Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60401) hackeeeee válasza JackFeryll (#60400) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lehet állítani kell a projektoron.

Indíts egy kalibrációt a boxon, és úgy állítsd be a projektort.

Véleményem szubjektív...

(#60402) gduck


gduck
addikt

Hát f*sza, ez csillió-trillió dollárból fejlesztett sz*r semmit nem ér! Egy éven belül ez már a 2. kontroller ami tönkremegy (most éppen magától megy folyamatosan felfelé a bal analóg kar). Ilyen hibával cserélik gariban?

Nincs valami mód arra hogy az x360-as kontrollert (ami 10000000000000x jobb) hozzá lehessen csatlakoztatni a ONE-hoz?

(#60403) bulikavagyok válasza JackFeryll (#60400) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Milyen projektor? Mindkét eszköz HDMI-vel van rácsatlakoztatva (1080p)? Próbáltad felcserélni a kettőt?

gduck: Ez sajnos nem egyedi probléma. Gariban cserélik ezzel a hibával is. Egyébként érezd magad nagyon szerencsésnek, h nem egy év után romlott el. Most valószínűleg kapsz egy újat! ;)

[ Szerkesztve ]

(#60404) JackFeryll válasza bulikavagyok (#60403) üzenetére


JackFeryll
őstag

BenQ 1070W
Még felcserélni nem próbáltam.
HDMI1-en van a PC HDMI2-őn a One.

Overscaling 0-án van szóval tovább nem tudom csökkenteni a képméretet. Hátrébb se tudom tenni.

(#60405) bulikavagyok válasza JackFeryll (#60404) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Csere első körben, úgy legalább kiderül, h a boxal van-e a gond. Kíváncsi leszek az eredményre, mert szerintem a projektoron van vmi elállítva. Gondolom a One 1080p-n van?!

[ Szerkesztve ]

(#60406) hackeeeee válasza gduck (#60402) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem 2 hónapot sem bírt a gyári controller.

Véleményem szubjektív...

(#60407) Rage47 válasza hackeeeee (#60406) üzenetére


Rage47
veterán

nekem most lett egy éves es tökéletes :D

(#60408) bulikavagyok válasza Rage47 (#60407) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Hűha, akkor kezdhetsz aggódni! ;] Tudok egy jó szerelőt, meg alkatrészt is hozzá! :D

(#60409) Rage47 válasza bulikavagyok (#60408) üzenetére


Rage47
veterán

veletek ellentétben en nem pufolom a kontrollert mint egy vadállat :D

(#60410) bulikavagyok válasza Rage47 (#60409) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Püfölni ugyan nem szoktam, de tény, h például a COD alatt meg vannak dolgoztatva rendesen az analóg karok.
Egyébként meg szerintem csak mákod van, h Neked egy erősebb darab jutott! ;] Őszintén kívánom, h a Tiéd elmenjen legalább 5 évet! :K

[ Szerkesztve ]

(#60411) ImpersonatoR

[link]

Na hat nem hiszem el. hogy senki nem linkelte be ide is :)

(#60412) bulikavagyok válasza ImpersonatoR (#60411) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Itt egy ellenvélemény korábbról. Sajnos én inkább ezt tartom a reálisabbnak - bár ha megjelenne, már holnap megvenném az új Xboxot! Nagyon örülnék egy sokkal erősebb gépnek, ami azt illeti (minimum 3-4-szer erősebbre gondolok)..:)

[ Szerkesztve ]

(#60413) zsolesz010


zsolesz010
senior tag

Halo 5 ragdoll :D

[ Szerkesztve ]

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#60414) cyberkind válasza ImpersonatoR (#60411) üzenetére


cyberkind
félisten

A HBM2-es írásból az jön le hogy ismét az Amd-t akarják erőltetni, na nembaj, újfent kapunk 2 gyenge gépet, majd megjön egyszer az eszük ezeknek is, max 4 vagy még kevesebb évente jöhetnek az új konzolok.
De egyébként nem fognak ezek jönni 17-ben, nem lenne nyereséges ez a generáció.

Paranormal Cocktivity

(#60415) hackeeeee válasza Rage47 (#60409) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Püfölés? Nagyjából 100 óra játék volt benne.. Főként Forza Horizon 2, és Batman AK, semmi más...

Semmi püfölés nem volt benne.

@zsolesz010: Hasonlót láttam már, párszor. :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#60416) a.sebi válasza ImpersonatoR (#60411) üzenetére


a.sebi
őstag

Én még a mai napig minden nap újnak érzem ezt rendszert olyan szar! Az xbox anno akik megjelenés napján vették tudják hogy elég béta volt még , azota sok dolog változott , és még van hiva . Nem jell uj generáció előbb ez legyen fasza és hizzák ki a maximumit belőle . Lesz itt meglepi , nézzetek meg egy 2005 ös x360 játékot és egy halo 4 et vagy forza 4 et .... sokat fejlődolött, ahogy a one is fog .

(#60417) hackeeeee válasza a.sebi (#60416) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hometárssal sokat pletykáltunk erről, hogy vajon mikor lép szintet a nextgen, és mi arra tippeltünk, hogy talán 1-2 éven belül, így közel sem fog húzni annyit a mostani generáció, mint a PS3, 360.

Az ok talán egyszerűen nevezhető, bár közel sem az, az pedig a teljesítménybeli különbségek, és sokminden más. Főként sok helyen a fent említett okok miatt a felhasználók elégedetlensége.. Sajnos sok olyan ismerősöm van, aki azért nem vesz konzolt máig, mert sok játéknál nem képesek megoldani, hogy 1080p 60 FPS legyen. Hanem 720p, 900p.. Persze, elég, csak akkor is..

Persze itt a kérdés az, hogy vajon hardverben maradnak ezen a vonalon, vagy mégsem.. Miért? Mert ha maradnak, akkor érdemes lehetne megvárni a ZEN-t az AMD-nél, de ugye arról semmi információ jelenleg, szal min. 2016 q4.

De lehet csiszolnak annyit, hogy ez jó legyen.. Nem tudom. ez majd kiderül.

@FragStaR: Azt nem, csak ezt.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#60418) Rage47 válasza hackeeeee (#60415) üzenetére


Rage47
veterán

hat akkor tényleg makom van. nekem 5x ennyi órám lehet. amúgy a fehér sunsetes controllerrem van. annyi a bajom hogy vétel után három hétre a bal kar egy bizonyos mozdulatkor kattano hangot ad ki halkan.de ez nem zavarja a működést egyáltalán

[ Szerkesztve ]

(#60419) hackeeeee válasza Rage47 (#60418) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem nem kattogott, recsegett.

Véleményem szubjektív...

(#60420) Tison


Tison
tag

Gears of War kód:

6XV2H-GRMXG-XXFX6-W73JM-XVQF?

A kérdőjel helyén az abc utolsó előtti betűje van.

Gears of War 2 kód:

KGGTQ-FMFJJ-7JJ24-7HVK6-D2D3?

A kérdőjel helyén az abc utolsó előtti betűje van.

(#60421) frankdelgado


frankdelgado
őstag

Üdv.!

A home társamnak megvan a BF4 premium, de én csak az alap játékot tudom használni. Ez így van rendjén vagy valamit rosszul csinálok? Ha az utóbbi, mi a megoldás:

Köszi!

(#60422) Shamat válasza Tison (#60420) üzenetére


Shamat
aktív tag

Az elsőt vittem, köszönöm! :R

DEAD LIKE ME

(#60423) a.sebi válasza Tison (#60420) üzenetére


a.sebi
őstag

2. At is elvitték de azért köszi...

(#60424) Bazsi1987 válasza bulikavagyok (#60412) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én 2019-et tippelek az új gépeknek lesz még halo6 az is min 2-3 év amig megjelenik ;)

(#60425) JamesHun válasza Bazsi1987 (#60424) üzenetére


JamesHun
addikt

hamarabb nem is nagyon lenne értelme ha kijönne

2017 túl hamar van
ha akkor kijönne sokan lehet elpártolnának, mert nem akarnak 4-5 évente új konzolt venni

De tény ez a generáció nem a legjobban lett összerakva
ha meg 3x-4x erősebb gépet akarnánk nagy eséllyel nem ennyi lenne az ára, de 200.000-et meg nem biztos, hogy kiadnánk érte

SeriesX: JamesSHun

(#60426) tunkiih válasza bulikavagyok (#60412) üzenetére


tunkiih
őstag

Nem mondom, hogy addig legyen aktuális ez a generáció, mint az xbox 360.. de ha 1-2 éven belül kidobják, akkor elmehetnek a p.cs.ba! :DDD 18-19 fele lenne optimális ez (sőt inkább 19), talán.

[ Szerkesztve ]

(#60427) eagleberg válasza tunkiih (#60426) üzenetére


eagleberg
tag

Szerintem ha jon a slim valtozat azt csinalhatnak erosebbre. Korszerubb gyartasu processzor nem igenyel nagyobb hutest es meg igy is kevesebbet fogyasztana. A gep felepitese maradna a regi, csak minden egy kicsit gyorsabb lenne benne. Ugyanaz a program futna a regin es az ujakon, csak az uj egyszeruen birna a full hd-t, esetleg mellette 6O fps-t. Tudom nekunk szarul esne, mert nekunk lesz a regebbi lassabb gepunk

(#60428) oriic válasza Tison (#60420) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszönjük a felajánlást.

Live-Die-Respawn

(#60429) sch_a válasza eagleberg (#60427) üzenetére


sch_a
addikt

Ez úgy ahogy van hülyeség. Ha jön is új változat, maximum a fogyasztása lesz kisebb. Teljesítményben biztos hogy nem fog változni.

(#60430) sting2 válasza gduck (#60402) üzenetére


sting2
addikt

Lófaszt!

Az első Xbox, batár kontrollere az vitt mindent.
Olyan rezgés volt benne, hogy kicsavarta a kezed.
Több ezer óra link party után is olyan volt kézbe véve mint egy darab kő!
Soha semmilyen (na jó talán az Elite joy, de az meg mennyibe kerül édes istenem?..) irányítón nem éreztem olyan finomnak a karok mozgását, a ravaszok egy légpuska ütésével dolgoztak.

Szóval a kényelem, meg az akkumulátorok, meg a vájerlesz" bezúzta ezt az érzést is..
:Y

(ilyenkor a Wall -E című utópia jut eszemben, az Emberek egy gépen suhanó szarkupacok és gombnyomásra öltöznek át pirosból, kékbe...)
:R

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#60431) kovsol válasza sting2 (#60430) üzenetére


kovsol
titán

Nekem még mai napig van itt egy olyan duci Xbox Classic gamepad. Forrasztottunk rá USB -t is, és PC -vel működik így. :D

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#60432) Lefty


Lefty
addikt

Tudna valaki egy 2 napos goldot adni esetleg? :)

(#60433) eagleberg válasza sch_a (#60429) üzenetére


eagleberg
tag

Ha en ilyen biztos lennek ...

(#60434) Gabesz84 válasza sting2 (#60430) üzenetére


Gabesz84
őstag

[CronusMAX PLUS]

ezzel elvileg bármilyen vezetékes controllert használhatsz.

Nem próbáltam, csak engem is érdekelt a dolog mert van PC-hez 360 controllerem, és gondoltam használnám ezt is boxhoz, dehát így annyira nem fogom :)

[ Szerkesztve ]

(#60435) godzsy2 válasza sting2 (#60430) üzenetére


godzsy2
senior tag

Csak megsúgom, hogy az Elite kontrollerbe is ugyan az a szar 3D-s érzékelő van, mint a sima kontrollerbe, így az Elite-nél nem érezheted finomabbnak a karok mozgását.

(#60436) bulikavagyok válasza tunkiih (#60426) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Valószínűleg kihúzza ez a generáció 18-ig, vagy akár 19-ig is. Sajnos. Ez már most is kevés, és idővel egyre távolabb kerülünk a PC-s csúcs grafikától. :(
Én imádom a konzolokat, ezer éve nem játszottam PC-n, de látva a legújabb multiplatform játékok minőségbeli különbségét komolyan elgondolkodtam azon, h veszek egy új VGA-t a PC-mbe. Az e héten megjelenő alpha adta a végső lökést egyébként. A fő platformom mindenképp a konzol marad, de a nem multiplayer játékokat inkább PC-n tolnám (évente kb 2-3 címet), illetve kipróbálhatnám végre a jobb PC-s autószimulátorokat is.

[ Szerkesztve ]

(#60437) FuRiONight válasza bulikavagyok (#60436) üzenetére


FuRiONight
őstag

A pc csúcs grafika helyett a pc középszintet kezdjük elhagyni.

Azért nekem kicsit vicces, h már évek óta (4-5) pc-n FHD-ba játszottam, most pedig 720-900p csak.

"Az e héten megjelenő alpha adta a végső lökést egyébként."

A The Division Alphára gondolsz? Miért mi volt ami ennyire elvette a kedved?

Én azt mondtom, hogy console exclusive és multiplayer játékok konzolra valók, kb. minden másra jó-jobb a pc.

(#60438) bulikavagyok válasza FuRiONight (#60437) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A 900p-vel amúgy semmi bajom, a többit már privátban..:)

(#60439) sch_a válasza eagleberg (#60433) üzenetére


sch_a
addikt

Ne haragudj, de a konzol továbbra sem egyenlő PC-vel. Ezt még mindig nem sikerült pár embernek felfogni. Pont az a lényeg, hogy egyfajta hardverre fejlesztenek. Biztos lehetsz benne, hogy nem fog kijönni egy erősebb XO verzió. Értelme sem lenne.

(#60440) Romeo619


Romeo619
senior tag

Sziasztok,

Sikeresen beszereztem egy Samsung 2 TB-s winyot. Van arra lehetőség a Box esetén, hogy a Archer C5 Routeremmel esetleg hálózati meghajtót csináljak belőle, és a Box így szedje le róla a feltepeített játékokat?

Így tudnék rá egyből filmeket is másolni :)

Vagy ez így egy halva született ötlet :C

(#60441) Döglött Róka válasza hackeeeee (#60417) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Szerintem meg ez a felbontas mizeria tul van hypeolva. Az elozo generacioval szinte egyidoben terjedtek el a hdtv-k azert koppan mindenkinek az alla mert tueles kepet kapott, az nem zavarta, hogy a felbontas ugyanugy sd volt.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#60442) eagleberg válasza Romeo619 (#60440) üzenetére


eagleberg
tag

Nincs ra lehetoseg. Csak kozvetlen rakd a onera es masra ne hasznald.

(#60443) eagleberg válasza sch_a (#60439) üzenetére


eagleberg
tag

Ok. legyen igazad...

(#60444) FuRiONight válasza Döglött Róka (#60441) üzenetére


FuRiONight
őstag

Lehet túl is van hype-olva de van igazság benne. Battlefront-nál a 720p és AA hiánya nagyon látványos, főleg amikor kezdödik a tényleges játék.

De nem a felbontással van a legnagyobb baj, hanem pl. a texturál felbontása, AA és egyéb képjavitó eljárások hiánya.

Nem feltétlen a felbontás az első,mert attól lehetne még szép egy játék de azért tudnak elég nagy különbségek lenni.

[ Szerkesztve ]

(#60445) Quaresma


Quaresma
aktív tag

Battlefront-ban van split screen játékra lehetőség?

Ps: brunorbert

(#60446) bulikavagyok válasza Quaresma (#60445) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen.

(#60447) Nordorn válasza FuRiONight (#60444) üzenetére


Nordorn
tag

Pont ezt akartam, írni, hogy a Battlefront-nál a 720p azért látszik. Hiába skáláz fel a TV, ennél a felbontásnál azért látszik, hogy nem 900p v. 1080p.
A 900 és 1080 között viszont nem annyira vészes szerintem a különbség.
Bár tegyük hozzá, hogy szerencsére elég kevés az a játék box-on, ami 720p-ben fut.

(#60448) godzsy2 válasza FuRiONight (#60444) üzenetére


godzsy2
senior tag

Szerintem is túl van lihegve ez a felbontás mizéria. A Battlefront szerintem baromi szép, ha 720p, hanem. Én még emlékszem arra az időszakra, amikor a legelső Need fo Speed-et be lehetett állítani 640x480-ról 800x600-ra és mennyivel élesebb lett a grafika. Na ez azóta nem változott, akár 720p, 900p, 1080p.
2,5-3m-ről nem látni a különbséget. Aki mást mond, az már kukacoskodik. Az meg is érdemli. Egyedül az fpsdroppal kezdhetnének valamit. Ha valami droppal 900p-n, akkor csinálták volna meg 720p-be. És én a Battlefrontot még nem láttam droppolni. Igaz, én nem is játszok vele, csak az öcsémet szoktam nézni, hogy hogyan játszik.

[ Szerkesztve ]

(#60449) StLui válasza godzsy2 (#60448) üzenetére


StLui
veterán

Én mondjuk 120cm-re ülök a cockpitbe az 55-ös tévé előtt, de engem sem zavar, pontosabban nem is látom, BF-on is csak tátottam a szám ahogy gyerek játszott vele tegnap.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#60450) FuRiONight válasza godzsy2 (#60448) üzenetére


FuRiONight
őstag

Én pc-ről jöttem. és évek óta mindig maximum közeli beállitásokban játszom, játszottam.

Akármilyen szép bármelyik játék boxon (ps4-el kapcsolatban nincs tapasztalatom) de én egyik játéktól sem vagyok elájulva, szép persze, de sose volt az, h álleejtős a grafika!

Ha pedig 720p akkor legyen AA vagy valami képjavitás, mert rendes tudnak látszodni az élek, csak ezt a konzolok nem birják..

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.