Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31901) szucsinka válasza Stigma.HC (#31897) üzenetére


szucsinka
őstag

most adtam el azt a T110E5-ös sz@rtalicskát.... :D
miota le nerfelték átviszi a loltraki is a tornyán levö nemtommévanottbúbot bakker...(mindenki azt lövi) :Y

[ Szerkesztve ]

(#31902) myckey válasza szucsinka (#31901) üzenetére


myckey
veterán

éppen hogy buffolták valamelyik pecsben

azt a monoklit nem olyan könnyű kilőni,ha mondjuk mozgatod :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#31903) szucsinka válasza myckey (#31902) üzenetére


szucsinka
őstag

volt hogy duplázni is kinszenvedés volt. mindenröl lepattan. és gyöztes meccsen is sokszor minuszosra jött ki (gondolhatod vesztesbe a gatyám rá ment) még a MAUS is jobban keres.
csak akkor éri meg ha van prém tankod vagy cw-zel ha lessz annyi ezüstöm visszaveszem a IS7-et vagy a 4-et inkább
vettem egy ISU152-öt na ezmeg a BL10-nélkül vicces :B :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31904) bullseye válasza CptMisi (#31838) üzenetére


bullseye
addikt

Ekkorát nerftek rajta? Nemrég még az volt a mumus... erős páncél, durva ágyú, forgó torony...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#31905) myckey válasza szucsinka (#31903) üzenetére


myckey
veterán

nekem nagyon tetszik a tank.
eléggé FUN vele játszani

a kreditet azt valóban temeti,de hát tr10be nem a pénzért megyek be.
csak a csapattársak ne legyenek dinkák,mert magában itt nem sokat ér az ember.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#31906) Remus389 válasza AVarice (#31900) üzenetére


Remus389
veterán

nekem is van su-8, én úgy vagyok vele ha már felfedeztek, akkor valoszinuleg veged, akkor tökmindegy a repair, tűzoltás stb(ezeknek nemigen veszed hasznát )

szóval alcakepesseg alapvetően, a loveszeknek meg speciális dolgok pl halálos szem ilyesmi

esetleg a vezetőnek a kuplung jól jöhet hogy jobban forduljon

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#31907) Remus389 válasza szucsinka (#31903) üzenetére


Remus389
veterán

itt tényleg nem lehet kiigazodni, valaki azt állítja milyen csudajó, erre a másik meg milyen szenvedés

semmit se ér ez a fórum

pl anno megkérdeztem milyen a jagdpanzer4, 3-an mondták hogy rossz, ketten "ha ügyes vagy akkor jó az ", és nekem is tetszett

szóval ossze vissza beszéltek...

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#31908) CptMisi válasza bullseye (#31904) üzenetére


CptMisi
őstag

Engem menetből átlőnek 8-as tankok... :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#31909) HungAryan válasza Remus389 (#31907) üzenetére


HungAryan
tag

Nem tudom ki mondta, hogy a T110E5 lomha. Döntsd el, hogy ki beszél össze-vissza. :)

WT account: Cpt_Hungarian

(#31910) Napfénysüti válasza Remus389 (#31907) üzenetére

Mivel mindenki saját tapasztalatot mond ne várd hogy objektív legyen. De ha nem tetszik van más fórum is... :U
Vagy te azt várod hogy az összes általad megkérdezett tankra mindenki azt mondja hogy OP isten?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#31911) vhw válasza Remus389 (#31907) üzenetére


vhw
addikt

Szokták mondogatni, hogy próbáld ki, tapaszltad meg te magad, milyen stílus tetszik, melyik tank fekszik jobban...
Minden újonc várja itt a tutit, de ebben a játékban nincs 100%os tuti, ami mindenkinek ugyanúgy működik (ez nem csak AK vs M4, ha meg nincs pénzed akkor vegyél Deagle-t)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#31912) CptMisi válasza Remus389 (#31907) üzenetére


CptMisi
őstag

Mindenkinek más tetszik.
Amúgy van tesztszerver, szerintem próbáld ki, akkor kapod a legtisztább képet.

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#31913) bullseye válasza Remus389 (#31907) üzenetére


bullseye
addikt

Akkor +1 a rosszra, és így már 4:3, úgyhogy ne is tessen neked, mert szar! A topik szava Isten szava! ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#31914) myckey válasza bullseye (#31913) üzenetére


myckey
veterán

....mondá vala!
hangos fingnak nincsen szaga!
de amelyik sunyi-lapos,annak szaga írtózatos

:DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#31915) Remus389 válasza Napfénysüti (#31910) üzenetére


Remus389
veterán

ezért is jó a belinkelt oldal, mert ott a valódi eredmények vannak

azért az sem normális hogy az egyik szerint papirpancelu, pattogos lovegu, a másik szerint egy megállíthatatlan vadállat szörnyeteg

túl szélsőségesek a megállapítások

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#31916) Napfénysüti válasza Remus389 (#31915) üzenetére

Na jó de ez attól függ ki mit tapasztal. Régen én is brutál ellennek tartottam az IS-7-et. Aztán megnéztem hol kell lőni. Így már nem is annyira félelmetes. Azt meg tapasztalatból mondom ha egyedül marad 3 értelmes ellenféllel szemben akkor 20 másodperc alatt szét tudják kapni.

Més que un club!

(#31917) myckey


myckey
veterán

Nice MM
Fuck you WG

siemka,meg witam :DDD

az már csak hab a tortán,hogy én sebeztem a 4. legtöbbet.....29 TR6 és egy TR4
ezt számolta majd 1 percen keresztül :C

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#31918) jimmy74 válasza Remus389 (#31896) üzenetére


jimmy74
őstag

Biztos hogy nem mert nekem 2545 xp a rekordom de én hol vagyok ő hozzá képest.. :DDD

WoT:jimmbo

(#31919) Stigma.HC válasza Napfénysüti (#31916) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Tegnap akkor hagytam abba az is-7-el amikor oldalba támadtam 4 ellenfelet(westfeld pálya). Nem is volt gond mert egy másik hetest küldtem oldalba, szépen visszasomfordáltam a házak mögé de annyira berághattak rám, hogy mind a 4 nekem rontott :DDD IS-7 E100 T110E5 és M103
2 percig ha éltem, folyamatos hátrálással próbáltam időt nyerni de hát, nem volt mit tenni, társak nem voltak akkor éppen mellettem így győzött a túlerő. Szemből amúgy e100-as lövése pattant, egyszer biztosan de talán másodjára is. Bezzeg a másik is-7 átlőtt ahogy a t110 is :P

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#31920) gzbotii


gzbotii
veterán

Egy tier5 csata, 43 kapott talalat, 2 kilott ellenseges tank Matildaval. Minde masra ott, a MasterCard :P

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#31921) Remus389 válasza Napfénysüti (#31916) üzenetére


Remus389
veterán

[link]

én ilyen videőkat látok a neten, OK, ezek talán régebbiek mikor még jobb volt az IS7, na mindegy, nézd végig őket hogyan kell játszani vele, és az is látszik hogy sokat kibír

ahogy mondtam, az a T110E5 ronda barna dög, nem szimpatikus, ráadásul amerikai

mégha papíron kicsit jobb is mint az IS7, az eredmények alapján, lehet ÉN nem mennék vele jobban, mert belülről nem jön az erő vagy nem tudom hogy mondjam, amelyik tankot kedvelem(vagy azért mert történelmi, pl Tigris, vagy mert tetszik SU-85 pl), azokkal jobbak az eredményeim is amiken csak muszáj volt átrágnom magam (sima T-34)

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#31922) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Hali és búék mindenkinek!
Stug III -ra melyik agyút érdemes felrakni?

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#31923) bohoc71


bohoc71
aktív tag

BÚÉK! Az előbb matildával berakott nálam kettővel magasabb ttierbe.. Random csata, én voltam a 30 tank között a legkisebb. Szerencsére a társak profik voltak, így két tankot ki tudtam őni, és hoztuk a csatát. .

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#31924) myckey válasza bohoc71 (#31923) üzenetére


myckey
veterán

rohadt mázlista :O

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#31925) Z.m.Z válasza bohoc71 (#31923) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Ne is szólj egy szót se! Én most fejeztem be egy csatát a 4-es A-20-al és 8-as szörnyekkel tett össze! De vajon miért??? 320 volt az életem nekik meg 1400-1500. Kicsit pipa lettem! :W

(#31926) Bingisz válasza Remus389 (#31921) üzenetére


Bingisz
addikt

Amit írtál a linkelt hozzászólásban, ahhoz csak annyit fűznék hozzá, hogy az IS8 ágyúja nem kicsit jobb az IS7-énél. Itt nincs összeesküvés elmélet, csak nem akarjuk, hogy kicsorduljon a könnyed, amikor olyan lazán ammorackelnek szemből, hogy te közben még sebezni se tudtál.
Az a legegyszerűbb, ha felmész tesztre, ott úgy is csak full tier10 csaták vannak (ami nekem nagyon bejön amúgy), szóval kipróbálhatod, hogy mi, és hogyan viszi a frontját.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#31927) Remus389 válasza Bingisz (#31926) üzenetére


Remus389
veterán

tök mindegy fél év múlva pedig úgy alakítják hogy az IS7 ágyúja a jobb

ahogy fél éve az IS7-é volt a jobb, szerintem kár ezen rágódni

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#31928) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Szerintetek számít az, hogy én még sosem vettem aranyat?? Mert mindig a legkisebb vagyok! Utoljára az egyes tankommal volt olyan ,hogy mindenki kb. egyforma volt max. 1 eltéréssel.

(#31929) Stigma.HC válasza Remus389 (#31921) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hát ha a keresőbe beírom bármelyik 10-es nehéz tank nevét 7-8-9 kill-el kidob mindre egy rakat gameplay találatot :DDD Ezért mentem most tesztszerverre, megnéztem őket szépen, t110 nagyon is bejövős játék alapján, na meg a franci tízes is, az még kinézetre is tetszik, az lesz a következő a t110-es után, valamikor nyáron :D vagy ősszel, messze van még az.
Kínai tankom nem lesz, 1 van, bőven elég (type)
Annyit úgy sem játszom, hogy normál szerveren végigmenjek az összes ágon majd kidobáljam a nagy részét mert nem tetszik. Inkább végigpróbálgatom őket most, majd ha később változtatnak rajta akkor megint megyek tesztszerverre.

(#31932) Remusz911 Jó de akkor miért linkeltél pár napja gameplay videókat? :) Még ha régiek is

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#31930) SoulReaver


SoulReaver
veterán

T29 re milyen felszerélst tegyek szerintetek? töltéls gyorsító már van... Valamit lehetne tenni azellen, h ne lőjék le a láncom olyan sűrűn?

mire kifejlesztek rajta mindent, pont 100%-os lesz a legénységem is :) 75% ról indultak.

Nagyon megszerettem! :))

(#31931) forras2 válasza Z.m.Z (#31925) üzenetére


forras2
őstag

A-20 scout tank, annak más az MM besorolása...

+SoulRiever-
Bár csak ott járnék már én is :O De még csak az M3Lee-nél tartok :o

[ Szerkesztve ]

(#31932) Remus389 válasza Stigma.HC (#31929) üzenetére


Remus389
veterán

jó de nem érted ami a 8.3 verzióban jó tank, lehet a 10.2-esben nem olyan jó

szóval tök felesleges

ha jelenleg az IS7 gyengébb egy picit, de 1 éve erős tier10 tank volt

ennyi

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#31933) Gyuri27 válasza SoulReaver (#31930) üzenetére


Gyuri27
félisten

Rakj rá ventit. Meg szerszámos ládát. A ládát utána szabadon tudod mozgatni.
Persze a legénységet is oktatni kell a javitásra. Meg ott a 3000 buznyákos javító csomag.

Amd - Radeon - Ryzen

(#31934) Napfénysüti válasza Remus389 (#31921) üzenetére

Végignéztem a 8 killes HHR-es srác videóját. Ugye nem ebből vonod le hogy ennyire jó az IS-7?
Olyan szerencsecsomag társakat én szoktam kapni mint az IS-7 ellenfelei. :DDD
Bárcsak egyyszer velem szemben is ilyen játékosok lennének. ;]
Egyébként ott T10-es ellennel talán nem is futott össze a srác csak T8 meg max talán 1 9-essel. :)

Més que un club!

(#31935) Z.m.Z válasza forras2 (#31931) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Aha és mi is az az MM? Mert egy szót sem értek abból amit írtál! :D

(#31936) Linkin


Linkin
senior tag

KV3-ról mi a vélemény?

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#31937) Enzolord válasza Z.m.Z (#31935) üzenetére


Enzolord
addikt

MatchMaking..
Ami generálja a csatákat..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#31938) Pug válasza Remus389 (#31932) üzenetére


Pug
veterán

Most jol ertem, hogy azzal mosdatod az IS-7est, hogy majd kesobb az kap buffot a tobbi meg nerfet? Ertem, hogy mar kifejlesztetted es valamibe kapaszkodni kell, de azert ez durva :DDD

(#31939) Remus389 válasza Napfénysüti (#31934) üzenetére


Remus389
veterán

lehet még ma meglesz, eladom a T34/85-öt(úgyis ráuntam) és azt a gagyi amerikai ajándék tankot

már nagyon kiváncsi vagyok

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#31940) Chris0321 válasza Z.m.Z (#31928) üzenetére


Chris0321
addikt

Szeretném felhívni a figyelmed arra, hogy scout tankot használsz. A dolgod a felderítés nem a sebzés. Spottolnod kell a nagyobb tankoknak az ellenséget, minél több sebzést osztanak ki olyan tankokra amit csak te látsz annál több xp-t és kreditet fogsz kapni a csata végén. Minél tovább maradsz életben annál több ideig spottolhatsz. Nézz meg a youtubon pár videót amin ilyen tankokkal játszanak az sokat segíthet. Megtudhatod hova érdemes beállni, hogy hogyan kell folyamatos mozgással(nyílt terepen) folyamatosan megmutatni az ellenséget a tieidnek egy domb védett oldalán manőverezve, stb.

(#31941) szucsinka válasza Z.m.Z (#31935) üzenetére


szucsinka
őstag

MediaMarkt ;]

IS7 volt talán egyszer réges régen egy messzi messzi galaxysban.....a legjobb tier10-es tank .
a teszt szerón rámentem egy betcsettel 1:1 ben és igaz kis szerencsével de kilöttem.

[ Szerkesztve ]

(#31942) Enzolord válasza szucsinka (#31941) üzenetére


Enzolord
addikt

MultiMilliomos

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#31943) Napfénysüti válasza Remus389 (#31939) üzenetére

Mi a WoT nicked ha szabad tudnom?

Més que un club!

(#31944) myckey válasza Linkin (#31936) üzenetére


myckey
veterán

KV-1,T-150, stílus folytatása
több élet,nagyobbat sebző ágyú,erősebb páncél
ennyivel kiegészülve

ha azok bejöttek,ezzel sem lesz gondod

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#31945) Stigma.HC válasza Remus389 (#31939) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Nem kell félreérteni, remélem, hogy tetszeni fog neked és szeretni fogod, bár szerintem mindegy milyen lesz úgyis szeretni fogod :D
Más, előbb epic csata volt. Ruinberg -Encounter csata. 4 kilőtt tank a mi a csapatunkban, 2 a másik csapatban éééééééééééééééééééés vége is lett az ütközetnek. Befoglalták a városban gyors a zászlót :N Kiosztott sebzés oldalanként alig több mint 2000

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#31946) Bingisz válasza Remus389 (#31932) üzenetére


Bingisz
addikt

Mert egy évvel ezelőtt, nem volt se t110, se amx 50b, se 270-300 mm penű ágyúk.
Abban meg felesleges reménykedni, hogy az Is7 majd kap egy űberbrutál buffot.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#31947) Chris0321 válasza Chris0321 (#31940) üzenetére


Chris0321
addikt

Pl. ilyen videóra gondoltam, bár elég rossz a minősége. Mint láthatod a csata egy részében csak beállt egy bokorba ahol tudta spottolni az ellenséget és nem mozdult.

(#31948) Remus389 válasza Bingisz (#31946) üzenetére


Remus389
veterán

Abban meg felesleges reménykedni, hogy az Is7 majd kap egy űberbrutál buffot.miért, van neked IS7-ed hogy tudod annyira rossz, hogy csak egy überbrutál buff segít szerencsétlenen?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#31949) Z.m.Z válasza Chris0321 (#31940) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Köszönöm megnéztem amit mondtál a "tecsőn" de sajnos nem találtam példát arra ami velem rendszeresen előfordul. Amit a scout tankokról láttam annak én már úgy örülök mint majom a farkának! A legsarkosabb pédán egy 5-ös tankot 7-esekkel tett össze, és írta a faszi, hogy semmi pánik! Ezen én sem pánikolnék de nálam rendszeres a dupla erejű ellenség. Na most ott scout-olhat ahogy akar egy lövés és gané.... sőt a legutóbb még csak telibe sem találtak és úgy gané... A videón a srácot háromszor is eltalálták.... Ráadásul eddig azt vettem észre, hogy csapatjáték nuku, legalább is a random csatákban.

(#31950) Fel válasza bullseye (#31904) üzenetére


Fel
addikt

De még mekkorát! Körben a toronyról leadott 50 mm páncélt, gyengült kicsit a hull alja is, nagyobb szórás, lassabb célzás, lassabb töltésidő (most már majd' 3 sec van az E4 és az E3 újratöltése között), visszafogták a mozgékonyságot lazább talajokon, 9 km/h-ra csökkentett tolatás...
Élt egy verziónyit. A 8.0 kiadása után egy kicsit szenvedtem vele, aztán el is adtam a franca alig 60 csata után. Megérte szenvedni érte... Azóta inkább hanyagolom, hogy a kiadás után azonnal nekiessek valami csúcsgépnek, mert mire elérem csak valami árnyék marad belőle.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.