Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61401) vicces válasza renji00 (#61383) üzenetére


vicces
addikt

ha átállitod angolra, vagy már azon van, vagy pl magyar localizácio angol nyelvvel, akkor angol lesz. :K

....

a másik kédés: a kontroller nem tölti az akksikat az usb kábelről! nincs benne töltő sajnos. kell venni külön elemtöltőt ;)

:)

(#61402) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Egy kis halo! 😊[link]

[ Szerkesztve ]

(#61403) zsolti72837 válasza Bazsi1987 (#61402) üzenetére


zsolti72837
őstag

Te nyomod?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#61404) Bazsi1987 válasza zsolti72837 (#61403) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Jaja 😊

(#61405) pzstm válasza storm3 (#61400) üzenetére


pzstm
titán

jó kérdés.....de általában ilyenkor olcsóbb cserélni egy 500-asra ha még van készleten nekik, drágább ha mérnökúr bevizsgálja, megszerelik, letesztelik, jóváhagyják, ellenőrzik.... ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#61406) Blaise válasza pzstm (#61381) üzenetére


Blaise
veterán

Miért cseréled a gépet?

(#61407) zsolti72837 válasza Bazsi1987 (#61404) üzenetére


zsolti72837
őstag

Nem rossz.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#61408) hackeeeee válasza bulikavagyok (#61370) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én reménykedtem, hogy azért hátha nem, bár tudom, hogy szétbontva látszott, de akkor is..

Holnap úgyis fel kell hívnom az ügyfélszolgálatot, rákérdezek majd erre.. Ebben a kategóriában ez elég gáz.

Persze tudom, működik meg minden, de az 576ban vett stock controller még bírja, pedig az kapta az ívet keményen..

Ettől függetlenül is még mindig nagyon tetszik az, hogy nem lötyögnek a gombok, karok, stb.. Csak, ez úgy eléggé bosszantó.

Plusz arról nem beszélve, hogy nem merem visszaküldeni, félve attól, hogy vajon mi lesz vele, na meg, vajon hogy küldik vissza, na meg itt azért nem nézném jó szemmel, ha refurb controller-t küldenének helyette.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#61409) alien235


alien235
csendes tag

Sziasztok!

Tudom hogy már feltettem a kérdést de valaki azóta hátha tudja rá a megoldást.
Xbox one Fifa 16 ban miért nem tudunk egymás ellen játszani a haverommal látjuk egymást ki is tudjuk egy mást hívni de a csatlakozásnál megáll, egyikünk a csapat választást látja a másikunk a stadiont, egy idő után pedig connecting lost. De cooperativeot tudunk játszani úgyhogy együtt vagyunk mások ellen, akkor egymás ellen miért nem engedi? A nat hol open hol strict de mindig akkor szoktuk próbálni amikor mind a kettőnknek open pedig a dmz és a portok is be vannak állítva, a router lehet probléma Tp-link841N van nekem haveromnak régebbi? Azért nem tettem fel a kérdést az xbox honlapján mert ott csak angolul lehet.

Válaszokat előre is köszönöm.

(#61410) Vasy09


Vasy09
őstag

Én is beújítottam egy új kontrollert, méghozzá egy Halo 5 limited-et! :C :C

Úgy voltam vele, hogy nekem nem ér 50ezret az elit joy, főleg, hogy azt mondjátok, ugyan az a bele! :U

Gamertag: Vasy09

(#61411) Buster17


Buster17
addikt

Felvenni meg képernőt hogy tudok menteni?

(#61412) L_YKing válasza Buster17 (#61411) üzenetére


L_YKing
addikt

Képernőt???? ;]

Ketszer Xbox Gomb aztan X vagy Y

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#61413) Buster17 válasza L_YKing (#61412) üzenetére


Buster17
addikt

És ilyenkor vesz vissza 1-2 pecet?

(#61414) L_YKing válasza Buster17 (#61413) üzenetére


L_YKing
addikt

30 masodperc.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#61415) hackeeeee válasza Vasy09 (#61410) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Még ha az analóg kar ugyan az, még akkor is jó, Nekem a full makrózás és a triggerek nagyon bejönnek, szal ez még oké.. Nekem nagyon bejön, még azt mondom, hogy a súlya is úgy, hogy rajta van az audio adapter..

De ez, hogy lényegében ~3 nap után elkezd recsegni a kar, úgy, hogy van benne max 10 óra játék.. Ez szomorú..

Grat hozzá. :)

@Buster17: Vagy, GameDVR, azzal azt hiszem 5 perc a max amit tudsz videóként rögzíteni.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#61416) bulikavagyok válasza hackeeeee (#61408) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Küld vissza bátran, ebből még nincs refurbished szerintem. Januárban már biztosan lesz! :K

(#61417) V.T. válasza a.sebi (#61358) üzenetére


V.T.
aktív tag

Köszönöm itt is a kódot. Aktiváltam már alig várom hogy letöltsem! :DD :R

(#61418) Vasy09 válasza hackeeeee (#61415) üzenetére


Vasy09
őstag

Köszi! Neked is az elithez! ;)

Már csak a játékot kéne megszereznem hozzá! :K

Gamertag: Vasy09

(#61419) hackeeeee válasza bulikavagyok (#61416) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az a gond, hogy max a 2 ünnep között tudom visszaküldeni. Vagyis, feladni feltudnám, de csak állna valahol az ünnepek idején, azt pedig nem szeretném.

Na meg arról nem beszélve, hogy most, hogy küldjem vissza? Ha komplett dobozzal küldöm vissza, akkor komplett dobozosat küldenek? Ez miatt tartok ettől egy kicsit, hogy felküldöm dobozostól, aztán küldenek egyet borítékban, mint a stock-nál (csak nem..)

Holnap mindenképp rákérdezek a supportnál, biztos ami biztos. Aztán ha lehet, akkor megkérem, hogy rögzítse fel.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#61420) Skatorius válasza zkas90 (#61354) üzenetére


Skatorius
tag

Köszi,pár nap alatt el is adtam a 4 gears of war kódot 4000-ért :R :R

,,A világ madzag nélkül csak káosz"

(#61421) SütiGTi


SütiGTi
senior tag

Nincs valahol nagyon nagy akcioban az ELITE kontroller?

(#61422) hackeeeee válasza SütiGTi (#61421) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Asszem konzolok szervizénél láttam 45-ért. Annál olcsóbban nagyon nem láttam sehol.

Persze ott sem volt raktáron.

Véleményem szubjektív...

(#61423) aya válasza oriic (#61390) üzenetére


aya
addikt

The Division egyre rondább.... pedig hó meg new york, meg karácsonyi filling.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#61424) pzstm válasza Blaise (#61406) üzenetére


pzstm
titán

kényszerből..... :(

Többször eljátszotta, hogy hibakódot dob, hogy tutira Xbox vagy Blu-Ray lemezt adok-e be neki....aztán sokadjára megeszi persze.......több esetben elsőre....Január második hetétől február elejéig egy percem sem lesz szabad úgysem........szóval gariztatom, mivel február közepéig él rá a garancia.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#61425) pzstm válasza aya (#61423) üzenetére


pzstm
titán

alfa......low-res textúrákkal......

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#61426) SütiGTi válasza hackeeeee (#61422) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Kosszi :-)

(#61427) Def26 válasza pzstm (#61425) üzenetére


Def26
félisten

Volt már rá példa, hogy az alfa szebb volt a véglegestől. (pl. watch dogs, forza 5). Tehát minden joga megvan aggódni. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#61428) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Ti tudtok felvenni videót?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#61429) aya válasza pzstm (#61425) üzenetére


aya
addikt

Remélem tényleg csak ennyi. Várom a játékot.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#61430) pzstm válasza Def26 (#61427) üzenetére


pzstm
titán

Aggódok én is nyugi...pláne watchdogs után :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#61431) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Ha van valakinek GOW 1, 2 kódja elfogadnám. :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#61432) Lefty válasza zsolti72837 (#61431) üzenetére


Lefty
addikt

GoW1 - W2J42-6GY3R-2Q937-J7M2X-2X46Z
GoW2 - 2FW9X-HRTJ4-JCQYW-32W9Y-46WQZ

(#61433) oriic válasza Lefty (#61432) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszönjük a felajánlást!

_____

Fehér Elite kontroller jön talán?

Live-Die-Respawn

(#61434) zsolti72837 válasza Lefty (#61432) üzenetére


zsolti72837
őstag

Már sajnos vitték, de azért köszönöm.

Ha van valakinek még akkor pm-ben küldje el nagyon megköszönném.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#61435) L_YKing


L_YKing
addikt

Nagyon kezd atalakulni ez a topik keregetosse mint a faces xbox one csoport...

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#61436) adrian94 válasza Lefty (#61432) üzenetére


adrian94
őstag

Köszi annak a nevében is aki elvitte és még egy köszit sem tud beböfögni ... :W

A 2. rész nekem is kéne :)

(#61438) zsolti72837

Sajnos 2015-ben ez már rengeteg embernek luxus és megerőltető :(

[ Szerkesztve ]

(#61437) eagleberg válasza pzstm (#61430) üzenetére


eagleberg
tag

Nem annyira témába vág, de épp ma fejeztem be a Watch Dogs sztoriját. Tudom időben :)
Hihetetlen jó játék volt szerintem. Akkor mikor megjelent divat volt lehúzni.
Talán a GTA 5 miatt, vagy mert akkor még mindenki csodát várt az új generációtól.
Hát én nem tudom, nekem nagyon szépnek tűnt most a játék.

(#61438) zsolti72837 válasza adrian94 (#61436) üzenetére


zsolti72837
őstag

Annyit szerintem is érdemes lenne írni.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#61439) oriic válasza L_YKing (#61435) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem fog, teszek róla.

Live-Die-Respawn

(#61440) appleGjuice válasza eagleberg (#61437) üzenetére


appleGjuice
tag

Én is elmúlt hetekben végeztem watch dogsszal. Számomra is pozitív csalódás volt, túl sok negatívumot hallottam róla korábban. Annyi a lényeg, hogy ez nem egy gta, nem ahhoz kell hasonlítani, egész érdekes sztorija volt és 1-2 technikai megoldása is tetszett egyediségük miatt. (Pl.: nem találkoztam két egyforma személyiséggel rendelkező npc-vel. És nem is voltak random logikátlanul összedobva: összhangban volt az öltözködési stílus, a kereset, foglalkozás, a vezetett jármű, amiről telefonon beszéltek, stb.) Egy végigjátszásra simán ajánlható. A mellékküldetéseket és egyéb teendőket azonban kihagytam, annyira nem tűntek érdekesnek.

(#61441) Hunt3r22 válasza eagleberg (#61437) üzenetére


Hunt3r22
őstag

1. játék volt a WD nekem is One-on, nem értettem miért húzták le annyira a játékot, szerintem simán játszható volt. Játékteszteket én már nem is olvasok el. :(

Xr

(#61442) vzozo


vzozo
senior tag

Kezdek nagyon zavarodott lenni, konkrétan a skype-pal szopok.

A box (including az appok, játékok) up-to-date, teljesen mezei júzerként használom, semmilyen tesztelői programban nem veszek részt.

Nemrég észrevettem, hogy a Skype nem indul el, hiába próbálom futtatni, gondolkozik egy ideig, majd visszadob a főképernyőre. Néha megjelenik egy hibaüzenet, mi szerint "túl sokáig nem válaszolt", de kb. ennyi.

Próbálkoztam kilőni (quit), semmi. Néha segít, ha lelövöm a boxot (power off), majd teljes újraindítás következik. Néha.

Páran írtatok itt erről a "10-15 másodpercig nyomva kell tartani a power gombot" témáról, de bevallom ezt vagy nem értem, vagy nem javított a helyzeten. Szóval 10-15 másodpercig nem tudom nyomva tartani, mert bekapcsolt állapotban sokkal hamarabb kilövi magát, kikapcsolva pedig nem indul el, csak hirtelen érintésre. Itt mit rontok el?

Jah, még annyi, hogy próbáltam uninstallálni is a skype-ot, látszólag engedi, de valójában semmi sem történik.

Egyedül vagyok ezzel, vagy van ötletetek? Annyira frankó a kinectes skype,nem szívesen hagynám hátra, még ha simán van alternatíva is... Köszi...

(#61443) Jovanny2 válasza vzozo (#61442) üzenetére


Jovanny2
őstag

Kb. 5 mp az a 10-15. Jól csinálod, csak kikapcsolásig kell. Akkor ez neked nem oldja meg. Hivatalosan utána ki kellene húzni és megynyomni a bekapcsoló gombot párszor, hogy a kondik is kisüljenek, de szerintem az felesleges.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#61444) waldorff válasza gulb (#61334) üzenetére


waldorff
csendes tag

Megvéve. nem csalódtunk, nagyon tetszik a cucc. Mnden tök ok, csak azt nem értem ha fallout4-el vettem(mellette volt egy dvd-n) akkor létezik hogy folyamatosan igényli a korong fizikai jelenlétét ha játszani akarok vele, vagy van erre valami megoldás azon kívül hogy live-ról megveszem?

(#61445) Jovanny2 válasza waldorff (#61444) üzenetére


Jovanny2
őstag

Ha lemezes, akkor persze, hogy kell a lemez. :K

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#61446) zkas90 válasza eagleberg (#61437) üzenetére


zkas90
senior tag

Nekem megjelenéskor is tetszett. Főleg a kis videók a random lakosokról. Azokon annyit röhögtem, mint ritkán teszem játékokban.

(#61447) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#61448) s7evcsenko válasza oriic (#61447) üzenetére


s7evcsenko
addikt

:R :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#61449) gianni85 válasza Hunt3r22 (#61441) üzenetére


gianni85
veterán

WD-t én végigjátszottam PC-n, PS4-en és X1-en is. :D
Van egyfajta fétisem az Ubi open world játékok iránt :D

(#61450) 19Vico81


19Vico81
tag

valaki belinkelne a jatekok megjelenesi datum szerinti listajat (korabban volt itt, de elfelejtetem kedvencbe rakni, most meg nem talalom)

ez a harom kozul szerintetek melyik lesz a legnagyobb durranas :

uj far cry
division
mafia 3

Xbox gamertag / ID : vico81HUUS

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.