Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61442) vzozo


vzozo
senior tag

Kezdek nagyon zavarodott lenni, konkrétan a skype-pal szopok.

A box (including az appok, játékok) up-to-date, teljesen mezei júzerként használom, semmilyen tesztelői programban nem veszek részt.

Nemrég észrevettem, hogy a Skype nem indul el, hiába próbálom futtatni, gondolkozik egy ideig, majd visszadob a főképernyőre. Néha megjelenik egy hibaüzenet, mi szerint "túl sokáig nem válaszolt", de kb. ennyi.

Próbálkoztam kilőni (quit), semmi. Néha segít, ha lelövöm a boxot (power off), majd teljes újraindítás következik. Néha.

Páran írtatok itt erről a "10-15 másodpercig nyomva kell tartani a power gombot" témáról, de bevallom ezt vagy nem értem, vagy nem javított a helyzeten. Szóval 10-15 másodpercig nem tudom nyomva tartani, mert bekapcsolt állapotban sokkal hamarabb kilövi magát, kikapcsolva pedig nem indul el, csak hirtelen érintésre. Itt mit rontok el?

Jah, még annyi, hogy próbáltam uninstallálni is a skype-ot, látszólag engedi, de valójában semmi sem történik.

Egyedül vagyok ezzel, vagy van ötletetek? Annyira frankó a kinectes skype,nem szívesen hagynám hátra, még ha simán van alternatíva is... Köszi...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.