Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21301) diegho válasza Djuree (#21299) üzenetére


diegho
nagyúr

De nem ismered a tényeket, itt a gond és vitázol értelmetlenül valamiről, amiről azt hiszed, hogy piros, de mindenki látja, hogy ZŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐD!!!!!!!

(#21302) Djuree válasza diegho (#21297) üzenetére


Djuree
félisten

igen, ebben igazad van, de ha több lett volna simán megfordította volna a háború menetét, meg ha lett volna üzemanyag. nem mind halt le azért korántsem.
1355 db-ot gyártottak le (wiki szerint), ami kevés volt, ebből valóban sok le is halt.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21303) Djuree válasza diegho (#21301) üzenetére


Djuree
félisten

nem vitázok ahogy már írtam is, főleg nem veled, ismered a mondást gondolom ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21304) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Volt valami összehasonlítás egyszer, hogy egy tigris tank kilövéséhez hány ellenséges tank kell, vagy megfordítva, egy tigris hányat lő ki egy adott tankból mielőtt őt is kilövik.

Valami ilyesmi volt az arány:
1 tigrincs = 5-6 T-34
1 tigrincs = 8-10 M4 sherman

amúgy szerintem egy tank hatékonyságát, sok technikai paraméter felsorolása mellett, főleg a legénység határozza meg. Mert ugye azt beláthatjuk, hogy lehet bármilyen überfasza egy tank, ha nem ül benne senki, akkor az csak 40-60 tonna fémhulladék.
És ebből a szempontból a németek messze képzettebbek voltak, mint a többi nemzet.
Elég csak arra gondolni, hogy ruszkiknál szakavatott legénység betöltött 1 db töltetet a lövegbe, majd egybites ivánékat beültették és előreküldték a csatamezőre, hogy nesze vazz van egy lövésetek. Ha kell még (és még éltek), gyertek vissza, mert olyan hülyék vagytok, hogy magatokat robbantanátok fel, ha megpróbálnátok tölteni. Na ha ilyenből kiküldenek mondjuk 1000-ret, akkor még szép hogy nyernek. Sok lúd disznót győz alapon.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#21305) Djuree válasza AlexWolf (#21304) üzenetére


Djuree
félisten

1 tigrincs = 5-6 T-34
1 tigrincs = 8-10 M4 sherman

ennyi....asszem nincs miről beszélni a továbbiakban...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21306) Iron Funeral válasza AlexWolf (#21304) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Azért ez csak az elején volt jellemző, a háború felétől++ már elég magasfokú kiképzést tartottak a szovjetek.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#21307) Atlantis válasza Djuree (#21302) üzenetére


Atlantis
veterán

Sosem fordította volna meg, akármennyi is van belőle...a légifölény elvesztése miatt a tankoknak esélyük se lett volna. Ugyenez okozta a tengeralattjárók vesztét, legtöbbjét repülőről süllyesztették el, mikor feljött levegőzni. A légierő (a mai napig is) a legfőbb katonai fegyvernem, ez pont akkoriban lett nyilvánvaló.

Folytatva a matematikai leírásodat:

1 tigrincs=1 repülőgép

vagy még inkább

1 repülőgép= sok tigroncs.

Ennyi...

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#21308) diegho válasza Djuree (#21305) üzenetére


diegho
nagyúr

Eddig sem volt, hiszen ugyanannyi idő alatt az oroszok sokkal több T-34et csináltak, plusz ugye a tigrisek kb fele magától elhullott, így nem is volt kérdéses a háború kimenetele, ha normális tankot terveztek volna, most más lenne a világ, de mint tudjuk nem volt normális, működőképes, megbízható haderejük.

(#21310) HungAryan válasza Djuree (#21305) üzenetére


HungAryan
tag

Oké, akkor hasonlítsd már össze, hogy melyikből mennyit gyártottak és mennyibe került egy darab előállítása.

És azt még szóba sem hoztam, hogy azért volt légierő is, ami igencsak tudott ártani egy Tigris lelki világának, ha nem lett volna elég a nyomasztó a túlerő.

Szerk.:

Ezt nem hiszem el, mire leírom a mondandóm, valaki már leírja előttem. :DDD

[ Szerkesztve ]

WT account: Cpt_Hungarian

(#21311) Djuree válasza Atlantis (#21307) üzenetére


Djuree
félisten

hát ez igaz, a légifölény döntő jelentőségű, anglia megszállása ugye, ott nem sikerült a németeknek megszerezni, így nem tudtak partra szállni.

HungAryan: én magáról a tankról beszéltem, az előállítás más tészta, se anyag se más nem volt hozzá elég. háttér nélkül pedig nincs győzelem.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21312) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Még 4 óra a díjátadó-ig! ;) Legyetek résen!

(#21313) Enzolord válasza HungAryan (#21310) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor ez alapján a Suzuki jobb autó, mint a Ferrari Enzo?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21315) Eagle16 válasza GaburroSan (#21312) üzenetére


Eagle16
addikt

2 óra 40 perc. 15:50-kor indul a stream.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#21316) Enzolord válasza Atlantis (#21307) üzenetére


Enzolord
addikt

Mondjuk, az igaz, hogy megszállásnál mindig először az ellenség reptereit bombázzák sz*rig....

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21317) Enzolord válasza Eagle16 (#21315) üzenetére


Enzolord
addikt

Ha nyerünk, mármint a WoT, akkor mikortól lépnek életbe az akciók?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21318) HungAryan válasza Enzolord (#21313) üzenetére


HungAryan
tag

Gratulálok, teljesen helytálló hasonlat. :U

WT account: Cpt_Hungarian

(#21319) diegho válasza Djuree (#21311) üzenetére


diegho
nagyúr

Az a baj veled, hogy csak egy dolgot nézel, ami pedig az, hogy HA a tigris működik, akkor jó tank. Ez részben igaz, de a működéséhez rengeteg minden kellett (üzemanyag, bolygóegyüttállások stb.) és a feladatot, amire tervezték nem tudta ellátni rendesen. Erre egy jó példa. veszel egy veyron-t, ami sokak szerint a legjobb autó, ezzel minden autós igényedet ki tudod elégíteni? Nem... csak egy szűk körben a legjobb autó ez, hiszen nem tudod belerakni a családot, nem tudsz vele itthon bárhová elmenni, hiszen leér az alja az alsóbb rendű utakon stb, tehát van olyan felhasználási terület, amiben akár egy lada is jobb. Ez volt a baj a tigrissel is, hogy mint tank nem volt all round, hiába volt szuper fegyverzete és páncélja, egy tank nem csak a páncélról és a fegyverzetről szól.

(#21320) Eagle16 válasza Enzolord (#21317) üzenetére


Eagle16
addikt

Passz...hétfőtől talán? Gondolom 1 héten át legalább.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#21321) Enzolord válasza HungAryan (#21318) üzenetére


Enzolord
addikt

Szerintem az...
Ha innen nézzük, megbízhatóságban k.jó a Suzuki, sokkal több van belőle, sokkal olcsóbb az előállítása, t9bb mindenre alkalmazható, de mégiscsak kevesen mondanák azt, hogy jobb autó, mint az Enzo!
így helyt álló a meglátásom, bár valóban egy erősen sarkított példa

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21322) virkir válasza drevil33 (#21314) üzenetére


virkir
veterán

Itteni pályafutásom alatt még nem voltam a modkerbe.
Most megyek.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#21323) Enzolord válasza Eagle16 (#21320) üzenetére


Enzolord
addikt

:R
Most már, hogy megvan a Löwe, simán meglesz a rávaló ennyi idő alatt...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21324) Mcray


Mcray
senior tag

Szóljatok, ha végre lemértétek centivel, hogy kié nagyobb. Megint jöhet egy modi takarítani és átnevezni a fórumot erre: "2. VH vitafórum kiscsoportosoknak"

Virkir

Menjünk együtt. Fogjuk egymás kezét :DDD

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#21325) jano_77 válasza diegho (#21319) üzenetére


jano_77
nagyúr

hmmm.....ez igen-igen találó hasonlat volt. Szerintem Djuree-t is meggyőzi. ;) :K

Amúgy én sem értem, hogy mi értelme ennek a meddő vitának? Változtat ez bármin is a múltban?!? Szerintem NEM! De jó volt olvasni és informálódni. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#21326) AlexWolf válasza Mcray (#21324) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Szerintem csak beszélgetünk egy olyan témáról, ami elég szorosan kapcsolódik a WoT-hoz. Nem volt itt semmi moderálni való.
sokkal nagyobb farok összehasonlítások szoktak itt menni. Csak az effi/dmg/kitüntetés felsorolásokra kell gondolni :D

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#21327) Djuree válasza diegho (#21319) üzenetére


Djuree
félisten

ha így nézzük helytálló amit írsz :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21328) Mcray válasza AlexWolf (#21326) üzenetére


Mcray
senior tag

Ha már eff/damage téma. Ott nem arról akarjuk meggyőzni a másikat, amit a másik nem akar elfogadni, hanem kitesszük az asztalra, hogy nekem ennyi sikerült. A kutyát nem zavarja és a kutya sem fog belekötni.

Most viszont megint megy (remélem már csak ment) a kötélhúzás és egyik sem akart engedni. Akit érdekel a téma, utánajár és véleményt alkot magának. Senki sem 8 éves kölyök itt. Ez nem iskola, hogy van egy tanár, és azt kell leírni a vizsgán, amit mond, vagy meghúz.

Szerintem. Ha valaki más véleményen van, örülök neki.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#21329) AlexWolf válasza Mcray (#21328) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Csak a "kié a nagyobbra" reagáltam. Szerintem az effi/dmg összehasonlítása szól pont erről, és nem az, amikor egy témában két ellentétes álláspont találkozik.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#21330) Mcray válasza AlexWolf (#21329) üzenetére


Mcray
senior tag

Értem. Én személy szerint azért rakok ki eredményt, hogy megosszam veletek örömöm, hogy "nézzétek milyen boldogító köröm volt" nem azért, hogy "Nesztek kötsögök, ezt csináljátok utánam"

Ezek szerint van itt olyan, aki a 2. opció miatt rak ide eredményt? :) Kicsoda? :DDD

myckey
Jéé Alex és tényleg van ilyen ember :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#21331) myckey válasza Mcray (#21330) üzenetére


myckey
veterán

én életemben először pont a második opció miatt tettem ma ki a tegnapi 8 csatám statisztikáját........vagy nem!
:DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#21332) HungAryan válasza Mcray (#21330) üzenetére


HungAryan
tag

Én jobban örülök egy eszmecserének, mint a szokásos sírásnak a játék miatt...

Ha már itt tartunk, napok óta szakadunk egy jó kis bug miatt. Repülő tankok... :DD

WT account: Cpt_Hungarian

(#21333) Tomi0703 válasza Atlantis (#21285) üzenetére


Tomi0703
őstag

"Ha ők nyernek, nincs 40 év komcsi
diktatúra, cserébe kiirtanak pár olyan népcsoportot, akiket
most nem akarok megnevezni....nem biztos, hogy hazánk
olyan rosszul járt volna."
ha lenne like gomb akkor nyomnek ra egyet. egyetertek. azt hiszem nekunk teljesen mindegy ki nyeri. talan ha a nemetek akkor megtarthattuk volna azokat a teruleteket amiket kaptunk...

MAS: nem nagyon vagom, hogy, hogy van ez a napi szorzo. szoval minden nap ketszeres (kiveve eventek stb.). ha ugye nem lepek be mert nem vagyok itthon akkor masnap mar 3 szoros a szorzo? 3 nap utan pedig marad 3?

[ Szerkesztve ]

(#21334) HungAryan válasza Tomi0703 (#21333) üzenetére


HungAryan
tag

Nem, ha 3 napig nem lépsz be akkor is csak 2x szorzó lesz. Teljesen mindegy, hogy játszol-e vagy sem.

WT account: Cpt_Hungarian

(#21336) CptMisi válasza HungAryan (#21332) üzenetére


CptMisi
őstag

Jöhetnél inkább játszani, kellene farmolnom. :(((

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#21337) psycroptic válasza Tomi0703 (#21333) üzenetére


psycroptic
őstag

Eventek kivételével naponta minden első nyertes csatáért 2x-eres expé a jutalom. Ha ezeket a napi duplázókat 4 naponta akarod megtenni, akkor is csak egy napi kétszerezést tudsz megcsinálni. Ez nem halmozható, mint a hátrányos helyzet... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#21338) HungAryan válasza CptMisi (#21336) üzenetére


HungAryan
tag

Nem tudok, melózom ezerrel. :DDD
Csak nincs olyan gép, amit ez a szar statisztikai szoftver ne tudna teljesen lefogni.
Úgyhogy amíg 10 percekig szöszmötöl a riportokkal, addig tudok fórumozni. :))

WT account: Cpt_Hungarian

(#21339) Tomi0703


Tomi0703
őstag

koszi mindenkinek. valamiert az volt a fejemben, hogy ha nem hozom le a 2szerest akk masnap mar 3 szoros, viszont ez a max. de nem :D

(#21340) xedos


xedos
addikt

Ajánlom ezt az oldalt: [link]
Itt pl:[link]
Van olyan csapategység ami 16-os átlagott hozott...

gyártás/elpusztitott:
Total 1715 / 9850 átlag:5.74

és látszik, hogy a háború vége felé durván csökkent az arány...

[ Szerkesztve ]

(#21341) myckey


myckey
veterán

valaki nem akar jönni tesztszeróra arany lőszerrel barmulni? :DDD
szakaszba.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#21342) emre


emre
veterán

Counter-Attack Special

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#21343) GaburroSan válasza emre (#21342) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Megelőztél!
Holnap veszek 1 AMX ELC barmolni....és megkeserítem az ön(nem tegeződünk)járó lövegek életét! :DD

(#21344) Plasticbomb válasza GaburroSan (#21343) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nekem van, és nagyon nem megy még vele. ráadásul mostanában megint erős fps droppom van, 17-22 fps az átlag.. a poén, hogy nem beállítások, mert amikor beállítottam tolta kifelé magából a gép a 30-40-60 fps-eket... ez kb két hete volt....

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#21345) GaburroSan válasza Plasticbomb (#21344) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Nekem volt már, és élveztem a vele való játékot. Majd a Lorreinből az embereket átrakom! Jaj nektek Artyk, amúgy VK2801-al volt a legjobb köröm és azt nagyon nehezen fogom megdönteni!

[ Szerkesztve ]

(#21346) bullseye válasza Tomi0703 (#21333) üzenetére


bullseye
addikt

én is lájkolom az ötletet, mer akkor most pl. nem lenne ilyen rohadt fejgörcsöm...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#21347) Taragas


Taragas
aktív tag

Na egy hétvégi akció ami elég jó... 750 aranyért a t-25, meg féláron az elc amx (tegnap fejlesztettem ki), ez pont nekem való akció... :)

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#21348) ollie válasza Mcray (#21324) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem semmi baj nincs azzal, ha a tankokról vitázunk, hiszen a játék maga a tankokról szól. Persze ezt kulturált mederben kell tartani.

***

(#21349) jahrn válasza AlexWolf (#21304) üzenetére


jahrn
senior tag

"amúgy szerintem egy tank hatékonyságát, sok technikai paraméter felsorolása mellett, főleg a legénység határozza meg."

Bezony. Tegyuk hozza h Tiger-t meg Tiger B-t az elit (es fanatikus) egysegek kaptak akik valszeg BT-2vel is jo eredmenyeket ertek volna el :D
A magam reszerol nem ertem a nemetek ragaszkodasat az ilyen nagy batar neheztankok kalapalasahoz (biztos koze van a fiatalkorban elfojtott szexualis problemaknak :DDD ). Egy Tiger arabol le lehetett gyartani 2 Panther-t, raadasul a 7.5cm L71 jobban teljesitett tankok ellen mint a 8.8cm L56. Azt ne is emlitsuk h mennyire maceras volt a csikosborueket karbantartani es szallitani.

(#21350) jano_77


jano_77
nagyúr

megkezdődött a GJ szavazás közvetítése :K

Action/Adventure: Batman Arkham City a nyertes

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.