Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31801) Atlantis válasza Linkin (#31796) üzenetére


Atlantis
veterán

Ez pedig csak rosszabb lesz...mit mondasz majd T8 környékén, mikor 60k XP körül lesz az ágyú, de ahhoz, hogy feltegyed, kell még 25k-ért lánctalp, meg 30k-ért torony, stb. ...ezek miatt szöszölök már 2 hónapja T9-en...igaz 7 ágon tartok itt, de igen lassú már a haladás.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#31803) Bozso68 válasza Atlantis (#31801) üzenetére


Bozso68
senior tag

Anno megfogadtam, hogy nem megyek T5 fölé :) .

(#31804) Remus389 válasza Atlantis (#31801) üzenetére


Remus389
veterán

igen nekem is hosszú ideig tartott az is8

szerintem tedd le valamelyik mellett a voksod és azt fejleszd ki, megvenni úgyse tudod mindet hisz 6.1 milla

nekem még kéne kb 950.000 ezüst az is7-hez, nincs premiumom, lehet eladok valamit mert már nem bírom. :D

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#31805) Napfénysüti válasza Remus389 (#31804) üzenetére

IS-8-at nehogy eladd miatta!

Én eladtam de bánom már. Bár érdekes mert ugyan nagyon gyászos a WR-em IS-7-el de néha elég jó köröket lehet vele menni. Mondjuk még csak 65 csatát mentem ezzel a 10-essel.

Ja és pont emiatt ne is várdd annyira. Szerintem csalódás lesz.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#31806) jozefgucci1 válasza Atlantis (#31801) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Pont ez van T9 ben , most tartok E75-nél és már kezd a hajam kihullani ,de lassan meglesz a legnagyobb ágyú rá . Így azért elég játszhatatlan T10 ben. Az átütés még el is megy bár E100-Maus szemből felejtős ,de nagyon keveset sebez az az ágyú .

Napfénysüti.: Nekem is marha nagy csalódás volt az IS7 nem is szeretek vele menni .Valahogy az IS4 jobban bejön . Nincs szivem eladni mert annyit szívtam mire meglett , pedig jó lenne megvenni a T110E5-t , hogy az mégis milyen . Sajna nincs rá keretem rá .

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#31807) forras2 válasza Linkin (#31796) üzenetére


forras2
őstag

Most a kérdés az az, hogy a T150-en a 107-es ágyú a jobb, vagy a 122-es :U
Ugyan az a 122-es van KV1s-en, az meg nagyon brutál cucc :K

(#31808) Atlantis válasza Remus389 (#31804) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem olyan sürgős a dolog, E100-at épp tegnapelőtt fejlesztettem ki, de megvenni egyelőre nem akarom, pedig megvan rá a kredit, jól elvagyok az E75-tel. Majd meglesz szép lassan mind...most a vizsgaidőszak miatt 2-3 hétig nem is fogok játszani.

jozefgucci: hja, tudom, E75-öt mondjuk én sokáig használtam a KT-ágyúval még az után is, hogy meglett nagyobb. Tudom, ez az én defektem, de nekem a kedvenc ágyúim egyike a KT top lövege.
E75 fejlesztésében sokat segített, hogy a motort E50-nel kikínlódtam, így ~150 csata elég volt az E100-hoz.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#31809) scyllarus válasza Bozso68 (#31803) üzenetére


scyllarus
veterán

Én a T7-re fogadtam ezt meg. De most neki is álltam tisztogatni, marad a KV mert az kell, és a KV-3-ig megyek el. A Tiger P marad, lehet, hogy visszajön a Tiger, sőt ott még a KT is benne van a pakliban kivételként. El kell mennem még a Pantherig, és US ágon a T-29 mindenképp kell. (Most T1-nél tartok, 2000 xp kell csak az M6-hoz). Aztán ezeket maxolom, nem akarok továbbmenni.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#31810) Linkin válasza Atlantis (#31801) üzenetére


Linkin
senior tag

Az nagyon gáz én már besokaltam ettől a játéktól berak 7-es 8-as tankokhoz amivel még nem is lenne baj de a 85-ös agyúval nem tudom őket megsebezni se ez nagyon frusztráló ők persze két lövésből szétszednek

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#31811) Bozso68 válasza forras2 (#31807) üzenetére


Bozso68
senior tag

Vigyázz, a KV-1S-nek két 122-es ágyúja van.
Az egyik alig üt páncélt, a másika halálos.
A T-150-re meg topban "csak" a 107-es rakható fel ( meg a gagyi 122-es ) .
Egyébként a 107-esnek nagyobb a tűzgyorsasága, és jóval olcsóbb a lőszer.

(#31812) Remus389 válasza Napfénysüti (#31805) üzenetére


Remus389
veterán

majd meglátjuk... lehet csak nem ereztel rá

milyen költségei vannak? javitas +lőszer? nagyon drága?

az is8-at már rég eladtam, vettem belőle tigrist

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#31813) Mcray


Mcray
senior tag

Hetzer: 83%-os leénységgel (Jagdpantherből átrakott), + Venti + rammer + EGLD + 10.5-ös löveg + prémium lőszer = AZTAKÚÚÚ. A Sherman elmehet a búsba, ez ezerszer jobb poén.

Tegnap úgy lett 5 killem, hogy a lövések vagy messzire mentek, vagy semennyit nem szántam célzásra, csak eleresztettem "spray and pray" módszerrel. Félelmetes buli, főleg városban :DD

Tegnap 85% győzelmi ráta elérésénél bekapcsolták a szopóágat...

Crusader: Ha tudnám, miért szerettem még nem olyan rég ezt a gépet? Vagy az új MM szopat? Csupa 43% győzelmi arányos csapatok, ahol kiosztok 1000 sebzést majd kikapunk 15:3-ra...aztán újra...

Su-85: Ezt is szopóágra rakta a Vórgéming. 2 bukó

T14: Dettó 3 bukó

Azért vicces hogy egész nap 50%-os csapattársak közé dob a gép, ahol simán van annyi időm, hogy szerezzek 6 killt és nyerjünk, erre egyszer csak minden csatában 43%-os a fél csapat és 1 másfél perc alatt halott mind. A jó büdös azt! Az egész napi jó teljesítményem nem ért semmit, mert elrontották a jó kedvem az idióták.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#31814) Remus389 válasza Mcray (#31813) üzenetére


Remus389
veterán

t-50-nel az arty -k mellett a hetzer a kedvenc predam pedig (ha egyedül van biztos kinyirom )

ennek ellenére lehet én is visszatérek még rá

amit nem értek viszont az a Löwe, mi abban a jó? Oké lehet vele keresni meg sebzeni, de sem az agyuja sem a sebessége sem a pancelja nem jó, és jó nagy felület

és általában könnyű kiloni és nem szoktam annyi kill -t látni, a legtöbb elhullik 0 kill-lel

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#31815) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Egy kis olvasni való az amcsi tankok neveiről itt! BUÉK!

(forrás: lemil.blog.hu)

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#31816) Napfénysüti válasza Remus389 (#31812) üzenetére

Nem azzal van a gond hanem sokszor kerülök olyan elképesztő csaaptokba hogy rám mászik 4-5 ellen és 10 másodperc alatt szétkapnak. Maga a tank amúgy nem rossz ha értelmes csapatba kerülök elég jól lehet vele menni.

Én csak szóltam hogy ne csalódj nagyot, látod más is ugyanúgy van mint én. Az a baj T10-es gépben már a csaapt elvárja hogy alkoss nagyot és ez egy rossz osztásnál nagyon nehéz. :(
IS-8-al meg T10-es csatában senki nem fog tőled túl sokat várni és nem rád fognak koncentrálni így ott lehet csipegetni. T9-esben meg szeriintem nem rossz gép. Én legalábbis szerettem, hiányzik is. Tuti többet mennék vele mint az IS-7-el. Nem mellesleg utóbbi fenntartása költségesebb. Persze lehet plusszosra hozni ezzel is kört prém nélkül is de nem egyszerű.

Més que un club!

(#31817) Djuree válasza Napfénysüti (#31816) üzenetére


Djuree
félisten

azért annak megvan a feelingje mikor egyedül vagy t10-es. mindenki fosik tőled :C mikor is-4-el vagyok top tank, meglátnak, fordulnak vissza :DDD tök poén...azért van mikor 3 t9 rám jön, akkor persze kilőnek. de is-4-ből ember legyen a talpán (vagy tank a lánctalpán :DDD ) aki ki akar lőni, nem szoktam könnyen adni magam :D
néha mondjuk egész gyorsan behalok, de van mikor megőrülök és rusholok előre :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#31818) Remus389 válasza Napfénysüti (#31816) üzenetére


Remus389
veterán

elhiszem, de a pudding próbája az evés

én a youtube videókat nézegettem, ott elég jó benyomást kelt (viszonylag gyors, eros+pattogos páncél, jó loveg, kis celfelulet )

azonkívül kerültem vele szembe, hát mindig gondot jelentett... mégha béna is volt a játékos

egy e100-zat vagy maus -t azért lepipal, azok túl csigák és az arty elintelzi

sőt egyszer is3-mal úgy nyirtam ki egy maust hogy közel mentem és nem tudott ramloni lol

szerintem jól döntöttem hogy az is7-re gyurtam, tier 10-es tankok közt az lehet a legjobb (vagy legalábbis a nekem legjobb )

is4-gyel az a bajom hogy lassabb talán

az amerikai tier10 tankok pedig megint túl nagyok és lomhak

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#31819) Napfénysüti válasza Remus389 (#31818) üzenetére

Én azért szó nélkül elcserélném egy T110E5-re a hallottak alapján. :B

Egyébként nem rossz az IS-7 félre ne érts. Csak randomban többet vártam tőle. Bár ez legtöbbször nem is igazán a tank hibája hanem a csapatoké. Elég peches vagyok vele. De pl a napokban is említettem egy csatámat ahol meg a T10 és egy T9-el szemben (Maus, Is-7, Jagdtiger) egyedül tartottam egy darabig egy sarkot ami a csata kimenetelét elégg befolyásolta. Na itt kijött a lépés sikerült a legtöbb dmg-et kiosztani. A probléma ott van mikor a társak 2 perc alatt elhullanak és hirtelen rád rushol 3-4-5 ellen. Na ott esély sincs...

Ja kérdezted a javítási költségeket: egy nagyon rossz kör lehet -25-30k bukó. Egy nagyon jó meg kb ugyanennyit hozhat prém nélkül.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#31820) Mcray válasza Remus389 (#31818) üzenetére


Mcray
senior tag

Engem csak az tart vissza a Tier 10-től, hogy minden oldalon ott áll 5-5 Isten keze és azt szedik ki a játékból akit akarnak. Ha pedig kiszedték a sok idiótát, aki a mező közepén áll álá E-100 mező közepe Malinovkán (Igaz csoda, hogy legalább oda eljutott...), utána kibújnak az okos ellenségek a fedezékből és megeszik a maroknyi okos túlélőt. Szinte kizárólag az dönt, hogy melyik oldalon van több intelligens arty. A nehéz tankok szerepe sokszor zéró, ha egy Batchat öngyilkos felderítéssel felfedezi őket és az 5 arty elkezd dolgozni...Ha pedig leláncolják, a Batchat is elég nehezen adja magát, főleg, mert még egy T95 is lepattan róla...mint az Amx 12 tankomról az elit E-75 kétszer egymás után :C :C :C :C Azon sírtam a röhögéstől :DDD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#31821) CptMisi válasza Mcray (#31820) üzenetére


CptMisi
őstag

* Hogy melyik oldalon van jó scout és arty. Artyval lehetsz akármilyen jó, spot nélkül semmit nem érsz.

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#31822) jimmy74 válasza Remus389 (#31818) üzenetére


jimmy74
őstag

Hát én lehet sőt biztos hogy odaadnám az IS-7-emet még egy IS-4-esért is nemhogy egy X-es amcsiért! :K

WoT:jimmbo

(#31823) Remus389 válasza jimmy74 (#31822) üzenetére


Remus389
veterán

IS-4-esért is nemhogy egy X-es amcsiért! ezt azután mondd miután kipróbáltad őket, csak nehogy ők is "csalódás" legyenek

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#31824) Remus389 válasza CptMisi (#31821) üzenetére


Remus389
veterán

nem egészen, ha az ellenséges Arty-kra vadászol, látszik mikor lőnek

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#31825) KaLeun válasza Mcray (#31820) üzenetére


KaLeun
senior tag

Öt normális arty esetén, főleg ha visszajön 1-2 med/light segíteni akár 5 öngyilkos felderítő sem probléma.

Cila

(#31826) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Egy igazi FAN

(#31827) Strauss


Strauss
senior tag

TEgnapi menet... és mi van ha nyerünk ?? ( Jah a végén lenúboztak , hogy mi az hogy nem tudtam magam tartani 8 Tank ellen ... :D ( a vége 1 -15 lett....) igazi csapatmunka volt... csapatban nem csináltak semmit :)[L:/dl/upc/2013-01/02/40869_mcqwpdvd0atlkgdu_screenshot314635_2.jpg](IMG:/dl/upc/2013-01/02/40869_mcqwpdvd0atlkgdu_screenshot314635_2.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

[ Szerkesztve ]

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#31828) CptMisi válasza Remus389 (#31824) üzenetére


CptMisi
őstag

Malinovkán azért tehetség kell, hogy kicountereztesd magad. :DDD 1000+m-ről rá lőnek valakire, és nincs ideje arrébb menni, akkor azt csak dicsérni lehet. Persze lehetséges, de azért alapvetően igaz, amit írtam.

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#31829) Enzolord válasza Strauss (#31827) üzenetére


Enzolord
addikt

Úgy látom, többet sebeztél, mint a csapatod együtt... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#31830) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

A mai napom is jól kezdődik eddig ötből öt bukó ! Volt egy csata ahol három tankunk ( T9-10 ) 50% hp val maradt három arty ellen és elbuktuk.Kiszedték mind a három tankunkat. Amúgy az összes csatában a leming efectus miatt buktunk .Nyílvánvaló ütközési pontokat hagytak nyitva aztán szépen átjöttek és buktuk. Nagyon ritka már egy kiélezett csata a legtöbben fölényesen nagy külömbségekkel van vereség-győzelem.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#31831) CptMisi


CptMisi
őstag

Jajjjj... Ezt nem bírom magamban tartani:
[link]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#31832) Djuree válasza CptMisi (#31831) üzenetére


Djuree
félisten

"Average damage in the battle:160"
ennyit akkor sebzek ha nem is lövök :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#31833) HungAryan válasza Djuree (#31832) üzenetére


HungAryan
tag

Ilyenek miatt bannoltak tegnap... :(
De megérte. :DDD

WT account: Cpt_Hungarian

(#31834) Enzolord válasza Djuree (#31832) üzenetére


Enzolord
addikt

Scout a fiú, vagy Pacifista..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#31835) Mcray válasza Enzolord (#31834) üzenetére


Mcray
senior tag

Jó hogy nem volt a pofámban kávé. A szemben csücsülő srácot beterítettem volna :C :DDD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#31836) jozefgucci1 válasza jozefgucci1 (#31830) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Na hát azt hiszem most hagyom abba . Sikerült egy huzamban 12 bukó csatát menni. Méghogy nincs szopóág. Utolsó csatában csak azért nem tudtam csak ezret sebezni mert daját arty kilőtt .Kedves honfitársunk.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#31837) jimmy74 válasza Remus389 (#31823) üzenetére


jimmy74
őstag

Én azt tapasztalom hogy az is-7-et már nem tisztelik mint rég vagyis nem félnek tőle,(pattogós az ágyúja hát a hullja se valami jó) viszont a X-es amcsi heavynél vagy az E4-nél(td) mindenki hátrahőköl megijed.(ez a baj mert elölről kemények az oldaluk papir)
Az is-4-nek jobb az ágyúja(is-8 volt tudom)eleve több a hp+350.meg azért a páncélzata is jobb,lassabb igaz de nálam ez lenne a legkevesebb baj. :)

WoT:jimmbo

(#31838) CptMisi válasza jimmy74 (#31837) üzenetére


CptMisi
őstag

Az E3-nak jó a hullja, az E4 papír.

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#31839) Remus389 válasza jimmy74 (#31837) üzenetére


Remus389
veterán

jó nem sokára meglesz (pár nap )

majd utána velemenyezem, nem nagyon hiszek neked

illetve nem árt megvárni míg 100%-os lesz ismét a legénység, plusz néhány kiegészítőt is veszek rá(esetleg gold ammot trololo )

nekem kell hogy ne fél nap míg elvanszorog a csatára, és ha gond van oda tudjak érni ahová kell

én nem szeretem a csiga tankokat, oké az is7 sem egy Porsche, de azért halad

mellé megveszem a T1 ht-t, és az eltartja(ha kell ), meg ott van még a t-25

most van kábé 22000 free xp -m, tehát veszodni sem kell egyből fullra meglehet a T1

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#31840) jimmy74 válasza Remus389 (#31839) üzenetére


jimmy74
őstag

Sokan megbánták én is mikor eladtam az IS-8-at(persze meglehet venni újra csak nagyot buksz értékben) az IS-4 miatt,irták a fórumban majd meglátod megláttam. :o

WoT:jimmbo

(#31841) Remus389 válasza jimmy74 (#31840) üzenetére


Remus389
veterán

hát én olvastam pedig külföldi fórumokon mindenki az is7 -et javasolja az is4 helyett

aki csalódott az is7-ben az ugye nem próbálta az is4-et (te sem )

ezért mondom, már ki van fejlesztve, ez lesz az első tier 10 tankom, lassan lesz rá pénz is

utólag velemenyezem, ennyi

végső esetben veszek belé Gold ammot, úgyse vettem még, es teszek rá mindenféle kiegészítőt

a legénység ami vár rá, 3 extra képességgel rendelkeznek mindegyik, a lovesz pedig most a su-8-ban van, tehát ő valamivel még fejlettebb lesz

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#31842) jozefgucci1 válasza Remus389 (#31841) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nekem ott a garázsban mindkettő ( IS7-IS4 ) fullosan + kiegészítőkkel felszerelve és azt tudom mondani random egyedűl az IS4 jobb. Csapatban viszont három IS7 jobban darál mert valóban mozgékonyabb de ennyi amit pozitívumként el tudok mondani róla. Keveset sebez téged viszont szemből is átlő egy ügyesebb T8 is és közel sem olyan pattogós mint régen.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#31843) Napfénysüti válasza Remus389 (#31841) üzenetére

Gold ammóval szerintem igazi pénztemető lesz. Bár az is igaz hogy akkor jobban sebzel de szerintem ez nem ellensúlyozza. :D

Més que un club!

(#31844) Pttypang válasza Remus389 (#31839) üzenetére


Pttypang
veterán

Ehhez kapcsoldva:
Melyik is a leggyorsabb tank?
Ahogy olvastam nem ajánljátok scoutnak az elc amx-et, mert gyenge a rádiója, ránéznek meghal.
Mostanában ha bt-7-el bemegyek szórakozásból, általában scout szerepkört tolok, de azért érdekelne, hogy ti mit ajánlanátok a teljes palettából, mint optimális felderítő o.O

Everybody lies.

(#31845) Remus389 válasza jozefgucci1 (#31842) üzenetére


Remus389
veterán

tuzero, pancelvedettseg, mobilitás

ha az egyiket noveled, a másik kettő csökken

mivel nekem fontos hogy jó pozícióba keruljek, és kicsit mozgekonyabb legyen, ezért is7

jatekstilus kérdése

ki tudja a 8.3-ban valtoztatnak -e

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#31846) Remus389 válasza Pttypang (#31844) üzenetére


Remus389
veterán

nekem van egy t-50-esem, az elég fürge és elég fun

illetve a t-50-2 tud 75km/h-t is

a francia amx-ek közt sok jó felderítő van, de én nem szeretem a francia tankokat

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#31847) Bobyjack válasza Remus389 (#31823) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Én annó az IS7-et szerztem meg először a tier X-ek közül. Azzal van ezek közül gyakorlatilag a legrosszabb statom. Csak az E100 rosszabb nála. Az IS7 statját szégyenlem is, de azért kirakom összehasonlításképpen:

IS7:
272 csata
143 győzelem (53%)
529.753 sebzés (1947/csata)

T110E5
269 csata
169 győzelem (63%)
820.274 sebzés (3049/csata)

Egyszerűen jobban fekszik az amerikai tank. Az IS4-el és a T110E-el nem mentem még elég csatát, ahhoz hogy statisztikailag összehasonlíthatók legyenek, de egyelőre sokkal jobban tetszenek, mint az IS7.

(#31848) jozefgucci1 válasza Pttypang (#31844) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Kinek mi jön be de nálam már csak a t50 van a garázsban. A T50-2 túl költséges ha rommá lőnnek T10 ben így azt eladtam. Viszont mostanában ha T50-el megyek nagyon sokáig számol mire csatába kerülök ( 30-60 sec) és jellemzően berak egy-egy arty-t oldalanként. Nyilván ha nincs vagy kevés az arty még van értelme a scoutnak ,de én azt élvezem mikor beröntok három arty közzé és csipegetem őket. Az már hab a tortán mikor egyik a másikat kilövi közben :DDD

Remusz.: Igazad van vedd meg az IS7-et mert ki kell próbálni legyen fullos a legénység és a felszerelés és lehet neked pont bejön .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#31849) Napfénysüti válasza Bobyjack (#31847) üzenetére

IS-7-el eddig 35% a WR-em. :DDD

Més que un club!

(#31850) jozefgucci1 válasza Napfénysüti (#31849) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azt hittem az én E75-ös 37%-omat nem übereli senki :)

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.