Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60201) Nordorn válasza B-L-A-C-K (#60196) üzenetére


Nordorn
tag

Itt megtalálod:
Xbox One rendszerbeállítások

A location kell átállítani USA-ra.
Különben nálam is mindig kéri a nyelvi beállítást a GTA5 (Hungary location van nálam beállítva).

(#60202) hackeeeee válasza zkas90 (#60193) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem a Hardline csinált ilyet.

@aya: Nekem is ciripel. Mondjuk nem zavaróan. De visszaraktam energy save-re.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#60203) B-L-A-C-K válasza Nordorn (#60201) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Köszi szépen!

(#60204) zsolesz010 válasza adamos87 (#60199) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Höh, ugyanaz van, mint nálam, csak itt a box is rendben, 70-80Mbit/sec szokott lenni boxon a letöltés. Network menüben mindent jónak jelez? Rá szoktál nézni az aktuális sebességekre ugyanitt?

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#60205) zkas90 válasza misiizsai (#60200) üzenetére


zkas90
senior tag

Yap a felhőbe is menti a játékállásokat, viszont a gépeden is rajta van.
Ha ráböksz egy játéknál, hogy manage game, akkor ott megtalálod az elmentést is.

Alapesetben ugyanaz az elmentés van cloud és local is.
Viszont ha offline játszol, akkor ugye nem tölti fel felhőbe. Miután újra alácsapod a gépnek a netet, akkor megkérdezi tőled, hogy melyik elmentést szeretnéd használni. A lokálisat vagy a felhőben levőt.

Az fps drop pedig nem a konzol hibája (vagyis én nem ennek nevezném). A játékgyártó kismunkások nem csinálják meg őket elég faszára. Lásd pl AC Unity megjelenés után játszhatatlan volt szinte, pár hónappal később kijavították és teljesen jó.

Egyes játékok droppolnak, némelyek (Halo 5, Sunset Overdrive, Forza Motorsport 6...) atomstabilan reccenésnélkül mennek. Sajnos nem minden fejlesztőcsapatnak van tudása/ideje/lehetősége/felhatalmazása megfelelően elkészíteni a játékokat, ezért fordul elő fps drop.

(#60206) adamos87 válasza zsolesz010 (#60204) üzenetére


adamos87
tag

40Mbit/sec-et ír.

Samsung QE55Q80T, XBOX Series X, Live: razorramon1987

(#60207) zsolesz010 válasza adamos87 (#60206) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Az még vállalható is lenne. Amikor (jellemzően a letöltések végéhez közelítve) megzuhan a sebesség, még az alá is bemegy sokszor nálam is.
Már az egyik "új" modem/router kombód van júpíszítől vagy a régi modem + saját router?
Cache ürítés volt? "Hold the Xbox button on your console for 10 seconds the console will make a noise different to a normal power down. After the console is completely shut down turn it back on"

[ Szerkesztve ]

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#60208) GhettoChild


GhettoChild
tag

Hi !
Plants vs Zombies Garden Warfare kód 2500ft-ot megér ? Játszik még vele valaki ?
A 360-as verzió megy one-on, igaz ?
A listában szerepel.

[ Szerkesztve ]

(#60209) istvans


istvans
csendes tag

Hali,
Xbox one gears of war ultimate edition játék megvétele esetén, mi módon lehet hozzájutni a régi xbox 360-s játékokhoz(gears of war 2,3..) Köszi

(#60210) oriic válasza istvans (#60209) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyszerűen csak játszanod kell a játékkal és december 31-ig kiküldik a kódokat.

Live-Die-Respawn

(#60211) istvans válasza oriic (#60210) üzenetére


istvans
csendes tag

Köszönöm a gyors választ, még egy kérdés felhasználói profilba regisztrált email címre?

(#60212) oriic válasza istvans (#60211) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, Xbox Live üzenetként kapod majd meg őket.

Live-Die-Respawn

(#60213) SpeedHUNGARY válasza GhettoChild (#60208) üzenetére


SpeedHUNGARY
aktív tag

Hali!

Szerintem fizess elő az EA Access-re és így havi 499 Ft-ért hozzájuthatsz tizenvalahány másik játékkal együtt, plusz a legújabb EA játékokkal 10 órán keresztül ingyen játszhatsz. És ha ez nem lenne elég, akkor ráadásnak még ott a 10% kedvezmény, amit minden EA játék vásárlásánál igénybe vehetsz. ;)

"Aki hülye, haljon meg!" - De mi van, ha én még nem akarok? GamerTag: Seedcop

(#60214) sch_a válasza zkas90 (#60205) üzenetére


sch_a
addikt

Azért az csúnya is lenne, ha az exkluzív címek droppolnának. Nem mindegy, hogy egyetlen platformra kell fejleszteni, optimalizálni egy játékot, vagy multiplatformra.

(#60215) adamos87 válasza zsolesz010 (#60207) üzenetére


adamos87
tag

Már az új modem/router kombóm van.Cache ürítés megvolt.
A jelenség az hogy elkezdi letolteni nagyon lassan.Kb 2% 1 óra alatt.Majd cache ürítés.Akkor elkezdett nagyon gyorsan telepíteni.1-2%/5sec.Mondom addig játszok valamivel.Majd 5 perc múlva ranezek és 1,234%-ot írt.Utánna is volt cache törlés de semmi.

Samsung QE55Q80T, XBOX Series X, Live: razorramon1987

(#60216) sch_a válasza adamos87 (#60215) üzenetére


sch_a
addikt

Benne vagy a preview-ben? Nem láttam még ilyet, hogy százezrelék pontosan írná a progresst.

(#60217) adamos87 válasza sch_a (#60216) üzenetére


adamos87
tag

Elméletileg 2 hete kiléptem belőle.

Samsung QE55Q80T, XBOX Series X, Live: razorramon1987

(#60218) storm3


storm3
senior tag

Hasznal valaki Cronusmax-et? Akar privatban is jelentkezhetsz, mert tudom hogy ordoguzes megy a hasznalok ellen. :)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#60219) Zoli1222 válasza storm3 (#60218) üzenetére


Zoli1222
őstag

Nem kell híresztelni és akkor nincs gond! :D Nálam is tervbe van véve, de pszt! :))
Ment privi!

[ Szerkesztve ]

(#60220) misiizsai válasza zkas90 (#60205) üzenetére


misiizsai
tag

Az assassin's creed unitys balhéról hallottam.Az amikor megjelent minden platformon droppolt.Elég szomorú hogy ilyen játék árak mellett néha így optimalizálnak a fejlesztők.Nem is csodálom hogy ez exklúziv címek jól vannak optimalizálva általában.Mivel nagyon sokan azok miatt vesznek meg egy adott konzolt.

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#60221) gianni85 válasza oriic (#60210) üzenetére


gianni85
veterán

kell, vagy kellett? Nem járt le már ez az akció? Mert akkor be kéne már szereznem a játékot egy gyors kipróbálásra :)

(#60222) FuRiONight válasza storm3 (#60218) üzenetére


FuRiONight
őstag

(#60218) storm3 és (#60219) Zoli1222 : van erre külön topik

(#60223) oriic válasza gianni85 (#60221) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"The New Xbox One Experience launches November 12 and with it comes Backwards Compatibility for the complete collection of Gears of War games for Xbox 360. As previously confirmed we’ll be giving tokens for the collection to everyone who plays Gears of War: Ultimate Edition on Xbox Live between August 25 and December 31, 2015."

Live-Die-Respawn

(#60224) godzsy2 válasza storm3 (#60218) üzenetére


godzsy2
senior tag

Nekem van, kipróbáltam, nem vált be. Az Advanced Warfernél használtam a no-recoil scripttel, de nem ért semmit, ugyanis vertikálisan elcseszi az aim assistot és a levegőben repülő/ugró ellenfélnél remeg a kurzor, pont hogy lehúzza a célpontról a célkeresztet. Ráadásul minden fegyverhez külön kell beállítani az értékeket és csak 9-10 eltárolható slotod van. Mindig fel kell állni a fotelből slotot váltani, ha másik fegyvert akarsz használni. Nekem nem lett tőle több killem. A Bo3 is ugra-bugrás, ennél már ki sem próbáltam.

Ráadásul xbox onehoz csak kábellel tudod használni, kérdeztem a supportot, hogy ha kijön az usb-s wifi adapter, akkor azzal működni fog-e, de mivel akkor még nem jelent meg a kütyü, ezért csak annyit válaszoltak, hogy "majd megjelenéskor meglátjuk".

Más játéknál, pl. Mortal Kombat X nem is próbáltam. Egyelőre csak azért nem válok meg tőle, mert ha lesz PS4-em, akkor az Xbox kontrollerét akarom majd vele használni, nem szeretem a PS kontroller kiosztását.

Szerintem kidobott pénz volt.

(#60225) gianni85 válasza oriic (#60223) üzenetére


gianni85
veterán

:R

(#60226) Döglött Róka válasza godzsy2 (#60224) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Hat azért most nagyon viszket a tenyerem egy ilyenért mert otthon van a 360hoz épített wireless arcade stickem és nagyon hiányzik mortal x-hez:D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#60227) Iceakos


Iceakos
tag

Home-oláshoz megbízható embert keresek.
Az sem baj,ha már rajta van a barátlistámon az illető .
Részleteket privátban.

(#60228) ImpersonatoR

Elindult a Division Alpha Ezt meg remélem be lehet írni :)

(#60229) Rage47 válasza ImpersonatoR (#60228) üzenetére


Rage47
veterán

privátban lehet róla beszélni amúgy? :D

(#60230) pzstm válasza Rage47 (#60229) üzenetére


pzstm
titán

olyannal akinek megvan elvileg....

jó hát nyilván SMS-esben leírhatod másnak és nem jönnke rá...de jó lenne ha tényleg az ilyeneket komolyan vennétek :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#60231) pelenka35 válasza ImpersonatoR (#60228) üzenetére


pelenka35
őstag

?neyliM

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#60232) Rage47 válasza pzstm (#60230) üzenetére


Rage47
veterán

ja hát úgy értettem :)

(#60233) ImpersonatoR válasza pelenka35 (#60231) üzenetére

Hat kellett egy kis ido amig rajottem mit akarsz. ;)

(#60234) Jovanny2 válasza Iceakos (#60227) üzenetére


Jovanny2
őstag

Neked szerintem nem lesz gond home-partnert találni. A golddal nem lesz probléma. :) Sok sikert.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#60235) Quaresma


Quaresma
aktív tag

Ha az egy hónapos próba live időszak alatt megveszem a Battlefield 4-et 2995.-ért, akkor az , ha lejár a gold akkor is megmarad, vagy ez esetben nem enged majd belépni a játékba? köszönöm

[ Szerkesztve ]

Ps: brunorbert

(#60236) Alexios válasza Quaresma (#60235) üzenetére


Alexios
veterán

Megmarad, de játszani nem fogsz tudni vele, mivel gold nélkül nem megy a multi

(#60237) Quaresma válasza Alexios (#60236) üzenetére


Quaresma
aktív tag

Az tiszta sor, engem a single player campaign érdekelne. A multihoz tudom, hogy live előfizetés szükséges.

Ps: brunorbert

(#60238) Alexios válasza Quaresma (#60237) üzenetére


Alexios
veterán

Az menni fog, bár ha csak a single érdekel talán érdemesebb az ea access-re előfizetni egy hónapig egy ezresért

(#60239) Quaresma válasza Alexios (#60238) üzenetére


Quaresma
aktív tag

Igen, most utána olvasva ez lesz nekem az ideális:) köszönöm.

Ps: brunorbert

(#60240) L_YKing válasza oriic (#60223) üzenetére


L_YKing
addikt

Multizni kell vagy siman eleg a kampanyt elinditani?

Fragstar: en viszont nem ertem... :DDD
Vagy lehet csak tulbonyolitom..

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#60241) oriic válasza L_YKing (#60240) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Korábban azt mondták hogy multizni kell, de közben kiderült hogy elég az alapjátékot.

Live-Die-Respawn

(#60242) papp_no1


papp_no1
senior tag

Srácok beszereztem a star warst lemezes változatban, asszonypajtás vette meg mikulásra nekem. EA acces miatt már volt szerencsém játszani vele, sajnos a 20v20 playeres pályákon sajna kevés vagyok a 5-7-es szintemmel. De nagyon tetszik a játék. Tolja innen valaki? :) Szívesen játszanék közületek valakivel.
Egyébként 7500-ért sikerült megkaparintanom az apróról ( +3000 volt a benzin amiért átlibbentem érte) de még így is beljebb vagyunk pár fillérrel :)

(#60243) zkas90 válasza L_YKing (#60240) üzenetére


zkas90
senior tag

Olvasd el visszafelé amit írt :)

(#60244) sirszevenap válasza papp_no1 (#60242) üzenetére


sirszevenap
addikt

Az korrekt ár nagyon, valakinek nagyon nem tetszhetett! :DDD Grat hozzá!

Persze, játszunk páran. Pl én ott is vagyok a barátlistádon! :K Nem szeretem én sem ezeket a 20v20 40v40 es dolgokat, nem is az, hogy kevés vagyok oda inkább az, hogy elveszettnek érzem magam benne! :DDD

Többi módot nagyon szeretem.

Bankkártyával? Hát persze!

(#60245) Jovanny2 válasza papp_no1 (#60242) üzenetére


Jovanny2
őstag

Ne zavarjon, hogy futárral kb. 750 lett volna, és még utánvéttel is 1000 alatt. :DDD

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#60246) FOXhun válasza papp_no1 (#60242) üzenetére


FOXhun
tag

Hát nagyon jó fej lehetett az eladó, hogy ennyiért adta. :DD
Sikerült az angol nyelvet életre kelteni?

(#60247) Steven válasza oriic (#60241) üzenetére


Steven
addikt

végig kell vinni vagy elég ha játszol vele?

Ha én home társként( feleségem a home társam ő neki van meg) átvittem akkor az számít vagy nem?

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#60248) papp_no1 válasza FOXhun (#60246) üzenetére


papp_no1
senior tag

sirszevenap : Csak a közvetlen ismerőseim ( vagy akit tudok ) jelölöm vissza friendnek, de mindjárt megteszem veled. Este felé tudok fent lenni mert 4-5ig mindennap melózok sajna!

Jovanny2 : Féltem h elviszik előlem :D

FOXhun : Ea acces miatt csak beraktam a lemezt és indult ( angolul : ) ) Mégegyszer köszi!

(#60249) zsolti72837 válasza papp_no1 (#60248) üzenetére


zsolti72837
őstag

Én is fent vagyok a barátlistán? :D

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#60250) alien235


alien235
csendes tag

Sziasztok!
Tudna valaki segíteni miért nem tudunk haverommal xbox one-on egymás ellen játszani mind a 2önknek van live előfizetése nat type open portok kinyitva mégsem tudunk egymáshoz csatlakozni semmilyen játékban????
Válaszokat előre is köszönöm.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.