Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25201) Krissal válasza McReay (#25200) üzenetére


Krissal
tag

Hello,

Mesélj milyen, ránéztem és dobbant a szívem :)

(#25202) McReay válasza Krissal (#25201) üzenetére


McReay
aktív tag

Még csak ismerkedünk, de Playstation 4 kontrollerre csatlakoztatva (Red dead redemption 2) érezhető a virtual surround, ami számomra még élvezetesebbé teszi a játék élményt. A Samsung HW-Q60R soundbart körökkel veri :DDD

Ugyanígy playstation 4-en Plex, megnéztem egy filmet (direkt olyat, amit már korábban láttam, Jack Reacher) és olyan hangokat hallottam, amiket korábban még nem.

Telefonról zene hallgatásra is jó hangzással bír, bár szerintem kicsit sok a basszus. Nyilván ha az adapterrel USB-n keresztül lenne használva, jobban testre lehetne szabni illetve nem erre találták ki elsődlegesen.

Teams, konferencia beszélgetés, a mikrofon tisztaságát dicsérték, de csak akkor hallottak rendeswe, ha a flexibilis mikrofont a szám elé hajtogattam.

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#25203) Krissal válasza McReay (#25202) üzenetére


Krissal
tag

Elvesztem, én is megrendeltem, igaz már 22.990.-, de ezért is best buynak tűnik :) Köszi!

(#25204) Andrew801


Andrew801
tag

Sziasztok!
Végigolvastam a hozzászólásokat. Creative Aurvana Live van nekem, alaplapi hangkártya.
Szeretnék venni egy jó gamer fejhallgatót. Kérném a segítségeteket választásban.
Elsősorban Warzone vagy hasonló játékhoz. Filmre, zenére nem használom.

Razer Kraken X gaming 13k akciósan. jack dugós, de Win10 alatt van 7.1
HyperX Cloud Stinger Core 7.1 Gaming, 20k, nem tudom tud -e többet, mint a Razer

HyperX Cloud II Headset, Alza 25k
Razer Kraken Tournament Edition Gaming, 25k ez is, THX, meg minden. De jobb is?
E kettő közül nem tudom megint melyik lehet jobb.

Tudom két árkategória, még azt is vizsgálom, hogy megéri -e drágább egyáltalán a felhasználáshoz.
Várom segítségeteket! :)

(#25205) petyus_


petyus_
senior tag

Sziasztok!

5 éve egy Hyperx Cloud-ot használok, de tönkrement a mikrofonja, ha már úgyis váltok, vezeték nélkülit vennék. A cloudot nagyon szerettem, kb időben szintűt szeretnék most is. A keret az max 40K, de nem baj, ha közelebb van a 30hoz.

Ezek közül valamelyik jó választás lenne?
HyperX Cloud Stinger Core 7.1 Wireless
CORSAIR Void Elite RGB Wireless

Esetleg mást ajánlanátok?

(#25206) diegho


diegho
nagyúr

Sziasztok!

Melyik casual gamer headset most a best buy 10k körül? Az összefoglalóban még elég sok régi darabot látok.

(#25207) LK válasza diegho (#25206) üzenetére


LK
addikt

Gamdias Hebe M1
14k. Most próbáltam ki. Nagyon jó. Mivel kerestem róla infót itt, de nem találtam, írok róla pár mondatos összefoglalót pár napon belül. 2 hete még nevettem rajta hogy ilyen gagyit sosem fogok venni. De megváltozott a véleményem.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#25208) diegho válasza LK (#25207) üzenetére


diegho
nagyúr

Hát... Ennél olcsóbban van Razer Kraken X.

(#25209) LK válasza diegho (#25208) üzenetére


LK
addikt

Ja, nem írtad hogy kellene USB, bocs.
Nekem semmiféleképpen sem jó a jackdugós.
A Krakenbe van vibrációs hangszóró? Ennyiért dobozhangot vártam volna, ehelyett leesett az állam. Olyan erővel szól, hogy felére hangosítva is erős. Ha találsz üzletet ahol kipróbálhatod, tedd meg.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#25210) diegho válasza LK (#25209) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem nekem kell, nálam a Gamer cuccok nem játszanak, barátomnak kell, megvárjuk pénteken hátha lesz valami.

(#25211) nanofocus


nanofocus
tag

Sziasztok! Xbox konzolon vagyok ( one X.) már lassan két éve és kellene egy jó füles. Azt hiszem az SS arctis 3 már ki szolgálta az idejét. Egyszóval:

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Játék, főleg kompetitiv fps.
(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
Max 70.000
(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Csakis vezetékes.
(4) Fül köré illeszkedő (circumaural) vagy fülre ülő (supraaural)?
circumaural
(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Mikrofonos
(6) Milyen hangzást vársz?
Stereo, de ha ebben az ársávban van jobb örömmel veszem.
(7) Milyen csatlakozású legyen?
Jack
(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
Egy dac jól jönne mellé ha szükséges!
(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök?
Robosztus, lehetőleg legyen benne fém.

Elsősorban sennheiser, beyerdynamic érdekelne, de ha van más ajánlott márka meghallgatom.

Köszönöm!

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.

(#25212) boorit


boorit
csendes tag

Hello!

Tudnátok ajánlani egy jó vezetékes headsetet 30K-ig? (Ha jobban megéri, kicsit mehetünk fölé)

Munkára (sok meeting) és játékra/zenehallgatásra használnám, jó lenne, ha a mikrofonja felhajtható lenne (eddig hyperx Cloud-ot használtam, ott kivehető volt ,és sokszor elkevertem :D ezért jobb lenne, ha csak fel kéne hajtani), nem nagyon találtam ilyet, le tudok erről mondani, de jó lenne :) .

Ezenkívül örülnének, ha usb-s lenne, azt könnyebb cserélgetni a saját/munkahelyi gép között, de ha ebben az árban nem nagyon van, jó a jackes is.

Szerk: most látom a petyus által kérdezett két wireless-t, azokról esetleg vélemény? Mindkettő felhajthatós ha jól látom, vezeték nélkülieket eddig nem néztem, kicsit vannak csak a keret felett.

[ Szerkesztve ]

(#25213) purpledonkey válasza petyus_ (#25205) üzenetére


purpledonkey
tag

Hello! Nekem 2 Corsair Void Elite is van, egy usb-s és egy wireless. Szeretem őket, de sok kritikát kapnak, hogy nem szorítják eléggé az ember fejét, meg semleges a hangzásuk.
Hyperx Alpha-mnak valóban erősebbek a mélyei és határozottabban is tart, viszont mégis állandóan a Corsairt hordom, mert nekem kényelmesebb. Sztem inkább ízlés kérdése.

(#25214) evitiguF


evitiguF
senior tag

Sziasztok!

itthoni munkavégzés hogy flottabbul menjen, és ne legyek a géphez hozzáláncolva, úgy gondoltam, egy vezeték nélküli fejhallgató segítene ezen a problémán. Ha meg veszek valamit, az legyen már másra is használható, így esti játék során is használnám.
Így a felhasználása online megbeszélések, és játékok lennének.
A kritérium, hogy a csatlakozása USB/Bluetooth-n történjen, bár vezeték nélküli fejhallgató esetében gondolom ez az alap.

Az ajánlottakat végignézve a Corsair Vengeance tetszik, csak sehol nem kapható már. Ennek mi az utódja?
Illetve ezek közül melyik ajánlott:
- [Corsair HS70 PRO WIRELESS Gaming Headset]
- [VOID RGB ELITE Wireless Premium Gaming Headset with 7.1 Surround Sound]
- [Logitech G935]
- [Logitech G Pro X]

Esetleg ezeken felül valami még jobb ebben az árkategóriában?

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Telefonkonferencia, játék
(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
50k
(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
vezeték nélküli
(4) Fül köré illeszkedő (circumaural) vagy fülre ülő (supraaural)?
A fül köré illeszkedőt jobban preferálnám
(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Értelemszerűen mikrofonos
(6) Milyen hangzást vársz?
Nincs extra igény
(7) Milyen csatlakozású legyen?
USB
(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
Integrált hangkártya, tervben van hangkártya vétele

[ Szerkesztve ]

(#25215) petyus_ válasza purpledonkey (#25213) üzenetére


petyus_
senior tag

Köszi, hétvégén úgyis terveztem egy kis nézelődést monitor ügyben, bemegyek néhány boltba, hátha ki van rakva pár darab az itt ajánlottak közül.

(#25216) McReay válasza boorit (#25212) üzenetére


McReay
aktív tag

Hali!

Egy pár napja Razer Kraken Tournament Edition-t vettem kb ugyanilyen célú használatra.

35k alap áron, múlt héten pénteken black friday-n 20k-ért jutottam hozzá.

A mikrofonját be lehet tolni szinte teljesen a bal oldali füles részbe.

Használhatod 3.5 jack dugóval és usb adapterrel is.

Napi 9 órát van kb a fülemen (átlag 5 óra zene, este egy kis játék).
Illetve sokat beszélek vele munkaidőben Teams-en, senki sem panaszkodott még, hogy nem hall. Igaz, odahajtom teljesen a szám elé a flexibilis mikrofont,de a lényegen nem változtat.

Eddig nem bántam meg.

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#25217) Moonwolf


Moonwolf
senior tag

Sziasztok!

Razer Kraken sorozathoz lehet kapni szövet borítású fül párnát?

=Privát üzenetre illik válaszolni!= \...Az élet értelme nem a létezés, hanem a létezés által megtett út...\

(#25218) eisento válasza Moonwolf (#25217) üzenetére


eisento
addikt

alin talalsz tutira

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#25219) robnmi


robnmi
újonc

Sziasztok!

A véleményetekre lenne szükségem az alábbi épp ma BlackFriday akciós headsettel kapcsolatban.

Razer Kraken Ultimate Gamer fejhallgató, ANC

62.990 Ft (- 44% )
34.990 Ft
ma az EMAGon.

RoB

(#25220) CsabaSteel válasza robnmi (#25219) üzenetére


CsabaSteel
aktív tag

Ezt jobban ajánlom: https://www.logitechg.com/hu-hu/products/gaming-audio/pro-x-gaming-headset-blue-voice-mic-tech.981-000818.html

Csé

(#25221) CsabaSteel válasza robnmi (#25219) üzenetére


CsabaSteel
aktív tag

Sokan dicsérik ezt a fülest ✌️ Razer kraken recseg ropog ezt olvasni itt az oldalon.

Csé

(#25222) burimuri


burimuri
kezdő

Sziasztok.
Dolby atmos fejhallgatót keresek 3.5 es jack csatlakozóval telefon és xbox kontrolleren keresztüli játékhoz zene hallgatáshoz. Mikrofon levehető legyen vagy ne legyen rajta. Lehető legkényelmesebb és a zene miatt inkább studió hangzás érdekelne ne legyen se magas se mély kiemelt és lehetőleg könnyen meghajtható a hangerő miatt bár egy erősítőre még lehet benevezek.
Segítségeteket ajánlásokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#25223) Henker2


Henker2
addikt

Üdv Srácok!

Kinéztem a Razer man o war 7.1 vezetékes fülest!
Érdemes beruházni rá? Ez lenne játékra használva, filmre, zenére.
Mit tanácsoltok? a térhangzását filmeknél is ki tudnám használni?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#25224) jeka


jeka
tag

Sziasztok!
Ps4-re keresek 5.1 vagy 7.1-es fejhallgatót! Igazából főleg a térhatás miatt! Árban kB 30ezer lenne a max. Találtam egy - kettő ígéretest, de sajnos számomra nem egyértelmű, hogy melyik az amelyik tényleg működik is vele.
Pl: HyperX Cloud II
Előre is köszönöm a segítséget

(#25225) kiki22


kiki22
senior tag

sziasztok razer blackshark v2 headsetet probalta esetleg már valaki ?

(#25226) tutis


tutis
őstag

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
xbox Series S-hez kellene játék (térhatás miatt, COD, battlefield)
(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
15ezer
(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
ilyen árban csak vezetékes van
(4) Fül köré illeszkedő (circumaural) vagy fülre ülő (supraaural)?
circumaural .
(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
mikrofonos
(6) Milyen hangzást vársz?
térhatás fontos a játék miatt
(7) Milyen csatlakozású legyen?
Jack az xbox miatt, de toldattal jó lenne tovább csatlakozók, de a jack a fontos, esetleg ha van előhangkártya rajta a 7.1 miatt
(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
XBOX
(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök?
nem kell se led semmi extra, csak jól szóljon

na azt tudom hogy ennyi pénzért lehetetlen kb, mivel ha jól tudom a 7.1-esek usb-sek, és a szoftver oldja meg a hangzás, amit ugye csak pc-re lehet telepíteni. az előhangkártyások meg gondolom drágák. a sztereó fülesek nem tudom mennyire tudnak térhatást, xboxban elvileg van dolby atmos és dts lehetőség, de sose próbáltam még

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#25227) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Steelseries-en elindult a Cyber Sale.
Arctis 7 - 180 eur-> 115 eur

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#25228) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Üdv!
Szeretnék majd venni egy Logitech G PRO X Wireless-t és érdeklődnék, h van-e itt valakinek, mik a tapasztalatok róla? Itthon 64-ért láttam legolcsóbban de 1év garival ami nevetséges ezért az árért.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#25229) rizso válasza Bennyboy (#25228) üzenetére


rizso
addikt

Szia!

Nekem pár napja érkezett meg, zajlik a tesztelés.

Első benyomások:
- anyaghasználat baromi jó, igényes, masszív szerkezet
- több órán át is kényelmes számomra
- nagyon jól szól, próbáltam játékokkal, filmekkel, zenével, nagyon jól személyre lehet szabni a karakterét
- a virutális térhangzás tesztelés alatt van, elsőre jónak tűnik, egész jól lehet pozícionálni a lövéseket, zajokat, mozgásokat, az előzővel nem volt ilyen jó, de azért ki akarom próbálni sima sztereóban (sok fejhallgatónál gyakran csak ront az összképen a virtuális térhangzás)
- mikrofonra nem panaszkodott senki, állítólag nagyon tisztán hallanak teamsen és discordon is
- akksija elég jól bírja, bár csak napi 1-3 órákat játszottam, és így szerintem kb 2 hetente elég lesz tölteni

Észrevétel:
- a vezetékes változatot telefonnal is könnyen lehet használni, ott a jack kábel. Én nem jártam utána, hogy a wireless milyen, az rémlett csak, hogy mindent tud, amit a vezetékes, plusz ugye vezeték nélkül lehet használni. Hát nem. Próbáltam type c-type c kábellel, nincs hang. Mikrofon helyére jack kábel, hátha kombinált aljzat, nincs hang. Bluetooth szintén nincs benne. Tehét ha valaki telefonnal is akarja használni, akkor egy megoldást találtam rá eddig: USB-OTG, és úgy működik. Xbox-szal még nem próbáltam, de az is tervben van.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25230) Gzula[HUN]


Gzula[HUN]
őstag

Volt/van nálam tesztelésre egy msi H991. Egyik barátom kapta laptop mellé ajándékba, én meg tőle tesztelésre. Következő pozitív dolgokat todom róla mondani:
- Jól néz ki
- OneOdio Studio Pro 50 párnával kényelmes is. Gyárival sajnos nem, nem fekszik fel teljesen, sok hang elmegy a lecsóba. A párna csere egyébként körülményes, a kagyló külső és belső fele 4-4 körömmel kapaszkodik egymásnak, és nagyon óvatosan kell vele bánni, nehogy elpattanjon valami.
- Alapban 4 pines a vége, és adnak hozzá Y alaptert.

Hangját (meg a többit) inkább hagyjuk...

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#25231) Szabikaa20


Szabikaa20
őstag

Sziasztok!
Ma jött meg egy Sennheiser GSP 300 füles...Nem tudom,hogy az én fejem e nagy :DDD ,de maximumra állitva éppenhogy jó rám...Van ezzel igy más is?Nekem elég kényelmetlen és eléggé nyomja össze a fejem.Akinek van mi a tapasztalat vele? :))

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#25232) Vityahun


Vityahun
tag

Sziasztok!

Segítségeteket kérném!

Hogy van most ezekkel a rendelések visszaküldésével kapcsolatosan? Neten rendeltem EMAG-tól egy akciós Razer Kraken X-et, de nem váltotta be azokat az elvárásokat amiket szerettem volna. Maga a füles jó de az én fülemnek kicsi, szorítja. Vissza lehet ezt küldeni, cserélni vagy valami, mert ugye ki van bontva, csomgja megvan, de már bontott lett a termék.
Ilyenkor is működik?

Köszönöm válaszotokat.

Ericsson GA318 - Nokia 5110 - Panasonic GD75 - Nokia 6230 - Nokia 6233 - Nokia 6310i - Nokia E65 - Samsung Galaxy 3 - Nokia E52 - Lumia 710 - Lg Optimus 4x HD - Lumia 520 - Lumia 630DS - Lumia 925 - Lg G3 Titan - Samsung Galaxy S7 - Iphone 7 - Xiaomi MI 9 - Play more!

(#25233) kiki22


kiki22
senior tag

Szaiaztok ! Steelseries fejhallgatokat itthon hol lehet garwnciaztatni ?

(#25234) Bennyboy válasza Vityahun (#25232) üzenetére


Bennyboy
őstag

Ha neten rendelted 14 napon belül visszatudod küldeni nekik, nem számít, h használtad már.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#25235) Vityahun válasza Bennyboy (#25234) üzenetére


Vityahun
tag

Köszönöm.

Hyper Cloud 2-t vennék helyette.

Ericsson GA318 - Nokia 5110 - Panasonic GD75 - Nokia 6230 - Nokia 6233 - Nokia 6310i - Nokia E65 - Samsung Galaxy 3 - Nokia E52 - Lumia 710 - Lg Optimus 4x HD - Lumia 520 - Lumia 630DS - Lumia 925 - Lg G3 Titan - Samsung Galaxy S7 - Iphone 7 - Xiaomi MI 9 - Play more!

(#25236) megint én


megint én
őstag

Sziasztok!
Melyik a legolcsóbb már vállalható mikrofonos fejhallgató?
Aquában venném, köszi!

(#25237) sanyi0627


sanyi0627
senior tag

Sziasztok
Steelseries siberia 200 megfelelője most mi lenne az ss-nél?
Esetleg más márka is érdekelhet ami jo boxhoz és laptophoz is.
Köszi
Üdv

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#25238) nanofocus válasza nanofocus (#25211) üzenetére


nanofocus
tag

Valaki?

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.

(#25239) kokr


kokr
tag

Sziasztok!

Steelseries oldaláról rendelt már valaki?
Mennyi idő alatt jött meg?
Valóban ingyenes a szállítás?

(#25240) saen válasza kokr (#25239) üzenetére


saen
veterán

Rendeltem már, Dániából küldik, egy héten belül itt volt. Szállítási költség meg annyi amennyinek írják.

(#25241) pulutodurumo válasza megint én (#25236) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Mindenkinek írom nem csak neked, mert nem itthoni beszerzés.
Tronsmart Sono headset AliExpress. Az eladó a Tronsmart Official Store, európai raktárból gyorsan itt van.
Jó anyaghasználat, normális kinézet. A szövet borítású madzagon van hangerő állító poti, és mikrofon némító kapcsoló. A miki levehető. Adnak hozzá egy elosztót, ami szétszedi a 4 pólusú jacket ki- és bemenetre.
Hangja teljesen jó, a mély meg van nyomva, de nem zavaró.
Én 24$-ért vettem, szerintem k*#va jó ennyi pénzért.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#25242) kokr válasza saen (#25240) üzenetére


kokr
tag

Kószi! :)

(#25243) Mityu_76


Mityu_76
tag

Szerintetek ez létezik? Túl olcsó..... Mindenhol 30 felett van az ára...

"HONDACRX4EVER"

(#25244) CsonkaImo válasza Szabikaa20 (#25231) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Szia!

Sennheiser-nek a gamer fejesei elég feszesek. Nekem szerencsére a GSP 500 kényelmes hosszútávon is, még szemüveggel is. Viszont a GSP 600-ra már panaszkodtak többen is, hogy elég szoros. Szerintem ez ilyen.

(#25245) gyantaszuz válasza Mityu_76 (#25243) üzenetére


gyantaszuz
tag

Tegnap vagy tegnap előtti téma volt a BestBuy topicban, hogy valószínűleg kamu.
Bocs, nem tudtam visszakeresni, de ha rákeresel a cég nevére a topicban, tuti megtalálod.

(#25246) Mityu_76 válasza gyantaszuz (#25245) üzenetére


Mityu_76
tag

Köszi... Megtaláltam. Tényleg csak előre utalással lehet fizetni, bár egy utánvétes próbát megért volna. Az említett fülest lesném akcióban valahol. A jelenlegi Hyperx cloud már recseg sistereg ahogy hangot adnék a szabályzóján, és néhol így nem is szól mindkettő. Még nem néztem, hogy javítható e a kontakt hiba. Jó lenne egy új. :-)

"HONDACRX4EVER"

(#25247) Gzula[HUN] válasza Mityu_76 (#25246) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Kontakt spray, ha nincs, akkor végső esetben WD40 is megteszi.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#25248) tutis


tutis
őstag

srácok ez mennyire gáz?
requency response: 50Hz - 20000Hz
Speaker unit: 50mm dynamic
Impedance: 32 Ohms ± 15%
Input: 40mW Max.
Sensitivity: 101dB ± 3dB
Connector: 3.5mm and a Y-adapter cable for PC
Microphone impedance: 2.2K Ohms
Microphone sensitivity: -42 ± 3dB

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#25249) pulutodurumo válasza tutis (#25248) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Ez az a fejes, amiről úgy hat hozzászólással ezelőtt írtam? :)
Nem gáz az 50 Hz minimum. Egyrészt aligha van olyan játék, zenéből is kevés amiben van ennél mélyebb hang. Másrészt amikor azt állítja egy gyártó hogy lemegy 20-ig a cucca, akkor nem árulja el hogy igazából -10 dB -lel halkabb mint az 1000 Hz körüli tartomány, azaz meg sem hallod normál hangerőn.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#25250) tutis válasza pulutodurumo (#25249) üzenetére


tutis
őstag

igen, az, gondolkodok rajta, csak van egy másik versenyző is (MPOW AIR 2)

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/tutisgsxr

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.