Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31551) L-e-f-i-e válasza Cucuska2 (#31508) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ha a kacsa nem tud úszni attól még nem a víz a hülye...

=^-^=

(#31552) Stigma.HC válasza Bobyjack (#31550) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Szép kis kör, én valahogy nem csípem ezt a járgányt. Nem is vagyok vele túl eredményes. Előre félek milyen lesz a t21.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#31553) Patrick76496 válasza Cucuska2 (#31482) üzenetére


Patrick76496
őstag

Nagyon mozgékony? Ez jó. :C Földúton tartja a 40-et, de még arra is lassan gyorsul fel nemsoká 3 skilles legényekkel. 200 mili pennel gond nélkül át lehet lőni szemből még a 8-as heavy-ket is. Nekem a Type, T-44/54 trióból mindegyik volt/van a garázsomban. Az utóbbi 2 messze maga mögött hagyja sebességben (nem a maximumra értem). A Type fajlagos teljesítménye 14,x hp/tonna, a T-54-é 20,x és asszem a T-44-é is. Lőttem már át szemből Type-ot 200 m-ről 13 75-el szemből úgy, hogy még mozgott is. Ha neked is lenne, meglepődnél milyen találatok ütik át a páncélját. Igazán op páncélja a T-54-nek van. Beforgatva pattant már róla T34 is. :) Kár, hogy a T-62-nek gyengébb a páncélja, ráadásul nem csak a saját tierjét nézve.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#31554) Bobyjack válasza Stigma.HC (#31552) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Én konkrétan utálom az M7-et. Ebben a csatában szerencsém volt. 6 tank ellen maradtam egyedül low HP-val, de vagy low HP-sak voltak ők is (KV-1, PZIV), vagy kisebbek nálam. 32% a győzelmi arányom vele, bár ez csak a 19-edik köröm volt vele. Szerencsére ez a csata az 5x miatt jócskán előresegített a T21 felé. :C

(#31555) Patrick76496 válasza Napfénysüti (#31494) üzenetére


Patrick76496
őstag

Szvsz a T-44 papír, viszont eléggé mozgékony. A lövege eszméletlen pontos, ez is 0.34-es, mint a Tigris nagy 88-asa. Csak ennek éppen kisebb az átütése, de gyorsan céloz, ezért jó snipernek.

(#31521) virkir: Te mikor voltál HAD klántag? :)

(#31495) Atlantis: Safe stowage rulez. :K

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#31556) Antonius1978 válasza Bobyjack (#31554) üzenetére


Antonius1978
addikt

En pedig szerettem, ugyanis jo a penzszorzoja (legalabbis volt).
Ha kapunk ingyen kinai tankot, akkor visszaveszem.Amugy jokivansagaim, nem semmi eredmenyt ertel el azzal a papir tankkal :)
Nem is ertem hogy hogyan sikerulhetett ilyesmi, merre voltal az Airfield palyan ?

(#31557) erikke17


erikke17
őstag

A nap gyöngyszemei nálam :D

Majd elindultam velük mert egyedül úgysem lett volna esélyem, de a platoon amx12t papírtakonk utolértek és szétmarcangoltak :D 2 percen keresztül csak dirigáltam hogy ne menjenek egy irányba. De mint akik HUD nélkül játszanának, nem látják minimapet meg chatet sem :D
Érdekes hogy a screenshot mennyivel csúnyább mint a játékbeli kép :D

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#31558) Tomi0703 válasza erikke17 (#31557) üzenetére


Tomi0703
őstag

Igazából már a betöltő képernyőn is írja a játék, hogy "lődd ki az összes ellenséges tankot vagy foglald el a bázist. Itt mindenki az utóbbira ment rá, kivéve téged. ;]

[ Szerkesztve ]

(#31559) virkir válasza Patrick76496 (#31555) üzenetére


virkir
veterán

A megalakulásától egy jó darabig.
Aztán némi sértődés miatt meg külső segítséggel kiraktak.
Nem is megyek klánba többet :D illetve egybe esetleg mennék de oda meg nem férek be.

Más.
Megcsináltuk a tesztet és mint régen a 175 pen ha talál nagy arányba viszi szemből, ráadásul forgatni se nagyon érdemes mert mire pattintana a front már lőhető az oldala.
Holnap amint ráérek összerakok egy videót belőle.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#31560) csaabz válasza Fel (#31538) üzenetére


csaabz
őstag

Nehogy azt hidd, hogy ez egyedüli. Összes angol tank azonnal gyullad, azonnal ammo rack, már jó ideje írom hivatalos fórumra... Bízok benne, hogy idővel hátha... :(

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#31561) Stauffenberg válasza erikke17 (#31557) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én már eleve úgy megyek be randomba, hogy rajtam kívül senki másnál nincs HUD meg chat és mindenki néma módban játszik, mert a pittyegést sem hallja.

Ma például volt olyan, hogy elindult a lemming vonat Highway-en a térkép jobb alsó sarkában lévő épületek felé. A gyökerek szerencséje velük volt, mert ledarálták az ellenséget, pedig túlerőben voltak. Egy ellenséges T32 maradt az épületek között, ezek meg már mentek volna tovább.

Pittyegtem, chaten írtam, mindent megpróbáltam, hogy felhívjam a figyelmet a mögöttük lévő ellenségre, de senki még csak felé sem fordult. Négy társamat leszedte kb 100 méterről és egyik sem ellenkezett, kapta a seggébe az áldást mindenki és még csak meg sem próbálták hátra fordítani a tornyot, vagy legalább fedezékbe vonulni. Mint akik észre sem vettek semmit... talán még azt sem vették észre, hogy kilőtték őket.

(#31562) .mf válasza gzbotii (#31409) üzenetére


.mf
veterán

Miről beszélsz? Objektív tény, hogy jobb az ágyúja.

BDR 90 DCA 30, tier 7: 135/240, 0,4 acc, 6,32 rof, 2.5 aim
KV1 85 F-30, tier 6: 120/160, 0,42 acc, 12 rof, 2.9 aim.
Nagyobb átütés, nagyobb dmg, pontosabb, gyorsabban céloz. Fedezékből kibújósdihoz sokkal jobb.

Saját statisztikám a két tankkal (wotlogger, de ez tartalmazza a régi KV-t is):
KV1 - 58.8% wr, 71.9% hr, 1.32 kr, 629 avg dmg, 1519 eff
BDR - 58.8% wr, 78.8% hr, 1.94 kr, 915 avg dmg, 1597 eff
Egyértelműen látszik a nagyobb dmg hatása.

Churchillnél azért tartom jobbnak, mert ha a teste fedezékben van, a tornya jobban páncélozott és pattogósabb; míg a Churchill tornya csak 89mm és függőleges, könnyű átlőni. Az a nagyobb pontossága miatt szvsz távolról jobb.

Más
háháháhá
Mekkora volt ez az előbb. Hummellal Himmelsdorf, ami alapból artyval nem fun. A csapatkiosztás is elég szarul nézett ki, nálunk a top tier 45%-os, náluk pedig egy 5x%-os, valamint volt 60%-os + 57-8%-os platoonban, meg úgy áltagban is jobbak voltak a játékosaik statjai, gondoltam mekkora bukó lesz. Balra elment a többség, néztem is, hogy jobbra gyorsan lecappelnek minket és vége. De nem, a jobboldalt lévők kitartottak egy ideig, és akik jobbról támadtak jöttek, azok inkább a baloldaliakat próbálták bekeríteni, akik közben az ellen bázisnál harcoltak már. Ott elakadtak és kezdtek hullani, én meg másztam utánuk és lőttem, ahogy tudtam, már csak ketten maradtunk egy IS-sel, míg náluk a 60% wr-es T34 + egy E75 volt a két túlélő. Az IS szépen elterelte a figyelmüket, s a vége az lett, hogy kilőttem a T34-et, majd az E75-tel kergetőztem miután az kinyírta az IS-t, és én nyertem :))
A 60% wr-es T34 még utána küldött is egy üzenetet, hogy "ROT IN CANCER PARASITE SPG SHIT", természetesen magyar volt az illető :)

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#31563) Bobyjack válasza Antonius1978 (#31556) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Replay

Nem az én érdemem. 16.600 csatánként dob ilyet a gép. Mákok sorozata. 92-es penetration beadta szemből a KV-1-et. Az egészen látszik, hogy még nem érzem a tankot és a legénység sincs a toppon. Mindenesetre nagyon örülök neki.

(#31562) .mf

De azt vedd figyelembe, hogy a KV-1-el nyugodtabban célozhatsz, mert van esélye hogy lepattan az ellenfél lövése róla, míg a BDR-t szétkapják amire becéloz. Másrészről én már fenntartásokkal kezelem a célzási időt, mert a tankoknak van egy másik tulajdonsága, amit semelyik táblázatban sincs benne: az, hogy mennyire ugrik szét a célkereszt a torony/hull forgatásakor. Hiába céloz papíron gyorsabban a francia tank, ha kilométerekre szétugrik a célkereszt amikor kinézel egy sarkon. Ráadásul ócskavassá lőnek mire tüzelnél. Ezért utáltam a BDR-t. De szerencsére mindenkinek szíve joga, hogy milyen tankot/játékstílust kedvel. Ez az én véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#31564) Mcray válasza Bobyjack (#31563) üzenetére


Mcray
senior tag

:C :C :C

Hát ez hatalmas volt. Gratulálok hozzá. Látszik hogy fentről vigyáztak rád, de a győzelemhez Te kellettél.

Jól látom, hogy be van neked kapcsolva a server oldali célkereszt?

Én direkt kikapcsoltam, mert az agyamra ment, de nálad jól látom, hogy tisztán az alapján céloztál?

Még egyszer grat!

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#31565) Mcray


Mcray
senior tag

Replay

Érdemes megnézni. Nem ismerem, de állati jól tolta itt :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#31566) #48613632


#48613632
törölt tag

Szopatom magam (meg mások engem) jó másfél órája nincs túlélt meccsem, felesbe nyerünk-vesztünk, már nem tudom merre menjek a mapon, valahogy nem alakul ki az egész, valaki mindig jön a semmiből, és lealáz ... csuma ideg vagyok.
Na végre!!! Megyek egy tök jó kis kört KV-1, 1200dam, 3kill, erre server maintenance, Azt a jó büdös, telibevert K anyját szopassa, sajnos hajnal 5 van, nem tudok semmit a földhöz verni, összetörni, pedig hiányzik, legalább egy jó büdöskurvaanyázás, kiordítva, csapkodva, falhozverve, de még azt sem lehet, akkor most legalább kiírom magamból azt a sok feszültséget, talán mire a mondat végére érek lenyugszom ... :O :(((

(#31567) .mf válasza #48613632 (#31566) üzenetére


.mf
veterán

Akkor nem csak én jártam így... bár nekem nem volt ennyi szívás ma, de pont egy olyan tankkal mentem egy nagyon jó kört (pz3), amihez nagyon örültem volna az x5-nek, mivel ahhoz képest, hogy régen (egy éve) jókat mentem vele (66-7% volt, amikor visszavettem, hogy a pz3/4-et kifejlesszem), most csak szívok, 4-5 bukó meccs után van egy nyerő. A rohadt életbe már, igazán megjegyezhetném ezt a hajnali 6-ot. Ők meg megcsinálhatnák azt, hogyha a kör végigmegy, akkor már mentsék is el az eredményét...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#31568) #48613632 válasza .mf (#31567) üzenetére


#48613632
törölt tag

Nem is értem, mit kell egy szerveren napi szinten karbantartani, ez valami adatmentés lehet???? Jah nálam 5 óra az a 6 óra, Made in UK alapon .... Hát, sok sikert mindkettőnknek a mai napra, remélem nem fogom enyhén ittas állapotban keresztülütni a monitort. :DDD

De mindenképp kívánok Neked is, és Minden Kedves Fórumlátogatónak:
Frag- és XP-gazdag, Győztes csatákkal teli, Eredményes Harci Helyzetekben gazdag, Boldog Új Esztendőt /sípszó /duda /petárdadobálás

[ Szerkesztve ]

(#31569) #48613632


#48613632
törölt tag

Na az ilyet nem birom. 50m-ről a JagdPzIV 3db lövés szemből az U-11-el (122-es troll), és nem egész 350 a sebzés, összvissz ... naneeeeee, annak 2 lövésnek kellett volna lennie, és kakukk, ha szimuláció, ha valóság ...

[ Szerkesztve ]

(#31570) KaLeun válasza .mf (#31562) üzenetére


KaLeun
senior tag

Káromkodni is csak mi tudunk igazán... Ezek a kapitalisták csak a sima FU-ig jutottak. Ezen lengyel felebarátaink tudnak csak túllépni, a kurwával.

Cila

(#31571) #48613632


#48613632
törölt tag

Káromkodni volna okom, de nem akarom így zárni az évet, szóval inkább röhögök, és tapsolok :DDD :C

... no meg gondolkozom, ha legközelebb ilyen csapatba kerülök, mi legyen a taktika? ... :F

(#31572) .mf válasza KaLeun (#31570) üzenetére


.mf
veterán

Azt a káromkodást már a csata után küldte. Jól felhergelhettem, hogyha képes volt külön ezért üzenetet küldeni nekem. Bár, mivel kapott tőlem párat és ki is nyírtam, nem csodálom :DDD

Pitepeti: érdekes, nekem most azt a server restartos kört végül megadta, az x5-tel egyetemben. Remélem neked is.

Szerk: fura a T150-ed, miért álcaháló van rajta gun rammer helyett? Ha már vertical stabit és ventit is raktál rá... Valamint egy perket első skillnek? Ugye tudod, hogy az 100%-ig nullát ad? Én inkább úgy csinálom, hogy egy skill fejlesztek, majd mikor megvan a 100% + a második skill 30-40% (gyorsan megy az eleje), akkor skill reset és beválasztok egy perket az első skill helyére. Kis xp veszteség, de legalább az első skill kifejlesztése közben is végig kapsz valami előnyt belőle.

[ Szerkesztve ]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#31573) BlackB1rd válasza Patrick76496 (#31555) üzenetére


BlackB1rd
csendes tag

Te HADos vagy?Mert én HAD-As. :))

(#31574) jimmy74 válasza Napfénysüti (#31545) üzenetére


jimmy74
őstag

Ja sajnos pedig mennyire vártam anno hogy meglegyen...
Remélem csinálnak majd vele valamit mert ez röhejes.
Remélem az is-4 jobb lesz.....vagy nem.

WoT:jimmbo

(#31575) Remus389


Remus389
veterán

Nem volt kiemelkedően jó csata, vagyis egy elég jó, de ennyi XP-t még nem kaptam(8855XP, 67000 kredit)

igaz *5, *1,5, mert prémiumot vettem

[link]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#31576) #48613632 válasza .mf (#31572) üzenetére


#48613632
törölt tag

Hallod, fogalmam sincs, hogy megadta -e, már korábban elkezdtem játszani, az 5x kör addigra lement.

A ventit, meg a stabit át tudtam rakni a KV-1-ről, ám a rammer nem kompatibilis, ezen én is meglepődtem, így az visszakerült. Az van, hogy qrvára nincs pénzem, de rammerre gyűjtök, szal az lesz a következő, addig meg az üres helyre beficcent a háló, csak mert abból van egy raklappal :DDD

A személyzetet meg megint csak elkqreltam, tegnap írtam is, hogy meglepi volt, hogy átképzést kér a KV-1-ről, Atlantis homályosított fel a dolgokat illetően. Amúgy ja, tudom, hogy a BiA csak 100% után érvényesül.

Na megyek tolom egy kicsit, jó ez így félrészegen, 2 feles HP és ugyanannyi Contreaux után, LOL :DD

szerk: Jó ötlet ez a skill resetes, lehet alkalmazni fogom ... mennyi arany is, ha akarom a 100%-ot tartani?

[ Szerkesztve ]

(#31577) Napfénysüti válasza jimmy74 (#31574) üzenetére

Érdekes de néha meg adja vele. Tegnap egy Maus, egy IS-7 meg egy Jagdtiger ellen tartottam egyedül a frontot egy darabig. Abban a csatában sikerült is a legtöbb sebzést kiadni. Igaz kinyírt a túlerő egy idő után de legalább addig is a többiek a másik oldalon mentek előre ide meg jött segítség és végül nyertünk. :)
Na ott azért pattintott a front pár lövést.

Més que un club!

(#31578) Antonius1978 válasza Bobyjack (#31563) üzenetére


Antonius1978
addikt

Koszi szepen, megneztem :)
Jopofa volt, talan meg en is tanultam ezt-azt.
Erdekes viszont, hogy nem hasznalod a R betut.Azzal magatol megy a tank, nem kell folyamatosan nyomni a W gombot.Vagy az is lehet hogy kezzel szereted iranyitani ?

(#31579) forras2 válasza #48613632 (#31576) üzenetére


forras2
őstag

Most jelenleg 100 arany. Nem tudom, hogy ezt is megfelezték most, és a teljes ára normális helyzetben 200 arany, avagy ehhez most nem nyúltak.

(#31580) Remus389


Remus389
veterán

izgi meccs volt a SU-8-cal, kettőt közelről intéztem el(nem ez volt a 8000XP-s...), vagy hármat

Replay: [link]

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#31581) Napfénysüti

Na teszteltem élesben: Pershinggel úgy pattogtam Type lower hulljáról mint a huzat. :U De a tornyon a kis kupolát azért vitte.

Més que un club!

(#31582) Timyyy válasza Napfénysüti (#31581) üzenetére


Timyyy
őstag

Az upper hull szvsz puhább. ;)

(#31583) Napfénysüti válasza Timyyy (#31582) üzenetére

Az ábra szerint nem és úgyse viszem át azt se. :(

Més que un club!

(#31584) #48613632 válasza forras2 (#31579) üzenetére


#48613632
törölt tag

100 ja, de koponyánként, szal az 500 máris ... inkább eliszom :DD

(#31585) Napfénysüti

Ma napom hűen reprezentálja:
Defeat! Map: Lakeville 2012. december 31. 10:36:44
Vehicle:: M4 Sherman
Exp: 562 + Credits: 18 469

Több xp-t kaptam 1500 dmg után mint a nyertes oldalon bárki... Na asszem még ilyenem sem nagyon volt. :(

Elképesztő a csapatomban lévő agyhalottak száma. Bármilyen tierben.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#31586) virkir válasza Napfénysüti (#31583) üzenetére


virkir
veterán

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#31587) #48613632 válasza virkir (#31586) üzenetére


#48613632
törölt tag

Jean-Luc és Data ... :K

(#31588) myckey válasza Napfénysüti (#31585) üzenetére


myckey
veterán

én is most ránézek,utána lehet csak este,késő délután jövök be,hátha apad a létszám :F

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#31589) Bobyjack válasza Mcray (#31564) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Őszintén szólva én is azt éreztem. Most visszanéztem és 8 tankkal szemben maradtam egyedül a végén :Y Kicsit erősen vert a szívem onnantól. :P

Vannak vicces jelenetek persze. A T1 Heavy nem tudom mit érzett, csak ment körbe-körbe, simán kiszedtem hátulról. Az arty nem tudom hogy került oda ahova :K . A végén a D2-vel a srác nagyon ügyesen hátra felé fordította a tornyát, nehogy meglőhessen :DDD Persze a sok mákom mellett most vettem észre, hogy az amúgy ügyes PZIV bénázása is kellett. Már 8 killje volt a gyereknek troll gunnal, észre sem vettem hogy ott van szinte mellettem, de most az egyszer mellé lőtt szerencsére. :)

A szerver oldali célkereszt pont nem volt bekapcsolva. Már több, mint egy éve használtam, de a többi moddal együtt kivágtam a francba, amikor a 8.2-ben egyszer annyira leesett az fps, hogy nem tudtam célozni. Azóta teljesen moddolatlanul játszom, így sosincs gond az fps-el. Pedig régen minden a 0-ra volt levéve és wottweakerrel is kikapcsoltam mindent és tömörített textúracsomag volt fent, mégis néha diavetítést néztem. Nem feccöltem bele időt, hogy rájöjjek melyik/melyikek okozzák a dolgot, megvagyok nélkülük.

Szerintem azért láthatod, hogy be van kapcsolva a szerver oldali célkereszt, mert már annyit használtam, hogy talán tudat alatt úgy célzom mintha be lenne kapcsolva. Mindenestre jó dolognak tartom, ha nem lenne az fps drop használnám is.

(#31578) Antonius1978

Ismerem az R betűs dolgot, használom is. :) Minden kezdésre várakozáskor benyomom a padlógázt. Amikor írogattam az elején, akkor is magától ment a tank.

(#31590) Napfénysüti válasza virkir (#31586) üzenetére

De tényleg, el vagyok átkozva szinte soha nem viszem át. :DDD

Més que un club!

(#31591) Cucuska2 válasza Napfénysüti (#31590) üzenetére


Cucuska2
őstag

Noob vagy, mint én, bezzeg a profik 175-ös pennel szemből úgy vágják át, mintha papír lenne!

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#31592) Bobyjack válasza Cucuska2 (#31591) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Sajnos én is noob vagyok ezek szerint. :O

(#31593) Napfénysüti válasza Cucuska2 (#31591) üzenetére

Én tudom hogy noob vagyok, nem is titkolom. :D
Képes voltam IS-7-el Hetzer frontjáról pattanni pedig azt papíron keresztülvinné egy lövésem és kinyírná. :))

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#31594) Bingisz


Bingisz
addikt

Ez a kínai ág egy nagy vicc...

Az új tier 10 heavy gyakorlatilag egy szétkokszolt t-44. Szemből lazán ammorackkelhető, a med ugyan úgy. Páncél nem igazán van rajtuk, egyedül talán a heavy sebessége az ami jó....

Következő patchban jön majd rájuk a buff tuti...

Mondjuk mintha a hangokat visszacserélték volna normálisra.... :R

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#31595) gy-daniel


gy-daniel
tag

Jelentkezem a noob összeírásra:P IS-el általában pattanok tájpról (frontról), pedig annak pont 175 a penje:P. Ha közelharcban vagyok, akkor tippre kb a fele sebez.

(#31596) Napfénysüti válasza gy-daniel (#31595) üzenetére

Alakítsunk klubot akik noobok Type ellen címmel? ;] :D

Més que un club!

(#31597) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Én type-ot általában keringőzés közben szoktam sebezni, még 8.2 előtt volt ammorackos kilövésem is :)

Szemből hull bal oldalát lövöm ott majdnem mindig kapja a kis genyó

(#31598) gy-daniel válasza Napfénysüti (#31596) üzenetére


gy-daniel
tag

Ha kilő egy type59 az IS-ből, akkor morcos leszek, és átülök az IS-3-ba. Megkeresem az első ellenséges tájpot és a 225-ös pennel megbosszulom:P Nameg az IS-3 frontját lőheti felőlem :P.

(#31599) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Ez az Is-7 is szeret a kezeim közt égni, két lövést kaptam az előző meccsen, égett mind a kétszer, vicces egy jószág.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#31600) virkir válasza Napfénysüti (#31590) üzenetére


virkir
veterán

Biztos, hogy el vagy átkozva mert itt a teszt első fele, láthatod elég jó arányban viszi már a 175 mm átütés is.
Délutánra összerakom a szemből második felét és a beforgatottat is.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.