Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31051) bullseye válasza Mcray (#31048) üzenetére


bullseye
addikt

na remek, most indulhatok el ezen a szálon is.... :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#31052) Stauffenberg válasza #48613632 (#31046) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Azonos tierben, azonos tudású játokosokkal a heavy osztály ebben a játékban mindig előnyben van a többi kategóriával szemben."

Tök jó volt amikor a KV-3-mamat körbefutkosta egy ELC-AMX és nem tudtam olyan gyorsan fordulni, mint ahogy ő pörgött körülöttem. Kinyírt. De a KV-2 budi tornya is fordul olyan lassan, hogy bármilyen med körbefutja még hátramenetben is.

De azt is szeretem amikor én vagyok a papírvékony M18 Hellcat-ben és 1v1 felállásban osztom egy velem azonos tierben lévő heavy tankot miközben azt sem látja honnan kapja az áldást.

(#31053) #48613632


#48613632
törölt tag

Stauffenberg

31049: Ezzel nagyrészt egyet is értek, talán annyi, hogy a keleti fronton nemigen beszélhetünk légitámogatásról egyik fél részéről sem, én legalábbis semmi jelentőset nem tudok ezen esemény kapcsán.

"A játékot egy szovjet utódállam programozói készítették, ebből a szempontból most tökmindegy, hogy orosz, fehérorosz, vagy akármi más." + a válaszod

Ez itt egy érdekes kérdés. Én magam is utálom, ami otthon zajlik a politikában, meg a gazdaságban, de azért van egy nemzeti identitásom, ami teljesen független az éppen zajló eseményektől. Ettől függetlenül nincs megalapozott véleményem az orosz (szovjet) ág preferálásáról a programozók részéről, inkább csak én érzem így. Az azonban tény, hogy az orosz ág %-os aránya egy-egy meccsben jóval túlmutat a többi nemzetén, és azért a kifejleszthető járművek száma is sokat nyom a latba.
Majdnem azt mondom, hogy a játék szempontjából az orosz, a német, és az USA ág, ami számottevő, a többi túró, a játék szempontjából teljesen felesleges.
Ok, most lehet mondani, hogy a valóságban is szerepeltek más nemzetek harckocsijai a porondon, de ez miért is lényeges? (Igazából volt magyar harckocsi is, de talán sosem volt bevetésen? ... :F )
Na mindegy, kicsit elkalandoztunk a beszélgetésben, igazából nem is ez volt a cél, ha visszaolvasol, csak valahogyan ideeveztünk. Tény, hogy casual player vagyok, nem ismerem az összes ágat.

"Azonos tierben, azonos tudású játokosokkal a heavy osztály ebben a játékban mindig előnyben van a többi kategóriával szemben." + válasz 31052

Igen, vannak ilyen esetek, de azért nem ez a jellemző.

bullseye
Sherman van T5 is meg T6 is, én a techtree-t néztem végig, és elég figyelmetlenül. De az alap kérdés nem ez volt.

[ Szerkesztve ]

(#31054) ollie válasza #48613632 (#31046) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem mindegy hogy orosz, vagy fehérorosz. Nagyon nem. Te sem örülnél, ha összetévesztenének minket a szlovákokkal.

***

(#31055) #48613632 válasza ollie (#31054) üzenetére


#48613632
törölt tag

Olyan, hogy szlovák nincs is! :DDD Tótok vannak, meg a Felvidék.

(#31056) Arpee78 válasza Stauffenberg (#31045) üzenetére


Arpee78
senior tag

Valamivel nagyobb veszteséggel másik járműosztályba is átképezhetők a legények. Mcray elmondása és némi adatlap nézegetés alapján tényleg jó (OP?) az Su-122-44. Prémium előfizetés mellett kredit szempontjából is megérheti. A PZ5/M10 ellenében az SU-t választanám, de ha csak ritkán veszel prémium előfizetést akkor egy PZ4S vagy T-25 kb ugyanannyi kreditet termel.

Elnézve az adatait előbb utóbb valami nerf lesz, mondjuk átsorolják 8-as tanknak a megfelelő MM-el... Olyan mint a fullos SU-152 csak jobb, némileg alacsonyabb a ROF és a gun depression, de gyorsabb, jobban fordul és jobban páncélozott.

A sok jó dolog mellett némi hátránya is van. A pen kissé alacsony és a pontosság csak átlagos. Ismerned kell a weakspotokat, tudnod kell melyik ellenfélre érdemes támadnod és hol lőheted. Tehát viszonylag közel kell menned a célponthoz, a drága lőszer miatt el kell kerülni a lepattanót, 0 dmg-t, levegőbe lövést.

Értékek: Mész egy tök átlagos kört az újonnan vásárolt Su-122-44-vel. Prémium acc nélkül kapsz 14,1k kreditet, prémiummal 29,3k kapnál, a lőszer és javítási költségek levonása után. A jármű ára 4725gold, átlagosan 509xp-t szerez vele egy átlagos player. 4 fő legénysége van.

[ Szerkesztve ]

(#31057) Djuree válasza Mcray (#31048) üzenetére


Djuree
félisten

de minden szart megveszel b+ :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#31058) odrif


odrif
MODERÁTOR

Mára 3ból 3 vereség.
Marad a szabad levegő. :DDD

20 éve a Prohardveren

(#31059) Tomi0703 válasza odrif (#31058) üzenetére


Tomi0703
őstag

ne add fel.. nekem volt, hogy 7-8 kor bukta volt zsinorban majd jott egy 10-es nyeroszeria. :D

(#31060) Djuree válasza odrif (#31058) üzenetére


Djuree
félisten

3-ból 3 vereség. bár nekem mindig így kezdődne :DDD nekem általában 5-6 vereséggel kezdi, aztán jönnek a jobb körök :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#31061) scyllarus válasza Stauffenberg (#31049) üzenetére


scyllarus
veterán

"Nincs olyan, hogy mi lett volna ha egy T-34 és egy Tigris kerül egymással szembe egy kietlen pusztán, ahol a játékhoz hasonlóan nincsenek egyéb haderő nemek."

De olyan volt, hogy egy Tigris került szembe 60 T-34-gyel :) Prohorovka, 1943. július 5. Találd ki, ki nyert :P

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#31062) Zeratul válasza scyllarus (#31061) üzenetére


Zeratul
addikt

A Fehér Tigris? ;]

(#31063) Imilenni


Imilenni
addikt

Az egyik klántársam tegnap kikapott egy szép csatát

Press "F" to pay respects.

(#31064) Djuree válasza Imilenni (#31063) üzenetére


Djuree
félisten

8 arty 1 oldalon? az nice :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#31065) Simulacrum válasza Mcray (#30873) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Pont most akartam az SG-n egy vitaindítót írni arról, hogy nem tudom miért, de T10-es tankokkal van messze a legjobb statom. Két T10-es tankom van, az IS-4 és a T110E5. Lehet, hogy épp a két legjobbal rendelkezem, de valahogy jól megy velük. Csak randomban megyek, se CW, se ESL, se szakasz, se század, se semmi, csak magam, minden más tankkal is. Minden mutatóm jobb velük nagy átlagban, mint a többi tankommal. Közepes, átlagos játékos vagyok. Erre én csak azt az egyetlen megoldást tudom, hogy T10-ben azért csak jobb játékosok vannak, mint lentebb. Persze tudom, hisz látom, hogy itt is van hátsóval támadó E-100, mindig a Batchattal játszók halnak elsőnek és arra nem képes T8 artyval valaki, hogy ha látja, hogy az ellennél gyors scout van, akkor ne a mezőn várja be. Szóval tényleg vannak itt is hihetetlen játékosok, de csak van mögötte legalább 1000-2000 csata és az mégis több, mint egy nyolcas tankban játszóé.
De persze, mivel még csak 150 csata körül vagyok ezekkel a tankokkal összesen, lehet a szerencse van velem. Majd nyilatkozom 1000 csata körül. Ha akkor is ez marad a helyzet, akkor csak kimondható, hogy átlagban mégis jobb játékosok játszanak T10-ben.

Amúgy sajnos, mivel prém nélkül játszom nem túl gazdaságosak ezek a partik, mégis szeretek velük menni. Mind a két tankot bátran ajánlom mindenkinek. Még az IS-7-re lennék kíváncsi. Ki van már fejlesztve, de bőven elég nekem ez a kettő, mert tulajdonképpen kicsit ellentétei egymásnak. Az IS-7-el meg kb. úgy is ugyanúgy kell játszani majdnem, mint az amerikaival.

Jah és még egy dolog. Amikor felvetődik a prémeseknek jobb MM-et ad a rendszer örök téma. Csak két dolgot szoktam megemlíteni.
1. Mivel játszottam kb. 1 évig prémmel direkt írtam egy hónapig minden tankkal, hogy a listában hova kerülök, majd 1 hónapig prém nélkül ugyanezt. Természetesen nincs statisztikai különbség. Nem csalnak ebben a WG-sek.
2. A win arányról meg ez a kép sokat mond. Október közepén járt le az 1 éves prémem, azóta anélkül játszom:

(#31066) Stauffenberg válasza Arpee78 (#31056) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Szerintem megveszem a SU-122-44-et, mert:

1.) Jelenleg a KV-3 a fő farmolós tankom, csatánként 20-40k profitot összehozok azzal is (prémiummal). Ehhez képest ez a tierben azonos prémium vas csak többet hoz (remélem).

2.) A D-25S löveg lényegében a D-25T egy pontosabb és gyorsabban töltő változata. A KV-3 esetében már jól ráéreztem, 72% a találati arányom és az utóbbi időben nincs csata amit 2000 dmg alatt fejeznék be. Persze más stílus és klasszikus TD-vel nincs sok tapasztalatom, de a német oldalon tetszett mondjuk a StuGIII, ha van ebben is annyi fun, akkor kell nekem. :)

(#31061) scyllarus: Valkűr varázslat. :)

[ Szerkesztve ]

(#31067) Remus389 válasza Stauffenberg (#31066) üzenetére


Remus389
veterán

én inkább a Panzer4S-t venném az tank és lehet vele keresni

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#31068) Stigma.HC válasza Stauffenberg (#31066) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

100-as legénységgel tölt nekem 7,5 másodperc alatt, viszont a célkereszt igen lassan szűkül :D Nagy távolságokra annyira azért nem jó, de közelharcra igen jó kis jószág.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#31069) diegho


diegho
nagyúr

Kár, hogy ma már nincs a medálokért plusz xp, ez most 7k lett volna:
Victory!
Battle: Redshire 2012. december 28. 9:55:48
Vehicle: T-50-2
Experience received: 5 114 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 48 295
Battle Achievements: Patrol Duty

(#31070) Djuree válasza diegho (#31069) üzenetére


Djuree
félisten

az kömény. ennyi xp scout géppel. mit csináltál érte?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#31071) diegho válasza Djuree (#31070) üzenetére


diegho
nagyúr

Itt a replay [link]

[ Szerkesztve ]

(#31072) Patrick76496 válasza #48613632 (#31039) üzenetére


Patrick76496
őstag

Azért nem csak T-34-76-osok és T-34-85-ösök léteztek. :) Később jött az alig alkalmazott T-44, majd a T-54, amit valahol még ma is használnak. Plusz még voltak IS-ek is, meg kevesebb KV. A KV-3-4-5 szép kis trió lett volna, ha megépülnek és van illusztráció KV-6-ról meg tervrajz az ST-I-II-ről is.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#31073) Djuree válasza diegho (#31071) üzenetére


Djuree
félisten

nem szoktam replay-t nézni, de asszem ez lesz az első amit megnézek ha hazaértem. kíváncsi vagyok. t-50 már ki van fejlesztve, lehet ideje kipróbálni. a 13 90-ekkel mentem pár mókás kört régebben :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#31074) #48613632


#48613632
törölt tag

Mai első meccsem ;)

szerk: Illetve nem az első, mert már toltam hajnalban, éjfél után, de ébredésemtől fogva az első


[ Szerkesztve ]

(#31075) kisokos96


kisokos96
csendes tag

pont lejárt a prém fiók :O

az első 5000 feletti sebzésem :)

[ Szerkesztve ]

(#31076) Imilenni


Imilenni
addikt

Valaki nem tudja hogy honnan lehet megtudni hogy nyertem-e? :D Erről lenne szó..

Press "F" to pay respects.

(#31077) diegho válasza Imilenni (#31076) üzenetére


diegho
nagyúr

Majd kihirdetik, de úgy kell számolni, hogy 3000xp alatt nem sok esélyed van, természetesen ebben nincs benne a dupla és a medálos bónusz sem.

(#31078) Imilenni válasza diegho (#31077) üzenetére


Imilenni
addikt

Azt tudom...:D

Press "F" to pay respects.

(#31079) diegho válasza Imilenni (#31078) üzenetére


diegho
nagyúr

A legutolsónál több, mint tíz 4000xp feletti ment be és ha jól emlékszem 51xx-el nyerték.

(#31080) diegho válasza diegho (#31079) üzenetére


diegho
nagyúr

Ja és erre a versenyre van egy 5200xp-s tier1-es nevezés, bár kérdéses, hogy elfogadják-e :)) Bukott csatára jött az 5200xp!!!

[ Szerkesztve ]

(#31081) Djuree válasza diegho (#31080) üzenetére


Djuree
félisten

az szép lehetett :Y

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#31082) diegho válasza Djuree (#31081) üzenetére


diegho
nagyúr

Én csak a képet láttam a végéről, de 3 bat volt az áldozat max hp-ról T1-ben, természetesen megjátszott csata volt, viszont nem ütközött a szabályokba, ugyanis randomban történt.

(#31083) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Wins / Battles 5 / 14 35.7%

Avg. / Total Exp. 719 / 16 383
Credits total 183 877

Jó ez a reggel eddig

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#31084) virkir válasza diegho (#31080) üzenetére


virkir
veterán

Mivel el kell küldeni a replay fájlt is nem tartom valószínűnek.
Az SG-n berakta valaki a statisztikát róla és már azon látszott, hogy megrendezett az egész.
Bement két platoon, egy bat 2x meg egy bat+T1 aztán elvonulhattak egy sarokba és a T1 szépen lelőtte a két ellenfélnek sorsolt batchat-et amíg a harmadik védte őket.
Állítólag a hivatalos fórumon is volt topik belőle csak törölték.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#31085) Djuree válasza diegho (#31082) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen, vhogy én is így képzeltem el a dolgot :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#31086) Diarmand


Diarmand
senior tag

Vannak itt érdekes dolgok.

A nagy heavyket legyalázzák a gyors medek/lightok. Ez nagyon nincs így. Az E75-ömet nincs az a tank ami kikörözi, úgy fordul, hogy öröm nézni. Igaz, 400%-os legénység minden földi jóval és megfelelő skillekkel, de ha egy tank ki van fullozva, akkor nem lehet kikörözni. Tegyük hozzá, hogy az E75 a leglassabb heavyk között van.

Az azonban tény, hogy az orosz ág %-os aránya egy-egy meccsben jóval túlmutat a többi nemzetén...

Ez akkora hülyeség, hogy plafon ránk szakad. Honnan vetted ezt?

...hogy átlagban mégis jobb játékosok játszanak T10-ben.

Ez meg a másik. Tehát tier 1-9-ig nem olyan jók a playerek, mint t10-ben? Hadd gratuláljak ehhez az elmés felfedezéshez ;)
Elárulom neked, hogy magas tierben gyakran World of SPGs-be csap át a játék és mindenki szalad és bújik el. A nagyon jó játékosok visszatértek az alacsony tierekhez, mert ott még van akció és nem áll be a játék. Meg lehet nézni néhány good player statját, hogy milyen tankokkal van mennyi meccse és meg lehet lepődni a pl 1200+ marder meccseken és hasonlókon. Erre nem számított a WG, ezért tették elérhetővé a gold ammot creditért, hogy a sok balfasz is tudjon valamit elérni T9-10-en.

Stauffenberg meg leírta kicsit bővebben amit én, hogy miért nem lehet kijelenteni laikusan, hogy az orosz világháborús tank haderő fejletlen lett volna.

(#31087) diegho válasza Diarmand (#31086) üzenetére


diegho
nagyúr

E-75öt több tank is körbe tudja rohangálni.

(#31088) Stauffenberg válasza Remus389 (#31067) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

En is gondoltam erre a tankra. Jobban termel mint a VK3601 vagy az M6?

Ilyen tippek johetnek meg, majd este vennem meg a premium tankot es nem ragaszkodom a SU-122-44-hez.

(#31089) kanyipicske


kanyipicske
tag

Van olyan program, ami kiírja a csata után, hogy a csatában milyen effit értem el?

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#31090) emre válasza kanyipicske (#31089) üzenetére


emre
veterán

mondjuk a wot logger hasonló

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#31091) Imilenni válasza virkir (#31084) üzenetére


Imilenni
addikt

Ittaz a bizonyos meccs..ki kéne tiltani az ilyeneket -.-

Press "F" to pay respects.

(#31092) virkir válasza Imilenni (#31091) üzenetére


virkir
veterán

Ez az és nem kettőt hanem hármat lőtt ki, hogy javítsam magam.
Ha ez nyerne szvsz érdekes lenne.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#31093) gzbotii válasza Patrick76496 (#31038) üzenetére


gzbotii
veterán

Jo latni, hogy az Anyaorszagiak igy velekedned a dolgokrol...mi itt Szekelyfoldon meg harcolunk, kaparunk azert, hogy megmaradjunk magyarnak, magyar zaszlot tuszhesunk ki epulketeinkre es hivatlos esemenyeken a magyar himnuszt enekeljuk el..
A Kelet - Europat megszallo szovjet hordat meg leginkabb a tatarokahoz lehetne hasonlitani. Nagymamanal peldaul kenyerre kenve megettek a cipokremet es nagymamam meg meg sem mert mukkani, hogy az nem ennivalo...nekik izlett. Azert ez egy angol esetleg francia kaotanva l nem fordulhatott volna elo...talan mert egy kicst muveltebbek voltak

Es ha szerinted itt mi vagyunk szarba, akkor gondolj arra, hogy Pakisztanban azert kicsit rosszabul elnek es nekik tenyleg van okuk panszra. Neked gondolom van rendes ruhad, normalis lakasod, nem ehezel es ha ilyen jatekot tudsz jatszani mint a WoT akkor a geped sem osztrak segelybol szarmaik, valoszniuleg ;)

Tanokokhoz meg: 1945-ig nem nagyon volt olyan szevetseges (angol, US, francia, szovjet) tank aki felvehette volna egy az egy ellenben a versenyt a nemet tankokkal ;) Csupan a 4-5-10x tulerovel tudtak legyurni oket.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#31094) Imilenni válasza virkir (#31092) üzenetére


Imilenni
addikt

Hát igen..egy átlag játékosnak semmi esélye nincs ilyenek ellen ><"

Press "F" to pay respects.

(#31095) joergie válasza Diarmand (#31086) üzenetére


joergie
őstag

most hoztál egy saját példát 3+ skilles tier9 tankoddal, hogy 1v1be téged nem tud megverni egy med :DDD Ez aztán az érvelés. A mednek nem 1v1be kell megverni a heavyt. viszont a sebessége folytán sokkal nagyobb a befolyása a csata kimenetelére, spotot ad, időt nyer, eltereli a figyelmet, nyomja előre a frontot, területet nyer. ezért nincs hatása egy T95nek...pontosabban csak negatív hatása van.

Amúgy meg tier10es tank van a tápláléklánc élén, szeirntem nem meglepő hogy azzal tud a tag hatékony lenni :D az a teljesítmény ha tier9eseddel folyamatosan legyalázod a tier10eseket 1v1be.
igen is sok a béna tier10ben, mert nem alakul ki bennük az a szükséges nézet, amivel a helyzeti szituációkból és a minimapon látottakból gyorsan meg tudja hozni a megfelelő döntést. sokszor ezen megy el a csata, a takitkán, nem az egyéni skilleken, meg hogy ki mennyire tudja mit hol kell lőni.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#31096) kanyipicske válasza emre (#31090) üzenetére


kanyipicske
tag

és ez, hogy kéne leindítani?

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#31097) Diarmand


Diarmand
senior tag

E-75öt több tank is körbe tudja rohangálni.

Teszteljük le ;)
Ne feledd. A lényeg, hogy xy köröző tankot nem érek utol és nem tudok belelőni. Ez pedig nem igaz semelyik medre/lightra. (A t50 variánsok meg pont nem érdekelnek, mert nem ők fogják berohanni a heavyket)

most hoztál egy saját példát 3+ skilles tier9 tankoddal, hogy 1v1be téged nem tud megverni egy med

Minden bizonnyal tudod a játékbeli nevem és hogy mivel hány meccsem van. Nem baj, elnézem neked hogy ennyi mindent tudsz ;)
Én főként Stauffenberg hozzászólására reagáltam, mert ő azt írta, hogy őt körbe tudják futkosni és ő is tud ily módon szopatni másokat. Én csupán hoztam a saját példámat az egyik leglomhább nehéztankkal, miszerint ha az adott heavy ki van fullozva, akkor biza nem lehet kiforogni. Nem az 1v1 a fontos, meg a két tanknak a játékbeli szerepe (hogy nálad a med az isten), hanem az az egészen egyszerű dolog, hogy ki lehet forogni a heavyket :)

(#31098) gzbotii válasza Stigma.HC (#31004) üzenetére


gzbotii
veterán

M8A1-el volt egy elg jo csatam, volt mar 3 kill-em es meg 2 masik tier3 tankot sebeztem 2 illetve 7%-ra.
Aztan egy hos tarsam szepen levadaszta elollem. Nem szoktam beszolni ilyenert senkinek, de ekkor nagyon "boldog" voltam, mert addig csak szenvedtem evel a TD-vel, most meg egy jo csata 5 kill-el lett volna igazan fasza :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#31099) diegho válasza Diarmand (#31097) üzenetére


diegho
nagyúr

Pont, hogy a T-50-2 fog kinyírni 1v1-ben simán, de ha van veled szemben egy IS-3 és egy T-50-2 és te leszarod a T-50-2t halott vagy, hiszen bemegy a hátadba és szétszed pillanatok alatt, ha meg a T-50-2t kezded el kergetni az IS-3 lő szét. Pont erre való a T-50-2, Chaffe, VK és egyéb gyors light tankot, az ilyen manőverekkel lehet eldönteni csatákat. Én bármikor rámegyek az egyedül kóricáló E-75re light tankkal, mert ha nem lő ki egy lövésből, akkor vagy kinyírom mire segítséget kap, vagy a csapatom öli meg, amíg velem foglalkozik.

(#31100) virkir válasza kanyipicske (#31096) üzenetére


virkir
veterán

Eztetet letöltöd majd kicsomagold a neked tetsző helyre.
Lészen benne egy settings fájl abba be kell pippantani, hogy indítsa-e a WoT-ot vagy sem és ha nem használod az xvm-et akkor lehet ezzel indítani.
Majd a WoT_Logger.exe indít akkor mindent.
A statisztikádat meg a WoT_Logger.html megnyitásával tudod megtekintgetni.
Ha használod az xvm-et akkor lehet írni rá egy kis fájlt start.bat névvel jegyzettömbbe pl az alábbiak szerint és akkor az szépen indít, megnyit, kávét főz.

cd "*:\World_of_Tanks\"
start /min xvm-stat.exe

cd "*:\World_of_Tanks\WoT_Logger\"
start /min WoT_Logger.exe

cd "*:\World_of_Tanks\WoT_Logger\"
start WoT_Logger.html

Értelem szerűen a csillag helyére a teljes elérési útvonal írandó a min változó meg azért, hogy tegye tálcára azt vagy össze jön vagy nem. :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.