Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32021) #48613632 válasza diegho (#32018) üzenetére


#48613632
törölt tag

Kis fogalomzavar, most nálam, vagy nálad, ez megint szubjektív, de...

Amit írsz az igaz, ha egy scout meglát egy ellent, és leadja rádión, az nem fogja látni, csak a radaron, és ezt a kérdést nem tisztáztuk, de nyilvánvaló.
Te azt hiszed, hogy én azt mondtam, hogy a rádiótávolság hozzáadódik a látótávolsághoz (meghosszabbítva azt) ????
De én ilyet nem is mondtam, és nem is gondoltam. Igen, amit a scout megpillant, az csak a radaron lesz látható, ha nincs látótávon belül.

Most az arty kérdést ne feszegessük, tudom, hogy látja az egész pályát, én a járművek tekintetében mondtam, amit mondtam.

ELC-AMX keresőszóra pedig az első találat mindjárt. (by google)

Akkor csak nem mondok azért akkora hülyeségeket?

PS:
Átlagos az mondjuk inkább én vagyok, 2k, 910, 50%-os eredményeimmel. 20 évvel ezelőtt, mikor sokkal többet játszottam, nyilván nekem is jobban mentek az akkori stuffok, ma ez viszont bőven elég.

Fenti kis szösszenetből pedig simán kiderül, hogy nem kell mindjárt ugrani, hanem át kell gondolni, hogy mit írtam, mert esetleg nem hülyeség, csak valamit félreértettél.

Rommel tábornok.

ui:slayer006
Látszani fog az AMX rádióhatótáv körén belüli összes szövetséges jármű radarján, ami ideális esetben lehet 700m-re a célobjektumtól, tehát ÖSSZEADÓDOTT

ollie

Ez az első találat az ELC AMX kulcsszóra

gzbotii
Bocs, nem vettem észre, most visszakeresek.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.