleg nem túlzottan lényeges, tekintve, hogy egy stereo fejhallgatóhoz és stereo (2.1-es) hangfalhoz kell.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#5425) Tsebacsi válasza Malanrion (#5423) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ne vívódj sokat, mert sose fogsz döntésre jutni, mindig azt mérlegeld, mire kell az adott cucc, mennyire vagy igényes e-tekintetben, mennyit vagy hajlandó rááldozni, és mi jár kompromisszummal. Olyat ne vegyél, amit nem használsz ki, és olyat se, ami nem tetszik, vagy úgy érzed, rá vagy beszélve/kényszerítve, mert sose hagy majd nyugodni a tény.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#5426) Malanrion


Malanrion
tag

(#5424) jaffa 2843

Az kiesett akkor, mert 5.1-is lenne rákötve,

(#5425) Tsebacsi

igen tudom, így akarom venni, de árkategóráián belül gondolkodok.

köszönöm mind a kettőtöknek a segítéséget, de egyenlőre a Corsair-t veszem meg, ha pedig csudi fülem nem elégszik meg vele, akkor pedig, ha nagyon szükséges cserélem egy komolyabb hangkártya és már akkor valószínűleg 5.1-es rendszerre:)

(#5427) Butha007 válasza Malanrion (#5426) üzenetére


Butha007
csendes tag

Sziasztok !

Lenne egy kérdésem, remélem tudok benne segíteni. Akarok venni fejhallgatót 5.1-t . Ki is néztem már a lehetséges áldozatokat. A keretemből az alábbi fejhallgatók jönnek ki , szeretnék véleményeket kérni esetleg személyes tapasztalatokat:
SPEEDLINK MEDUSA NX 5.1 GAMING HEADSET - ebből néztem jackest és usb-t is , egyáltaán mi a különbség a 2 között ?
OZONE strato evo 5.1
KONIG HEADSET 18 TRUE 5.1
Zalman ZM-RS6F 5.1

Ezek lennének. Ja és elsősorban játékhoz kellenek de nem utolsó sorban zenéhez de nem vagyok egy kimondottan nagyon finnyás emberke zene terén.

Előre is köszönöm szépen válaszaitokat.
Üdv

Thunderdome is never die!

(#5428) Tsebacsi válasza Butha007 (#5427) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Helló!

Igyekszem mindenhez írni valamit:
- Zalmanom volt/van. Kb. 4-5 éve vettem, azóta még mindig működik, igaz már kicsit dobozhangja lett, és halkabb is, mint volt. A 3 jackkábele miatt kicsit szöszölni kell a beüzemeléssel, de amúgy nem rossz. Könnyű, hajlékonyabb füles, relatíve strapabíró is. De már régi darab, nem ajánlanám, csak akkor, ha nincs más, vagy valamiért a szerelmed :)
- A speedlink medusa egész tűrhetően szerepelt a teszteken, ár/értékben egy nem rossz füles.
-A König meg az Ozone eléggé noname kategória, nem nagyon találni róluk semmit. Az ozone kinézetre és típusra olyan, mint a Zalman, árban annyi, mint anno az volt újonnan, szóval szerintem ahhoz hasonlatos. Bár a 15k-s ár egy nem név fülesért szerintem sok.

Ilyen árban még esetleg a Genius Cavimanus jöhetne szóba. Vagy a Thermaltake fülese.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#5429) Lgaby91 válasza Butha007 (#5427) üzenetére


Lgaby91
csendes tag

Nekem volt mindegyik már amiket felsoroltál, de a zalmant találtam a legjobbnak , könnyű ,kényelmes,és játékhoz ennek találtam a legszebb hangzást igaz hogy nem mai darab de játékokban megállja a helyét.

(#5430) Butha007 válasza Lgaby91 (#5429) üzenetére


Butha007
csendes tag

szia

Igazából én medusa felé hajlanék de azt megtudnád nekem mondani hogy mi a különbség egy usb s és egy jack dugós medusa között ? ( az oké hogy az usb-t bárhova , bármikor betudom dugni ) de hangzásba vagy másba van különbség ?

Köszi válaszodat
üdv

[ Szerkesztve ]

Thunderdome is never die!

(#5431) Lgaby91 válasza Butha007 (#5430) üzenetére


Lgaby91
csendes tag

Nekem jack dugós volt így nem tudom megmondani az usb-s nek milyen lehet a hangzása ,elvileg abban beépített hangkártya van ,én ha vennék tuti olyat vennék ami jack dugós + hangkártya ez a beépített nem tudom mennyire lehet erős.
Jelen pillantban egy zalman 5.1 eset használok egy trust hangkártyával nekem bőven elég mindenre .

(#5432) Tsebacsi válasza Butha007 (#5430) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Az usb-s jobban szól a sima jacknél, ha az egy alaplapi hangkártyába van dugva, de tény, ha van a gépben egy komolyabb hangkártya, a jackes megoldás tűnik jobbnak. Az usb meg amint írtad, azért jó, mert akármibe dugod be, az ugyanúgy fog szólni.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#5433) Kal-El


Kal-El
senior tag

A SUPERLUX HD-660 és a SUPERLUX HMD-660E az ugyanaz?
Vagy csak a másodikhoz van mikrofon?

(#5434) GERIlla83 válasza Kal-El (#5433) üzenetére


GERIlla83
tag

A 660E jelü az headset.

Olyan hülye vagy, hogy ha te lennél Zorro "Y"-t rajzolnál a falra!

(#5435) Csongii


Csongii
csendes tag

Sziasztok lehet hogy rossz helyre írok de nézzétek el nekem :B Szeretnék vásárolni egy fejhallgatót utcai illetve edzésekre vásárolni.

Kikötéseim hogy: - Legyen vezeték nélküli
- A keretem maximum 15k
- Legyen stabil tartása mert nem lenne jó ha edzésen le esne

Előre is köszönöm :R

(#5436) jaffa 2843 válasza Csongii (#5435) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Nagyon másik topik.
Egyébként ilyet senki nem fog ajánlani, mert ebben a kategóriában nincs értelmes vezetéknélküli. (más kategóriában se nagyon)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#5437) Csongii válasza jaffa 2843 (#5436) üzenetére


Csongii
csendes tag

Köszönöm az átigazítást :D De azért nekem edzésre nem kell a legjobb 10 ért azért csak van valami féle.

(#5438) jaffa 2843 válasza Csongii (#5437) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Kétlem hogy használható lenne.
Milyen edzéshez kell?

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#5439) takessz válasza Lgaby91 (#5429) üzenetére


takessz
senior tag

Szia Ozone füllesekröl mia véleményed olvastam neked volt mind a 3. márka és akkor ozone is ezek szerint én egy Ozone Onda St-t néztem ki Ime a Füles Ozone Onda St szóval mi a félemény erröl menyire birja ki a le fel vételt pl vagy a szivacsos rész be miféle merevitö lapul várom a válaszod hátha jobban tudok dönteni hogy Thermaltake vagy Ozone..
Üdv Takesz!!!

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#5440) Tsebacsi válasza takessz (#5439) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Egy pindurit odafigyelhetnél a helyesírásra és a fogalmazásra, alig lehet érteni, mint akarsz velünk közölni :P

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#5441) Csongii válasza jaffa 2843 (#5438) üzenetére


Csongii
csendes tag

Edző terembe járok ide kellene leginkább.

(#5442) Lgaby91 válasza takessz (#5439) üzenetére


Lgaby91
csendes tag

Volt ilyenem ha csak pár hónapra kell nyugodtan vedd meg tovább nem fogja bírni nekem szó szerint ketté tört ,hangzásra nem nagy szám elég gyenge ,formára méretre dettó mint a Creative Fatal1ti de nekem az se vált be az is eltört. Ha ez a 2 füles van amiket néztél én a Thermaltaket ajánlanám igaz még nem volt ilyenem de 1 részt körbeveszi teljesen a füled és jókat hallottam róluk.

Tud valaki valamit arról gogy a Creative Sound Blaster tactic3d füleseinek a belseje tényleg Sennhisher?
Olvastam róla valahol de már nem találom azt a témát ahol ezt beszélik ,hogy elvileg a Sennhisher gyártja a Creative tactic3d füleseket.

[ Szerkesztve ]

(#5443) Tsebacsi válasza Lgaby91 (#5442) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nemtudom igaz-e. hangzásra jók, ráadásul 50mm-es mágnesek vannak bennük.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#5444) Lgaby91 válasza Tsebacsi (#5443) üzenetére


Lgaby91
csendes tag

Most egy ilyet néztem ki magamnak de sok mindent nem tudok róla esetleg ha valakinek van ilyen egy fül kagyló méretet mérhetne hogy teljesen befedi e az a karfiol fülemet :DD :DD

(#5445) Tsebacsi válasza Lgaby91 (#5444) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nekem van ilyen, igaz ma küldtem vissza garis cserére mert a microUSBje meghalt. Nem olyan eszméletlen nagy a rés, mint mondjuk a Therlmaltake-nál. De kényelmesnek kényelmes. Ha volt Zalmanod, annál egy picit szűkebb.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#5446) Lgaby91 válasza Tsebacsi (#5445) üzenetére


Lgaby91
csendes tag

Van most is zalmanom de abba is épphogy befér de fülcimpám abból is kilóg, most keresgélhetek újra valami más fülest , mindenképp usb-s kellene mert külön hangkártyára most nincsen pénzem valami nagy kagylójó kellene ami az egész fülem befedi + azért nem árt ha szépen szól ! :)

(#5447) Tsebacsi válasza Lgaby91 (#5446) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Sajna Zalmannál minden tekintetben szűkebb, jobban a fejedre simul, érzed, hogy fent van, nem akar leesni, a Zalman jóval könnyeb, szellősebb, leesősebb :)
Nagy kagylós még a Thermaltake eSports Shock One és szerintem a Corsair Vengeance 1500.
Tritton fülesek nagyok még, vagy a Genius cavimanus, de sajna előbbi marhadrága utóbbi meg kicsit olcsóbb.
Vagy még Siberia V2?

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#5448) Kal-El


Kal-El
senior tag

Erre a headsetre azt mondták, hogy dinamikus a mikrofonja ezért nem jó PC-hez.
Tudtok jó minőségű mikrofont, amit fel tudnék rakni a kábelre?
Vagy a SUPERLUX HMD-660E-hez hasonló headsetet, aminek jó mikrofonja van.

(#5449) aProPeti87 válasza Lgaby91 (#5446) üzenetére


aProPeti87
aktív tag

Én is nagy fülkagylójú fülest keresek eddig Logitech G35 tűnik a legjobbnak csak nem nagyon árul senki, bolti áron kicsit (nagyon) húzós. Én már megfogadtam, hogy csak olyan fülest veszek ami kezdetek óta gyárt hangszóró ,fejhallgatókat . Nekem is usb s kéne de nem tudok dűlőre jutni ,hogy mit válasszak ,már pont holnap rendeltem volna meg a fülest (Creative rage ) még jó hogy felnéztem ide ha a zalmantol kisebb akkor nekem az nem jó egyáltalán . Nagy fülkagyló + jó hangzás még mindig kereslek !:))

Isten lustának teremtett, én pedig nem akarom romba dönteni a terveit...

(#5450) Tsebacsi válasza aProPeti87 (#5449) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Te is lesd meg a Corsair Vengeance 1500-at szerintem. Szívesen megírnám mekkora a Rage átmérője, de sajnos a sors most nem csak velem, de veletek is kitolt picit :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.