Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60601) MunezXBK válasza kiskeke94 (#60600) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Instant ON és ki is kapcsolhatod. Háttérben letölti.

(#60602) zkas90 válasza kiskeke94 (#60600) üzenetére


zkas90
senior tag

2 megoldás van.
Simán átkapcsolod XBoxról a TV-t a kábel/akármilyen másik jelre és közben megy a box is.
Avagy az instant on energiabeállítást használod és ilyenkor ki is kapcsolhatod a boxot, mert tölteni fogja kikapcsolt állapotban is (15W áram fogyasztás mellett).

(#60603) kiskeke94 - ha fehéren világít a táp ledje, akkor igen.

[ Szerkesztve ]

(#60603) kiskeke94 válasza MunezXBK (#60601) üzenetére


kiskeke94
tag

Tehat energi saving-bol atraktam intant on-ba majd turn offoltam a konzolt. Igy tovabbra is tolti? Mondjuk majd kiderul egy kis ido utan. :R

kiskeke94 felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi HardverApró fórumon.

(#60604) MunezXBK válasza kiskeke94 (#60603) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Tölti. :K

(#60605) kiskeke94 válasza MunezXBK (#60604) üzenetére


kiskeke94
tag

Hatalmas szerencseje van akkor mert ha nem ideg allapotba fogok kerulni hiszen 1,5 mb /s nettel toltom. Egy orokkevalosag lenne ha egyfolytaba bekene hogy legyen kapcsolva. Mar banom hogy nem szereztwm addig egy cd-s jatekot.

[ Módosította: mukibuci ]

kiskeke94 felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi HardverApró fórumon.

(#60606) Helmoras


Helmoras
őstag

Sracok nalatok is problemas a party keszites baratokkal jelenleg? Folyamatosan hibauzenetet kapunk...

(#60607) Rage47


Rage47
veterán

vettem egy lunar white-ot. sokkal jobb mint az alap. kis finomságok, de növeli az élményt összeségében.

(#60608) Trenew válasza Helmoras (#60606) üzenetére


Trenew
tag

Gondolom ezért nem mükszik :(
Én se tudok online fifázni.

Gamertag: Trenew24HUN

(#60609) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Destiny vs Halo terén tudtok valamit mondani ?
SIngle/Multi milyen, miben más stb ha dönteni kéne ?

(#60610) Buster17 válasza Prof01 (#60588) üzenetére


Buster17
addikt

Sebességbe mennyit tér el egy ilyen külső HDD?

(#60611) zkas90 válasza Buster17 (#60610) üzenetére


zkas90
senior tag

Egy jó külső HDD-vel gyorsabban töltődnek a játékok, mint az alap belsővel. Nem sokkal, de picivel. Találsz erről teszteket(ezt adta ki elsőre) is. Valaki azt is írta, hogy az fps is stabilabb (bár ez sztem már placebo hatás).

[ Szerkesztve ]

(#60612) adamka36


adamka36
tag

Hol a legolcsóbb jelenleg a 12 hónapos live? Még mindig a cdkeys-en?

(#60613) Buster17


Buster17
addikt

Power save modban mennyi idő mire kikapcsol a gép?
Dolgoztam és direkt eldugtam a kontrollert hogy öcsém ne tudjon vele játszani, de megtalálta... És most hazajöttem nem kapcsolt be gép. Nézem mi lehet a gond, minden bevan dugva aztán kihuztam mindent majd vissza. Elindult.
Kifaggattam öcsém mit csinált vele. Mondja a gombal kilapcsolta, de nem kapcsolt ki, megnyomta megint akkor se kapcsolt ki aztán lenyomta a hosszabbíton a kapcsolot...
Észlény nem tudott volna várni egy percet.

Nem csinált ezzel most nagy bajt?

(#60614) Rage47 válasza Buster17 (#60613) üzenetére


Rage47
veterán

nem csinált nagy bajt de persze nem szereti a gép ha sokszor így kapcsolják ki

(#60615) a.sebi válasza adamka36 (#60612) üzenetére


a.sebi
őstag

Igen....

(#60616) zsolti72837 válasza Trenew (#60608) üzenetére


zsolti72837
őstag

Nem tudsz fifázni?
Én tudtam.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#60617) Bazsi1987 válasza JackFeryll (#60609) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nekem meg van mindkettő destinybe van kb 300 órám lenne még benne bőven még mert kiváló játék csak ezt azoknak érdemes akinek van napi 3-4 órája legalább plusz folyamatosan van egy fix társasága akivel tud raidezni nightfallozni... Nekem idő hiány miatt hagytam abba :( halo meg egyedül is jó akár de aréna módba ott se árt ha barátokkal tolod warzone meg kiváló ötlet volt :)

(#60618) Ceko


Ceko
senior tag

Sziasztok !
Ha van netán köztetek Komárom-Esztergom megyei Xbox One tulaj és van Facebook fiókja azt várjuk a következő csoportban, hogy megkönnyítsük egymás "dolgát".[link] :K

Légy első, amikor hallgatni, s utolsó, amikor beszélni kell.

(#60619) zsolti72837 válasza Ceko (#60618) üzenetére


zsolti72837
őstag

Szia!

Mi meg titeket várunk ide! :K ;)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#60620) matwood


matwood
csendes tag

Helló,

olyan kérdésem lenne, hogy ha ezen a cdkeys.com-on veszek digitális játékot, ami a leírás szerint angol nyelvű, akkor pl ha német régióban használom, akkor is angol vagy német lesz?

Előre is kösz!

Vitrex

(#60621) vicces válasza matwood (#60620) üzenetére


vicces
addikt

nekem váltakozik a nyelv ha átlövöm az xbox beállitásokban a nyelvet. utána a beállitott nyelven indulnak a játékok.

:)

(#60622) matwood válasza vicces (#60621) üzenetére


matwood
csendes tag

Köszi. Ezt igazából én is ki tudom próbálni! :D

Amúgy akciós a Fifa 16: 28,97€ ez szerintem jó ár.

Link

Vitrex

(#60623) tunkiih válasza Buster17 (#60613) üzenetére


tunkiih
őstag

A végére megértettem, mért raktad el a kontrollert.. parádé :D

(#60624) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#60625) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

Sziasztok!

Egy kis tanácsot/segítséget szeretnék kérni a visszafelé kompatibilitással és régiókkal kapcsolatban. Ha bejelentkezel a login.live.com oldalon, majd "Fizetés és számlázás" -> "Számlázási információk" menüpontokra kattintotok, a megjelenő oldalon titeket mi fogad?

Nálatok van legördülő menü, mint nálam a képen? Milyen pontok vannak benne? Egyszer már telefonáltam az Xbox Supporttal, és ott hívták fel a figyelmem erre. Attól tartok, nálam a HU fiók az Xbox One, míg az Xbox 360 részlegem valahogy leragadt US-nél. Ezzel az a baj, hogy az Xbox 360-nál régió korlátok vannak.

Most terveztem megvenni a Gears of War Collectiont, amivel megkapom a korábbi, X360-as GoW-okat is. Attól tartok, hogy így minden esetben, amikor X360-as játékkal játszanék, át kell majd állítanom a gép régióját US-re.
Nektek hogy működnek az X360-as játékok? DiRT 3-al kipróbálnám, de az megvan a Home társamnak is, így lehet azért működne, míg a GoW-ok lehet, hogy nem fognak. :(

Hálás lennék, ha valaki, aki hasonló fiókkal rendelkezik, megnézné, hogy nála is ez a helyzet-e és mennek-e neki az X360-as játékok régió váltás nélkül. :R

A másik megoldás, hogy migrálom az X360 fiókomat US-ről HU-ra, de akkor a már megvett US régiójú játékok nem fognak működni, ha jól tudom. :F

(#60626) papp_no1


papp_no1
senior tag

Mostanába nincs annyi időm fórumozni és csak visszaolvasgatom amiket írtok :D Én csak akkor vennék elitet ha ki jönne fehérbe, de amint elmúlt a gép másfél éves adom el és veszek egy újat (fehéret, a gari miatt :D )

Szemezek a just cause3al de lehet bo3 lesz belőle. Ki melyiket választaná ? :D

(#60627) oriic válasza Sidorovich (#60625) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MInden játék működik minden régión nem kell félni. Számlázásnál nálam pl 4 sor van, mert négy régióból vettem játékot. Nem kell sehova migrálnod sehova, nincs olyan hogy X360-as régió meg Xone-os régió. Korábban voltak régió lockos X360-as játékok, de jelenleg azok nincsenek benne a visszafele kompatibilitásban.

szerk:

Én US-ben vagyok perpill de simán megy az az Xbox 360-as játék is BC-ben, amit anno magyar accounttal vettem.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#60628) Def26 válasza Sidorovich (#60625) üzenetére


Def26
félisten

Bejelentkezel a profilodba és itt migrálod a megfelelő országba. Ez után, már nem lesz baj.

xbox 360 -as játékokra az eredeti régiót figyeli a rendszer, ezért nem tudták sokan megvenni az ingyenes xbox 360 játékokat. Xbox one -on nincs gond, mert ott a gépen beállított régiót veszi alapul.

Én amióta "hazajöttem" nincs semmi gondom a vásárlással, de vigyázz, mert itt csak 3 havonta tudsz régiót választani.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#60629) pelenka35


pelenka35
őstag

Elite kontrollerben fel lehet cserélni az LB gombot az RT gombbal???simánál szoftveresen nem megoldható :(

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#60630) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Jól érzem, hogy Forza Horizon 2-ből a store-os digitális ultimate csomagot érdemes venni ? A lemezes alig olcsóbb és kb semmi sincs benne az ultimate-hez képest.

(#60631) tunkiih válasza JackFeryll (#60630) üzenetére


tunkiih
őstag

Amennyiben hosszutávon gondolkozol a játékban, nem szeretnéd eladni rövid időn belül (szerintem 1 örök darab, de minimum a 3-ig :P ) és érdekelnek a bonusz autók, mindenképp.

(#60632) parandroid válasza tunkiih (#60631) üzenetére


parandroid
nagyúr

Én a legjobban annak örülnék, ha a dobozban kapnék egy kódot a fizikai adathordozó helyett - szeretem, amikor a polcon gyűlnek a játékok, a lemezeket ellenben utálom, eladni meg még sose adtam el konzolos szoftvert.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#60633) Sidorovich válasza Def26 (#60628) üzenetére


Sidorovich
senior tag

Köszönöm a válaszokat! (orichalcosnak is) :R

Még egy kérdés: az DiRT 3-at ingyenesen megkaptam a Gold miatt, akkor még US-en volt ez az X360-as részleg. (Csak amcsi fizetési adatok megadása után engedte hozzárendelni a fiókomhoz a játékot)

Ha ezt a fiókot most átmigrálom magyarra, akkor is játszható marad továbbra is a DiRT 3? :)

(#60634) tunkiih


tunkiih
őstag

Most megint sz.rakszik a Live, éppen a Party chat nem működik.. ki gondolta volna hogy megint akkor lesz sz.r mikor épp van pár orám játszani. Felemelő érzés mikor 1 héten 2x probálsz meg játszani mindkétszer van valami b.sz.s.. :D :C :C

(#60635) Def26 válasza Sidorovich (#60633) üzenetére


Def26
félisten

Igen az marad.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#60636) adrian94


adrian94
őstag

Hol tudom megnézni, hogy bent vagyok-e a preview programban ? Régebben bent voltam de úgy emlékszem, hogy kiléptem.. viszont ha hosszan nyomom a kontrolleren az X-et (be-ki kapcsoló gombot) akkor elő jön egy olyan lehetőség is, hogy Report a problem... ez nem a preview-val jár ?

(#60637) oriic válasza adrian94 (#60636) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MI a dashboard verziószámod?

Rendszerfrissítések

(#60639) adrian94

Igen, arra.

#60638) zsolti72837

De, csak egy csomó jön naponta, meg el vagyok havazva. Mindjárt válaszolok majd. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#60638) zsolti72837 válasza oriic (#60637) üzenetére


zsolti72837
őstag

Amúgy a PM-eket nem szoktad megnézni? :DDD

(#60637) orichalcos: Ja értem. :D

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#60639) adrian94 válasza oriic (#60637) üzenetére


adrian94
őstag

Az OS version-re gondolsz ? :)

10.0.10.586.1024 :)

[ Szerkesztve ]

(#60640) Nordorn


Nordorn
tag

Ha valaki ki szeretné próbálni az Xbox Live szolgáltatást:

2 napos Xbox Live Gold Trial:
V62F2-RVYRD-22442-RK233-PDMQV

(#60641) adrian94 válasza oriic (#60637) üzenetére


adrian94
őstag

Tehát akkor benne vagyok még a preview-ban.. viszont az az érdekes, hogy míg kiléptem addig egy csomó update jött viszont azóta egy sem.. Bár tegnap frissítettem a home-ot 300+ mb-os update volt... Kilépni kilehet ebből a preview-ból ? Valami olyasmit hallottam, hogy ha kilépek akkor törlődik minden a gépről ! Ez igaz? Vagy hogy van ez ? :)

(#60642) Sidorovich válasza Def26 (#60635) üzenetére


Sidorovich
senior tag

:R

Ez a Gears of War Ultimate Edition akció, hogy ha megveszem és év végéig játszok vele, megkapom az összes korábbi részt, nem csak a dobozos változatra szól, ugye? Kódokat küldenem majd emailben, vagy ez hogy fog működni? :))

(#60643) zkas90 válasza adrian94 (#60641) üzenetére


zkas90
senior tag

Én úgy tudom hogy PV-ből kilépésnél nem állsz vissza stabil rendszerre rögtön. Nem kapod tovább a pv frissítéseket, viszont akkor fog visszaállni stabilra ha kijön egy következő stabil verziófrissítés.

#60642) bencze94 - digitálisnál is megkapod. Nem emailben kapod meg, hanem live üzenetként.

[ Szerkesztve ]

(#60644) adrian94 válasza zkas90 (#60643) üzenetére


adrian94
őstag

Értem. :) Bár amióta kiléptem már volt egy nagyobb frissítés (a WIN10-es ami mindenkinek jött és nem csak a preview tagoknak)... Viszont ha belépek a preview app-ba akkor regisztrálni tudom a konzolt.. Csak akkor azt nem értem, hogy miért 1024-es az OS version szám.. :) Na mindegy. Köszi a választ :)

(#60645) zsolesz010 válasza adrian94 (#60644) üzenetére


zsolesz010
senior tag

1024 végű már a stabil. Nálam is az van, és soha nem voltam pv tag.

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#60647) JackFeryll válasza tunkiih (#60646) üzenetére


JackFeryll
őstag

Army Men emlékek... :)

(#60648) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Lenne valakinek kölcsönbe egy kontrollere a számomra, amíg legariztatom az enyém? Elkezdett balra felfele húzni: :(

Live-Die-Respawn

(#60649) zsolesz010 válasza oriic (#60648) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Mindjárt indulok a Kelenföldi vasútállomás mellé a 9. kerületből. 7 körül érek arrafelé, tudok vinni egyet. Láttam, hogy 11. ker van adatlapodon.

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#60650) oriic válasza zsolesz010 (#60649) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PM!

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.