Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31201) Fel válasza ollie (#31141) üzenetére


Fel
addikt

Szerintem nem. Ugyanúgy 400 kredit /1 gold a váltás, mint eddig. A holnaptól kezdődő akciós szakaszban először benne volt az 1,2x szorzó a gold - kredit konverzióra, de végül ezt kivették, éppen a prémium lőszerek kredites árára gyakorolt kellemetlen mellékhatása miatt. És emiatt bizonytalan ideig hanyagolni fogják ezt a fajta kedvezményt, azaz a kredites prémium lőszerek ára emiatt nem is fog növekedni.

(#31202) Bingisz válasza Fel (#31201) üzenetére


Bingisz
addikt

Fene, pedig el akartam adni bónusz kódos cuccokat...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#31203) slayer006 válasza Enzolord (#31198) üzenetére


slayer006
addikt

Node hol is? :)

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#31204) myckey válasza Fel (#31201) üzenetére


myckey
veterán

egyébként majd attól tartok,hogy annyira reklámozva lesz ez a Matilda,hogy egyre többen ezzel játszanak,és akkor már nem lesz olyan jó :DDD
meg aztán nehogy nerfeljék :O

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#31205) nyunyu válasza #48613632 (#31172) üzenetére


nyunyu
félisten

OS megfelelően ki van szolgálva erőforrással. Példa: 1GB ram esetén XP, vagy W7 alatt gyorsabb?

Anyam emlegetett gepere 7-et tettem anno, 2GB rammal egyertelmuen gyorsabb, mint az XP.

Példa: 1GB ram esetén XP, vagy W7 alatt gyorsabb? Nyilván XP, mert az 1GB a W7-nek sem elegendő.

Amig gariztattam az egyik ramot, es csak 1GB volt a gepben, mar ugy is rohogve ment a 7 Ultimate a gepen, Aeroval.

XP csak <1GB rammal gyorsabb, mint a 7, de olyan keves rammal egy index.hu megnyitasba is beleoszulsz, annyit swappel. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#31206) scyllarus válasza nyunyu (#31205) üzenetére


scyllarus
veterán

Az előző gépemben 1,5 GB DDR1-es (400MHz) ram volt, vígan ment W7 Ultimate-vel. Béta kora óta nagy W7 rajongó vagyok.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#31207) Diarmand


Diarmand
senior tag

diegho: Pont, hogy a T-50-2 fog kinyírni 1v1-ben simán, de ha van veled szemben egy IS-3 és egy T-50-2 és te leszarod a T-50-2t halott vagy, hiszen bemegy a hátadba és szétszed pillanatok alatt, ha meg a T-50-2t kezded el kergetni az IS-3 lő szét. Pont erre való a T-50-2, Chaffe, VK és egyéb gyors light tankot, az ilyen manőverekkel lehet eldönteni csatákat. Én bármikor rámegyek az egyedül kóricáló E-75re light tankkal, mert ha nem lő ki egy lövésből, akkor vagy kinyírom mire segítséget kap, vagy a csapatom öli meg, amíg velem foglalkozik.

Csillagvirág, a t50-2 nem üt át egyik ágyújával sem bárhonnan lő. Csak ha nagyon-nagyon szerencsés, talán a valagamba beleszúr egyet-kettőt. Sem chaffe vagy a többi scout. Teszteltük. Nekem ugrott egy Chaffe, T50-2 meg volt még valami talán egy t49 poénból. A VK2801 nem elég fordulékony.
Ezekkel akarsz megszivatni egy T9 heavyt? :D Az IS8-at elhiszem, hogy megtudod, azt bármi meg tudja.
Az AMX 13-asok tudnak bántani hátulról vagy a nagyobbik oldalról, de kikörözni...
Ez a "csapatom megöl" dolog meg ne az optimális esetet vedd alapul. Ha nincs ott a csapat, akkor mi van? ;)

joergie: te hoztál 1v1-es példát(téged nem tud körberohangálni egy med....amíg nincs lelőve a lánctalpad :DDD), és csak onnan vettem az információkat, amit írtál, és arra reagáltam.
Nemtudom mire gondoltál most, nem érdekel mivel mennyi csatád van/volt.
randomban akkor is a med az isten, akár azt mondom akár nem, mert spot központú a játék, ha nincs spot, nincs mit lőni-veszít a csapat.

Másik kedvencem. És ha Neked van lelőve a lánctalpad? Még neked is megyek a sok tonnámmal ;)
Az 1v1-es dolgot meg nem én kezdtem, de ez már óvoda. Én csak azt írtam, hogy nem köröz ki semmi.

Btw tudnál mondani egy online játékot ami nem spot központú? Micsoda érv :D Felderíteni meg nem a medeknek kellene, hanem a skótoknak, akik nem érnek rá, mert engem fognak berohanni, egy magányosan kószáló E75-öt :D
Nem nézem én le a közepes tankokat csupán arról van szó, hogy mindkettő másra jó. De ha betámad egy med jobbak az esélyei egy heavynek. Nem ő győz mindig, csak jobbak az esélyei.

Elhiszem, hogy nem érdekelnek a statjaim - és télleg, kit is érdekelne? -, de én nem tértem át másik nehéztankra 2-300 meccs után. ~1200 meccsem van E75-tel. Szvsz jobban ismerem azt a tankot mint bárki itt a fórumon. (tévedés nincs kizárva ;) )

[ Szerkesztve ]

(#31208) myckey


myckey
veterán

nesze Diegho!

Csillagvirág :C :DDD

ez marha nagy :))

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#31209) stork13 válasza Diarmand (#31207) üzenetére


stork13
aktív tag

Szerintem az a 189-es átlagpen elég oldalról is, nemhogy hátulról.
Amióta van pénzért goldammo, gondolom jó néhány be van tárazva általában.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#31210) Djuree válasza sptkyle (#31196) üzenetére


Djuree
félisten

gyenge a vga, meg a proci is :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#31211) echterion válasza nagysandor88 (#31180) üzenetére


echterion
nagyúr

A proci biztos nem, nálam 5850-nel ugyanez a proci közepes beállításokkal (a látótáv maxon) ugyanezen felbontáson a legmagasabb AA-gal megy 50 fps körül, nincs drasztikus zuhanás sem. Ha mindent max-ra teszek, akkor olyan 25-35 között ugrál az fps.

(#31198) Enzolord: Nekem nem mutatja a képet. Melyik pálya?

[ Szerkesztve ]

**********

(#31212) D.Orion válasza echterion (#31171) üzenetére


D.Orion
veterán

Mit sír a szád? Örülj neki, hogy ennyivel megúsztad! :))

Régi szép idők:

Eredeti hsz.

(#31213) scyllarus válasza echterion (#31211) üzenetére


scyllarus
veterán

Én még korábban láttam, akkor mutatta. Lakeville, a hegyszorosban baloldalt vonultak a retardáltak.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#31214) Stauffenberg válasza Diarmand (#31097) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Én főként Stauffenberg hozzászólására reagáltam, mert ő azt írta, hogy őt körbe tudják futkosni és ő is tud ily módon szopatni másokat."

Nem értem, amiket idéztél azok nem tőlem hangzottak el. A kolléga azt mondta, hogy a heavy tankok dominánsak, ők az ászok és senki más nem tud érvényesülni velük szemben. Én példát mondtam arra, hogy ez nincs így, ügyes manőverezéssel és taktikával kicselezhető egy heavy más osztályokkal játszva.

A heavy tankjaimmal találkoztam már olyannal, hogy egy jó gyors light scout körbefutott és osztotta az áldást nagyjából 5-10 méter távolságból. Jó persze 100%-ról nem biztos, hogy le tudna kapni, de azért volt rá példa. KV-2-vel voltam és az ultra lassan forduló budi torony volt fent. Azzal akkor sem érsz utol egy körülötted szaladgáló gyors scoutot ha a tankot is forgatod hozzá, ráadásul ha mellé lősz akkor fél percig tölt újra (152mm-es troll ágyú). A kietlen puszta közepén voltunk és nem tudtam sehova beszorítani a kis dögöt. Elindultam a sziklák közé, de mire odaértem lecsipkedett 20-25 lövésből nullára. Meg kéne ezt tapasztalnod egyszer. :)

Amúgy az M18 példám arra vonatkozott, hogy lehet láthatatlanul osztani vele egy heavy-t. Múltkor egy KV-1S meg egy KV-2-vel szemben maradtam egyedül. Már a bázisunkat foglalták, én meg a látótávolságukon túlról osztottam őket. Persze folyton váltottam a pozíciómat és a fejüket vakarták, hogy honnan jön az áldás.

(#31215) Stigma.HC válasza Stauffenberg (#31214) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ó a csodás KV-2, hát igen, egyszer egyedül maradtam vele egy T49 ellen, csinálhattam én bármit úgy körbetáncolt engem ahogy az elő van írva. Társ nélkül esélyem sem volt elkapni, így elég hamar padlóra küldött vele.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#31216) Enzolord válasza scyllarus (#31213) üzenetére


Enzolord
addikt

Köszi..
Nem tudom, hogy miért nem mutatja, belinkelem megint...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#31217) atti_2010 válasza 04ahgy (#31177) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Nálam 30 -40 FPS a Trinityvel FullHD medium beállítás VGA nincs, a HD 7790 meg kellene zabálja azt a játékot a HD- 6850 maxon viszi 40 FPS -től felfele tehát a vasnak bírnia kellene.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#31218) echterion válasza D.Orion (#31212) üzenetére


echterion
nagyúr

Na de én egy 4-es grillcsirkétől kaptam a fenti adagot, egy lövésből.
Nem 3 szerencsés arti találatból. Ráadásul egy 8-as tankkal.

**********

(#31219) D.Orion válasza echterion (#31218) üzenetére


D.Orion
veterán

Ez egy szem arty lövés volt. ;) Szerinted kiírná a gamma olyan sokáig a sérüléseket míg a Hummel 3x odalő? Ez egy darab splash-ből származó sebesülés. A Grille a legjobb T4-es arty ezen felül pedig minden tank teteje papírvékony. Téged is a tetején lőtt be ahogy leírtad a sérüléseid. Nem kell ezen fennakadni. Fedezékbe kell húzódni ennyi, gurulj tovább, volt egy jó napja az arty-nak.

(#31220) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Hát előbb erlenbergen sikeresen a folyóba taszítottam egy chaffet, igaz én csak mentem át a hídon, szerencsétlen meg nekem jött és belefordult a vízbe. Így kívülről nézve vicces volt a helyzet ahogy próbált visszakapaszkodni, de végül győzött a gravitáció. Sajnos társ volt és nem ellenfél így hamar a közutálat tárgya lettem, főleg az ő szemében, pedig tényleg nem volt semmi szándékosság benne.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#31221) echterion válasza D.Orion (#31219) üzenetére


echterion
nagyúr

Ja, az nyugtat meg, hogy ritkán kapok ilyet, és nekem is volt már ilyenem. Csak meglep mindig, mikor néha bekapok egy ilyet.

**********

(#31222) vhw válasza Fel (#31101) üzenetére


vhw
addikt

Van valami új premium kacat a 8.3-ban? (a patchnotes-ban nincs erről semmi, de hátha csak kimaradt...)
Legalább a supertestereknek elérhető lesz valami új haszontalan konzervdoboz?
Láttam keringeni pár képet a T-35-ről, lesz ebből ebben a patchben valami?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#31223) Fel válasza vhw (#31222) üzenetére


Fel
addikt

Nem tudok róla. Korábban keringtek képek a brit A33 Excelsior-ról, most meg ez a T-35*.. Egyikről sincs semmi. A kliensben biztosan nincsenek benne.

A 8.2-ben a szupertesztereknek az SU-100Y volt elérhető, így most nekünk is megvehetőnek kellene lennie, de nincs sehol. Pedig megnéztem volna mit tud tier 6-ban az a 130-as..

*WoT-News-on van kép mindkettőről:
T-35 "Exclusively for the site wot-news.com, was the screenshots of the future Soviet heavy tank T35, unfortunately, more details on this car is not known."
A33

Lehet ebben a verzióban nem jönnek, hanem majd később. Elég sok prémium tankot toltak ki a pixelgyárból mostanában, ránk fér egy kis pihi :) .

(#31224) Scheffer válasza Diarmand (#31207) üzenetére


Scheffer
tag

Elhiszem, hogy nem érdekelnek a statjaim - és télleg, kit is érdekelne? -, de én nem tértem át másik nehéztankra 2-300 meccs után. ~1200 meccsem van E75-tel. Szvsz jobban ismerem azt a tankot mint bárki itt a fórumon. (tévedés nincs kizárva )

Ezt úgy adod elő, mintha egy olyan összetett játékról beszélnél, amiben minden egyes tank megismeréséhez és elsajátításához minimum több száz, de inkább több ezer csata lejátszása lenne szükséges. :)

[ Szerkesztve ]

(#31225) Mcray


Mcray
senior tag

Na végre volt egy olyan köröm, ahol meg tudtam nézni mit tud a T32, ha csak a tornya látszik ki és egy sarkot védek. Ezt sikerült feltartanom és felőrölnöm, mire lement a kör:

4 Db Elit IS-3, 1 Db Comet, 1 Db ARL44 :DD :DD :DD

Sajnos csak 2800 sebzés lett a vége, mert a csapatom sem akart kimaradni a a bulibol :DDD

Másik jó kör M18-cal:

3650 sebzés 95% pontossággal :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#31226) .mf


.mf
veterán

Azt mióta vezették be, hogyha szerver-újraindításkor még játszottál, s a meccs végével kiléptet, akkor bukod az eredményed? Eddigi legjobb körömet mentem az M18-cal, kaptam volna pár medált, erre semmi :((

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#31227) tank1 válasza Diarmand (#31207) üzenetére


tank1
tag

Khöm, pontosan 1138 csatám van E-75-tel. Ennyi csata mellett nem emlékszem olyanra, hogy t50-2 lőtt volna ki. Bár cirka négy hónapja nem mentem vele, akkor még nem volt kreditért vehető gold ammo.
Egyébként nehéz eset med számára az e75 körbetáncolás szempontjából. Amíg nem jelent meg ez a rakás tier10-es tank a játékban, gyakran top tank voltam vele és félelmetes mészárlást lehetett rendezni. Amióta megjött ez a sok idétlen tízes tank, azóta nem szeretem már úgy az e75-öt.

(#31228) sutyi^ válasza sptkyle (#31196) üzenetére


sutyi^
senior tag

CerkaD ehez nagyon vézna, BigWorld motor eszi a procit. CeleronD már akkor se volt sajnos a kifejezett erőgép mikor a piacra dobták.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#31229) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Nyugtassatok meg, hogy a T-15-öt nem csak 5-ösök közé sorsolja az MM és csak én vagyok balszerencsés. :)

(#31230) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Úgy megörültem ennek az 5x szorzónak, mondom megyek egy kört IS-3-al meg is lesz a top ágyúra való majd annyi XP-t kapok. Első kör, 3at öltem végén egyedül maradtam 4 ellen, hát ki is lőttek, jól esett hogy a csapattársak még ki is röhögtek. Második kör, 4et öltem, csomó dmg-t kiosztottam örültem, mint majom a farkának de kilőttek, erre a kretének elbukták a végén. Harmadik kör, szar sorsolás, szar kezdés, 4:1 az ellenfélnek, megindulok a két artyra a kezdőn gondoltam szabad az út, természetesen kilőttek a francba. Szorítottam, hogy remélem elbukjuk, hát olyan szépen lehozta a csapat, mindenki kilőtte a maga kis egy tankját "öröm volt nézni".

Ugyanez IS-el. Nehéz sorsolás, taktikázok, bujkálok, kiszedek 4-et, lesebzek még kettőt, végén elbukjuk. Persze én voltam a hülye, mikor ketten voltunk akkor az ő utolsó 4ükből csak 1et tudtam kiszedni, szóval rajtam múlott. Sebaj, új kör, jó sorsolás, védünk. Hohó, nem leszek hülye, beállok egy szikla mögé, bevárom őket aztán lelövöldözök mindenkit. A csapatom durván kitámad minden irányba, leszednek mindenkit , mire kapcsolok hogy nekem is menni kéne arra már késő, végül egy találattal zárom a kört.

Hurrá. :W

[ Szerkesztve ]

(#31231) scyllarus válasza sptkyle (#31196) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem 3GHz-es Celeron D volt az előző gépemben. Csak a haveromtól tudtam, hogy van visszaszámlálás csata előtt, mire betöltött a csatába, a többiek már félpályánál jártak :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#31232) #48613632


#48613632
törölt tag

Bakker, ezt nem hiszem el. Hajnalban játszottam, akkor még, a nap kezdetén, 2x szorzó volt. Szerver leállást megtapasztaltam, akkor lefeküdtem egy kicsit. Erre most lépek be, mondom gurulok egy-két kört meló előtt, hát 5x a szorzó. Igen ám, de amivel hajnalban lementem, ahhoz már nem ám!! Miapicsaaa????

szerk: Fel is idegesítettem magam, el is b@sztam a kört, de rendesen ....

Re-Tech
Az a pack nekem is megvan, ugyanonnan letöltve, és nekem semmi gáz semmivel. Melyik link pontosan? Kipróbálom ...

[ Szerkesztve ]

(#31233) Re-Tech válasza nyunyu (#31016) üzenetére


Re-Tech
aktív tag

Csak szólok, hogy egy kurva jó kis vírust szipkáztam be amikor le akartam ezt tölteni, arra figyeltem csak fel, hogy a letöltés gomb megnyomása után felugrott egy extra ablak, amiben valamiféle Java folyamat indult be. Nyomtam egy resetet iziben, de már késő volt.Második újraindítás után fogadott a kép, hogy a számítógépem kibernetikus bűncselekményt követett el és lockolják a gépem, meg 700 évre börtönbe küldenek, de eltekintenek ettől, ha befizetek 25.000 forintot a számlájukra...
Érdekes módon Avira nem jelzett akkor (lehet a reset meglepte), de csökkentett módban talált egy pár vírust.

(#31234) #48613632 válasza Re-Tech (#31233) üzenetére


#48613632
törölt tag

Csak szólok, hogy vmit te kúreltél el, most töltöttem le mind2 versönt, és semmi gond nincs vele ;] :P

(#31235) csaabz válasza Atlantis (#31178) üzenetére


csaabz
őstag

A Caernarvon front páncélját (hull, torony) minden átlövi. A tier 9 pedig ugyanezt a hullt örökli. Én egy jó játékosnak tartom magam és tudom, hogy egy tier 8-as heavy tankkal mit lehet alkotni egy csatában, mire képes nemzettől függetlenül. A Caernarvon nem képes erre, nem állja meg úgy a helyét. Ahogy olvastam a hivatalos fórumot, ez nemcsak nekem tűnt fel.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#31236) Zeratul válasza Re-Tech (#31233) üzenetére


Zeratul
addikt

Avira free nem tud on-live script blokkingot , csak a fizetős verzió. Használd helyette a avast free-t, az tud on-live script blokkingot.

(#31237) Zeratul válasza 04ahgy (#31177) üzenetére


Zeratul
addikt

04hagy: Egyértelműen a proci a bűnös. Próbáld meg letiltani a biosban a hyper threadinget, ugyanis a BigWorld motor felülbírálja a win7 feladatütemezőjét és az egymás melletti két végrehajtó terheli, az meg ugye I3 esetén HT-el osztott mag.

(#31238) virkir válasza Re-Tech (#31233) üzenetére


virkir
veterán

Nem kéne futnia wifebitches.com-nak közben. höhö...
Minek használsz akkora hulladék vírusirtót ha van ingyenes kb ötször jobb, úgy hijják, hogy MSE pl.
A linkek meg abszolútli jók sokan többek között én is onnan szedem le a frissítéseket.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#31239) echterion


echterion
nagyúr

3. csata a Tiger P-vel. Úgy tűnik, hamarabb kellett volna megvennem. :))
Egyszerűen brutál. A legtöbb tank pattan, vagy 0 dmg. Ráadásul az ágyúja halálpontos.

**********

(#31240) nagysandor88 válasza Zeratul (#31237) üzenetére


nagysandor88
tag

Laptopon ki lehet valahogy kapcsolni a HT-t, csak mert a bios-ban nincs rá kapcsoló... :(

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#31241) sith7


sith7
nagyúr

Mit érdemes megvenni egy IS - re, Tiger P -re, a töltésgyorsító mellett ?

(#31242) Phvhun


Phvhun
őstag

Mentem ma egy 965xp-s kört Churchill I-el, 7 tankot lőttem ki.
Hogy a tökömbe lehet 3000xp-t összeszedni? Ha egyedül gyalulom le az összes ellenfelemet, akkor sincs meg a 3k..

(#31243) Zeratul válasza nagysandor88 (#31240) üzenetére


Zeratul
addikt

msconfig tud olyat hogy limitálja a processzorok számát, de az nem tudom hogy ha felére veszed le akkor a HT-t kacsolja ki vagy egy teljes magot.

A taskmanaggerban lehet állítani az éppen futó programok processzor affinitását, ott is megér egy próbálkozás hogy melyik a legjobb.

(#31244) Zeratul válasza sith7 (#31241) üzenetére


Zeratul
addikt

Gun laying drive, illetve venti.

(#31245) sith7 válasza Zeratul (#31244) üzenetére


sith7
nagyúr

az elsőt magyarul lécci :B .. milyen venti ? a legénység képzéséhez ?

(#31246) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Ezek a szerver sorsolások egyáltalán nem tetszenek mintha manipulálva lenne, ha 1 nap nyerek 20-25 csatát másnap "véletlenül" mindig vesztes csatákba keveredek ahol álltálában az utolsó is vagyok, a tököm kivan vele.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#31247) Atlantis válasza csaabz (#31235) üzenetére


Atlantis
veterán

Elhiszem, cserébe van egy gyorsan célzó, pontos ágyúja, jó pen-nel és kitéríthetőséggel, de kis alpha-val, a tornya a leggyorsabban forog a T8-as HT-k közül, ergo nehezebb körbekeringeni.

Hasonlítsuk össze a többivel: KT-t simán átlövik és/vagy kigyújtják szemből, VK4502A szintén gyenge páncélzatú, T32 teste puha, ágyújának átütése is relative kicsi,stb...mindegyiknél lehet gyengébb oldalt felsorolni, különben tök egyformák lennének, de emiatt még nem kell buff az angoloknak.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#31248) Napfénysüti

Haha végre van 5* szorzó erre kb ma lehetetlen nyernem. :DDD

Més que un club!

(#31249) Zeratul válasza sith7 (#31245) üzenetére


Zeratul
addikt

Célzásgyorsító.

(#31250) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Mi a f*sz? Teszt szeróra várni kell, hogy bejussak, csak 21ezren vannak előttem. Hogy hogy 1 szerver megy csak?
Elég szarul adja most a rendes gondoltam kicsit teszten szarakodok, erre meg...

Más: Valami olcsó prém tankot vennék, max T5-ig (olyan ami féláras akcióban 1000 gold alatt van). Teszten próbálgattam párat, meg még valami prémium Sherman tetszett még, de a T-25 jobban bejött. Lehet vele azért keresni? Van ennél jobb?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.