Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21201) Agent19


Agent19
csendes tag

Sziasztok!

Még új vagyok itt a PH fórumon, de wot-ban már nem annyira. (4,8k csata). :)
Lenne egy érdekes kérdésem, a halálos szem képesség (Sharp shooter) lenyíló menüjében azt írja, hogy csak PCT és KPCT lövedékkel alkalmazható. Ezt hogy kell érteni?
A sima AP- páncéltörő lövedék lehet a PCT és a gold lőszer a KPCT?
Érdemes ezt a képességet favorizálni a többi előtt? /pillanatkép, célmegjelölő.../

Wot nick: Agent19

(#21202) Enzolord válasza mynames (#21200) üzenetére


Enzolord
addikt

Raseiniai Heroes Medal

Awarded to players who destroy single-handedly all enemy vehicles (at least 14 vehicles).

Akkor ez? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21203) myckey válasza Enzolord (#21202) üzenetére


myckey
veterán

előbb a sajátjaid közül lősz ki párat,utána meg jöhet az ellen...csak a biztonság kedvéért,nehogy előled elhappolják a killeket
ja és szigorúan scout tankkal,TR 10-es csatában :C :DD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#21204) Enzolord válasza myckey (#21203) üzenetére


Enzolord
addikt

Na igen, de akkor mínuszba mész, és nem lesz meg a 14...
Egymásnak kell uszítani a népet, aztán azok majd kilövöldözik egymást..
Milyen remek politikai játék is ez.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21205) myckey válasza Enzolord (#21204) üzenetére


myckey
veterán

eddig csak 1 videón láttam,hogy valaki 14-et kilőtt magában......az utso nem jött neki össze,me elfogyott a skulo :DDD

bár ez meg loltrakis ütközet volt :C

mynames
csata elején beírod,hogy pls 14 kill.....és segítenek :U
ja hogy ez nem az a játék :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#21206) mynames válasza Enzolord (#21202) üzenetére


mynames
senior tag

na elmehet a wargaming a p....ba... Mi esélyed van 14 killre??? nanemár...Még a 14 tankba való sebzés is ritka.
Egyszerűen nem lehetsz ott mindenhol a pályán, nem szaladgálhatsz ide-oda.

[ Szerkesztve ]

(#21207) Enzolord válasza mynames (#21206) üzenetére


Enzolord
addikt

Én is láttam egy videót, srác BT2vel leölt 14et tier 1-2 csatában..
Aztán kifogyott... De tényleg nem egyszerű..
Gondolom, nem is sűrűn osztogatják..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21208) Patrick76496


Patrick76496
őstag

A 3-mas SU-26 platoon-ozók menjenek már el a f@szba... :((( Direkt beírom nekik közös chat-be, de egyiknek sincs pofája visszaírni. Persze már egy is elég, hogy agyonsorozza a Churchill-em, hiába vagyok szikla mögött, de ők azért belőnek oda. Érdekes módon nekem ez GwPanther-rel soha nem sikerül. :W

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#21209) vhw válasza mynames (#21206) üzenetére


vhw
addikt

Most őszintén... a kitüntetések nem azért vannak, hogy azokat teljesítsd, hanem ha egyszer valami szépet alkottál a harcmezőn akkor annak legyen egy kis "nyoma" a statodban, egy ilyen medál formájában.
Kicsit a felfogáson kéne változtatni, nem megszerezni kell, hanem kiérdemelni.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#21214) mynames válasza vhw (#21209) üzenetére


mynames
senior tag

Szerintem semmi baj a felfogásommal és már titokban reméltem , hogy így éjféltájt nincs megmondóember.
De van.
Bírom ezt a típust. Mindig mindent megtud magyarázni és tévedhetetlen(nek hiszi magát)... Véleménye egy megfellebezhetetlen jolly-joker :C Észrevettétek már, hogy minden munkahelyen van ilyen. És baráti társaságban is.
Miután a kitüntetések megszerzése adott kritériumokhoz kötött így az számomra megszerzés. Annyi , hogy elérted-e az adott feltétel alsó limitjét : vagy igen vagy nem. Kapod, nem kapod.
Szóval nem is értem ,hogy a felfogásom (az általad megítélt szubjektív), hogy jön a véleményem szerint nehezen teljesíthetőnek vélt 14 killt igénylő medálhoz.

Jó éjt megmondóemer!

(#21215) myckey válasza mynames (#21214) üzenetére


myckey
veterán

csak vigyázz,hogy miként fejezed ki magad,mert ha szakad a cérna,akkor megjelennek itt a ......."emberek" :)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#21216) vhw válasza mynames (#21214) üzenetére


vhw
addikt

Parancsolj, ott vannak a feltételek, ha ilyen kell tedd meg hozzá azt, amiért jár. Azért mert te nem vagy rá képes még nem jelenti azt, hogy más sem... Lám itt már páran említették tudnak olyanról aki már kiérdemelte, én egy FCM36 játékosról tudok akinek már van (fent a replay neten).

A megmondó emberek mellett meg vannak a "nyafogó emberek", akiknek nem jó semmi, ami saját kis korlátaikon netán kívül esik.
Ha van egy játékos aki képes lehozni egy ilyen csatát, érdemeljen már meg egy nyamvadt medált érte, hogy egyszemélyes hadseregként nyert, ugyan legyen már egy kis apróság a statjában ami erre a csatára emlékezteti, és kvázi büszke lehet rá. (még ha csak egy lényegtelen vacak pc játék virtuális világában érte is el, amitől annyi lényegesebb dolog létezik a való életben)

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#21217) bullseye válasza myckey (#21215) üzenetére


bullseye
addikt

Főleg ha a semmire szétanyázol valakit... esetleg küldhetnének olyankor egy virtuális snickerst, hisztikézés ellen.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#21218) myckey válasza bullseye (#21217) üzenetére


myckey
veterán

ne kezdjük már el...én csak jó tanácsot adtam a srácnak. ;)
6.
egyébként csúnya dolgokat ne állíts,mert hazug ember leszel,bár akad belőlük sok,nem leszel magányos.

SENKIT NEM ANYÁZTAM

hisztizni nem szoktam,csak ami a szívemen a számon,nem vagyok se seggnyaló se kétszínű :)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#21219) myckey válasza vhw (#21216) üzenetére


myckey
veterán

FCM36

ez lenne a felhasználó név,igaz?

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#21220) bullseye válasza myckey (#21218) üzenetére


bullseye
addikt

Igaz, anyázni pont nem anyáztál, elnézést tisztelt bíróság. És mivel nem anyáztál, így már teljesen kulturált és rendben van amit beírtál, mert ha esetleg nem pontosan így fogalmaztad volna meg, az totálisan kétszínű és seggnyaló dolog lett volna.

Persze, ha a Tourette szindróma egy ritka, írásos változatában szenvedsz, akkor – ismét – elnézést kérek.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#21221) myckey válasza bullseye (#21220) üzenetére


myckey
veterán

olvasd el az első normális kérdésemtől fogva amiket írtam.....ha még mindig nem tiszta,akkor passz..
én feladom,van benned kitartás,fasza gyerek vagy :K
Hatos!

egyébként nyugodtan írhattál volna privátot is,ha viszket,vagy megjött....

szenvedjen benne a tudod kicsodád :K

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#21222) Enzolord válasza myckey (#21218) üzenetére


Enzolord
addikt

Azért örülök, hogy mindenen bármikor össze lehet veszni.. :)
Az éremnek két oldala van.. Akár csak a plecsninek...
Az egyikőtök onnan nézi, hogy bakker 14 kill, vagy 15, az szopacs...
A másik meg, hogy ha már kinyírt 14 enemyt, rambo üzemmódban, akkor ne irigyeljük tőle a plecsnit..
2 partján vagytok ugyan annak a folyónak..

A lényeg.. (szerintem) : Jó dolog ráhajtani, és megszerezni, ha tudod, de az is, ha megcsinálod, és megkapod érte...
Kinek ez, kinek az.. Az eredmény UAZ

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21223) vhw válasza myckey (#21219) üzenetére


vhw
addikt

Nem, a használt tank. A neve jaeger_ger. Itt a replay. (7.5-ös, lehet gond lesz a visszanézéssel)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#21224) myckey válasza Enzolord (#21222) üzenetére


myckey
veterán

Enzo!
ebben én nem vagyok benne :N

mynames meg vhw "akadtak össze"

ne írd már nekem címezve,még az hiányzik,hogy hatnál többen legyenek :DD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#21225) Enzolord válasza vhw (#21223) üzenetére


Enzolord
addikt

Kilőtt 14 tankot, és nem éri el a max xp egy csatában a 2000-t?
Ez érdekes...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21226) Enzolord válasza myckey (#21224) üzenetére


Enzolord
addikt

Te voltál legfelül, válaszra kattentottam, ezért lettél te a címzett... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21227) vhw válasza Enzolord (#21225) üzenetére


vhw
addikt

15-öt :D
Befigyel szerintem, hogy bizonyára prem nélkül tolta, na meg kis tier, nincs sok HP oldalanként.
~2170 dmg-et osztott ki (az én maxom 1360-al is csak ~1k xp-t kapartam össze), ez ezen a szinten ilyen.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#21228) Enzolord válasza vhw (#21227) üzenetére


Enzolord
addikt

Az igen...
Megnéztem a srác adatait, Su 26-tal letolni majd 2000 csatát, nem kis elmebetegségre vall..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21229) myckey válasza Enzolord (#21228) üzenetére


myckey
veterán

hallod!
su-26-tal "csak" 1061 csatát ment eddig

gondolom egy srácot nézünk :F

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#21230) Dobi 562 válasza jozefgucci1 (#21188) üzenetére


Dobi 562
addikt

Leginkább egyedül játszok, a 8.0 óta nem szakaszoztam csak 10 csatát kb. Majd ha kiveszek a szakaszozásból a támadó/védő őrültséget meg hasonló csatákat akkor szakaszozok megint.

--------------------------------------------------------------------------

A tegnapi győzelmi arányom végül sikerült kicsit felhozni az M4 Shermannel, így már sikerült túllépnem a tegnap előtti 39%-ot is! Török föl mint a talajvíz! :DDD

(#21231) Napfénysüti válasza Dobi 562 (#21230) üzenetére

Nekem meg a tegnapi napom alulmúlta a tegnapelőttit. 42.86% lett. A Ferdinandot ötödszörre dupláztam... Pedig adtam demaget rendesen a csatákban, volt ahol 3400 is összejött. De egyszerűen ha lehet ilyet mondan tegnap még szerencsétlenebb társaim voltak mint előtte.
Egyik meccsem egy AMX 50 Foch lenoobozott mert mellette voltam Arcticon és én nem kezdtem öngyilkos kamikaze akcióba vele. :DDD
De a végén igazam lett mert ugyan később én is kimúltam de kiszedtem egy Tiger II-őt a Löwével meg nyert a csapatunk.

Ja nem bírtam ki és feltettem az XVM-et de a confijában kiszedtem a győzelmi esély mutatót. Így most csak azt látom hogy ki hány csatát tolt, mennyi a győzelmi aránya és mi az effje.
De legalább már látom hogy kb a csapatunk milyen fel tudok készülni mire számítsak.
Ennek ellenére még T9-10-es csatákban is vannak döbbenetes dolgok, néha csodálkozom hogy egyesek milyen kitartással juthatnak el ide. :U

Nap slusszpoénja nekem hogy a győzelmi arányom visszaesett 51%-ra... :(((

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#21232) Patrick76496 válasza Napfénysüti (#21231) üzenetére


Patrick76496
őstag

Nekem a találati arányaim esnek mostanában. Eddig volt a sok mellémenő, most az a legújabb, hogy teljes zoom-ban kimennek elém, és pont akkor, amikor én lőnék. :D Nemrég volt is ST-I-el egy olyan köröm, ahol -~400 dmg-t sikerült kiosztani. Hiába mentem a megszokott K1-K2-be Redshire-en, sajnos a váratlanul sok sniper szétkapott. De egy utálatos szar pálya az is. :(

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#21233) Plasticbomb válasza vhw (#21227) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Mindent hagyni üresen, a sort by-t killedre állítani, és lőn, van ott 3 replay, amiben 15öt kinyírtak, meg még pár amiben 14et.. nem lehetetlen, viszont az fix, hogy ezek tier 1-2-3-4 tankokkal mentek csak... lehet efelett a szint felett már ez nem jött össze senkinek....?

Kár, hogy a 7.5ös verzió miatt a 8.0 nem engedi lejátszani. Kéne valahonnan egy 7.5ös, hogy fel lehessen tenni youtubra is ezeket...

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#21234) Atlantis válasza Patrick76496 (#21195) üzenetére


Atlantis
veterán

Azért nem mellékes a pontosság...bár igazad van, ha a szerver nem akarja, nem találod el/ütöd át. Tegnap nálam sajnos megint a T34 volt pattogós kedvében, weak spotokról, álló arty-k oldaláról is pattantam vele, minek hatására az asztallap kezd érdekes ívet felvenni a billentyűzetem alatt.... :)

SU-100: valahogy nincsenek is emlékeim róla, annyira átlagos gép, hogy se rossz, se jó nincs róla. V39-ről mindig meglesz, hogy jó az ágyú, de a többiben átlagos vagy az alatti. JagdPzIV-ről ,meg hogy nem olyan jó az ágyú, többiben elmegy.

Napfénysüti: nagy nehezen sikerült éppen 50%-ra kihoznom a tegnapi napot, nagyon nem ment jól és még csak most jön a hétvége...ha lesz akció, minden hülye előkerül, az tuti. :(

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#21235) sanya67 válasza myckey (#21205) üzenetére


sanya67
tag

Micromaussal nekem is összejött a 13 kill de kifogyott a skuló. :))
Aztán nekiálltam kergetni a 2 megmaradt ellent és végre kijött a fedezékből a 2 csapattárs és kiszedték őket. :DDD

(#21236) jano_77


jano_77
nagyúr

Reggelt.

Lehet már tudni vmi a GJ szavazás eredményéről?
Mert a worldoftanks.eu oldalon még semmi nincs fent. :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#21237) Napfénysüti válasza jano_77 (#21236) üzenetére

Elvileg ekkor lesz eredményhirdetés:
Friday, 26th October from 3pm BST (4pm CET, 5pm EET, 7am PDT)

Més que un club!

(#21238) jano_77 válasza Napfénysüti (#21237) üzenetére


jano_77
nagyúr

basszus, én abban az érzésben vagyok, hogy tegnap volt péntek, mert igazából tegnap este 17:00-ra vártam a hirdetést :B :(((

:R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#21239) Joe-T


Joe-T
tag

Sziasztok!

Egy kis segítség kellene! A Kv1-re érdemes kifejleszteni az 57mm-es löveget? Elég jó a páncél átütése, gyorsan tölt, igaz a sebzése nem valami acélos 85hp. Vagy inkább a 85mm-es ami lassabban tölt, de 160hp a max. sebzése. Ötlet?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#21240) jano_77 válasza Napfénysüti (#21231) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tudnál útmutatást adni, hogy mit is kell kivenni, hogy a %-ot ne mutassa?
Köszi

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#21241) Napfénysüti válasza jano_77 (#21240) üzenetére

Megpróbálok fejből segíteni:
szóval ha megvan a konfigfájl akkor megnyitod szerkesztésre és a közepe felé van egy olyan ha jól emlékszem hogy "Showchances" vagy valami hasonló. Na azt kell true-ról átírni false-ra. Ugyan úgy mint ahogy a MirroredVehicleIcons-nál kell. :K

Més que un club!

(#21242) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Jó reggelt! Gondoltam beköszönök, mert ma nem leszek WOT elött és kérdésem lenne!!!Hol közvetitik a GJ awards-ot???Lehet szurkolni a WOT-nak?( vagy aszfaltozni :DD )

(#21243) Mcray válasza Joe-T (#21239) üzenetére


Mcray
senior tag

Szia! Mindkét löveggel fantasztikus a gép. Azt fejlesszed amit ki tudsz, és ha játszol kifejleszted a másikat is és kipróbálod azt is. Én minden tankot teljesen kifejlesztek, hogy az így "Elit" legénység gyorsabban fejlődjön.

KV-1 OP blá blához annyit, hogy ócska legénységes Churchillel 2 KV 1 ellen (ollóba fogtak) az egyiket simán kinyírtam, míg a másik megkerült (elég hamar megvolt), majd a második úgy ölt meg, hogy alig maradt élete. Szakasz társam nézte és végig mondta mi történik, mert én csak a célzásra tudtam figyelni. Állítólag az döntötte el a dolgot, hogy nekem 2,2 másodperc volt az újratöltési időm. Mindkét KV 1 "anglézott" és fedezte a gyege pontokat ahogy kell. Szakasztársamnak 1,8 az újratöltés (Venti,Bia,Rammer). Következő csatában ugyanaz a pálya (Westfield). A srác 10 killt szedett az 1.8-as újratöltéssel úgy hogy egy karcolás sem esett rajta, csak az utolsó ellen sebezte meg (SU-5), akinek már 3 killje volt. Sajnos a csapat "kill cápái" lecsaptak így nem lett neki 11 kill. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#21244) Joe-T válasza Mcray (#21243) üzenetére


Joe-T
tag

Rendben van! Megfogadom a tanácsot és kipróbálom mindkét löveget! Köszönöm szépen a segítséget és az infót!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#21245) Napfénysüti válasza Joe-T (#21239) üzenetére

Én speciel az 57-est használom rajta mert nagyobb az átütése és gyorsan tölt. Most valami 2,5 másodperc körül van nálam, szinte gyorstüzelő. :)

Més que un club!

(#21246) Mcray válasza Napfénysüti (#21245) üzenetére


Mcray
senior tag

Az 57mm a Churchill és T14-ek ellen jobb. A 85, meg az összes többi ellen. Szerintem.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#21247) jano_77 válasza Napfénysüti (#21241) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi...
hááát majd ha haza érek megnézem és kiderül, hogy elég volt-e így és boldogulok-e vele. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#21248) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

14 killt elérni egy csatában szerintem csak kis tankokkal lehet max tier 2-3-ig bezárólag. A legjobb a tier 1, mert nagy eséllyel ott még nem költöttek a tankra 1,5 milliót, de ha te igen, akkor elég nagy előny, + vannak még gyíkok is.

Anno volt egy csatám T1 Cunninghammel, amikor csak azért nem lőttem ki 12-13 ellent, és álltam meg 9-nél, mert nem akartam, hogy a sok kill után a statisztikában az szerepeljen, hogy T1.

Magasabb tierben überkirályepicbrutálmeganyomoroncnak kell lenni, hogy valaki 14 killt elérjen. :D Vagy században hagyni kell, hogy ő lőjön ki mindenkit.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#21249) Napfénysüti válasza Mcray (#21246) üzenetére

Én simán tolom T1HT meg a nagyobbak ellen is az 57-essel. igazából az átütése miatt gondolom hogy jobban ahsználható. Amúgy ha megnézed a két löveg percenkénti lövését akkor nagyjából hasonló sebzésre képesek ugyanazon idő alatt. Viszon itt meg előnyösebb lehet a nagyobb átütés.
Mondjuk a nagy ágyú meg gyorsabban céloz az is igaz.

Més que un club!

(#21250) diegho


diegho
nagyúr

Tegnap végeztem a SU-101-el:
csaták 174
kill 282
win 67%
átlag dmg 2026
átlag xp 919

Először kezdeném miért jó ez a tank:
Ennyi volt.

Most jöjjön az miért rossz:
- nincs gun depression, nem úgy, mint a T-54-en, az egy amerikai tank ehhez képest, itt tényleg nincs
- a 219pen sokszor inkább 119-nek érződik, mindenről képes pattanni, pl E-100 seggét 2 szer egymás után nem tudtam átlőni úgy, hogy mögötte álltam
- rengeteg az olyan lövés, ami látom, hogy átmegy a célponton és mögötte a falban, sziklában stb hagy nyomot, de ezt klántársaim más tankokon is tapasztalják
- 320 átlag sebzés, 5,99sec töltési idő, ezzel két gond van, egyik az, hogy rengeteg a 240-es sebzés, ez tier8-on nagyon kevés egy TD-től, a másik gond az 1230-as lőszerár, prémium nélkül nem tudom mennyit kell sebezni egy pluszos körért, de amikor pl lövök 15-öt, kilőnek, és cap-el nyer a csapat, hiába sebzek 2k felett prémiummal is le tud csúszni kicsit mínuszba.
- nincs armor, persze tud pattogni, ha éppen ott lövik, ahol vagy nincs damage zone, vagy nagyon elmebeteg a szög, de egy chaffe konkrétan agyonvág szemből, ki is gyújt, ammorackel stb...
- nincs hp, 990... ez kevesebb, mint egy tier8 scout-nak
- a sebesség, igen ez is negatívum, mert így nagyon gyorsan előre lehet menni tier10 csatákban (igen zömében oda kerül) és agyonlövetni magunkat a láthatatlan jpze100-al (igen, 80m-ről nem láttam meg már többször vele jpze100-at nem bokor mögött, hanem az utca közepén)
- camo van is meg nincs is, de ez szerintem az új spot system hibája, van, hogy a semmi közepén lövöldözök és nem látnak 200m-ről, van, hogy 400m-ről állok a bokor mögött és villan a lámpa
- minden szögből képes égni, tényleg, szerintem, ha lehetne alulról lőni, onnan is égne
- ágyú oldalirányú kitéríthetősége még mindig vicc, pl el halluf-on H4-ben állsz (nem a bokor mögött, mert onnan maximum a napot tudod lőni, hanem lebukva kicsit) akkor szemben kb egy 80m-es sávot tudsz fedezni hull mozgatás nélkül

Ha nem szeretnék elit orosz tech tree-t, akkor már régen hagytam volna a fenébe, van annyi free xp-m, hogy meglehetne a 263-as, de én nem ugrottam még át tankot sosem, most sem fogok, inkább végighúzom tisztességesen ezeket a fosokat.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.