Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25501) HungAryan válasza diegho (#25499) üzenetére


HungAryan
tag

Volt egy kis nézeteltérés a vezetőjük és a tagok között, úgy tudom. :K

WT account: Cpt_Hungarian

(#25502) Enzolord válasza HungAryan (#25501) üzenetére


Enzolord
addikt

322
Visszatértek..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25503) diegho válasza HungAryan (#25501) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem tudom ki volt a vezérük, engem is többször hívtak, hogy lépjek be, de tény, hogy volt ott 1-2 érdekes arc - most már nálunk is van... :O

óóó, tehát body_count volt a vezért? Akkor értem a problémát :))

[ Szerkesztve ]

(#25504) gzbotii


gzbotii
veterán

Elovettem a jo oreg Hetzert es a sok KV1 kinlodas utan futtam egy elvezetes kort...3kill + 2 sezese
Lenyeg, hogy: ELVEZTEm! :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#25505) luke.


luke.
aktív tag

Ha 50%-os győzelmi arányom van akkor az milyen? És 6000 csatámból 5500 random úgy válaszolj. Szerintem jónak számít.

Timyyy az a hsz nem az enyém amit írtál, de várom majd az eredményt. Tőlem csak pár cálaszt és pár random csata statot találsz.

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#25506) HungAryan válasza diegho (#25503) üzenetére


HungAryan
tag

Alapvetően nem lenne velük baj, de ők valami hihetetlen lenéző és nagyképű stílust nyomattak a csatáik alatt...

WT account: Cpt_Hungarian

(#25507) Enzolord válasza HungAryan (#25506) üzenetére


Enzolord
addikt

Minden Onlány játékban megvannak ezek a kiber szájkaratésok akik itt tudják kitombolni magukat, és önbizalomhiányukat, valamint a rengeteg komplexusukat a való világból ezzel akarják ellensúlyozni, hogy a játékban kevésbé jó játékosokat, vagy csak szimplán a többieket alázzák...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25508) HeZzZ


HeZzZ
senior tag

tudnátok mondani egy CW aktív - aktív életű klánt? megfelelő tankokkak keresgélek egy érdemes lehetőséget.

powered by Tiger Lake & GA10x

(#25509) Djuree válasza HeZzZ (#25508) üzenetére


Djuree
félisten

néhány oldallal ezelőtt hirdette vki a cw-zős klánját.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25510) diegho válasza luke. (#25505) üzenetére


diegho
nagyúr

Minden csatám random és 61%, így válaszolok.

HungAryan tudom milyenek voltak, tegnap már meg is jelent a klánunkban egy egyén az ignore listámról, 322 tag volt. Régebben is volt nálunk pár, aki szeretett elég sokat magyarázni csaták közben, de szóltam nekik, hogy fejezzék már be, ne égessük magunkat. Van amikor én is szólok, ha valaki oltári nagy marhaságot csinál és elmegy rajta a meccs, de nem ugatom végig a csatákat, 322-ből pedig ismertem pár olyant, aki sportot űzött ebből.

[ Szerkesztve ]

(#25511) HeZzZ válasza Djuree (#25509) üzenetére


HeZzZ
senior tag

igy telcsiről nem potyogok vissza, de ha hazaérek megnézem.
saját klánt is jo lenne alapítani, de ugyan mennyi ido alatt gyűlne ki? ha..... :U

[ Szerkesztve ]

powered by Tiger Lake & GA10x

(#25512) Enzolord válasza HeZzZ (#25511) üzenetére


Enzolord
addikt

És ne feledkezz meg az alapítási díjról, valamint arról, hogy valamit le kell raknod az asztalra, hogy nagy játékosok beálljanak hozzád..
Mint a fociban.. CSak itt nem tudsz pénzzel csábítani, csak eredményekkel.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25513) gzbotii


gzbotii
veterán

Na vegre egy elvezetes kor a KV1-el :C Az elso amit elveztem :B

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#25514) HeZzZ válasza Enzolord (#25512) üzenetére


HeZzZ
senior tag

miféle díj?: )

powered by Tiger Lake & GA10x

(#25515) Enzolord válasza HeZzZ (#25514) üzenetére


Enzolord
addikt

2500 gold a klánalapítás

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25516) Bingisz válasza diegho (#25499) üzenetére


Bingisz
addikt

[link]

Tessék itt a statja. Asszem ezek után nem érdemes tovább vitatkozni.... :U

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#25517) diegho válasza Bingisz (#25516) üzenetére


diegho
nagyúr

Nos kb erre számítottam... bőven átlag alatti és persze mindenki csaló, aki kilövi.

(#25518) HeZzZ válasza Enzolord (#25515) üzenetére


HeZzZ
senior tag

ejha!!
...marad a keresgélés :D

#25516 ilyen stattal vitatkozik? :O

[ Szerkesztve ]

powered by Tiger Lake & GA10x

(#25519) Timyyy válasza Bingisz (#25516) üzenetére


Timyyy
őstag

Egyébként van valami részletes infó az új amcsi ág tankjairól, esetleg képekkel, löveg adatokkal? :U

(#25520) robogo81


robogo81
aktív tag

Sziasztok.
Lenne egy pár kérdésem:
A vélemények érdekelnének pro/kontra 2 tankról:
Su-85,meg a t-150,(lehetőleg ne azt,hogy kerüld el jó messzire,hanem hogy ha meglenne mire számítsak).
A forgótornyos Td-röl tapasztalat.
Meg hogy megéri-e megvenni a T25 prém tankot? Jól keres?

Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#25521) Bingisz válasza HeZzZ (#25518) üzenetére


Bingisz
addikt

Ide szoktak írni a toborzók: [link]

Sok sikert a megfelelő klán megtalálásához!

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#25522) Napfénysüti válasza Bingisz (#25516) üzenetére

Ez a linkelt stat szerintem már átlag alatti kategória. Ő lenne luke.?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#25523) HeZzZ válasza Bingisz (#25521) üzenetére


HeZzZ
senior tag

köszi: )

powered by Tiger Lake & GA10x

(#25524) emre


emre
veterán

pedig lézezik a wot hack

itt meg a használati utasítás , meg itt

Ollie
Az első hsz-ben ez a link már nem él. Esetleg szedjed ki onnét.

"Wargaming warns players about fraudulent sites offers!!!"

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#25525) diegho válasza Napfénysüti (#25522) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez már NAGYON átlag alatti! 46%-ot csak úgy lehet elérni, ha direkt a bukásért játszol, vagy nem is tudom... ez már felfoghatatlan kategória...

(#25526) HeZzZ válasza emre (#25524) üzenetére


HeZzZ
senior tag

ezek hamar lebuknak . es nem csak accot hanem ip.t is bannolnak.

powered by Tiger Lake & GA10x

(#25527) myckey válasza robogo81 (#25520) üzenetére


myckey
veterán

T-150

Talán egy hangyafasznyival jobban mozog mint a KV1...de lehet csak én képzelem be.....
Igen erős páncélzat.
Jó ágyú.Persze nem céloz gyorsan,de azon lehet faragni.....
Jól forgatva kész erődítmény.....akár a többi KV tank. (kivéve KV2)
Nem igazán szoktak a modulok sérülni.legalább is nálam nem számottevő.
célzás,töltés,szellőzés...ezek ajánlottak rá.
embereknek pedig javítás,mert szeretik láncolni.meg persze a többi egyéb skill,idővel...

307 csatám van vele....54% win.
csak azért,hogy ne a levegőbe beszéljek :)

Diegho:
"Ez már NAGYON átlag alatti! 46%-ot csak úgy lehet elérni, ha direkt a bukásért játszol, vagy nem is tudom... ez már felfoghatatlan kategória..."

nem akarok beleszólni,de ez meg a lónak a másik oldala.....vereségért játszani...ne már ;)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#25528) Napfénysüti válasza diegho (#25525) üzenetére

Igyekeztem finoman fogalmazni. ;]

Viszont elnézve sokszor a játékosfelhozatalt nem hinném hogy a nagyon alacsony win rátások a vereségért játszanának szimplán csak nem gondolkodnak vagy ennyit tudnak. :(
Azt már mondjuk én sem értem mi a jó abban ha valaki sokkal többször kap ki mint ahányszor nyer. Egy idő után elég bosszantó tud lenni még napi szinten is ha sok a bukó.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#25529) emre válasza HeZzZ (#25526) üzenetére


emre
veterán

Gondoltam ez a megoldás gyorsabb és célravezetőbb lenne mint meggyőzni a "kollégát". :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#25530) HungAryan válasza emre (#25524) üzenetére


HungAryan
tag

Próbáld meg letölteni valamelyiket.
Kíváncsiságból múltkor megnéztem jó pár ilyen oldalt, mert valahol olvastam, hogy hack-re panaszkodtak.
Mind arra mennek, hogy küldj valami jó kis emelt díjas SMS-t nekik. Ott is ez van, ahol le tudod tölteni a cuccot, csak a kicsomagoláshoz szükséges jelszó hiányzik.

Mivel szerver oldalon van számolva szinte minden, ezért elég nehéz lenne megvalósítani akármilyen belepiszkálást. Gondolj bele, hogy hogyan töltöd fel az egyenleged arannyal vagy kredittel, amikor kívülről nem nagyon férsz hozzá az adatbázisukhoz szerintem.

WT account: Cpt_Hungarian

(#25531) emre válasza HungAryan (#25530) üzenetére


emre
veterán

Megnézted a másik két linket is? :U
Nyitott ajtókat döngetsz. :)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#25532) HungAryan válasza emre (#25531) üzenetére


HungAryan
tag

Nem tudtam megnézni, mert itt melóhelyen nem enged megnyitni ilyen oldalakat. :N

WT account: Cpt_Hungarian

(#25533) ollie válasza emre (#25524) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Javítottam.

***

(#25534) AlexWolf válasza myckey (#25527) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Szerintem ez a következő módon fordulhat csak elő (mert ugye ott a másik 14 játékos, aki egyensúlyba hozhatja a csatát akkor is ha valaki balfax )

Tehát.

Vannak emberek, akik naponta este mondjuk csak fél-1 órát tudnak játszani, munka után, fáradtan, esetleg gyerekekkel körülvéve, és nem napi tizeniksz órát a munkahelyen és otthon is.

Ezeknek az embereknek nincs idejük arra, hogy belemelegedjenek a tankvezetés csodás világába, hanem hazamennek tolnak mondjuk 10 kört, amiből jó eséllyel van mondjuk 6 bukó 4 nyertes (mert ugye szopóág nincs, csak béna játékosok...sicc). De mivel minden nap kb ennyit tud játszani, és kb ilyen arányokkal előfordulhat simán az, hogy a nyerési %-a nem 60% körüli, csak mondjuk 45-50%.
De azok a büdös életben nem fogják felfogni ezt, akik egyetem vagy éppen munka alatt/helyett + után egész nap csak WoToznak, így minden tank és minden pálya a kisujjukban van. Az ő szemükben a 45-50%-os emberek béna balfaxok lesznek, akiknek nincs helyük a világban. Legalább is az ő világukban.

Az megint más kérdés, hogy nem szabad velük foglalkozni. Mindenki úgy játsszon, ahogy neki tetszik!

(Tudom könnyen jár a szám, hiszen kihagytam vagy 2,5 hónapot, így elhalványultak azok a rossz emlékek, amikor pont egy vagy több, nagyon nem pro játékos miatt buktunk köröket.)

UFF

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#25535) ollie válasza AlexWolf (#25534) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig tényleg vannak, akik aktívan tesznek a vereségért, mindezt úgy, hogy győzni akarnak, és nincsenek is tisztában azzal, hogy kárt okoznak a saját csapatuknak. Ilyenek pl. azok, akik blokkolnak téged, amikor vissza akarsz tolatni fedezékbe. A legtöbben nem szándékosan csinálják, hanem egyszerűen nem gondolkoznak.

***

(#25536) Mcray válasza AlexWolf (#25534) üzenetére


Mcray
senior tag

Nem értek egyet egy cseppet sem.

Napi max 3 órát játszom, de inkább 2 órát. A lányom a hátamon mászik és néha nagy párnával tarkón vág, rángatja a kezem stb. A feleségem 1 óra játék után folyamatosan ordít, hogy "MINDIG AZ A K_RVA JÁTÉK, VELEM NEM FOGLALKOZOL" és én is munka után fáradtan kezdek játszani, miután megetettem, megfürdettem és megpróbáltam letenni a lányom aludni ( ugye ez nem mindig jön össze, mint fent olvasható)

Kb 5-6000 csatát tisztán tök egyedül játszottam végig (mert nem tudtam mi az hogy szákasz vagy század) és már 500 csata után hasonló eredményeim voltak mint most.

Ahhoz, hogy valaki 46%-ot tudjon felmutatni az kell, hogy ne legyen se agya (elnézést kérek. Nem személyeskedés), se reflexe egy ilyen játékhoz. Ezek miatt bukom el a csatáim 40%-át, mert túl kevés vagyok hogy változtassak ha egy ilyen top pléer a top tier tankunk és Löwével lövöldözi a madarakat és a vízben a saját árnyékát...

Én is követek el hibákat, de nem akkorát és nem annyit, hogy több száz vagy több ezer játék miattam ússzon el 14 másik embernek.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#25537) myckey


myckey
veterán

AlexWolf!

ezt nekem szántad?
de miért?
én ne mis vagyok benne a témába :DD

szerintem nem nekem.....nem inkább dieghonak akartad címezni? :F

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#25538) GeGexx


GeGexx
aktív tag

Ha egy legénységet átképzek egy másik tank használatára attól még tudja használni az eredeti tankot?

(#25539) diegho válasza ollie (#25535) üzenetére


diegho
nagyúr

Mondjuk ki ezeknek annyi eszük van, hogy éppen nem szarják körbe a lakást.

(#25540) HeZzZ válasza GeGexx (#25538) üzenetére


HeZzZ
senior tag

akkor vissza is kell majd képezni az eredetire. buták ezek: D

powered by Tiger Lake & GA10x

(#25541) vhw válasza GeGexx (#25538) üzenetére


vhw
addikt

Nem tudja majd, mintha soha nem is ült volna benne.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#25542) Bingisz válasza Napfénysüti (#25522) üzenetére


Bingisz
addikt

A mellékelt ábra szerint ő az.
Alexwolf: Aki lenyom 6000 csatát az már pont nem az a kategória amit te leírsz.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#25543) HeZzZ válasza Bingisz (#25542) üzenetére


HeZzZ
senior tag

éppen éppen lehet ...nekem is voltak olyan napjaim amikor csak go elore mem bujocskazok. pedig tobb mint 6000 meccsen van

powered by Tiger Lake & GA10x

(#25544) -vitya- válasza Bingisz (#25542) üzenetére


-vitya-
őstag

my name is bond, bingisz bond... :D

-=Витя=-

(#25545) Djuree válasza ollie (#25535) üzenetére


Djuree
félisten

az ilyen blokkoló idiótáktól mindig felmegy bennem a pumpa és belelövök egyet, vagy többet ha nem érti a dolgot. cs-ben is volt sok ilyen, ott kezdett el idegesíteni a dolog. van olyan akibe belelövök blokkolás után és fel se tűnik neki hogy meglőttem :DDD na ezek az igazán hülyék akiknek fogalmuk sincs hol vannak.
ez a blokkolás dolog pedig annyira egyértelmű, nem képzelem magam Napóleonnak, hogy taktikai zseni lennék, de ez olyan alap dolog amit mindenkinek tudni kéne aki belép a játékba. és hány ilyen van? minden nap van 1-2 ilyen. van aki direkt a seggembe áll hogy még véletlenül se tudjak fedezékbe tolatni. erre van amúgy a rézsút állás amit legalább sokan ismernek, ami valahogy így néz ki: / / / / így nem blokkolják egymást és mégis tud mindenki lőni meg kinézegetni.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25546) HungAryan


HungAryan
tag

Azon gondolkoztatok már amúgy, hogy mekkora szívás lesz képzés szempontjából az új amcsi ág?
Átképeztem a legénységet a RAM II-ból az M7-re, ez eddig rendben.
Na, de utána át kell képeznem majd light-ra, majd med-re, a legvégén meg heavy-re.
Fantasztikus legénysége lesz annak, aki nem eleve jól képzett embereket használ... :))

WT account: Cpt_Hungarian

(#25547) Enzolord válasza HungAryan (#25546) üzenetére


Enzolord
addikt

Ha így nézzük, a kínai tech tree egyenesen fenomenális lesz legénység szempontjából..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25548) HeZzZ válasza Enzolord (#25547) üzenetére


HeZzZ
senior tag

hagy szokják!

powered by Tiger Lake & GA10x

(#25549) HungAryan válasza Enzolord (#25547) üzenetére


HungAryan
tag

Azt nem figyeltem még, az amcsik jobban érdekelnek. :D

Miért ott mi lesz? :U

WT account: Cpt_Hungarian

(#25550) Enzolord válasza HungAryan (#25549) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez :)
Light Med Light Med Light Med vagy
Light Med Light med Heavy..:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.