Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60951) n000rbi válasza oriic (#60949) üzenetére


n000rbi
senior tag

Arról lehet tudni, hogy mikor lesz az x360-as kínálat a gépről közvetlenül elérhető? Meg úgy általában az akciók ilyesmik. Tök nyomi, hogy állandóan majornelson-t, webes felületet kell bújni, mert a gépről store-ban kb. semmit nem látsz ezekből.

[ Szerkesztve ]

(#60952) hackeeeee válasza bulikavagyok (#60948) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Thx! :) :R

Véleményem szubjektív...

(#60953) misiizsai


misiizsai
tag

Csak megpróbálkoztam azzal hogy az én fiókomra vettem meg a DLC-t.Müködik! :) Már csak a Storm Island kell majd.Karácsony fele szerintitek le lesz árazva? Picit sokkalom érte a 4 ezret.

[ Szerkesztve ]

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#60954) oriic válasza adrian94 (#60950) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De nem mindegy melyik részlegen próbálod. :)

Sacred 3

Operation Flashpoint

Szerk:

Kérdés a közösséghez. Mit szólnátok ahhoz, ha összefoglalóban lenne link, amelyhez beírom az ingyenes GOLD játékokat mindig, linkekkel, mindennel együtt? :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#60955) bulikavagyok válasza misiizsai (#60953) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Haverodnak nincs VIP tagsága a játékhoz? Mert azzal félár a Storm Island -ha jól tudom (amikor megjelent biztos, h így volt). Leárazva nem lesz szerintem, mert általában a Season Pass-t szokták leárazni csak. Külön akciós DLC-vel még nem nagyon találkoztam..

[ Szerkesztve ]

(#60956) zsolti72837 válasza bulikavagyok (#60955) üzenetére


zsolti72837
őstag

Amúgy, hogy lehet VIP tag lenni?

(#60957) bulikavagyok: Köszön. Amúgy ennyiért megvehetné a DLC-t.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#60957) bulikavagyok válasza zsolti72837 (#60956) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Így. De ha Ultimate/Deluxe Edition-t vettél, akkor abban benne van ez is.

[ Szerkesztve ]

(#60958) zsolti72837 válasza oriic (#60954) üzenetére


zsolti72837
őstag

Szerintem nem lenne rossz ötlet. :K

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#60959) Buster17


Buster17
addikt

juhhii végre Open lett a NAT.
szolgáltató forumán olvasgattam és ott írták, hogy a gyári modem beállításaiban kell hogy adjon nyílt ip-t a konzolnak. Elsőre nem sikerült mert a router is bevolt kötve és valószínű bezavarhatott mert router nélkül most megy minden.

Boldog vagyok. Végre kipróbálhattam a SW-t is és pár másodperc alatt be is dobott a lobbyba :C

(#60960) RichieTri válasza hackeeeee (#60946) üzenetére


RichieTri
senior tag

"..a súly a megbízhatóság jele.."
:D

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#60961) hackeeeee válasza RichieTri (#60960) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ajj. ;]

Du. lesz teszt. :)

Véleményem szubjektív...

(#60962) lmno válasza StLui (#60932) üzenetére


lmno
őstag

Az AI nehézség eléggé pályafüggő, van hogy Experten nyerek, van hogy azalattin lealáznak + jó nagy fasság az is, hogy a karrier módban mindig középről indulsz.
Ha kontrollerrel játszol, az érzékenységét érdemes beállítani az advanced settingsben (0-100-ra mindent), úgy sokkal finomabban lehet kanyarodni.
Egyébként az ilyen nagyobb pocsolyákat egyszerűen ki kell kerülni, akkoris ha úgy nem lesz meg az ideális ív, jobban jársz. + nem szégyen a TCS-t se bekapcsolni durvább autóknál.

(#60963) misiizsai válasza bulikavagyok (#60955) üzenetére


misiizsai
tag

Sajnos nincs neki VIP je.Anno sima kiadást vette meg a Liveon.Akkor ezek szerint kénytelen leszek majd megvenni 4 ezerért. :/

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#60964) StLui válasza lmno (#60962) üzenetére


StLui
veterán

köszi, hasonlókat érzek. minden kikapcsot azért erőltetem mert FRH-ban is úgy kéne versenyezni általában.

(Kormánnyal megyek) csak nehogy valaki arcoskodásnak vegye mint a 4k videót :DDD

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#60965) tomee007007 válasza misiizsai (#60963) üzenetére


tomee007007
őstag

Nekem van VIP, de azzal is 3990- a Storm Island...

(#60966) Nordorn válasza hackeeeee (#60961) üzenetére


Nordorn
tag

Nálatok előbb jött a Télapó? :D

A tesztet várom.

(#60967) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Az Xbox Fitness program mostantól nem igényli a Kinectet

Más:

Anno emlékszem, hogy a Gears 3 tudott magyar feliratot, most bármilyen régióra teszem a boxot és akárhonnan is szedem le nekem angol feliratos marad. Ez mindenkinek így van vagy akinek pl magyar régiós lemeze van annak magyarul is töltődik le?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#60968) zsolti72837 válasza Bogyi007 (#60967) üzenetére


zsolti72837
őstag

Az jó. Akkor leszedem.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#60969) bulikavagyok válasza lmno (#60962) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Van egy pocsolya Sebring-en, amit nem tudsz kikerülni. Én is 10-ből kb kétszer tudtam rajta átmenni viszonylag normálisan.

misiizsai: Sajnálom, bár úgy tűnik ez csak nyitó akció volt anno. Mint az előbb is írtam nem jellemző az akciós DLC, de ettől függetlenül lehet, h jövőhéten beteszik. :B

Bogyi007: Ehhez mondjuk pont nagyon jól jön a Kinect, mert eléggé ösztönző tud lenni. Viszont az nagyon jó, h mostantól megy offline is! Pont tegnap beszéltünk erről..:)

[ Szerkesztve ]

(#60970) oriic válasza Bogyi007 (#60967) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha magyar régiós a lemezed, akkor a játék is magyar lesz elvileg. De ahhoz kell a lemez is, hogy az alapján szedje le a gép a live-ról a játékot, ne a beütött kóddal.

Live-Die-Respawn

(#60971) JackFeryll válasza bulikavagyok (#60969) üzenetére


JackFeryll
őstag

A napokban vettem Ultimate Edition-t és nekem 1990-et ír a Storm Island-re.

(#60972) bulikavagyok válasza JackFeryll (#60971) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Na ez érdekes, mert én is úgy tudom, h VIP-vel 2k, de tomee007007 azt írja, h neki 4k az ára. Megnézni sem tudom, mert már minden tartalmat megvettem a játékhoz.. De így, h a srácnak nincs VIP-je, mindegy is..

[ Szerkesztve ]

(#60973) Blaise válasza Blaise (#60860) üzenetére


Blaise
veterán

Erre valaki? :R

(#60974) hackeeeee válasza Nordorn (#60966) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A télapó a battlefront-ot hozta késve, ezt korábban hozta a Jézuska! :)

Véleményem szubjektív...

(#60975) parandroid válasza Blaise (#60973) üzenetére


parandroid
nagyúr

Kb rohadtul mindegy. Nem (illetve minimálisan) mozgó alkatrészt tart, a tévét sem fogod mozgatni, löködni, úgyhogy csak arra figyelj, hogy a led-tv vékony káváján is meg tudjon kapaszkodni. A leírásban benne kell legyen, milyen vastagságnál felszerelhető. Én egy filléres kínai vackot vettem ebayen a 360-hoz, tökéletesen tette a dolgát 3 évig.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#60976) L_YKing válasza Nordorn (#60966) üzenetére


L_YKing
addikt

Télapó?? :F
Előbb? :F

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#60977) Nordorn válasza L_YKing (#60976) üzenetére


Nordorn
tag

Mi a félreértés tárgya? Nálunk az ajándékokat a Télapó hozza, és nem Jézuska.

(#60978) L_YKing válasza Nordorn (#60977) üzenetére


L_YKing
addikt

Jajj.. :W :DDD :O

Semmi. :)

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#60979) Nordorn válasza L_YKing (#60978) üzenetére


Nordorn
tag

Még mindig nem értem mi a problémád? :F

(#60980) Prof01 válasza Nordorn (#60979) üzenetére


Prof01
veterán

-
bocs, törölhető

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#60981) carlos636 válasza misiizsai (#60963) üzenetére


carlos636
csendes tag

Volt már akcióban a storm island ősz elején, akkor kapott egy -50%-ot. Így nem elképzelhetetlen, hogy majd vmikor újra akciós legyen.

(#60982) gulb válasza bulikavagyok (#60948) üzenetére


gulb
senior tag

Sw? Vagy F6? Este lerakom a kolkoket es neman is tolhatnank egyet.

(#60983) zsolti72837 válasza gulb (#60982) üzenetére


zsolti72837
őstag

Mi a gamertag neved?

(#60967) Bogyi007: Már le is jött.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#60984) Steven válasza oriic (#60954) üzenetére


Steven
addikt

plusz info sosem baj :R

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#60985) Gaben360 válasza Lefty (#60881) üzenetére


Gaben360
senior tag

Le is csúsztam róla,sajnos,reménykedek,hogy lesz még valaki ajándékozós kedvében.

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#60986) rokefeller


rokefeller
senior tag

Sziasztok, Xbox360-amat beszámítanák egy új Xbox ONE-ba, ez lenne a karácsonyi ajándék.
Tudtok abban segíteni, hogy milyen megkötések vannak a játék migrációval kapcsolatban? Meg kell tartanom a régit egy darabig, míg átkerülnek a játékok az újra, vagy a már megvásárolt játékok látszanak a Live profilomban majd, és amikor az X1 meglesz, csak át kell valahogy mozgatnom? Hasonlóan, a később portolt játékok akkor is elérhetőek, ha már nincs meg a régi konzol, de valaha megvásároltam őket? Nem egyértelmű nekem, hogy meg tudom-e oldani úgy a beszámítást, hogy ne vesszenek el a kompatibilis játékok, meg az sem, hogy érdemes-e várni, amíg a lista bővül (remélhetőleg azokkal, amik nekem megvannak)

Kösz a segítséget előre is.

A télapó nem a régi már...

(#60987) pelenka35 válasza FuRiONight (#60891) üzenetére


pelenka35
őstag

Majd megtelik jövő nyáron mikor bekerül ea accesbe.

Gamertag:Rob3rt75

(#60988) Döglött Róka válasza rokefeller (#60986) üzenetére


Döglött Róka
veterán

A letoltott jatekok megmaradnak. Nem kell mozgatni. A menteseidet erdemes cloudba rakni.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#60989) godzsy2 válasza Nordorn (#60977) üzenetére


godzsy2
senior tag

Az nem télapó, hanem mikulás. Csak a hülye gemánok hívják télapónak. És az ajándékot a Jézuska hozza, még ha amerikában is laksz, mert remélem azért még magyar maradtál. ;)

(#60990) Nordorn válasza rokefeller (#60986) üzenetére


Nordorn
tag

A digitálisan vásárolt játékok megjelennek a Xbox One-on, amennyiben azokat kompatibilissá tették már. Az ilyen játékokat csak le kell tölteni és használhatod is. Ha lemezes játékról van szó, akkor azt benyomod a box-ba és azok is letöltődnek a konzolra, amennyiben már elérhető XO-n.

(#60991) Döglött Róka válasza godzsy2 (#60989) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Számít?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#60992) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Megjött a Halo 5 decemberi frissítése. 3,8 GB. :)

Live-Die-Respawn

(#60993) misiizsai válasza carlos636 (#60981) üzenetére


misiizsai
tag

Na akkor reménykedek. :) Ahogy néztem most lesz 1 éves a Storm Island hátha.Amúgy írták itt páran a kiegyenlítetlen nehézséget FM6 ba.Ezt én is tapasztalom Horizon 2 ben.Valamikor könnyen nyerek máskor meg centiken múlik.Anno FM 2-3-4 Horizon nem volt ilyen emlékeim szerint.

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#60994) Buster17


Buster17
addikt

Forza 5ben hogy tudom a féket puhítani? Mert mindig besatuzik ha megnyomom. Nekem meg ilyen hosszú szakaszos fék kell nem pedig gumicsikorgató, guminyomot hagyó az aszfalton fékezés.

[ Szerkesztve ]

(#60995) carlos636 válasza misiizsai (#60993) üzenetére


carlos636
csendes tag

Nekem az FM6 az első újgenerációs Forzám és szintén érzem ezt a különbséget a régiekhez képest. Ha tippelnem kéne, akkor azt mondanám, hogy a Drivatar rendszerből fakad, bár nekem az FM5 kimaradt.

(#60996) Game-over


Game-over
aktív tag

Home partnert keresek!

Ami eddig van nekem:
-The Crew Wild Run Edition
-Lara Croft and The Temple of Osiris
-pár Gold játék
-EA Access
-Xbox Live Gold 17 februárig

Amit keresek:
Star Wars Battlefront (főleg!)
Forza Horizon 2/Forza 6
Lego játékok (esetleg)

(#60997) StLui válasza godzsy2 (#60989) üzenetére


StLui
veterán

Ez a magyarkodás hogy jön ide nem értem, de legalább nézzünk utána:

"A Mikulás szó cseh származású, maga az ajándékozás szokása pedig osztrák hatásra terjedt el a magyar családoknál"

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#60998) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Naszóval..

Elite controller:

Az anyaghasználat azért kicsit nagyon más a stock controller-rel képest. Ennyiért ez legyen is így. Első kézbe vételkor már észrevehető a különbség. A gombok is másnak tűnnek, valszeg mások is.
A triggerek nagyon jók, Nekem nagyon tetszenek, sokkal könnyebben, finomabban járnak, mint a stock változaté. A kapcsoló csak hab a tortán.

Kipróbáltam a "szárnyakat". Nagyjából újra kell tanulni forzázni, ha manuális váltoval szeretném használni őket, viszont elég jól megdobja a játékélményt.

A programozhatóság külön világ. Elsőre kicsit elvesztem a részletekben, de másodszorra már rájöttem, hogy működik. Elsőre ebben az nem tetszik, hogy arra még nem tudtam rájönni, hogy kell kivenni, egy már betöltött profilt mondjuk az 1. preset-ből, ezt ha esetleg valaki tudja, ossza meg velem plz.

Az tetszik, hogy saját profilban szinte mindent lehet állítani, a triggerek, az analóg karok érzékenységét, mindent.. A led fényerejét is..

A dpad karokat ki is cseréltem gyorsan homorúra, ez sokkal jobb, bár kár, hogy hosszabb, mint a stock kar.

Kicsit nehéz, ezt szokni kell..

Az audio adapterem valszeg használni fogom vele, főként a gombok miatt.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#60999) zsolti72837 válasza hackeeeee (#60998) üzenetére


zsolti72837
őstag

De szép. :Y

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#61000) szabacsik


szabacsik
őstag

Szeretném megvenni a Gold-os Thief-et de azt írja adjak neki bankkártyát pedig van neki aktív . Le se járt. Mi lehet a baj? Idáig be tudtam zsákolni a free gameket simán. (Nincs még One így azon keresztül nem fog menni)

[ Szerkesztve ]

/\____/\

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.