Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21452) Arpee78 válasza vhw (#21433) üzenetére


Arpee78
senior tag

Szvsz a dead-eye perk-el nem lesz több a "0 damage" esélye. A találattól függően lehet armor dmg (amit látunk), modul/crew dmg(amit nem látunk) és lehet mindkettő egyszerre.

Azt a 3%-ot az alábbiakhoz hozzáadva kell érteni.

Suspension: 100%
Engine: 45%-->48%
Fuel Tank: 45%
Observation Device: 45%
Radio: 45%
Turret Ring: 45%
Gun: 33%
Ammunition Rack: 27%

Crew hit by AP/APCR/HEAT shell: 33%

(#21453) Dobi 562


Dobi 562
addikt

A tegnapi végre jobban sikerült, bár érdekes, hogy az utóbbi pár napot nézve eff értékben most voltam leggyengébb.

(#21454) mynames


mynames
senior tag

Egy napig nem voltam net mellett...hogy ti mennyit tudtok írni! :D
Na csak megnyerték ezt GJ-ot! :C
---
vhw-val volt egy kis akadás kb 200 hsz-szel előbb, és volt egy hozzászoló is, hogy ua. folyó két partján állunk. Ezzel teljesen egyetértek és annyit fűznék még itt , hozzá , hogy mikor olyan véleményt látok itt bárkitől , amit én nem osztok, arra nem írok rá, hogy hogyan kellene gondolnia. Ennyi. Nincs mit ezen ragozni.

[ Szerkesztve ]

(#21455) Taragas


Taragas
aktív tag

Gyerekek, már most fáj a fejem a hétvége miatt.... :(((
T34... az ellenség ritka noob, ezek meg leállnak campalni, mert hogy jön egy tank, közbe a városba 2 küzd 8 ellen. Én a másik oldalt támadtam egy vk3002dbvel, és egy kv1s-el, de simán végig gyalultam azt az oldalt, 4000 hp sebzés kiosztásával és csak fél életet vesztettem. Azok meg még vissza is pofáznak, hogy de hát ott jön egy tank, ujujjúúúj, persze akkor már hiába mondtam, és? egy blockkolja, többi a városba..... hiába.... :((( És ez nem az első meccs ma...

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#21456) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Alig több mint fél perc elég is volt mr 44%-os win rátás E-100-unknak hogy ledobja magát a vízbe és megsemmisüljön... :C

[ Szerkesztve ]

(#21457) Taragas válasza Dobi 562 (#21456) üzenetére


Taragas
aktív tag

Hát én is azt mondom, hogy weakend warriors.... :(((
ott helyben lehet röhögtem volna rajta, de most csak elszomorít... :O

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#21458) Eagle16 válasza Dobi 562 (#21456) üzenetére


Eagle16
addikt

Egy sárga Maus sem volt sokkal okosabb...buktuk is a csatát.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#21459) Dobi 562 válasza Eagle16 (#21458) üzenetére


Dobi 562
addikt

A ti Mausotok 2 percig bírta, a mi E-100-unknak fél perc elég volt! :P

Félelmetes milyen emberek szabadultak rá a játékra...

(#21460) #21346560 válasza Dobi 562 (#21456) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ne is mondd, az egyik (IS-8) tankunk szerint én lúzer vagyok, mert nem azt lőttem löveggel, akit ő elgondolt.
Persze pont arra nem láttam rá, de azzal ő nem igazán törődött, csak arty moron/noob/stb.

(#21461) Taragas


Taragas
aktív tag

Nekem a legújabb kedvencem a a passzív játékosok himmeldorf hill-en. Egy ob.704 beáll mögénk és nem csinál semmit!!!. Egy is-8 nem támad, illetve kinéz, de nem lő a kastély oldalánál.... Komolyan ez a hétvége.... Passzív játékos az összes... nem mernek lőni, meg támadni....:DDD

Szerk: Most nézem hogy megnyerték, hirtelen ölt 4-et az ob... és ilyet ír, azt hittem, a közép játékban hogy már elveszítettük". Talán nem dögöltem volna meg, ha támadsz te mocskos.... :(((

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#21462) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ha már nagyon felb@sztátok magatokat a sok "érdekes" játékoson, akkor vegyetek elő valami low tier fun tankot. ;]

10 killes kör micromaus-al.

[ Szerkesztve ]

(#21463) Taragas válasza Dobi 562 (#21462) üzenetére


Taragas
aktív tag

Nem tok, 80k xp a vk4502 b-ig, és 140k a jagtigerig, és ezt jövő hétig össze kéne szedni, ha sikerül. De már kételkedek... :U Hiába vettem egy hét premet... :(((

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#21464) Eagle16 válasza Dobi 562 (#21459) üzenetére


Eagle16
addikt

Tegnap egy egyik GW Panther nyírta ki magát ugyanígy kb. 20 mp alatt...ehhez már tehetség kell.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#21465) Dobi 562 válasza Taragas (#21461) üzenetére


Dobi 562
addikt

Passzív játékosokkal kapcsolatban: be voltak tojva a drága csapattársak, hogy jön szembe a MAUS, úgyhogy egyedül leszedtem segítség nélkül az életének 90%-át. Majd amikor kilőttem volna, hirtelen rárontottak mint legyek a szarra. Persze tudom én, hogy a piroskák annyira nincsenek tisztában a játék működésével, hogy azt hiszik a kill többet ér mint a sebzés, de így sosem lesz meg az Egérfogó plecsnim... :DDD Az utóbbi 3 Maus-nál így jártam, én lesebzem majd valamelyik kis szemfüles, aki eddig hátul tétlenkedett kilövi előlem.

[url=http://mwreplays.com/replay/TN0LEZDX2EJ0/][img]http://mwreplays.com/replayimg/a69f8d644bb68b4f675ec469c672aea4.png[/url]

[ Szerkesztve ]

(#21466) Dobi 562 válasza Dobi 562 (#21465) üzenetére


Dobi 562
addikt

Na, hülye vagyok a fórumozáshoz (is). Szóval itt van az előző csata visszajátszása, 17/17 találattal, 6100 sebzéssel és 13 bekapott találattal.

Sajnos az mwreplays.com még mindig szarul jeleníti meg a medálokat.

Érdekességképpen megjegyzem, hogy általában a másik oldalról indulva szoktak összejönni ezen a mapon nagyon jó köreim. Most itt is sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#21467) Xmodule


Xmodule
őstag

jo tank ez a mause?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#21468) Taragas


Taragas
aktív tag

Ma egyetlen egy 50% feletti csatát nem kaptam még.... :U
Igen jó!

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#21469) Plasticbomb válasza Xmodule (#21467) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Baromi lassú, hatalmas célpont sok élettel jó ágyúval, jó páncélzattal. De kb ha kimozdulsz vele, mire a legközelebbi fedezékig eljutsz, szét is szednek az artyk, s a többi tank... vélemények összegzése alapján ez a képem róla.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#21470) Djuree válasza Plasticbomb (#21469) üzenetére


Djuree
félisten

nekem meg az hogy ha jól használod csatát döntesz el vele ;) nem medként kell vele játszani, ennyi, össze kell játszani a medekkel. artyk sajnos szedik akkor is, ezzel nincs mit tenni, valamit valamiért.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21471) Dobi 562 válasza Djuree (#21470) üzenetére


Dobi 562
addikt

Hogy játszol össze a medekkel egy Maus-szal?

(#21472) psycroptic válasza Dobi 562 (#21471) üzenetére


psycroptic
őstag

Prémium benyával... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#21473) ollie válasza Dobi 562 (#21465) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tipikus piroska magatartás:

- Hátul campel a bázisnál vagy egy sarokban, és amikor már csak pár, alacsonyabb szintű ellenség marad, és persze a saját csapata erős túlerőben van, nekiindul "rendet tenni".

VAGY

- scoutot játszok heavy tankkal, és pillanatok alatt kilövik, majd mindenki noob lesz, aki nem ugrott azonnal, hogy megvédje.

***

(#21474) Dobi 562 válasza ollie (#21473) üzenetére


Dobi 562
addikt

A második verziód nagyon jellemző a 8-as prémium nehéztank tulajok egy jó részére...

(#21475) Djuree válasza Dobi 562 (#21471) üzenetére


Djuree
félisten

úgy hogy tartsák az állásokat elöl, ne tudjanak téged bekerülni az ellenséges medek, meg lehetőleg lefoglalják az ellen gyorsabb hevijeit amíg oda nem érsz. így képzelem el :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21476) Dobi 562 válasza Djuree (#21475) üzenetére


Dobi 562
addikt

Mivel a medeket általában magaslati helyeket elfoglalni/megtartani illetve a szárnyakon nyomulni használjuk, én nehezen képzelem el a Maus-t azokon a helyeken...

Inkább beépített terepen lehet kihasználni a páncélzatát, szerintem.

(#21477) Djuree válasza Dobi 562 (#21476) üzenetére


Djuree
félisten

nincs fantáziád :DDD láttam én már hegyre felmenő maust, 5 perc alatt fel is ért :Y
a medek sztem be tudják fedezni a magaslatokról a pálya egy jó részét, hisz azért mennek fel. már persze ha van elég, hogy a szélekre is jusson...ami nem szokott lenni.
így képzelek el egy ideális 15-ös létszámot:
5 heavy
6 med
2 arty
2 light

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21479) Dobi 562 válasza Djuree (#21477) üzenetére


Dobi 562
addikt

A kérdés az volt, hogy jó tank-e a Maus... Kicsit elkanyarodtál. :)

---------------------------------------------------

Az MPH klánt képviseli itt valaki? Mert akkor legyen szíves átadni gratulációmat az egyik tagjuknak az intelligens megnyilvánulásáért.

--------------------------------------------------

(#21478) utálomyetit: Nekem a Blietzkrieg II Anthology meg van eredetiben. :B

[ Szerkesztve ]

(#21480) Djuree válasza #64103680 (#21478) üzenetére


Djuree
félisten

hát randomban nem is nagyon műxik a dolog, ezért kell legalább szakaszban tolni.

Dobi 562: mi volt az előzménye ennek a megnyilvánulásnak? :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21481) Dobi 562 válasza Djuree (#21480) üzenetére


Dobi 562
addikt

Beleszaladt a lemmingvonatunkba és kapott pár lövést. Gondolom ez, egyébként nem voltam ott, a pálya egy másik részén voltam.

--------------------------------------------------
Núb lettem a lemmingvonatot vezető 44% win rátás IS-3-unk szerint mert nem mentem segíteni nekik mikor megakasztotta őket egy Királytigris meg valami kisebb med. Igaz középen nem volt senki, de nekem akkor is mennem kellett volna Vér István seggét kihúzni a kakájából. :R

[ Szerkesztve ]

(#21482) Djuree válasza Dobi 562 (#21481) üzenetére


Djuree
félisten

én csak elnyomok ilyenkor egy "hogy a fasz"-t magamban (úgy értve kb. hogy "a picsába"), ha már kicsit felcseszett a játék akkor néha benyomok egy "kabbe"-t, szmájlival persze, érteni szokták a poént többnyire :)
de ilyenkor is csak magamra vagyok mérges hogy szar helyen voltam szar időben...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21483) Scheffer


Scheffer
tag

Tier 8 Champion companyba keresek embereket. Feltételek:
- 1600 fölötti effi.
- 54% fölötti győzelmi arány.
- TS3 használata.

Szükséges tankok: IS-3, T32, AMX50 100, AMX13 90, Lorraine155 50, GW Panther

Akit érdekel, az privát üzenet formájában itt a fórumon, hivatalos európai fórumon vagy a játékban jelezze ezt nekem. :)

(#21484) Timyyy


Timyyy
őstag

Panter2-vel az utolsó körömben most megcsináltam a tank ászt 1829 xp-vel ha jól emlékszem, prémium nélkül. Miután vége lett a csatának kifagyott a játék a garázs betöltése közben, a csatajelentést nem tudtam lefényképezni. A replay ugyan elindul, de mwreplay-re nem engedi feltenni.
Ja és most nézem játékban, a statisztikámban nem írta át a max xp-t, de az ász plecsni megvan. Szánalom komolyan, na mindegy....
Baszhatom a replayemet is a legjobb körömről, vagy csak az oldal hibás most, és más se tud feltölteni???

Szerk.: feltettem data.hu-ra, érdemes megnézni.

[ Szerkesztve ]

(#21486) Dobi 562 válasza Timyyy (#21484) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én ma töltöttem fel az mwreplay.com-ra. Egyébként gratula a Panther II-es csatához, a végén jó kis közelharc volt a városban. Az a rohadt IS-6 szereti benyelni a lövéseket. :)

(#21487) Taragas válasza Timyyy (#21484) üzenetére


Taragas
aktív tag

Na nézek egy kis replayt, most volt két szar köröm, szal levezetésnek jó lesz... :D

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#21488) Timyyy válasza Dobi 562 (#21486) üzenetére


Timyyy
őstag

Köszi :)
Egyébként van egy olyan sejtésem, hogy mivel kifagyott a játék, nem tudta rendesen befejezni a replay felvételét, és most nézem a mappában, hogy 4,27 MB lett, 8-900 kB helyett, lehet hogy ezért nem engedi feltenni a mywotreplay.
Le lehet ezt valahogy kicsinyíteni utólag? Vagy küldjem el a supportnak, vagy hiba bejelentésként, vagy mit érdemes? Mert szeretném feltölteni, szeretném tudni azt is mennyit sebeztem, de ha jól emlékszem Napfénysüti mondta kör végén hogy majdnem 5000-t talán, vagy valami hasonlót. Confederate-t is kaptam az Ace Tanker mellé, erre emlékszem.

(#21489) Enzolord


Enzolord
addikt

Ezt nem hiszem el..
Tudom, hogy nincs sz*pó ág, de ennyi 0 damages penetrationt régen lőttem..
És legtöbbször ezen múlt az életem..
Remek..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21490) Atlantis válasza Enzolord (#21489) üzenetére


Atlantis
veterán

Jellemzően akkor lövök én is 0-st, ha már az lenne a kivégző lövés vagy egyéb kritikus helyzet van...bosszantó. Megint sikerült T34-gyel M41-es arty oldaláról pattanni, ugyanakkor Prokhorovkán a pálya túlsó oldaláról, az erdőből sebeztem egy IS-7-est, ami a síneknél álldogált...máskor meg közelről se sikerül...ez ilyen, hozzátartozik a játék szépségéhez. :)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#21491) Enzolord válasza Atlantis (#21490) üzenetére


Enzolord
addikt

Na igen..
Tegnap volt egy kjó csatám M4A3E2vel, én maradtam, ellenem egy kv1 meg egy PZ4..
10 DB penetrationt lőttem a kv1 oldalára, 0 damage, ő meg kilőtt..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21492) Atlantis válasza Enzolord (#21491) üzenetére


Atlantis
veterán

Már ne haragudj, ez esetben már felmerül a user error is... :) 10 lövésből egy sem sebzett? Nálam azért nem sorozatos a jelenség, 1-1 lövésnél fordul elő, de feltűnően gyakran kritikus helyzetben.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#21493) Enzolord válasza Atlantis (#21492) üzenetére


Enzolord
addikt

:)

Lövöm az oldalát a kv1nek, penetration, 10 kb egymás után, és 0 damage..
Mit kellett volna csinálnom..
Átütöttem azt a rohadt vasat, mégse sebeztem..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21494) Atlantis válasza Enzolord (#21493) üzenetére


Atlantis
veterán

Próbáltál máshová célozni rajta? Tornyát kell lőni annak...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#21495) Enzolord válasza Atlantis (#21494) üzenetére


Enzolord
addikt

Tornyáról lepattogtam..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21496) Dr_Syrex válasza Enzolord (#21495) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

A lövegpajzsról pattogtál, mert oldalról könnyen átlőhető a KV-1 tornya.
Néha a top ágyús VK3601-el is lepattan róla a lövésem, akkor már kezdek idges lenni :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#21497) Enzolord válasza Dr_Syrex (#21496) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem is ez a gond, hanem az ,hogy az oldaláról nem sebeztem, csak átütöttem...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21498) Plasticbomb válasza Timyyy (#21488) üzenetére


Plasticbomb
addikt

4106 dmgel végeztél.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#21499) Arpee78 válasza Enzolord (#21497) üzenetére


Arpee78
senior tag

Kérhetünk erről egy replayt?

(#21500) Werewolf20


Werewolf20
tag

Én most 7 milliót próbálok összeszedni az eventig, 3 német tier9 est szándékozom megvenni, egyedül meg is hülyülnék ennyi barom között annyi körön át type al... :U

It's not the destination...but the drive there

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.