Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20101) takessz


takessz
senior tag

megoldása van valakinek erre a képre a játékon belül hibátalan a minöség de a laucher akkor is agasztó és már nem tudok mit tenni gép ujjra rakás uj proci vidi kari és semmi változás

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#20102) HungAryan válasza Bingisz (#20094) üzenetére


HungAryan
tag

Ezt mikor és hol írták, hogy eltolják 8.2-re?

WT account: Cpt_Hungarian

(#20103) AlexWolf válasza Napfénysüti (#20099) üzenetére


AlexWolf
senior tag

szerintem T-49

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#20104) Mcray válasza AlexWolf (#20103) üzenetére


Mcray
senior tag

Azt ugye tudjátok, hogy mi a teljes feladat. Nem elég kitalálni a tankot. Ha nem felejtem el, otthon én is megvizsgálom a képet. Segítsünk egymásnak kideríteni, mi lehet, hátha nyerünk valamit. :)

Igen, a map és hogy pontosan hol áll, melyik szektor.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#20105) AlexWolf válasza Mcray (#20104) üzenetére


AlexWolf
senior tag

tudom, de a map-ról fingom nincs és amúgy sem érdekel. kb 1,5 hónapja be sem kapcsoltam a WoT-ot :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#20106) vbbb válasza Mcray (#20104) üzenetére


vbbb
őstag

A map is kell meg hol áll pontosan?

Például 1000 aranyat fejenként? Az nem lenne rossz! :)
Amúgy nem sok map van ahol égő tank van a pályán asszem....

[ Szerkesztve ]

(#20107) Napfénysüti válasza vbbb (#20106) üzenetére

Nem Malinovka pálya lesz?

takessz: halvány lila gőzöm nincs mi lehet a hiba. :N

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#20108) takessz


takessz
senior tag

ti is marha segitö készek vagytok 5 ször kérdeztem meg mi a hiba a launchernek de basztok választ adni

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#20109) ollie válasza takessz (#20108) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert senki nem tudja. :U

***

(#20110) takessz válasza ollie (#20109) üzenetére


takessz
senior tag

hát pedig vadi ujj a fél gép mert azhitem elszarodot a proci vagy valami igy ink kicseréltem mindent de közbe nem ez a gond szal full vicc mitöl szált el a képe

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#20111) Napfénysüti válasza ollie (#20109) üzenetére

Lehet szegény nem érti meg hogy másnál ilyen talán még elő sem fordult... :U

Ha csak a kép szállt el az nem VGA vagy simán driver hiba? VGA driverát tedd fel újra + directX. Kb ennyi tippem van de én még ilyet nem láttam.

Timyyy: a helyesírása az valóban elkeserítő. :(

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#20112) Bingisz válasza HungAryan (#20102) üzenetére


Bingisz
addikt

Sorry elnéztem. Ha jól olvasom akkor az van benne, hogy a 8.1-től a 8.2-ig biztos benne lesz, utána pedig döntenek róla hogy marad-e?

Más: A contest képet a hivatalos fórumon csak bejelentkezés után lehet megnézni????

Mod2: Olga mindíg felvidít, amikor megnézem a hivatalos oldalt :B (lenne tippem, hogy milyen képekkel lehetne még felpezsdíteni a propagandát... :U :DDD )

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#20113) Timyyy válasza Napfénysüti (#20111) üzenetére


Timyyy
őstag

Azon kívül hogy erre spec. nemtudom a választ, én személy szerint nem reagálok olyan hsz-re, ami annyira tele van helyesírási hibákkal (sőt, konkrétan egy nagy katyvasz az egész), hogy fizikai fájdalom olvasni.

(#20114) takessz válasza Napfénysüti (#20111) üzenetére


takessz
senior tag

Vadi uj Nvidia Driver lett feltéve amit ujra is tetem azota max egy direct x ujra rakás még szoba eshet

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#20115) Mcray válasza takessz (#20108) üzenetére


Mcray
senior tag

Téged is úgy neveltek hogy odab*szol és megkapod, amit akarsz? Játékot is így játszod? Valaki nem tetszik, te is kilövöd?

Olvassad el hogy mások milyen hangnemben kommunikálnak itt egymással és alkalmazkodj, vagy menj Isten hírével és ne gyere vissza...

Komolyan leég az agyam az ilyen emberektől...

Kérdésedre válasz: Nekem is csinált ilyet hónapokig a launcher, aztán játék újrarakás után jó lett.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#20116) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Nekem is van egy ötletem.
Használj Firefoxot, és az esetek többségében hidd el neki, hogy jól tudja, és engedd kijavítani neki azt a szót, amit aláhúz.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#20117) takessz válasza Mcray (#20115) üzenetére


takessz
senior tag

Kérelek szépen én 5x tettem ujra de ha eniyt is irtál volna neked is volt ien akkor megnyugszok és nem veszek uj gépet kb enyi ha beirtad volna akkor kusba maradok hangnemet illetöen meg valami válaaszt elvártam volna hogy nem volt még ien stb stb de ti halgatattok mint szar a fűben kb enyi ha kérdezel te is elvárod hogy válaszoljanak szerintem

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#20118) psycroptic válasza takessz (#20114) üzenetére


psycroptic
őstag

Azt a képet+hírlinkeket a launcherben a netről szedi. Gyanítom, hogy tűzfal vagy valamilyen víruskergető zavar be. Lődd le az összes ilyenedet és úgy próbáld meg.

(#20119) takessz: a defendert is le lehet állítani, de mivel nem otthonról vagyok így nem tudok segíteni. De az is lehet, hogy vakvágányra viszlek ezzel a megoldással. Szóval nem biztos, hogy jó amit mondok.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#20119) takessz válasza psycroptic (#20118) üzenetére


takessz
senior tag

windows defender van azt nem tom kilöni szerintem bár nem tom meglesem

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#20120) Dr_Syrex válasza Mcray (#20115) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Letörölni az egészet és utána visszarakni. Ha akkor is gond lenne, az már a gépeddel / windows-al függhet össze.

Előfordul néha, hogy nem kapsz (azonnal) választ, de fölösleges ezen felkapni a vizet :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#20121) Bingisz válasza takessz (#20117) üzenetére


Bingisz
addikt

Hűha....

Amúgy ha laucherből el se tudod indítani a játékot:
Van a Wot mappájában egy .exe ami közvetlenül a játékot indítja el.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#20122) Dr_Syrex válasza Bingisz (#20121) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Ez nem rossz ötlet. Eszembe se jutott, pedig nemrég valamiért (biztos a launcher rendetlenkedhetett) én is onnan idítottam a játékot.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#20123) HungAryan válasza Bingisz (#20112) üzenetére


HungAryan
tag

Igen és ezért kérdeztem, mert legutóbb még én is így tudtam. ;)

WT account: Cpt_Hungarian

(#20124) takessz válasza Bingisz (#20121) üzenetére


takessz
senior tag

vágom de szeretem olvasni a hireket néha a laucherböl és kicsit zavaró hogy nincs háttere de talán majd egyszer helyre rázodik a laucherje vagy nem aa vic hogy a World of Warplanes nél is ezt csinte igaz az béta de akkor is:)

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#20125) Bingisz válasza Mcray (#20104) üzenetére


Bingisz
addikt

És azt is tudjátok, hogy nem azt a képet kell kitalálni ami a contest oldalán, hanem ami azt ami a fórumban van: [link]

Ez valamelyik városi map nagy térrel, szal Ruinberg, Siegfried, vagy Himmelsdorf, talán.

Ja és szerintem valami low tier német tank.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#20126) HungAryan válasza takessz (#20117) üzenetére


HungAryan
tag

Te komolyan azt vártad, hogy mindenki beírja, hogy nem tudja a megoldást? :DDD
Ez azért komoly, olvasgass egy kis fórum etikettet ;]

WT account: Cpt_Hungarian

(#20127) Napfénysüti válasza takessz (#20124) üzenetére

Egyébként te telefonról írsz vagy nem magyar billentyűzetes gépről?

Més que un club!

(#20128) takessz válasza Napfénysüti (#20127) üzenetére


takessz
senior tag

telorol irtam igen

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#20129) jahrn válasza vbbb (#20093) üzenetére


jahrn
senior tag

A Hummelhoz meg a tier 9-10 britekhez 4k credit egy gold skulo, szal nem nehez kiszamolni h nem igazan eri meg meg premmel sem ha csak azt hasznalsz. De allitolag az SP meg profitot is hoz goldammoval.

Kiprobaltam az M10 Panther-t es nem gyozott meg arrol h szuksegem van ra live szeron. Meg az Su-122-44-et akarom kiprobalni.

[ Szerkesztve ]

(#20130) Bingisz válasza jahrn (#20129) üzenetére


Bingisz
addikt

Viszont a Kv5-nek jót fog tenni. Annyi hogy csak neccesebb helyzetekben kell ellőni néhányat, a kisebb tankokra meg lehet szórni a sima AP-t.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#20131) jahrn válasza Bingisz (#20130) üzenetére


jahrn
senior tag

Alapvetoen mindenkinek erdemes lessz cipelni par darabot ha az MM ugy dont h most a f@sz rosszabbik vegere kerulsz.

(#20132) Dr_Syrex válasza jahrn (#20131) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

DE lehet, hogy csak szebb halálod lesz :D

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#20133) Napfénysüti válasza jahrn (#20131) üzenetére

Én lehet ki se próbálom. Túl drágának tűnik. Amúgy is hozzászoktam már hogy ne vaktába lövöldözzek hanem keressem a gyenge pontokat.

Més que un club!

(#20134) Taragas válasza takessz (#20128) üzenetére


Taragas
aktív tag

Nekem sincs hátterem, de ezért nem rakom újra gépem.
Amúgy ha xwm-et felraksz, akkor ki is hagyja a lauchert, meg amúgy is rendszeresen látogatom a wot oldalát, ott szoktam a híreket olvasgatni, vagy magyar oldalakon.

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#20135) emerico2004


emerico2004
aktív tag

valaki szakasz most..? játék nevem is ez...

(#20136) virkir válasza vbbb (#20096) üzenetére


virkir
veterán

Nagyon nem találtad el az árát mivel annyiszor 400 credit amennyi aranyba kerül egy prémium lőszer.
Így a 100 ammo lehet akár 520k is ha mondjuk egy T10-es tankot szeretnél megtölteni vele a legdrágább talán a 15 goldos lőszer amit megvehetsz mindjárt 7000-es darabáron.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#20137) Paul119


Paul119
addikt

valaki majd teszten meglesné mondjuk trainingben hogy az is7 páncélján mit mahináltak? köszi:R

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#20138) Fel válasza vbbb (#20093) üzenetére


Fel
addikt

Hihetetlen, hogy ezt újra megeszi valaki... Az a kép a korábbi "Guess what?" kitalálósdi banner-je. Semmi más köze nincs az egészhez, nem ez a feladvány.
Mellesleg, ha elolvasod a hírt, akkor rájössz, hogy változik a játék. Mostantól nem azt kell kitalálni, hogy milyen tank részletei látszanak, hanem, hogy melyik mapról készült a kép. "Guess where?"

(#20139) vbbb válasza Fel (#20138) üzenetére


vbbb
őstag

Felületes olvasás...van ez így. De nem csak én néztem félre úgy látom. :)

Itten van-e gyerekek ezt egyétek:

[ Szerkesztve ]

(#20140) Szilu


Szilu
tag

Tier10 es csataban 1 percen belul meghalo 8 csapattars, osszesen 400 sebzest kiosztva...

... megfizethetetlen.

A tobbire ott a Mcard.

(#20141) Szilu válasza Fel (#20138) üzenetére


Szilu
tag

plussz, hogy a terkep melyik kockajaban, plussz melyik tankrol...

ubernehez...

(Your task is to figure out the name of the map and the location (A1, B4, etc.), as well as the name of the vehicle shown in the masked picture.)

[ Szerkesztve ]

(#20142) vhw


vhw
addikt

Új contest:
link

Ááá... prem nélkül felejtsétek el...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#20143) ollie válasza vhw (#20142) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát, ha valaki nincs a legjobb 1000 játékos között, szerintem nincs esélye. Mert csak 9 nyertes lesz összesen.

[ Szerkesztve ]

***

(#20144) Szilu válasza vhw (#20142) üzenetére


Szilu
tag

Kiindulva a multkori XP versenybol, kb 4000 felett van remeny...
hat en 1500 felett csak napfogyatkozasonkent vagyok :D

(#20145) diegho válasza vhw (#20142) üzenetére


diegho
nagyúr

Nevezek is egy mai csodálatos triplázással :B bár mondjuk az szerintem kevés lesz, mert csak 6300xp-t kaptam, de még van pár nap, hátha jön egy jobb.

(#20146) vbbb válasza virkir (#20136) üzenetére


vbbb
őstag

Igen Tier-enként eltérő a lőszer ára ezt mindenki tudja. De mondjuk egy low tierbe lehet 1gold/ammo. :)

[ Szerkesztve ]

(#20147) Timyyy válasza diegho (#20145) üzenetére


Timyyy
őstag

Belépek játékba, ha nem klánozol akkor mennék platoonba, majd írj rám :)

(#20148) diegho válasza vbbb (#20139) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez egy stug3.

Timyyy: most éppen csak be vagyok lépve, még kajálok, macskát rendezek stb, aztán utána játszok, de szerintem klánozok, mert stock tankot húzok, nagyon szar stock tankot és kell az xp.

[ Szerkesztve ]

(#20149) vbbb válasza diegho (#20148) üzenetére


vbbb
őstag

De milyen map-en van? :DDD

(#20150) vhw válasza vbbb (#20146) üzenetére


vhw
addikt

A legalacsonyabb ár is 2 gold (hogy lehessen 50%-os akciózni)
Legfeljebb a gépágyús tankokba kapsz több ammot fajlagosan (ott talán 3-5 darabos tárat lehet venni ha jól rémlik)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.