Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20801) emre válasza Bingisz (#20796) üzenetére


emre
veterán

az, de nem ingyen kapod hozzá ;)

alapból a 152-es trollgunja van

mod:
értem, akkor a faszom helyesbítsen legközelebb

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#20802) Bingisz válasza Dobi 562 (#20799) üzenetére


Bingisz
addikt

Se az eff, se a win ráta nem mutat mindig valós adatokat, mivel az egyiket capeléssel, a másikat meg sok század/ szakasszal lehet manipulálni. Szerintem a játszott átlag tier és a körönkénti sebzés aránya mutathat viszonylag valós értéket, de mondjuk ez is csak addig amíg az ember nem századozik aktívan.

Emre: Majd a kredites prémgolyóval olyan lesz az is mint a BL10... ;]

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#20803) Enzolord válasza bullseye (#20790) üzenetére


Enzolord
addikt

Köszi mindenkinek a választ, akkor ISU..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#20804) echterion válasza xLt` (#20800) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem van. Írj privit, ha érdekel (3 nap premium és 1000g).

Jut eszembe mindenkihez a kérdésem: a TD-k között mennyire számít jónak a német ág? Mert az orosz meg az amcsi kívülről brutálisan erősnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

**********

(#20805) sith7


sith7
nagyúr

Miért nem tudok speciális csatákat is játszani ? :F
csak hagyományosat lehet, pedig minden tankom tier 4 feletti már

(#20806) Bingisz válasza sith7 (#20805) üzenetére


Bingisz
addikt

Milyen speciális csatákra gondolsz?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#20807) Dobi 562 válasza sith7 (#20805) üzenetére


Dobi 562
addikt

Engedélyezni kell a menüben és akkor is véletlenszerűen dobálja a normál és őrülethorror csatákat.

(#20808) Chris0321 válasza Bingisz (#20806) üzenetére


Chris0321
addikt

Rákattintasz a fenn a hagyományos csatára és ott a legalsó a speciális csata. Gondolom erre gondol.

(#20809) Bingisz válasza Chris0321 (#20808) üzenetére


Bingisz
addikt

Oks.

Amúgy speciális csatának minősül a clan battle, meg lehet hogy a kupa bajnokságok is annak minősülnek. (Bár amikor én ESLeztem, simán gyakorlóba toltuk a meccseket.... :U )

Mod: én is Szerdát tudok a tier 1 bajokságról

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#20810) CptMisi válasza Bingisz (#20809) üzenetére


CptMisi
őstag

Az ESL gyakorlós, de a WoT által rendezett bajnokságok, mint például a holnapi (?) T1 bajnokság speciális csatában zajlik.

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#20811) sith7 válasza Dobi 562 (#20807) üzenetére


sith7
nagyúr

Értem, köszönöm, azok be vannak pipálva, azt hittem én is ki tudom választani, hogy milyen csatába menjek

Rákattintasz a fenn a hagyományos csatára és ott a legalsó a speciális csata. Gondolom erre gondol.

Igen, erre gondolok, de az nekem inaktív ... nem tudok arra kattintani ... lehet meg kell várnom, hogy legyen tier VI - os gépem is :F

[ Szerkesztve ]

(#20812) Chris0321 válasza sith7 (#20811) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem is inaktív, pedig 2db tier 10-es tankom is van, nem ettől függ.

(#20813) sith7 válasza Chris0321 (#20812) üzenetére


sith7
nagyúr

Értem, ok, akkor véletlenszerűen dobál :R

(#20814) Bingisz válasza sith7 (#20811) üzenetére


Bingisz
addikt

Összegezve: A speciális csata akkor aktív amikor klán csatája lesz a klánodnak, vagy egy Wg által rendezett speciális csatán pl.: a fent említett T1 bajnokságon résztvevő vagy.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#20815) Chris0321 válasza sith7 (#20813) üzenetére


Chris0321
addikt

Én mindkét új csatamódot utálom, ezért kikapcsoltam a beállításoknál. Szerencsére szakaszban alig megyek.

(#20816) mynames


mynames
senior tag

Perk-et, skill-t goldért lehet venni?

(#20817) sith7


sith7
nagyúr

Értem, köszönöm a válaszokat

(#20818) CptMisi válasza mynames (#20816) üzenetére


CptMisi
őstag

Nem

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#20819) Patrick76496 válasza diegho (#20789) üzenetére


Patrick76496
őstag

Szerintem egész jól játszik így az adatlapját nézegetve. Számomra a T-54-es statisztikája irígylésre méltó.

(#20792) mynames: Szerintem nagyon adja én, imádom azt a tankot. :K Már a BDR sem volt rossz, tehát amíg a stock DCA 30-as löveg van rajta addig sem fogsz szopni, mivel a pontossága átlagos a saját tier-jében és az átütőereje is sok mindenre elég. Ha van rá nagy motor, akkor megy, mint az állat, alappal még egész lomha. Ilyen sorrendben ugorj neki: Torony > 90 mm F3 (szerintem ezt hagyd is rajta) > lánctalp > motor > maradék lövegek > rádió, ha még nincs meg > M4. Fölösleges rárakni a DCA 45-öt, mivel nagyon lassan céloz és tölt is, az F3 is átvisz sok mindent. A 105 milis 13 TR pedig pontatlan és lassan is tölt, úgyszint lomha célzásáról nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#20820) kugli81


kugli81
aktív tag

Srácok kérdésem lenne azaz a véleményetekre.Nagyon régen vettem egy accot mert nem akartam teljesen ujrakezdeni. A lényege 1,5 évig használtam és költöttem rá tudom hülye vagyok ,de nem ez a lényeg most :) .A wotnak irtam hogy ellopták az accot és igazoltam a paypal számlákkal ami elég sok inkább nem irom.A lényege most kell a pontos idő és a város szolgáltató a reghez.
Ha elmesélem a teljes storyt vettem tuti nem kapom meg az accot. hiába költöttem rá annyit és lopta vissza a srác. Szerintetek mit csináljak?

A lényege az email az övé .....

[ Szerkesztve ]

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#20821) Dobi 562 válasza kugli81 (#20820) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szépen felejtsd el a pénzért vásárolt acc.-ot, és kezdj egy újat. Becsületesen.

(#20822) mynames válasza kugli81 (#20820) üzenetére


mynames
senior tag

Ezt most google fordítóval írtad? :DDD
---
Szerintem semmit sem tehetsz. Kezded újra és veszel goldot, prém tankot és élvezed...Talán egyből így kellett volna.

[ Szerkesztve ]

(#20823) bullseye válasza kugli81 (#20820) üzenetére


bullseye
addikt

vegyél újabbat, és reménykedj, hogy nem lopják vissza. enyémet már pár százezerért megkaphatod :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#20824) kugli81 válasza Dobi 562 (#20821) üzenetére


kugli81
aktív tag

Ezaz mire eljutok oda .Nem kezdem el újra .Tier 6osokkal vettem köszi a jelzőt.Játszottam eleget csak amcsi serveren volt.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#20825) Dictator^ válasza kugli81 (#20820) üzenetére


Dictator^
veterán

E-mail csere nélkül? No comment akkor.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#20826) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na végre, megvan ezzel is az Ace Tanker:

Victory!
Battle: Live Oaks 2012. október 23. 20:10:28
Vehicle: T32
Experience received: 2 307
Credits received: 68 382
Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Sniper, Mastery Badge: "Ace Tanker"

Majdnem 5000 sebzés kellett hozzá.

***

(#20827) Tüzi válasza Dobi 562 (#20715) üzenetére

e75 jól forgatva pattintja a t95öt, obj701-et is.
egyedül a kva artykat nem.
kellene rá egy olyan kiegészítő, ami azon a röppályán küldi vissza az arty lövedékeket, amin jöttek.
mekkora poén lenne.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#20828) #21346560 válasza -kdM- (#20793) üzenetére


#21346560
törölt tag

Egy ELC-nek nekirobogtam oldalról Batmobillal, szinte teljesen az oldalára borulva toltam magam elött jó pár métert, szóval a 80 fokot simán meg merem tippelni!

(#20811) sith7 ha jól tudom, csak a parancsnokok tudnak "rámenni".

[ Szerkesztve ]

(#20829) nyunyu


nyunyu
félisten

Ilyen nincs.
Allandoan agyutolteleknek berakott Shermanon felspannolt idegeim kisimitasa miatt mennek T32-vel, erre Pattonunk hozott egy LolTraktort a csapatba.

Kovetkezo kor: Patton+MS-1 platoon. :W

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#20830) csaabz


csaabz
őstag

Ezt írja WoT wikipedia a Brothers in Armsról:

"The perk stays in effect if a crew member is knocked out during battle."

De ez nem igaz és nagyon egyszerű leellenőrizni. Ha kilövik a személyzet egyik tagját (nem feltétlenül a loadert) akkor máris 5%al nő az ágyú újratöltési ideje.
:F

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#20831) Napfénysüti

Na utolsó 3 T10-es csatából mindet nyertük és 2-ben is Top Gun lettem 6 killel. Jó ez a kis IS8 pedig még nem fullos. :D

Més que un club!

(#20832) Arpee78


Arpee78
senior tag

Frissült a páncélátütés és lepattanó latolgató. Link

Szinte minden bele van számolva:
– Távolság
– Páncél döntöttség/beforgatás
– Normalizálás
– Lövedék röppálya
– Pen csökkenés a távolsággal
– RNG (maga a random isten, úgy néz ki pontosan implementálva)
– Overmatch
– ...

Ja, egy probléma. Az adatokat, amivel ki kell tölteni kissé nehéz összevakarni. Innen a penetráció értékek előszedhetők 100 és 500 méterre, a splash és a lövedék sebesség szintén. Itt ugyanúgy megvannak T7-ig

[ Szerkesztve ]

(#20833) sith7 válasza #21346560 (#20828) üzenetére


sith7
nagyúr

ok :R

(#20834) Arpee78


Arpee78
senior tag

Lejárt a szerk. idő. Szóval az adatok: gamemodels3d.com T7-ig ingyen megnézhető a pontos páncélzat. A pen, splash és a sebesség értékek szintén.

A pontos gravitációs érték majdnem mindig 9.81 a normális tankoknál, a WOT tools-al a gun.xml file-ban ellenőrizhető. A röppályának a normál tankoknál amúgy nincs sok jelentősége.

(#20835) sanyx79


sanyx79
csendes tag

Helo mindenki tudna valaki egy linket ahol a WOT-vel kapcsolatos hibát lehet jelenteni?

(#20836) Stauffenberg válasza kugli81 (#20820) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Szépen át lettél vágva a palánkon. Vagy felveszed a kapcsolatot azzal aki vette, vagy kezdesz egy másik accountot.

Tudom ilyenkor nem hiányzik az utólag okoskodás, de miért nem vettél 1-2 prémium tankot egy friss accounttal? Nem akartad a legelején kezdeni ez oké, de a használt accountnál még mindig jobb.

[ Szerkesztve ]

(#20837) Taragas


Taragas
aktív tag

Hát gyerekek asszem az ellenfél elaludt... :DDD 15-0-ás nyerés E-75-el, és 5500-at sebeztem mellé.... :)) Jó kör volt... :DDD De amúgy ez a hétvége ilyen volt? Csak mert nem voltam itthon nagyon...

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#20838) Stauffenberg válasza Taragas (#20837) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Jó hétvége volt. Megélénkült az event miatt a Tier 5.

Amióta minden fő tankommal elhagytam ezt a szintet, nem szerettem tier 5-ben játszani, mert a szokásosnál is több a lámahülye. De most sokan leporolták a régi tankjaikat, mert brutális extra szorzók jártak kreditre.

Sherman M4-el napi 1,5 millát farmoltam. Egy kicsit is jobban sikerült körért is 50k kredit jött. De ritkán állt meg 40k alatt.

(#20839) Fel válasza kugli81 (#20820) üzenetére


Fel
addikt

Saját kárán tanul az ember...

Ha már elkezdted a supporttal a "tárgyalást", akkor már vidd is végig. Korábban itt írta valaki, hogy vele, vagy egy ismerősével ugyanez megesett, és visszakapta az accountot a supporton keresztül (e-mail változtatás után). Ha tudod bizonyítani, mikor, kitől mennyiért stb. vetted, akkor lehet rá esély. Ha mást nem, anyit elérhetsz, hogy törlik az acc-ot és az eladó sem tudja majd használni...

---------------------------------------------------------

Más téma..

Ma reggel jött egy kis hotfix a teszthez, ami kijavította azt az idegölő akadozást nézetváltáskor. South Coast map persze maradt a régi.. Még gondolom lesz egy 3. próbálkozás is, de nem hiszem, hogy sok minden fog változni.

(#20840) kugli81


kugli81
aktív tag

irtam nekik majd kiderül mi lesz.....

[ Szerkesztve ]

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#20841) Stauffenberg válasza Fel (#20839) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Mit értesz nézet váltáson? Nálam akkor van ha két kör között kilépek az asztalra, majd vissza (esetleg amíg várok a visszaszámlálásra a kör elején) és visszalépve leesik az fps 20 alá, miközben más esetben megvan az 50-60 fps. Aztán néhányszor le kell zongoráznom az Alt+Tab kombót és helyre áll a rend.

De nagyon bosszantó.

(#20842) virkir válasza Stauffenberg (#20841) üzenetére


virkir
veterán

Volt a második teszttől egy olyan bug, ha beléptél sniper nézetbe megakadt másodpercekre és ha zoomoltál szintén sniperben akkor is akadt.
A külső nézet az jó volt.

Fel
Ahogy olvasom a fórumokot nincsenek elájulva a játékosok a brit ágtól szvsz nem lesz nagy roham azokért a tankokért.
Inkább az új US ág lesz érdekes majd ha jönni fog.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#20843) Patrick76496 válasza Taragas (#20837) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ezek szerint igen, sajnos én ma csak az alvók közé kerültem. :(((

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#20844) Iron Funeral válasza Tüzi (#20827) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Megnézem én azt a forgatást ahol lepattan a T7 vagy BL-10 :U

(#20830) csaabz: nálam nem nő a reload ilyenkor, szerintem cseréld ki a célkereszt modot amit használsz.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#20845) Arpee78 válasza Iron Funeral (#20844) üzenetére


Arpee78
senior tag

200m

Amennyiben a T95 az E-75 hasára lő, akkor ~60 fokkal kellene beforgatnia, hogy 50%-nál nagyobb eséllyel legyen lepattanó. Az oldalából több látszana. :)

Az UFP-t jóval kevesebb esély van átütni, beforgatás nélkül is 2:1 a lepattanó javára.

Már ha jól gondolom.

(#20846) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Miért csak aktív körben lehet feljelenteni valakit? Miért nem lehet a nevét kikeresve külön jelenteni?

Utálom az olyat akinek segítek és egy rohadt geci húzással hálálja meg. Idióta T1HT látom bajba került egy VK3601-el szemben, már nem sok volt neki hátra és be lett szorítva. Én M4-el megyek a segítségére, mire a VK lett szorult helyzetben. A T1HT pedig köszönet helyett csak úgy fogta magát és kitolt a VK elé ami persze kinyírt engem és a T1 a töltési időt kihasználva lőtte le.

Mire reportolhattam volna vége lett a körnek és utána már nem lehet. Vagy csak én nem találom a lehetőséget.

(#20847) Iron Funeral válasza Arpee78 (#20845) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Jól gondolod, tehát ha túlforgatja akkor lőjük az oldalát, simple as that. :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#20848) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Most is azt mondom, hogy a Loraine, a T-54 és az E-50 közül az E-50 a legbrutálisabb. Kb. olyan a másik kettőhöz képest, mint ha egy tier-el feljebb lenne.
Patton-ról nincs tapasztalatom, de az említett három tank az van a garázsomban.
Nagyon kíváncsi vagyok az E-50M-re.

(#20849) myckey válasza Napfénysüti (#20831) üzenetére


myckey
veterán

az ám...végére bele jöttünk(értelmes csapatok)

de én párszor agyfaszt kaptam :C

rendszeresítenem kellene valamit,amit ütni lehet....fal már nem buli :W

én meg 2x is néztem ki a fejemből,hogy már megint nem lett testvériség.....mindkétszer 2 kill után beadtam a kulcsot....KAMIKAZE Rules :DD

na majd legközelebb :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#20850) sequator


sequator
senior tag

üdv,

Kretén Hetzer benyögte Porton csata elején: all reverse into the ocean!
Hosszabb rövidebb csevej után, felkérték, hogy járjon elöl jó példával. Megtette. Aztán addig rinyált a vízből, míg egy Pz38t is ment utána World of Warship-et játszani :(
Persze jelentve lett.

Ennek ellenére sikerült nyerni, de nem volt egyszerű.

Sautia

sequator

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.