Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31851) Remus389 válasza Bobyjack (#31847) üzenetére


Remus389
veterán

látom osszefogtatok ellenem, nehogymar oruljek!

miért nem rakod be az is4 és t110 statot? ja mert még az is7-nel is rosszabb? különben az lenne a szöveg hogy, bár keveset mentem... de jobb

ja meg az e100 is rosszabb!

és különben is neked nagyon fekszik ez az amcsi tank, te dolgod, nekem lehet az is7 fog így feküdni

kíváncsi lennék global összehasonlításra, csak nem ismerek ilyen oldalt

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#31852) Remus389 válasza Napfénysüti (#31849) üzenetére


Remus389
veterán

ez semmit sem jelent hogy te ilyen gyengén mész vele...

más pedig az e75-el ami eleg szuper tank

úgysem az a célom hogy akarmilyen statom legyen, inkább élvezni akarom, főleg ha berak tier9-esek közé,kiloni 8-at mondjuk , sajnos ezeket a vanszorgo hatalmas celfeluletu, arty magnes, bunkereket (pl t110, maus ) nem tudom élvezni

és tudtommal a legtöbb tier10 ilyen

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#31853) Napfénysüti válasza Remus389 (#31852) üzenetére

Tudom, sokszor nem rajtam múlik. De ez van ezt kell szeretni. Majd igyekszem javítani rajta azért mert ez nagyon gyászos, ennyire nem rossz tank.

Amúgy szerintem nem fogott itt össze senki ellened inkább csak leírják a tapasztalatokat nehogy úgy járj mint mondjuk én. :)

Més que un club!

(#31854) diegho válasza Remus389 (#31851) üzenetére


diegho
nagyúr

Nézzél rá az én statomra, az IS-7 messze a leggyengébb tier10 tank, amivel eddig játszottam.

(#31855) Timyyy


Timyyy
őstag

Ha valaki jönne velem a teszt szerverre T10 tankokat próbálni akkor írjon rám :)

(#31856) Remus389 válasza diegho (#31854) üzenetére


Remus389
veterán

jó, de hol lehet megnézni a global összehasonlítást?

tudom hogy van ilyen mert valaki írt egy olyat hogy az összes játékos a t1ht -val keresi a legtöbb pénzt(nem premiumbol )

szóval melyik ez az oldal? ha ott is nagyon le van maradva az is7 akkor elhiszem, ha csak kicsit, az még belefér

az hogy itt néhány embernek nem tetszik /nem fekszik, nem mérvadó

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#31857) diegho válasza Remus389 (#31856) üzenetére


diegho
nagyúr

Ezt ne tőlem kérdezd, engem nem érdekelnek az ilyen oldalak, engem az érdekel, ami az én profilomban van.

(#31858) jimmy74 válasza Remus389 (#31856) üzenetére


jimmy74
őstag

Hidd el nagyon gáz tank lett.Már csak az ágyúja miatt is elcserélném az is-4 re,hullja is jobb.

WoT:jimmbo

(#31859) slayer006 válasza Remus389 (#31856) üzenetére


slayer006
addikt

[link]

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#31860) Remus389 válasza jimmy74 (#31858) üzenetére


Remus389
veterán

tehát kapott egy nerfet.

ezek szerint

sebaj legközelebb valami más kap, az is7 pedig buffot
ez egy ilyen játék, úgyis jön lassan a 8.3

mi arra a garancia hogy pl az is4 nem fog kapni, na ugye, ez csak egy pillanatnyi állapot

szerintem féltek tőlem micsoda irtast rendezek :D

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#31861) Napfénysüti válasza slayer006 (#31859) üzenetére

Az szép, a harmadik legrosszabb WR-je van az IS-7-nek. :U

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#31862) diegho válasza Remus389 (#31860) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem kapott nerfet. Buffot nem kapott, a többi igen, gold ammo-nak hívják. IS-7en az is szar.

(#31863) Remus389 válasza Napfénysüti (#31861) üzenetére


Remus389
veterán

az is4 sem sokkal jobb pedig hogy fenyeztetek

ha mozgekonysagot pedig nem rögzíti a statisztika, úgyhogy ha feltételezzük hogy nem valtoztatnak, akkorse kéne az is4 mert lomhabb

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#31864) Napfénysüti válasza Remus389 (#31863) üzenetére

Én nem fényeztem, olyanom nincs. :N

Més que un club!

(#31865) Djuree válasza Remus389 (#31863) üzenetére


Djuree
félisten

az is-4 se egy mindent verő tank. t110e5 sztem jobb, mástól nem nagyon félek vele. még a 10-es td-ktől tartok, azok nagyot ütnek. meg a maus...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#31866) Bobyjack válasza Remus389 (#31851) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Sokukkal kevés csatám van, statisztikailag nem lehet következtetést levonni az eredményektől, de kérésed számomra parancs:

T110E4:
18 csata
16 győzelem (89%)
40.258 sebzés (2236/csata)

IS4:
13 csata
9 győzelem (69%)
33.177 sebzés (2552/csata)

E100:
105 csata
54 győzelem (51%)
287.010 sebzés (2733/csata)

Bat-Chat:
31 csata
19 győzelem (61%)
72.262 sebzés (2331/csata)

Ha a győzelmi arányt nézzük, csak az E100 rosszabb az IS7-nél. Ha a csatánkénti sebzést, már az sem...

(#31867) luke. válasza Timyyy (#31790) üzenetére


luke.
aktív tag

Talán azért, mert 2010.-es játék már sokadszorra is!

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#31868) jimmy74


jimmy74
őstag

Látom én is mikor az is-7 -tel megyek hogy az is-4 se egy nagyszám de most szerintem többet ér mint egy is-7!
10-esbe usa meg francia ha ez párosul egy csapatba valószinű a win.

WoT:jimmbo

(#31869) Pttypang válasza Napfénysüti (#31861) üzenetére


Pttypang
veterán

Azért azt se hagyd figyelmen kívűl, hogy az elsőhöz képest csak ~9% a különbség.. :U

Everybody lies.

(#31870) Napfénysüti válasza Pttypang (#31869) üzenetére

Ha így hirtelen ránézel akkor tényleg úgy tűnik hogy mi az a 9% na de ebben a játékban sokszor az 1-2% is jelentős különbség szerintem. :K
Bár egy átlagsebzés szerintem jobb mutató lenne a tankok összehasonlítására. Én se lettem bénább játékos és mégis az IS-7-el kritikán alula WR-em a többi 9-es és 8-as tankommal meg bőven legalább 50%.

slayer006: na bazz azt nem is figyeltem akkor megnézem úgy is. :D :R

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#31871) slayer006


slayer006
addikt

egy kis érdekes olvasnivaló
NEHÉZHARCKOCSI-FEJLESZTÉSEKA NÉMET ÉS A SZOVJET
HADERŐBEN (1939-1945)

Napfénysüti: átlagsebzés szerint is lehet sorbarendezni

[ Szerkesztve ]

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#31872) Remus389 válasza jimmy74 (#31868) üzenetére


Remus389
veterán

annyira nem érdekelnek a statok, azért mert nekem ez az első accountom, és sokáig jó béna voltam

ha most nyitnek egy ujat, tanulmanyozva ezt az oldalt (mely tankkal van a legtöbb kill, damage stb )

és tényleg a legjobbakat venném, akkor én is össze tudnék hozni egy pro accountot

de ez nem érdekel, lényeg minnél több tankot kiprobaljak, jókat jatsszak, elvezzem

hiába jobb lenne egy t110e5, mint egy is7, nem tudnám élvezni mert csigusz, vagy ronda, vagy nem szimpatikus, szóval lehet én nem is lennék sikeresebb vele

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#31873) diegho válasza Remus389 (#31872) üzenetére


diegho
nagyúr

Meg fogsz lepődni mennyire lomha az IS-7...

(#31874) myckey


myckey
veterán

Remusz:

írtad hogy az amcsi tízes nagy és lomha :Y
T110E5

ezt komolyan gondoltad?
:F

mert ennek annyi köze van a valósághoz,mint nekem a.........

olyan mint egy matchbox.
nagyon jól mozog,és mellé elég rövid is

szerintem egyáltalán nem illik egyik jelző se rá

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#31875) Remus389 válasza Remus389 (#31872) üzenetére


Remus389
veterán

szóval azt nem értitek, sok múlik a hozzaallason

ha a legjobb.tier10 tank, az oldal szerint, az fv215b vagy mi a fene (bár elég Új, még kaphat nerfet!! valószínű fog, ez csak ilyen kezdeti dolog, hogy a briteket tolják ), átlagos sebzés alapján

de ha én nem szeretem a British tankokat, és nem tetszik mert mittomén, akkor lehet én az is7-el jóval sikeresebb lennék, mert nagyobb kedvvel játszom vele(jobban ) és akkor biztosabb a siker

hiába jobb a statja a t110-nek valamivel, ha Én unottan játszom vele(mert ronda és lomha ), akkor Én az is7 -el biztos jobban járok

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#31876) diegho válasza Remus389 (#31875) üzenetére


diegho
nagyúr

Nagyon el vagy tévedve a lomhasággal kapcsolatban. Az IS-7 rettenetesen lomha, ehhez képest a T110 egy medium tank. Az IS-7 nagyon lassan forog, a végsebesség egy dolog, azt csak dombon lefelé, vagy 500m egyenes szakasz végére éri el, a rugalmassága botrányosan rossz, az ágyú lassan céloz és pontatlan, szemből ammorack robbanhat, szemből kigyulladhat... és még folytathatnám a sort.

(#31877) Fel


Fel
addikt

Ha már tier 10... Érdemes megnézni a legutóbbi 2 hét eredményeit a ruszki szerverről:

Az látszik, hogy az IS-7 nagyon népszerű (több mint 3,7M csata két hét alatt..). És az is, hogy a két szovjet heavy elégé átlag alatt teljesít, míg az új T57 HT kimagaslóan jól. A WG leginkább ezen statisztika alapján balanszol, de kétlem, hogy a közeljövőben javítanának az IS-7, IS-4 pároson. Ellenben, ha a T57 így folytatja, akkor előbb-utóbb befigyel neki egy kis nerf..

(#31878) Djuree válasza Remus389 (#31875) üzenetére


Djuree
félisten

én is így vagyok, hiába jobb egy tank statok alapján, ha nekem nem tetszik a kinézete, elhányom magam ha ránézek, nem fog vele menni a játék. inkább megyek a gyengébb statos géppel, de ha tetszik, jó ránézni akkor jobban is megy vele a játék.
a csajokkal is így vagyok, hiába van egy nagy mellű bomba nőm, ha nem szeretem igazán, nem élvezem a szexet sem úgy, mint egy olyan csajjal, aki esetleg mellben vagy másban "gyengébb képességű" de amúgy meg szeretem teljes szívemből.
ennyi...

a t110 tényleg gyors, meg is lepődtem, mikor egyszer visszaért a pálya másik végéből foglalásnál és ki is lőtt mint a szart :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#31879) myckey válasza Djuree (#31878) üzenetére


myckey
veterán

a probléma benned leledzik
:(

:DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#31880) Djuree válasza myckey (#31879) üzenetére


Djuree
félisten

kösz :P :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#31881) Mcray


Mcray
senior tag

Klán társam demonstrálja milyen okos egy átlagos random csapat

Iszonyat dúrva :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#31882) Napfénysüti válasza Djuree (#31878) üzenetére

A T110-es esetnél asszem pont velem szakaszoztál. Én is csak lestem hogy a T110 hogy fordul. :Y
Az tuti hogy a következő T10-es heavy-m ez a tank lesz. De jó lenne előtte egy T10-es med is. Ott mondjuk pont az amerikai ágon járok legelőrébb.

Més que un club!

(#31883) diegho


diegho
nagyúr

Hogy az a 32xp hiányzós................................!!!!!! AZ!!!!

Victory!
Battle: Mountain Pass 2013. január 2. 15:30:06
Vehicle: VK 2801
Experience received: 2 968
Credits received: 43 140
Battle Achievements: Top Gun, Master Gunner, Sharpshooter, Mastery Badge: "Ace Tanker"

Nem vagyok ideges!!!! NEEEEEEEEEEEM!!!! 1 rohadt lövésem 0dmg-et csinált, ha az bemegy megvan a 3000.

(#31884) forras2 válasza slayer006 (#31871) üzenetére


forras2
őstag

Ezt a listát olvasva, látszik, hogy a játékban szereplő Párduc csak a nevében hasonlít a valójában gyártott párduchoz, semmi másban :N

(#31885) Bobyjack válasza Fel (#31877) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Azt azért tegyük hozzá, hogy a két legjobban szereplő tank még csak a nagyon elvetemülteknek van meg. Ez torzítja azért a képet.

(#31886) myckey válasza Bobyjack (#31885) üzenetére


myckey
veterán

vagy azoknak,akik már csillió éve játszanak,és kismillió kreditet+free XP-t halmoztak fel
;)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#31887) Bobyjack válasza myckey (#31886) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Ez az elvetemült pontos definíciója. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31888) sota81


sota81
csendes tag

Sziasztok!

A WoT account mobiltelefonhoz kapcsolásával kapcsolatban ( http://worldoftanks.eu/news/5328-contest-better-safe-sorry/ ) van valakinek tapasztalata? Mire jó ez? Milyen esetekben van szükség a mobilra?

"Csak a bolond hisz abban, amit soha sem látott." - Kevin Costner, Waterworld

(#31889) forras2 válasza sota81 (#31888) üzenetére


forras2
őstag

Itt van leírás róla, hogy mire jó :K

(#31890) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Szerintetek T1-en a top motort vagy az M6-ot fejlesszem ki előbb?
Én a motorra gondoltam, mivel az megy bele az M6-ba is, de azért van ára azt meg kell hagyni... 15k xp. :DDD

(#31891) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Ezt szeretném használni: http://wot-shot.com/zone_penetration_of_the_tank/

Bemásoltam a megfelelő helyre de nem müködik!Tudna valaki ebben segíteni!?
Köszönöm előre is! :R

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#31892) Fel válasza Bobyjack (#31885) üzenetére


Fel
addikt

Ezért írtam, hogy "ha a T57 így folytatja, akkor előbb-utóbb befigyel neki egy kis nerf..". A 8.3-ban még egyelőre nem vár rá semmi, de később simán megeshet. A 7.5 után az M48 tartotta az 54-55%közötti wr-t egy darabig, aztán le is csapott a nerfhammer és lement szépen 50%-ra.

Az FV 215b-nél más a helyzet. 1. nem a legfrissebb, és mégis kevesebb csata ment le vele, mint a T57-tel, ergó kisebb az érdeklődés iránta; 2. a 8.2-ben javították (páncélzatot), és így tudja most ezt a wr-t.

(#31893) myckey


myckey
veterán

ha tesztszerón bekékült a nevem a garázsban,játékban nem látom.....
na szóval akkor rendes gameben is kék leszek?

kilőttem 2 idiótát,mert szarakodtak velem :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#31894) diegho


diegho
nagyúr

Megvan végre!!!!

Victory!
Battle: Cliff 2013. január 2. 16:34:27
Vehicle: VK 2801
Experience received: 3 087
Credits received: 53 370
Battle Achievements: Top Gun, Sharpshooter, Master Gunner

4700 dmg kellett hozzá, nem gondoltam volna, hogy ilyen sok kell majd.

Ez csak ilyen célkitűzés volt, hogy ma megdöntöm az xp rekordomat, megdöntöttem az előzővel is, mert 6-al több lett, mint a korábbi, de a 3000 is ilyen álomhatár volt.

[ Szerkesztve ]

(#31895) myckey válasza diegho (#31894) üzenetére


myckey
veterán

mire fel hajszoltad ezt a 3000 pontot?

új csúcs?
vagy direkt erre a tankra?

értem.
grat

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#31896) Remus389 válasza diegho (#31894) üzenetére


Remus389
veterán

ezt prémiummal értendő ez a 3000 XP?

vagy anélkül?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#31897) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Hát amennyire szeretem az is8-at és a 3-at, na pont annyira nem tetszik randomban az is-7 :DDD Nem rossz tank amúgy de nem is az igazi számomra. Az ágyúja tényleg elég pattogós, a 8-as lövege jobban tetszik. Eladni nem fogom mert megszenvedtem érte, meg lehet később még jól jön majd, de csak a napi duplázókat csinálom meg vele. Legénységgel már javában a második skillnél járok (átültetett srácok). Egyszer el is fogok érni szerintem vele a harmadikhoz, majd valamikor a távoli jövőben. Ha szakaszban tolnám vagy klánnal lehet más lenne a véleményem.
Teszten kipróbáltam ezt a T110E5 harckocsit. Hát amint befejeztem a mostani ágak húzását, nekifekszem ennek a vadállatnak, mert piszkosul bejött vele a játék.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#31898) Scheffer válasza diegho (#31894) üzenetére


Scheffer
tag

Meghaltál a végére, te noob? :)

(#31899) forras2 válasza diegho (#31894) üzenetére


forras2
őstag

1 replayt kérhetek? :B

(#31900) AVarice


AVarice
tag

Sziasztok!
SU-8-as arty legénységének képességeire tudnátok ajánlani valami tippet? Mit érdemes első, második képességnek választani? Más tankoknál az elit alakulatot indítom elsőnek, de nem tudom, hogy itt is jó lenne ez.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.