Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5101) jaffa 2843 válasza QbHead (#5100) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Én meg szeretnék venni egy BMW-t, ami annyiba kerül, mint egy trabant. Ilyen nem létezik.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#5102) ricshard444 válasza QbHead (#5092) üzenetére


ricshard444
veterán

Használtan Roccat Kave,de azon van mikrofon,ennyiért nincs jobb használtan,szerintem.

Vannak dolgok...

(#5103) kristof123 válasza QbHead (#5100) üzenetére


kristof123
őstag

5.1-es fülesem nem volt még.

(#5104) SirAlo


SirAlo
aktív tag

Szerintetek hangminosegben egy XonarDG+ Siberia V2 jobb mint egy G35 ? elsonek a Siberia + xonart szerettem volna csak olvastam rola sok meghibasodast es a kabelje is gyenge , mig a G35rol csak jokat olvastam

(#5105) brekes válasza SirAlo (#5104) üzenetére


brekes
tag

Ne vegyél Siberia + xonar-t mert az nem jó (kettő is volt, mind a 2 elromlott) A másikról nem tudok sokat...

(#5106) SirAlo válasza brekes (#5105) üzenetére


SirAlo
aktív tag

Kosz a valaszt , akkor marad a G35, az ha el is romlik Logitecnel a support a csucs :)

(#5107) domesz


domesz
aktív tag

Sziasztok!

Van a piacon olcsón beszerezhető /akár új akár használt/ vezeték nélküli gamer fejhallgató? /2.0, 5.1 is jó/
G930 nekem már nagyon drága.

köszönöm
üdv.: D

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#5108) brekes válasza SirAlo (#5106) üzenetére


brekes
tag

Logitechnél nagyon jó support van, sokan mondták nekem, hogy gyorsak, és korrektek.

(#5109) SirAlo válasza brekes (#5108) üzenetére


SirAlo
aktív tag

Igen , nekem is csereltek mar ki cuccot es nem is akarhogy:) Egerem elromlott es megkertem a logitechet hogy nem-e valaszthatok egy masik tipusu egeret mert ez nem tetszik, es azonnal valaszthattam abba az arkategoriabol , kerdes nelkul kuldtek is hollandiabol:) meg be se kellett bizonyitsam hogy az enyem valoban elromlott (csak a szamlat kertek ).

(#5110) bubu333


bubu333
tag

Sziasztok!

Kaptam a páromtól egy 5.1-es fülest. Az lenne a kérdésem, hogy más is tapasztalta Call of Duty-nál (mw-t, black ops 2-t próbáltam) hogy azokhoz a hangokhoz, amik hátulról jönnek, azokhoz a játék nem társít mély hangot?

Pl. hátulról jön a heli és szól a magas hátulról de mély nélkül mint a szokol rádió, aztán mikor elhalad felettem és elém kerül (vagy én arra fordulok amerről jön), akkor szól a a magas elölről + a basszus is.

Köszi!

(#5111) frankoo válasza brekes (#5105) üzenetére


frankoo
csendes tag

A Xonarnak nincs semmi baja, azt megveheted és hozzá egy akármilyen jó minőségű fejest!

(#5112) leery


leery
csendes tag

Üdv. mindenkinek!
Valaki tud ajánlani egy jó, megbízható valamint nem drága(maximum 10.000Ft)5.1-es gamer haedset-et?
Olyan kéne, aminek a füles része nem kerek.

Előre is köszi :R

(#5113) QbHead válasza leery (#5112) üzenetére


QbHead
aktív tag

Erre én jaffa 2843 válaszát idézném és igaza is van #5100

[ Szerkesztve ]

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#5114) NateDogHUN válasza GoZoL (#5089) üzenetére


NateDogHUN
tag

A Thomannos rendelések topikba jelezd az igényedet, nekem is onnan lett!
Eszméletlen jó, Xonar-ral használom virtuális 7.1-ben az IL-2 Cliffs of Dover szimulátorhoz, de újabban zenét is rajta hallgatok... :)

http://www.natedog.hu

(#5115) jaffa 2843 válasza NateDogHUN (#5114) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Sajnos már nem szerepel a palettájukon.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#5116) SirAlo válasza frankoo (#5111) üzenetére


SirAlo
aktív tag

Mar megrendeltem a G35-ot , ebben biztos nem fogok csalodni (remelem:) )

(#5117) johnni33


johnni33
csendes tag

Hello
Vennek egy fulest PS3-hoz es tv-hez, ezert optika csatolost neztem:

Turtle Beach Ear Force DPX21
Tritton AX 720
SHARKOON X-Tatic S7

Errol az x-tatic-rol nem talaltom teszteket, ismeri valaki? Errol DPX21-rol azt olvastam hogy a hang jo, viszont silany minoseg.
Melyiket ajanlanatok?

Koszi

[ Szerkesztve ]

(#5118) SirAlo


SirAlo
aktív tag

Egy kerdesem lenne G35el kapcsolatban: terhangzas csak akkor van ha be van kapcsolva a Dolby? Egy magyar tesztben azt irtak hogy ha van valodi 5.1 vagy 7.1 hangja a jateknak vagy filmnek pl. akkor jobb kikapcsolni a Dolbyt mert amugy is felkonvertalja a valodi 5.1 hangot a sajat csatornaira a fules es ha Dolby be van kapcsolva tulerolteti a terhangzast, viszont a logitech kiskonyvebe amit adtak azt irja hogy ha nincs felkapcsolva a fulesen a dolby kapcsolo akkor stereot jatsz le a fules. Akkor most meik az igaz?:)

(#5119) bubu333 válasza SirAlo (#5118) üzenetére


bubu333
tag

Tekerd le a center front sub hangerőket és csak a rear legyen feltekerve. Ha szól belőle valami akkor az 5.1-be szól, ha nem akkor nem.

(#5120) SirAlo válasza bubu333 (#5119) üzenetére


SirAlo
aktív tag

Csak az a gond hogy en nem a gaming softwaret hasznalom hanem a regi drivert ahol nem lehet kulon allitni a csatornakat , vagy mashol is lehet ezeket allitani ? Esetleg este kiprobalom a gaming softwaret, sajnos mar nincs ra idom mert mennem kell:(

(#5121) bubu333 válasza SirAlo (#5120) üzenetére


bubu333
tag

Biztos van hangerő szabályzója a vezetéken nem?

(#5122) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali

Néztem fülest, Steelseries Siberia V2-t, ebay-en elég olcsón van, top rated seller-nél is igen olcsó, MO-i ár kevesebb mint a feléért kapható, szóval akkor ezek csak utánzatok vagy kint ennyivel olcsóbb?

(#5123) Gagulidus


Gagulidus
csendes tag

megérkezett a Thermaltake TT eSports SHOCK ONE 5.1 fejhallgatóm, és azt tudom tanácsolni annak aki iet akar venni, hogy NE TEGYE! egyszerűen bűn rossz, eddig egy 2k sztereó fejhalgatót használtam és még az is jobb volt, annyira erölteti az 5.1et hogy már sztereó fejhallgatónak is szar. bánok minden egyes forintot amit kiadtam rá :W

FIGYELEM! A termék nyomokban diót, mogyorót, mókust és annak természetes ellenségeit tartalmazhatja

(#5124) FuRiONight válasza Gagulidus (#5123) üzenetére


FuRiONight
őstag

Én is néztem ezt, hát akkor kihagyom. Javaslom, élj a pénzvisszafizetéssel. 14 napon belül vissza kell adniuk ha nem vagy megelégedve a termékkel.

(#5125) Gagulidus válasza FuRiONight (#5124) üzenetére


Gagulidus
csendes tag

hát nagyon úgy néz ki hogy úgy lesz. alszok rá kettőt aztán hétfőn majd visszaviszem. kár hogy csak levásárolni lehet majd ( szerintem ). :(((

FIGYELEM! A termék nyomokban diót, mogyorót, mókust és annak természetes ellenségeit tartalmazhatja

(#5126) hann válasza Gagulidus (#5125) üzenetére


hann
tag

Jobb mint a semmi, annál rosszabb nincs amikor olyat kell használnod ami szar. Én is így voltam a Sirus-sal :(
Szerencsére cserélték !

(#5127) Kecuhun válasza Gagulidus (#5123) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Én is így jártam a Roccat Kave fejhallgatóval. Olyan gagyi doboz hangja volt, hogy másnap már vitte is vissza a futár a boltba. A pénzt visszakaptam, igaz hogy kb. 3 hetet vártam rá.

(#5128) Peace


Peace
nagyúr

Sziasztok!

Van nekem egy microsoft Lifechat LX-3000-es fejhallgatóm, ami már bőven elmúlt 3 éves, és úgy néz ki, hogy valami végleg betett a jobb oldali hangszórónak, és a mélyeknél már rendesen zörög. A lényeg, hogy én imádom, és gondoltam vennék egy ugyanilyet, de lőtte megkérdezném, hogy van-e valami jobb javaslat? Az ára jelenleg 7 590 Ft. Ennél többet nem is szánnék rá. Szeretem, mert usb-s, egyszerű, hangerőszabályozó a vezetéken, könnyű műanyag, 8-10 óra elteltével sem zavaró. Az egyetlen negatívum, hogy a szutyok műbőr(???) bevonat a szivacsokon elkezdett lemálni róla 2 év után, de ezen kívül semmi.

(#5129) RichieTri


RichieTri
senior tag

Sziasztok!

Kinéztem pár fülest és a véleményetekre lennék kíváncsi.

Razer Barracuda
Creative Tactic 3D alpha
Steelseries 4H

vagy esetleg más,ami itthon beszerezhető?!persze ebben az árkategóriában..

köszi

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#5130) FuRiONight válasza RichieTri (#5129) üzenetére


FuRiONight
őstag

-1 Razer Barracuda

Hatalmas csalódás számomra, én gyorsan túl is adtam rajta!

(#5131) RichieTri válasza FuRiONight (#5130) üzenetére


RichieTri
senior tag

mi volt a gondod vele?

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#5132) FuRiONight válasza RichieTri (#5131) üzenetére


FuRiONight
őstag

Számomra kényelmetlen volt, Annyira h 2 után be is gyulladt a fülem, mély az nagyon gyenge benne. Razer csak egérbe jò, másban nem!

(#5133) RichieTri válasza FuRiONight (#5132) üzenetére


RichieTri
senior tag

ok.
köszi az info-t

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#5134) bubu333


bubu333
tag

Nem tudom szabad-e hirdetni itt, de ha nem akkor elnézést.

Az aláírásomban szereplő fejhallgató eladó!

(#5135) zsoika válasza amigo8519 (#5082) üzenetére


zsoika
addikt

Szia! Nekem ilyen van .. jó választás 10-20e Ftos kategóriában.
Mit szeretnél róla tudni?

(#5136) gregus021


gregus021
tag

Sziasztok! Ozone Strato Evo 5.1 fejesem van karácsony óta, és azóta probléma van a basszussal. A drivereket a weboldalról töltöttem le , de akárhogy állítom be az equalizert, elég gyenge a basszus. Tudnátok tippeket adni, milyen beállítás a legjobb. Most 6 channelen használom, de ha átállítom 2 channelre akkor sem lesz sokkal jobb.
Előre is köszi!

(#5137) zsoika válasza gregus021 (#5136) üzenetére


zsoika
addikt

Szia!
Az analog kimenet :6 hangszóró mellett van a speciális beállítások fül, ott lehet a basszuserősítést rátenni vagy lehet hogy a "középső/basszus kimenet cseréje" kockából vedd ki a pipát!

(#5138) skatebab


skatebab
tag

sziasztok tudnátok mondani lehetőleg egy Geniust kössze szépen előre is
-játéknál,filmnézésnél,webcamozásnál használnám
-mondjuk 5ezer ft
-a lényeg hogy nagyon kényelmes legyen akár több óra használat után is

Fontos! a laptopomon csak egy jack dugó bemenet van a fejhallgató és mikrofonnak is valami kombinált dolog?! szóval vagy ilyen egybe jack-es kellene vagy nem tudom van e jack dugó elosztó e "problémára".
a lényeg hogy kényelmes legyen,ne nyomja a fülem többi számomra annyira nem lényeges ezért is alacsony az ár amit írtam :D

[ Szerkesztve ]

Igyunk barátaim yo-ho!

(#5139) mariomahmoud


mariomahmoud
tag

Sziasztok,

Tud valaki egy jó fülest javasolni, ami vezetéknélküli, van mikrofonja, akumlátoros, amit a dokkolója tölt...???

Üdv. Mario

(#5140) skatebab válasza skatebab (#5138) üzenetére


skatebab
tag

persze mikrofonos kellene ,lehet akár usb-s is de ahogy láttam nem sok van a geniusnál

Igyunk barátaim yo-ho!

(#5141) emiki6


emiki6
veterán

Figyelem!

Aki Steelseries siberia v2- t akar venni, csk akkor vegyen Usb-set, ha max 2000 ft tal srágább, mint a normàl!
Lehet kapni 2500 Forintért olyan hangkártyát , ami hozzá járna.
Itt

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#5142) Tirexi


Tirexi
addikt

Csé all.

Én is szeretnék végre egy jó fülest venni mert a mostani Asus Vulcan ANC-ban csalódtam főleg mikrofon téren.
A ROG név már nem jelent semmit úgy látszik.

Ezeket nézegettem:
Logitech G35
Razer Megalodon
Razer Tiamat 7.1
Senheiser 333D
Saitek AX PRO Dolby 5.1
TRITTON PRO+ 5.1
Steelseries Siberia V2

A kitételem az lenne, hogy legyen USB-s de lehessen használni 3.5-ös jack dugóval is.
Teljes fület takarjon be és ha lehet több hangszórós legyen. (igazi térhangzás kell nem virtuális)

Az ára az 35-55k-ig terjedjen maximum.

Szal ki melyiket illetve ha nem a listából akkor milyet ajánl?

Előre is THX! :R

(ez a 3. topic amiben járok XD )

(#5143) Tonti


Tonti
tag

Sziasztok!

Szerintetek a Razer Blackshark vagy a Logitech G35 a jobb?

Telefonon lehet a leggyorsabban elérni! A számom az adatlapomon megtalálod.

(#5144) alvarezlopez válasza Tirexi (#5142) üzenetére


alvarezlopez
tag

Razer egyszer volt a fejemen, elég is volt belőle. Mondjuk az csak egy mezei fejhallgató volt, lehet hogy ezekben az 5.1 -es modelleket jobban összerakják.
Ha a listáról választanom kéne, akkor a Sennheiser lenne. Többször volt tőlük fülesem, azokkal mind elégedett voltam. No meg egyszer volt szerencsém egy studiofejeshez is, nagyon pöpec hangja volt.
Szóval én a konkrét modellekkel kapcsolatban semmit nem tudok mondani, csak ennyit amit fentebb írtam :)

(#5145) RichieTri válasza Tirexi (#5142) üzenetére


RichieTri
senior tag

kb. két hete vettem egy siberia v2-t
én is 5.1-t akartam.
voltam sok helyen,sok fülest meghallgattam.végül steelseries lett.
volt a fejemen logitech,razer(nem egy példány),roccat kave,steelseries(több példány)
siberiaból van usb-s és sima (jack) is.
a hangja (szerintem) veri azokat a füleseket amik a fejemen voltak.
A hangképe kiegyensúlyozott-neutrális. Ha jó hangkártyád van akkor simán hallod benne a körülötted lévő dolgokat.
a másik amin gondolkoztam a senheiser pc320. ez sem 5.1 mint a siberia, de a hangja van olyan szép...
mondjuk ha van 50ezred veszel 25-ért egy siberiat a többiért meg egy xonar DX-t és lesz@pod magad olyan hangja lesz.

[ Szerkesztve ]

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#5146) Tonti válasza RichieTri (#5145) üzenetére


Tonti
tag

Tirinek jó hangkártyája van

Telefonon lehet a leggyorsabban elérni! A számom az adatlapomon megtalálod.

(#5147) Tonti


Tonti
tag

Sziasztok!
Szerintetek milyen headsetet vegyek?
20-35k ig gondolkodtam.
Előre is kössz.

Telefonon lehet a leggyorsabban elérni! A számom az adatlapomon megtalálod.

(#5148) MarcZ válasza Tirexi (#5142) üzenetére


MarcZ
senior tag

Nem tudom miért kell USB-s, mikor a hangkártyád 25x jobb akármelyik USB-s társnál. Mellesleg Superlux HMD660E, vagy Sennheiser PC350.

A man's got to do what a man's got to do.

(#5149) emiki6 válasza Tonti (#5147) üzenetére


emiki6
veterán

Szerintem SS Siberia V2-t csak ne USB-set, lásd: #5141

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#5150) GoZoL válasza MarcZ (#5148) üzenetére


GoZoL
senior tag

Láttam sokat ajánlgatod a Superlux HMD660E de sajnos sehol nem lehet kapni. Alternatíva a Sennheiser PC350 lehet vagy inkább próbáljak meg superlux-ot előkaparni valahonnan? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.