Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60901) Bogyi007 válasza Bogyi007 (#60900) üzenetére


Bogyi007
veterán

Max vásárlásakor más is ezt az üzenetet kapja?

"Valamilyen probléma adódott

Próbálja meg újra. Ha ismét ez történik, tájékoztasson bennünket: adja meg a kódot alább, a(z) xbox.com/errorhelp weblapon, hogy kivizsgálhassuk az esetet."

Próbáltam Szingapúri régióra s Uk-ra váltva behúzni, de úgyse sikerül...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#60902) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

ARK: Survival Evolved már elérhető One-ra. Van egy órás Trial is. Ha lejött tolok egy kis streamet.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#60903) Döglött Róka válasza Bogyi007 (#60901) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Store régiótt állítsd magyarra.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#60904) Turpiurfy


Turpiurfy
csendes újonc

Most ugye ingyen le lehet tölteni a Goldról a Thief-ot , de akkor miért kér hitelkártya számot ?? Nem rendelkezem hitelkártyával, most akkor menjek be a bankba ??? :W :D Paypal-os számlaszámom van, gondolom az itt felejtös

Xbox One Gamertag: Turpiurfy

(#60905) oriic válasza Turpiurfy (#60904) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vásárlásnak számít az is, azért kell bankszámlaszám. (0 ft-os, de vásárlás attól még)

Live-Die-Respawn

(#60906) ferensz válasza oriic (#60905) üzenetére


ferensz
senior tag

Mármint bankkártyaszámra gondoltál és nem bankszámlaszámra :)

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#60907) oriic válasza ferensz (#60906) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jogos. :D Igen kártyára gondoltam. :)

Live-Die-Respawn

(#60908) Bogyi007 válasza Döglött Róka (#60903) üzenetére


Bogyi007
veterán

Khmm.

Ha beidéztem a MAGYAR hibaüzenetet akkor vajon hol próbálkoztam elsőre? :C :DDD

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#60909) bulikavagyok válasza Bogyi007 (#60908) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Milyen accountod van? Ha amerikai, akkor próbáld meg amerikai IP-ről "megvenni" az amerikai Store-ban! Ha magyar, akkor hívd az ügyfélszolgálatot..:)

[ Szerkesztve ]

(#60910) storm3 válasza oriic (#60905) üzenetére


storm3
senior tag

Ha vasarlasnak szamit, miert kell gold hogy jatszhassak vele?

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#60911) Bogyi007 válasza bulikavagyok (#60909) üzenetére


Bogyi007
veterán

Magyar profil - magyar MasterCard karival, de be van állítva Uk és Szingapúri régióhoz a Paypal fizetés is...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#60912) zkas90 válasza storm3 (#60910) üzenetére


zkas90
senior tag

Megvásárolod annak a jogát, hogy ha van gold előfizetésed akkor játszhass vele. Kész, pont.
Aki nem akarja megadni az adatait, annak nem kell játszani az ingyenes játékokkal. Nem kötelez rá az MS.

(#60902) orichalcos - Az 1 óra trial engem is érdekel. Annyira lehúzom én is.
Sajnos hiába tetszene a játék(talán régebb óta várok jó dinoszauruszos játékra, mint egy jó SW-s re) pénzt nem igazán adnék érte. Szükség van hozzá jó communityre és mellette társakra akikkel fixen lehet együtt tolni.

[ Szerkesztve ]

(#60913) storm3 válasza zkas90 (#60912) üzenetére


storm3
senior tag

Ja annyira nem erdekel a dolog, mert en multizom tobbnyire es ahhoz ugye must have a gold, csak kukacoskodtam.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#60914) FOXhun


FOXhun
tag

Reggel még engedte nekem megvenni a Max-et, amerikai ac - magyar store, PC-ről.
Biztos átmeneti készlethiány van. :))

(#60915) bulikavagyok válasza Bogyi007 (#60911) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Akkor így mennie kéne! Múlt hónapban sokan ütköztünk hasonló problémába, akkor az volt a baj, h nem a régiónk szerinti IP címről próbáltuk meg letölteni a goldos játékot. Mivel Nálad ez rendben van, így nincs más ötletem..

[ Szerkesztve ]

(#60916) StLui válasza Bogyi007 (#60900) üzenetére


StLui
veterán

Erre a Thief linkre azt írja a játék nem elérhető, de ha rendesen megkeresem a magyar store-ba akkor beadta és "megvettem"

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#60917) joocek


joocek
aktív tag

Sziasztok!

Tudja valaki hol tudok a legolcsóbban olyan live éves kódot ahol nem elektronikus. Karira lenne és a nyomtatott olyan gáz lenne.

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#60918) StLui válasza joocek (#60917) üzenetére


StLui
veterán

A fiam a nyomtatott Titanfall borítónak, toknak ugyanúgy örült tavaly karira, szerintem nyugodtan nyomtass :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#60919) joocek válasza StLui (#60918) üzenetére


joocek
aktív tag

Elhiszem !

De aki kapja azt Én ismerem. Tudom milyen és nem jó az.....

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#60920) zkas90 válasza joocek (#60917) üzenetére


zkas90
senior tag

16000 ft alatt nem igazán fogsz találni sajnos. Lehet talán karácsonyra lesz akció közvetlen előtte.
Olcsóbban kijössz cdkeys (40$) + minőségibb kemény papírra kinyomtatott kóddal.

kép

Valahova fehérrel még rávésed a kódot és úgy nyomtatod ki. Szerintem ennek is ugyanúgy örülne.

szerk: Persze ha kézzel fogható kell, akkor marad a drágább vétel. Nem tudod megkerülni sajnos.

szerk2: Igen, innen rendeltünk már rengetegen és senkinek nem volt még problémája vele. Rögtön be tudtuk aktiválni (én mondjuk mindig sg vagy usa régión próbálkozom weben, lehet magyaron döcögne).

[ Szerkesztve ]

(#60921) StLui válasza joocek (#60919) üzenetére


StLui
veterán

Akkor benne tombol még a birtoklási vágy :D

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#60922) joocek válasza zkas90 (#60920) üzenetére


joocek
aktív tag

Jövök egy kávéval ez nem jutott az eszembe!!!

Ök ugye meg bizhatoak!

http://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-360

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#60923) storm3


storm3
senior tag

Xbox One 500GB with Ori, Rare Replay, Rise of the Tomb Raider, Halo 5: Guardians and Forza Motorsport 6

Hátha valaki egy "kezdő" pakk vásárlása előtt áll.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#60924) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hát fél óra alatt 3x haltam meg az ARK-ban. Tudom elején craftolni kell ezerrel, de egy rohadt kovakövet nem találok a tűzgyújtáshoz. :D Sőt már kis mocsok mini dínók is betámadtak már. Vagy megfagytam, meg éhen haltam. :D

#60927) joocek

Köszi. Utána olvasok majd a játéknak, mert érdekel, home társam meg úgyis megveszi, szóval tolom majd, csak furcsa még. Ez az első survival játékom. Technikailag egyelőre nem mondanék semmit, hiszen ennél nem ez a lényeg, de nem valami szép a játék...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#60925) bulikavagyok válasza oriic (#60924) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez jól hangzik! :D Délután én is kipróbálom..

(#60926) gianni85 válasza oriic (#60924) üzenetére


gianni85
veterán

jól hangzik. Valószínűleg nem az én játékom lesz :D

(#60927) joocek válasza oriic (#60924) üzenetére


joocek
aktív tag

Üdvözöllek a magyar valóságban :C :Y :C

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#60928) Bogyi007 válasza bulikavagyok (#60915) üzenetére


Bogyi007
veterán

10 perce már nem is találta a Store meg a linken a játékot. (Ajjaj ennek nem...) most végre észre tért és sikerült beszerezni...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#60929) sting2


sting2
addikt

ARK

Gémer vagyok nem hülye!
10 perc után delete....

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#60930) plejik


plejik
addikt

Sakcok, akinek van elite kontrollere, neki mi a tapasztalata? Karácsonyra lehet az asszony meglep egy ilyennel, és érdekelne a véleményetek.. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#60931) Golyo69


Golyo69
senior tag

Sziasztok!

Virtuális bankkártyát nem adhatok hozzá a fiókomhoz? ( MasterCard )
PayPal-nak is ez van megadva! ott működik!

Vagy csak nekem nem sikerül vagy nem is lehet?

Köszi

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#60932) StLui


StLui
veterán

Tegnap este FM6 kiakasztott teljesen. Carrier módban az első kupacot csinálgatom, a hat lehetőségből a harmadik autóvariációt, itt egy Nissan 370Z-m lett B600-ra felhúzva, szinte csak gumival, és merevítőkkel tuningoltam. Semmi setup mert fingom nincs róluk, de FM4-ben carrierben ez nem volt probléma, pláne az elején. Sebringet kaptam az adott 4 versenyes szériában másodikként, esős pályának. Van egy pocsolya egy balos törésben, kanyarban, amin egyszerűen nem tudom hogyan kell átmenni, van hogy elsőre átmegyek, van hogy 20x pörgetem vissza. Szerintem kb 200 próbálkozásom volt kb 20-30 versenykör alatt. A másik, hogy már ez az autó túl erős, vagy csak szar nem tudom, de állandóan kanyarban elindul kifele a hátulja, az orra meg bele a belső oldali falba, talán ezt hívják túlkormányzottnak, de fogalmam nincs mit kéne ellene tenni. És ilyenkor olyan irreálisnak érzem azt a jégtáncot amit bemutat az autó egy lassú 40-es tempónál, amit szintén nem értek miért 40, mikor olyan mintha állnánk.
Expert ellenfelek ellen nem is bírtam 8-nál jobb helyezést elérni, már a gép szólt, hogy nem akarom-e visszább venni egyel, hát kénytelen voltam, úgy mondjuk megvolt a 2. hely egyből zen az esős versenyen. Kaptam a következőt, gondoltam ott mehet az expert megint, de nem, megint megy az állandó túlforgás szárazon is, egyszerűen nem hiszem, hogy ennyire hülye vagyok, mikor FM4-ben semmi gondom nem volt ehhez képest.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#60933) bulikavagyok válasza StLui (#60932) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Azon a pályán én is szívtam esőben egy Volvo túraautóval -anno amikor még játszottam. Az lett a vége, h levettem a legalacsonyabbra az ellenfelek szintjét (egyébként maximum alatt egyel vagy kettővel játszottam általában), és lenyomtam külső kameraállásból kontrollerrel. Kormánnyal szinte semmi köze sincs a valósághoz a játéknak ilyen körülmények közt. A vizes pályákon még viccesebb a fizika mint szárazon. Legalábbis nekem.

[ Szerkesztve ]

(#60934) Bogyi007 válasza Golyo69 (#60931) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nekem az Otp-s Virtuális MasterCardomat sikerült hozzáadnom - lehet az a titok hogy hagytam rajta egy dollárnak megfelelő összeget a hozzáadás előtt.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#60935) StLui válasza bulikavagyok (#60933) üzenetére


StLui
veterán

Akkor jól éreztem, hogy ehhez képest profi vagyok P.Carson, (csak hogy ne keverjük a személyi számítógéppel :D ) esőben.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#60936) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Sziasztok!

Mi a véleményetek a Divinity Original Sin-ről? Asszonnyal szerettük együtt játszani a Diablo 3-at, meg is venném de itt van most a Sacred 3 is az is hasonló stílus de "ingyen" van.

Szóval szerintetek van annyival jobb játék, hogy megérje megvenni?

Köszi

(#60937) bulikavagyok válasza StLui (#60935) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Jól érezted! :K Amíg nem próbáltam a P.CARS-t, addig én is azt hittem, h velem van a baj az esős FM6 pályákon. Bár a valóságban is egy viszonylag erős hátsókerekes autót használok, ami még hóban sem produkál olyan dolgokat, mint bármelyik autó a Forzában vizes pályán. "Kicsit" eltúlozták a játékban az esőben csúszkálást szerintem. Érzésre olyan, mintha slick gumival kéne menned a vizes pályákon.

[ Szerkesztve ]

(#60938) a.sebi válasza Roland1789 (#60899) üzenetére


a.sebi
őstag

Nem az a judgment , arra azt irja hogy nem kell már beváltanom

(#60939) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

:)

Kérdés, ez berigisztrálható az MS-nél? :)

Véleményem szubjektív...

(#60940) zsolti72837 válasza hackeeeee (#60939) üzenetére


zsolti72837
őstag

Szép. :C

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#60941) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Regisztrálni csak akkor érdemes amikor baj van és gariztatni kell ? (gondolok itt arra hogy gondolom jobb úgy eladni a készüléket ha eladod hogy nincs senki nevén még)

[ Szerkesztve ]

(#60942) gianni85 válasza JackFeryll (#60941) üzenetére


gianni85
veterán

Most megnövekedett az elite kontrollerek és gépek száma a topikban. Kíváncsi vagyok a véleményekre pár hónap után. Én már eladtam

(#60943) ferensz válasza JackFeryll (#60941) üzenetére


ferensz
senior tag

Tudod törölni a saját accountod alól a felvett gépet és így fel tudja majd venni magához az, akinek eladod.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#60944) gulb válasza bulikavagyok (#60933) üzenetére


gulb
senior tag

Kene tolni egy f6 ot este!;) azt meg multiba nem nyomtam!

(#60945) sting2 válasza hackeeeee (#60939) üzenetére


sting2
addikt

Ez nagyon guszta baszod.

Bocsánat, Bringás topiknak néztem a fórumot.. :Y :R

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#60946) hackeeeee válasza sting2 (#60945) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az ám, és jó súlya van, majd ebéd után csomagolom, csinálok majd képeket. :)

Véleményem szubjektív...

(#60947) adrian94


adrian94
őstag

Miért nem tudom letölteni a két Xbox360-as ingyen játékot? Bundly Only-t ìr..

(#60948) bulikavagyok válasza gulb (#60944) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Bármikor, most épp betegen vagyok itthon, így még jobban ráérek, mint általában. :D Bár a beszélgetés annyira nem tesz jót nekem, így lehet, h inkább napolni kéne.. :U Egyébként rég játszottunk már együtt - AC Unity-t utoljára, ha jól emlékszem.. GTA-d nincs? :P

hackeeeee: Gratula a kontrollerhez! :C

(#60949) oriic válasza adrian94 (#60947) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak webről lehet egyelőre, és ott is az Xbox 360-as résznél. Utána a ready to install résznél már elérhetőek lesznek.

Live-Die-Respawn

(#60950) adrian94 válasza oriic (#60949) üzenetére


adrian94
őstag

Xbox.comon próbáltam de ott is ezt ìrta ki.. De majd megnézem késöbb :) köszi a választ!

(#60954) orichalcos

Ezt, hogy érted ? Közben sikerült leszedni őket.. de csak laptopon keresztül, tabon keresztül nem sikerült..

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.