Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) Malanrion


Malanrion
tag

Aki gondolkodik a Corsair Vengeance 1500-on, nyugodtan ruházzon be egyre, a napokban vettem egyet saját felhasználásra, játékokra, filmre és zenére, az én fülemnek mindenhol megállja a helyét! :)
A drivert a corsair honalpjáról kell leszedni, és akkor települ fel, ha csatlakoztatod a fejest.
Beállítási lehetőségei között szerepel a 7.1, dolby, stereo, előre beállított stílusok (zene, MMO gaming, FPS gaming, film...) Külön állítható a mikrofon is.. lehet szabályozni, hogy szoba, stúdió, vagy csarnokhoz mérten szeretnéd hallani a dolgokat, szépen szól benne minden, utána visszatérve a hangfalra szinte idegesítő a hangja. 22k-ért sikerült hozzájutnom, sajnos pont felment az euro miatt, de ez van. Nekem így is megérte. Köszönöm a segítséget a topikba!:) :R

(#5602) Tsebacsi válasza Malanrion (#5601) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Na örülök, hogy sikerült választani, ráadásul olyat, amivel meg is vagy elégedve :DD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#5603) RONEX válasza sultansmith (#5582) üzenetére


RONEX
csendes tag

Azóta én is körül néztem, lehet tényleg csak valami mikrofont fogok venni.
Most egy Zalman csíptetős mikrofont találtam.

Köszi választ!

(#5604) Tsebacsi válasza RONEX (#5603) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Az jó, a legtöbb helyen azt ajánlják!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#5605) sultansmith válasza RONEX (#5603) üzenetére


sultansmith
senior tag

linket arról a mikrofonról ide is!

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#5606) vis.p


vis.p
aktív tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.
Soha nem volt fülesem, mindig hangfalakat használtam.
A kérdésem az lenne, hogy helyestesíthet-e (visszaadja-e ugyan azt az élményt) egy komoly hangfal szettet egy fejhallgató?
Csak filmnézésre használnám.
Ezt a fülest néztem ki.
Nagyon köszönöm a segítséget. :R :R :R

(#5607) RONEX válasza sultansmith (#5605) üzenetére


RONEX
csendes tag

(#5608) Tsebacsi válasza vis.p (#5606) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szia!

Ilyen magasságokban itt már félek nem tudunk mondani semmi okosat. Ami tény, egy fülhallgató nem fogja visszaadni azt az élményt, amint egy 5.1/7.1 szett tud adni, csak közelítőleg. Ahogy látom, ez egy központi egységgel megálldott wireless füles. A komolyabb zenehallgatók már itt húzzák a szájukat, kevesen esküsznek erre, csak akkor, ha muszáj. A fülhallgató ha jól láttam stereo, és a központi egységben van a hangchip, ami megcsinálja a térhangzást, stb.
Azt mondanám, a Milyen fejhallgatót vegyek topicban és egy Házimozis topicban is kérdezz. Én sajnos ehhez nem értek :N

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#5609) vis.p válasza Tsebacsi (#5608) üzenetére


vis.p
aktív tag

Értem. Köszönöm. :R :R :R

(#5610) LuckyLuki


LuckyLuki
csendes tag

Corsair Vengeance 1500-ról mik a vélemény? Jó a füles? Mikrofonja? Mivel usb-n megy nincs háttérzaja????
Vagy milyen fülest ajánlanátok???25 ezer forint-ig... Meg hangkártya érdekelne engem azt is milyet?

Fő a korrekt gyors üzleti lebonyolítás..

(#5611) GERIlla83 válasza LuckyLuki (#5610) üzenetére


GERIlla83
tag

Egy kicst kellene vissza olvasni.[link]

Olyan hülye vagy, hogy ha te lennél Zorro "Y"-t rajzolnál a falra!

(#5612) MarcZ válasza LuckyLuki (#5610) üzenetére


MarcZ
senior tag

Superlux HMD660E + Xonar DX = cirka 25k és van egy olyan kombód, ami sokkal jobb, mint a Corsair.

A man's got to do what a man's got to do.

(#5613) GoZoL válasza MarcZ (#5612) üzenetére


GoZoL
senior tag

Nekem egy xonar d1-el fog menni, már nagyon várom de még nem kaptam meg, a héten ígérték. Sokáig tart a beszerzése!

(#5614) Tsebacsi válasza LuckyLuki (#5610) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Vagy maga a Corsair hangkártya nélkül, mert usb-s és van benne hangkártya, vagy az említett hangkártya+superlux füles. De hogy sokkal jobb lenne-e az utóbbi, hááát :N

Superluxost akkor vennék, ha zene tekintetében is fontos a jó hangzás, ha az annyira nem, és inkább a játéra vagy a térhangzásra mész, a Corsai vagy egyéb játékra készített fülesek lehet jobbak.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#5615) anytime


anytime
őstag

Sziasztok!

Új vagyok a témában, nézzétek el nekem. Le se merem írni, hogy miről szeretnék váltani:)

~ 30k-m lenne egy:

- vezeték nélküli
- mikrofonos
- gamer (é skype; voip alkalmazásokra egyaránt használható) fejhallgatóra.

Tudnátok 1-2 típust ajánlani a számomra?

Nem vagyok vájt fülű, de szeretem a játékon belüli kiváló hangzást, zenehallgatás nem igazán játszik. A munkám miatt a vezetéknélküliség nagyon fontos, mivel az irodámban rohangálok két három asztal között, kábel OFF.

Tudom, hogy a jó hangzás és gamer világ üti a vezeték nélküli technológiát, de hátha lehetne valami középutat találni.

Előre is köszi!
A

(#5616) MarcZ válasza Tsebacsi (#5614) üzenetére


MarcZ
senior tag

No, de ilyenkor kérdem én. A játékokban nem hangok vannak? Ha egy fejes zenére jó, azaz hibátlanul kezeli mind a basszust, a közepet és a felsőt, akkor játékban is kitűnően megállja a helyét, meg minden másban is, hiszen minden hangokból épül fel.

A man's got to do what a man's got to do.

(#5617) Tsebacsi válasza anytime (#5615) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szia!

3-4 füles van ebben az árban, ami neked jó lehet. Mivel gamer fülesek, van mindegyiken mikrofon is, így a skype alapdolog ;)

20k körül van a Creative Tactic3D Rage Wireless. Nem rossz füles, de hosszabb használat esetén kicsit kényelmetlenné válhat, ha nagyobb a füled, persze ez szubjektív. Hangzásban nagyon jó, 50mm-es mágnes van a hangszóróban, ami garantálja, hogy tisztán és szépen szóljon mind a mély, mind a magas. Nekem ilyen van csak kábelesben, meg még 1-2 embernek, és mind meg vagyunk vele elégedve.

Picit többért van tactic3D Wrath is, én ezt kihagynám, mert tudásban valószínű ugyanaz, mint az előző, nem éri meg a plusz 30 aurós felárat.

Sajnos az árban nincs is már más ajánlott, esetleg még a Logitech H800. Bár ez szerintem az előbbinél gyengébb.

Vagy a Platronic Audio 995.

MarcZ: Miért kötök ki mindig nálad... :((( Ha minden ilyen egyszerű lenne... Kezdj el olvasgatni ilyen irányban cikkeket, lehet meg fogsz lepődni. Minden füles más dinamikára lett csinálva, egy zene füles nem hiszem, hogy alkalmas filmekre vagy játékra, mert másképp adja ki a hangokat. Ha nem hiszed, kérdezgess a Milyen fejhallgatót topicban, ott van pár igen hozzáértő aki elmagyarázza neked!

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#5618) anytime válasza Tsebacsi (#5617) üzenetére


anytime
őstag

Szia!

Nagyon köszönöm a választ!

Tehát az, hogy vezeték nélküli és gamer fejhallgató - megfér egymással? Tudom, az igazi a vezetékes, de ha egyszer nem tudok mit kezdeni a vezetékkel:)

Ha a fejlesztésre szánt összeget megemelném max (TÉNYLEG) 50k-ig, akkor mi az, ami még beleférhet 5.1 vagy 7.1. oldalról és Általad / Általatok kipróbált és nyugodt szívvel ajánlható?

Esetleg mely gyártók honlapját lenne érdemes átolvasgatnom?

Köszi,
A

:R :R :R

(#5619) MarcZ válasza Tsebacsi (#5617) üzenetére


MarcZ
senior tag

Pedig hidd el, hogy ilyen egyszerű. Mindegyikben hangok vannak.

A man's got to do what a man's got to do.

(#5620) Tsebacsi válasza anytime (#5618) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szia!

A dolog végülis megférhet, mert ugye extrább igények mindig vannak :) Sajnos az 50k már nekünk magas, elég kevesen adnak ki ennyi pénzt fülhallgatóra, így csak tesztekből lehet megtudni dolgokat, saját tapasztalat már nincs :( Jó ötletnek tartom én is, hogy nézz utána a neten a javasoltaknak, biztos van róluk teszt vagy plusz infó.

Ajánlásnak még mindig benthagynám a Creative Rage Wirelesst, mert ár/értékben kiváló füles.
Dehamár meg van emelve a plafon, bejön a képbe más is:

Tritton AX 720 Komoly kis darab, de a hangzását sajnos nem ismerjük annyira :(

Amit személyesen ajánlanék még az a Corsair Vengeance 2000 Ugyanaz, mint az 1500, csak wireless. Az 1500 egy kiváló füles, többeknek is nagyon bejött.

És még épp beleférhet a Logitech G930 De ez már annyiba kerüll, hogy hjaj. Gondolom a G35 bele van benne, amiről felemásak a vélemények, van akinek nagyon tetszik, és van aki szinte eldobja magától. Szubjektív ugye :P

Én ennyit tudok hozzátenni :C

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#5621) anytime válasza Tsebacsi (#5620) üzenetére


anytime
őstag

Nagyon szépen köszönöm!
Akkor elindítom ezt a projektet!
Apropó, van olyan / tudsz üzletet, ahol fel lehet ezek nagy többségét próbálni? A fej- és fülméret azért nagymértékben meghatározza a komfortérzetet:)
Köszi,
A

(#5622) Tsebacsi válasza anytime (#5621) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Mivel drága darabok, nem nagyon van belőlük próbadarab. :( Budapesten a pixel.hu szokott nagyobb mennyiségű fülhallgatót tartani, 1-2 kipróbálható is, de érdemes telefonon érdeklődni, meg nekik sincs minden raktáron.

Alternatíva még a vásárlástól elállás, ami ugye 8 nap a kézhezvételtől számítva. Jobb ötletem sajnos nincs.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#5623) LuckyLuki


LuckyLuki
csendes tag

Köszönöm a válaszodat :)

Fő a korrekt gyors üzleti lebonyolítás..

(#5624) anytime válasza Tsebacsi (#5622) üzenetére


anytime
őstag

Igen a 8 napos az valóban igaz, valszeg nem is marad más hátra!
Köszönöm!

(#5625) kingpython válasza anytime (#5624) üzenetére


kingpython
aktív tag

Sziasztok!

Ha valaki vett már Razer Tiamat 7.1-es fejhallgatót legyen, kedves ossza meg a véleményét tapasztalatát a fülesről! Csak mert szeretnék ilyet venni, de jó lenne egy valós vélemény, mert az 50k tényleg elég sok.

[ Szerkesztve ]

ASUS ZenFone 2 ZE551ML 4/32GB WW

(#5626) Malanrion válasza kingpython (#5625) üzenetére


Malanrion
tag

nem biztos, hogy annyival jobb is mint amennyivel drágább, oké hogy razer, de én nekem vannak velük szempontjából felvetéseim, hiába "gamer" lehet egy olcsóbb változattal jobban kijönnél, de ez az én véleményem.

(#5627) kingpython válasza Malanrion (#5626) üzenetére


kingpython
aktív tag

Az oké de csak ebbe van 10 hangszóró
másikakba még nem láttam. Virtuálist meg nem akarok

[ Szerkesztve ]

ASUS ZenFone 2 ZE551ML 4/32GB WW

(#5628) drzozo válasza kingpython (#5625) üzenetére


drzozo
senior tag

Tesztek alapján egyedül csak a mikrofonját húzzák le, mert egy vacak, van róla youtube videó is, ahogyan azzal veszi fel a hangot, majd bedug egy másik mikrofont. Tényleg óriási a különbség és sajna mikrofon tekintetében nem a Tiamat javára. Hangzásra biztos, hogy nagyon jó. Viszont kell hozzá hangkártya, tehát értelemszerűen laptopról nem fogod tudni használni.

(#5629) kingpython válasza drzozo (#5628) üzenetére


kingpython
aktív tag

Igen olvastam ezeket a teszteket. Az érdekes az, hogy a Tiamat 2.2 nek a mikrofonját viszont dicsérik, hogy jó, na, most én ennek utána néztem és mind a kettőben ugyan az a mikrofon van szóval nem értem ezt. Láttam egy orosz videót ott csak a mikrofont tesztelte a srác és azt mondta semmi gond vele. Skype-n és TS-en tökéletes azt írták mondták. laptopom nincs, PC-hez akarom venni.

[ Szerkesztve ]

ASUS ZenFone 2 ZE551ML 4/32GB WW

(#5630) drzozo válasza kingpython (#5629) üzenetére


drzozo
senior tag

Igen, némelyik tesztben viszont tényleg azt írják, hogy tökéletesen működik a mikrofon. Nem értem. Ha most lenne felesleges 50 ezerem, tuti ezt venném, habozás nélkül, nem érdekelne, még ha nem annyira jó is a mikrofon... Természetesen ezt ne hirdesd a sima fejhallgatós topicban, mert el leszel küldve melegebb éghajlatra. :)) Elképzelhető, hogy egy profi 7.1-es hangkártya megoldaná a mikrofon hibát, bár kétlem, hogy ez lenne a probléma gyökere.

[ Szerkesztve ]

(#5631) Tsebacsi válasza drzozo (#5630) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Mint a sicc :DDD Ott nagyon "felvilágosultak" a tagok, bár ahogy látom, sikerült egy kis gubancot okoznom egy kérdéssel :D

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#5632) drzozo válasza Tsebacsi (#5631) üzenetére


drzozo
senior tag

Nem voltam online egy napig, és máris 76 új hozzászólást várt ott. :DDD Viszont érdemben nem kaptál választ, csak annyit, hogy "a hang az hang"!

[ Szerkesztve ]

(#5633) Tsebacsi válasza drzozo (#5632) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Én jókat derülök az egészen :DDD És valóban, csak el lettem küldve egy De-vel meg egyéb konkrétumokat nélkülöző kommentekkel :D Nembaj, ha majd egyszer high-end fülesre vágyok, megkérdezem őket, minden más esetben ott a MasterCard :))

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#5634) MarcZ válasza Tsebacsi (#5633) üzenetére


MarcZ
senior tag

Legjobb példa, hogy megmagyarázzam: PC 350 és Beyerdynamic MMX-300. Géjming(tm) feliratosok között a legszebben szólnak, de vajon miért? Hát azért, mert a PC 350-ben gyanaz a driver van, mint a "zenére gyártott" HD 555-ben, HD 558-ban, 595-ben, 598-ban, és még a PC 360-ban is. Egy és ugyanaz, max. a kialakításuk miatt lehet mindegyiknek más egy csöppet a hangzása. MMX-300-ra térve. Az meg a DT 770 driverét használja, amit szintén "zenére készítettek."

A man's got to do what a man's got to do.

(#5635) drzozo válasza MarcZ (#5634) üzenetére


drzozo
senior tag

Vajon miért? Mert az egyik 90 ezer forint, a másik pedig alsó hangon 50 ezer.

(#5636) MarcZ válasza drzozo (#5635) üzenetére


MarcZ
senior tag

Itt most arról van szó, hogy mennyire is parasztvakítás ez a "Gaming" szó, PC 350-ért nagyon sok az 50k főleg úgy, hogy moddolni kell, hogy olyan hangja legyen, mint pl. a HD 598-nak, mert úgy elrontották a design-t belülről. Ennek ellenére nem rossz fejes, LAN-ra tökéletes.

A man's got to do what a man's got to do.

(#5637) drzozo válasza MarcZ (#5636) üzenetére


drzozo
senior tag

Jó, de szerintem a vita a true 5.1/7.1 fesejek vs. prof. stereo fejesek között pattant ki. Mindenki felfogta, hogy egy gamer fejes, nem fog úgy szólni, mint egy olyan fejes, amint nyilván kizárólag zenére "terveztek és fejlesztettek". Viszont a legtöbb teszt alapján a térhangzást (vannak cáfolatok) inkább az előbbiek produkálják szebben. Tehát, aki elsősorban játékra vesz fejest, az az előbbit fogja venni, ami nem feltétlenül jelenti azt, hogy a második szar (ellenben, ahogy ti állítjátok az ellenkezőjét). Szerintem messze nem igaz az, hogy egy Tiamat-tól (úgy, hogy ráadásul ki sem próbáltátok), jobb lenne egy belépő stereo Superlux.

[ Szerkesztve ]

(#5638) kingpython válasza drzozo (#5637) üzenetére


kingpython
aktív tag

Egy jó füles, ami csak zenére van ott is igen magasan vannak az árak, ha igazán jó minőséget akar valaki. Én biztos vagyok benne hogy pl. a Tiamat 7.1-es mivel valójában is 10 db hangszóró van benne és tudja is a 7.1-et nem csak virtuálisan, mint a legtöbb, biztos nagyon nagy élményt tud nyújtani filmek és játékok terén, de tuti hogy zenére is jó, viszont nyilván aki csak zenére szeretne fülest az nem ilyen Gamer fülest fog választani. Ha majd sikerül megvennem, ami még lehet, hogy 1-2 hónap :) én majd írok róla egy kis tesztet.

ASUS ZenFone 2 ZE551ML 4/32GB WW

(#5639) aProPeti87


aProPeti87
aktív tag

Ma megjött a fejesem... először nagyon megvoltam ijedve elég fura hangja volt ,de ahogy feltelepült a drivere tökéletes lett a hangzása ,tényleg van tér ! Sztereó fejeshez képest ég és föld tényleg hallom hogy hátulról jönnek a hangok pedig csak 2 hangszóró van ebbe is benne , basszus kegyetlen jó ,zenét is nagyon jó vele hallgatni, nagyon megvagyok vele elégedve örülök hogy erre esett a választásom és nem mást választottam :D
Mérete meg akkora hogy pont körbe veszi a fülemet mintha rám szabták volna , nagyon kényelmes egész nap rajtam volt. Aki ezen a fejhallgatón gondolkodik az ne habozzon 17e simán meg ér ,elég finnyás vagyok hang téren és ez számomra megállja a helyét ! :)
Ha pontoznom kéne mondjuk 9/10 et adnék .Csakis a kábel hossza és merevsége miatt nem kapott 10 pontot :D




[ Szerkesztve ]

Isten lustának teremtett, én pedig nem akarom romba dönteni a terveit...

(#5640) Tsebacsi válasza aProPeti87 (#5639) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

:C

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#5641) anytime válasza aProPeti87 (#5639) üzenetére


anytime
őstag

Grat es jo szorakozast!
Koszi a beszamolot a vezetek nelkuli tarsa fent van a listan.

(#5642) johnny63


johnny63
tag

Hali!

Van 1 SONY MDR-RF810RK wifi fejhallgatóm, amitől 2-3 óra után elkezd fájni a fülem, mert kicsit erősen tart és nem teljesen a fülemre van kiatlálva (persze nem sok embernek van olyan apró füle ami kényelmesen elférne benne). A lényeg, hogy ezt el akarom adni és 2 fejhallgató között vacilálok. SteelSeries Siberia V2 (hozzá kell tennem nem az USB virtual dolby verzió) [link], vagy a másik a Sennheiser PC 330 [link].
Árban lényegében ugyan annyi, de ti melyiket vennétek és miért?
Előre is köszi a válaszokat! :))

(#5643) drzozo válasza johnny63 (#5642) üzenetére


drzozo
senior tag

Nagyon dizájnos a linkelt rózsaszín Siberia! :)) Engem a régi Siberia mindig is érdekelt, kíváncsi lennék, hogy milyen lehet a új, V2 változata, bár ennyi pénzért már inkább nem venném meg, max. csak kipróbálnám. A kettő közül inkább a Sennheiser szerintem. De ha lehet ajánlani még egyet, akkor esetleg itt van ez is.

[ Szerkesztve ]

(#5644) Tsebacsi válasza johnny63 (#5642) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szia!

Hát ez nagy váltás, a Sony egy sima mikrofon nélküli fejhallgató, míg a Siberia és a Pc330 meg gamer fülesek. Az elődből kiindulva neked szerintem a Sennheiser lenne a jobb választás. A Siberia inkább játékra való, zenére szerintem annyira nem, bár eléggé kényelmes fülesnek tartják.
Bár azt nem írtad le, mire használod és mihez fogod csatlakoztatni.

Szóval így elsőre Sennheiser. :U

zoltankakuk: :DDD Az nekem is szemet szúrt elsőre, de bízom az úriember természetes nemi identitásában :P

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#5645) drzozo válasza johnny63 (#5642) üzenetére


drzozo
senior tag

Most látom csak, visszatérve a kényelemre. A mostani Sony-d kép alapján, a füleden illeszkedik, tehát a párnája nem öleli körbe a füled. Az általad linkelt Sennheiser szintén ugyanilyen kialakítás (on-the-ear). A Siberia viszont "körbeöleli" az egész füled (around-the-ear). Tehát ebből kiindulva elképzelhető, hogy hosszútávon ugyanúgy fog fájni a füled a Sennheiserrel, mint a Sony-dal.

A régi Sennheiserem (HD 465) szintén az előbbi típusú volt, én is gyűlöltem hosszabban hordani, mert nyomta a fülem, öröm és felüdülés volt tőle megszabadulni.

Tehát a Siberia kényelem szempontjából tuti, hogy jobb választás, hangzás tekintetében, pedig valószínűleg a Sennheiser jobb.

Ajánlanám figyelmedbe ezt a hozzászólást. Ha csak zenére használnád, van egy másik topic is, ott tudnak ajánlani esetleg más, zenére alkalmasabb típust. Itt inkább csak "gamer" jellegűeket tudunk mutatni.

Viszont a mostani Sonyd wireless-es, te pedig két vezetékes fejest linkeltél. Az nem lesz probléma, hogy nem tudsz benne majd közlekedni?

Tsebacsi: Utcára én sem venném fel, otthonra pedig tökmindegy. :D Jó, persze... Egyértelmű, hogy a fehéret venném én is. :P

[ Szerkesztve ]

(#5646) Tsebacsi válasza drzozo (#5645) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Otthonra mind1? És ha jönnek a vendégek? Landol a fiókban :P Akkor már inkább az unisex fehér :D

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#5647) johnny63 válasza Tsebacsi (#5644) üzenetére


johnny63
tag

Tsebacs: Igen anno a Sony-t azért vettem, mert úgy voltam vele biztos kényelmes és bárhol tudok zenét hallgatni, de azóta panelba költöztem túlzottan nem távolodok el a géptől és sokszor játékra használom már, mert a csajomat idegesíti, amikor itt lövöldözök, meg robbantgatok :) Illetve azért néztem ki olyat amihez van mikrofon, mert multizáshoz sokszor jól jönne a headset, mint 1 ruhára csatlakoztatható kis mikrofon. :))

zoltankakuk: azért filóztam ezen a Sennheiser fejhallgatón, mert hogy ugye azt írták az oldalukon, hogy hosszú távon kényelmes idézem: Super fit – XL ear pads and a cushioned headband keep you
going, however long you play
Egyébként itt az adatlap ezen olvastam: [link]
Persze lehet benne van is, hogy minden cég isteníti a termékét :)
Ez a Corsair Vengeance 1500 is elég jól néz ki és a kialakítása is tetszik, most elgondolkodtam rajta. :)

(#5648) drzozo válasza johnny63 (#5647) üzenetére


drzozo
senior tag

Ez szerintem fülmérettől függ. Én soha többé nem vennék olyat, ami nem fogja körbe a fülemet. Egyrészt az a kényelmesebb, másrészt jóval jobban is szigetel, tehát barátnőd nem fogja annyira hallani a hangokat. Neked kell eldönteni, hogy mi a fontosabb, a kényelem, vagy hogy picivel szebben szóljon. Ha esetleg budapesti vagy, akár ki is próbálhatod valahol ezeket, bár arra vigyázz, hogy lehet rövidtávon kényelmesnek tűnik majd elsőre, mert még friss, de hosszútávon már csalóka lehet. Én inkább a Vengeance 1500-t választanám, ráadásul ha jól láttam, pár ezressel olcsóbb is (ha kiszállítással rendeled, megspórolod annak a költségét). Viszont az tuti, hogy ezek közül a fejesek közül, bármelyik jobban fog szólni a mostani Sony-dtól. Tehát, ha annak a hangzásával elégedett voltál, bármelyikével elégedett leszel.

(#5649) Tsebacsi válasza johnny63 (#5647) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nincs mit hozzáfűznöm, zoltankakuk mindent elmondott :C
+1 a Corsair-re! :K

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#5650) johnny63


johnny63
tag

Köszönöm mindkettőtöknek a segítséget! Rábeszéltetek a Corsair-re, így képek és infók alapján tényleg jobbnak tűnik és Malanrion is isteníti! :))

Köszi még egyszer! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.