Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20351) virkir válasza Timyyy (#20341) üzenetére


virkir
veterán

Ráérsz öregesen.
Az eredményig még van egy teljes hét és ha véletlenül megnyerik akkor adnak 3 nap prémiumot meg ötszörös szorzót az első körre.
Ennyi idő alatt bőven meg lehet csinálni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#20352) Mcray válasza Timyyy (#20341) üzenetére


Mcray
senior tag

Szia Timyyy! Én is csatlakozhatok hozzád grindolni Tier 7-8-9-eket húzok. Legutóbb kb 1 éve, amikor megkerestelek, azt mondtad, sorry de nem játszol mással, csak a pároddal. Ezek szerint mégis?

Üdv, Tyutyu

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#20353) Fel


Fel
addikt

Máris elvetették a "prémium ammó kreditért" bulit? A 8.1 teszt2-ben már nem lehet venni..
Habár azt írták korábban, hogy "Lehetséges, hogy bekerül a végleges 8.1-be, de csak teszt jelleggel. És majd csak a 8.2-ben dől el, hogy marad-e." Úgy látszik nem vált be, vagy esetleg nagyon is...

A 8.1 teszt2 patch notes-ban nincs is róla semmi: [link]

joergie: Igen, erre én is gondoltam. De igazából így sincs akadálya annak, hogy mindenki prémium ammót lőjön a 20k goldból, amit a teszten kap. Régebben sem volt. Úgyhogy mindegy lett volna, ha marad a lehetőség, mert azt azért meg lehetne belőle tudni, hogy kb. mennyire deficites egy-egy csata kreditért vett prémium lőszerrel.

[ Szerkesztve ]

(#20354) joergie válasza Fel (#20353) üzenetére


joergie
őstag

Ez pont olyan dolog amit csak élesben lehet tesztelni, elég nehéz ott, ahol adva van 100millió kredit, mindenki mindig azzal lő.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#20355) emre


emre
veterán

Az normális hogy csak ma tudom megnézni a tegnapi planetwot statomat.
Még csak most regiztem, eddig nem nagyon érdekelt a dolog.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#20356) ollie válasza emre (#20355) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Normális, mert nem akkor kéri le a statodat, amikor megnézed, hanem minden nap egyszer.

***

(#20357) Fel válasza emre (#20355) üzenetére


Fel
addikt

Igen.
Reggelente kéri le a planetwot szerver az adatokat a wot-tól, ezért csak az előző napit tudod megnézni.

(#20358) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Replay

a csapat 15 tankjából 10 lemmingezett. Teljesen védtelenül hagyva a bázis melletti feljárót, Type 59el rohantam vissza, de egy tiger társaságában nem tudtam feltartani őket, artikra meg sosem számolok, az a biztos. Pingeltem mint az őrült, elé álltam Amx-nek, hogy ne menjen el, maradjon itt, de semmi. El akarták veszíteni a csatát. El is vesztették.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#20359) Paul119 válasza ollie (#20335) üzenetére


Paul119
addikt

úgy hallottam hogy a tdk árát is lentebb viszik

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#20360) emre válasza Mcray (#20352) üzenetére


emre
veterán

Te mit grindelsz? :D

Hétfő este megyek legközelebb melózni, addig biztos lesz egy kis időm komolyabban nekifeküdni.

Nálam KT, TigerP, T32, M26, T25, T25/2 tájp (igen type, kell a zsé a O268 és a T-54-re :) ), jöhet szóba

A T20-at még fejleszted? A múltkor kicsit bátortalannak tűntél vele. :D :DDD

mod: Fel, Ollie
Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#20361) Dobi 562 válasza Paul119 (#20359) üzenetére


Dobi 562
addikt

Na akkor itt van sokadjára is a pontos leírás. :)

If World of Tanks WINS the ‘Best MMO of the Year’ award at the Golden Joystick Awards ceremony on October 26th, all of our community will receive some huge bonuses, including experience multipliers and in-game discounts:

Bonus code, which will give you 3 days of Premium Account and additional premium consumables!

Price reduction on high tier tanks. These tanks will be discounted to the price of their predecessors in the Tech Tree. The tanks being reduced are as follows:
Tier IX Medium Tanks
Tier IX Tank Destroyers
Tier IX Heavy Tanks
Tier VII Self-Propelled Guns
Tier VIII Premium Vehicles will receive a 15% discount!
x5 XP for first victory
50% Discounts on equipment
50% Discounts on garage slots
50% Discounts on crew (re)training

(#20362) Fel


Fel
addikt

Jéé, mit láttam..

Úgy látszik a korábban linkelt 3 prémium tank már a 8.2-ben benne lesz. (FCM 50(t), AT-15A, TOG II)

(#20363) ollie válasza Fel (#20362) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azt hiszem kedvelt arty célpont lesz.

***

(#20364) Dobi 562 válasza Fel (#20362) üzenetére


Dobi 562
addikt

Úristen... Ez ritka ronda jószág...

Ezt találtam róla fórumon:
Tier 6 UK premium, 4750g, crew: 6, max speed: 14 km/h, 1120HP, gun: OQF 17-pdr Gun Mk. VII, 0,34 acc, reload: 4,5s, viewrange: 360m, armor 75mm max

(#20365) virkir


virkir
veterán

Már megint köhög a fórommotor?
Elnyelődnek a hozzászólásaim.
Fel-nek írtam volna, hogy egy dolog a goldammo goldosítása de a grafikával is csináltak valamit mert sniper nézetbe váltásnál meg sniper zoomolásnál olyan szinten akad a játék, hogy használhatatlan.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#20366) Mcray válasza emre (#20360) üzenetére


Mcray
senior tag

Sajnos utazom el és csak kedd vagy szerdán leszek legközelebb.

Nálam: T20, T43, Tiger, VK3002 DB, T29, Jagdpanther.

A T20-szal állok a legjobban. Pár csata és készen van. Fura mert eleinte gyűlöltem és nem is vagyok vele jó, ahogy Te is láttad, de mégis azt utálom vele a legjobban, hogy az összes olyan körben, ahol kiemelkedőt alkotok, veszít a csapat :DD :DDD Nekem ez a mindent vagy semmit tankom :)

-Jagdpanther moduljait tekintve már kész. Mókából húzom.
-Tigrishez kell a nagyobb löveg és motor. A löveg kb 4 kör.
-T-43. Messze még a T44 de nem annyira rossz vele a grind, mint amennyire szidják szegényt.
-VK DB. Teljesen alap és siralmas vele nagyok ellen, DE marha jó vagyok vele így is, pedig állítólag kész állapotban is szar.
-T29. Ezzel a legmókásabb játszani. Nem kell a T32, de szépen haladok felé.

-Cél még a T25/2. Kell 12 kör
-T25. Ehhez még kell mennem vagy 30 kört

-Su-85-öt kéne húznom de úgy kezelem mint a leprát. Nem kedvelem, sőt AT-1 óta semelyik orosz TD nem fekszik.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#20367) ollie válasza Mcray (#20366) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha igazán siralmas teljesítményt akarsz látni, akkor nézd meg a Tiger H-s eredményemet. Kb 30%-os nyerési arány, pedig akkor már messze nem voltam kezdő.

***

(#20368) Dobi 562 válasza virkir (#20365) üzenetére


Dobi 562
addikt

Reggel nekem is eltűntek a hozzászólásaim.

A sznájper nézetes akadozást már több fórumon is olvastam, remélhetőleg kijavítják.

Valaki, aki teszt szerveren játszik és van neki IS-7, IS-3: mennyire változtak meg a haspáncél dőlésszögei? csak mert történelmi értékre állítják, de fogalmam sincs hogy akkor a mostanihoz képest hogy fog változni. Gondolom olyan nagy eltérés nem lehet, nézegettem a garázsomban az IS-7-et és a kubinkai harckocsimúzeumban fotózott IS-7-et és nem is láttam különbséget...

(#20370) Timyyy válasza Mcray (#20352) üzenetére


Timyyy
őstag

Mostmár igen, mert az az időszak elmúlt... :)

virkir: remélem is, ha meg tényleg olyan sok idő lesz, még a végén nekifekszek még egy 9-esnek :) mondjuk jagdtiger...

(#20371) Fel válasza virkir (#20365) üzenetére


Fel
addikt

Dobott nekem is egy 503-ast nemrég..

Tegnap már megjegyeztük ezt az akadásos dolgot: [link] [link] Tutira úgy megy ez, hogy ha szerintük nincs elég hiba, akkor raknak be egy-két újat. :DDD

(#20372) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Sikerült egy jó kör Tiger P-vel, 6. nyertes csata zsinórban. A 8.0 óta ez az első 2000xp-n felüli köröm. Többet sebeztem, mint a KV-5, Type-59, T34 csapattársak összesen... Pedig én sem vittem túlzásba.

Visszajátszás.

(#20373) ollie válasza Dobi 562 (#20372) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Érdekes, hogy nem kaptál confederate plecsnit.

***

(#20374) Fel válasza Dobi 562 (#20368) üzenetére


Fel
addikt

Ha azt írják valami tankról, hogy változtatnak a páncélzat egy részének dőlésszögén, akkor annak nincs látható nyoma.
Egy-egy tank modellje két részből áll: van a látható és a sebzés modell (Visual m., Collision m.). Az ilyen változtatásokat a collision modellen intézik. A döntöttség mértéke is egyfajta "rejtett" stat, amiről már korábban beszéltünk itt (szórás, terepjárás, camo, stb..).

Gyanúm szerint most csökkenni fog a két tank haspáncéljának effektív vastagság, azaz a vízszinteshez képest meredekebb lesz a dőlés. Az erősítést semmi nem indokolná, viszont a 8.0-ban a normalizáció csökkentése megengedheti, hogy visszaállítsák a pontos értékre a dőlést.

TOG II: Ronda, az biztos. Tetű lassú is (14km/h-val dönget..), de viszonylag jól forog (szemre). Elképesztően hosszú, csak valami hatalmas fedezék mögé lehet vele elbújni, és akkor már másnak nincs is hely..
Ahogy ollie is írta, igazi arti kedvenc lehet, mert hatalmas felületet lehet rajta lőni fentről.

ollie: Szerintem, ha eggyel kevesebb tankot lőtt volna ki, akkor kapott volna. A régi csata utáni jelentésben ez úgy nézne ki, hogy balra 5 kilőtt tank, középen 5 sebzett.

[ Szerkesztve ]

(#20375) Dobi 562 válasza ollie (#20373) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ahhoz az kell, hogy amit megsebzek (legalább 6) ellenfél azt más semmisítse meg. Én meg 10 sebzett ellenfélből 5-öt kilőttem. Top gun-t szerettem volna, de a hülye KV-5 kilőtte előttem a Super Pershinget. :)

------------------------------------------
(#20374) Fel : Köszi! Eddig nem is tudtam, hogy külön van egy vizuális és egy sebzés modell. Én is arra gondoltam, hogy csökkenni fog ott a páncéljuk, mert a normalizáció óta az IS-7 mintha megtáltosodott volna, rengeteg lövést pattint szemből.

[ Szerkesztve ]

(#20376) jano_77


jano_77
nagyúr

EBBEN tudnátok tanácsot adni, segíteni?
Azért teszem fel itt is a kérdést, mert a másik fórum nem pörög ennyire és itt biztos, hogy sok féle egeret használtatok már el, használtok jelenleg is. Hátha van olyan, aki épp ilyennel tolja a WoT-ot és akkor első kézből tud nekem infót adni róla. :B

Köszönöm :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#20377) emerico2004 válasza Fel (#20362) üzenetére


emerico2004
aktív tag

ez mind oké de 1400hp-val t6-ban sok mindent ki fog bírni...

(#20380) Taragas válasza Plasticbomb (#20358) üzenetére


Taragas
aktív tag

Látom ma más is járt ugyan úgy ezen a pályán mint én. Ráadásul 85%-al! És még fel is lettem jelentve, mert szidtam őket mint a bokrot. Vissza is lett jelentve a D.max köcsög.... :DDD

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#20381) jahrn válasza nyunyu (#20339) üzenetére


jahrn
senior tag

Nem csak az eff ami alul ertekeli a sebzest (ill mast felul). Tegnap - bukott csataban - TD-vel kiosztottam 5.7k sebzest es ezert kaptam 400 xp-t, amig a csapat T-50-e a jatek elejen egybol nyomott egy suicide scout-ot (0 eredmennyel) es kb ugyanennyit kapott.

(#20353) Fel Ejjel tudtam venni az M4+105mm komboba creditert gold ammot (elegge gyalazogep igy, de prem nelkul buko, szal csak azoknak jo akik funbol hasznaljak az M4 - mint pl en :D ), szal vagy a hajnali szerver restartnal vettek ki vagy mas gebasz van.

(#20382) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Azt hittem ha valaki afk, nem jár neki xp és kredit a 8.0 óta. Hát tévedtem. Mondjuk megtett pár métert, úgyhogy megdolgozott a 400xp-ért... Én marha, meg sebzek több mint 2000-et, spottolással plusz 2700-at és csak dupla annyit kapok. De legalább nem unatkoztam.

Most nézem a KV-4 is annyit kapott mint az IS-7, de ő azért felmászott legalább a dombra a bázis mellé és ott haszontalankodott. Hiába kértem, pingeltem jöjjön segíteni, csak nem jött.

[ Szerkesztve ]

(#20383) GaburroSan válasza jano_77 (#20376) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Próbáld ki a Gigabyte GM-M6800-as egerét én azzal tolom az irodában és otthon is!

[link]

(#20384) Sontir Fel válasza GaburroSan (#20383) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Ez tenyleg jo cucc, nekem is ez van a laptopunkhoz.

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#20385) diegho


diegho
nagyúr

Az egéren semmi nem múlik, így teljesen mindegy milyen egeret használtok, én egy filléres egeret, aminek már széttörött a görgője és pillanatragasztóval raktam össze, a razer deathadder meg szépen pihen a dobozában. FPS játékokban számít az egér, itt semmit.

(#20386) ollie válasza Dobi 562 (#20382) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Haha!

Én kaptam már 500 XP-t T110E4-gyel győztes meccs után úgy, hogy több mint 3000-et sebeztem. Nem egy nagy eredmény, de akkor is nagyon kevés volt az xp.

(#20385) diegho: ez igaz

[ Szerkesztve ]

***

(#20387) Dobi 562 válasza GaburroSan (#20383) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én a te egered testvérét használom:

Gigabyte GM-M6880 v2 és hozzá CM storm battlepad H2-est.

Az előző egerem valami noname infrás egér volt, állandóan akadt az asztal felületén, volt hogy nem tudtam lehúzni az egeret a weak spot-ra és telibe lőttem a tornyot. Ezzel az újabbal nagyon jó játszani, javult is a találati arányom.

(#20388) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Valaki valamit nem tud az El-Alamein-i csata részleteiről?

(#20389) jano_77 válasza diegho (#20385) üzenetére


jano_77
nagyúr

Igazából a PC Gurura fizettem elő fél évre és most van akcióban hozzá az ASUS UX300.
Gondoltam előre informálódom, hogy mit várhatok tőle.....ennyi.

Köszi a válaszokat :R

Jó 7végét mindenkinek

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#20390) bozont


bozont
veterán

Nemrég volt szó a T20 és T-43 tankokról, hogy kb hasonlóak. Majdnem ugyanannyit játszottam mindkettővel és a T-43-mal szeretek játszani, viszont alig várom hogy eladhassam a T20-at. Nagyon nem szeretek játszani vele és annak ellenére hogy többet sebeztem és lőttem ki mint a 43-mal, jóval kisebb a nyerési arányom és azt átlag xp is.

(#20391) Taragas válasza Dobi 562 (#20387) üzenetére


Taragas
aktív tag

Én giga ghost egerét használom, de poén, hogy saját egérpadja úgy megkopott, hogy nem megy rajta normálisan, így az asztal felületén használom. De ebben a gameben nem sokat számít az egér. Inkább az ész...

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#20392) mynames válasza Dobi 562 (#20387) üzenetére


mynames
senior tag

Szia!

Milyen dpi-re állítod a WOT-hoz?
Nekem Gigabyte 6900M van és elégedett vagyok vele. Viszont asztallapon játszom. Mennyi plusszt ad egy ilyen CM Storm pad egy mezei padhoz képest?

(#20393) marked one94 válasza Timyyy (#20341) üzenetére


marked one94
őstag

Holnap segítek ha kell, stieger már úgy se fogad vissza, hogy vele játsszak :D meg hosszú hétvége lesz így mehet a kockulás. :)

You'll Never Walk Alone

(#20394) Dobi 562 válasza mynames (#20392) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szia!

Általában a középső 800-as (ha jól tudom) dpi-t használom. Amikor arty-ztam és gyorsan kellett a térképen görgetni akkor átváltottam az 1600-asra. A battle pad meg azért kell mert az asztal amin van az egér, kissé érdes felületű faasztal és nem jól csúszik rajta. A battle paddal elvileg FPS-ekben pontosabban lehet célozni, de még nem játszottam fps-sel mióta megvan ez az egér.

(#20395) Timyyy válasza marked one94 (#20393) üzenetére


Timyyy
őstag

Uhh, holnapra van a legtöbb programom :DDD szerintem nem lesz időm wotozni mert nagyon nem is leszek itthon.
A többi 3 napról meg fogalmam sincs mikor hogy fogok ráérni... :B Talán a délelőttökre több esély van, de az sem biztos...

Most nem tudsz jönni? :U

[ Szerkesztve ]

(#20396) Napfénysüti válasza Timyyy (#20395) üzenetére

Hajrá, remélem összejön az E50 addigra Panther 2-vel neked elég jól megy. :)

Més que un club!

(#20397) marked one94 válasza Timyyy (#20395) üzenetére


marked one94
őstag

Most megyek edzeni majd utána nézek fel, az olyan 4 - fél 5. Hosszú hétvége alatt csak össze jön egy közös játék ;)

You'll Never Walk Alone

(#20398) Patrick76496 válasza ricsidealer (#20340) üzenetére


Patrick76496
őstag

T-54. Bocs, hogy ilyen későn írok, csak nálam is elnyelte a hsz-eket, mint mások írták.

Egerekhez: Az enyém csak egy mezei Genius XSCROLL, bőven megteszi. Az előző Netscroll 100-as több évig bírta.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#20399) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Ha nyerne a wot a GJ-én! Akkor az Object 212-őt 2.800.000 helyett 1.460.000-ért meg lehet majd venni akkor viszont rácuppanok!

(#20400) Timyyy


Timyyy
őstag

Napfénysüti: bízom benne én is, az idő bőven elég rá, csak egyedül nehezen veszem rá magam a játékra és hajlamosabb vagyok figyelmetlenebbül játszani, mintha van velem valaki. :B

marked one: akkor talán majd vasárnap-hétfő-kedd közül csak összejön valahogy. Holnap nagybevásárlás, lakásfelújítás, vasárnap kint leszek a menhelyen délelőtt talán, hétfőre vagy keddre meg esélyes egy bográcsozás ha még jó idő lesz, szóval azért valamennyi időm lesz majd, de nemtudom előre, hogy mikor és mennyi. :B

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.