Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60153) parandroid válasza sirszevenap (#60146) üzenetére


parandroid
nagyúr

Senki nem vitatja, hogy a One fogyaszt, simán lehet, hogy többet is, mint a 360, és nyilván többet instant onban, mint teljesen kikapcsolva. Igazából fogyasztásmérőm is van, meg itt is van a két konzol egymás mellett a polcon, akár meg is mérhetném, de gondolom valaki már úgyis megtette, szóval mostanra már konkrét értékekkel is tele lehet a gugli.

A gond az, hogy most már egy hete azon rugózol, hogy a One miatt havi 3500 Ft-tal megnőtt a havi fogyasztásod, ami viszont - pardon my french - ordas nagy faszság.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#60155) Döglött Róka válasza parandroid (#60153) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Lehet aggregatorral hajtja.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#60156) sirszevenap válasza parandroid (#60153) üzenetére


sirszevenap
addikt

Teljesen jogos amit mondasz! A mai megjegyzést amiből ez kirobbant már cinizmusból írtam csak, valójában engem sem akkor sem most nem hatott meg igazán. Érdekességképp írtam első körben is. Gyakorlatilag ez akart lenni a lényege amit most te leírtál, csak eléggé támadó jellegűre sikerült így folyamatosan le lett tépve a fejem miatta.

szerk:
És kajak rám áll az egész forum e miatt! :DDD

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#60157) hello28


hello28
aktív tag

Sziasztok
Valaki tud segíteni abba nekem hogy amikor legelőször elindítottam a boxot frissitett es amikor oda kerültem hogy live es azt írta van 30 nap ingyen gold ott megadtam mindent de rossz volt a bankszámla szam majd végül létrejött minden Outlook stb es ott megadtam a helyes bankszámlaszamot de live nemtudom aktiválni ujra mindig kiírja mennyibe kerül ,szóval nem lehet aktiválni valahogy az ingyen 30 napot?
Koszonettel

[ Szerkesztve ]

(#60158) zkas90 válasza sirszevenap (#60149) üzenetére


zkas90
senior tag

Tényleg utolsó hozzászólásként a témához a részemről, mert ezt már kiveséztük eléggé.
Ha jól láttam október 20-án vetted a konzolt. Ezalatt 1 teljes értékű számlát kaptál, de ez most mellékes. Nem lehet, hogy a téli számlákat a nyári-őszihez hasonlítod?
Télen megnő az áramfogyasztás (világítás, fűtés, többet vagyunk a házban és kevesebbet a szabadban, etc...).

Egyébként az is lehet, hogy zárlatos xboxod van és úgy nyeli az áramot mint az állat. Ezt egy fogyasztásmérővel tesztelheted és visszacsaphatod MS-nek, de azért ebben én nem hinnék.

(#60157) hello28 - Fuh, értem a problémát, de segíts kicsit.
Amikor megadtad a bankszámlaszámodat és hibás volt, akkor nem adott lehetőséget a kijavítására?
Biztos, hogy nem kaptad meg az 1 hónap liveot?
[Ezt] nézd már meg bejelentkezve. Ha 3000 ft-ot ír a 6 helyett, akkor van.

[ Szerkesztve ]

(#60159) Jovanny2 válasza Mister_X (#60151) üzenetére


Jovanny2
őstag

Az nem, de a "kollega" az elmúlt pár hónapban 6-7-szer már véglegesen fel van függesztve, most is hamarosan szerintem. Te még új vagy itt. ;)

@sirszevenap: basszus, az 1 honap alatt most olvastam el eloszor a neved. :D Szóval, nincs egy fogyasztásmérőd? Nekem van, megmérem neked szivesen a fogyasztást. Még az jutott a fejembe, hogy digitális, vagy lemezes játékokkal játszol? A lemezes többet fogyaszt a mecha miatt. ;)

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#60160) sirszevenap válasza zkas90 (#60158) üzenetére


sirszevenap
addikt

Köszönöm tanácsod, nem kell ebbe már jobban belefolyni! :K Volt egy szint ameddig tűrhető volt ez az egész, de így, hogy már számomra tök "ismeretlenek" jönnek a forumba egy egy comment erejéig, hogy közöljék, hogy biztosan agregátorral hajtom már már kezd sok lenni! :DDD Isten ments ha esetleg negatív tapasztalatom lenne a jövőben a konzollal és még egyszer meg merjem osztani ezt itt. Mondjuk lehet másképp alakult volna, ha egyszerűen csak felteszem a kérdést, hogy mi a tökömnek fogyasztott nekem ennyit.

Bankkártyával? Hát persze!

(#60161) L_YKing válasza Mister_X (#60151) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem de Ő itt havi szinten tesz 2 reget és mindig ide ír össze-vissza szóval meg lehet ismerni.
És már ki is rakták.. :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#60162) sirszevenap válasza L_YKing (#60161) üzenetére


sirszevenap
addikt

És érdekes módon , az engem számon kérő Úri ember commentje is törölve. :)

Mister_X (#60151): Legközelebb , ha számon kérsz , hogy mit és miért mondok elsőnek kérlek tájékozódj. Attól, hogy most én voltam a célpont a fogyasztásos mizéria miatt még nem kell minden szavamban a hibát keresni! :R

Bankkártyával? Hát persze!

(#60163) sirszevenap válasza Jovanny2 (#60159) üzenetére


sirszevenap
addikt

Csakis digitális! :K Köszönöm felajánlást, de ha aktuális akkor a környékemen csak találok egy ilyen eszközt. Ha másért nem , csak kíváncsiságból is megfogom mérni h itt mi a gond. Hisz hülyeséget nem mondok csak azt amit látok. Lehet tényleg gebasz van vele vagy egyszerűen csak én használok mást sokkal többet. Lényegtelen, ez legyen a legnagyobb bajom. :K

Más:
Jó a nevem, mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#60164) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Ez szép. :DDD

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#60165) sch_a


sch_a
addikt

Sííírok mennyi hülyeséget lehet itt olvasni. :DDD Közben meg megy a harc az offolás ellen, mert hogy ez "szakmai topik". Szerintem az ótvar nagy baromságokat teljes meggyőződéssel mantrázókat is bannolni, törölni kéne. Sajnos elég mélyen van a színvonal itt. Tisztelet a kivételnek.

(#60166) alien235


alien235
csendes tag

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni miért nem tudunk haverommal xbox one-on egymás ellen játszani mind a 2önknek van live előfizetése nat type open portok kinyitva mégsem tudunk egymáshoz csatlakozni semmilyen játékban????

Válaszokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#60167) sirszevenap válasza sch_a (#60165) üzenetére


sirszevenap
addikt

Ha rám gondolsz uram, akkor teljes mértékben elismertem, hogy a hiba az én gépezetemben lehet. :R

De mondjuk igazából pont te mondasz ilyeneket, amikor egy értelmes választ nem adtál senkinek soha csak trollkodni jöttél ide. " Sííííírok " :C

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#60168) Mankó válasza zkas90 (#60143) üzenetére


Mankó
veterán

Az első boxomnál Instant On-on volt a beállítás, a fogyasztáson nem igazán láttam a különbséget és kényelmes is volt így használni.
A mostanin Energy Saving van beállítva, mert ennek a boxnak a tápja hangosabb. Tudjátok az a verzió, amit szemből hallgatva nem hallani, de ha oldalt fordítod a fejed, akkor hallod azt az idegesítő halk sípolást. Nem tudom mit lehetne vele kezdeni, de aludni mellette nem jó.
Jobb lenne az Instant On, de nincs ötletem, hogy lehetne kiküszöbölni ezt a zajt. A box és a táp ugyanott van, ahol a másik is volt.

(#60169) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Csak, hogy beleszóljak.. több hónapig instant on-ban volt a gép, még a frissítés előtt. Amióta megjött az update, azóta energy save-ben van, és őszintén szólva, nem vettünk észre különbséget a fogyasztásban. Konkrétan nem néztük, de mivel megvan a havi fogyasztás, abból nagyjából sejthető.

Annyira elenyésző a különbség, valszeg, hogy az elment máshová, ami a box minimális fogyasztásából megmaradt.

Szal szerintem, felesleges ezen rugózni.

Véleményem szubjektív...

(#60170) sch_a válasza sirszevenap (#60167) üzenetére


sch_a
addikt

Nem (csak) rád gondoltam.

Hát én kérek elnézést, hogy se időm, se türelmem nincs arra, sőt késztetést sem érzek rá, hogy óránként megválaszoljam ugyanazokat a kérdéseket, amik itt felmerülnek. (home, ménemcsatlakozik, hololcsóbbalive, vanerégiózár, ménemtudomletölteni, mérecseg, elégeaz500giga stb.) Ha olyan kérdés van, amit még nem válaszoltak meg és én tudok segíteni, akkor szoktam is. Nem jópofizásra meg hsz-gyűjtésre használom a topikot.

De az tény, hogy rengeteg ökörséget lehet itt olvasni, és vannak olyan marhaságok, amiket már annyiszor elismételtek itt, hogy már beépült a "közhiedelembe". Na ezeket kéne megelőzni. Még kétszer leírod, hogy 3500-al több a villanyszámlád mióta boxod van és a végén bekerül az összefoglalóba is.

De a mai abszolút kedvenc hozzászólásom, idézem:

"Még az jutott a fejembe, hogy digitális, vagy lemezes játékokkal játszol? A lemezes többet fogyaszt a mecha miatt."

(#60171) sirszevenap válasza sch_a (#60170) üzenetére


sirszevenap
addikt

"Még kétszer leírod, hogy 3500-al több a villanyszámlád mióta boxod van és a végén bekerül az összefoglalóba is."

Eriggy' mán' magaddal! :DDD Megöltél! :C

Bankkártyával? Hát persze!

(#60172) Jovanny2 válasza Mankó (#60168) üzenetére


Jovanny2
őstag

Építs neki tojástartókból egy mini süketszobát. :D

@sch_a: majd jelentkezz, ha megtanultad értelmezni az iróniát. Egyébként pont te nem szoktál vigyorjelet tenni a "poénjaid" után. Na milyen? ;)

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#60173) Mankó válasza Jovanny2 (#60172) üzenetére


Mankó
veterán

:DDD jópofa.

(#60174) sch_a válasza Jovanny2 (#60172) üzenetére


sch_a
addikt

Hát ha én ökörséget írok, akkor az egész hozzászólásom ökörség. Abban a szövegkörnyezetben nem hiszem, hogy te ironizálni szerettél volna.

Persze nem te vagy az első, aki miután rájött, hogy mekkora baromságot írt, megpróbálja ráfogni, hogy csak ironizált.

(#60175) sirszevenap


sirszevenap
addikt

Szerintem zárjuk ezt, nincs sok értelme. Egyébként viccet félretéve sajnálom, hogy ezzel a fogyasztásos témával ilyen nagy katyvaszt idéztem elő. Én elhiszem az ellenérveket, teljes mértékben! Viszont helyettem a nyers adatokat senki sem látja. Ettől függetlenül még mindig benne van a pakliba, hogy én néztem be valamit marhára! :K

Bankkártyával? Hát persze!

(#60176) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Gyerekek nem vagytok semmik.

De ha már blődségek:

Itt a tél a hideg, Úgyis olyan jó meleg a box teteje amikor játszom, ezt a hőmérsékletet egy hidegebb szobában hogyan lehetne felhasználni? ;]

Minimum arra elég ha fáznak az elgémberedett ujjaim akkor a gép fölé téve meg tudom majd melegíteni őket. :C

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#60177) parandroid válasza Bogyi007 (#60176) üzenetére


parandroid
nagyúr

Fektesd rá a macskát, ha még nem találta meg magától. Egyrészt szereti, ha meleg, másrészt meg jól elszórakoztatja magát a táp cicergésével, amit te nem hallasz, de ő igen.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#60178) StLui válasza Bogyi007 (#60176) üzenetére


StLui
veterán

Nekünk ha megy a vetítő, a 35nm-es nappaliban 2 fokkal melegebb lesz film végére :Y

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#60179) Jovanny2 válasza sch_a (#60170) üzenetére


Jovanny2
őstag

Még jó, hogy senki sem ad a véleményedre, még a végén megsértődne valaki, de hál Istennek erről szó sincs. Az meg, hogy én nem szívtam a vérét a srácnak a garasoskodása miatt, hanem kicsit poénosra vettem, szerintem senkinek sem fájt rajtad kívül...amúgy egy 30-as éveiben járó informatikusról gondolod, hogy komolyan írta, hogy a mecha sokat fogyasztana. :N De végülis mindenki magából indul ki. Ha nem baj, akkor ma már ignorállak. :R

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#60180) sirszevenap válasza Jovanny2 (#60179) üzenetére


sirszevenap
addikt

De cuki vagy! :DDD
Mellesleg igen, én tiszta durca lettem mert szívtátok a vérem mert megosztottam veletek a tapasztalataim! :( Ugyan, miért venném magamra. Másrészt meg legközelebb nem mondom. Ennyi

Bankkártyával? Hát persze!

(#60181) alien235


alien235
csendes tag

Sziasztok!
Tudna valaki segíteni miért nem tudunk haverommal xbox one-on egymás ellen játszani mind a 2önknek van live előfizetése nat type open portok kinyitva mégsem tudunk egymáshoz csatlakozni semmilyen játékban????
Válaszokat előre is köszönöm.

(#60182) sting2


sting2
addikt

Eddig sem panaszkodtam rá de :
Valami oltári nagy Balansz csomag jöhetett a Halo 5 játék multijához mert rengeteg dolog észrevehetően változott, jó irányba.
Komolyabb Fizika, javított Hit box, folyékonyság a köbön!

Vagy csak az 1 hét Halo mentes időszak Placebója?....

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#60183) bence007


bence007
tag

Sziasztok!

Mennyire kell tartani a használt gépek elromlásától az Xbox esetén?Jellemző bármiféle meghibásodás?

Köszi!

(#60184) zkas90 válasza bence007 (#60183) üzenetére


zkas90
senior tag

A kezdetekben volt hogy zúgott a gép, mert kinect hiányában túl nagy feszt kapott. Ezt javították.
Azóta nem hallottam senkitől, hogy a gépet küldte volna szervízbe.

Egyébként olyat vegyél amire még legalább 1 évig van garancia és akkor nem lesz gáz.

(#60181) alien235 - Más barátoddal összetudsz illetve ő mással összetud?

[ Szerkesztve ]

(#60185) aya


aya
addikt

Instant on-ban kikapcsolva nekem ciripel a táp.

Más semmi, pedig Májusban lesz két éves.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#60186) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Az miért van hogy ha a GTAV-ből kilépek teljesen, majd minden egyes újra belépésnél ki kell választanom a nyelvet?

(#60187) misiizsai válasza zkas90 (#60129) üzenetére


misiizsai
tag

Xbox 360-om is van már 6 éve ott is volt néha fagyás meg drop főképp a generáció vége fele.Csak nem gondoltam hogy Onenál is már most ilyen pl előfordul hogy most leírtad meglepett.Itt is csontra fagyás van és csak kikapcsolás segít vagy van más megoldás is? Bocsi a hülye kérdésekért csak még elég szokatlan nekem az Xbox One hiába van 6 éve Xbox 360-am.
Az Underground 2 meg a Most Wanted az nekem is nagyon tetszett azok még igazi NFS-ek voltak.Csak nagyon reklámozták az új NFS-nél is hogy huu újra kezdjük milyen jó játék lesz..Őszintén már nem tudom mi menthetné meg a Need For Speedet..

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#60188) gianni85 válasza aya (#60185) üzenetére


gianni85
veterán

valszeg neked is a venti lesz az a tápban. Nekem sem ártana már haveromtól visszahozni a leszabályozott tápomat, mert azt nem adtam el múltkor a géppel

(#60189) adrian94 válasza B-L-A-C-K (#60186) üzenetére


adrian94
őstag

Magyar live-on vagy ? Ha igen akkor szerintem azért... USA live-on nem kell kiválasztani sosem :)

(#60190) aya válasza misiizsai (#60187) üzenetére


aya
addikt

Ps1 3do és saturn :)

Változik a játék, valakinek ez tetszik.

[ Szerkesztve ]

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#60191) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

Sziasztok!

Pár napig nem voltam gép közelben (ha volt már kérdés, akkor sorry) és most látom, hogy kaptam egy tom clancy"s the division alpha kódot...
De mintha úgy olvastam, hogy ezt csak az előfizetők kapták, viszont én nem fizettem elő rá... :N

Ha leszedem, attól még nem fogok rá automatikusan előfizetni, ugye?

thx előre is :R

XONE: LedyGyusziHU

(#60192) Rage47 válasza LedyGyuszi (#60191) üzenetére


Rage47
veterán

valszeg vmikor jelentkeztel betara azert kaptál. ingyenes

(#60193) zkas90 válasza misiizsai (#60187) üzenetére


zkas90
senior tag

Informatikai rendszer lévén előfordulnak sajnos problémák.
A játék fagyásánál benyomtam az xbox gombot a kontrolleren és bezártam a játékot. Nem az egész rendszer fagyott ki. Egyébként tényleg ritka dolgok ezek. Nem fognak téged sem zavarni.

Az új rendszer óta semmilyen problémával nem találkoztam még. Minden vaj-simán működik.

(#60194) LedyGyuszi válasza Rage47 (#60192) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

akkor rosszul informálódtam... :K
köszi szépen! :R

XONE: LedyGyusziHU

(#60195) adamos87


adamos87
tag

Valami ötlet, hogy miért ilyen lassan telepíti nekem az új Destiny frisstést? Illetve minden játékot, frissítést ilyen lassan telepít.
Bocsi a videó minőségért.

[link]

Samsung QE55Q80T, XBOX Series X, Live: razorramon1987

(#60196) B-L-A-C-K válasza adrian94 (#60189) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem tudom lehet, elég kezdő vagyok, hogy kell oda átrakni, ha át lehet?

(#60197) zsolesz010 válasza adamos87 (#60195) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Madzag? Hányas net? Más eszközön rendben van a netsebesség?

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#60198) adamka36


adamka36
tag

Battlefield 4 -nél mikor érkezik az új kiegészítő és a patch? :D

[ Szerkesztve ]

(#60199) adamos87 válasza zsolesz010 (#60197) üzenetére


adamos87
tag

Madzag, 120as UPC.Minden eszközön meg is van a 120.

Samsung QE55Q80T, XBOX Series X, Live: razorramon1987

(#60200) misiizsai válasza zkas90 (#60193) üzenetére


misiizsai
tag

Huu ennek örülök! :) Legalább itt nem fagy csontra mint 360-nál :) Még arra nem jöttem rá hogy itt automatán minden játék felhőbe ment? Mert a tárolóhelynél nem találtam a játék mentéseket.Akkor ezek szerint ez a néhai FPS drop még semmi a fagyáshoz képest..

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.